Orijinalini görmek için tıklayınız : aah keneler keneeleer keneler

efsanedavulcu
24.08.2005, 11:59
EVET KENELER ASLINDA BUNUN ISMI GENE AMA BIZ KENE DIYORUZ :)

TOKAT CIVARINDA BULUNAN VE TEHLIKELI OLMAYA BASLAYAN KENELER SİVAS TA BIZIM GUNDEMIMIZ OLDU AGZIMIZDAN KENE KELIMESI DUSMUYOR :D HELEKİ DEPLASMAN YOLCULUGUNDA RAP Çİ ARİF İN DİLİNDEN HIC DUSMUYOR SEBAAATTIN ABIII KENE BOGAZINDA MOLA VEREEEK SEBAATTIN ABİİİİ SAA CEKTE KENE KIRDIRAAK DIYE BAGRIYO SEBATTIN ABIYE

kım bu keneler nerden geldıler nereye gıderler ??????????????

serhankaburcuk
24.08.2005, 12:03

TOKAT CIVARINDA BULUNAN VE TEHLIKELI OLMAYA BASLAYAN KENELER SİVAS TA BIZIM GUNDEMIMIZ OLDU AGZIMIZDAN KENE KELIMESI DUSMUYOR :D HELEKİ DEPLASMAN YOLCULUGUNDA RAP Çİ ARİF İN DİLİNDEN HIC DUSMUYOR SEBAAATTIN ABIII KENE BOGAZINDA MOLA VEREEEK SEBAATTIN ABİİİİ SAA CEKTE KENE KIRDIRAAK DIYE BAGRIYO SEBATTIN ABIYE

Rapçi Arifin keneleri ta buraya kadar yani Sitemize kadar gelmiş...Kene muhabbeti mükemmel yaw...Bu hafta yine İstanbul yolunda bolca kene muhabbeti olacak herhalde...Arife sevgilerimizle...

Kaptan-58
24.08.2005, 12:06

BİZ MUHABBET MAHRUM KALDIK AMA NEYSE ARTIK OLİMPİYAT STADINDA ANLATIRSINIZ.....

efsanedavulcu
24.08.2005, 12:35
arkadaslar care bulundu artık davullar patlamayacak davul kene derisinden yapılacak

serhankaburcuk
24.08.2005, 13:51
arkadaslar care bulundu artık davullar patlamayacak davul kene derisinden yapılacak

Zuhahaha... :D:DKenenin derisi varmıki??Gerçi keneler ile Arifin arası iyi...Her hafta Arif sağolsun bir davul patlatıyor...

alper58
24.08.2005, 14:09
Bende Bu Kenelerden Ilham Alarak Bisarki Yaptim...

Oy Keneler Keneler Yine Kanimi Emdiler
Eme Eme Kan Kalmadi
Bizim Kenede Hal Kalmadi.....:d

1967_DERNEK_10UR
24.08.2005, 14:24
ARİFE UYDUK BİR KENE YAĞAI GİDİYOR:D EN ÇOKTA HÜSEYİN ABI ZARARLI ÇIKTI BU KENE DAVASINDA SAMSUN'A MAÇA GİDENE KADAR BİZİM ARİF BELKİ 100000 KERE HÜSEYİN ABI KENELER GELİYOR DEDİ...EN SON ADAMI KAÇIRDI:

1967_DERNEK_10UR
24.08.2005, 14:26
ARİF YOL BOYU AMİGO SEBO YA BESTE YAZAR OY KENELER KENELER DİYE:D

berlinli1967
24.08.2005, 14:35
Samsunda Sivasa Gelene Kada Keneler Muhabbeti Cok Güldük Oy Keneler Kenelr Cifte Boynuz Keneler Arif Cok Yaşaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

serhankaburcuk
24.08.2005, 14:38
ARİF YOL BOYU AMİGO SEBO YA BESTE YAZAR OY KENELER KENELER DİYE:D

Bu sefer Sebo abi olmayacak yolculukta...Bakalım bu sefer yolda kiminle kene muhabbeti yapacak Arif......

kangalli_irfan_almanya
24.08.2005, 15:11
ya ben olaya fransiz kaldim ne bu kene muhabbeti???????????????

gurbetten saygi ve selamlar.............

