Orijinalini görmek için tıklayınız : sivassporumuzun başı sakatlıklardan kurtulmuyor

ferhat_58_oğuz
12.04.2008, 17:09
Turkcell Süper Lig'de zirve mücadelesi veren Sivasspor'un başı sakatlıklardan kurtulmuyor.
12 / 04 / 2008 14:49

Kayserispor maçının hazırlıklarını teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde kulüp tesislerinde tamamlayan Sivasspor takımı, Kayserispor karşılaşması için bugün karayoluyla komşu kente gidecek.
Sonucu ligde üst sıraları etkileyecek olan maç, Beşiktaş'ın dün Gençlerbirliği Oftaş Spor'a yenilmesiyle daha da önem kazandı.

''Üç büyük'' takımla şampiyonluk mücadelesi veren ve puan kaybına tahammülü olmayan kırmızı-beyazlı ekip, sakat futbolcular nedeniyle sıkıntı yaşıyor. Uzun süredir sahalardan ayrı olan takımın etkili isimlerinden Sedat, Yasir ve Balili'nin yanı sıra, Beşiktaş maçında dizine aldığı darbe sonucunda sakatlanan Murat Sözgelmez, kasığında ağrı olan İvan Chetkov ve dizindeki ağrı nedeniyle Musa Aydın'ın dünkü idmanda sakatlıklarının nüksettiği ve Kayserispor maçının kadrosunda yer almayacakları öğrenildi.

Takımın bu önemli isimlerinin sakat olması teknik direktör Bülent Uygun'u zorlu Kayserispor maçında kadro oluşturmakta sıkıntıya düşürdü.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, üst sıralardaki rakiplerinin puan kaybedeceğini daha önceden söylediğini anımsatarak, Beşiktaş gibi Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da puanlar kaybedebileceğini belirtti.

Kendilerini sadece Sivasspor'un ilgilendirdiğini, her maça galibiyet amacıyla çıktıklarını ifade eden Uygun, kalan tüm maçlarını kazanarak Şampiyonlar Ligi veya UEFA'ya katılmayı hedeflediklerini kaydetti.

Komşu takım Kayserispor ile başta kulüp yöneticileri olmak üzere iyi bir dostluk bağı oluştuğunu kaydeden Uygun, bu maçın, sonucundan çok, dostluk ve sevgi tohumlarının devamı açısından önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Bülent Uygun ayrıca yardımcı antrenörlerden Sefer Yılmaz'ın babasının hayatını kaybetmesinden dolayı üzüntülü olduklarını belirterek, Yılmaz ailesine başsağlığı diledi

AA

sivas_kangallı
12.04.2008, 17:14
hiç bir maça tam çıkamadık ama hiç farketmedi elimizde olan futbolcularla buralara geldik..bu futbolcular geri kalan maçlardada görevlerini en iyi şekilde yapacaklarından eminiz.

ferhat_58_oğuz
12.04.2008, 17:18
hiç bir maça tam çıkamadık ama hiç farketmedi elimizde olan futbolcularla buralara geldik..bu futbolcular geri kalan maçlardada görevlerini en iyi şekilde yapacaklarından eminiz.

katılıyorum sana ama bi tam kadro oynayamadık bakalım ne var arkadaş birisi iyleşmeden birisi sakatlanıyo bi problem var ama nedir benim tahminim nazar değiyo artık böyle şeylere inanmaya başladım

zaralım 58
12.04.2008, 17:21
inş kayseri'den 3 puanla dönerek zirve yarışımızı sürdürürüz

akifeker
12.04.2008, 18:31
valla bu sezon üstümüzde bi şanssızlıkmı ne desem bişe var hadi hayırlısı

edebiyatisyen
12.04.2008, 18:34
Allah yar ve yardımcıları olsun...

EyüphanAydın
12.04.2008, 19:04
Ben Şahsen Katılıyorum,

Çünkü Lig Başında Sadece 2-3 Maça İlk 11'imiz Çıktı Ondan Sonra

Hep Sakatlık,Vs Oldu.

Ama Yinede Şampiyonluk Yarışını Bırakmadık Bırakmayacağız.

GLoBe-Y-Gençlik
12.04.2008, 19:38
INS DEVIRIP GELICEKKK HER SEY SIVAS ICIN BEA BU DUNYA HICCCC

ferhat_58_oğuz
12.04.2008, 21:01
BU GİDİŞLE PAFLARLA ÇIKMAYA BAŞLIYACAZ MAÇLARA GALİBA AMA PAFLARDA SÜPER ARKADAŞ SİVASSPORUMUZ İÇİN HİÇ FARKETMİYO GALİBA

yerliturkuaz
12.04.2008, 22:03
SEZON BAŞINDAN BERİ NEDİR BU SAKATLIKLARDAN ÇEKTİĞİMİZ ADAM AKILLI BİR ŞEKİLDE MAÇLARA ÇIKAMAYACAĞIZ... TÜM BUNLARA RAĞMEN ŞAMPİYON OLMAMIZ ENGELLENEMEZ...

yigidomustafa58
12.04.2008, 22:07
hiç bir zaman unutmayın o sahaya 11 kişi çıkıyor olabilir ama 50 milyon kişi destekliyor inanıyorum ben...

SapsalDavulcu
20.04.2008, 09:28
ne akdarda sakat oyuncumuz olsa genede aslanlar gibi çıkıp alıyoruz maçlarımızı helal olsun yigidolara.

ferhat_58_oğuz
20.04.2008, 09:32
ne akdarda sakat oyuncumuz olsa genede aslanlar gibi çıkıp alıyoruz maçlarımızı helal olsun yigidolara.

bizde bu azim ve cesaret olduktan sonra yenemeyeceğimiz takım yoktur doğru sakatlıklarda allaha şükür yıldıramıyor bizi