Orijinalini görmek için tıklayınız : BOMBA TRANSFERLER!!!

Sayfa : [1] 2

OLCAY_58_AKKUS
05.05.2008, 17:40
Allahın izni ile bu sen en azından UEFA kupasına katılacağız.Takım hepinizin malumu iyi durumda ama takfiye yapılacak bölgelerde yok değil.ben kendi adıma düşündüklerimi yazacağım siz değerli yiğidolarda kendi fikirlerinizi burda belirtin lütfen.1-Cvetkov gönderilip yerine daha kaliteli bir yabancı forvet alınmalı bizim yedek külübesinde oturacak topcuya vercek paramız yok yada onun yerine bursadan sinan kaloğlunu alıp orta alana kaliteli bir yabancı alırız.
2-Fenerbahçeden KEMAL mutlak alınmalı dünkü maçta gördükki kanfory büyük maçlarda bocalıyor, ama kemal hem teknik hem de çok koşan yetenekli ve genç bir oyuncu üstelik başarıya kendi adına aç. 3-Gürhan Gürsoy tekrar alınmalı o süper bir yetenek ve sivası tanıyan bilen takıma alışkın becerikli genç sol kanat adamı inanın bulamayız.4-defans için kimse bir demez sanırım ama sağ ve sol kanat alternatiflerimiz yok bu mevkiler takviye istiyor.aklımda malesef isim yok önerisi olan varsa yazsın.5-Bize kesinlikle apo ile uyum sağlayacak kaliteli bir sağ açık lazım eksikliğini çok aradık bu kanadın.aklımdan mehmet Yozgatlı geçiyor ama bize gelip eskisi gibi oynayabilirmi beni düşündürüyor.5-Eğer alınırsa süper olacak bir adam Selçuk fenerde mutlu değil devamlı oynamamaktan şikayetçi alınırsa sivas için harika olur.Bu arad unutmadan rizeden altan da faydalı olur bunların hepsi değil ama bir iki tanesi iyi olur bence

tanju_58
05.05.2008, 17:46
abi sen resmen fenerin kadroyu sivasa aldın :)
cvetkov iyi forvet yalnızca hocanın forveti tek tutması nedeniyle yedekte oturuyor...

deathnear58
05.05.2008, 19:10
transfer olmadan takım kalkına bılır sadece takım oyunu lazım yoksaa hiç bir yere gelınmezz arkadaslar transfer belkı lazım yada degıl ama transfer olsa bıle takım oyunu en basta gelmelı

yusuf_yusuf
05.05.2008, 19:17
taransfer yapmamız lazım ya bomba olacak-----------

OsMaN1674
05.05.2008, 19:32
Bencede fenerden kemal bjk den M.yozgatlı alınırsa iyi olur

zaralım 58
05.05.2008, 19:35
BÜLENT HOCA ve EKİBİ EN İYİ ŞEKİLDE TRANSFER PLANI OLUŞTURUR.GÜVENİMİZ TAM

sinan-58
05.05.2008, 19:39
Allahın izni ile bu sen en azından UEFA kupasına katılacağız.Takım hepinizin malumu iyi durumda ama takfiye yapılacak bölgelerde yok değil.ben kendi adıma düşündüklerimi yazacağım siz değerli yiğidolarda kendi fikirlerinizi burda belirtin lütfen.1-Cvetkov gönderilip yerine daha kaliteli bir yabancı forvet alınmalı bizim yedek külübesinde oturacak topcuya vercek paramız yok yada onun yerine bursadan sinan kaloğlunu alıp orta alana kaliteli bir yabancı alırız.
2-Fenerbahçeden KEMAL mutlak alınmalı dünkü maçta gördükki kanfory büyük maçlarda bocalıyor, ama kemal hem teknik hem de çok koşan yetenekli ve genç bir oyuncu üstelik başarıya kendi adına aç. 3-Gürhan Gürsoy tekrar alınmalı o süper bir yetenek ve sivası tanıyan bilen takıma alışkın becerikli genç sol kanat adamı inanın bulamayız.4-defans için kimse bir demez sanırım ama sağ ve sol kanat alternatiflerimiz yok bu mevkiler takviye istiyor.aklımda malesef isim yok önerisi olan varsa yazsın.5-Bize kesinlikle apo ile uyum sağlayacak kaliteli bir sağ açık lazım eksikliğini çok aradık bu kanadın.aklımdan mehmet Yozgatlı geçiyor ama bize gelip eskisi gibi oynayabilirmi beni düşündürüyor.5-Eğer alınırsa süper olacak bir adam Selçuk fenerde mutlu değil devamlı oynamamaktan şikayetçi alınırsa sivas için harika olur.Bu arad unutmadan rizeden altan da faydalı olur bunların hepsi değil ama bir iki tanesi iyi olur bence

1 transer chevkov un yerine kim gelirse gelsin yedek oturacak çunkü balili ile mehmet olacak
2 kemal çok iyi olur ama syla normal maçlarda harika nereye koyarsan koy oynuyor
3 transfer gurhan gelirse harika olur
4 transfer hayro ve aponun yedeği bencede olmalı ama sağ kanat unutmaki musanın oda balili donunce duzelir
5 transfer selçuk bize gelmez hemde kemalle gurhan gelirse orta sahaya oyuncuya gerek yok daha

yerliturkuaz
05.05.2008, 23:15
EVET BİR DAHAKİ SENEYE AVRUPA KUPALARINDA MÜCADELE EDECĞİZ BAŞARILI OLMAK İÇİN KADROYA TAKVİYELER YAPILMALI TABİ KADRONUN YAPISI BOZULMADAN BİZİ BÜYÜK MAÇLARIN AĞIRLIĞINI KALDIRABİLECEK OYUNCULAR TRANSFER ETMEMİZ GEREKİR DDİYE DÜŞÜNÜYORUM...

yigido_sampiyon
05.05.2008, 23:20
bence kemal kesinlikle alınmamalı...

iyi oyuncu fakat çok fazla sakatlanıyor...sivası uzun zaman sıkıntıya sokabilir...

sivaslı volki
05.05.2008, 23:21
evet bencede fb den kemal ve gürhan alınmalıçok yararlı olur bize

izmirligardaş58
05.05.2008, 23:49
bende serionun performansını beğenmiorum çünki adam neredeyse deffans oynatılcak o adam forvete yakın oynatılmalı bülent hoca ceza alanına girmesine pek izin vermio verse çoşacak

izmirligardaş58
05.05.2008, 23:50
bende serionun performansını beğenmiorum çünki adam neredeyse deffans oynatılcak o adam forvete yakın oynatılmalı bülent hoca ceza alanına girmesine pek izin vermio verse çoşacak

sergio yani arkadaşlar kelime eksikliği olmuş inşallah balili bu hafta oynar

XXCakir58
05.05.2008, 23:50
bence takimlara kim transfer edilecegini Sivasspor ekibleri bilir. Ama kim gelirse gelsin, hosgelmistir, bize faydali olsun.

furky.b
05.05.2008, 23:56
Yildiz Futbolcular..Sivassporumuzun Takimi Bozar..

Ha arkadas demis..Sag kanat lagzim? Katilmiyorum en guzel bolgemiz O Taraf..Musa Aydin, Ugur Yildirim!!

Bence Sol Taraf Eksik..!! Ve simdilik goriyorumki Defansta da Sorun var..Ama Murat sozgelmez & Sedat Bayrak super 2lisi Insallah Gelecek Sezon Yine Oyniyorlar yani ondan sorun degil..

Yasir de doniyor..yani sylla nin yerine oyniyabilir..

izmirligardaş58
06.05.2008, 00:01
Yildiz Futbolcular..Sivassporumuzun Takimi Bozar..

Ha arkadas demis..Sag kanat lagzim? Katilmiyorum en guzel bolgemiz O Taraf..Musa Aydin, Ugur Yildirim!!

Bence Sol Taraf Eksik..!! Ve simdilik goriyorumki Defansta da Sorun var..Ama Murat sozgelmez & Sedat Bayrak super 2lisi Insallah Gelecek Sezon Yine Oyniyorlar yani ondan sorun degil..

Yasir de doniyor..yani sylla nin yerine oyniyabilir..

bak hocam harbiden sana katılıyorum 33 maçtır sol kanatın ezikliğini yaşıoruz zaten rakiplerimizde bizi hep ordan vuruolar deil mi hayrettin çok kötü orda oda haklı destekleyecek adam yok sol kanat şart sağlam ama ilhanı alıo bazen sol iç golleride o attırıo zaten plase ortalarla soldan

yigido_sampiyon
06.05.2008, 00:17
bence fenerden can arat ve gürhan gelsin...

sivasistanbul34
06.05.2008, 00:20
arkadaşlar bence bu önümüzdeki sezon mehmet yıldızın gitme ihtimali var bülent hocamız onu gönderecek iyi bir teklif eden olursa eğer mehmet yıldız giderse kadroda 5-6 kişi yenilencek o zaman kimin nereye geleceği belli olur ama mehmet yıldız giderse balilidende ümidi kesin die düşünüyorum çünkü mehmet yıldız - balili ikilisi birbirinden ayrı oynayamazlar oynasalarda pek takımlara faydaları olmaz die düşünüyorum heeeeeeee olurmu olur mehmet yıldız gitmez balilide iyileşir o zamana kadar paf takımındanda 1-2 kişi girer oyuna veya yedeklerde kalır (mecnun odyakmaz sölemişti)eksik olan yerlerede takviyeler yapılır siz o zaman sivası görün derim ben bu arada ben mayısın 21'nde erzicana askere gidiyorum bu zamana kadar gerek istanbulda stadlarda olsun gerek sitemizde olsun her türlü desteğimi sivasspora verdim ama askerde biraz zor olacağını düşünüyorum ama askerden geldikten sonra yine sizlerle beraberim inşallah bana dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar haklarınızıda helal edin islam dini için türklük için sizler için her ne olursa olsun VATAN SAĞOLSUN

cem
06.05.2008, 00:24
bende gercek sandım.. spor gazetelerı gıbısınız ortada fol yok yumurta yok alıp satıyosunuz.. sezon sonu takımdan kımse ayrılmasın bir iki takviye yeter.. bende gercekten transfer var sandım...

sampiyon_yigit
06.05.2008, 00:27
1 DEFANS :arkadaslar cimbom macina bakin..yedigimiz gollere bakin ilk iki gole heledeki ben bircok macta defans sorunu cektigimiz gozume cok batiyo en az gol yiyen takim olmamiza ragmen defansi kotu buluyorum ortami cok iyi bizde ondanmi atamiyolar anlamadim ama defans inanin cok kotu hatalar yapiyo

2 TOP KONTROLÜ : Arkadaslar burda fransada 16-18 yasindaki genc cocuklar bile abartmadan soyluyorum sivassporun futbolcularindan daha iyi top kontrolu yapiyolar hocam futbolculara biraz top kontrolunu calistir olmuyo amatör futbolcular gibi topu kontrol edememezlik olmaz profesyonelle futbolcu nasil olursa olsun topu kontro edebilmeli!!!!

