Orijinalini görmek için tıklayınız : ADALET BU MU?

myway
25.02.2008, 18:25
Cifte standardin babasini bu haftasonu oynanan Sivas-Caykurrize macinda ve Gectigimiz hafta oynanan Konyaspor-Galatasaray macinda gorduk!!Hem de apacik..

Gecen Hafta Konyada kar yagisi sebebiyle pazar gunu oynanmasi gerekn mac bir gun erteleniyor ancak sartlarin daha agir oldugu Sivasta hatta Tff nin yeni baskani Hasan Dogan in gozlerinin onunde Sivasspor-Caykurrize maci oynanabiliyor!

Oynamak kelimesi de aslinda yanlis resmen karda buzda ayakta kalmaya calisti futbolcular...

Bu puan kaybinda takimdan kimseye kusur bulmamak lazim . Bu sartlarda macin oynanmasina izin veren Hasan dogan yonetimi ayaginin tozuyla ilk kazigini Sivasspor a atmis oldu!!

Hayirli olsun yeni yonetim!!

Burdan Tribunde gelip macimizi izleyen yeni yonetimi kiniyorum

puar
25.02.2008, 18:26
Kardeş bunlar normal şeyler istanbl anadolu farkı malasef :(

omercoskun
25.02.2008, 18:31
istanbul takımlarından biri ile oynasaydık mutlak ertelenirdi fark burda zaten

merkez_ismail
25.02.2008, 19:10
Ya arkadasım konya macındakı sartlar ıle bu havadakı sart bır degıl ben ne konyalıyım ne galatasaraylı artık yenılgılerın veya beraberlıklerın altında bısı aramaktan vazgecın elbettekı yenılecezde beraberede kalacaz her zaman kazanacagız dıee bı olay mı var ...! Yeter artık bırakın puan kaybettıgımız zaman bısıler aramayıda kendı hatalarımıza bakalım bırazda hava sartları aynı kosulda rızeyıde etkıledı ...! Artı mehmet abı (m. yıldız) gercekten her pozısyonda futbolculara ters konusmalara yapıyoo buda takımdakı oyuncalarınm moralını bozuoo ...!Yanı nasıl fenerbahce bursaya kaybedıyorr nasıl lıg sonuncusu lıderı evınde yenıyorsa bızde gayet dogal olarak berabere kalırız sıte yonetımınden rıcam da bole sacma konuları kılıtlersek cok gusel olur

akifeker
25.02.2008, 19:12
ist takımlarına gelince ayrımcılık yapıyorlar anadolu takımlarına gelince bişey yok

myway
25.02.2008, 19:18
Ya arkadasım konya macındakı sartlar ıle bu havadakı sart bır degıl ben ne konyalıyım ne galatasaraylı artık yenılgılerın veya beraberlıklerın altında bısı aramaktan vazgecın elbettekı yenılecezde beraberede kalacaz her zaman kazanacagız dıee bı olay mı var ...! Yeter artık bırakın puan kaybettıgımız zaman bısıler aramayıda kendı hatalarımıza bakalım bırazda hava sartları aynı kosulda rızeyıde etkıledı ...! Artı mehmet abı (m. yıldız) gercekten her pozısyonda futbolculara ters konusmalara yapıyoo buda takımdakı oyuncalarınm moralını bozuoo ...!Yanı nasıl fenerbahce bursaya kaybedıyorr nasıl lıg sonuncusu lıderı evınde yenıyorsa bızde gayet dogal olarak berabere kalırız sıte yonetımınden rıcam da bole sacma konuları kılıtlersek cok gusel olur

hak aramak ne zamandan beri sacmalamak oldu guzel kardesim?
Burda apacik bir cifte standart var nasil goremessin bunu bende bunu anlamiyorum...

Buraq58
25.02.2008, 19:43
Ne Bilirler Onlar Adaleti Buda Sorumu?.!

svs_çapkın_58
25.02.2008, 20:14
ewet myway kardeş sonuna kadar destekliyorum....

cem
25.02.2008, 20:22
1 puanda iyidir boşverin... tabi yensek daha iyi olacaktı ama takımda gözle görülür bir performans düşüklüğü var... düzelir insallah...

merkez_ismail
25.02.2008, 20:35
Burda apacik bir cifte standart var nasil goremessin bunu bende bunu anlamiyorum...

