Orijinalini görmek için tıklayınız : MARATONA KAPATMA CEZASI

Abdullah DuMaN
16.05.2008, 08:01
Maraton'a kapatma cezası

RTÜK, Erman Toroğlu'nun 'vazelin' konuşması nedeniyle programa kapatma cezası verdi.

SKYTÜRK'te Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Full Ekran' programına kızı Sine ile birlikte katılan Şansal Büyüka, Lig TV'de Erman Toroğlu ile birlikte yaptıkları Maraton programının kapatma cezası aldığını açıkladı.

TOROĞLU'NUN VAZELİN KONUŞMASI

Büyüka, cezanın Toroğlu'nun vazelin lafı yüzünden verildiğini belirterek, "Vazelin'li konuşma diğer konuşmalar arasında bence en masumuydu. Kapatmayı gerektirecek bir söz değildi. RTÜK Başkanı Zahid Akman'ı çok sevdiğim için fazla bir şey söylemek istemiyorum" diye konuştu.

AMAN HOCAM DİKKAT

İnternethaber'de yeralan habere göre, Şansal Büyüka, bir programda Sivas'ta eksi 15 derecede maça çıkan Trabzonsporlu Umut'un kulaklarının yara olmasına, bilinçsizce sürdüğü vazelin kreminin neden olduğunu savunmuştu. Erman Toroğlu, vazelin hakkında yorum yapmak isteyince Büyüka lafın nereye varacağını önceden kestirip, "Aman hocam, dikkat" dedi ama Toroğlu'nun ağzından çıkan cümleye engel olamadı: "Vazelin kullanılır ama kulakta değil, başka yerde hocam!.."

deplasman
16.05.2008, 08:57
terbıyesızlık degılmı sımdı bu oyle laflar tv de konusulurmu

idhem
16.05.2008, 09:01
Salak herif şunun programına ceza vermeyeceksin,kendisini içeri atacaksın.Bir insan bu kadar mı boş konuşur.Futbol yorumcusuyken futbol hariç herşeyi konuşan,kafası bel üstüne çıkmayan tek mal budur galiba.

Azcık adam taklidi yap Erman.Batıyorsun ya.Biz bayanlara futbolu sevdirelim,kaynaştıralım dedikçe sen içine ediyorsun.İğrenç herif.

Rallim58
16.05.2008, 09:12
Salak herif şunun programına ceza vermeyeceksin,kendisini içeri atacaksın.Bir insan bu kadar mı boş konuşur.Futbol yorumcusuyken futbol hariç herşeyi konuşan,kafası bel üstüne çıkmayan tek mal budur galiba.

Azcık adam taklidi yap Erman.Batıyorsun ya.Biz bayanlara futbolu sevdirelim,kaynaştıralım dedikçe sen içine ediyorsun.İğrenç herif.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz; ama bizlerde daha seviyeli yazalım onun ayarına düşerek prim vermiş olmayalım. Sitemizi kirletmemek için kullandığımız kelimeleri özenle seçelim mümkünse. Elbette bu ve buna benzer insanların proğramlarının kapatılarak onlara prim verilmemesi lazım.

RTÜK yönetimini, başta Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zahit AKMAN olmak üzere tüm üyeleri kutluyorum.

idhem
16.05.2008, 09:15
Peki üstad biraz sinirlendim galiba.Rahatsızlıktan ötürü özür dilerim.Sende haklısın.

yigido_sampiyon
16.05.2008, 10:13
adamlar artık futbol dışında herşeyi konuşuyolar...

kapatılmaları isabetli olmuş...

antitoksidan
16.05.2008, 13:47
Artık kimse ona iş de vermez iyi olmuş:D:)

ATGEÇMEZLİ
16.05.2008, 15:42
dayakla adam olunsaydı eşşekler adam olurdu. Bu ermanında durumu böyle

yigidolar06
16.05.2008, 16:26
sivasın hakını savunan biriydi doğru söylemiş erman hoca

Abdullah DuMaN
16.05.2008, 16:30
futbol programı dedimmi stadyumdan başkasını tanımam

yigido_furkan
16.05.2008, 16:55
bn bu sene maratonu genelde hepsını ızledım sonuna kadar hep Sıvası savundular her zaman SIvası on planda tuttular tamam Erman Toroglu azına gelenı soyluyo soyledıgı lafta dogru degıl ama guzel programdı.

