Orijinalini görmek için tıklayınız : KANLARI BOZUK

GLoBe-Y-Gençlik
25.04.2008, 11:34
Erivan'da düzenlenen sözde soykırımı anma törenlerine katılan binlerce Ermeni, yere serilen bir Türk bayrağının üzerinden geçti.

http://img105.imageshack.us/img105/7530/bayrakcigneyp5.jpg

tanju_58
25.04.2008, 11:39
arkadaşım şöyle şeyleri açıpta milletin sinirini zıplatma.kimlerin kanının bozuk olduğunu bu millet çok iyi biliyor....

furky.b
25.04.2008, 11:48
Bu Ermenilerin Hepsinii ......... Tovbe Tovbeee..

GLoBe-Y-Gençlik
25.04.2008, 12:10
DOSTUM TSK MESAJIN ICIN BU HABER BENI ZIPLATTI

cenk5821
25.04.2008, 12:17
onların ezdi sadece bayrak olur cıkıp bizide essinler ya ha suda var o bayrakda biziz ama onlarin aldigi binlerce ah yukarica cenabı Allah hepsinin goruyor dicek bisey bulamiorum arkadas tanju yazmis zaten

ayazbaran58
25.04.2008, 12:43
tüm dünya o bayrağa kurban olsun....ne mutlu türküm diyene...

akifeker
25.04.2008, 13:39
vay adiler vay başka söyelenecek bişey yok yazıklar olsun

winner58
25.04.2008, 13:56
bayrağımıza hiç bi kimse hakaret edemez edende cezasını en ağır şekilde öder bunu herkes böyle bilsin bide türkün türkten başka dostu olmazz

SenSetik
25.04.2008, 14:22
ahhhhhhhhh Osmanlı ah !!!!
bir tanesini bırakmayıp katledecektin ki bak o zaman yapabilirlemiydi bunu ????????

Bortecine23
25.04.2008, 14:30
ßu haberle ılgılenırler umarım. Bunu yapan ınsanlar bu memleketın yıllarca ekmegını yemıs O bayrak altında yasamıs sözde soykırıma kendılerı alet olmus haberlerı yok cahil insanlar.

yigidomustafa58
25.04.2008, 14:57
Allah belanızı versin biz sizi sildik ya vatanımızdan..

sivas_kangallı
25.04.2008, 15:16
yuh be adamlara bak sankı halıya basıyolar yazıklar olsun be.

sinan-58
25.04.2008, 15:29
keşke şunlara gerçekten soykırım yapsaydık

serkankustarci
25.04.2008, 15:41
Biz ayağına serilen düşman bayrağını kaldırtıp,bir milleti temsil eden bayrağa saygı gösteren Atatürk ünde mensup olduğu şanlı bir milletin evlatlarıyız.Ekmeğini yediği milletlere ihanet edenlerle farkımızda bu zaten.İt ürür kervan yürür...

mehmetyildiz58
25.04.2008, 15:44
Ermenilerin herkes ne mal olduğunu biliyorlar.3-5 kuruş para için türkiyeyi soykırımla suçluyorlar.Fakat asıl soykırımcı kendileri..

karaca eren
25.04.2008, 15:54
bunların kanı bozuk ınsan demeye bı şahit lazım er geç bunun hesabı sorulur

mezgirtli
25.04.2008, 16:28
sen onların 70 000 insanına bu ülkede iş verirsen oda senden aldığı parayla sana düşmanlık yapar.buülkede hepimiz ermeniyız diyenler nerde? kanıbozuk burda yokmu?

sewaz58
25.04.2008, 16:43
Bizdeki bu gereksiz sağduyu devam ettikten sonra bu ve bunlar gibi daha birçok ******** bizlere daha çok şeyler yapar.Artık konuşmaya bile gelmiyor böle konular çünkü bu zihniyet bu sözde hümanist kesim olduğu sürece daha çok ermeni vs.oluruz. Kendi topraklarımızda ki ermeni sayısı bile hayli fazladır ve oturup düşünülecek sayıdadır.Biz neymişiz ki neler yapmışız ki bu kadar kin kusuyorlar bize.Sözde soykırımları,barbarlıkları herşeyi üstümüze yıkıyorlar.Neyse derin konular bunlar girmeye gerek yok ama aklımızdan çıkmayacaktır hiçbirisi..Birgün herkese herşeyin bedelini ödetmesini de bilen bir ırkızdır biz:)

samet yıldız
25.04.2008, 16:48
ş*r*f*s*zl*r bunların topu
....

merithan58
25.04.2008, 16:56
hergün Türk'lere ait yeni bir toplu mezar çıkıyor doğuda.
Ermeniler hala siz bize soykırım uyguladınız diyorlar.bunların gerçektende soylarını kıracaksın ozaman akıllanırlar.