BΔSKΔN
06.05.2008, 00:38
Başarımız daimi olsun arkadaşalar...

bekçi
06.05.2008, 00:43
evety arkadaşlar ceyhun da olabilir kemal de uygun

merkez-apo
06.05.2008, 01:01
Bileti eline verilenler!

SEZON bitmeden önce Fenerbahçe’den gidecek oyuncuların isimleri de şekillenmeye başladı. Yönetimin, fazla oynama şansı bulamayan Kemal, Ali Bilgin, Can Arat ve Gürhan’ı bonservisiyle satacağı, İlhan’ı ise tecrübe kazanması için 1 seneliğine Süper Lig’de oynayan bir kulübe kiralayacağı gelen bilgiler arasında...kaynak: fotospor

Can Arat ı Ve Gürhanı kaçırmamamız lazım bence

ilker_8787
06.05.2008, 01:04
kemali kaçırmamak lazım diğerleri beş para etmez.Özellikle Ali Bilgin hem futbolculuk olarak hem de karakter olarak değersiz.

merkez-apo
06.05.2008, 01:06
can ve gürhan kötü oyuncularmı kardeşim can 21 ligde bizi sırtlayan oyuncuydu.gürhan ise geçen yıl çok güzel işler başardı sivassporda gelirlerse takıma alışırlar hemen zorluk çekmezler

izmirligardaş58
06.05.2008, 01:13
abi boş verin canı falan ilhan parlak gibi topçumu varya adam tam bomba feneri kaç maçta oyuna sonradan girerek kurtardı bak şimdiden sölüorum ilhan sivasa gelcek görürsünz

merkez-apo
06.05.2008, 01:39
Mecnun Başkanımız hangi oyuncular için devreye girer acaba*

altuntas58
06.05.2008, 01:40
Fenerbahceden bize bir kac futbolcu gelirse önümüzdeki sezon daha başarılı oluruz

cavus
06.05.2008, 01:40
arkadaslar yozgatli bjk de hic oynamadi bizde isyaparmi bilmem, ama bence artik eskisi gibi oynamaz.
forvet olarak belki b.b den necati ates olabilir,bursadan gelirse sinsn kala oglu,,olabilir

forumcu58
06.05.2008, 01:43
bos ver ne yapacn sende onları yaw bızde kocaman futbolcular varken ne gerek ama bu gs macında arda yaktı bızı gercekten

merkez-apo
06.05.2008, 01:51
daha fenerlı dıyorsunuz yaw sızde walla bak salla gıtsın fenerden adam olmaz adamındanda futbolcu olmaz
kardeş setrveti gürhanı canı unutma derim onlarda fenerliydi ama sivassporda yiğido oldular ha kimse yanlış anlamasın ben fenerli değilim

Gurbetci Gokhan
06.05.2008, 08:40
Bu alınmalı, şu kalmalı, şu gönderilmeli… Siz ‘Bütce’ nedir bilirmisiniz. Ammada bol keseden atmışın. Kolaydı öyle Selçuk’u veya Kemal’ı almak. Ha, birde, Fener’den gönderilen, BJK’da forma bulamayan Yozgatlıi’yi alalım öğlemi. Üstelik sanki sizin gördüklerinizi, takımla iç içe olan, teknik director, yardımcılar, transfer komitesi veya görevlisi, külüp menejeri, başkan, yani bu işin uzmanları göremiyorlar. Siz gerçekten bir deha olmalısınıız. Birde yetmiyormuş gibi bu husuta “taş ve kuyu” misali yeni bir konu açmışın. Sanırım boş vaktiniz çok ve sıkılıyorsunuz. Gerçekten çok komiksiniz...

myway
06.05.2008, 08:59
En onemli eksigimiz bence ne kanatlarda ne de ortasahada. Defansimizin gobegi cok uyumsuz.. Sedat sakatlanmasa cok daha iyi olurduk.. 2. ligden super lige cikan sampiyon kadronun oyuncusu can arat i geri Sivasa bekliyoruz:)

kadir984
06.05.2008, 09:00
siz nerelere tranfer yapıyorsunuz ya hiç mi maçlarda dikkat etmediniz ;)

orta sahamız eksikti sergio geldi gelecek sezona hazırlansa tamam

forvet hattı dersen zaten bizim oyun anlayışımız tek forvet yoksa yedekler de chetkov da var ömer kaplan da var gitmezse

savunmaya gelince süperlig de bizim savunma kadar yerleşik savunma yok ki.

abdurrahmanın önüne derseniz biz zaten uğuru bu mevkii de oynatacğız.

değerli arkadaşlar sivassporumuza en büyük ve en önemli tranfer RAKİP TAKIMI ÖNDE KARŞILAMAK İÇİN BİR ÖN LİBERO LAZIM.

kadir984
06.05.2008, 09:05
evety arkadaşlar ceyhun da olabilir kemal de uygun

CEYHUN MU O ADAM FUTBOLA CİRKEFLİK KARIŞTIRIYOR BAKSANA GİTTİĞİ YERDE YARIM SEZON DURAMAZ HEM ONU NE YAPACAĞIZ Kİ BİZİM SERGİOMUZ VAR ARTIK

baysivaslı
06.05.2008, 09:27
yıldız tranfer ; yönetim prensip anlaşmasına vardığı söylenen BAYERN MÜNİH TEN LUCA TONİ...

yiğidolargeliyo
06.05.2008, 09:37
önce göndersinler petkovu hayrettini musayı sonra kimi alırsa alsın lar

sinan-58
06.05.2008, 09:46
kaleye ihtiyaç yok defansa kanatlarda apo ve hayro ya yedek lazım defansın gobekte murat sedat dıallo ve saıdı var orta sahanın ortasına yasir donecek ama kemal gelirsede kotu olmaz sol kanat eksiğimiz var gurhan iyi olur oraya ileri zaten belli eto yu getirsek kadroya giremez mehmetle balili var arkalarındada mohammed

altuntas58
06.05.2008, 09:47
[B
Sivasspora takviye şart eğer bir kac takfiye yapılırsa seneye çok daha iyi yerlerde oluruz [/B]

Divriği58-
06.05.2008, 10:02
*********gürhan alınsa yeter****

OLCAY_58_AKKUS
06.05.2008, 10:07
Bu alınmalı, şu kalmalı, şu gönderilmeli… Siz ‘Bütce’ nedir bilirmisiniz. Ammada bol keseden atmışın. Kolaydı öyle Selçuk’u veya Kemal’ı almak. Ha, birde, Fener’den gönderilen, BJK’da forma bulamayan Yozgatlıi’yi alalım öğlemi. Üstelik sanki sizin gördüklerinizi, takımla iç içe olan, teknik director, yardımcılar, transfer komitesi veya görevlisi, külüp menejeri, başkan, yani bu işin uzmanları göremiyorlar. Siz gerçekten bir deha olmalısınıız. Birde yetmiyormuş gibi bu husuta “taş ve kuyu” misali yeni bir konu açmışın. Sanırım boş vaktiniz çok ve sıkılıyorsunuz. Gerçekten çok komiksiniz...

maksadım kimin ne düşündüğünü anlamak sende baya bilgilisin bu konularda seni transfer edelim biz menejer olarak

Arif Coşkun
06.05.2008, 10:12
Kimler gidiyor,kimler kalıyor,kimleri almayı düşünüyorlar bununla ilgili kulüpten yapılan bir açıklama olacakmı.Son hafta maçıyla birlikte bu yönde bir açıkla olur sanırım. Gönül isterki çok yetenekli kaliteli oyuncular transfer etmek ama,tabiki bu sınırlı bütçeyle çok zor.Dün bir tv. kanalında açıklamasını dinledim Bülent Uygun sanki gitme meyilli gibi geldi bana,bende yalnış anlamış olabilirim sadece sezgi benimkisi. Elindeki imkan dahilinde Bülent Uygun'un iyi transferler yaptığını düşünüyorum eğer yine o olacaksa teknik direktör en iyi şekilde yine bunu yapar diye düşünüyorum.İşi ehline bırakmak lazım.

OLCAY_58_AKKUS
06.05.2008, 10:14
paramı var kardesim bu takım cep telefonundan yardım toplamış bir takım

toplayamadık ki:) ama bu adamların en pahalısı selçuk tur muhtemelen. Diğer saydığımız isimler takımda hem sırıtmaz hemde fiyatları uygun bence baksanıza arkadaşlar bizim takımda alternatif sıkıntımız yüzünden bu sezon şampiyon olamadık bir balili sakatlandı bir yasir sakatlandı oyun düzenimiz bozuldu.yanlış anlamayın takım başarısız demiyorum kimse de diyemez ama alternatif her daim lazım senye mehmet sakatlansa misal yerinde cvetkov la ne yaparız sizce???

OLCAY_58_AKKUS
06.05.2008, 10:16
Kimler gidiyor,kimler kalıyor,kimleri almayı düşünüyorlar bununla ilgili kulüpten yapılan bir açıklama olacakmı.Son hafta maçıyla birlikte bu yönde bir açıkla olur sanırım. Gönül isterki çok yetenekli kaliteli oyuncular transfer etmek ama,tabiki bu sınırlı bütçeyle çok zor.Dün bir tv. kanalında açıklamasını dinledim Bülent Uygun sanki gitme meyilli gibi geldi bana,bende yalnış anlamış olabilirim sadece sezgi benimkisi. Elindeki imkan dahilinde Bülent Uygun'un iyi transferler yaptığını düşünüyorum eğer yine o olacaksa teknik direktör en iyi şekilde yine bunu yapar diye düşünüyorum.İşi ehline bırakmak lazım.
3 tane oyuncu ile anlaşılmış diye duydum ama sanırım peşinatta sorun varmış: isimi bende bilmiyorum.

Yiğiter
06.05.2008, 10:55
transferden önce elimizdkileri tutmayı becerebiliriz inşallah..

Gurbetci Gokhan
06.05.2008, 12:23
maksadım kimin ne düşündüğünü anlamak sende baya bilgilisin bu konularda seni transfer edelim biz menejer olarakBak iyi bildiniz… Çok samimi söyluyorum, Külüp Menejeri olmasam bile, FİFA Lisansli Futbolcu Menejeriyim. Yurt dışında yaşıyorum. Ama konu bu degil…

Üstelik kusura bakmayın ama, sizin beni Sivasspor’a Menejer olarak transfer yetkinizin olduğunu sanmıyorum. Sizin Sivasspor’daki sıfatınız nedir, yoksa sadece bu forumunda aynen benim olduğum gibi, bir Sivasspor taraftarımısınız.

