Orijinalini görmek için tıklayınız : Gercekci Olalım Sivası Nereye Tasıcagız

Topragim58
15.06.2005, 12:21
Arkadaşlar geçen sezonda bu tür fikirler beyan eden arkadaşlara şahit olduk. Tüm arkadaşlardan isteğim daha makul ve mantıklı fikirler ortaya atalım. ERKEN ÖTEN HOROZUN BAŞINI İMHA EDERLER.... TÜM GARDAŞLARA SELAMLAR

abircan
15.06.2005, 13:31
TOPRAGIM 58 YANLIŞ YERE KONMUŞSUN AMA NEREYE BİLMEM, UÇUŞ NE İSTİKAMETEYDİ HEMŞERİM :D

myibu
25.08.2005, 13:13
Arkadaslar ben sitede cok yorum okuyorum cogu yapıcı veya gecekci bulamdıgım icin pek yorum yazmıyorum herkes sivaslıyız ucalım soyle yapalım boyle yapalım diyor. birazdaha gercekci fikirlerini soylerse aklıan gelen bu takım nasıl daha ii olur neler yapmak gerek mesel ben aklıma geleni yazacam eminim bir cok kişi hayalci yazmadım diye eleştirecek elştilere acıgım.

kulubumuzun halen duzgun bir satıs magzası yok orginal urunleri satacak ve sahteci politikaya izin evrmeyecek lisans korucak yonetimin bu politikayı izlemek zorunda. Yapması gerek ozellikle istanbul veya yurt dısı gibi pazarın buyuk oldugu yerlerde markalasmamız gerek bunu basaramazsak yardımlarla nereye kadar baskaların elinde bisey beklemekle olmaz elimize fenerbahce ornegi almalıyız bence markalasmaları ve kulubu buyultmeleri gercekten iyidi ben bir eski besiktaslı(sivassporluyum) olarak taktir ediyorum. Ben kafamda kurdum bir kac Proje hata sivas yonetimi ile gorusmek istiyorum bu konuları sehirinde buyumesi icin cok onemli bu.

ilteriş58
25.08.2005, 14:09
Arkadaslar ben sitede cok yorum okuyorum cogu yapıcı veya gecekci bulamdıgım icin pek yorum yazmıyorum herkes sivaslıyız ucalım soyle yapalım boyle yapalım diyor. birazdaha gercekci fikirlerini soylerse aklıan gelen bu takım nasıl daha ii olur neler yapmak gerek mesel ben aklıma geleni yazacam eminim bir cok kişi hayalci yazmadım diye eleştirecek elştilere acıgım.

kulubumuzun halen duzgun bir satıs magzası yok orginal urunleri satacak ve sahteci politikaya izin evrmeyecek lisans korucak yonetimin bu politikayı izlemek zorunda. Yapması gerek ozellikle istanbul veya yurt dısı gibi pazarın buyuk oldugu yerlerde markalasmamız gerek bunu basaramazsak yardımlarla nereye kadar baskaların elinde bisey beklemekle olmaz elimize fenerbahce ornegi almalıyız bence markalasmaları ve kulubu buyultmeleri gercekten iyidi ben bir eski besiktaslı(sivassporluyum) olarak taktir ediyorum. Ben kafamda kurdum bir kac Proje hata sivas yonetimi ile gorusmek istiyorum bu konuları sehirinde buyumesi icin cok onemli bu.

evet biraz uçuyolar bazen ama kendimizi de küçük görmeyip kendimize güvenmemiz lazım başarının başka yolu da yok bence.

markalaşma çok önemli o konuda çok haklısın gardaş.

Dağcı
25.08.2005, 14:53
Sivasspor markalı ürünlerin satışının yapılacağı bir mağaza açılması çok iyi bir başlangıç olur. Ayrıca taraftar kartları yaptırılarak iyi gelir elde edilebilir. Projeler daha da geliştirilebilir. Tabi bu konuda yönetimin mutlaka projeleri vardır.

Hedeflere odaklanmadan başarı olmaz. Bu tür konularda insanlarımızı eğiterek motive etmek, moral vermek, misyon ve vizyon belirlemek, hedef ve değerleri ve öncelikleri belirlemek, zamanı iyi kullanmak, fikirlerde birlikteliği sağlamak, organizasyon yapmak, projeler geliştirmek, ar-ge çalışmalarına önem vermek, insanlarımızı bilgilendirmek, işleri iyi takip etmek ve de en önmelisi ileriyi görmek gerekiyor.

Şu gerçeği de unutmamak gerek; İstekler imkanlarla sınırlıdır.

Atatürk'ün güzel bir vecizesi var; “İnsanlar daima yüksek, asil ve kutsal hedeflere yürümelidirler. Bu hareket şeklidir ki, insan olanın vicdanını, beynini ve bütün insanlık anlayışını tatmin eder. Bu şekilde yürüyenler, ne kadar büyük fedakârlık yaparlarsa, o kadar yükselirler ve bu hareket şekli mutlaka açık olur.”