kadir0911
16.05.2008, 17:07
ayip be adam eskiden hakemlik yapmis terbiyesiz

Divriği58-
16.05.2008, 17:17
zaten GEÇ SAATDE OLUYOR AYRICA OZEL PARALI KANAL DEVLET KANALI DEGIL VE AYRICA PARA ODENEREK ALINAN BI KANAL HERKESIN EVINDEN IZLENMEYEN ... ADAM PARA VERIYOSA ERMANIN DA HUYUNU YILLARDIR BILIYORUZ İSTEYEN PARASINI ODER ALIR LIGTV IZLER ISTEYEN IZLEMEZ SADECE MACINI IZLER .. RTUK UN BU YAPTIGI INSAN HAKLARI IHLALIDIR ZAHID AKMANIN ACILEN GOREVINDEN AYRILMASI GEREKIR ORTALIKTA BU KADAR HALKI UYUTAN SACMA SAPAN PROGRAMLAR VARKEN NIYE MARATONA CATIYOO

yusuf_yusuf
16.05.2008, 17:32
ya futboll dısında bıle her sey konusuluyor kapatılsın bence

tugrulist
16.05.2008, 18:05
Üslûbu beyân ayniyle insandır" demişler

XXCakir58
16.05.2008, 18:08
bence maraton kapatilmasin. Bir numarali spor programi bence

aslansivasli
16.05.2008, 18:59

Erman TOROĞLU nun konuşması hoş olmayabilir.Ama sen şu yazdığın yazıyı bir baştan okur musun? Arkadşınla konusmuyorsun burda."Salak,mal" yazman çok mu hoşş.İçine etmek ne demek ya.Biraz düzgün kelimelere seçersen daha iyi olurr.
Erman TOROĞLU ASKERLİK ARKAAŞIN GALİBA ERMAN DİYE BAHSEDİYORSUN ONDAN.
ŞU ANDA SENİN DE ONDAN HİÇ BİR FARKIN YOK.

aslansivasli
16.05.2008, 19:04
Söylediği laf hoş değil.Cezası neyse çeker zaten. Ama MARATON un üstüne program tanımam.Adamlar doğruyu konuşuyor.TARAFSIZ yorumluyor.
Futbolu tüm çıplaklığıyla anlatıyorlar.Kapatılsın tekrar açılır.Bu sürede de TOROĞLU kendine hakim olmayı öğrenirr =)

merkez_emre
16.05.2008, 19:59
aksine hastayım erman torogluna ben konuyu futboldan taa nerelere getiriveriyor :D konusma tarzi da bence yalnıs değil ona kalırsa mehmet ali erbilin carkıfeleği de ilk yayında kapatılmalıydı :)

idhem
16.05.2008, 20:51
@aslansivaslı

Erman'ın avukatı mısın kardeşim?

Forum kurallarına uymayan bütün mesajlarım silinebilir fakat onun haricinde kurduğum cümleler beni bağlar ve kimseyi ilgilendirmez ayrıca edep dersini alacağım en son mekan bir forum sitesidir.

Bir futbol programında futbol hariç eldivenden,pastırmaya bütün konuları konuşan bir rahatsız hakkında kullanmış olduğum cümleler için hiç bir pişmanlığım yoktur.
Bilginize.

Gemereksli
16.05.2008, 21:00
Oldukça yerinde bir karar olmuş

Hayri Abi
16.05.2008, 21:19
iyi olmuş dengesiz herifin teki

ATGEÇMEZLİ
16.05.2008, 21:23
ermana insan gözüyle bakan ın gözlerinde bir problem vardır. gözlerinde problem olan yüce sivassporu tutmasın. Biz sağlıklı taraftar istiyoruz.

Gemereksli
16.05.2008, 21:24
sivası tutmayan adamlardan hayırda gelmezdi. hep aleyhimize konuştular durdular. yok sivas şamyon olmazmış da yok gs bizi yenermşi de...Rtük e tebrikler

Hayri Abi
16.05.2008, 21:27
bir programında kangal hakkında ileri geri konuşmuştu sinir olmuştum neymiş efendim alman kurdu sivas kangaldan daha güçlüymüş ulan almanyada oturan benim alman kurdu kangalımın yanında süt dökmüş kedi gibi oturuyo bea

ATGEÇMEZLİ
16.05.2008, 21:27
Hey gidi erman Rtük değil Allah kapatsın senin ağzını :)

yigido_furkan
16.05.2008, 22:22
sivası tutmayan adamlardan hayırda gelmezdi. hep aleyhimize konuştular durdular. yok sivas şamyon olmazmış da yok gs bizi yenermşi de...Rtük e tebrikler

ızlemeden yorum yapma kardes bn her hafta kacırmadan ızlerım hep Sıvası savundular gerek Sansal Buyuka gerek Erman Toroglu hatta ıst takımlarının yuzune vuruyodu dıger spor yazarları gıbı onları gaz vermıyodu bazen kotu sozler soyledıgı oluyodu ama bnce bobra dobra konusuyodu

halterci
16.05.2008, 22:28
o lafıyla gelin bizim porgramı kapatın demiş toroglu

halterci
16.05.2008, 22:30
herkes diyordu ney sivasspor manisa gibi olacakmış sanane kardeşim sana soran oldumu sivasın durumunu

halterci
16.05.2008, 22:33
Hey gidi erman Rtük değil Allah kapatsın senin ağzını :) azına saglık kardeş iyi dedin ha onun koca agızını rtük degil allah kapatır:)

EyüphanAydın
17.05.2008, 02:57
Fazla Uzatmaya Hiç Gerek Yok...(!)(!)