Madem kimin ne düşündüğnü ögrenmek istiyorsunuz, bence ligi 3. bitirmemizi saglayan (Allah’ın izniyle, son maçımızı almamız kaydiyla) elimizdeki futbolcuları tutalım önce (bu da çok zor olacak). Bu husus ve hangi transferleri yapacağımız, büyük ölçüde UEFA’yamı İnter Toto’yamı katılabileceğimize bağlı olacaktır. Sadece bilginiz olsun istedim.

Gurbetci Gokhan
06.05.2008, 12:34
Yinede bu futbolcuları tutmak zor olacaktır… Futbolcularin satışından elde edilen gelirin Sivasspor’un ana gelir kaynağı olduğunu ve bu futbolculara yuksek teklifler varken elden çıkarmak gerektiğini hatırlatmak istedim (yoksa elimizde patlayabilir)…

astaravisa
06.05.2008, 13:12
önce elimizdekileri tutmalıyız. ayrıca ilk mesajda yazıldığı gibi fenerin yedekleri alınarak hedefe varılmaz. ha hedef intertoto olursa orası ayrı.

özsivasli1903
06.05.2008, 13:15
ulan yozgatli sivasda 18e giremez
selcuk, kemal, can arat geri gelsin
sakat sedat, balili, yasir iyilessin yeter...
birde cvetkov gitsin hic kosmuyo ya...

EyüphanAydın
06.05.2008, 13:38
Kaliteli Takımda,Üst Kaliteli Topçu Bulmak Zordur..!!

Ancak Bu Takımı Güçlendirmek,Takviye Yapmak Kolaydır.

Her Takım Oyuncu Alabilir.Ancak Oyuncunun Free Vermesi Sorundur.

Anadolu Takımlarının Aldığı Oyuncular Genellikle Patlak Veriyor..

Çünkü Maddi Sıkıntı Var..Para Gelirleri Fazla Değil.

İnşallah Sona Giden Şu Ligde Seneye Çok İyi Transferler Yaparız..!!

eyuphulagu
06.05.2008, 22:48
Sevgili yiğidolar hepimizin birleştiği tek bir nokta var oda sivassporun başarısı.bu sitede 10-15 yaşındaki genç yiğidolar da yazı yazıyor;55 yaşındaki tecrübeli yiğidolar da.önce hepimize bu mutlulukları yaşatan takıma minnattarlik duymamız gerekir.sonra da takımla ilgili eleştirilerin dozunu iyi ayarlamamız gerekir.ben açıkçası Bülent Hoca nın bu takımdan gideceğine ihtimal vermiyorum.Eğer Bülent Hoca başarılı olmuşsa başarısında başkanın ve yönetim kurulunun ona verdikleri tam desteğin ve güvenin etkisi çok büyüktür.Hiç kimse çıkıpta BÜLENT Hoca tecrübe kazandıktan sonra takımın başına geçecekti demesin.Çünkü BÜLENT Hocanın takımın başına geçmesi tamamen diğer hocanın başarısız olmasından dolayı tesadüfen olmuştur.Çünkü kendisi hocalıktan ziyade menecerliği düşündüğünü daha önceki röportajlarında açıkça ifade etmiştir.Açıkçası Bülent Hoca Sivasta bulduğu desteği hiçbiryerde bulamaz.En küçük başarısızlıkta görevine son verirler.Bülent Hocanın iyice tecrübe kazanmadan başka bir takıma gidebileceğini zannetmiyorum.transfer konusuna gelince;önümüzdeki yıl için takımın hemen hemen hepsi duruyor.çünkü sözleşmeleri devam ediyor.sakatlar iyileşti.kadroda 30-35 civarında oyuncu var.5-6 oyuncuyla yollar mecburen ayrılacak.paf takımından da 3-4 tane kadroda düşünülen oyuncu var.bunlarla ilgili bilgileri güvenilen kaynaklardan duydum.açıkçası takımda mecburi bir temizlik olacaktır.bir de kupada mücadele olayı var.sivasspor üç kulvarda mücadele edecek.transfer yapılacaksa laf olsun diye yapılmamalı.alınacak oyuncular bizim oyunculardan daha iyi olmalı.kaliteli oyuncunun fiyatı pahalı.yapılacak transfer takım içindeki dengeleri bozmamalı.bizim sokağa atacak paramız yok.

yigidomustafa58
06.05.2008, 22:58
arkadaşım sana hiç katılmıyorum hep transferleri fb yaptın olmazki be kardeşim...

Antistanbul61
07.05.2008, 16:14
Sivasspor için en büyük transfer ideal 11'i koruyabilmek .

Üzerine direkt 11 oynayabilecek üç oyuncu kazanılabilirse istanbul ezikleri için işin rengi değişir . Umarım Sivas transfer işini menajer bağlantılarıyla değil , kendi araştırmalarıyla yaptığı analizlerle değerlendiriyordur .

OLCAY_58_AKKUS
07.05.2008, 16:24
ulan yozgatli sivasda 18e giremez
selcuk, kemal, can arat geri gelsin
sakat sedat, balili, yasir iyilessin yeter...
birde cvetkov gitsin hic kosmuyo ya...
''hadi ulaaan sen de'' desem yeri demi şimdi ?

OLCAY_58_AKKUS
07.05.2008, 16:26
Sivasspor için en büyük transfer ideal 11'i koruyabilmek .

Üzerine direkt 11 oynayabilecek üç oyuncu kazanılabilirse istanbul ezikleri için işin rengi değişir . Umarım Sivas transfer işini menajer bağlantılarıyla değil , kendi araştırmalarıyla yaptığı analizlerle değerlendiriyordur .
benim bildiğim sözleşmesi biten yok var diyen varsa yazsın bizde bilelim.

OLCAY_58_AKKUS
07.05.2008, 16:28
arkadaşım sana hiç katılmıyorum hep transferleri fb yaptın olmazki be kardeşim...

inan bu futbolcuları sayarken hangi takımda oldukları ile hiç ilgilenmedim.Ama almaya müsait ve genç hep ordan çıktı üstelikte 2 tanesi daha önce bizde oynamış adapte sorunu yaşamaz diye düşündüğümden olsa gerek sanırım.

GuLo
07.05.2008, 16:32
Bencede KEmal ve mehmet yozgatlı ii olar ama daha fazla lazım maddi durum yetmio ona da hepimzdn destk:):)

GuLo
07.05.2008, 16:33
SİVAS YAZ 5058'E GONDER TEK BİR MESAJ DEİL DAHA FAZLAA

cenk5821
07.05.2008, 16:52
bence kanfory yollanmamalı cok iyi oynuo bence cvtkov gidebilir oonun yerine bi forvet yda ortasaha alabiliriz gurhan oalbilir selcuk gelirmi bilinmez yabancı almaliyiz ortasahaya bole cok bomba ver kaliteli bi ism olabilir

B.DUMANLI
07.05.2008, 16:58
Neden Fenerin artiklari.Kemalde, Selcukda onlarin olsun .Sivasa basariya ac paraya doymamis futbolcular gerekli.

ercan58.a
07.05.2008, 17:17
hayrettinin yerine iyi bir defans oyuncus acil olarak alınmalı bence,çünki hayrettin takımımıza çok zarar veriyor,özellikle fenerbahçe-beşiktaş ve galatasaray maçlarında hayrettinin tuttugu defansımızın sol tarafı 3 maçtada yol geçen hanı idi sagolsun

58isa58
07.05.2008, 17:54
ARKADAŞLAR ALT YAPIMIZMIZIDA UNUTMAMAK GEREKİR...ŞAMPİYON OLDULAR ONUMUZDEKİ SEZON ONLARDA A TAKIMDA BULENT HOCAMIZ YER VERECEKTİR...

Kuiflex
07.05.2008, 18:09
1 transer chevkov un yerine kim gelirse gelsin yedek oturacak çunkü balili ile mehmet olacak
2 kemal çok iyi olur ama syla normal maçlarda harika nereye koyarsan koy oynuyor
3 transfer gurhan gelirse harika olur
4 transfer hayro ve aponun yedeği bencede olmalı ama sağ kanat unutmaki musanın oda balili donunce duzelir
5 transfer selçuk bize gelmez hemde kemalle gurhan gelirse orta sahaya oyuncuya gerek yok daha

Aynen katılıyorum ayrıca

can arat da gelebilir yedekte otura otura yedek kolduğunu aşındırdı resmen fenerde:D sivasa gelsinde iki top oynasın.
PAF takım şampiyon oldu Bülent Hoca PAF'ın Hocasıyla işbirliği yapsın A takıma çıkartsın,hem para vermemiz gerekmez hemde yerli futbolcu,şampiyon takımın futbolcusu,başarıya aç hemde kadro gençleşir.

ahmet585858
07.05.2008, 19:51
ya bence uğur inceman
alınmalı

MustafaParlak
07.05.2008, 20:24
lütfen cvetkova laf atmayın o adamın üzerine bitirice vuruş yapan birini gösterin sonra cvetkova laf atın..!apo ve hayronun yerine adam alınmasın hayronun yerine r.carlos(mahmut hanefi)aponun yerinede paftan bir futbolcu alınsın apo fazla sakatlanmıo zaten ve aCilen musa ve devranın yerini dolduracak kemal ve gürhan alınmalı..!

Del Piero
07.05.2008, 20:45
Önce ''sivas yaz 5058 mesaj gönder sonra bu konu hakkında yorum yap :)

beyler bu kadroyu elimizde tutabilirsek ne mutlu bize

halil_58_yigido
07.05.2008, 21:11
BENCE SİVASSPORUN ARTIK YILDIZ OYUNCULARA İHTİYACI VAR BENİM AKILIMDAN BİRKAC İSİM GEÇİYO BLACKBURN DEN ROKE SANTA CURUZ LYON DAN KARİM BENZAMA TOTTENHAM DAN BERBATOWWWWWWWWW İYİ OLUR DEMİ ARKADAŞLAR

yigido_sampiyon
07.05.2008, 21:18
bencede mevcut kadroyu elimizde tutmamız lazım...özellikler musa aydın,mehmet yıldız,akın ve abdurahman takımda kalmalı...

svs_çapkın_58
07.05.2008, 22:03
karkadaşlar büyük bir ihtimalle UEFA ya katılacaz.onun için büyük transferler yapmamız lazım dikkatli ol sivasım sen en büyük en şanlı gururlu anadolunun abisi takımı görevindesin.

sivas_leee
07.05.2008, 22:05
bizim takımın forvet hattı iyi ama sorunlar genellikle defans yüzünden çıkıyor.defansımızın göbeğini ben yeterli bulmuyorum oraya takviye şart.sağ bek te ve sol bekte gelen atağı karşılayabilecek oyuncular olması lazım ve orta sahayada bir oyun kurucu olsa böle bi kadromuz olsa bizi kimse durduramaz Allahın izniyle...