Abuzer
24.08.2005, 15:37
Arifin Keneler diye yapmış oldugu Beste Umarım Adresine Ulaşmıstır!
Kan emici Keneler Artık Karantina altındadır. Kimseye Zarar verecek Güçleri Kalmamıştır .
anlayana Gider.......................

5841
24.08.2005, 16:22
gardaşlar bu kene muhapbetı nedir bilmiyorum ama keneniz sizde kalsın , siz en iyisimi kenesiz gelin. bolca pide getrın ::D ::D

twity_58
24.08.2005, 16:24
gardaşlar bu kene muhapbetı nedir bilmiyorum ama keneniz sizde kalsın , siz en iyisimi kenesiz gelin. bolca pide getrın ::D ::D
ya aynısını ben yazacaktım kı bı abımın bunu zaten yazmıs oldugunu gördum tebrık edıyorum ve katılıyorum abi :D:D

RaP_BoY
24.08.2005, 17:01
arifi kelle kesmemiş şimdide kenelere musallat oluyo haywan düşmanı arifi buradan şiddetle kınıyoruz :;=)))) kenelere sahip çıkalım bizim kenelerimiz onlar kırmaylalım onları özgür sende ayagının altındaki böcege bak çekyatın altına girdi :=))))

5841
24.08.2005, 17:45
QUOTE=twity_58[]ya aynısını ben yazacaktım kı bı abımın bunu zaten yazmıs oldugunu gördum tebrık edıyorum ve katılıyorum abi :D:D[/QUOTE]
ben olayda yabancı kaldim şu bıldıgimiz kenelerdenmı acaba yoksa yeni uyeyen vurusmu twity_58 sen iyisimi bu abine bir iyilik yap bu kenenin resmini gönder bukonuda yabancı olmayalım ::D bakarsın gelırken getırıler başımiza iş almayalım ::D ::D

erhan5834
24.08.2005, 17:55

ÖZGÜR KENE DEME İLLET OLUYORUM BABA YAAA ARİFİ GEÇTİN :)

agca58
24.08.2005, 19:37
Bari Keneciler Grubu Diye Bi Drup Kurun Sizz...ayricaliğiniz Olur Hemde..kimse Size Yanaşama Z Bulaşamaz ...

SONMEZ
24.08.2005, 19:49
Kahrolsun Keneler Ve Onun Yerli Işbirlikçileri...

Susma, Sustukça Kene Sana Gelecek...

Kene Bizim Hakkimiz, Söke Söke Aliriz...

Keneler Kardeştir, Ayiranlar Kalleştir...

Kene Evine, Sivas Senin Neyine...

Kenesiz Kalmiş Bir Milletin, Hayat Damarlarindan
Biri Kopmuş Demektir...

Keneli Bir Milletin De Damarlarindan Kan Fişkirir
(çünkü Kene Emdikçe Kan Hücreleri Yenilenir)...

Kene, Sen Bizim Herşeyimizsin...

Ulan Emmede Gapdirmişim Gendimi Yaaaw...
Bunlari Okuyanlar, Beni Kene Taraftari Mi; Yoksa
Kene Karşiti Mi Olduğumu Nasil Anlayacaklar...???
Ne O..??? Sanki Ben Anladim Mi Ki...???
Yaw Ben Canimin Sihintisindan Ne Yazdiğimi Biliyormuyum Ki...???

58_KARTAL
24.08.2005, 20:01
Kan emici Keneler Artık Karantina altındadır. Kimseye Zarar verecek Güçleri Kalmamıştır .

Anladiysam Arap oluyum

Er58Ol
24.08.2005, 20:03
Sikma Canini Abi, Alacağiz Bu Maçi.

1967_DERNEK_MUSTAFA
24.08.2005, 20:41

ALEM BUYSA KRAL KENELER... :D

1967_DERNEK_MUSTAFA
24.08.2005, 20:42
anlayana Gider.......................AB İ SENIN NEDEMEK ISTEDIGINI ANLADIM O KENELER İÇİN DAHA ETKİLİ Bİ İLAÇ ARIYORUZ...