KAŞINMIŞLAR KAPATMIŞ...(!)

Alişan
17.05.2008, 08:54
Erman toroğlu zaten ne konuştuğunu bazen kendiside bilmiyor milyonlarca kişinin önünde o kelimeyi edersen kapatmayı haketmiş olursunuz. Böyle konuşanların sivassporu konuşmasını istemem zaten. Biz sivaslıyız dedik adam gibi adamdır sivas öyle ağzı bozuk kişilerin kelimelerine ihtiyacı yoktur.

TS58
17.05.2008, 10:01
ERMAN TOROĞLU MEHMET ALİ ERBİL gibi ne konuştuğunu ve yaptığını bilmiyor.ADAM GİBİ BİR ADAM gelsede dinlesek.Futbolcuyken severdim,Hakemken uyuz oldum,Yorumcuyken hiç izlemiyorum.MERCEDES marka otomobiliyle Ankara'da volta atıyor,etrafı rötlüyor.G herif.İyi olmuş.

FurkaN
17.05.2008, 10:03
O adam hak ediyordu böylesi bir cezayı ama bana göre programa değil onun şahsına bir ceza verilmeliydi... Saçma sapan konusuyor lafının nereye gittiğini bilmiyor...

aslansivasli
17.05.2008, 16:37
@aslansivaslı

Erman'ın avukatı mısın kardeşim?

Forum kurallarına uymayan bütün mesajlarım silinebilir fakat onun haricinde kurduğum cümleler beni bağlar ve kimseyi ilgilendirmez ayrıca edep dersini alacağım en son mekan bir forum sitesidir.

Bir futbol programında futbol hariç eldivenden,pastırmaya bütün konuları konuşan bir rahatsız hakkında kullanmış olduğum cümleler için hiç bir pişmanlığım yoktur.
Bilginize.

Avukatı olmam mı gerekiyor yorum yapmam için.Kurduğun cümleler burada ki herkesi bağlar aslında.Ama madem urduğun cümleler kimseyi bağlamazsa o zaman ERMAN TOROĞLU nun kurduğu cümlelerde seni bağlamazz.Programı beğenmiyorsan,sevmiyorsan izleme o zaman.

aslansivasli
17.05.2008, 16:43

Sivasspor şampiyon olamaz demedi ki yapmazlar,keşke yapsalar dedi.
Kararlara saygımız var zaten.Bu konuyu da fazla uzatmya gerek yok bence.Kapatıyorlarsa bi bildikleri vardır.

XXCakir58
17.05.2008, 17:05
Bence Maraton en sevilen programi. Ben cok seviyorum herzaman izlerim firsat buldukca.
Sansal Büyükaga ve Erman Torogluyu cok seviyorum. iki adam dogrulari söylüyorlar. Yeri geldin mi Bir takimi sucluyorlar, yeri geldin mi bir takimi korumayi, kutlamayi biliyorlar. Benim de haftalardir dedigim gibi bagzi kisiler Sivassporu sampiyon etmez, maratonda federasyon, hakemler suclaniyordu Sivassporu sampiyon etmezler diye.

Bence Maraton devam etmeli, iyi seyirler, herkese basarilar diliyorum

Abdullah DuMaN
17.05.2008, 17:26
ızlemeden yorum yapma kardes bn her hafta kacırmadan ızlerım hep Sıvası savundular gerek Sansal Buyuka gerek Erman Toroglu hatta ıst takımlarının yuzune vuruyodu dıger spor yazarları gıbı onları gaz vermıyodu bazen kotu sozler soyledıgı oluyodu ama bnce bobra dobra konusuyodu

şansal büyüka yı severim ama toroğlu o kadar değil

ilker_8787
24.05.2008, 19:49
Yaa erman efendi herkese gol attırıyordun. :D Ümit Karana süper asistler yapıyordun senin deyiminle.gün geçtikçe o asistleri daha da artırdın.İşi zıvanadan çıkardın.Oh olsun sana.Keşke daha fazla ceza verselerdi diye üzüldüm şimdi

badboysefaa
24.05.2008, 20:04
trabzonlu umuta söledigi için sakıncası yok niye kapatmışlar ya