alperen5841
07.05.2008, 22:10
bu işler profesyonellerin işi gönül kimleri ister ama gelmezki.
şuda gerçekki orta sahaya yetenekli ve güçlü takviyeler. kanatlara hızlı adam şart bide mehmet yıldız gitmesse bi forvet daha

58svs58
07.05.2008, 22:23
paf takımdan 3 takviye yeterli

Gurbetci Gokhan
08.05.2008, 01:37
Buyuk Transfer = Kulubun Kasasindan Buyuk Paralar Demektir. Ya futbolcuya, Ya Bonservis Bedeli, Yada Her Ikisi. Peki bu paralar varmi? O halde olmayacak duaya amin demiyelim...
Buyuk Transfer Esittir Basari Demek Degildir!!!
Bizim paraya doymus veya parayi kovalayan, basariya doymus, sohrete olmus futbolculara degil,,, forma arzusu olan, basariya doymamis veya ac, kendini kanitlamayi arzulayan futbolculara ihtiyacimiz var…
Bunlardan da birkac tane bence mevcut kadromuzda var, ancak bazi zamanlar insanlar burnunun dibindekini gormemekte veya elindeki degerin kiymetini malesef bilmemekte…
Saygilarimla

Bestepeli-58
08.05.2008, 02:00
bence tranfere kimse karışmasın takımızı bozacak topcuyu almaz bülent hoca bize as ftbolcu lazım degil tamızı bozmayacak topcu lazım

yigido_sampiyon
08.05.2008, 02:15
fakat takımada bir kaç tane yıldız futbolcu almadan olmuyor...

bu sene büyük maçlarda başarı sağlayamadık...çünkü oyuncularımız bu maçların ağırlığını taşıyamadı...fakat çok tecrübeli 1-2 oyuncu alındığında bu iş halledilebilir...

bu sene fenere carlos geldi takım daha rahat çıktı şampiyonlar ligi maçlarına...

kaya0758
08.05.2008, 02:24
cvetkhov nereye gidiyo bea adam süper topçu
hatta bu takımın en iyilerinden

muhsin koçak
08.05.2008, 07:00
bence manisadan koray avcı'yı mutlaka takıma katmalıyız.

D_Mrsic
10.05.2008, 12:49
bazı arkadaslarımız. dimitar berbatov; karım benzema fılan demıs... arkadaslar okadarda ucmayalımyaa. karım benzemayı barcelona ıstıordu lyon 35 mılyon euro bonservıs bedelı ıstedı. sızde odeyebılmemız mumkunmu. hem takımın ahengını uyumunu bozmayacak genc ve basarıya ac ılerde yıldız olabılecek futbolcular almalıyız.. mesela corınthıansta lulınha dıe bır topcu var gercekten super bır topcu onu alabılsek cok super olur valla

murteza
12.05.2008, 20:55
TRABZON’DAN MEHMET YILDIZ ATAĞI
Trabzonspor, Sivassporun golcü oyuncusu Mehmet Yıldız’ın transferinde sona yaklaştı.

12 Mayıs 2008 20:27
Trabzonspor, Sivassporun golcü oyuncusu 26 yaşındaki Mehmet Yıldız transferinde sona yaklaştı. Bordo mavililer’in istikrarlı bir sezon geçiren Mehmet Yıldız için kulübüyle prensip anlaşmasına vardığı ifade edildi.
Yıldız yaptığı açıklamada, her futbolcunun hayalinde büyük bir takımda oynamak vardır. Trabzonspor’dan teklif almak gurur verici. Kulüplerin anlaştığı bir zeminde benim Trabzonspora hayır demem beklenemez. Hayallerimi gerçekleştirmek için Trabzonspor benim için çok bönemli bir şans.

HIRVATİSTAN'DA TEMASLAR SÜRÜYOR

Transferde hareketli saatler yaşayan Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener, Başkan Yardımcısı Muammer Saka ve teknik direktör Ersun Yanal Hırvatistan'da, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu Belçika'da, Genel Sayman Mahmut Aksu ise Almanya'da araştırmalarını sürdürüyor. Başkan Sadri Şener, Saka ve Yanal'ın Hırvatistan'ın Hajduk Split takımında forma giyen 28 yaşındaki Romen oyun kurucu Florin Cernat'ın transferini bitirmek için yoğun şekilde çalıştığı öğrenildi. Bu futbolcuyla her konuda anlaşmaya varan Şener'in, kulübüyle 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunan Cernat'ın bonservis bedeli olan 2 milyon 200 bin euroyu gözden çıkardığı öğrenildi.

MAJSTROVİÇ BİTTİ İDDİASI

Bu arada bordo mavili yönetimin, İsviçre'nin Basel takımında forma giyen ve bir dönem Beşiktaş'ın da gündeminde olan 31 yaşındaki tecrübeli stoper Daniel Majstoroviç'le prensip anlaşmasına vardığı iddia edildi. Teknik direktör Ersun Yanal'ın ısrarı üzerine gündeme alınan Majstoroviç, aynı zamanda İsviçre Milli Takımı'nın da kaptanlığını yapıyor. Trabzonsporlu yöneticilerin, Basel'in cumartesi günü deplasmanda Aarau ile yapacağı maçta bu futbolcuyu son kez izlemesi bekleniyor. Bu sezon Basel'de 33 maça çıkan Majstroviç, 2873 dakikada sahada kaldı ve stoper olmasına karşın 7 gol atarak takımının en golcü isimleri arasında yer aldı. Aslen Sırp asıllı olan futbolcunun kulübüyle olan sözleşmesinin sezon sonu bitecek olması da bu transferin gerçekleşme ihtimalini artırıyor.

murteza
12.05.2008, 20:55
Bu transfer doğru olamaz olmamalı

murteza
12.05.2008, 20:58
yok mu kesin bilgisi olan bir arkadaş bu takım biter gider vallahi

murteza
12.05.2008, 21:00
Başkan yedirmez bence öyle kolay kolay hem biz 4.büyüğüz

anlaşılmış yazıyor okuman yazman yok mu senin

ibrahim58-nl
12.05.2008, 21:00
Oncelikle bu kadronun korunmasi lazim... insallah ilk onbirden kimseyi satmazlar, ozellikle defans ve forvet oldugu gibi durmali...

orta sahayi daha guclendirirlerse cok iyi olur...

ama oncelikle takimdan kimsenin gitmemesi

yigido_adem
12.05.2008, 21:01
en iyisi kimse o gelsin abi kadromuz guzel bozmaya gerek yok

cizemliiii
12.05.2008, 21:01
arkadaşlar bu durumdan benden rahatsız oldum ama mehmet yıldız olayı doğru çok yakınbir abim yönetimde ve bana geçen akşam yemekde bu olayı çınlattı her konuda amlaşma sağlanmış ve gidici mehmet:mad::mad:

NETLOG
12.05.2008, 21:02
Trabzonspor, Sivassporun golcü oyuncusu Mehmet Yıldız’ın transferinde sona yaklaştı.

Trabzonspor, Sivassporun golcü oyuncusu 26 yaşındaki Mehmet Yıldız transferinde sona yaklaştı. Bordo mavililer’in istikrarlı bir sezon geçiren Mehmet Yıldız için kulübüyle prensip anlaşmasına vardığı ifade edildi.
Yıldız yaptığı açıklamada, her futbolcunun hayalinde büyük bir takımda oynamak vardır. Trabzonspor’dan teklif almak gurur verici. Kulüplerin anlaştığı bir zeminde benim Trabzonspora hayır demem beklenemez. Hayallerimi gerçekleştirmek için Trabzonspor benim için çok bönemli bir şans.

Transferde hareketli saatler yaşayan Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener, Başkan Yardımcısı Muammer Saka ve teknik direktör Ersun Yanal Hırvatistan'da, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu Belçika'da, Genel Sayman Mahmut Aksu ise Almanya'da araştırmalarını sürdürüyor. Başkan Sadri Şener, Saka ve Yanal'ın Hırvatistan'ın Hajduk Split takımında forma giyen 28 yaşındaki Romen oyun kurucu Florin Cernat'ın transferini bitirmek için yoğun şekilde çalıştığı öğrenildi. Bu futbolcuyla her konuda anlaşmaya varan Şener'in, kulübüyle 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunan Cernat'ın bonservis bedeli olan 2 milyon 200 bin euroyu gözden çıkardığı öğrenildi.

MAJSTROVİÇ BİTTİ İDDİASI

Bu arada bordo mavili yönetimin, İsviçre'nin Basel takımında forma giyen ve bir dönem Beşiktaş'ın da gündeminde olan 31 yaşındaki tecrübeli stoper Daniel Majstoroviç'le prensip anlaşmasına vardığı iddia edildi. Teknik direktör Ersun Yanal'ın ısrarı üzerine gündeme alınan Majstoroviç, aynı zamanda İsviçre Milli Takımı'nın da kaptanlığını yapıyor. Trabzonsporlu yöneticilerin, Basel'in cumartesi günü deplasmanda Aarau ile yapacağı maçta bu futbolcuyu son kez izlemesi bekleniyor. Bu sezon Basel'de 33 maça çıkan Majstroviç, 2873 dakikada sahada kaldı ve stoper olmasına karşın 7 gol atarak takımının en golcü isimleri arasında yer aldı. Aslen Sırp asıllı olan futbolcunun kulübüyle olan sözleşmesinin sezon sonu bitecek olması da bu transferin gerçekleşme ihtimalini artırıyor.
MEHMET YILDIZ haberleri adım gibi eminim YALANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNN haber inanmayın boş yazılar birde şey yazmışlar mehmet yıldız demişmiş yalan tabiki!!! ts büyük takım neresi büyük bea bizim altımızdalar buna göre bakarsak büyüklük belli oluyooooo herhalde dimi:)

murteza
12.05.2008, 21:03
MEHMET YILDIZ haberleri adım gibi eminim YALANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNN haber inanmayın boş yazılar sade birde şey yazmışlar mehmet yıldız demiş ts büyük takım neresi büyük bea bizim altımızdalar buna göre bakarsak büyüklük belli oluyooooo herhalde dimi:)

İnşallah dediğin doğrudur ama adamlarda para var bizim kulüp gibi mesaj atın transfer yapalım demiyorlar

Gemereksli
12.05.2008, 21:04

MAJSTROVİÇ BİTTİ İDDİASI

Trabzonspor mehmet yıldızı asla almaz kşi.. sene başında hem dövdüler hemde oyuncu mu alacakalr.

kral585858
12.05.2008, 21:04
Yalan haberdir yaw hemen gaza gelmeyin yiğidolar :D

Gemereksli
12.05.2008, 21:05
Prensip anlaşmasına varıldı diyorsunuz da mehmet yıldıza verecek para varmıdır Trabzonda

ibrahim58-nl
12.05.2008, 21:06
Medya kimleri transfer etmiyorki..

ona kalsaydi simdi turkiyede kaka'lar ronaldo'lar ronaldinho'lar vardi hehe

cizemliiii
mehmet birazda ondan istemiş zaten yahu dayak hoşuna gitmiş diyorlar ne kadar yakın olursam o kadar çok yerim zihniyeti olsa gerek :D:D:D

Gemereksli
Yalan haberdir yaw hemen gaza gelmeyin yiğidolar :D
bencede gaza gelmeyin arkadaşlar.

murteza
12.05.2008, 21:07
mehmet birazda ondan istemiş zaten yahu dayak hoşuna gitmiş diyorlar ne kadar yakın olursam o kadar çok yerim zihniyeti olsa gerek :D:D:D

espiri yapılacak durum mu bu. Yıldızımız mehmetimiz gidiyor. Birisi dur desin bu işe olamaz

kral585858
12.05.2008, 21:07
İnşallah dediğin doğrudur ama adamlarda para var bizim kulüp gibi mesaj atın transfer yapalım demiyorlar

ve yanılmıyorsam yeni başkanları da çok iddialı ve bu transfer işine çok önem veriyor.

