Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet YILDIZ Feneremi gidiyor?

DOCKA
18.04.2008, 15:03
Yabancı transfer listesinde birçok dünya yıldızını bulunduran F.Bahçe, gözde yerli oyuncuları da ihmal etmiyor.

Sarı-lacivertli kulübün, uzun süredir ilgilendiği Mehmet Yıldız için yeniden atağa kalktığı ve Sivas Başkanı Mecnun Otyakmaz ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.

Bu konuda Mehmet Yıldız'ın F.Bahçe'ye sıcak bakmasının önemli rol oynadığı belirtildi.

ZİCO ONU ÇOK İSTİYORDU
F.Bahçe'nin yanı sıra Beşiktaş ve G.Saray'ın da ilgilendiği Mehmet Yıldız'ın, tercihini sarı-lacivertli kulüpten yana kullandığı kaydedildi.

Sivasspor'la bir yıl daha sözleşmesi olan golcü futbolcunun, büyük bir aksilik olmazsa gelecek sezon sarı-lacivert formayı giymesi bekleniyor. Teknik direktör Arthur Zico'nun da Mehmet Yıldız'ı takımda görmeyi çok istediği biliniyordu.

ygd
18.04.2008, 15:10
Açıkcasıı Mehmet fenere giderse kendine yazık eder diye düşünüyorum.Mehmete nispeten tatmin edici ve hak ettiği maaşın verilerek sivasta tutulmasından yanayımm..Çünkü bizler taraftar olarak öncelikli olarak mehmetin kariyerini değil,sivassporumuzu düşünmeliyiz..Fenerde öle afaki bir bonserviste vermezz.Adamın oyun tarzıı,futbol anlayışı fenere uymazz,ama bizim balilimizle beraberr mutlak bi ihtiyaçç sivas içinn.Gitmesi hata olur.Mevcut kadromuzu koruyup bi kaçta takviye yaparsak,gelecek sezonda kafaya oynarızz..Umarım devamlı büyük camia oldugumuzdan bahseden başkanımızda büyük camiların yaptıgı gibi yıldızlarını elinde tutarr.Bunlar benim nacizene görüşümdür.Saygılarımla:)

Yiğiter
18.04.2008, 15:15
mehmet giderse kendine yazık eder..bunun örneklerini çoook ama çok gördük...inancım o ki mehmet ve diğer tüm oyuncularımız(başarısız olduğu için gönderilecekler hariç) sivassporda kalacak ve seneye de şampiyonluğa oynayacağız..

muhsin koçak
18.04.2008, 15:36
Yabancı transfer listesinde birçok dünya yıldızını bulunduran F.Bahçe, gözde yerli oyuncuları da ihmal etmiyor.

Sarı-lacivertli kulübün, uzun süredir ilgilendiği Mehmet Yıldız için yeniden atağa kalktığı ve Sivas Başkanı Mecnun Otyakmaz ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.

Bu konuda Mehmet Yıldız'ın F.Bahçe'ye sıcak bakmasının önemli rol oynadığı belirtildi.

ZİCO ONU ÇOK İSTİYORDU
F.Bahçe'nin yanı sıra Beşiktaş ve G.Saray'ın da ilgilendiği Mehmet Yıldız'ın, tercihini sarı-lacivertli kulüpten yana kullandığı kaydedildi.

Sivasspor'la bir yıl daha sözleşmesi olan golcü futbolcunun, büyük bir aksilik olmazsa gelecek sezon sarı-lacivert formayı giymesi bekleniyor. Teknik direktör Arthur Zico'nun da Mehmet Yıldız'ı takımda görmeyi çok istediği biliniyordu.

kardeş elinde kaynak varsa ya da alıntı yaptıysan lütfen belirt,aksi taktirde kafa bulandırmaktan vazgeç.

olukmanlıhuseyi
18.04.2008, 15:54
Daha iyisini alabileceklerse gidebilir daha iyisini alabilecek güçleri yoksa gitmemeli.Balili satsınlar.

