Orijinalini görmek için tıklayınız : Karim Saidi artik gercek sivasspor'lu!

cesur sivas
17.05.2008, 19:54
25 yasindaki tunusli defans oyunucumuz karim saidi artik gercek sivasspor'lu oluyor (oldu). Aslinda bir yilligna sivassporumuza kiralik gelen Karim Saidi , kontrati bittiginde sunu dedi : Ben Türkiyede mutluyum ve simdilik Hollandanin Feyenoord takimina veya baska bir takima gitmek istemem, demisti. Bunu dedikten sonra yeni bir kontrat imzaladi.
Bu kontratin degeri: 1.400.000 avro dur (1.4 milyon avro)
Kac yilligina oldugunu bilmiyorum..

ilker_8787
17.05.2008, 20:06
hayırlısı neyse o olsun......................

yerliturkuaz
17.05.2008, 20:08
Defansın sigortalarından bir tanesi ilerde karim saidiyi satarak parada kazanabiliriz...

akifeker
17.05.2008, 20:09
Bu kontratin degeri: 1.400.000 avro dur (1.4 milyon avro)
Kac yilligina oldugunu bilmiyorum.. ??????
BURDA KAÇ YILLIK OLDUĞU ÇOK ONEMLI ÇUNKU (1.4 milyon avro) ÇOK PARA ??::D

XXCakir58
17.05.2008, 20:20
hzayirlisi olsun. Cok iyi bizede faydali oyuncu. Karim Saidi iyi oynuyor

yigidoo
17.05.2008, 20:32
hayirli ugurlu olsun iki tarafada. iyi oynuncu.

yigidomustafa58
17.05.2008, 23:30
hayırlı uğurlu olsun gerçekten süper defansif..

yusuf_yusuf
17.05.2008, 23:33
hayılı uğurlu olsun şimdiden-----------

MustafaParlak
17.05.2008, 23:35
gelirken bülent hoca popescuya benzetmişti aynen öyle oyun gücü çok yüksek kafa toplarında etkili servet veya lugano ile büyük işler yapar ilerde çok iyi para kazanabiliriz saididen şimdi yararlanmalıyız...

EyüphanAydın
17.05.2008, 23:56
Gerçekten Çok İyi Defanstı.

Bunu Eski Takımındada Gördük.

Sonradan Gelip Takıma Ayak Uydurmasını Bildi.

İnşallah Uzun Zaman Sivasspor'a Hizmet Edicektir.

Gurbetci Gokhan
18.05.2008, 04:11
Kaynak belirtilmemis. Dolayisiyla, haberin gercegi yansittigini dusunmuyorum…
Herneyse, kac yilligina olursa olsun 1.4 milyon euro’dan bahsediyorsunuz, gazoz kapagindan degil…
Kalisinin asil sebebi ise buyuk bir ihtimalle kendisine Hollanda’dan talep olmayisindandir…
Hatirlarsaniz Feeyenord Sivasspor’a bu futbolcuyu ucretsiz vermisti. Ben bunu elden cikarmisti olarak yorumluyorum…
Sanki simdiye kadar Sivasspor’da cokmu buyuk isler basardi.
Sanki bu duzeyde yerli futbolcularimiz yok…
Gecin su yabanci ozentisini arkadaslar.
Yabanci futbolcuya karsi degilim, yanliz en azindan benim kotumden daha iyi olmali.

erol_58
18.05.2008, 04:33
hayırlı olsun yönetim boş yere para vermez onlar bilir işini takımdaki dengeleri bozmazlar bu alışma dönemiydi ilerde dahada verim alacağımıza inanıyorum saididen

kaya0758
18.05.2008, 11:03
bu konuya yorum yapmak istemiyorum.:D
saidi nin türkiyeye ayak uydurabilmesi çok güzel ama
saidi bazen iyi bazen kötü

Gurbetci Gokhan
18.05.2008, 13:55
Bazi yorumlari okuyunca resmen hasta oluyorum. Cevap vermeyim diyorum, ama malesef yinede dayanamiyorum…

Nedir su ayak uydurma sozleri kardesim??? Adam uzaydanmi geldi. Alti ustu ittiri poktan Tunuslu degilmi… Dunya’nin en harika ulkesi, guzel yurdumuz, Turkiye’de ayak uydurmakta ne varmis… Ustelik adam 1.4 milyon euro’yu para alcak, o ayak uydurmasinda kim uydursun???

Yeter bee, abartip durmayin sunu, sanki gormedik ak g--t, kara g--t oldugunu.

Trabzon maci haric hangi macta iyi oynadi? Bu duzeyde kadromuzda yerli futbolcularimiz yokmu? Veya 1.4 milyon euro’ya bundan daha iyi yerli furbolcu bulunmazmi? Feeyenord neden adami bedava elden cikardi? Neden Tunus Milli takimina cagrilmiyor artik? Bunlari hic dusunuyormusunuz???

Nedir bu yabanci ozentisi anlamadim gitti. Tekrarliyorum, yabanciya karsi degilim, ancak en azindan benim kotumden daha iyi olmali…