Orijinalini görmek için tıklayınız : BU KEZ TIKLIM TIKLIM OLACAK

RüStü ElmaS
26.08.2005, 21:37
İstanbul’da bulunan Sivassporlu taraftarlar, Vestel Manisaspor maçında tribünleri tıka basa doldurmayı hedefliyor.
4 Eylül Stadyumunun tadilatta olması nedeniyle istanbul Olimpiyat Stadyumunda oynanacak olan Sivasspor-V. Manisaspor maçı öncesi İstanbul’daki Yiğidoları heyecan sardı.

Takımlarının Samsun deplasmanında aldığı üç puan ile artık düşme korkusu gibi bir his yaşamadıklarını belirten Yiğidolar, “Samsun maçı takımımıza olan güvenimizi artırdı. Artık herkes başarıya inanmış durumda. Olimpiyat Stadyumunu doldurarak bunu tüm Türkiye’ye göstermek istiyoruz. Malatya maçında Olimpiyat Stadyumu dolmadı ama bu maçta tıklım tıklım olacak”dediler.

lezgi
26.08.2005, 22:54
malatya maçında tatili bahane ettiler manisa maçında görelim istanbuldaki yiğidoları

üçlerbeyli
26.08.2005, 23:22
Ya arkadaşlar başka stad yokmu mesala maçlar Tokatın Stadında oynanamazmıydı.İstanbuldan daha kalabalık olurdu maçlara istanbula gidemeyenler Tokata rahat giderlerlerdi. Çok Tokatlının 2.Takımının Sivasspor olduğunu ve sivastaki maçları onlarında dört gözle beklediklerine bizzat şahidim.

Er58Ol
27.08.2005, 07:43
arkadaşlar olimpiyatta malatya maçına katılım bence iyiydi,,bu maç için de aynı şeyleri söylemek için 2 misli taraftarın stadı doldurmasını bekliyoruz....olimpiyatın bir kapalı tribünü inönü stadı kadar sami yen den daha fazla seyirci alıyor,,bu kez açık tribün de var!!!

halil_58_yigido
27.08.2005, 11:57
selam arkadaşlar güzel diyorsunuz dolduralımda olimpiyatı 10 ytl olan biletler 20 ytl olmuş biz bu şekilde olimpiyatı nasıl doldurcagız ben anlamadım yönetim uyuma bir çözüm bul

Er58Ol
27.08.2005, 12:01
arkadaşlar 10, ytl açık tribünler ,,ilgi fazla olacak diye böyle yapmışlar

pascal_nouma
27.08.2005, 12:30
bu bilet fiyatları gerçekten 20 milyon olduysa ben gitmeyi düşünmüyorum zaten stad çok uzak geri geşişte büyük problem yaşıyoruz

Dağcı
27.08.2005, 12:58
BİLET FİYATLARI
DOĞU TRİBUN SİVASSPOR TARAFI
23YTL(23.000.000 TL)

GÜNEY AÇIK TRİBÜN SİVASSPOR TARAFI
12YTL(12.000.000 TL)

BATI TRİBÜN VESTELMANİSASPOR TARAFI
34YTL(34.000.000 TL)

MAÇ GÜNÜ ZORLUK YAŞAMAMAK İÇİN BİLETLERİNİZİ 27.08.2005 CUMA AKŞAMINA KADAR SATIŞ NOKTALARIMIZDAN TESLİM ALINIZ

http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=FSVS2

Arkadaşlar Biletix'teki bilet fiyatları.

agca58
27.08.2005, 13:19
abi bırakın yaa sivas 1. lige çıkmış istanbulda maç yapıyor sizler maça gitmemeye bahane arıyorsunuz..anasını satım ben ardahandayım rize maçına gitmeyi planlıyorum sizler ayağınıza gelen sivas maçına gitmiyorsunuzz..malatya maçında yeterince rezil ettiniz zaten..55 bin kişi bekleniyor diye manşetlerre yazıldık ama 15 bin anca geldiler...gösterin yaaa sivasın gücünü..herkes korksun bizden artık..gelin ya maça gelinnn.bu fırsatlar daaha gelmez ayağınızaa...ah 4 eylül ahh..senibekliyor sivasss