DOCKA
18.04.2008, 16:00
kardeş elinde kaynak varsa ya da alıntı yaptıysan lütfen belirt,aksi taktirde kafa bulandırmaktan vazgeç.

kardeş nasıl kafan varmışki hemen bulanıyor okuyanda mehmet yıldız senmişsin zannedecek :D alıntı yada kaynağı unutmuş olabilirim okumuş olduğumuz internette bir haber sadece paylaşmak istedim. kafa bulandırmaktan vazgeç gibi tabirleri yazmak yerine daha adam akıllı yorum yapmayı deneyebilirsin ha madem senin kafan çabuk bulanıyor buyur aşağıda link vereyimde bulanan kafana sebep ben olmayayım
http://www.internetspor.com/news_detail.php?id=72107

Abdullah DuMaN
18.04.2008, 16:28
YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ ARTIK BU MESELE

GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ GÜN BİTMİŞTİR!!!

BUKADAR

sivasfutbol
18.04.2008, 16:33
hemen satsınlar .mehmet de giderse kendine yazık eder ve yedek kulübesindende biraz zor çıkar fenerde brezilyalıların yüzünden kezman gibi bir yıldızı harcadılarki mehmeti dünden harcarlar şayet giderse bari sözleşmesine sivastan başkasına geri verilmez diye bir madde koysalar iyi olur sivasta kaleci dahil herkes 10 kişi mehmetin üzerine üzerine oyun kuruyorlar fenerde bunu bulamaz orda herkes bir yıldız ama şuda varki başarılı olması içinder dua ederim nede olsa bizim insanımız EN BÜYÜK SİVAS SPOR

tanju_58
18.04.2008, 16:40
Mehmetimiz satılacaksa bu Türkiyeden bir takım olmamalı.Türkiyede oynıyacaksada bu Sivassporumuzdan başka takım olmamalıdır...

samet yıldız
18.04.2008, 17:00
kendine yazık eder
sonu ali bilgin gibi olacak
o zman görürsünüz

mehmetyildiz58
18.04.2008, 17:06
Korkmayın arkadaşlar mehmet 1 sene daha burada:D

rsimsek
18.04.2008, 17:16
mehmet giderse kendine yazık eder fenerde forma şansı bile bulamaz

cenk5821
18.04.2008, 17:27
fenere giderse coookk kotu olur semih var kezman var ilhan parlak vardi bosuna gitti onun gibi olurrr bende avrupya gitse cok super olur

BEAT58
18.04.2008, 17:27
YALANDIR YAW HEP ÖYLE DİYORLAR HİÇ GİTMİYOR DENENSE

sinan-58
18.04.2008, 17:33
mehmet 1 sene daha beklemeli seneye şampiyonlar liginde oynayıp m.united milan barça madrıd gibi takımlara gitmeli

yusuf_yusuf
18.04.2008, 17:45
ya bence gene duzmece bunlar sivaspsor gondermez

sivasli215
18.04.2008, 17:51
arkadaslar bu haber bugünkü fotomaçın 2. sayfasında da vardı ancak aynı gazetenin 8. sayfasında da rusların da mehmete kancayı taktığı belirtiliyordu.
umarım önce sivasspor,sonra da mehmet için hayırlısı olur.
benim görüşüm kalması yönünde ha illa da gidecekse fenere değil rusyaya ordan da daha büyük avrupa takımlarına gitmesi.
birçok arkadasın belirttiği gibi fb de harcanır,kendine yazık eder ve sonra da silinir gider...