Her şey Sivas ve Sivasspor için . . .

hemso58
27.09.2005, 09:47

SİTEYE YAZMADIĞIN BELLİ OLUYOR YAZINI OKUMAK İÇİN KEDİMİ KASMAM GEREKTİ.
ABARTMA KONUSUNA GELİNCE BAZEN EVET ANLAMSIZ ŞEKİLDE YAZILAR YAZILIYO AMA ÇOĞUNLUKLA MANTIKLI YAZILARLA DOLU FORUMLARIMIZ HEPSİNİ OKUMAN DİLEĞİYLE...

34-murat-58
27.09.2005, 09:54
ewet arkadas dogruları yazmıssın...
bunun gıbı yazıları bende cok yazdım ama nafıle...
yazılar burda kalıyor..
malesef

hemso58
27.09.2005, 10:25
Arkadaşlar geçen sezonda bu tür fikirler beyan eden arkadaşlara şahit olduk. Tüm arkadaşlardan isteğim daha makul ve mantıklı fikirler ortaya atalım. ERKEN ÖTEN HOROZUN BAŞINI İMHA EDERLER.... TÜM GARDAŞLARA SELAMLAR

DÜNYADAN UZAYLIYA DÜNYANIN YÖRÜNGESİNE GİR :D :D...

bbptek58
04.10.2005, 15:53
HAKLISIN ABİCİM SİVASLILAR OLARAK BAZI ŞEYLERİ ÇOK ABARTIYORUZ

SEMİH-58
04.10.2005, 16:19
agalar unutmayalım ki sivaslıysak bi farkımız olacak ben istiyorum ki sivasımız da gelişsin sivasımız da büyük olsun kim istemez istemeyen ler el kaldırsın...........

5841
04.10.2005, 16:49
HAKLISIN ABİCİM SİVASLILAR OLARAK BAZI ŞEYLERİ ÇOK ABARTIYORUZ
NEYI ABARTIYORUZ ONU YAZMAMIŞIN. SİVASSPORUN 1 LİGE CIKMASI ABARTMAMI.LIGDE 5 SIRADA OLMAMIZDAMI ABARTI. ABARTI OLAYI SİVASA ÖZGU BİR OLAY DEYIL HERKES BİRAZ ABARTIR NORMALDİR.

kadir20
04.10.2005, 16:50
ya abi ne gereksiz bi topic ya,hep gercekci olunmaz arkadaslar hayallerinide yaziyor belki ilerde gerceklersir diye sizde hemen ortami geriyorsunuz, asil siz nereye sizin maciniz ne ????

gurbetci_yigido
04.10.2005, 18:08
ortami geren yazilar yazmayalim iyi bi hava yakaladik birakin gitsin sivasspor en yüksege cikarmak hedefimiz varmi bi diyeceginiz, uefa finali oynicaz diyorumm abarti mi bu allah nasip ederse olcakk merak etmeyin sizz

ali agca
05.10.2005, 02:57
[QUOTE=Dağcı]Sivasspor markalı ürünlerin satışının yapılacağı bir mağaza açılması çok iyi bir başlangıç olur. Ayrıca taraftar kartları yaptırılarak iyi gelir elde edilebilir. Projeler daha da geliştirilebilir. Tabi bu konuda yönetimin mutlaka projeleri vardır.
İSTANBULDA ORJINAL URUN ALMAK ISTIYORUZ
Hedeflere odaklanmadan başarı olmaz. Bu tür konularda insanlarımızı eğiterek motive etmek, moral vermek, misyon ve vizyon belirlemek, hedef ve değerleri ve öncelikleri belirlemek, zamanı iyi kullanmak, fikirlerde birlikteliği sağlamak, organizasyon yapmak, projeler geliştirmek, ar-ge çalışmalarına önem vermek, insanlarımızı bilgilendirmek, işleri iyi takip etmek ve de en önmelisi ileriyi görmek gerekiyor.

Şu gerçeği de unutmamak gerek; İstekler imkanlarla sınırlıdır.

Atatürk'ün güzel bir vecizesi var; “İnsanlar daima yüksek, asil ve kutsal hedeflere yürümelidirler. Bu hareket şeklidir ki, insan olanın vicdanını, beynini ve bütün insanlık anlayışını tatmin eder. Bu şekilde yürüyenler, ne kadar büyük fedakârlık yaparlarsa, o kadar yükselirler ve bu hareket şekli mutlaka açık olur.”