1967_DERNEK_NAİL
24.08.2005, 20:50
nerden çıktı yine bu kene muhabbeti efsane hiç akıllı durmuyorsun maşallah kenemi allah korusun

1967_DERNEK_10UR
25.08.2005, 17:06
KONU DAĞILDI AMA BİZEDE SÖZ HAKKI DÜŞTÜ...KENELER KARANTİNA ALTINDA..FAZLA BİR YERE KIPIRDAYAMAZLAR...ZATEN KENELER KÜÇÜK AMA MİDE BULANDIRIR...AMA MİDEMİZİN BOZULMAMASI İÇİNDE BAZI ÖNLEMLER ŞART...VE ALINDI DA ..

GuNaY
25.08.2005, 23:22
KONU DAĞILDI AMA BİZEDE SÖZ HAKKI DÜŞTÜ...KENELER KARANTİNA ALTINDA..FAZLA BİR YERE KIPIRDAYAMAZLAR...ZATEN KENELER KÜÇÜK AMA MİDE BULANDIRIR...AMA MİDEMİZİN BOZULMAMASI İÇİNDE BAZI ÖNLEMLER ŞART...VE ALINDI DA ..
hayırlısı bakalım bu keneler biryerden delik bulup tekrar tünemesin :D :D

RaP_BoY
26.08.2005, 09:23
kenelere iyi dawranın onları kırmayın benim selamımı söyleyin onlar size bişey yapmazlar :=))))
yaww keşke şu kronlama işini koyunlarda yapsaydım bende degişiklik olsun diye keneleri çogalttım başımıza bela oldu şimdi antikene iksiri üzerinde çalışıyorum bu sorun kısa bir süre içerisinde bitecek ya keneler bitecek ya insanlar bitecek hade bakalım :=)))
KENE PAPUCU YARIM ÇIK DIŞARIYA OYNAYALIM :=)))))

efsanedavulcu
26.08.2005, 13:32
kenelere iyi dawranın onları kırmayın benim selamımı söyleyin onlar size bişey yapmazlar :=))))
yaww keşke şu kronlama işini koyunlarda yapsaydım bende degişiklik olsun diye keneleri çogalttım başımıza bela oldu şimdi antikene iksiri üzerinde çalışıyorum bu sorun kısa bir süre içerisinde bitecek ya keneler bitecek ya insanlar bitecek hade bakalım :=)))
KENE PAPUCU YARIM ÇIK DIŞARIYA OYNAYALIM :=)))))
keneye uzanan eller kırılsın...

RaP_BoY
26.08.2005, 13:55

KENE SEWENLER DERNEGİNİ KURACAGIZ ÜYE KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR......KENEYİ SEWMEYEN KENDİNİ SEWEMEZ :=))))

KENELER BİZİMDİR BİZİM KALACAK

1967_DERNEK_10UR
26.08.2005, 16:38
ARKADAŞLAR BİZLER HAYVAN SEVERLER OLARAK KENELERİ KORUMA ALTINA ALDIK..KENE SEVENLER BURAYA:D

abircan
26.08.2005, 20:57
muhabbet kıyak
şifre kırılmaz gibi görünüyor, pentagondamı işlendi şifreler kodlar gardaş, gerçi bişeyler neyim seziyom ama
mesala bedavacılar mı (otlakçılar ) dadandı deplasmancılara hı nedersiniz, bizde genelde poşet deriz ama gel poşet git poşet, poşetin hayatı bedavadır, ne versen yer içer eli cebine gitmez garibandır, gidemez
kene eşittir poşetmidir gardaş bi deyiverinde bizde rahatlıyalım

1967 dernek serkan20
26.08.2005, 22:16
keneler bizimdir bizim kalacak

RaP_BoY
27.08.2005, 09:35
muhabbet kıyak
şifre kırılmaz gibi görünüyor, pentagondamı işlendi şifreler kodlar gardaş, gerçi bişeyler neyim seziyom ama
mesala bedavacılar mı (otlakçılar ) dadandı deplasmancılara hı nedersiniz, bizde genelde poşet deriz ama gel poşet git poşet, poşetin hayatı bedavadır, ne versen yer içer eli cebine gitmez garibandır, gidemez
kene eşittir poşetmidir gardaş bi deyiverinde bizde rahatlıyalım

