Orijinalini görmek için tıklayınız : İSTANBULLU YİĞİDOLAR HALI SAHA FUTBOL TURNUVASINA

özgühertaş
15.05.2008, 09:42
İSTANBULDA BULUNAN DEĞERLİ YİĞİDOLAR LİGLERİN BİTMESİYLE ORTAYA ÇIKAN BOŞLUGU HAFTA SONU PAZARA SABAHLARINA DENK GELECEK BİR HALI SAHA TURNUVASI DÜZNLEYEREK GEÇİRMEYE NE DERSİNİZ.SONUÇTA LİGE VERİLEN BU ARADA HEM SİVASSPOR.COM'DAN KOPMAMIŞ OLUR HM İYİCE BİR KAYNAŞMA ORTAMI YARATARAK GELECEK SEZON İÇİN İYİ BİR TRİBÜN ORTAMI OLUŞTURMUŞ OLURUZ.SONUÇTA İST. DERNEKTE ÇOK KISITLI İNSANLAR BİRBİRLERİYLE TANIŞIYOR.BU TURNUVANIN AMACI HEM BİRBİRİMİZİ DAHA İYİ TANIMAK OLSUN HEMDE İYİCE KAYNAŞTIGIMIZDA İSE GELECEK İÇİN SİVASIMIZA DAHA İYİ DESTEK VERECEK BİRLİKTELİK OLUR.SİTEMİZE ÜYE OLUPTA İSTANBULDAKİ VE YAKINDAKİ DEPLASMANA GİTMEK İSTEYİPTE ORTAMI OLMADIGI İÇİN GİTMEYEN YİĞİDOLARIDA KAZANMIŞ OLURUZ.
GÖRÜŞLERİNİZ BEKLİYORUM.

yigidomustafa58
15.05.2008, 13:05
abicim Anadolu Yakasında olursa gelebilirim...

EyüphanAydın
02.07.2008, 14:28
Abi şuna bi el atalım lütfen nerde olursa olsun gelmek için herşey yaparım

zaralım 58
02.07.2008, 14:47
recep abi müsait olsa yapar aslında

YuNuSPaSa58
02.07.2008, 22:09
İSTANBULDA BULUNAN DEĞERLİ YİĞİDOLAR LİGLERİN BİTMESİYLE ORTAYA ÇIKAN BOŞLUGU HAFTA SONU PAZARA SABAHLARINA DENK GELECEK BİR HALI SAHA TURNUVASI DÜZNLEYEREK GEÇİRMEYE NE DERSİNİZ.SONUÇTA LİGE VERİLEN BU ARADA HEM SİVASSPOR.COM'DAN KOPMAMIŞ OLUR HM İYİCE BİR KAYNAŞMA ORTAMI YARATARAK GELECEK SEZON İÇİN İYİ BİR TRİBÜN ORTAMI OLUŞTURMUŞ OLURUZ.SONUÇTA İST. DERNEKTE ÇOK KISITLI İNSANLAR BİRBİRLERİYLE TANIŞIYOR.BU TURNUVANIN AMACI HEM BİRBİRİMİZİ DAHA İYİ TANIMAK OLSUN HEMDE İYİCE KAYNAŞTIGIMIZDA İSE GELECEK İÇİN SİVASIMIZA DAHA İYİ DESTEK VERECEK BİRLİKTELİK OLUR.SİTEMİZE ÜYE OLUPTA İSTANBULDAKİ VE YAKINDAKİ DEPLASMANA GİTMEK İSTEYİPTE ORTAMI OLMADIGI İÇİN GİTMEYEN YİĞİDOLARIDA KAZANMIŞ OLURUZ.
GÖRÜŞLERİNİZ BEKLİYORUM.