Gemereksli
12.05.2008, 21:08
ama anelkalar,roberto karloslar, var :D
ama artık yoklar. Yoksa mehmetimdemi olmayacak :(

cizemliiii
12.05.2008, 21:10
eğer mehmet de giderse var ya ki ama gidecekmiş ya niye gidiyor anlamadım ama iyi para vermişler dayak hoşuna gitmiş adamın bir çok sebebi varmış ya ama ben ben ağlamak istiyorum ne iş yaaaa hem uefaya göndermiyorlar bizi hem mehmetisatarlar off offf:mad:

cizemliiii
12.05.2008, 21:11
:Dtelefon açtım şimdik yola çıkmış trabzona doğru :D:D

Gemereksli
12.05.2008, 21:19
Umarım iyi paraya satmışlardır. ASlında intertotoda oynayıp avrupada oyuncuşlarımız tanındıktan sonra çok iyi paraya satabilirdik ya...

kral585858
12.05.2008, 21:22
Resmi sitede çıkmadan nasıl inanırsınız . ne alem adamlarsınız ya :D

Gemereksli
12.05.2008, 21:25
2 milyonun üstüne yattara ve hüseyini verirseler evet derim :D

kral585858
12.05.2008, 21:29
Kime vereceğiz paraları :rolleyes:
Gerçi 2 milyon da fena değilmiş. İyi de adamlar Yattarayı verir mi sana 10 milyon da versen ben izledim ts-fb maçını yattırdı kaldırdı feneri valla :D cıx vermezler abi vermezler.
Nolduysa memedime oldu :( gittiiii gitti gittii :rolleyes:

Gemereksli
12.05.2008, 21:31
O değilde gittikten sonra diğer arkadaşlarınıda ister bu oğlan. Parayı kim topluyor. Nereye bağış yapılıyor. herkes desteklesin takımı ya. 3-5 fatrketmez.

cizemliiii
12.05.2008, 21:35
cengiz sen dur ya ben o işi organize ederim beni kara listeye girmeyen temiz bir hesabım var oraya yatırır millet gönüllerinden ne koparsa;)

yukarıihsangazi
12.05.2008, 21:37
Az önce İHA'da çalışan bir gazateci arkadaşım aradı ve Mehmet Yıldız haberini verdi.Eğer doğruysa Allah cezanızı versin kardeşim.Mehmet Yıldız satılırmı be.Fitil oldum akşam akşam

cizemliiii
12.05.2008, 21:39
bu haber gerçek ve giden gitti satan da satdı :mad: biz o kadar takımı destekleyelim varımız yoğumuzu ortaya koyalım stadı inletip takıma destek verelim onlar satsınlar :mad:

Gemereksli
12.05.2008, 21:41
Yukarıihsangazi abi iha'da kimi tanıyon. inanmak istemiyorum. ne olur bana yalan deyin yaaaaaaaa

yigido_sampiyon
12.05.2008, 21:44
eee satmışlarda arkadaşım hangi takım satmışlar peki...

haber doğruysa tam ver haberi!!!

yukarıihsangazi
12.05.2008, 21:46
Ya az önce bana beni telefonla aradı.Kendisi İHA'da spor editör yardımcısının amcaoğludur.Dediki Mehmet Yıldızı Trabzona vermişler.YArın gazetede göreceksin dedi.

Kafayı yedim yaa.Uyuyamam bu akşam ben.Hey Allahım

murteza
12.05.2008, 21:46
trabzon almış arakdaslar dayım trabzonda yoneıcı onu aradım walla dogruymus... rezıl bunlar yaa o adam satılır mı?

Gemereksli
12.05.2008, 21:48
Çok ucuza gittiler... yazıklar olsun yönetime

Zulkarneyn58
12.05.2008, 21:50
bu ne ya. siteye yeni üye olalım dedik. ilk okuduğum haber m.yıldızın satılması.
ben kimi aldık diye bakmaya geldim, hayrettin gitti m. yıldız gitti diye haber okuyorum.
hem de mehmeti trabzona vermişler..
ciddi misiniz???

:(:(:(:(:(

murteza
12.05.2008, 21:51
ben dayımı ardadımdıyorum .. yonetıcı orda aldık dedı baskan bızzat kendı werdım demiş... lanet olsun

yukarıihsangazi
12.05.2008, 21:51
Ulan bari başka bir takıma satın.Galatasaray'da istemişti.Niye Trabzon'a veriyosunuz.Deliricem yaa.

Sabah ilk işim gazete almak olacak.Yalan olmasını temenni ediyorum

yigido_sampiyon
12.05.2008, 21:52
yav mehmet gitsen fenere, galatasarayai beşiktaşa yada yurt dışına anlarım...

ne yapacan ya trabzonda...sivasta paşalar gibi oyna...

Zulkarneyn58
12.05.2008, 21:52
takımın en kilit adamını trabzona vermek nasıl bi mantık ya?
düştükleri yerden biz mi kaldıracaz adamları..

yigido_sampiyon
12.05.2008, 21:54
fener alsaydı keşke kardeş takımımız

kardeş takımı gördük...

33 hafta oynamayan oyuncuları oynatıp resmen trabzona sattılar maçı...:mad:

kral585858
12.05.2008, 21:54
fener alsaydı keşke kardeş takımımız

kendi adına konuş benim kardeş takımın gs :D

murteza
12.05.2008, 21:55
ya trabzon cok para wermiş 2 mılyon avro deilmiş.. onun için trabzon a satmışlar

murteza
12.05.2008, 21:55
yav mehmet gitsen fenere, galatasarayai beşiktaşa yada yurt dışına anlarım...

ne yapacan ya trabzonda...sivasta paşalar gibi oyna...

İşte şaştığımızda bu olacak iş mi?

murteza
12.05.2008, 21:56
kardeş takımı gördük...

bizim başkanda mehmeti sattı onlara adalet mi bu yani. Biz ne kadar konuşursak boş herkes hain olmuş

yukarıihsangazi
12.05.2008, 21:59
kardeş takımı gördük...

Evet gördük fenerin kardeşliğini cimbomun dostluğunu.Alayının ben.Neyse çok sinirliyim bu akşam.

Yatayım bari yaa

yigido_sampiyon
12.05.2008, 21:59
valla mehmetin yerinde olsam çamdibispor da oynarım trabzonda gene oynamam...

tabii kendi bileceği iş...

Zulkarneyn58
12.05.2008, 22:00
m.yıldız tek başına takım kurtarır abi.
ilerde top tutmasından tut, rakip savunmayı yıpratmasına kadar.
böyle adam bi de utanmadan trabzona verilir mi?

geceleyip gazetelerdeki transfer haberlerine bakmak lazım..
inanmıyorum..

yukarıihsangazi
12.05.2008, 22:00
valla mehmetin yerinde olsam çamdibispor da oynarım trabzonda gene oynamam...

tabii kendi bileceği iş...
Ne çamı dibisi yaa.Futbolu bırakırım be.Nasıl olsa oraya giden futbolu bırakıyo.Pehh.İşe bak

murteza
12.05.2008, 22:01
işte gercekten türkiyede 4 buyuk gercegı war arkadaslar bu gercegı kabul edelım.. adam gelır satar topcuyu yıne sıradan bı takım olur siwasımız... lane olsun istemesekde gercek buuu

kral585858
12.05.2008, 22:01
ama biz 4. büyük degilmiydik :(

Ben de öyle biliyordum :( :( :confused:

iyi de şimdi biz kaçıncı büyük olduk anlamadım:confused:

Gemereksli
12.05.2008, 22:02
m.yıldız tek başına takım kurtarır abi.
ilerde top tutmasından tut, rakip savunmayı yıpratmasına kadar.
böyle adam bi de utanmadan trabzona verilir mi?

geceleyip gazetelerdeki transfer haberlerine bakmak lazım..
inanmıyorum..
yarın k, gazetelerde belli olur.

excellent58
12.05.2008, 22:03
olacak iş degıll inş yalandır :S:S:S

murteza
12.05.2008, 22:04
kardesım kulube gıdelımm basalım orayıı
mehmet satılamaz yaa hem de trabzonspora toplanalım yok mu baska gelenn...

kral585858
12.05.2008, 22:06
gece gece nerden alıyosunuz bu haberleri :D

Gemereksli
4 ü de mehmedimin yerine oynasa ne fayda. Trabzonu zor yeneriz

kral585858
Ben de öyle biliyordum :( :( :confused:

iyi de şimdi biz kaçıncı büyük olduk anlamadım:confused:

soruma biri cevap verisn da kaçıncı büyük olduk biz :confused:

yigido_sampiyon
aldığım haberlere göre istanbul takımlarından 4 futbolcu alıyoruz

baki,kemal,bouzid,gürhan(eski topçumuz)

kaynak sağlam beyler hayırlı olsun

baki mercimek olan mı?:D

onu alacağımıza maçlara 10 kişi çıkak daha iyi...

murteza
12.05.2008, 22:08
yaa bırakın transferıde arakdaslar kaynak saglam baskan mehmetı trabzon a werıyor.. bişeler yapalımm

yukarıihsangazi
12.05.2008, 22:08
Şimdi aradım o abiyi.Şaka yapmıyormuş.''Gece vakti niye şaka yapayım dallama'' dedi bana.Demekki doğru haber.

Allah sizi bildiği gibi yapsın ya.Gitti Mehmet Yıldız.

murteza
12.05.2008, 22:10
yk mu baska gelen yiğidolar... sözde taraftar olmayalım sivasımın hallını allahın kuluna yedırmrm...

sulker48
12.05.2008, 22:10
resmen ağlıyorsunuz sizler ts feneri yenince üçlü averajla uefaya gitceğinizi sanki bilmiyordunuz bu önceden belli olan birşeydi zaten

yigido_sampiyon
12.05.2008, 22:12
ya beyler bırakın asparagaz haberleri...

daha çok adamlar gelir gider bu takıma gazetelere ve televizyonlara bakarsan...

başkanın ağzından duymadıkça inanmayın bu transfer haberlerine...

haber olsun diye adamlar ortaya bir haber atıyo bizde yiyoruz...

