Orijinalini görmek için tıklayınız : IZMIRDEKILERE!! BURSA MACINI IZLIYORUZ...:)

myway
27.02.2008, 11:38
Selamlar Izmirli yigidolara...

Bildiginiz gibi bu hafta sonu Sivassporumuzun Bursa maci Lig Tv de.. Izmirdeki Yigidolar biraraya gelip maci beraber izleyebiliriz diye dusundum..

Hem tanismadigimiz arkadaslarla tanisma firsati olur..

Maci izleyecegimiz yer konusunda sizden de oneriler bekliyorum . Goruslere acigiz:)...

Iftar organizasyonundan sonraki 2. bulusmamiz olur bu hem...

Bursa - Sivas maci Pazar gunu Saat 15.00 da..

Izmirde olup o gun onemli bir isi olmayan herkesi bekliyoruz...

Gelmek isteyenler lutfen buraya yazsin....

Gorusmek uzere.. Saygilar .. Selamlar...

Abdullah DuMaN
27.02.2008, 11:39
lig tv verecek mi maçı acaba................

EyüphanAydın
27.02.2008, 13:50
Gerçekten Böyle Küçük Çaplı Olmasada Büyük Çaplı Diyelim :)

Organizasyonların Yapılması Çok İyi.

Hem Arkadaşlar Arasında Tanışmak,Hemde Dostlukları Pekiştirmek İçin.

Tebrik Ederim.

Bursa Maçini Alırsak Dahada Güzel Bir Organizasyon Olucak.:)

yigidomustafa58
27.02.2008, 20:22
Selamlar Izmirli yigidolara...

gardaşım böyle bir organizasyon hazırladığın için teşekkürler ama İzmirden heralde katılacak yok hiç mesaj atmamışlar,İstanbulda da böyle bir organizasyon olsa keşke yetkili abilerimiz yapsa böyle bir organizasyon...

GuNaY
27.02.2008, 20:29
gardaşım böyle bir organizasyon hazırladığın için teşekkürler ama İzmirden heralde katılacak yok hiç mesaj atmamışlar,İstanbulda da böyle bir organizasyon olsa keşke yetkili abilerimiz yapsa böyle bir organizasyon...

Mustafa maçı tv yerine statta izlemek için organize yaptık, o daha iyi değil mi :)
İzmir'inde yavaş yavaş ayağa kalkma zamanı geldi, resimlerinizi merakla bekliyor olacağım :)

yigidomustafa58
27.02.2008, 22:03
Mustafa maçı tv yerine statta izlemek için organize yaptık, o daha iyi değil mi :)
İzmir'inde yavaş yavaş ayağa kalkma zamanı geldi, resimlerinizi merakla bekliyor olacağım :)

Osman abi gelmek isterdim ama şehirdışına bazı nedenlerden dolayı çıkma yasağım var...

myway
28.02.2008, 15:03

Valla abi izmirden bursaya kimsenin gidecegini zannetmiyorum..
Gonul oyle bir organizasyonu yapmak isterdi ama...:)

GuNaY
28.02.2008, 16:55
Valla abi izmirden bursaya kimsenin gidecegini zannetmiyorum..
Gonul oyle bir organizasyonu yapmak isterdi ama...:)

Yavaş yavaş yakın illere organizeler başlar yakında :)
Sayı 3-5 derken yüzleri bulur ;)

myway
29.02.2008, 11:01
izmirden bu organizasyona sahip cikan kimse yok galiba.. neyse zaten maca da 2 gun kaldi iptal edelim en iyisi bu organizasyonu.