Orijinalini görmek için tıklayınız : YİĞİDO FORVET İSTİYOR (Istatistik)

RüStü ElmaS
07.01.2005, 19:14
Bu haber Sivasin yerel gazetesi Hakikatgazetesinden alinmistir:

Sivassporlu taraftarlar, Kırmızı Beyazlı ekipte forvet sorunu olduğunu belirterek Sivasspor Transfer Komitesinin forvet mevkiine transfer yapmasını istedi.

Sivasspor’da ikinci yarı hazırlığı ve transfer çalışması sürerken, taraftarlar da yapılan anketle takımın forvet ihtiyacı olduğunu belirttiler.

Sivassporlu taraftarların internet sitesi olan www.sivasspor.com adresinde taraftarlara yönelik olarak “Sivasspor hangi mevkiye transfer yapmalı?” şeklinde anket düzenledi.

Ankete katılan Sivassporlu taraftarların büyük çoğunluğu ise Sivasspor’un Forvet mevkiine transfer yapması gerektiğini belirtti.

Taraftarların sitesinde oy kullananlardan yüzde 2.97’si “Kaleci” tranferi isterken, yüzde 7.72’si ise “Defans”, yüzde 27.30’u “Orta Saha” oyuncusu transferi istedi.

Taraftarların yüzde 52.52’lik oy oranı ise “Forvet” talebi ile birinci sırada yer aldı. Taraftarların yüzde 9.50’si ise “Transfere gerek yok” şıkkını işaretledi
Kaynak: Hakikatgazetesi

RüStü ElmaS
07.01.2005, 19:42
Bu yorumlar sitemizin anket bölümünden alinmistir:

Gönderen: b1gLoRD Tarih: 13.12.2004 Saat: 22:00
forvet kesinlikle sart..gol olmassa puanda yok..
simdi diyeceksiniz ki forvete golu kim attircak..takimin orta sahasi rezil degil beyler..elbet bi tanesi bi ara pas atar bi orta yapar..
Gönderen: cihanakkus Tarih: 14.12.2004 Saat: 19:52
kesinlikle forvete yapmalı gol sıkıntımız oldugu besbelli ortada 2 mactır penaltılarla yeniyoruz ilerisi için tehlike santrafor sart
Gönderen: YUSUF_58 Tarih: 17.12.2004 Saat: 15:39
bence SİVASSPORumuzun transfere ihtiyacı yok... 16. haftaya kadar lider olarak SİVASSPORu getiren bu takım....... ama illede transfer yapılacaksa forvete hareketli bir oyuncu alınmalı derim.......................YU SUF_58
Gönderen: ofozturk Tarih: 15.12.2004 Saat: 08:25
Arkadaşlar kalemi çok güzel. Yavuza teşekkürler ve başarılar...
Defansta bazen sakatlıklardan dolayı problemler çıkabilir...
Orta alan ve forvete kesin şarttır. Zaten 2. yarı 4 transferle başlayacagız. Sanırım bunların 1'i defans,2'si gole dönük orta saha 1'i de forvet olacaktır kanısındayım.
Sivasimıza başarılar...
Çok güzel gidiyor...
Gönderen: university Tarih: 18.12.2004 Saat: 17:24
bence heryerden önce defansa transfer yapılmalı. sarıyer maçının özellikle ilk yarısında defansımızın birçok hatasını gördük. yeni defans şart.
Gönderen: casus84 Tarih: 15.12.2004 Saat: 10:16
Bence Sivasımızın transfere ihtiyacı yok.Çünki takım şu an kenetlenmiş durumda yeni gelecek futbolcu bu takımdaki uyumu bozabilir.
.............Tüm Sivaslılara Saygılarla................
Ünsal Onursal YILDIZ
Gönderen: sagopake Tarih: 19.12.2004 Saat: 09:23
bencede transfere ihtiyaç yok.her mükemmel.paraları saklasın yönetim süper lige çıkınca 3-4 tane yabancı alsın.süper lig düzeyinde.
Gönderen: rainmanx Tarih: 19.12.2004 Saat: 13:05
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bence defansımız güçlendirilmeli tabii forvetede ihtiyacımız var ama gol yemeden atmamız lazım
Gönderen: eker Tarih: 20.12.2004 Saat: 11:27
Abi ne defansı bence en sorunsuz mevki defans. Bu hatalar bence konsantrasyon eksikliğinden oluyor. Bize kesin bi forvet ve bi orta saha lazım..
Gönderen: serhankaburcuk Tarih: 20.12.2004 Saat: 14:53
defansta ufak tefek problemler olması normaldir....sezon basından beri en az gol yiyen takımın biz oldugumuzu ve defans olarak yedekte kaliteli oyuncuların oldugunu hatırlatırım...bize forvet lazım 2 tane... 1 tanede orta sahaya adam lazım...topu ceza sahasına getiriyoruz ama son vuruş eksikliği var...bize son vuruşu iyi olan jardel stilinde bir adam ve mehmet yıldız gibi bir asker lazım...
Gönderen: bozkurt_58 Tarih: 20.12.2004 Saat: 19:22
bence sivasspor orta sahasını kuvvetlendirmek zorunda nedeni ise düşünün ertuğrul kazara sakatlansa orta alanı sırtlayacak alternatif futbolcu yok var ama komple bir futbolcu yok onun içindirki en önemli mevki orta saha ve futbolcu alınması lazım ama bu benim görüşüm herkesin fikrinede saygı duyarım aynı zamanda teşekkürler.
Gönderen: sagopake Tarih: 20.12.2004 Saat: 20:24
ben olimpiyat stadında çıplak gözle sivası izleyince serkan ençetinin yerine daha az top kaptıran ayağa isabetli paslar atabilen birisinin transfer edilmesinin gerektiğini düşünüyorum.bide savaşçı bir defans oyuncusu.bülent korkmaz olabilir...
Gönderen: kartalido Tarih: 23.12.2004 Saat: 11:47
bu muhteşem takımın tak eksiği golcü ne çetin nede u***** bize yetmez bize taraftarı ateşliyecek çılgın ve teknik bir gocü lazım özellikle bitirici vuruşları çok güzel yapması lazım unutmadan 3.liğde gol kralı olmuş futbolcu istemeyiz
Gönderen: cihanakkus Tarih: 25.12.2004 Saat: 11:01
sivassporumuz kesinlikle bir transfer yapmalı hemde forvete bazı arkadaslarımız demişki defansa yapalım transferi bu cok gereksiz cünkü sivasspor ligin en az glo yiyen takımı gerci golcü bir takımız ama gol atmakta cok zorlanıyoruz bunu bu son üç macta gördük forvet sart semih neden olmasın
Gönderen: yurtoglu22 (yurtoglu22@hotmail.com) Tarih: 30.12.2004 Saat: 23:49
Sivasspor!!!!! (1. ilk olarak seyirci transfer yapmali
Tabi kendi sahasinda.( 2. Hakemler nasil yönetim gösterirse göstersin ( KÜFÜR EDILMIYECEK ) cünkü
onlarin karari gecerli sivasspor olarak tüm seneyi
harcamamali seyircide haddini bilmeli. ( 3. Küfürle
hic biryere varilmaz hep spora kötülük etmistir bunu
neyazik"ki yillardir ögrenemedik bunu sivasspor seyircisi olarak yaparsaniz bu ligde cak seye laik olursunuz hemde insallah süper ligde... Hepinize
Saygilar spor spor gibi olmalidir... NEVRUZ"LU
Gönderen: izamettin Tarih: 31.12.2004 Saat: 02:31
sivasspora forfet birde kaleci benim fikrim bu sagilarimla en buyuk sivasspor yeni yilinizi kutlar en isten dilekerimle hayirliolmasini cenabi allahtan dilerim hocakalin.
Gönderen: izamettin Tarih: 31.12.2004 Saat: 02:31
sivasspora forfet birde kaleci benim fikrim bu sagilarimla en buyuk sivasspor yeni yilinizi kutlar en isten dilekerimle hayirliolmasini cenabi allahtan dilerim hocakalin.