YİĞİDOLAR 58
25.04.2008, 16:56
MİLLİ MAÇTA NAH GELİRLER İSTANBULA BU ERMENİLER.AMA BİZİMKİLER BAKIN NASIL GİDECEK İLK MAÇTA.

altan54&58
25.04.2008, 16:59
Biz ayağına serilen düşman bayrağını kaldırtıp,bir milleti temsil eden bayrağa saygı gösteren Atatürk ünde mensup olduğu şanlı bir milletin evlatlarıyız.Ekmeğini yediği milletlere ihanet edenlerle farkımızda bu zaten.İt ürür kervan yürür...

Ağzına sağlık kardeşim.Ne de güzel yazmışsın.İşin daha vahim tarafı devlet büyüklerimizin hiç biri şu saate kadar doğru düzgün açıklama yapmadı.Bu çok acı çok.Adını bile ağzına almak istemediğim E ile başlayan emparyalizmin uşağı bu ülke soykırım yalanıyla bu kadar kendini yırtacağına ülkesindeki açları doyursun.

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Abdullah DuMaN
25.04.2008, 17:42
Erivan'da düzenlenen sözde soykırımı anma törenlerine katılan binlerce Ermeni, yere serilen bir Türk bayrağının üzerinden geçti.

http://img105.imageshack.us/img105/7530/bayrakcigneyp5.jpg

O...... ÇOCUKLARI..............

svs_çapkın_58
25.04.2008, 17:45
ermeniler kadar ş......... insan yoktur.sözde soykırımı ortaya çıkardılar sonrada türk bayrağımızı çiğniyorlar.kusura bakmayın ama arkadaşalr bunların yaptığına şeref...... denir.biz hiçbir ülkenin bayrağının üstünden geçmeyiz bunu böyle bilsinler yani onlarda yapar demesinler.yunanlılar türk bayrağını ezerek geçerken türklerde yunan bayrağını getirdiler atatürk'e onlar bizim bayrağı çiğnediler bizde onların bayrağını çiğneyelim diye yanlız atatürk biz onlar gibi karaktersiz olamayız dedi ve yunan bayrağını yerden kaldırdılar.yani sanmasınlarki türklerde bizim bayrağımızı çiğner diye biz onlar kadar karaktersiz değiliz.

kadir0911
25.04.2008, 18:13
allah belalarini versin ermenileri tüm silmedigimize dua etsinler..

astaravisa
25.04.2008, 18:16
******** köpek bunlar. adiler. hepimiz ermeniyiz diyenlşer görsün bu adi köpek soyluları.

kangalli58yasin
25.04.2008, 18:23
yaptiklari kalmamis gibi birde güzelim bayragimizi cignediler !
allaha havale ediyom !

Abdullah Akın
25.04.2008, 18:33
aynen katılıyorum arkadaşlar bu mahlukatların herşeyi bozuk değil kanı!bunları varya bunları tarihten silmeli ama o günlerde gelecek inşallh zafer hakimiyet ve egemenlik yANLız YaNLız müslüman türk milletinin olacaktır.mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler en güzel günler sizlerin olsun hayırlı günler.herşeY TÜRKİYE için..........

Alişan
25.04.2008, 18:50
Yıllardır ermeniler bizleri kışkırtmak yıprakmak için elinden geleni yaptılar birzamanlar asala örgütünü kurup bizim elçilerimi ateşelerimizi kurşuna dizdiler başarılı olamadılar. Asalının hemen ardından PKK destek verip türkiyenin üzerine saldılar gördülerki bu kefeler bundada başarılı olamayacaklar şimdide milleti galyana getirip yanlış bir hareket yapmamız için dua ediyordur bu şe.......sizler. Elimizde dahi tutmaya kıyamadığımız o şanlı türk bayrağımıza yapılan bu çirkin saldırıyı umarım bu devletin başındakiler görüyordur. Çünkü biz halk olarak ayağa kalkarsak ermenilerin ekmeğine yağ sürmüş oluruz. Ama şuna inanıyorumki bu türk devletiyle uğraşanlar birgün kefen dahi bulamadan bu dünyadan göçüp gidecekler. Bakın pkk yeni yerleşim yeri ermenistan karabağ bölgesi kars ta geçen gün olan olayda bunun bir göstergesi adi şe....siz teröristler doğuda son kozlarını oynuyorlar daha sonra kendilerine sığınmacılık yapacak olan ermenistana yerleşecekler ama ermeniler şunu bilmeleri gerek bu olaylar onların sonunu getirebilir eğer biz israilden ve ABD yakamızı kurtarırsak ne ermenistan ne ırak hepsini dümdüz ederiz. TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN BAŞINDAKİLERİNE SESLENİYORUM MİLLETİMİZE YAPILAN BU HAKARETİ BİR AN ÖNCE TEMİZLESİNLER OTURARAK BAŞBAKANLIK YAPILMAZ

