Orijinalini görmek için tıklayınız : Balili Takima Katildi

RüStü ElmaS
25.08.2005, 22:55
http://www.hakikatgazetesi.com/thumb.asp?w=271&i=images/uploads/7824412173671.jpgSivassporYöne timinin uzun süredir görüşmelerine devam ettirdiği golcüfutbolcu Balili dün takıma katıldı.

Sivasspor Teknik heyetininforvet mevkiine futbolcu transferi istemesi üzerine görüşmelere başlananBalili, önceki gün Sivasspor Yönetimi
tarafından son kez görüşmekiçin ilimize getirilmişti. Yapılan görüşme sonrası bufutbolcu ile olan pürüzler giderilirken her konuda anlaşma sağlandığıöğrenildi. Sivasspor Yönetimi ile anlaşan Balili iki yıllığınaresmi sözleşme imzalamak için söz verdiği bildirilirken, dün deSivasspor takımı ile ilk kez idmana çıktı. Balili ilk idmanında kondisyon çalışmaları yaparken, eksiklerini gidererekGalatasaray maçına kadar hazır hale geleceği öğrenildi.

Diğer yandan Sivasspor Yönetimibu futbolcunun transferi için Kayseri Yönetimi ile görüşmelere başladı.

Hakikat

GuNaY
25.08.2005, 22:59
hayırlı olsun... süper lig tecrübesini bizde en iyi şekilde kullanır inş...

puar
26.08.2005, 00:28
bencede yerinde transfer kontra atak futbolunda çok etkili teknik futbolcu gunay gardasın dediği gibi tecrübesini ve klasını bizde gösterirse çok fayda getireceğine inanıyorum

volcano58
26.08.2005, 06:54
Balili sivasspora yarar sağlayacağı kesin bir transfer inşallah tecrübesi ve tekniği ile gol yollarında etkili bir performans gösterir sivasımıza hayırlı olsun

Dağcı
26.08.2005, 07:21
Umarım yönetim Kayseri ile de anlaşır. Balili gol yollarındaki kısırlığa çözüm olabilir. Türkcell süper ligi tecrübesi olması daha da güzel.

cedi58
27.08.2005, 17:22
çokyanlış bir transfer.inşaallah yöneticilerimiz bu kararından vaz geçerler.
yada kayseri spor sivas a bir iyilik yapar da anlaşma olmaz.önce istanbul
spor ve kayseri spora düşme korkuları yaşatan bu topcuya ödenecek paralar
filistin katili israile gidecektir.gitsin kendi ülkesine topunu oynasın.bizim
anadolumuzda para kazanmasına ve memleketimize ayak basmasına karşıyım.
konbine bilet almayacağım.arabamdaki süslerimi sökeceğim.evdeki forma ve eşyalarımı rafa kaldırıp balili sivas'tan gidene kadar çıkartmayacağım.inşaallah
balili bizi terketmeden biz onu terkedelim.çünküo zaman geç kalmış olmayız.
buralara nasıl geldiğimizi en iyi yöneticilerimiz bilir.BİZ BİLİRİZ.

kangalli58yasin
27.08.2005, 18:04
Hayirli Olsun

Yigido_War
27.08.2005, 18:52
Sivassporumuza yararlı bir transfer.İnşaallah golleriyle yüzümüzü güldürür.

Huseyin_34_58
27.08.2005, 19:46
cedi58 lütfen sporu iç ve dış siyasete alet etmeyelim. Spor sevgi barış ve kardeşliktir. lütfen uyalım uymayanlarıda uyaralım. Tek gercegimiz sivasspor ve gösterecegi başarısı....

Hamza Arslaner
28.08.2005, 11:47
balili inşallah takıma faydalı olur...

Ronaldinho
29.08.2005, 11:24
Cok Yerinde Transfer Artik Soyadi Gibi Yildiz Olmayanlari Oyuna Sokmazlar Insallah Hayirli Olur...

ilteriş58
29.08.2005, 12:05
inşallah golleriyle ve güzel oyunuyla yüzümüzü güldürür.

1967_Dernek_Murat
29.08.2005, 12:21
Hayirli Olsun.

mehmet34
29.08.2005, 12:28
Hizli Bir Oyuncu Takima Inşallah Faydasi Olacak

serhankaburcuk
29.08.2005, 13:11
Takımda gol sıkıntısı çekildiği göz ile görülüyor...Anderson tek başına ileride bişey yapamıyor...Ama inşallah Balili ile bu sıkıntı giderilecek...

Sivassporumuza hayırlı uğurlu olsun...

Sivasli_Celal
29.08.2005, 17:45
ben CEDI58´e hak veriyorum

yahu yerli futbolcu alin
TR´ye hayirli olacak birsisi cikarsa sivastan ne mutlu bize

ama elalemin israelden geleni bizmi doyuracagiz kalsin kayseride

zaten loratin takimin basina geldinden beri pek hevesim yok sivasda

ama yönetim bilir isini

hayirlisi allahtan

ve INSALAH gelmez bize o herif

hgaellisekiz
29.08.2005, 17:54
Balili öyle yada böyle ırkı,dini,dili , cinsi bizi ilgilendirmez... Milliyetine bende mesela tilt olurum...Lakin Sivasspor için faideli birşeyler yapacaksa ki bunu malatya ve antep ve manisa maçlarında gördük... gol yollarında yetersiz kalan bir takıma faydalı olabilme ümidi var ise ve gerçekleşti ise transfer klübümüze ve sivasımıza hayırlı uğurlu olsun...Unutmayin ki türk düşmanına adı çıkmıs olan hagi ile gs biryerlere geldi bir zamanlar... bizi hedefe götürmeye vesile olacak diye düşündüğüm bu transfer hayırlı uğurlu ve bol gollü olsun İnşallah...
Fitneden ve fesatlardan uzak duralım...L-Ü-T-F-E-N

agca58
29.08.2005, 19:04
hayırlı uğurlu olsunn...sivas inşallah uğurlu gelir ona....bişi dicektim amma neyseee kalbini kırmayalım balili beyfendinin

sinan58_34
29.08.2005, 19:05
hayırlı olsun ınsallah basarılı olur takımımıza guc katar

GeCeVeMaVi58pRf
29.08.2005, 19:41
bencede çok iyi bir transfer sivasspora yararlı olacagına emınım sivasspor gumbur gumbur gidiyot zaten balilide geldi çok süper bir takım oldu.... hayırlı ugurlu olsun ...