Orijinalini görmek için tıklayınız : Eriş: Sivasspor'u yenecek güçteyiz

RüStü ElmaS
23.08.2005, 21:04
http://www.gencturkhaber.com/images/163549.jpg

VestelManisaspor, Cumartesi günü İstanbul'da oynayacağı zorluSivasspor maçı hazırlıklarına bugün Tarık AlmışSpor Tesisleri'nde start verdi.

TukcellSüper Ligi'nde 3. hafta maçında kendi sahasında Gaziantepspor'a ilkyarıda yediği gollerle mağlup olan Vestel Manisaspor, Cumartesi günüİstanbul'da oynayacağı zorlu Sivasspor maçı hazırlıklarınabugün Tarık Almış Spor Tesisleri'nde start verdi.

Teknik Direktör Levent Eriş, düzenlediğibasın toplantısında kaybettikleri Gaziantepspor, gündemde olanDenilson'un transferi ve iki hafta üst üste deplasmanda oynayacaklarıSivasspor ile Samsunspor maçlarına ilişkin açıklamalardabulundu.
Tarık Almış Spor Tesisleri'nde gerçekleşenbasın toplantısında, kaybedilen Gaziantepspor maçınıdeğerlendiren Levent Eriş, Gaziantepspor karşısındayenilen 2. golde kombine hata olduğunu, dolayısıyla bunu sadecekaleciye yüklemenin yanlış olacağını ifade ederek,"Hiçbir şekilde Vestel Manisaspor'da kaleci sorunu yoktur. 3 tanebirbirinden değerli ve yetenekli kardeşimize sahibiz. Her üçününde performanslarının her geçen gün daha iyiye gideceğini düşünüyorum.Zaman zaman hata yapabiliriz ama dünyanın en iyi kalecileri bile hatayapabiliyor. Bir mağlubiyeti kalecinin hatasına bağlayıpyargılamamız söz konusu olamaz" dedi.
İlk devreyi, çok fazla üretkenlikle geçiremedikleriiçin mağlup kapattıklarını kaydeden Eriş, "Ben,her zaman söylüyorum; Vestel Manisaspor'un fiziksel anlamdaki üstünlüğüher zaman aşikardır. Bizim ilk devredeki yaptığımızen büyük hatalardan bir tanesi sabırsız oynamamız. AncakGaziantepspor, sabretti ve yakaladığı pozisyonları değerlendirdi.Belki de 2. devresi, hazırlık maçları da dahil, lig maçlarıda dahil, Malatyaspor maçının da 2. devresi dahil oynadığımızen güzel maçlardan bir tanesi. Ben, çok keyif aldım. İnanılmazderecede büyük bir baskı kuruldu, 10 kişi kalan takımınkazanma isteği üst seviyeye çıktı, hakemin bitiş düdüğünekadar inanılmaz bir mücadele vardı, bu da beni çok mutlu etti. Kazanırız,kaybederiz bunlar olacak şeyler. A liginde mücadele etmiyoruz, SüperLig'de mücadele ediyoruz. Herkes kazanmaya çok yakın. O yüzden boşuboşuna üzülüp, boşu boşuna insanların heyecanlarınıve isteklerini kırmak düşüncesinde değiliz. Seyirci oraya geldive zevk aldı. Herkes Vestel Manisaspor'u seyretmekten keyif alıyor.Bir mağlubiyet aldık o da çok öneli değil" diye konuştu.
Gaziantepspor maçında attığıgolden sonra kırmızı kartla oyun dışı kalanMeduna'nın ilk iki haftaya göre daha az bir performans gösterdiğiniifade eden Eriş, "Çünkü Meduna bir hafta boyunca hiç antrenmanlaraçıkmadı. Hem konsantrasyonu eksikti hem de bir hafta boyunca başdönmeleriyle mücadele etti. Onun böyle bir performans ortaya koyması çokdoğal. Attığı gol de son derece şık bir goldü.Meduna, eğer oyunda kalsaydı biz Gaziantepspor maçınıkazanmış olacaktık" dedi.
Denilson transferiyle ilgili soruları yanıtlayanEriş, "Denilson, tabii ki çok önemli bir oyuncu. Sadece benim istediğimdeğil tüm dünyanın istediği bir oyuncuydu. Vestel Manisasportakımına kazandırabilseydik çok iyi olacaktı ama oyuncununtamamıyla kulübüyle olan maddi sorunu. O sorun bizi fazlasıyla aşar,yani biz maddi anlamda o kadar yukarılara çekemeyiz, çünkü dengelerikaybederiz. Eğer öyle bir şey olsaydı İnsua'yı alırdık.İnsua'yı da ben çok istemiştim. Ama olmadı. Tabii kialternatiflerimiz var. Bir tek eksiğimiz kaldı, o eksiğimizi debir hafta içerisinde gidereceğiz" şeklinde konuştu.
"Ligin ilk 3 maçında hedeflediğimizpuanın çok üstünde olabilirdik" diyen Teknik Direktör Levent Eriş,"Oynadığımız bu maçlarda hiç kötü oyun ortayakoymadık. Deplasman endişemiz zaten bizde hiç yok. Sivasspor veSamsunspor'u da deplasmanda yenebilecek güçteyiz. Tabii ki eksiklerimiz var.Bu eksiklerimizi de inanıyorum ki hissettirmeyeceğiz. Sivasspor, gayetiyi bir 3 hafta çizdi. Yeni lige çıkmış olmasına rağmengösterdiği performans gayet iyi. İstanbul'da oynanacak bu maçta dahedefimizi vurmak istiyoruz. Kazanmak istiyoruz. Arkasından da Samsunspor müsabakasıda bir deplasman ama biz kazanmak istiyoruz. Ondan sonraki bölüm Galatasarayve Trabzonspor maçlarının boyutu farklı. Onlarla ilgili düşüncemizi,bu iki haftalık bölümü değerlendirdikten sonra konuşmak daha mümkün.Bu ilk iki haftada düşüncemiz tamamen kazanmak üzerine kurulu"diyerek sözlerini tamamladı.
IHA