GLoBe-Y-Gençlik
25.04.2008, 19:43
o kadar sehıt verdık kanına basıyorlar asıcan gardas bu s.lerı

BEAT58
25.04.2008, 20:24
DİYECEK LAF BULAMIYORUM ALLAH BELALARINI VERSİN

5858ismail3535
25.04.2008, 20:47
tüm dünya o bayrağa kurban olsun....ne mutlu türküm diyene... izmir torbalı

antik58
25.04.2008, 20:51
-insanlar sokaklara dökülürse hepimiz hırantız hepımız ermenıyız dıye onlarda bundan cesaret alırlar
-kendı subayının basına cuval gecırdıklerınde sessız kalan toplum once bızım ıcın turk ınsanı TÜRK askeri gelir...

yerliturkuaz
25.04.2008, 21:08
ZAMANINDA YUNANLILARDA BİZİM BAYRAĞIMIZIN ÜZERİNİ ÇİĞNEMİŞERDİ AMA DAHA SONRA HAKETTİKLERİ DEĞERİ BULDULAR... ZAMANAI GELİNCE BU ERMENİLERDE DEĞERLERİNİ BULACAKLAR...

GLoBe-Y-Gençlik
26.04.2008, 09:06
UTANMALILAR HEPSI HEPIMIZ ERMENIYIZ DIYENLER INSANLIK NERDE SIZ NERDDE

titizyiğido
14.06.2008, 23:43
[QUOTE=AhMeTTuRaN90;353987]Erivan'da düzenlenen sözde soykırımı anma törenlerine katılan binlerce Ermeni, yere serilen bir Türk bayrağının üzerinden geçti.

http://img105.imageshack.us/img105/7530/bayrakcigneyp5.jpg[/QUOTE

kanı bozuk tarifini geçmişte yapmış oldukları bazı olaylardan dolayı yunanlılara yakıştırabilirim ama ermenilere bu kelimeyi az görüyorum.düşünüyorum onlara koyacak isim bulamıyorum

58memo58
14.06.2008, 23:48
Sinirlendigim bisilerden bitanesi, gelip benim önümde cignesin bakiyim ozaman kim kimi ciyniyomus görürüz. Böyle terbiyesizlik görmedim gercek boyle islerle ugrasanlari kiniyorum, insallah bir daha görmeyiz.

GLoBe-Y-Gençlik
14.06.2008, 23:52
Sinirlendigim bisilerden bitanesi, gelip benim önümde cignesin bakiyim ozaman kim kimi ciyniyomus görürüz. Böyle terbiyesizlik görmedim gercek boyle islerle ugrasanlari kiniyorum, insallah bir daha görmeyiz.

ISTE O HALTI YIYEMEZ

YAPSIN GORUR CIGNEMEYI

58memo58
15.06.2008, 00:05
yemez ve yiyemez kardes :D.....................

sivaslı-elif
15.06.2008, 00:15
BÖYLE ŞEREFS!ZL!K OLMAZ İT OĞLU İTLER İNŞALLAH O BAYRAĞA MUHTAÇ OLURSUNUZ O BAYRAĞA KURBAN OLUNNNNNNNN .............................. .........

GLoBe-Y-Gençlik
15.06.2008, 00:17
BÖYLE ********LİK OLMAZ İT OĞLU İTLER İNŞALLAH O BAYRAĞA MUHTAÇ OLURSUNUZ O BAYRAĞA KURBAN OLUNNNNNNNN .............................. .........

bayragımızın adını agızlarına bıle alamazlar kanı bozuk hayvan yaratıklar o kadar asker sehıt oldu o nu sen ne sandın bende gıderım bende hazırım alnımda ne yazıyorsa bugunde sıırtte 4 asker yaralandı ama sonunu kurutmaya soz verdık

sivaslı-elif
15.06.2008, 00:21
bayragımızın adını agızlarına bıle alamazlar kanı bozuk hayvan yaratıklar o kadar asker sehıt oldu o nu sen ne sandın bende gıderım bende hazırım alnımda ne yazıyorsa bugunde sıırtte 4 asker yaralandı ama sonunu kurutmaya soz verdık

ADAM DEĞİL BUNLAR YA HAYVANLAR NE ZANNEDİYO BUNLAR KENDİNİ NE OLDUNUZ SİZ HA İT HERİFLER SİZ O BAYRAĞI ELLERİNİZLE TUTMAYI HAK ETMEZKEN NASIL EZERSİNİZ ŞEREFS!ZLERRRRRRRR