Yiğiter
18.04.2008, 18:11
ogün ,abdullah ercan,serkan balcı,gürhan gürsoy,ilhan parlak,ali bilgin...ve sönen bir çok yıldızzz....biz mehmedimizin böyle olmasını istemiyorken,mehmet kendinin böyle olmasını hiç istemez herhalde..

slasher//z
18.04.2008, 19:25
mehmet yıldız bu takımın herşeyı

inşallah hep bizde kalır avrupaya gıtmedıgı surece..

superglam
18.04.2008, 19:45
Ya ne saçma neye mal olursa olsun mehmet gidemez. seneye avrupada kimle oynayacağız.. Yönetim ne olursa olsun mehmedi satmamalı... Mehmetsiz Sivasspor düşünemiyorum..

merkez_emre
18.04.2008, 20:41
artık medyanın işine bakması palavra haberlere yer vermemesi lazım...butun kulup sampıyonluga giderken transfer konusmak cok yersiz diyor ama gazeteler kendı bıldıklerını okumaya devam edıyorlar...buda futbolcuların akıllarının karısmasına neden oluyor tabi..zamanında gökhan a mehmet topuz a yaptılar bütün yonetım satmıyor dedi ama anlaması kıt olan medya bunu bir türlü kavrayamadı..çünkü işlerine gelmedi bunlar günümüz yazılı medyasının tek yaptıgı birşey var bir hafta mehmeti fb ye bir hafta sonra da bjk ya sonra gs ye gonderıyorlar mehmetde büyük ihtimal bunlardan birisine gideceğinden anlasma saglanınca da '' biz biliyorduk biz demişdik '' tarzında kendılerını öğücü acıklamalar yapıyor...hani bir söz var ya '' insanlar güllere giderken ezdikleri çiçeklerin farkında olmazlar '' diye bunda da yazılı medya kendi trajlarını artırmak ıcın populer futbolcuları kullanmakta...

Bugun bi gazete okuyorum mehmet bjk ye gidiyor yazıyor sımdı de okuyorum fb ye gidiyormus..demekki dediklerim dogru...
baska bir ihtimalde bu gazetelerın bı kac tane harici gerisi 3 kucuklerin yazarları sampıyonluga giden bir takımın gozde oyuncularının akıllarını celmek icinde boyle balon haber atmalari...

Bu arada da baska bir acı tarafta okugudum gazetenın mansetlerınde Sivasspor un basarısı haberlerı olması gerekırken mehmet yıldıza yer vermeleri..iç sayfalarında da mehmetin haberının Sivassporun haberlerınden fazla yazılması...

YETER ARTIK BIRAKIN PEŞİMİZİ ! ! !

sivas_kangallı
18.04.2008, 20:44
bence sallama haber mehmet yıldızın fenere gidiceğini düşünmüyorum gidersede çok yazık olur harcanır.

edebiyatisyen
18.04.2008, 20:55
KEDİDİR KEDİ:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:FD: D:D:D

Yiğiter
19.04.2008, 00:14
bu tür haberler istanbul yalaksı medya tarafından mehmetin kafasını karıştırmaya yönelik maksatlı haberler...itibar etmek doğru değil...hele bu hafta galata veya fener puan kaybetsin biz 3 puan alalım...o zaman hayrettin bile fenere gider...:)

adriano5858
19.04.2008, 01:07
mEHMET Yıldız sivassporumuzdan ayrılacaksa bence öncelikle avrupadan gelen teklifleri değerlendirmeli...Başka bi türk takımına gidecekse de ilk 11 e girebilceği bi takıma gitsin..3 büyüklerden buna en çok gs uyuyor..Fenere giderse hem yedek kalır hem de futbolculuğu biter..Kendine yazık eder..Fenerbahçe türk futbolunda birçok önemli yıldızı buhale getrdi(Serkan balcı,kemal aslan,zafer biryol bunlardan bikaçtanesi)..ASLA FBYE GİTME MEHMET....

yigido_sampiyon
19.04.2008, 01:15
eğer sivasspor bu başarısını gelecek sezonlarada taşımak hedefindeyse mehmet yıldız da dahil hiçbir futbolcusunu satmamalıdır...

bu arada bülent hocada en az 2 sezon daha sivassporda kalmalıdır.

sivsivfatih58
19.04.2008, 02:04
Daha iyisini alabileceklerse gidebilir daha iyisini alabilecek güçleri yoksa gitmemeli.Balili satsınlar.