drummer
05.10.2005, 03:41
ŞİMDİ ARKADAŞ DAHA ÖNCE Kİ FORMLARI OKUMAMIŞ ANLAŞILAN.
BİZ ASLINDA UÇMUYORUZ.
BZİM BUSENEKİ HEDEFİMİZ BİRİNCİ OLARAK LİGDE KALMAK.
BUNU BAŞARMAMAIZ LAZIM VE SS.COM DAKİ BÜTÜN ARKADAŞLAR ZATEN BU BİLİNÇTE.
AMA TAKIM ÇOK İYİ GİDİYOR,İYİ DİDEN BİR TAKIMA NASIL KARAMSAR BAKABİLİRSİN.
BİR İŞ KAZASI OLAN GS MAÇINDA TALİHSİZ BİR YENİLGİ ALINDI.
DİĞER MAÇLARLA LİGE DAMGA VURULDU.
İLK DEFA 1. LİGE ÇIKMIŞ BİR TAKIM,BİR SÜRÜ SORUNLARLA BOĞUŞUP MADDİ İMKANSIZLIKLARLA BU SEVİYELERE GELMİŞ TAKIMI NEDEN KARAMSIRLIĞA İTSİNKİ BURDAKİ ÇOCUKLAR.
TAKIM İYİ GİDİNCE ONLARDA SİVASSPORU GÖRMEK İSTEDİKLERİ YERİ BELKİ BİRAZDA ABARTARAK FORMLARDA DİLE GETİRİYORLAR.
BUNDAN DOĞALDA BİR ŞEY OLAMAZ.
DİĞER TAKIMLARIN TARAFTARLARIDA BU SİTEYE GİRİP BU TAKIMI KÜÇÜMSEYEREK SİZİN GİBİ ÖNEMSEMİYORLARDI.
ÖRNEĞİN MALATYA,MANİSA VS ŞİMDİKİ DURUMLARINA BİR BAK.

BIRAKIN İNSANLAR BU GÜZEL DUYGULARI YAŞASIN.
SÖYLEMESİ VEDE YAZMASI BİLE GÜZEL BELKİ HAYAL AMA
ŞAMPİYON SİVASSPOR

UNUTMAYIN BİR GÜN HAYALLER GERÇEK OLUVERİR VE SİZDE ŞAŞIRIRSIZ

ŞAMPİYON SİVASSPOR.

kadir20
06.10.2005, 18:46
arkadas biz hayal pilavi yiyorsak birak devam edelim cünkü cook tatli ama ben buna inaniyorum sen inanmasanda sivasspor u uefa kupasinda görücegiz sen inanmayabilirsin biz inaniyoruz zaman herseyi gösterir merak etme sen

JACKAL_35
06.10.2005, 18:53
Arkadaşlar sezon sonu hayal kırıklığına uğramamak için hedefleri gerçekçi tutmak gerekir.-Bu sezon ligi ilk on arasında bitirmek gerçek bir başarı olur bence çünkü ilk 8 haftaya fazla ümit bağlamamak gerekir.İnsallah hayırlısı olur.

gercek58li
06.10.2005, 22:29
BIRAKIN İNSANLAR BU GÜZEL DUYGULARI YAŞASIN.
SÖYLEMESİ VEDE YAZMASI BİLE GÜZEL BELKİ HAYAL AMA
ŞAMPİYON SİVASSPOR

UNUTMAYIN BİR GÜN HAYALLER GERÇEK OLUVERİR VE SİZDE ŞAŞIRIRSIZ

ŞAMPİYON SİVASSPOR.[/QUOTE]

Cok güzel gardas,birseyde ben ekleyecegim.
Sivasspor UEFAya gidecek! Buda ucmaksa birakinda birazda ben ucayim...Ama gercek...

gercek58li
06.10.2005, 22:32
Yukarda drummer gardasimizdan alinti yapmistim, fakat biraz yanlislik oldu.
Ben eklenti yaptim...

GuNaY
07.10.2005, 03:59
İNSANLARIN HAYAL DÜNYASINIDA KISITLAMAYA ÇALIYORYAA HELAL OLSUN!!! İNSANLARIN HAYALLERİNİ KISITLAMAK SİZEMİ KALDI??!!!! İSTEYEN İSTEDİĞİ YERİ YAZAR KİMSE BUNU ELEŞTİREMEZ...

drummer
07.10.2005, 04:05
bu takım herşey başaracak güce erişecek bir gün.
bu acemiliğimiz oldu.
tecrübe kazanıp bu ligden inmeyiz daha.
1. ligin korkulacak bir lig olmadığını bizde futbolcularda gördü.
kolay kolay bıırakmazlar artık.

BOUN
07.10.2005, 09:41
Hayal kurmayı bilmeyen başarıya ulaşamaz. Her başarının temelinde hayaller, hülyalar, arzular, istekler ve coşkular vardır. Biz de bu sitede hayal kuruyoruz. Kimi hayallerimiz gerçekleşmeye başladı bile.... Zor olanlar ise zamanla gerçekleşecektir. Ben buna eminim.

Türkiye liginde şampiyonluğa oynayacağımız gün yakındır.

Uefa'da final oynayacağımız gün çok uzağımızda değil.

Üç büyük hegomonyası yakında yerle bir olacak....

Hayaller, hayaller, hayaller..... İnşallah gerçekleşirler.....

serhankaburcuk
07.10.2005, 10:21
Arkadaşlar hayller herzaman vardır ve gerçekleşme ihtimalide vardır...Bana 10 yıl evvel desenizki Sivasspor süper lige çıkacak ve ilk çıktığı senede adından çok söz ettirecek ben buna inanmazdım benim için bu günler hayaldi...Ama şunada 10 yıl evvelki hatta 5 yıl evvelki hayalim gerçekleşmiş durumda...Yani biz elele verirsek ve takımımıza camiamıza sahip olursak daha çok inanamıyacağımız başarılara imza atarız ve hayallerimizi gerçekleştiririz....