Zulkarneyn58
12.05.2008, 22:13
ne biçim konuşuyorsun ya .
ne ağlaması.??
fenerin 2. liği garanti idi.
biz beşiktaşla çekişiyoruz.
feneri bu hesaba katmanın alemi ne?

beşiktaşı fenerle de ikili averaja soksan geride, bizimle de soksan geride..
hangi hakla üzerimize çıkıyor ki.

gece gece zaten m. yıldız olayına nevrim dönmüş.
bi de sen çıkma.

yukarıihsangazi
12.05.2008, 22:13
İnşallah gardaş ya.Yoksa seneye çok kötü olur bence.

Lan febeli.Sanane ağlayıp sızlamamızdan.Kaybol la

Gemereksli
12.05.2008, 22:14
resmen ağlıyorsunuz sizler ts feneri yenince üçlü averajla uefaya gitceğinizi sanki bilmiyordunuz bu önceden belli olan birşeydi zaten
NE diyoprsun arkadaş. İlgili başlığa git tuttuğun istanbul takımını bari orada destekle. sizin gibileri sallandırmak lazım istanbul boğazında.

murteza
12.05.2008, 22:14
kım gırsın sıwaslıdan baska burayaallah askına
adam gıttı siz uyuyun bende cıkyorum gıdıyorum kulube herkes yarın gazetede mehmetı deıl benı okuyacakk ... allaha emanet olunn .. sozde taraftar olmayın.... ben bu takım için yıllarımı werdım..sadece super lıg de deıl

cizemliiii
12.05.2008, 22:15
yok baba ya benim yakın bi abim yönetimde isim vermek olmaz şimdi yemekde transfer konusu açılınca mehmetin trabzona gideceğini o da söyledi bana çok üzüldük ama ne edelim adam bastı parayı büyük takımmış hani boşa 4 büyüklerden biri demiyorlar ya :mad:

Zulkarneyn58
12.05.2008, 22:17
yok baba ya benim yakın bi abim yönetimde isim vermek olmaz şimdi yemekde transfer konusu açılınca mehmetin trabzona gideceğini o da söyledi bana çok üzüldük ama ne edelim adam bastı parayı büyük takımmış hani boşa 4 büyüklerden biri demiyorlar ya :mad:

yerim büyüklüklerini ya.
24 puan fark attık.
kim büyükmüş.
parayla mı oluyormuş büyüklük.?

Gemereksli
12.05.2008, 22:19
Parayla büyük olunmuyor ama parayla büyülüyor

yukarıihsangazi
12.05.2008, 22:20
Yerim büyüklüklerini onların.Bizim gıcır gıcır takım otobüsümüz bile var.Bırakın bu 4 büyük hikayelerini ya.Ne geldiyse bu yüzden geldi başımıza.Aha Mehmet'te gitti işte.

Eğer doğruysa hakkımı helal etmiyorum.Yozgattan kalkıp geldiğim Sivas maçları için kendime yazıklar olsun.

Zulkarneyn58
12.05.2008, 22:21
tükiye gazetesinin eski yöneticilerinden birinin oğlu benim arkadaştı.
bi arayayım bakayım.
ondan bişeyler öğrenebilir miyim?
İha dan falan tanıdığı vardır elbet.

deplasman
12.05.2008, 22:21
mehmeti satmayın kampanyası baslatalım

Gemereksli
12.05.2008, 22:23
Adam satılmışsa satılmıştır. Neyi değiştirebilirz ki. Gerçi geçen sene gayseri yapmıştı bu tarz org. ları

Zulkarneyn58
12.05.2008, 22:24
mehmeti satmayın kampanyası baslatalım

arıyorum dedi şimdi arkadaş.
bakayım iha dan bişeyler gelir elbet.

mail bombardımanına tutacam resmi siteyi.

trabzona niye satıyorsunuz kardeşim?

Zulkarneyn58
12.05.2008, 22:25
Adam satılmışsa satılmıştır. Neyi değiştirebilirz ki. Gerçi geçen sene gayseri yapmıştı bu tarz org. ları

kayseriden alabildiler mi topuz la gökhanı..
biz niye satıyoruz.
madem gözümüz yukarda büyük topçuyu tutacaksın.
ne demekmiş trabzona vermek.

yukarıihsangazi
12.05.2008, 22:27
Evet Mehmet Yıldız'a karşılık Ergin Keleşmidir nedir + para veriyolarmış.

Ergin Keleş kim yaa.Böyle bi futbolcu varmı Trabzonda sahiden

Gemereksli
12.05.2008, 22:27
Biz para toplayacaz geri alacaz mehmedimizi yıldızımızı
Trabzon 2 ye alıp 10 a satar geri ancak.

Gemereksli
12.05.2008, 22:28
Trabzona gitmesin fenere gitsin bence
fener lafını duymak bile istemiyorum. fener alex i yedek mi bekletecek mehmet için. Mehmet için en ideal yer gayse ve trabzondur.

yukarıihsangazi
12.05.2008, 22:29
Benim yedinci takımım fenerdir.Bari fenere gitse.

Trabzon'a vermeyin şunu gözünüze gidiym yaa.

Gemereksli
12.05.2008, 22:31
ergin keleş fener maçında müthiş oynadı. Büyük maçları kaldırabiliyor. Bizim takımında en büyük sorunu buydu bu sene. gayse maçını alsaydık şampiyonduk. yenildik düştük iNter toto ya...

excellent58
12.05.2008, 22:31
trabzona gıdene kdr baska avrupadan bı takıma gıtse barı

deplasman
12.05.2008, 22:32
Ergin genc oyuncu işimize yarar yanında bari yattarayı verseler

sende çok şey istıyorsun gardaşım

Zulkarneyn58
12.05.2008, 22:35
ne dalga geçionuz ya.?
m. yıldızın gitmesi çok kötü olur.

sözleşmesi ne kadar normalde mehmetin??

Zulkarneyn58
12.05.2008, 22:37
Para yatıran olacaksa hesap numarasını veriyorum.Bizde misilleme yapıp yattarayı alalım onlardan

3 yıllık sözleşme imzaladı adamlar daha yeni.
verir mi yattarayı?

ondan sordum mehmet in sözleşmesi ne kadardı diye.
az mı kaldı ki bitmesine?

yukarıihsangazi
12.05.2008, 22:40
sivası satsak yattarayı vermezler
Başka bişeyi satsak bile vermezler gardaş.

Onların Yattarasına mı kaldık.Salla gitsin.

YOZGATLI YİĞİDO

Zulkarneyn58
12.05.2008, 22:41
sivası satsak yattarayı vermezler

biz niye veriyoruz o zaman mehmeti .
allah allah.

bakalım sene boyu yattara mı daha verimli oynamış mehmet mi??

mehmet sadece devamlılığı ile 5 tane yattara yapar.

Bahattin
12.05.2008, 22:45
bence orta alani guclendirmek ve ilerdebalilinin yanina birini bulmak gerek

yukarıihsangazi
12.05.2008, 22:46
Yahu bu Yattarayı amma büyütüyonuz gardaşlar.Sivasa geldiklerinde kulakları bile dayanamadı bizim Sivas havasına.Mehmet'in kulaklarında öyle bir problemde olmaz yani.Ona üzülüyorum en çok

astaravisa
12.05.2008, 22:55
Ben bu haberin doğru olabileceğine ihtimal vermiyorum. Mecnun başkana güveniyorum. sayfalarını doldurmak için istanbul basınının yaptığı naylon haberlerden birisidir. Mehmetin bizi bırakacağınıda sanmam.

deplasman
12.05.2008, 22:58
ya bu haberin gerçek olduğuna inandım ben

gemerekliyigido
12.05.2008, 22:58
Slm Yigidolar,

size bir kac isim vermek istiyorum SIVASPORUMUZA bence yakisir isimler.

Mevlüt Erding(FC Sochaux-Montbéliard)Forvet
Serkan Balci (Trabzonspor)Sag kanat
Zafer Yelen (Hansa Rostock)Orta saha

deplasman
12.05.2008, 23:00
Slm Yigidolar,

size bir kac isim vermek istiyorum SIVASPORUMUZA bence yakisir isimler.

Mevlüt Erding(FC Sochaux-Montbéliard)Forvet
Serkan Balci (Trabzonspor)Sag kanat
Zafer Yelen (Hansa Rostock)Orta saha

gardaş Mevlüt Türkiye ye gelmek istemiyormuş futbol hayatını avrupada surdurecekmıs dıye duydum

gokhanbayrak
12.05.2008, 23:01
arkadaşlar ben TS liyim.bu haber asparagas.üstelik medyanın da değil bizzat burdaki üyelerin uydurması.mehmet yıldız devre arası gelmek istedi evet ama daha sonra anlaşamadılar ve şuan için TSnin gündeminde yok.Trabzonda da kimse istemiyor zaten.bayıldığımız bir topçu değil yani.daha çok güreşçiye benziyor.sizin yönetim şu aşamada satmaz mehmet yıldızı merak etmeyin bence.satarlarsa söyledikleri ile yaptıkları çelişir.böyle haberlere inanmayın.öyle bişe olsa benim haberim olur.rahat olun...

yukarıihsangazi
12.05.2008, 23:06
İnşallah Gökhan gardaş.Mehmet Yıldızsız bir Sivas düşünemiyorum.Rahat rahat uyuyayım bari.

kırmızıbeyazlı
12.05.2008, 23:07
Trabzonspor Ergin Keleş ile 3 yıllık anlaşma imzalamış bile..
Mehmet Yıldız Haberinin asparagas olduğu buradan belli..
Bu haberi kim uydurmuşsa gözden kaçırmış sanırım..
TS Mehmet YILDIZ ile değil Mehmet YILMAZ ile ilgileniyor..
İçimiz rahat olsun..

yukarıihsangazi
12.05.2008, 23:11
Mehmet Yılmaz olabilir ya.Doğru söylüyorsun gardaş ya.

Onlar onu almak istiyolardı.Mehmet Yıldız bizimdir.Yılmazı neyaparlarsa yapsınlar.

Ben şimdi İha'da çalışan Hamdi abiyi arardım ama geç oldu yaa.YArın kesinleştiririz işi.