YuNuSPaSa58
15.06.2008, 00:39
ADAM DEĞİL BUNLAR YA HAYVANLAR NE ZANNEDİYO BUNLAR KENDİNİ NE OLDUNUZ SİZ HA İT HERİFLER SİZ O BAYRAĞI ELLERİNİZLE TUTMAYI HAK ETMEZKEN NASIL EZERSİNİZ ŞEREFS!ZLERRRRRRRR

uLan Hadi Soykırım yaptık diyelim(yapmadık ama.. yanlıs anlamayın)Adamlar hamile kadınları öldürüp karnını deşmişler. İçinde altın warmı diye ßakmışlar. Yaptıysakta iyi etmişiz. ALLAH atalarımıza zeval vermesin..

abdullah58
15.06.2008, 00:41
BEN BU HABERE TEPKIDE VERMEM AYIPLAMAMDA
ADAMLARDA HALA OSMANLIDAN KALMA KILIC YARALARI VE KATARINALARININ ACILARI VAR
VE ********LERIN KIM OLDUGU BELLI
DÜNYA-AHIRET 2 DÜSMANIMIZ VAR ERMENI VE YUNAN
GEL GELELIM ICIMIZDEKI YENI YETMELER
TÜRKIYE CUNHURIYETININ OKULUNDA OKUYUP-BENIM VERGIMLE ISTANBULDA ALINAN BELEDIYE OTOBÜSÜNÜ YAKAN-ASKERIME KURSUN SIKAN-DAHA DÜN POLISIME ROKET ATARLA SALDIRAN-TAKSIMDE YOL KESEN LASTIK YAKAN-KONGERELERINDE TÜRK BAYRAGINI ASAGIYA INDIREN-20 YASINDAKI ASKERIME KURSUN SIKAN-DAHA HANGISINI YAZAYIMKI-ESAS BU ********LER DAHA TEHLIKELIDIR-ICIMIZDEKI TÜRK GÖRÜNEN ERMENILER DAHA TEHLIKELIDIR
ALLAH TÜRKÜ KORUSUN
VE BU MEMLEKETI KORUSUN BASKA TÜRKIYE YOK ARKADASLAR

ekingölü
15.06.2008, 01:03
Kanları bozuk olmasa senelerce bizim ekmeğimizi yediler,onun kıymetinimi bildiler,köpek bile ekmek verene nankörlük etmiyor.

XXCakir58
15.06.2008, 01:52
Herkes allahindan bulur. Herseyi gören allah insallah cezalarini verir.
Paylasim icin sagol.

erol_58
15.06.2008, 02:21
allah belanızı verir inşallah ********ler ne mutlu türküm diyene allah türkü korusun sizin cezanız ahirette:mad::mad::mad::mad::m ad:

erol_58
15.06.2008, 02:53
ben geçen sezon çaykur rizespor maçında sivasta stada dev türk bayrağı getirdim ve malesef stada almadılar neymiş hrant dink ölmüşde ortalık karışmış stadda protesto olurmuş'arkadaşlar bizler hangi ülkede yaşıyoruz hangi bayrağın altında yaşıyoruz hangi ülkeye hizmet ediyoruz ben türküm türkiyenin sivas diye bir ilinde doğdum ve yaşıyorum nasıl oluyorda şanlı türk bayrağımızı stada almıyorlar neyden korkuyorlar yazıklar olsun eurovision yarışmasında ermenilere 12'tam puan ver onlarda bizi tüm dünyaya katil ilan etsin üstelik utanmadanda şanlı bayrağımızı çiğnesin

alem_halil
15.06.2008, 12:08
oo............ cocukları jeps.

gurbetciler
15.06.2008, 12:52
ben birsey demiyorum sadece onlari piyasaya sürenin a..........

NEES
16.06.2008, 01:49
arkadaslar nedesek bos bu ermeniler kendi Bayraklarina önem verse bizim bayragimiza bunu yapmazlardi kendi bayraklarina önem verselerdi bayragin nekadar kutsal bisey oldunu bilirlerdi ama nerde.. daha onlar tarihlerini bile arasdirmadiler amerika nederse onlarda onu dioo....

zarali
16.06.2008, 01:58
YAPARLAR GARDASIM GÖZÜMÜZÜ ACALIM BIRAZ.DAHA ARKADASLAR KIM BU GECE KUSLARI DIYE FORMA YAZI YAZMAYA DEVAM EDERLERSE BIRAZ GEC GÖRÜRÜZ DAHA BÖYLE OLAYLARI.

EyüphanAydın
20.06.2008, 05:41
Allah belalarını versin..Başka bişey yok