türkçerap_yakup
07.01.2005, 19:57
sitemiz bugün yerel, yarında inşallah büyük gazetelerde yer alıcak...inşallah...

fLaSh
08.01.2005, 02:55
wauww gurur verici bir olay.Siteden uzun sure uzak kaldim belki bir 2 hafta daha ama az kaldi.bekle sivasspor.com fLash in geliyor :P.
Hep beraber daha iyilere ;).
[Ibrahim Abi cok Saol Sen Olmasaydin Boyle Bir Site Meydana gelmeyecekti.]

RüStü ElmaS
09.01.2005, 16:36
Merhaba arkadaslar,
size kisaca www.sivasspor.com sayfasinin mazisini anlatacagim
Ben 01.03.2001 tarihinde ilk amatörce sivasspor sitemi yaptigimda tabiiki simdiki gibi ilgi yoktu.
Tabiiki bu sure icerisinde Sivasspor sitesi tam 5 kez tamamen yenilendi.

Su gelisen Internet teknolojinde imkanlar arttikca, Sivasspor sitesinede ilgi artmaya basladi.

Tabiiki Sivassporumuzun bu sezondaki basarisi sitemizin büyümesindeki en büyük etkendi.

O zamanlar ben hic umudumu yitirmedim. Bir gün gelip bu sitenin Sivasspor taraftarina
Büyük bir hizmet yapacagina kesin gözüyle bakiyordum.
Tabii bununla birlikte dünyadaki tüm Yigidolari birlestirmeyi, dayanisma ve dostlugun artirilmasi hakkinda kararliydim.

Su andaki tablo beni cok mutlu ediyor.
Sitemizde görüyorumki dünyanin heryerinden tüm Sivaslilar sitemizi adeta bir dostca, kardesce bulusma merkezi olarak kullaniyorlar, bu bana ayri bir mutluluk veriyor, tabiiki bu sayinin gün gectikce articagindan hic süphem yoktur.
Federasyonun, en centilmen taraftara vereceği Mavi Bayrak’a adayiz ve onu mutlaka almak istiyoruz.

Tabiiki bu siteye emegi gecen Flash ve Eker arkadaslarima hepinizin huzunda tesekkür ediyorum.
Bunun yanisara Moderator arkadaslar (B1glord, Isyankar, Sönmez arkadaslarimada calismalarindan dolayi tesekkür ediyorum.

DOSTLUK SEVGI ve KARDESLİGİ vakit gecirmeden gelistirelim

Rüstü Ibrahim Elmas

CAGLAYAN
09.01.2005, 17:06
Rüstü Gardasimin ilk baslarda ne kadar güclüklerle bu siteyi kurdugunu,vede Karamsar olmadan bütün Fedakarlikla bu güne getirdigini
okudum ve Gercekten duygulandim.
ben Sahsen bir gurbetci olarak Almanyadan Katiiyorum .bu siteyide Google ´de buldum ve hemen Üye oldum... görüldügü gbi
hergün Buradayim .
bu siteye emegi gecen Tüm arkadaslara Tesekkür ediyorum
iyiki Varsiniz :)