ÖYLE BİŞEY YOKK KENELERN SEWİMLİ HAYWANLARDIR AMA BAZILARI SEWMEZLER KARDEŞİM KÖPEGİ SEWİYOSAN YANINDA KENESİNİ DE SEWECEKSİN DİMİ YANİ :=))))9

KENE SEWENLER DERNEGİ kuruluş:2005
KENEYE UZANAN ELLER KIRILSIN

1967_DERNEK_10UR
28.08.2005, 21:46
MERAK EDEN BUYURSUN GELSİN DERNEĞİMİZE:D

RaP_BoY
29.08.2005, 09:37
MERAK EDEN BUYURSUN GELSİN DERNEĞİMİZE:D

KENE SEWENLER DERNEGİ :=))))

RaP_BoY
29.08.2005, 10:49
Aslinda Olimpiyattaki Maça Getirseydiniz Biraz Kene Millete Tanitirdik Kenenin Nasil Bişey Oldugunu :=)))))))))

1967_DERNEK_10UR
29.08.2005, 20:45
Aslinda Olimpiyattaki Maça Getirseydiniz Biraz Kene Millete Tanitirdik Kenenin Nasil Bişey Oldugunu :=)))))))))
GARDAŞ GETİRDİK YA KENELERİN BAŞKANINI ARİF YILMAZ TRİBÜNDEY Dİ:D

Cencinli
29.08.2005, 23:45
keneler bizimdir bizim kalacak

KAHROLSUN BİZANS İTLERİ (gs,bjk,fb)
GELİYOR ANADOLU YİĞİTLERİ
TARAFTARIZ BİZ HOLİGAN DEĞİLİZ
1967 SİVASSPOR Genç Taraftarlar Derneği
Bandırma Temsilcisi

Hiç kimse FENERBAHÇE'ye bizans iti diyemez, önce klüplerin tarihini oku ondan sonra hakaret et, senin hakaret ettiğin takımı işgal kuvvetleri bu vatanın takımı diye karşılarına alıp 41 kez maç yapmışlardır, ve 38 maçdan mağlup ayrılmışlardır, harrington kupası'nı bir araştır bakalım nasıl ve kimlere karşı kazanılmıştır, Lozan antlaşması imzalanırken İnönü neden Ülkesi ile telgraflaşmışdır, İngilizler neden ikide bir FENERBAHÇE klüb binasını basmışlardır, cevap vereyimmi ; kuvvacılara, yani cepheye silah kaçırıyorlar diye, holigan değiliz demişsin ama, holiganlıkla taraftarlığı birbirine karıştırmışsın, lütfen daha farklı bir şeyler kullanarak istediklerinizi ifade etmeye çalışın, bu arada ne kadar FENER'li isem o kadarda SİVAS'lıyım, üstelik bu hafta FENER maçında değil SİVAS maçındaydım, hemde bütün akrabalarım ile beraber, üstelik yarısı FENERBAHÇE'li, tekrar ediyorum bu tür sözler kullanarak bizi buralardan soğutmayın, unutmayınki gidecek yerimiz var.

sinan58_34
29.08.2005, 23:49
GARDAŞ GETİRDİK YA KENELERİN BAŞKANINI ARİF YILMAZ TRİBÜNDEY Dİ:D

bızde dernek actık kene dusmanları dernegı buyurun gelın rekabetteyız bu dernekle

serhankaburcuk
30.08.2005, 16:16

Keneler bizimdir bizim kalacak...Arif başkan sen bizim herşeryimizsin..

GeCeVeMaVi58pRf
30.08.2005, 16:27
bir ara olimpiyat stadı söyle inledi
hakem kudurdu kene diye tuttutdu
bence çok güzel bir tezaurat ...

serhankaburcuk
30.08.2005, 16:28
bir ara olimpiyat stadı söyle inledi
hakem kudurdu kene diye tuttutdu
bence çok güzel bir tezaurat ...

Öyle demedik...

