Orijinalini görmek için tıklayınız : Ceza karşısında asla sessiz durmayalım

yigitali
06.01.2005, 08:16
Arkadaşlar bu ceza karşısında bu gun sessiz durursak yarın daha da üstümüze gelmeye başlayacaklar . Bu durum karşısında hem yönetim olarak hemde taraftar olraka sivasımızın sivassporumuzun arkasında her zaman olduğumuzu belli edelim tepkimizi en sert şekilde belirtelim

By_SoN_DeFa

serhankaburcuk
06.01.2005, 10:23
Ne yapabiliriz yiğit kardeş bize bir akıl ver.... :D :D

ahmetdmr
09.01.2005, 19:20
ne yapabilirz?

Kompozisyonu iyi olan bi arkadaş sağlam bi metin hazırlasın ve tüm Yiğidolar olarak aynı metini : tff@tff.org.tr adresine gönderelim...
Bu adres Federasyonun mail adresi... Karagümrük'lüler de aynısını yapmış... Herneyse...
Metini hazırlayın ve hep beraber gönderelim...

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

CAGLAYAN
09.01.2005, 20:29
ne yapabilirz?

Kompozisyonu iyi olan bi arkadaş sağlam bi metin hazırlasın ve tüm Yiğidolar olarak aynı metini : tff@tff.org.tr adresine gönderelim...
Bu adres Federasyonun mail adresi... Karagümrük'lüler de aynısını yapmış... Herneyse...
Metini hazırlayın ve hep beraber gönderelim...

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Dogru bir yaklasim.....
Malesef benim Türkce gramatikím O kadar iyi degil
bu iste Galiba Rüstü Gardasima Düsüyor
Hadi birader yazda gönderelim

BILIYORSUNUZ AGLAMAYANA EMZIK YOK !!!

58_sivas
09.01.2005, 21:13
Elbeteki Fedarasyonun verecegi (verdigi)ceza sanirim idareci arkadaslar tarfindan degerlendiriliyordur.Tum ayrintilar enine boyuna olculup iyi ananliz edilmeli Cezaya karsi huku ki yonden ne gibi yatirim gucumuz var once Oncelikle bunu :Bizim Svassporun hukukculari ele almali ve Bu yondeki haklarimiz Savunulmalidir ornecin cezayi hafifletici negibi sartlarimiz var veya ortadan kaldirici sartlar nelerdir.
Biz Taraftarlara dusen en buyuk gorev bence Bu konularda daha duyarli olmaliyiz Takimimizi cezali duruma dusurecek tum davranislardan kacinmaliyiz.Daha olgun daha duzeyli taraftar oldugumuzu ispat etmeliyiz takimimizi ve Memleketimizi bu tur basit anlamsiz cezalardan arindirmanin
tek yolu bizden gecer yani biz tarfatrlara en buyuk gorev dusuyor.Buda Bizlerin dostca hosgoruyle ve misafirperverligimile genc ve heyacanli arkadaslari biraz olsun frenliyerek Asiri taskinliga sebep vermeden Takimimiza duzeyli destek vermeliyiz diyorum.
Ve bunuda bsaracagimiz inancindayim sevgi saygi icerisinde basaracagiz
hepinizi bu dunyaya acilan kucuk penceremizden saygiyla selamliyorum

malik gurses