Gemereksli
12.05.2008, 23:13
İnşallah abi dediğin gibidir. tamam ergin filan gelebilir de mehmet nereye gönderiliyor. Seneye bu gemiyi o yürütecek.

kırmızıbeyazlı
12.05.2008, 23:14
Bu arada Mehmet YILMAZ askerliğini de Sivas ta yapmış zamanında..
Hatırlarsanız biz de 2 yıl evvel ilgilenmiştik onunla..

yukarıihsangazi
12.05.2008, 23:15
Evet Sivasa gelmem diye diretmişti.Sivasın ekmeğini yedi bide alçak.

kırmızıbeyazlı
12.05.2008, 23:18
Aslında biz alsak daha iyi olurdu mehmet yılmazıda

Mehmet YILMAZ çok iyi bir futbolcu gerçekten ,
Ama Sivas a gelmez.
Geçen bir reportajında Trabzonspor da futbolu bırakmak istiyorum demiş
Muhabir . Sizi Sivasspor ta istemişti bir ara.İsteseler gider misiniz diye sorduğunda.
Profesyonelim ama Trabzonspor a yanlış yapan takımda oynamam demiş.

KİM ALDI SENİ DE OYNAMAYACAĞIN..

cizemliiii
12.05.2008, 23:20
mehmet yılmaz gelmezse gelmesin,bizde agustini alırız !

kırmızıbeyazlı
12.05.2008, 23:22
lütfen terbiye sınırlarını aşmayalım arkadaşlar,burayı bayanlarda okuyor,yok hamsi beyinli yok karga yok kedi olmuyor ama,biz büyük takımız,her şey medenice olacak

Haklısın renktaş...
düzeltiyorum..

yukarıihsangazi
12.05.2008, 23:23
Hamsi yine zeki hayvandır be.Ama MehmetYılmaz'da haklı,şuan bu durumda olacağımızı bilseydi kaçırmazdı o fırsatı kesin.

kırmızıbeyazlı
12.05.2008, 23:23
Kim ki Agustin..
Bir araba markasını çağrıştırıyor..

yukarıihsangazi
12.05.2008, 23:24
Lamborgin'in abisi.Agustini yiym yaa.Asparagas haber bunlar renktaş.İnanmamak gerek.

kırmızıbeyazlı
12.05.2008, 23:25
Lamborgin'in abisi.Agustini yiym yaa.Asparagas haber bunlar renktaş.İnanmamak gerek.

sen yatmıyor muydun...:)...................

yukarıihsangazi
12.05.2008, 23:26
sen yatmıyor muydun...:)...................
Bırakamdımki.Şu Mehmet yıldız müjdesinden sonra rahatladım walla.Yarın güzel haberlerle yine görüşürüz inşallah.Yozgattan Sivasa selam.

YOZGATLI YİĞİDO

kırmızıbeyazlı
12.05.2008, 23:28
Aleykümselam .................
Rahat uyu sen.................

deplasman
12.05.2008, 23:30
Bırakamdımki.Şu Mehmet yıldız müjdesinden sonra rahatladım walla.Yarın güzel haberlerle yine görüşürüz inşallah.Yozgattan Sivasa selam.

YOZGATLI YİĞİDO

aleykümselam gardaş sen rahat ol bu haber yalan haberdir kesin

Ellisekizlee
13.05.2008, 00:08
Selamünaleykum gardaslar bismillah siteye yeni üye oldum Mehmet Yildiz satildi mi???Bu ne simdi ne hayal ediyordum seneye intertotoyu sallariz diye. :confused: Yüregime indi eger bu gercekse yandik ki ne yandik.Bu haberin asli astari kaynagi nedir hemsolar.

Ellisekizlee
13.05.2008, 00:27
Benim yedinci takımım fenerdir.Bari fenere gitse.

Trabzon'a vermeyin şunu gözünüze gidiym yaa.

bu ne bicim taraftarlik gardasim yedinci takim fenermis pes dogrusu.artik tam destek hep testek sadece sivasspor unutun eski takiminizi biliyorum belki icinizde eski takiminiza karsi sevgi halen besliyorsunuz ama birakin.bende biraktim bu sene zor biliyorum gelmeyin bizans oyunlarina birakin istanbul eziklerini sigarayida birakin vazgecin kötü aliskanliklarinizdan yegenlerim.

Ellisekizlee
13.05.2008, 00:31
son sayfalari okudum ben bisey anlamadim sattik mi simdi kaptanimizi?eger sattiysak var ya hakkimi helal etmem baskanimiza eger en büyük olucaksak yildiz transfer yapicaksin satmayacaksin iyi adamlarini.gerci bana yinede bu transfer pek dogru gelmiyor biteriz eger dogruysa tabii.

leventaminci
13.05.2008, 00:39
forvete ne gerek var allah aşkına cvetkova haksızlık etmeyin adam süper oyuncu kaldı ki yedeğimiz bizim cvetkov gibi forvet yedek... orta sahaya tabi lazım ama kemal selçuk mehmet yozgatlı hikaye sanmıyorum bülent hocanın bu oyuncuları bu takıma alacağını... ben de bülent hocaya sonuna kadar güveniyorum transferde... inşallah uefaya katılacağız...

XXCakir58
13.05.2008, 00:43
Trabzon transferleri biraz zor yapar. Biz her kosulda yeneriz Trabzonu

58hamido58
13.05.2008, 01:03
olurmu yaa mehmet yıldızımızı sattırmayız arkadaş.ne gerekiyosa yapalım gardaşlar yürüyüşse yürüyüş açlık greviyse açlık grevi.artık büyük takımız diyoruz yıldızımızı satmamalıyız.

Ellisekizlee
13.05.2008, 01:21
olurmu yaa mehmet yıldızımızı sattırmayız arkadaş.ne gerekiyosa yapalım gardaşlar yürüyüşse yürüyüş açlık greviyse açlık grevi.artık büyük takımız diyoruz yıldızımızı satmamalıyız.
gardas kafa mi buluyorsun ne grevi ne diyorsun sen!gencler kendinize gelin sonucta bu sadece spor degil sadece futbol degil sivassporumuz artik bizim etiketimiz gerekirse grev degil yürüyüs yapalim herkes haddini bilecek buna mecnun baskan da dahil!bazi basliklarda okuyorum genc arkadaslarin serzenisleri var cok haklilarda baskan fenerbahce üyeligini artik birakmasi lazim hem 4.büyük olacaz diyoruz hem halen istanbul eziklerin yaninda olucaz bu ne yaman celiski Allahim.bizi parayla ezecekler benim korkum bu gencler.satmayiz yildizimi.hayrettin bu takimin en önemli futbolcusu ben baskan olsam 10 senelik mukavele yapip kontrata dransfer ücreti olarak 100 milyon avro yazarim sembolik yani.

abdullah58
13.05.2008, 01:25
mehmete 2 milyon cok az para
15 asist 15 gol atmissin
sivasi avarejla 3 yapmissin yoksa 2 yiz
mehmetin degeri 5-7 milyon bence

58hamido58
13.05.2008, 01:44
mehmete 2 milyon cok az para
15 asist 15 gol atmissin
sivasi avarejla 3 yapmissin yoksa 2 yiz
mehmetin degeri 5-7 milyon bence
10 milyon verseler satmamalıyız.büyük takımız artık diyoruz 10 milyon sivaslı el ele verelim biz onların yıldızlarını alalım ya!

murteza
13.05.2008, 08:36
Yok mu bir gelişme bu mehmet yıldız olayında

yukarıihsangazi
13.05.2008, 08:41
Gardaş gazetelerde öyle bir haber yok.Balon haberdi kesin.

murteza
13.05.2008, 08:55
Gardaş gazetelerde öyle bir haber yok.Balon haberdi kesin.

Ya tepki gelmesin diye gizleniyorsa bu transfer.

tunga
13.05.2008, 08:55
OLDU BAŞKA VARMI ALACAĞINIZ FB DEN CAN I UNUTMUŞUNUZ ARKADAŞLARR AKLINIZI BAŞINIZA ALINYAA HOCA BİLİR İŞİNİİ DAHA FAZLA KAZIK MI YİYEYLİM YOKSA BİZLERİ ÇATLATMAK İÇİN Mİ YAPIYOSUNUZ YETMEDİMİ YEDİĞİMİZ KAZIK HALA FB DİYOSUNUZ BIRAKIN ONALRDAN TOPÇU ALMAYI ÇÖP BİLE ALMAYALIM YA KİMZSEYE GEBE KALMAYALIM KENDİ MİZE YETERİZ BİZZZZZZZZZ

yukarıihsangazi
13.05.2008, 08:59
Yaa Mehmet Yıldız neden Trabzon'a gitsin.Futbolu bırakırım gitmem.Gitsin bıyıklarımı keserim yaa.

İnanmayın bu tür dedikodulara yiğidom.

YOZGATLI YİĞİDO

murteza
13.05.2008, 09:01
bende inanmak istemiyorum ama var ya birde giderse yerinide dolduramazsak sene bu ligde kimse tutamaz bizi doğru kümeye sonrasında ne bülent hoca kalır ne mecnun başkan

cizemliiii
13.05.2008, 10:16
Mehmetler gider Figolar gelir rahat olun ;)

murteza
13.05.2008, 10:33
Çok doğrı bir noktaya parmak attın toprağım.

Ne demek parmak attın biz yastayız sen dalga mı geçiyorsun bizimle kesin bjk lisin sen

deplasman
13.05.2008, 10:48
mehmetim gitmez ya uzulmeyın bosuna gardaşlar

antik58
13.05.2008, 11:05
bence ugur yıldırım ve omer kaplan cok ıyı transferler SİVASSPOR bunları elınde tutup sans verırse ekstradan transfere gerek yok sadece ılhan ve hayrettının yerıne oyuncu gerekıyor.

kırmızıbeyazlı
13.05.2008, 11:17
Meltem TV deki "" TS li Musa BÜYÜK Sivaspor ile anlaştığı "" haberi geçen altyazı ne derece doğru ?
Bildiğim kadarı ile Musa serbest bırakılmış .

Plexus
13.05.2008, 11:36
Mehmetler gider Figolar gelir rahat olun ;)

Ne Figosu kardeşim?

adam emekli olacak neredeyse...alınacaksa genç yıldızlar alınmalı. örneğin bojan krkic alınabilir.

deplasman
13.05.2008, 11:39
Ne Figosu kardeşim?

adam emekli olacak neredeyse...alınacaksa genç yıldızlar alınmalı. örneğin bojan krkic alınabilir.

evet gardaşım bojan cok ıyı adam bıze faydalı olur

Hasan Uğur
13.05.2008, 11:46
merhabalar gardaşlar şimdi bundan sonra gazateler okunmaz yalan bir sürü haberler yazıp duracaklar kendi sitemizden takip edelim herhalde gercek haberler yazarlar elbette Bülent hoca doğrusunu bilir birde bütceye bakar bu işler YİĞİDOLARRRRRRRRRRRRR

Plexus
13.05.2008, 11:50
evet gardaşım bojan cok ıyı adam bıze faydalı olur

bojan bizim sistemimize uymayabilir.

bu çocuk biraz zayıf gibi.

ayrıca b takımda 1000 gol atmış ama a takımda o kadar gol atamaz.

myway
13.05.2008, 11:53
Ne Figosu kardeşim?

bojan krkic i alabilmek icin birak Sivasi tum Turkiye seferber olsa bile satmazlar:)

Plexus
13.05.2008, 11:57
bojan krkic i alabilmek icin birak Sivasi tum Turkiye seferber olsa bile satmazlar:)

satmazlar ama kiralayabiliriz. hem burda da pişmiş olur.

sivasli215
13.05.2008, 12:00
abi sen resmen fenerin kadroyu sivasa aldın :)
cvetkov iyi forvet yalnızca hocanın forveti tek tutması nedeniyle yedekte oturuyor...

evet bende katılıyorum söylediklerine!
fenerin yedek takımımıyız biz ya???
fenerde oynadıktan sonra baska kulübe giden adamlardan ne kadarı faydalı olmuşki?
mehmet yozgatlı denen adam kim,bitmiş bir futbolcu?
kemal de aynı?
bize basarıya aç,genç ve de en önemlisi İSTANBUL yüzü görmemiş futbolcu lazım!!!
şampiyon olan paf takımızdaki gençler takıma yavaş yavaş monte edilmeli!!!
inanki o saydıklarından daha faydalı olur

BirAcAYipAdaM
13.05.2008, 12:08
gelseler iyi olur ama gelirlermi ??