Senin takımın oynayıp kazanamazsa buna fed. ne yapsın anlamıyorum ayrıca bı fed. verdıgı karar degıl hakem karar verır oynanıp oynanmayacagını gol attıkta vermedılermı penaltı kazandıkta vermedılermı gol pozısyonuna gırdıkte hakem ıptalmı ettı once takımımızdakı performans dususlugunun duzelmesı lazım ...!

myway
25.02.2008, 20:41
Senin takımın oynayıp kazanamazsa buna fed. ne yapsın anlamıyorum ayrıca bı fed. verdıgı karar degıl hakem karar verır oynanıp oynanmayacagını gol attıkta vermedılermı penaltı kazandıkta vermedılermı gol pozısyonuna gırdıkte hakem ıptalmı ettı once takımımızdakı performans dususlugunun duzelmesı lazım ...!

Turkiye super liginde gorev yapan hakemi merkez hakem kurulu seciyor .. merkez hakem kurulu baskani da federasyon seciyor. Bunlari biliyorsun dememe bile gerek yok aslinda ki federasyon da o gun tam kadro Sivastaydi..Belki de eziyet cekmeyelim gelmisken maci izleyelim bir gun daha Sivasta durmayalim diye macin ertelenmesine karsi ciktilar:)

olamaz mi bir d e boyle dusun bakalim?

mactaki performansimiz ayri konu gercekten de oyunumuzla mehmet yildizin bencilligiyle galibiyeti haketmemis olabiliriz. Ama konyasporun galatasaray macinin ertelenmesi ve bizim bu sartlarda macimizin ertelenmemeside apacik bir cifte standartdir..

Bunu gormek o kadar da zor olmasa gerek...Yorumcularin da bircogu bu konuda gorus belirttiler..

performans ayri saha sartlarindan dolayi macin erteleip ertelenmemesi ayri... karistirmayalim lutfen...

XXCakir58
25.02.2008, 20:43
ya artik her Stada bir 25 yada 30 binlik Kapasite yaptirilmasi lazim. Cimin altina da yaptir bir isitma ve istersen catiyi kapatma ciahzini da tak. Ondan sonra ne kar ne yagmur ne camur rahat oynanir maclar stadlarda.
Federasyona duyrulur

sivas_kangallı
25.02.2008, 20:56
ist takımlarıyla anadolu takımarı arasındaki fark
yeni tffden bu durumlara karşı daha duyarlı olmalrını istiyoruz.

merkez_ismail
25.02.2008, 21:39
Turkiye super liginde gorev yapan hakemi merkez hakem kurulu seciyor .. merkez hakem kurulu baskani da federasyon seciyor. Bunlari biliyorsun dememe bile gerek yok aslinda ki federasyon da o gun tam kadro Sivastaydi..Belki de eziyet cekmeyelim gelmisken maci izleyelim bir gun daha Sivasta durmayalim diye macin ertelenmesine karsi ciktilar:)

olamaz mi bir d e boyle dusun bakalim?

mactaki performansimiz ayri konu gercekten de oyunumuzla mehmet yildizin bencilligiyle galibiyeti haketmemis olabiliriz. Ama konyasporun galatasaray macinin ertelenmesi ve bizim bu sartlarda macimizin ertelenmemeside apacik bir cifte standartdir..

Bunu gormek o kadar da zor olmasa gerek...Yorumcularin da bircogu bu konuda gorus belirttiler..

performans ayri saha sartlarindan dolayi macin erteleip ertelenmemesi ayri... karistirmayalim lutfen...

Bunları ve daha bır cogunu bılıyorum merak etme benım oz abım hakem bunları dusunmeye gerek yok cunku sadece sıvasspor ıcın saha kotu deıldı rızespor ıcınde aynı sartlar vardı ama dıyorum ya sana laf anlatma gıbı bır zorunlulugum yok ama once herkes sapkasını onune koyup bı dusunsun stada gelen taraftar ruh gıbı oturuyor kımse bagırmıyor sonra takımı atesleme unsuru kalmıyorr takım 2 puan kaybedıyor bu puan kaybedılmese bı kac hafta sonra tekrar lıder olmamamıza hıc bır engel kalmıyor ınanın cunku derbıler baslıyor ...! Her takımda oldugu gıbı sıvassporumuzdada bır performans dusuklugu var ve ınanın sımdı bosverın bu koınuyu tartısmayıda onumuzdekı bursa macına konsantre olun bu macıda kaybedınce bakalım ne dıceksınız hava guseldı gunes topcularımı etkıledı :D nese ıns bu hafta beraberlık alırız ...!