sVs
23.08.2005, 21:57
bu sefer vedat efendide yok sizi kim kurtaracak.
artı denilson u alacaklarmış işte paranın da gücünün yetmediğini gördük sizzzz kimmmm denilson kimmmmmmmmm

sinan58_34
23.08.2005, 22:03
sayın erıs sivası yenmek kolaymı istanbul yarı sıvas taraftarın buyuk destegıyle bu macında ustesınden gelecez ALLAH ın ıznıyle

Dağcı
24.08.2005, 07:43
Futbol bu, her türlü sonuç olabilir. Ancak Sivasspor bu maçı seyircisinin desteği ile kazanacaktır.

ilteriş58
24.08.2005, 11:29
Sivasspor Bu Maçin Tek Favorisidir.

twity_58
24.08.2005, 12:13
yenecek gücte olmak yeneceklerı anlamına gelmez ki önemlı olan iddalı olmak bizde onları yenecek guçteyız ve yenecegiz onları:D bunu bizde görecegız onlarda tum turkıye de

1967_DERNEK_10UR
24.08.2005, 13:30
ARTIK 2 .LİGDE DEĞİLİZ HAKEMİDE BAĞLAYAMAZLAR...SAHA BİZİM TRİBÜLER BİZİM...GEÇEN SENEKİ İLK MAÇTA ALAKASI OLAMAYAN BİR PENALTIDAN PUAN ALDILAR..NASIL GEÇTİ KURSAĞINIZDAN O HARAM PUANLAR...ARTIK SEYİRCİ BULAMAZLAR FABRİKADAN İŞÇİLERİNİ TOPLAR GETİRİRLER:D LEVENT EFENDİ İŞİN ZOR OLİMPİYAT STAYUMUDA ..BİZDEN SİZE TEK PUAN YOK..

