Orijinalini görmek için tıklayınız : Olimpiyat Değil, 4 Eylül’ü Istiyoruz

SivasSpor.Com
15.08.2005, 20:00
Sivasspor 2. Başkanı Mehmet Oflaz, kamuoyunda bazı yanlış anlaşılmalar olduğunu belirterek, “ Sivasspor Yönetimi olarak bizde maçlarımızı Olimpiyat’ta değil, kendi sahamız 4 Eylül’de oynamak istiyoruz”dedi.

Sivasspor 2. Başkanı Mehmet Oflaz, Sivasspor Yönetimi olarak 4 Eylül Stadyumunun bitme aşamasına gelmesi üzerine Futbol Federasyonuna başvurarak Vestel Manisa maçını Sivas’ta oynamak isteyeceklerini söyledi.
Oflaz, “Bazıları tarafından Yönetim olarak maçlarımızı sürekli İstanbul’da oynatmak istiyormuşuz gibi bir görüş oluştu. Bu yanlış. Bizim böyle bir niyetimiz yoktur. Stadyum yetişmediği için maçlarımızı İstanbul’da oynuyoruz. Bizde maçlarımızı kendi sahamızda oynamak istiyoruz. Çünkü Sivas dışında olduğumuz zaman kendimizi deplasmanda hissediyoruz. Eğer yetiştirilmesi halinde Vestel Manisa maçını 4 Eylül stadyumunda oynamak istiyoruz. Bunun için Federasyona da başvuru yaptık. Bunun içinde yetkililerden 4 Eylül Stadyumunun bir an önce bitirilmesini istiyoruz. Kaldı ki Stadyumun ilk haftaya bile yetişeceği söylenmişti. Ancak hala bitmiş durumda değil. Eğer çalışmalar hızlanırsa Vestel maçına yetiştirilebilir belki. Böyle olursa bizde maçımızı 4 Eylül’de oynarız”dedi
Hakikat

serhankaburcuk
15.08.2005, 20:02
Sivasspor 2. Başkanı Mehmet Oflaz, kamuoyunda bazı yanlış anlaşılmalar olduğunu belirterek, “ Sivasspor Yönetimi olarak bizde maçlarımızı Olimpiyat’ta değil, kendi sahamız 4 Eylül’de oynamak istiyoruz”dedi.

Sivasspor 2. Başkanı Mehmet Oflaz, Sivasspor Yönetimi olarak 4 Eylül Stadyumunun bitme aşamasına gelmesi üzerine Futbol Federasyonuna başvurarak Vestel Manisa maçını Sivas’ta oynamak isteyeceklerini söyledi. Oflaz, “Bazıları tarafından Yönetim olarak maçlarımızı sürekli İstanbul’da oynatmak istiyormuşuz gibi bir görüş oluştu. Bu yanlış. Bizim böyle bir niyetimiz yoktur. Stadyum yetişmediği için maçlarımızı İstanbul’da oynuyoruz. Bizde maçlarımızı kendi sahamızda oynamak istiyoruz. Çünkü Sivas dışında olduğumuz zaman kendimizi deplasmanda hissediyoruz. Eğer yetiştirilmesi halinde Vestel Manisa maçını 4 Eylül stadyumunda oynamak istiyoruz. Bunun için Federasyona da başvuru yaptık. Bunun içinde yetkililerden 4 Eylül Stadyumunun bir an önce bitirilmesini istiyoruz. Kaldı ki Stadyumun ilk haftaya bile yetişeceği söylenmişti. Ancak hala bitmiş durumda değil. Eğer çalışmalar hızlanırsa Vestel maçına yetiştirilebilir belki. Böyle olursa bizde maçımızı 4 Eylül’de oynarız”dedi.

Takip ettiğimiz kadarıyla stadın yetişme ihtimali çok zayıf ama inşallah Trabzon maçına yetişir...

1967_DERNEK_10UR
15.08.2005, 20:16
4 EYLÜL STADYUMUNU İSTİYORUZ...DEPLASMANA HER TARAFTAR GİDEMİYOR..

sinan58_34
15.08.2005, 22:37
Tabiki Kendi Stadimizda Oynamamiz Bizim Icin Hem Gurur Verici Hemde Avantajli Insallah Stad Yetisir Ve Sivasspor Maclarini Yigidolarin Mekaninda Sivas Ta Oynar Tabiki Istanbul Da Bizimmekanimiz Ama Ben Sivasspor Un Maclarini Sivasta Oynamasi Taraftariyim

HakkıTİMUÇİN
16.08.2005, 13:25
Tabiki Kendi Stadimizda Oynamamiz Bizim Icin Hem Gurur Verici Hemde Avantajli Insallah Stad Yetisir Ve Sivasspor Maclarini Yigidolarin Mekaninda Sivas Ta Oynar Tabiki Istanbul Da Bizimmekanimiz Ama Ben Sivasspor Un Maclarini Sivasta Oynamasi Taraftariyim

OLİMPİYAT STADI TRİBÜNLERİ SAHAYA COK UZAK...OLİMPİYATTA 10.000 KİŞİ TEZAHÜRAT YAPACAĞINA 4 EYLÜLDE 500 KİŞİ BAĞIRSIN DAHA COK SES CIKAR....