ya sende mantıklı konuş be hocam balili olsaydı şimdi biz yüzde 80 şampiyonluğu kutluo olurduk il altı yedi hafta balilinin takıma verdiği havayla devam edyoruz dikkatini çekerim

sivsivfatih58
19.04.2008, 02:08
ya arkadaşlar bişi dicem sizde inanıyomusunz yapmayınya niye mehmet yıldızdan başka biri hakkında konuşulmuo ndn başka bi anadolu takımının futbolcusu istenmio bu dönemlerde takımın psikolojisini başka nasıl etkileyebilirler böle işte gaste okuyosanız bülent hocam onlara gereken cevabı vermiş ben okudum

kaya0758
19.04.2008, 06:08
YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ ARTIK BU MESELE

GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ GÜN BİTMİŞTİR!!!

BUKADAR

abdullah kardeş şu alttaki kırmızı yazıyı yazmasan artık.

karadoruk_58
19.04.2008, 07:32
tanju abi mehmet yıldız galatasaraya gelseydi eminim böle demezdin haksızmıyım.......mehmet fenerbahçede çok da süper top oynar kezmandan bin kat daha iyidir bence gitsin maddi sıkıntı çeken sivassporumuza destek olur..

MURAT SARI
19.04.2008, 08:12
BEN ŞAHSEN MEHMET YILDIZIN FENERBAHÇEYE GİTMESİNE TARAFTAR DEGİLİM ÇÜNKİ

FENERBAHÇENİN OYUN STİLİ MEHMET YILDIZA ASLA UYMAZ BUNLARIN DAHA ÖNCELERİ

ÖRNEKLERİ OLMUŞTUR BİR ZAFER BİRYOL ÖRNEGİ VAR ADAM KONYADA GOL KRALI OLDU

FENERDE OYNAYAMADAN GİTTİ SAYAMADIGIM BİR ÇOK FUTBOLCU VAR TABİKİ MEHMET

YILDIZIN FENERBAHÇEYE GİTMESİ BİZ SİVASSPORLULARA GURUR VERİR AMA YAZIK

OLUR SAKIN GİTMESİN

SAYGILARIMLA MURAT SARILAR

ademgoze
19.04.2008, 08:35
arkadaşlar bu konıyu sezon sonuna kadar açmamak lazım çünkü zararı bize olur bülent uygunun dedigi gibi oyuna gelmeyelim devre arasındada yüzde doksan fenerde diyorlar diye başlık atmışlardı ne oldu bizim 4 maçımız önemli sivasspor uefa veya şampiyonlar ligine giderse zaten bu oyuncuyu satamayız satmayız çünkü bize lazım olucak bunun yanısıra yönetim oyuncu bile alıcaktır geçen bir gazetede beşiktaş alıcak diye yazıyordu medya bizi çekemiyor

altuntas58
19.04.2008, 10:23
Mehmet yıldızın yine kafasını karıştırmaya uğraşıyorlar Sivassporumuzun zirve mücadelesi verdiği şu günlerde yine bizans oyunları sahne almaya başladı senelerdir bu iş böyle hangi anadolu takımı zirveye doğru yaklaşsa hemen bizans oyunları sahne alır hangi anadolu takımından puan alması gerekirse mutlaka yine aynı oyunlar oynanır şimdi sıra bize geldi Sivassporumuz zirve mücadelesi verdiği şu sıralarda nasıl edelimde sivassporu diskalifiye edelim diyerek satılmış basını takımın ve futbolcuların üzerine sürüyorlar maksat belli bizans oyunu oynamak biz bu oyunlara gelmeyelim trajımız yükselsin diye palavra haberler sözde büyüklerin yalakalığını ve maşallğını yapan satılmış basın düzmece haberlerle mehmet yıldız hiç bir yere götüremez bu oyun bildiğimiz gibi her sene oynanıyor rahat olalım satılmış basının oyunlarına gelmeyelim