Plexus
13.05.2008, 12:34
luis marcelo morais dos reis

http://www.fifa.com/mm/photo/tournament/competition/mvd297164_13426_full-lnd.jpg

fmden biliyorum . süper bir yetenek. amc oynuyor.

muslu9
13.05.2008, 12:58
BEN CE FENERDEN GÜRHAN CAN KEMAL MANİSADAN BURAK KORAY RAFAEL ALINMALI

idhem
13.05.2008, 13:10
Arkadaşım Gürhan'i,Canı,Kemal'i gördük Trabzon maçında.Bence daha büyüklerle uğraşmalıyız.

kırmızıbeyazlı
13.05.2008, 13:18
Vestel MAnisadan Selçuk ve İstanbulspor dan Savş Yıldızhan var.Forvet arkası.89 doğumlu .Muhammet giderse Mehmet ile müthiş bir ikili olurlar.
Selçuh ise süper bir ortasaha..

g-unıt058
13.05.2008, 13:21

herseyı ıyı hos yazmısında bu ısler selcukla kemalle olmaz ayrıca senın begenmedıgın cvetkov cok ıyı bı futbolcu hollanda lıgınden bılıyorum cunku senın saydıgın o kadar ısımden 1 futbolcu faydalı olur oda sinan kaloglu gerısı bos

sivaslihakan
13.05.2008, 13:24
neden karsi cikiyorsunuz anlamadim bence iyi para veren olursa satilmali,yoksa elimizde patlar,biz daha ne mehmetler buluruz merak etmeyin

idhem
13.05.2008, 13:48
Selçuk inan Trabzonspor'la anlaştı arkadaşlar.Ondan ümidimizi keselim.Çok iyi futbolcu bencede.

murteza
13.05.2008, 14:22
Vallahi ucuza kapatılabilecek çok iyi genç yabancılar var. Brezilyalı kerlon,lulinha,alex teixtra, alen kardec bunları alırsak 3 sene içinde uefada final oynarız. Zor değil. Duy bizi mecnun başkan

bozkurt187
13.05.2008, 14:42
bence bu yazdigin transferlerin icinde en iyisi fenerbahceden kemal

Plexus
13.05.2008, 15:24
Arkadaşım Gürhan'i,Canı,Kemal'i gördük Trabzon maçında.Bence daha büyüklerle uğraşmalıyız.

bojan krkic diyoruz işte. ne gürhanı?

idhem
13.05.2008, 15:30
Kardeş Bojan Krkic dediğin adam şuan Barca'da oynayan çocuk değilmi.Sivası nüfusuyla birlikte satsan alamazsın o çocuğu.Geleceğin Messi'si gözüyle bakılıyor.
Hem gelse bile bizde kimin yerine oynatacaksın?Küçücük çocuk

Plexus
13.05.2008, 15:33
Kardeş Bojan Krkic dediğin adam şuan Barca'da oynayan çocuk değilmi.Sivası nüfusuyla birlikte satsan alamazsın o çocuğu.Geleceğin Messi'si gözüyle bakılıyor.
Hem gelse bile bizde kimin yerine oynatacaksın?Küçücük çocuk

sivasa da bir messi yakışmaz mı?

hem krkici alıp intertotoda pişirelim,barcelonaya geri verelim.

mecnun başkanın bu işi yapacağını sanıyorum.

idhem
13.05.2008, 15:38
Bu çocuk İspanyada doğup büyümüş bir çocuk.17 yaşında bir genç.Gelip Sivas'ta ne yapacak o da var.Kangal köpeğimi besliycek kapısının önünde.Bu transfer istesekte olmaz.

Plexus
13.05.2008, 15:40
ronaldinho da barcelonadan ayrılıyormuş. bence bülent uygunla tekrar kendisini bulabilir.

tanju_58
13.05.2008, 15:41
bojan krkic diyoruz işte. ne gürhanı?

krkici söylerken ciddi değildin dimi abi.espirink yaptın sanırım :):):)

tanju_58
13.05.2008, 15:42
ronaldinho da barcelonadan ayrılıyormuş. bence bülent uygunla tekrar kendisini bulabilir.

ronaldinhoda sivasspor beni alsada kendimi göstersem diye can atıyodu dimi :):)

Plexus
13.05.2008, 15:43
krkici söylerken ciddi değildin dimi abi.espirink yaptın sanırım :):):)

böyle küçük düşünürsek büyük takım olamayız.

sivasspor en büyüktür, futbolcusu da en kalitelisinden olmalıdır.

zamanında galatasaray hagiyi, popesvuyu getirmese nasıl uefayı alacaktı?

idhem
13.05.2008, 15:45
Galiba şimdi hak vermeye başladım ama tamamda güzel kardeşim onlar geldiğinde futbolu bırakma devresindeydiler.Krkic ilerde dünya yıldızı olabilecek bir çocuk.Vermezler onu.Hem verselerde Sivas'a gelmez ya.

sulker48
13.05.2008, 15:47
ağlıyosunuz işte üçlü averajla totoya gittiniz ama inşallah oradan uefaya gitceksiniz çarşı sekiza razı dokuza karşı bide üçlü averaja razı gönüllerin şampiyonu yiğido bu sene

idhem
13.05.2008, 15:48
Kim ağlıyo kardeşim.Alnımızın akıyla gittik en azından.Senin hangi takımı tuttuğun belli değil.Almayın şunları şu siteye yaa.

tanju_58
13.05.2008, 15:48
ağlıyosunuz işte üçlü averajla totoya gittiniz ama inşallah oradan uefaya gitceksiniz çarşı sekiza razı dokuza karşı bide üçlü averaja razı gönüllerin şampiyonu yiğido bu sene

ağlamak yok arkadaşım buna hak aramak derler...

Plexus
13.05.2008, 15:53
ağlamak yok arkadaşım buna hak aramak derler...

herkesi kendileri gibi sanıyorlar.

sivaslının dik duruşunu bilmiyo bunlar galiba.

idhem
13.05.2008, 15:54
Hayır fener diyo çarşı marşı diyo kafa karıştırıyo.Hangi takımı tuttuğunu bilelim önce.Salak yerine koyma bizi.

Plexus
13.05.2008, 15:56
Hayır fener diyo çarşı marşı diyo kafa karıştırıyo.Hangi takımı tuttuğunu bilelim önce.Salak yerine koyma bizi.

kimi tuttuğu önemli mi ki?

hepsi aynı işte, istanbullu değil mi?

Plexus
13.05.2008, 16:00
mehmet yıldız gidiyor diye bir şey duydum. bilen var mı?

idhem
13.05.2008, 16:07
Dün akşam haberi bende duydum bir arkadaştan.
Trabzon'a gidiyor haberini diyorsun dimi renktaş?

Bence balon haberdi.Mehmet niye gitsin Trabzon'a?

Plexus
13.05.2008, 16:10
ben bazı ispanyol kulüpleri diye duydum.

düşünüsenize "matador yıldız".

idhem
13.05.2008, 16:13
Ha sen onu diyosun.Bugün ''Tokat'ın Sesi'' gazetesinde okudum bende.Mehmet bırakmaz bence Sivası.En çok parladığı dönem.Şansı bizde açıldı.Gitmemeli.

antik58
13.05.2008, 16:13
mehmet yıldız karakterli ve akılı insan trabzonda ne ısı var gidecekse SİVASSPORDAN daha ıyı buyuk kulube gıtsın tırapzonun şaşalı donemı ceyrek asır onceydı.

Plexus
13.05.2008, 16:17
Ha sen onu diyosun.Bugün ''Tokat'ın Sesi'' gazetesinde okudum bende.Mehmet bırakmaz bence Sivası.En çok parladığı dönem.Şansı bizde açıldı.Gitmemeli.

hangi takımlar talipmiş renktaş?

idhem
13.05.2008, 16:18
Ya gardaşım Mehmet'i trabzona Yattara ile takastan başka hiçbir şekilde vermemeliyiz bence.Trabzonspor'da başarılı bir anadolu takımı görmesin,hemen futbolcusunu almaya çalışıyor be.

idhem
13.05.2008, 16:20
hangi takımlar talipmiş renktaş?
Deportivo,Recreativo Heulva bir de Zaragoza'nın listesindeymiş.Gazete önümde şuan.

Plexus
13.05.2008, 16:25
Ya gardaşım Mehmet'i trabzona Yattara ile takastan başka hiçbir şekilde vermemeliyiz bence.Trabzonspor'da başarılı bir anadolu takımı görmesin,hemen futbolcusunu almaya çalışıyor be.

yattara da alınabilir aslında. sağ kanatta fena değil gibi.

kaç para isterler acaba?

SenSetik
13.05.2008, 16:25
değerini bulan her futbolcu satılmalı....
yeri doldurulmak şartıyla...

Hayri Abi
13.05.2008, 16:42
değerini bulan her futbolcu satılmalı....
yeri doldurulmak şartıyla...

mehmet yıldız satılmasın almanyadan da talipleri varmış bugün Alman gazetelirnde okudum

murteza
13.05.2008, 17:36
Ordusporla ilişkisi kesilen okan yılmaz sivasspor ile 2 yıllık sözleşme imzalamış

tarik5860
13.05.2008, 17:51
gürhan olabilir tamam kanfory nin yerinede daha iyisi gelebilir ama chetkov da bi dur brnce adam çok ii forvet soğukkanlı ve son vuruşları çok ii yapıyo selçuk ve altan kesinlikle bu takıma girmesi gereken son oyuncular sağ açığa gelince uğur yıldırım neci sağ açık değilmi sen transferi çok abartmışsın ekonomine bi bak ona göre konuş eldekileri değerlendirmesini bilicen önce