DJMuRaT
27.08.2005, 13:25
İnşallah tek temennimiz o yönde

Er58Ol
27.08.2005, 14:38
Maçin Yeri Sakat,,,ben Her Maçina Gidiyorum Ama Herkesin Her Maça Gitmesi Imkansiz...samiyende Inönüde Saracoğlunda Olsa Sizde Biliyosunuz Ki Karaborsaya Düşüyor Biletler,,herkesin Altinda Arabasi Yok,,organizeli Bir Girişim De Olmadi Ulaşim Için

Bizler Birazdan Maça Gidiyoruz Ama Durum Böyle Malesef,,
Cefakar Büyük Sivas Taraftari Her Zaman Her Yerde Takiminin Yanindadir

karakule58
27.08.2005, 15:17
Maçin Yeri Sakat,,,ben Her Maçina Gidiyorum Ama Herkesin Her Maça Gitmesi Imkansiz...samiyende Inönüde Saracoğlunda Olsa Sizde Biliyosunuz Ki Karaborsaya Düşüyor Biletler,,herkesin Altinda Arabasi Yok,,organizeli Bir Girişim De Olmadi Ulaşim Için

Bizler Birazdan Maça Gidiyoruz Ama Durum Böyle Malesef,,
Cefakar Büyük Sivas Taraftari Her Zaman Her Yerde Takiminin Yanindadir
OLİMPİYAT STADI İSTABULUN EN TENHA YERİNDE O YÜZDEN ULAŞIM ÇOK ZOR .. ARABASI OLAN İÇİN SORUN DEGİL AMA DİGER TARAFTARLAR GİMESİ ÇOK ZOR İST . BELDE SEMTLERİNDEN OTOBÜSLER KALKSA BENCE ÇOK İYİ OLUR BUNUDA YÖNETİMİN DÜŞÜNMESİ GEREKLİYDİ .. BEN ARABA SORUNU OLDUGU İÇİN BU MAÇA GİDEMİYORUM BU ZAMANA KADAR HİÇ BİR MAÇINI KAÇIRMADIM AMA MALESEF MANİSA MAÇINA GİDEMİYORUMMM

ilkser
27.08.2005, 16:40
arkadaşlar bilet fiyatları çok pahalı yerde çok uzak ne yapacağımızı şaşırdık kara kara düşünüyoruz. Maç Ali Samiyende olabilirdi mesela o zaman İstanbulu sallardık......... Hepinizi sevgiyle kucaklıyoruz (Mahmut-suat-Hüseyin-mehmet-is.er İLKER) Muhammed ALİ'yi seviyoruz ve gol bekliyoruz. BABA HAKKI'yı da unutmayalım. El ele şampiyonlar ligine. Topaktaşlı gençler.

kangalli58yasin
27.08.2005, 18:08
Haydi Arkadaslar Olimpiyati Tiklim Tiklim Yapalim

FatihSoner58
27.08.2005, 21:48
maalesef 10.000 e yakin seyirci varmis. Bu seferde olmadi. Ama ne kadar basarili olursak, o kadar cok tribune seyirci cekeriz

HakkıTİMUÇİN
28.08.2005, 11:48
10.000 olurmu fatihcim...bence 20.000 taraftar vardı..oda az ama..yinede idare eder..

sinan58_34
28.08.2005, 12:12
10.000 olurmu fatihcim...bence 20.000 taraftar vardı..oda az ama..yinede idare eder..

taraftar vardı ama bagıran yoktu bizim bogazımız yırtıldı ama mıllet cekırdek cıtlatıyodu macta

twity_58
28.08.2005, 12:19
arkadaslar resmi sonuclara göre 22000 sivaslı 20 tane manısalı warmıs :D macda sinan dogru söluo bagıran yoktu taraftar olsa seyırcı olmasa 5 bın kısıde yeter bıze :D

CAGLAYAN
28.08.2005, 12:24
http://www.gencturkhaber.com/images/162314.jpg

Lorant: Bu takım dolu tribünleri hak ediyor

Sivasspor, Turkcell Süper Ligi'nin 4. haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı'nda ağırladığı Vestel Manisaspor'u, maçın son dakikalarında bulduğu golle 1-0 yendi.

