Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimler Gitmeli?

OLCAY_58_AKKUS
19.05.2008, 12:28
Bu gün yönetim kurulu toplantısı yapılacak.Toplantıda gelecek sezonun hazırlıkları, gidecek ve gelecek futbolcu isimleri belirlenmeye çalışılacak.Sizce geçen senenin en başarılı kadrolarından birine sahip Sivasspor dan kimler gitmeli.Hangi mevkilere transferler yapılmalı.

OLCAY_58_AKKUS
19.05.2008, 12:33
benim gitsin dediklerim ,Cvetkov,devran,petkovic,Yasir ,İlhan,Gurbanov,ömer Kaplan,Mahmut hanefi,Emre

S.KUTLU
19.05.2008, 12:35
TOPCUMUZ YASİR GARDAŞ SANIRIM GİDECEK VEYA GÖNDERİLSİN LİSTESİNE KONULACAK.DİĞERLERİNDEN MEMNUNUM.AVRUPADAN 2 YERLİDEN 3 OYUNCU KESİN ALINMALI.

GokhanTurna
19.05.2008, 12:36
benim gitsin dediklerim ,Cvetkov,devran,petkovic,Yasir ,İlhan,Gurbanov,ömer Kaplan,Mahmut hanefi,Emre

Devran Ve Mahmut Hanefi İyi Futbolcu...Petkoviç Zaten Türkiyedki En İyi Yabancı Kaleci..Ama Satsınlar Geride Cok İyi 2 Kaleci Var.. Chetkov..ilhan..Gurbanov.. Bunlar Gitsin

OLCAY_58_AKKUS
19.05.2008, 12:38
Devran Ve Mahmut Hanefi İyi Futbolcu...Petkoviç Zaten Türkiyedki En İyi Yabancı Kaleci..Ama Satsınlar Geride Cok İyi 2 Kaleci Var.. Chetkov..ilhan..Gurbanov.. Bunlar Gitsinpetkoviç için aynen senin gibi düşündüğüm için satılsın dedim kardeş.onun parası ile ihtyacımız olan mevkiye transfer yaparız.ayrıca akın içinde yazık oluyor.

tanju_58
19.05.2008, 12:42
Ligden düşen Manisasporda kaliteli topçular var.1-2 tanesini kapabilirsek çok iyi olur.Mesela Nizamettin Çalışkan alınırsa takıma yarar sağlıyacağını düşünüyorum...

GokhanTurna
19.05.2008, 12:44
Ligden düşen Manisasporda kaliteli topçular var.1-2 tanesini kapabilirsek çok iyi olur.Mesela Nizamettin Çalışkan alınırsa takıma yarar sağlıyacağını düşünüyorum...

Aynen Katılıyorum Cok Kaliteli Futbolcuları Var...Selcuk İnan ve Ugur İncemanı Alsınlar Bence

cem
19.05.2008, 12:46
bence kımse gıtmesın.. bir kac tane takvıye yeterlı olacaktır..

GokhanTurna
19.05.2008, 13:18
Sözleşmleri Biten Benim Kadroda Görmek İstedigim Oyuncular

Ankaragücü = Jaba
Fenerbahçe = Serdar Kulbilge
Galatasaray = Song
Salzburg = Sasa İliç
Beşiktaş = Ricardinho
Gaziantep = Volkan Arslan
Ankaraspor = Tita,Mehmet Yılmaz
Bursaspor = Ömer Aysan ,Cihan Haspolatlı
Konyaspor = Cedrıc Cyrıl Sabin,

Serbest = Ceyhun Eriş , Mehmet Yozgatlı

karyola
19.05.2008, 13:28
hayrettin acilen gitmeli........

58_sivas_1987
19.05.2008, 13:31
bence öncelikle petkoviç ve mohammed ali gönderilmeli mohammed kaleye çok iyi şut atıyor ama 40 metreden serbest vurş oluyor ordan bile kalaye vuruyor hem ondan daha iyi iki futbolcumuz var o mevkide(ugur yıldırım ve sergio)

XXCakir58
19.05.2008, 13:54

kardes sana katiliyorum. Bencede hayrettin gitmeli. Büyüklerden Teklif aldi diye simardi ve düzgün oyniyamadi SIvasspor icin. Bize faydali olmaz bundan sonra. Üsteik en cok sari kart gören o

BirSubat2oo7
09.07.2008, 12:13

Bu tür yazıları tam açıklayıcı yazsanız anlarız.
Şimdi diyeceğim niye.