SİNAN BENDE SENİNLE AYNI FİKİRDEYİM..İST.DA HER MAÇA GİDERİM BİZİM İÇİN İYİ AMA...SİVASSPORUN 4 EYLÜL DE OYNAMASI GEREKİR.....

hemso58
16.08.2005, 13:40
4 EYLÜL STADYUMUNU İSTİYORUZ...DEPLASMANA HER TARAFTAR GİDEMİYOR..
EVET ARTIK STADIMIZI ISTIYORUZ.ÇALISMALARIN BIRAZ DAHA HIZLANMASINI İSTİYORUZ...

Dağcı
16.08.2005, 13:50
Stadyum inşaatını yapan firmayı biraz daha sıkıştırmak gerekiyor galiba. Yetkililer bu konuda uğraşıyorladır inşaallah.

sinan-58
16.08.2005, 14:25
bence malatya maçı sivasta olsaydı omaçı alırdık.bunun için statın hemen bitmesi lazım

Dağcı
16.08.2005, 14:40
Kendi evimizde daha başarılı maçlar çıkarıyoruz. En kısa sürede 4 Eylül'e kavuşmak dileğimiz. . .

ElbeyLi58
16.08.2005, 15:06
4 Eylül Stadı'nın modernizasyonu çalışmalarının bir an önce bitmesini ve maçları Sivas'ta oynamak istediklerini belirten Lorant, sözlerini şöyle tamamladı:

''Ben maçları Sivas'ta oynamamızı istiyorum. Kendi evim sayıyorum burayı. Kendi taraftarımız, şehrimiz önünde maçlarımızı oynadığımız zaman, kendimi daha rahat hissederim, takım kendini daha rahat hisseder. Atmosfer daha değişik olur. Ama bu bizim elimizde değil. İnşallah yetkililer, sayın valimiz, belediye başkanımız, gençlik ve spor il müdürlüğü bu konuda gereken hassasiyeti gösterir ve Vestel Manisaspor maçını burada oynarız. Çünkü İstanbul'da maçlarımızı oynamak bizim de işimize gelmiyor. Biz Sivas takımıysak, Sivasspor isek maçlarımızı Sivas'ta oynamak istiyoruz.''

CÜSSKB-Aynur
16.08.2005, 15:11
Maçların dışarda oynanması yüzünden Sivas tam süperlig havasına giremedi.
Stadımızın bir an önce tamamlanması çok iyi olacak.

1967_Dernek_Ayhan
16.08.2005, 16:58
Stadyum inşaatını yapan firmayı biraz daha sıkıştırmak gerekiyor galiba. Yetkililer bu konuda uğraşıyorladır inşaallah.
DAĞCI GÜZEL SÖYLÜYOSUNDA YÖNETİM BU İNŞAAT FİRMASI (ÜNAL İNŞAAT) İLE DAHA ÖNCE GÖRÜŞMELİYDİ ŞU SAATTEN SONRA NE DEĞİŞİRKİ AYRICA STAD NORMAL YAPIMI BİTTİKTEN SONRA BİRDE KALE ARKALARININ ONARIMI ÇIKTI BU YÜZDEN BENCE FİRMAYI FAZLA SUÇLAMAMAK LAZIMM.....

Dağcı
16.08.2005, 17:06
Durup durup iş mi çıkartıyoruz yoksa?

KEREM_58_34
16.08.2005, 17:33
iyi de abi biz maçlara nası gidecez biras da bize hak verin

serhankaburcuk
17.08.2005, 14:07
Maçların dışarda oynanması yüzünden Sivas tam süperlig havasına giremedi.
Stadımızın bir an önce tamamlanması çok iyi olacak.

Valla doğru söylüyorsunuz bizde bir türlü süper liğ havasına giremedik..İnşallah Sivasspor en kısa süre içinde 4 Eylüle döner..

BROTHERS58
17.08.2005, 15:45
Yönetim'de Bizle Ayni Fikirde Bizle Ayni Fikirde.ama Manisa Maçina Yetişmeyecek Galiba.dileriz Sivassporumuz Yeni 4 Eylülde Yeni Basarilari Bizlere Bir An önce Yasatir.
Olimpiyat Cok Güzel Bir Stad Ama 80.000 De Olsaniz Boş Ses Boşa Gidiyor.ğrki Illaki Manisa Maçi Istanbulda Olursa Inönü Veya Bir Başka Büyük Stad Olursa Daha Iyi Olur.

Bilmiyorum
17.08.2005, 16:19
4 Eylülde Olacak Manisa Maçi Dün Oflazla Konuştum