Huseyin_34_58
24.08.2005, 13:48
Bu Adamlar Hala Geçen Seneki A Kategorisinde Kendilerini Saniyor. Köprülerin Altindan çok Sular Gecti. Ak Koyun Kara Koyun Bu Hafta Belli Olacak Levent Efendi Merak Etme. Bu Maçi Sivas Aldiktan Sonrada Yorumlarini Merak Ediyoruz. Gel Vestel Gellllll.

serhankaburcuk
24.08.2005, 13:49
Bu sefer elimizden nasıl kurtulacaksınız bakalım...Hakemi bağlama olayıda yok..Denilson işide fos çıktı...Geçen senenin acısı var Vesteli her halukarda yeneceğiz...Bu galibiyeti almamız için seyircimize büyük iş düşüyor...Yiğidoların stadyuma gelip takımına sahip çıkması gerekiyor...

HAYDİ YİĞİDOLAR OLİMPİYATA...

kangalli_irfan_almanya
24.08.2005, 14:06
abiler bu konu hakkinda konusmaya bile gerek yok aslinda ama neyse abilerin bildigi bir sey vardir elbet abilerim bu mac bizim tamammi baska yolu varmi vede itirazi olan varmi varsa bana yazsin ok ............

gurbetten saygi ve selamlarla..........

Er58Ol
24.08.2005, 14:22
Görüntü Var Ses Yok ...nooldu Vestel

5841
24.08.2005, 15:14
bu sefer kurtulamazsın -yakaladıkmı tık tık .... ::D ::D

twity_58
24.08.2005, 15:25
Gülmekten Baska Bişey Yapamam Da Diyemem De Hakkimizi Ve öcümüzü Alacazzz :d:d

ReDYiGiDo
24.08.2005, 15:39
Denilson Bordeuxla imza attı V.Manisa da havasını aldı. Sivassporda tekrarda havaya girmesini engelleyecektir manisanın....

volcano58
24.08.2005, 16:14
Seyirci oraya geldive zevk aldı. Herkes Vestel Manisaspor'u seyretmekten keyif alıyor.Bir mağlubiyet aldık o da çok öneli değil" diye konuştu.
IHA

hmmm size gereken zevki biz tattıracağız merak etmetin haa unutmadan bir yenilgi daha alıcaksınız ama ne önemi varki kaybedeceğiniz sadece 3 puan çok önemli değil hehehehehe

enseni aldırak
24.08.2005, 16:29
eriş bey o iş o kadar kolay değil işte. herkes görecek sivas destan yazacak.....

Er58Ol
24.08.2005, 16:36
hmmm size gereken zevki biz tattıracağız merak etmetin haa unutmadan bir yenilgi daha alıcaksınız ama ne önemi varki kaybedeceğiniz sadece 3 puan çok önemli değil hehehehehe

SEYİRCİ ORAYA GELDİ VE ZEVK ALDI
MANİSAYA ATILAN 4 NCÜ GOLDEN SONRA TRİBÜNLER OLE OLEEEEE SESLERİYLE İNLEDİ,TRİBÜNLER YIKILACAK GİBİ TİR TİR TİTRİYOODU,,ÇOK HEYECANLIYDI ÇOOOOOOOOOOKKK:))) VE NİTEKİM BEŞİNCİ GOLDEN SONRA KOPTU YİĞİDO GELİYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOO

serhankaburcuk
25.08.2005, 19:22
Levent ERİŞ sana katılıyorum ama gülmekten...:D:D
Bu sefer elimizden nasıl kurtulacaksınız bakalım...Bu sefer sizi Olimpiyatta yakalamışızki...Alimallah vay geldi başınıza...

efsanedavulcu
25.08.2005, 20:00
DİŞE DİŞ KANA KAN İNTİKAM İNTİKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM

GeCeVeMaVi58pRf
25.08.2005, 20:05
evet manisa bizi yener ama geri geri yener :))

1967_DERNEK_10UR
25.08.2005, 20:05
SAAT:21:45'i GÖSTERDİĞİNDE LEVENT EFENDİ TRİBÜNLERE DÖNECEK VE BEN HER GECE SARHOŞUM DERDİM DEN BÖYLE DİYECEK:D

GeCeVeMaVi58pRf
25.08.2005, 20:10
bence hiçte geregi yoktu aslanlar gibi vedat ve akın vardı şimdi gerekmiyordu valla balili transferide yatti desene

kadir20
25.08.2005, 21:09
arkadaslar hani derler ya it ürer kervan yürür levent efendi ne derse desin onun dedigi olmayacagi kesin