Ivan gidebilirmiş ayrıca.Söylentiler var.Sitemizdede bir kaç yerde bu tür haberler görmüştüm.

bayram
09.07.2008, 12:17
bence öncelikle petkoviç ve mohammed ali gönderilmeli mohammed kaleye çok iyi şut atıyor ama 40 metreden serbest vurş oluyor ordan bile kalaye vuruyor hem ondan daha iyi iki futbolcumuz var o mevkide(ugur yıldırım ve sergio)

Sen sanırım sivassporu bu sezon için tanıdın yada hiç tanıyamadın ve Muhammed aliyi gönderiyorsun en son gönderilecek adamı gönderiyorsun süper lige çıkmamızdaki en büyük silah Muhammed ali idi süper lige çıktık kiraya vermişlerdi ilk sezonda ne kadar çok üzülmüştüm ama sonradan geriye geldi mutluluktan havalara uçmuştum o adam tam bir firikik ustası sen biraz maçları seyret ondan sonra yorum yap bence ilk başta gitmesi gereken bir kişi var oda hayrettin yerlikaya hiç sevmiyorum onun kişiliğini ve oyun anlayışını ruh yokki adamda oynasın ne pas verebilir ne ayakta top tutabilir gitmesi gerekli

BirSubat2oo7
09.07.2008, 12:18
Sen sanırım sivassporu bu sezon için tanıdın yada hiç tanıyamadın ve Muhammed aliyi gönderiyorsun en son gönderilecek adamı gönderiyorsun süper lige çıkmamızdaki en büyük silah Muhammed ali idi süper lige çıktık kiraya vermişlerdi ilk sezonda ne kadar çok üzülmüştüm ama sonradan geriye geldi mutluluktan havalara uçmuştum o adam tam bir firikik ustası sen biraz maçları seyret ondan sonra yorum yap bence ilk başta gitmesi gereken bir kişi var oda hayrettin yerlikaya hiç sevmiyorum onun kişiliğini ve oyun anlayışını ruh yokki adamda oynasın ne pas verebilir ne ayakta top tutabilir gitmesi gerekli

Bayram bir ara Lorant mı göndermişti Muhammedi.Sen bilirsin.
Hatırlayamadım.

bayram
09.07.2008, 12:22
evet lorant gelmişti o göndermişti kardeşim hiç sevmemiştim o adamı teknik direktörlük anlayışını hiç değiştirmemişti 1 gol at geriye defansa çekil bak şimdi sürekli açık futbol oynuyor sivas ve kazanıyor

BirSubat2oo7
09.07.2008, 12:25
evet lorant gelmişti o göndermişti kardeşim hiç sevmemiştim o adamı teknik direktörlük anlayışını hiç değiştirmemişti 1 gol at geriye defansa çekil bak şimdi sürekli açık futbol oynuyor sivas ve kazanıyor

Bayram çok sağol kardeşim.Hafızamda bu sıralar sorun var.Rahatsızlık vermedim inşallah.Bende şimdi sayende tam hatırlamış oldum.Evet bende ısınamamıştım Loranta.İyiki yollarımızı ayırmışız.

kaya0758
09.07.2008, 12:29
muhammed ali bu takımdan gidecek en son oyuncudur.
ivan cvetkhovu yönetim göndermek istiyo sanki ama eğer giderse bu işe gönlüm hiç razı olmayacak.ivan türkiyedeki en iyi 5 yabancıdan biri ve çok klas.

bayram
09.07.2008, 12:29
Bayram çok sağol kardeşim.Hafızamda bu sıralar sorun var.Rahatsızlık vermedim inşallah.Bende şimdi sayende tam hatırlamış oldum.Evet bende ısınamamıştım Loranta.İyiki yollarımızı ayırmışız.

ne rahatsızlığı kardeşim yardımcı olabildiysek ne mutlu bize

BirSubat2oo7
09.07.2008, 12:42
Kısaca hepsi kalsın.Yasir gitti ama yinede kadromuz iyi.