PAPİLA KUDURDU KENE DİYE TUTTURDU...

bumerang
30.08.2005, 16:41
[QUOTE=efsanedavulcu][b]EVET KENELER ASLINDA BUNUN ISMI GENE AMA BIZ KENE DIYORUZ :)

*acaba ünlü top modelimiz ve oyuncu yasemin erGENE'nin bu kenelerle bi akrabalığı falan var mı? ben de bunu merak ettim şindi..

serhankaburcuk
30.08.2005, 17:04
[QUOTE=efsanedavulcu][b]EVET KENELER ASLINDA BUNUN ISMI GENE AMA BIZ KENE DIYORUZ :)

acaba ünlü top modelimiz ve oyuncu yasemin erGENE'nin bu kenelerle bi akrabalığı falan var mı? ben de bunu merak ettim şindi..

Zuhahaha... :D:D

turanozkanli
26.09.2005, 01:49
değerli yiğidolar içimizde belki medyayı takip etmeyen arkadaşlarımız var sanırım aslında bu ciddi bir konu 1945 yılında kırımda görülen ıssırması ile insanlarda ağır ateşli hastalıga yol açarak ölümlere sebep olan daha sonra 1956 yılında kongoda görülerek o yıllardan sonra kırım kongo kanamalı ateş ismini alan ve bir cins kene cinsinin taşıdığı virüsle bulaşarak geç kalındığında ölümle sonuçlanan tehlikeli bir hastalıktır geçtiğimiz yıllarda tokatta ortaya çıkarak birçok insanımızın ölümüne sebep olmuştur içinde bulunduğumuz yıl içerisinde sivas civarında da görülmüştür göçmen kuşlar ve büyük baş hayvanlarla dağıldığı söylenmektedir genellikle bulunduğu yerler sık bitki örtüsü sulak alan civarları çalılık yerler ve büyük baş hayvanların barındığı bölgelerdir uzmanların önerisi bu gibi alanlarda dolaşırken uzun kollu giysiler bot tipi ayakkabılar giyilmesi önerilmektedir kenenin ıssırdığı durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna gidilmesi önerilmektedir eğer böyle bir imkan yoksa keneyi vücudunuzdan çıkarırken başını kopartmadan dikey çekerek bir pense veya cımbız yardımı ile tek hamlede çıkarılmalıdır sadece bilginiz olsun diye yazdım saygılar

GuNaY
26.09.2005, 01:53
değerli yiğidolar içimizde belki medyayı takip etmeyen arkadaşlarımız var sanırım aslında bu ciddi bir konu 1945 yılında kırımda görülen ıssırması ile insanlarda ağır ateşli hastalıga yol açarak ölümlere sebep olan daha sonra 1956 yılında kongoda görülerek o yıllardan sonra kırım kongo kanamalı ateş ismini alan ve bir cins kene cinsinin taşıdığı virüsle bulaşarak geç kalındığında ölümle sonuçlanan tehlikeli bir hastalıktır geçtiğimiz yıllarda tokatta ortaya çıkarak birçok insanımızın ölümüne sebep olmuştur içinde bulunduğumuz yıl içerisinde sivas civarında da görülmüştür göçmen kuşlar ve büyük baş hayvanlarla dağıldığı söylenmektedir genellikle bulunduğu yerler sık bitki örtüsü sulak alan civarları çalılık yerler ve büyük baş hayvanların barındığı bölgelerdir uzmanların önerisi bu gibi alanlarda dolaşırken uzun kollu giysiler bot tipi ayakkabılar giyilmesi önerilmektedir kenenin ıssırdığı durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna gidilmesi önerilmektedir eğer böyle bir imkan yoksa keneyi vücudunuzdan çıkarırken başını kopartmadan dikey çekerek bir pense veya cımbız yardımı ile tek hamlede çıkarılmalıdır sadece bilginiz olsun diye yazdım saygılar
gardas bu bilgiler için sağol gerçekten önemli bir konu... hafife alınmaması gerek...

turanozkanli
26.09.2005, 23:48
gardas bu bilgiler için sağol gerçekten önemli bir konu... hafife alınmaması gerek...
çok teşekkür ederim günay kardeş ciddiye alındığım için bu gerçekten önemli bir konu önlem alınmadığı sürece çok tehlikeli bir hal alacak