myway
25.02.2008, 22:05
Bunları ve daha bır cogunu bılıyorum merak etme benım oz abım hakem bunları dusunmeye gerek yok cunku sadece sıvasspor ıcın saha kotu deıldı rızespor ıcınde aynı sartlar vardı ama dıyorum ya sana laf anlatma gıbı bır zorunlulugum yok ama once herkes sapkasını onune koyup bı dusunsun stada gelen taraftar ruh gıbı oturuyor kımse bagırmıyor sonra takımı atesleme unsuru kalmıyorr takım 2 puan kaybedıyor bu puan kaybedılmese bı kac hafta sonra tekrar lıder olmamamıza hıc bır engel kalmıyor ınanın cunku derbıler baslıyor ...! Her takımda oldugu gıbı sıvassporumuzdada bır performans dusuklugu var ve ınanın sımdı bosverın bu koınuyu tartısmayıda onumuzdekı bursa macına konsantre olun bu macıda kaybedınce bakalım ne dıceksınız hava guseldı gunes topcularımı etkıledı :D nese ıns bu hafta beraberlık alırız ...!

Anlamiyosun beni.. Stad ve taraftar konusunu okursan benim stadimizdaki taraftarlarla ilgili ne dusundugumu daha iyi anlarsin...

Dediklerinde sonuna kadar haklisin ama mevzulari karistirma. O dediklerin ayri bir sorun benim dedigimde baska bir sorun . Yani hepsi bir ayri sorun...

Bu hafta yapilan da sivas ve rize takimlarina uygulanan bir cifte standartdir...Ortada sporcu sagligi var neticede..

ayrica mac dun degil bugun oynansa sivasin guzel havasinda hem tribunler dolacakti hem de stad temizlenmis olacakti:)

biyolog4
25.02.2008, 22:09
rizespor maçında yaşanan sıkıntılar sivasda ne ilk nede son bundan sonraki dönemlerdede buna benzer sorunlar yaşanacak.yaşanmaması için alttan ısıtma sisteminin kurulması gerekir...............

merkez_ismail
25.02.2008, 22:11
onumuzdekı maclara bakcaz artık bundan sonra

mnt3
25.02.2008, 22:13
arkadaşlar,her takımın form düzeyinde düşüşler oluır.fenerbahçenin yenildiği günün ertesi galatasaray ın kendi sahasında kasımpaşa ya yenilmesi kaç kişinin aklına gelirdi.lig iyice kızştı.böyle sürpriz sonuçlar daha çok olacak.önemli olan puan kaybetmek değil,az puan kaybetmek.liderin sadece 3 puan gerisindeyiz.umutsuzluğa kapılmaya gerek yok.o berbat sahada gene de 3-4 pozisyon bulduk,atamadık.kötü günlerde de destek olmamız lazım takımımıza.

SenSetik
25.02.2008, 22:57
bence bu şartlarda maçlar ertelenirse Sivasta, Erzurumda ve benzer iklimli illerde iki ay maç oynanamaz......

geçici değil, kalıcı çözümler bulunmalı...

bRsVs
26.02.2008, 00:22
evet bıde sıvaslı olucak yenı federasyon baskanı

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

rsimsek
26.02.2008, 00:41
kardeş bunlar bahane olamaz rize maçında takım oynamadı

myway
26.02.2008, 01:06
kardeş bunlar bahane olamaz rize maçında takım oynamadı

kardes konunun tamamini bi oku istersen soyledigin seyle ilgili de bir aciklama yaptim...

mesut_tncsvs
26.02.2008, 01:11

abiciğim hakkını arıyıcaksan başvursaydı başkan bu şartlarda oynanmaz diye fener maçındada hatırlarsan oynanır dedi. çıkıp bunun benzeri bir açıklama yapabilirdi bak gör bakalım o zaman nsl maç oynanmıyordu ama apaçık saşmalık siz hiç mi bilmiyosunuz anadolu başka ist. başkadır.

bu her daim böyledir her iş istanbulda döner. anadolu takımlarının başkanları ne zaman birlikte hareket eder ne zaman haklarını ararsa bu çifte standart ortadan kalkacaktır.