Aslına benim aklıma geldide. Kimseyi tanımadığım için böyle bir topic açmak istemedim. Eğer destek olursa iyi olur. Zaten pazar günleri ewde fıttırıyorum sıkıntıdan. Hiç değilse değişik insan görürüz:):)

MustafaParlak
03.07.2008, 07:50
GEREKLİ ORGANİZASYONU İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEGİ YAPAR.

RESMİ KURUMLARI BOŞA ÇIKARTMAYALIM İSTANBUL DERNEK KISITLI İMKANLARLA NİYE ÇALIŞIYOR KİMSE DERNEGE UGRAMIYOR Bİ KOMİTE TOPLANIYOR OKADAR GİDİP ÜYE OLAN KAÇ KİŞİ VAR BEN ŞAHSIM ADINA İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEGİNİN YAPTIGI ORGANİZASYONLAR BAŞKA ORGANİZASYONA KATILMAMAYI DÜŞÜNÜYORUM.ANCAK BÖYLE ORTAMDANDA KOPMA GİBİ Bİ NİYETİM YOK.RECEP YÜKSEL ABİMİZLE GÖRÜŞEREK BİR ORGANİZASYON YAPILABİLİR.BU ORGANİZASYONA DAHA ÇOK KATILIM OLACAGINDAN EMİNİM

yerliturkuaz
03.07.2008, 20:34
daha önceden haydin maça diye bir topic açmıçtım fakat bir türlü nir araya gelememiştik...

Artık İstanbul'daki hemşerilerimiz bu konuya duyarlı olalım ve bu maçı yapalım.

Ben varım maça...

/*samesti58*\
03.07.2008, 20:42
orta sahada oynarım..tamam hadi yapalım maç

sivaslı-elif
03.07.2008, 20:57
orta sahada oynarım..tamam hadi yapalım maç

öle ha diyince maç mı olur sende hemen şimdi der gibi:)

/*samesti58*\
03.07.2008, 21:00
öle ha diyince maç mı olur sende hemen şimdi der gibi:)

şimdi değilse ne zaman peki?? sende gel istersen ama izlemek için...çok süper oynarım ben...

sivaslı-elif
03.07.2008, 21:05
şimdi değilse ne zaman peki?? sende gel istersen ama izlemek için...çok süper oynarım ben...

SAĞOL BEN ALMIYIM BENCE SENDE OYNAMA KENARDAN İZLE DAHA FAYDALI OLURSUN:) :):D:):D

EyüphanAydın
03.07.2008, 21:09
Arkadaşlar şu anda herkez tatile çıkmış bulunmaktadır.Şu anda olmaz gibime geliyor.

İnşallah ilerki günlerde olur diye düşünüyorum.Eğer olursada Mustafa kardeşimle gelicek isimlerden birisiyiz.

/*samesti58*\
03.07.2008, 21:11
ya sen beni hiç gördünmü de böyle diyosun ... gel izle de gör o zaman:D

sivaslı-elif
03.07.2008, 21:13
ya sen beni hiç gördünmü de böyle diyosun ... gel izle de gör o zaman:D

İYİ O MADEM KENDİNDEN ÇOK EMİNSİN GEL SİVASSPORDA OYNA:D:D:D:D

/*samesti58*\
03.07.2008, 21:16
İYİ O MADEM KENDİNDEN ÇOK EMİNSİN GEL SİVASSPORDA OYNA:D:D:D:D

oynarım da bülent hocayla aramız iyi değil..hem takımdaki dengeleri de düşünmek lazım...şimdi ben oraya gidersem yani takımdaki denge bozulur anlatabiliyomuyum;)

sivaslı-elif
03.07.2008, 21:18
oynarım da bülent hocayla aramız iyi değil..hem takımdaki dengeleri de düşünmek lazım...şimdi ben oraya gidersem yani takımdaki denge bozulur anlatabiliyomuyum;)

ALLAH ALLA..ASLINDA DOĞRU SÖYLÜYON ŞAMPİYONLUĞA OYNARKEN KÜME DÜŞMEMEK İÇİN OYNARIZ:D:D:D:D