Orijinalini görmek için tıklayınız : Fikret Ünsal'ın oğlu taburcu oldu!

yigidomustafa58
07.01.2008, 20:36
Fikret Ünsal'ın oğlu taburcu oldu!

http://www.ajansspor.com/resim/fikret_unsal_06.jpg

Sivasspor-Denizlispor maçı sonrasında darp edilen Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal'ın oğlu, gazeteci Yusuf Ünsal taburcu oldu! Yaklaşık 1 aydır tedavi gören oğlunun aralarına dönmesinin sevincini yaşlayan bana Ünsal, "Bu olayı yapan 3-5 arkadaşımız vicdanen asla rahat değildir" diye konuştu..
7 Ocak 2008, 16:15

Turkcell Süper Lig'in 15. haftasında, 9 Aralık 2007 günü Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda oynanan ve Sivasspor'un 2-0'lık üstünlüğü ile sona eren Sivasspor-Denizlispor maçının ardından darp edilerek Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nefroloji Servisi'nde tedavi gören Anadolu Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Yusuf Ünsal, tedavisi tamamlanarak taburcu edildi.

Hastaneden çıktıktan sonra koordinatörlüğünü yaptığı gazeteye gelen Yusuf Ünsal'ı, gazete önünde babası Fikret Ünsal, yakınları, mesai arkadaşları ve gazeteciler karşıladı.

Sivasspor Basın Sözcülüğü ve Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı görevlerini de yürüten Anadolu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fikret Ünsal, oğlunun hastaneden taburcu olması nedeniyle gazete önünde kurban kesti. Oğlu Yusuf'un elinden tutan Fikret Ünsal, kurban kesimi sonrasında yaptığı açıklamada, ''9 Aralıkta 4 Eylül Stadyumu'nda, Denizlispor maçının ardından gerçekten çok üzücü bir olay meydana geldi. Oğlum Yusuf, 1 aydır hastanede tedavi görüyordu. Çok ciddi bir sıkıntı geçirdi, bugün çok şükür aramızda'' dedi.

CÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin Nefroloji bölümünün Sivas'ta yeni kurulan bir bölüm olduğunu, yaklaşık 5 ay önce kurulan bu bölüm sayesinde oğlu Yusuf'un sağlığına kavuştuğunu ifade eden Ünsal, ''Ben başta sayın rektörümüze, hastane başhekimimize, bölüm başkanımız Mansur hocamıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Maç sonrasında 3-5 kişinin yaptığı bu olayın Emniyet camiasına mal edilmemesi gerektiğini belirten Ünsal, Yusuf'un tedavi sürecinde başta Vali Veysel Dalmaz ve İl Emniyet Müdürü Yahya Bal ile emniyet şube müdürlerinin sürekli yanlarında olduğunu ifade ederek, destek veren herkese teşekkür etti.

Bu olayı yapan kişilerin vicdanen asla rahat olmadığını ifade eden Ünsal, ''Tahmin ediyorum, bu olayı yapan 3-5 arkadaşımız vicdanen asla rahat değil. Onlar da otursun biraz düşünsün, insanlara nasıl davranılması gerektiğini. Ailemize ve camiamıza büyük geçmiş olsun. Çok şükür oğlum sağlığına kavuştu. Şu an çok mutluyum'' dedi.

Gazeteci Yusuf Ünsal ise tedavi sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Bu tür olayların hiç kimsenin başına gelmemesini dileyen Ünsal, babası Fikret Ünsal ile birlikte ''Şiddete hayır'' dedi.

ceza_tolga_rep
07.01.2008, 20:37
geçmiş olsun yusuf kardeşimede .......

merkez_ismail
07.01.2008, 20:54
olum senınde ısın guun yok mesaj salla durr tolga sana dıyorum ...

Gecmıs olsun...!

ceza_tolga_rep
07.01.2008, 22:17
geçmiş olsun yusuf kardeşimede .......

olum senınde ısın guun yok mesaj salla durr tolga sana dıyorum ...

Gecmıs olsun...!

ismail aleykümselam.................

SivasLady
08.01.2008, 08:09
yusuf ünsala tekrar gecmis olsun
insallah böyle seyler bir daha olmaz
SivasSpor taraftari olarak SIDDETE KARSIYIZ

abircan
08.01.2008, 08:18
herzaman heryerde şiddete hayır,
geçmiş olsun

zaralım 58
08.01.2008, 09:12
ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNE HAYIRRRR!!!!

58_sivas_1987
08.01.2008, 11:02
geçmiş olsun inşallah böylee olaylar olmaz bi daha

SONMEZ
08.01.2008, 11:09
Fikret Başkana ve ailesine,
geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz.

Fikret Başkanın olgun tavrı ve sağduyulu demeçleri takdire şayan.
Tebrikler Başkan.

Abdullah DuMaN
08.01.2008, 11:32
GEÇMİŞ OLSUN ALLAH TEKRAR YAŞATMASIN..........

FurkaN
08.01.2008, 11:40
Geçmiş olsun, inşaallah bir daha böylesi bir olay yaşanmaz...

unsal_58
08.01.2008, 14:20
arkadaslar benım forumlara yazdıgım yazıları sılen arkadasım kımse bana ulasabılırmıı???