Sivasspor, Turkcell Süper Ligi'nin 4. haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı'nda ağırladığı Vestel Manisaspor'u, maçın son dakikalarında bulduğu golle 1-0 yendi.
Sivasspor Teknik Direktörü Werner Lorant, maç sonrasında düzenlediği basın toplantısında, zorlu bir maçtan galibiyetle ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Takımının 90 dakika boyunca çok iyi koştuğunu belirten Alman teknik adam, "Futbolcularım, çok sıkı bir disiplin içinde mücadele ediyor. Bu akşam herhangi bir takıma karşı değil, çok iyi kadrosu olan Vestel Manisaspor'a karşı oynadık. Maçın geneline bakıldığında sahada en iyi olan bizdik. Ortada sadece attığımız tek gol yok. Rakibimizden daha çok gol pozisyonuna girdik. Bu maçtan 3 puan alarak, özgüven kazandık" dedi. Lorant, Sivasspor taraftarlarına da çağrıda bulunarak, "Bu çocuklar, daha fazla taraftar, daha dolu tribünler hak ediyor. Statta bizi yalnız bırakmayıp, takıma moral veren taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz, takımının mücadeleci futbolun karşılığını aldığını ifade ederek, "Centilmence bir karşılaşma oldu. Sahadaki bütün futbolcuları tebrik ediyorum. Kazandıkları için bizim futbolcularımızı iki kere tebrik ediyorum. Olimpiyat Stadı'nın zor şartlarına rağmen stada gelen taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
Sivasspor Menajeri Bülent Uygun da, takım olarak inançlı bir şekilde yollarına devam ettiklerini söyleyerek, "Kazandığımız için mutluyuz. Golün 90. dakikada gelmesi çok önemli değil. Sivasspor iyi yolda. Fair-Play ruhuyla yoluna devam ediyor. Bir an önce Sivas'a dönmek istiyoruz ama stadımız hala tamamlanmadı. Trabzonspor maçını Sivas'ta oynamak istiyoruz" dedi.
Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Levent Eriş ise, ligde oynadıkları ilk 4 haftada en kötü futbolu Sivasspor karşısında sergilediklerini ifade ederek, "Bu maçta, galibiyeti de mağlubiyeti de hak etmedik. Futbolda kaybetmek de var. Sivasspor karşısında hücum anlamında istediğimizi sahaya yansıtamadık, aynı zamanda rakibimize de fazla pozisyon vermedik. Yeni bir takımız, eksikler olacaktır. Son transferimizi de yeni yaptık. Önümüzdeki haftalarda istediğimiz duruma geleceğimize inanıyorum. Sivasspor'u da galibiyetten dolayı tebrik ediyorum" diye konuştu.

serhankaburcuk
29.08.2005, 13:17
Arkadaşlar bu maça giden bir taraftar olarak Sivasspor taraftarına yani İstanbulda bulunan taraftara yine sitemde bulunmak istiyorum....Biz 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar derneği olarak 2000 km yol yapıp maça geliyoruz İstanbulda bulunan Sivaslılar maça ilgi göstermiyorlar...Stadda toplasan15 bin sayirci anca vardı...Valla bize yakışmadı ...Bu stadı bir dolduramadık...Valla ben gelemiyon diyen mazaretleri kabul etmiyorum...Sivaslı isek Sivasımıza ve takımımıza heryerde destek olmalıyız...

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ OLARAK HERYERDEYİZ...

sivasliomeruzun
29.08.2005, 14:47
Ne Dolmasi Buda Iyce Salliyor Haa Senin Yazdigibi Gözün Görüyormu ?????????

Dağcı
29.08.2005, 15:26
Malatya maçında yaklaşık 30 Bin seyirci vardı. Vestel maçında da 20 000 civarında olmuş. Sayının artması gerekirken düşüş söz konusu. Maç kazandıkça seyirci sayısı azalıyormu ne?

GeCeVeMaVi58pRf
29.08.2005, 19:45
tamamen hayal kırıklıgına ugradım ben enaz 40bin taraftar gelır dıyordum ama sadece 15 taraftar geldi macı izlemeye istanbuldaki sivaslılar gerceketn çok duyarsız bız 1000lerce kilometre gidiyoruz adam istanbuldan gelemıyor valla çok ayıp...

serhankaburcuk
30.08.2005, 14:58
Bundan sonra İstanbul taraftarına güvenim kalmadı...İstanbulda Sivas seyircisi çok falan değil...Bu hafta rezil olduk...Ben stadta enaz 40 bin olur diyordum ama 15 bin bile olmadı...TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI...