Orijinalini görmek için tıklayınız : DAVULCU BİLO || EyüphanAydın

EyüphanAydın
26.05.2008, 22:53
Bir Zamanlar Siteye İlk Üye Olduğumda Tanınır Mıyım ? Demiştim.

Üye Olduğum Zaman Hep Hayallerle Yaşadım.

Neredeyse 1 Seneyi Geride Bıraktım.

Acısıyla,Tatlısıyla.

Her İnsanın Bir Hedefi Olmalı, Yeterki O Hedefe Odaklanmalı.

Yaklaşık 1 Ay Önce ' Liseliler ' Oluşumunu Başlattık.

Oluşum İlk Başlarda Hayaldi.Hayalin Dahada Ötesiydi.

Sitede Bazı Olumsuzluklar Oldu,Ama Aldırış Etmedik,Yılmadık.

Ve...Sonunda ' Liseliler Oluştu ' 1.Organizasyonu Bile Yaptık.:rolleyes:

' Liseliler İnönüde ' Buluşucağız Dedik :confused: Olmadı.

Olduda Olmadı.

Baya Bir Yetersizdi,Ancak Yinede O Pankartı Açmaya Değdi.

Sivasspor'un Adını Oraya Gere Gere Açmaya Değdi.

Hayatımda İlk Defa O Maçta ' Davul ' Çaldım.

Öncedende Oluşumda Konuşmuştuk.

Gerçekten Biraz Heyecan Vardı,Stad Dolu Sadece ' Borazan '

Sesinden Başka Hiç Birşey Yoktu.

Farklılığımızı,Sivaslı OLduğumuzu Yine Belli Ettik.

Davul'u Öyle Bir Güzel Çaldımki...Gerçekten Liseli Yiğidolardan,

Arkadaşlarım Bile Şaşırdı.

Tokmağımız Yoktu,Ancak Kardeşimizin Birisi Bi Çubuk Gibi Bişey

Bulmuş Onla Yaptık.

Onları Öyle Bi Sıkı Tutmuşumki.....Ellerim Hep ' Su ' Topladı.

Şişti,Kollarımda Ağrılar Başladı....

Ama Herşey Tabikide Sivasspor İçin,Sivaslılar İçindi.

Gerçekten Bir Hayal Gibi Geliyor,Ancak Geriye Baktığımızda,

Zamanın Ne Kadar Çabuk Geçtiğini Görüyoruz.

Üyeliğimde İlk Başlardaki Gibi ' Tabiri Caizse ' Çaylak Zamanımdı.

Konulara Mesaj Yazardım,Ancak ' Çaylak'lığın ' Kurbanı Olurdum.

Bazı Büyüklerimin Yardımıyla,Bazı Abilerimin Yardımıyla Bugune Geldim.

Şimdide İnaniyorumki,Gerçekten Mesajlara İyi Cevap Yazdığımı.

Ve...Böylece Bi Öyküde Bitmiş OLdu....

Emeği Geçen Başta SivasSpor.Com'a Teşekkür Ederiz.

Site Yönetimine Tüm Sivaslılara Teşekkürler...

İyiki Varsınız,İyiki Variz...(!)

titizyiğido
26.05.2008, 23:14
ben mesaj yazman konusunda bi şeyler söylicem.ben bu sitede kimseyi tanımıyorum ama mesajlardan insanların karakterini,yapısını biraz olsun çözebiliyorum şunu açık yüreklilikle söylüyorum yaşın 15-16 olmasına rağmen forum daki konulara çok olgun ve yapıcı mesajlar yazıyosun şu sitede yorumları benim için önemli olan kardeşlerden birisin hep bi faaliyet içindesin çok çalışkan bi kişiliğin var inşallah hepte böyle devam edersin oluşumunuzda da başarılar diliyorum zorluklar olacaktır ama asla yılmayın

EyüphanAydın
26.05.2008, 23:24
ben mesaj yazman konusunda bi şeyler söylicem.ben bu sitede kimseyi tanımıyorum ama mesajlardan insanların karakterini,yapısını biraz olsun çözebiliyorum şunu açık yüreklilikle söylüyorum yaşın 15-16 olmasına rağmen forum daki konulara çok olgun ve yapıcı mesajlar yazıyosun şu sitede yorumları benim için önemli olan kardeşlerden birisin hep bi faaliyet içindesin çok çalışkan bi kişiliğin var inşallah hepte böyle devam edersin oluşumunuzda da başarılar diliyorum zorluklar olacaktır ama asla yılmayın

Bu GüzeL Konuşmanın Üstüne İyi Bir Şapka Çıkartılır...

Gerçekten İçimden Gelen Yazıları Yazmak En Büyük Doğallığım.

İnşallah Siz Büyüklerim Sayesinde Dahada İyi Olucaktırım..

XXCakir58
27.05.2008, 01:37

sana katiliyorum kardes. Umarim herkes öyledir. Insallah hep mutlu oluruz, küfürsüz, birbirimze saygili olarak vakit geciririrz.

TracyMcGrady58
27.05.2008, 02:33

Aynen katiliyorum dediklerine. Bende farkina vardim, mesajlarinda bir gelisme var. Eskisi gibi laf olsun diye bir mesaj yazmiyorsun. Bilincli sekilde yaziyorsun ve göze hos geliyor yazilarin. Bende Üyeligimin basinda öyleydim ama sonradan bizdede aklimiz basimiza geldi. Simdi az ama öz yaziyorum :D. Tabiki ara sira bizlerde patlamalar yapiyoruz forumda ama eskisi gibi degil iste. Bende elimden geldigi kadar bilincli sekilde mesaj yazmaya calisiyorum. Ama eminimki herkesin basina gelmis bir olaydir bu

EyüphanAydın
27.05.2008, 17:30
Aynen katiliyorum dediklerine. Bende farkina vardim, mesajlarinda bir gelisme var. Eskisi gibi laf olsun diye bir mesaj yazmiyorsun. Bilincli sekilde yaziyorsun ve göze hos geliyor yazilarin. Bende Üyeligimin basinda öyleydim ama sonradan bizdede aklimiz basimiza geldi. Simdi az ama öz yaziyorum :D. Tabiki ara sira bizlerde patlamalar yapiyoruz forumda ama eskisi gibi degil iste. Bende elimden geldigi kadar bilincli sekilde mesaj yazmaya calisiyorum. Ama eminimki herkesin basina gelmis bir olaydir bu

Öncelikle Konuşmalarınız İçin Teşekkür Ederim..

Bir Sürücü Nasıl Ehliyeti Aldığındanda 2-3 Sene ' Çaylak 'Dönemi

Oluyorsa,Bu Forum Sitesinide Ona Benzetiyorum...

Tabikide Boşa Mesaj Değil,Öz'e Mesaj Yazmalıyız.

Tekrar Tekrar Söylüyorum.

' Osman Günay ' Abimiz Bana Bi Tavsiyede Bulunmuştu,

Gerçi Sitede Herkezin Tavsiyesi Oldu.

'Osman Gunay' Abimiz'in Bana Dediği Söz:

2000 Mesaj'ım Olacağına 10 Tane Adam Akıllı Mesaj'ım Olur Dedi.

Her Mesaj Yazışımda Bana Tavsiyede Bulunan Abilerimin,Büyüklerimin

Sözleri Aklıma Geliyor,Gelmektedir.

Cahar,Rüştü Elmas,Albina58,Altuntaş58 Abilerimiz'in Bende Çok Emeği Geçti.

Emekleri Geçmese Bile Konuşmalarıyla,Sözleriyle Bana Fikir Önermeleri Yeterdi.

Daha Bir Sürü Kişi Var Ancak Aklıma Gelmiyor.

Onlarda Kusura Bakmasın,Özür Dilerim.

Gerçekten Onlar Sayesinde Böyle OLdum Desem Yeridir.

Bendede Bu Yetenek Varmış Ama Ben Bilmiyordum..:confused:

Sonunda Öğrendik Boşuna Kullanmayalım Dedik.

Herkez'in Böyle Bir Yeteneği Vardır,

Sadece Kullanmasını Bilmeli.

Bunu Bilmek İçin Ufak Bir Kıvılcım Gerekli.

Tarkan ÇeLik
27.05.2008, 18:02
Güzel Yazmı$$ın garda$.. Bak sana bir kaç bi$ey anlatıyım..
Sene 2005 SivAsspor.com'un en hareketli dönemleri.. EfsaneDavulcumuz var bizim Özgür .. TuğruL, Sülüs oTel Süleyman Vs.Vs. Ben İzmirde yaşarken Bu insanlarla şu anda bulunduğum ortamla bura sayesinde tanıştım.. Ha Şimdi Noldu İçerde Ve Dışarda Sivasspor Tribünleri bize emaneT.. Ben hiçbir zaman burda tanınırmıyım Rehavetine kapılmadım.. Benim Çevrem Benim Tribünüm BaNa YeTer.. ;););)

MustafaParlak
27.05.2008, 18:11
BENDE EYÜPLE İNÜNÜDEYDİM.KATILIM AZDI AMA YÜREKLERİ BİZMLE OLAN GARDAŞLARIMIZ VE ABİLERİMİZ ÇOKTU.ÖNCELİKLE ARAMIZDA BULUNA EYÜPHAN, ALİ, YİGİDOMUSTAFA58, EROL ABİ VE ÖMER KARDEŞİMİZE... ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.EYÜPHANIN DAVULCULUGU Bİ HARİKA BÜTÜN İNENÖYÜ İNLETTİK.RESİMLERİ KOYUNCA ZATEN GÖRÜRSÜNÜZ.EYÜPLE MAÇTAN BİR GÜN ÖNCE YAPTIGIMIZ PANKARTTA Bİ HARİKAYDI STADDAN ANANS YAPILMASINA RAGMEN PANKARI KALDIRMADIK.YANIMIZDA OLANLARA VE YÜREKLERİ BİZLE OLAN VELİ ABİ GÜNAY ABİ VE RÜŞTÜ ABİ BAŞTA OLMAK ÜZERE BÜTÜN BÜYÜKLERİMİZE VE GARDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM.

merkez_emre
27.05.2008, 18:14
tamam eyup guzel hosda bence biraz da calısıp yazsaydın bunlari belli ki daha en basdasın yenı elıne almıssın tokmagı...basarılar canm

MustafaParlak
27.05.2008, 18:20
tamam eyup guzel hosda bence biraz da calısıp yazsaydın bunlari belli ki daha en basdasın yenı elıne almıssın tokmagı...basarılar canm

ABİ HERKEZ SEN OLAMAZ.SEN Bİ BAŞKASIN EDEBİYAT DESEN VAR TRİBÜNCÜLÜK DESEN VAR VALLA HERŞEY VAR SENDEN ÖGRENİCEK ÇOK ŞEY VAR ABİ:D:D:D;)

merkez_emre
27.05.2008, 18:24
abartma olm sende yazdıgımız ıkı satır bişey :D görende buyuk bir tribuncuyuz sancak

MustafaParlak
27.05.2008, 18:32
abartma olm sende yazdıgımız ıkı satır bişey :D görende buyuk bir tribuncuyuz sancak

ABİ SENİN EDEBİYAT BENDE OLSUN ŞUAN SİTENİN MODEROTÖRÜ BENDİM GÜNAY ABİ İSTİFA EDERDİ.TRİBÜNCÜLÜGÜN BENZESE BANA YETER ABİ BÜYÜK ADAMLAR BÜYÜK TRİBÜNLERDE YETİŞİR;)

velibircan
27.05.2008, 19:14
valla ne diyim eyüp kardeşim...Allah yolunu açık etsin...

şaka bi yanada bu sitede baya ün yapmışsın :D

EyüphanAydın
27.05.2008, 20:22
valla ne diyim eyüp kardeşim...Allah yolunu açık etsin...

şaka bi yanada bu sitede baya ün yapmışsın :D

Saol Gardaşim,

Sende Çok İyisin Çok Sevilen Birisisin.

merkez_emre
27.05.2008, 20:46
BÜYÜK ADAMLAR BÜYÜK TRİBÜNLERDE YETİŞİR;)

eferim duttum bunuu :D:D::D:D...

SenSetik
27.05.2008, 20:48
:)

eyüp şu sitede tanışıp konuşmak istediğim güzel kardeşlerimden biriside sensin...

Sivasa gelirsen inşallah bi tanışırız....

EyüphanAydın
27.05.2008, 20:53
:)

eyüp şu sitede tanışıp konuşmak istediğim güzel kardeşlerimden biriside sensin...

Sivasa gelirsen inşallah bi tanışırız....

İnşallah Abi,

Bende Bir Çok Sitedekilerle Tanışmak İsterim.

Tabikide En Başlardan Biriside Sizsiniz ?

Nasib,Kısmet

akifeker
27.05.2008, 21:13
eyuphan gardaş helal olsun sana şu yazdığın konulara bıtıyorum adeta
ewde çalışıp mı yazıyon bunları nasıl yapıyon bızede soyle bızde boyle guzel yazalım:D

EyüphanAydın
27.05.2008, 21:20
eyuphan gardaş helal olsun sana şu yazdığın konulara bıtıyorum adeta
ewde çalışıp mı yazıyon bunları nasıl yapıyon bızede soyle bızde boyle guzel yazalım:D

Gardaş Sana Önereceğim Bir Tek Şey Var :D

Ben Belki Yolun Başındayım,Ama İnşalllah Sonuna Kadar Gitcem..

'' Oku....Oku...Oku.....'' Okumak Gibisi Yok Bence

Okuma Herşey.

EyüphanAydın
28.05.2008, 15:09
En komedi ve son model davulcu Eyüphan ( İnönü stadında antrenman yapıyordu4 gün önce şöhretler turnuvasında)) Eyüphan'ın bir sürü daha en olacak yönü var ona ayrı bir konu başlığı gerekecek ileride,,
o yüzden şöyle bir en daha yazıyorum en gelecek vaat eden Eyüphan.

En davulcu yardımcısı Mustafa Parlak müthiş azimlisiniz ,,,sizinle tanışmaktan gurur duydum ,,
En sansar Zaralı_sansar (Veli) İstanbul da Liseli Yiğidolar ın üç kafadarı bunlar .....

özellikle sadece bu 3 arkadaşımızı yazmak istedim,,

Bu 3 arkadaşa ve ismini yazamadığım diğer liseli yiğidolara da bu oluşum için verdikleri emekten ve özveriden dolayı teşekkür ediyorum ...

Alıntıdır...Erol Abimizden :D

yeniceri_can
28.05.2008, 20:59
ABİ SENİN EDEBİYAT BENDE OLSUN ŞUAN SİTENİN MODEROTÖRÜ BENDİM GÜNAY ABİ İSTİFA EDERDİ.TRİBÜNCÜLÜGÜN BENZESE BANA YETER ABİ BÜYÜK ADAMLAR BÜYÜK TRİBÜNLERDE YETİŞİR;)

son cümlene katılıyorum.mustafa

EyüphanAydın
28.05.2008, 21:20
son cümlene katılıyorum.mustafa

Mustafa'da Az Konuşur Öz Konuşur

Valla Gerçekten Çok İyi Birisi :D

yeniceri_can
28.05.2008, 23:28
Mustafa'da Az Konuşur Öz Konuşur

Valla Gerçekten Çok İyi Birisi :D

evet mustafada iyi sende iyisin.

kaya0758
29.05.2008, 00:31
bak eyüphan kardeşim benim küçük kardeşim senin gibi yazacağım aşağıya değişiklik olsun sevdim seni=
:D:D:D:D
gerçekten eyüphanın tanınmaması için hiçbir sebep yoktu

güzel kardeşimden sözler şiir gibi akıyodu.

o küçücük yüreğiyle bir yiğido sevdalısıydı.

15 yaşında bi insanın sarfedemeyeceği sözler yazıyodu.
///
İNŞALLAH o çok başarılı bir aydın olacak.

gerçekten hıncal uluç denen sözde aydının

15 lik güzel kardeşim kadar güzel düşünceleri yok

gerçekten bu sitenin en sempatiği ilan ediyorum eyüphanı

güzel kardeşim gerçekten'le başlayan cümlelerin

gerçekten hiç bitmesinn.............
:D:D:D

EyüphanAydın
06.06.2008, 23:26
bak eyüphan kardeşim benim küçük kardeşim senin gibi yazacağım aşağıya değişiklik olsun sevdim seni=
:D:D:D:D
gerçekten eyüphanın tanınmaması için hiçbir sebep yoktu

güzel kardeşimden sözler şiir gibi akıyodu.

o küçücük yüreğiyle bir yiğido sevdalısıydı.

15 yaşında bi insanın sarfedemeyeceği sözler yazıyodu.
///
İNŞALLAH o çok başarılı bir aydın olacak.

gerçekten hıncal uluç denen sözde aydının

15 lik güzel kardeşim kadar güzel düşünceleri yok

gerçekten bu sitenin en sempatiği ilan ediyorum eyüphanı

güzel kardeşim gerçekten'le başlayan cümlelerin

gerçekten hiç bitmesinn.............
:D:D:D

Abim Abim Kaya Abim :D

Bu Dediklerin Benmiyim ? :D

Valla Hİç Farkında Değilim,Sitede O Kadar Hızlı Gittiğimi.

Ben Böylesi Güzel Forum Sitesi Demiyelim Aile Sitesinde

Sabrın Sonunun Selamet OLduğunu Gördüm.

Geçrekten Sabreden Derviş..Muradına Ermiş Diyelim.

Gerçekten Bu Güzel Sözleriniz İçinde Teşekkürler

erol_58
07.06.2008, 00:26
eyüphan kardeşimizi şahsen tanımıyorum ama sitede gördüğüm kadarıyla yorumlarıyla konularıyla daha 15 yaşında olmasına rağmen konularıyla yorumlarıyla güzel şeyler yapmaya çalışan kardeşimizi tebrik ederim.sivassporumuzun işte böyle gecesini gündüzüne katan takımı için yanıp tutuşan birlik olmak için organizasyonlar yapmaya çalışan ve canı gönülden takımını destekleyen gençliğe ihtiyacı var helal olsun sana eyüphan inşallah yapacaklarınla sana hayatın boyunca başarılar dilerim.sivasımıza gelirsen tanışmak isterim çayırağzılı yiğido:):):)

EyüphanAydın
07.06.2008, 00:32
eyüphan kardeşimizi şahsen tanımıyorum ama sitede gördüğüm kadarıyla yorumlarıyla konularıyla daha 15 yaşında olmasına rağmen konularıyla yorumlarıyla güzel şeyler yapmaya çalışan kardeşimizi tebrik ederim.sivassporumuzun işte böyle gecesini gündüzüne katan takımı için yanıp tutuşan birlik olmak için organizasyonlar yapmaya çalışan ve canı gönülden takımını destekleyen gençliğe ihtiyacı var helal olsun sana eyüphan inşallah yapacaklarınla sana hayatın boyunca başarılar dilerim.sivasımıza gelirsen tanışmak isterim çayırağzılı yiğido:):):)

Teşekkür Ederim,

Gerçekten Böyle Bir Ayrıntıları Görmeniz Beni Sevindirdi.

Bende Elimden Geldiğini Yapıyorum.

Ancak Liseli Yiğidolar'da Hepimiz Bir Bütünüz.

Gerçekten Ben Ne Yapıyorsam Arkadaşlarım Dahada Fazlasını Yapıyorlardır.

Herşey İçin Teşekkürler.

erol_58
07.06.2008, 00:38
Teşekkür Ederim,

Gerçekten Böyle Bir Ayrıntıları Görmeniz Beni Sevindirdi.

Bende Elimden Geldiğini Yapıyorum.

Ancak Liseli Yiğidolar'da Hepimiz Bir Bütünüz.

Gerçekten Ben Ne Yapıyorsam Arkadaşlarım Dahada Fazlasını Yapıyorlardır.

Herşey İçin Teşekkürler.
liseli yiğidolar yolunuz açık olsun inşallah bu yolda başarılı olursunuz.saygılar:):):)

MustafaParlak
07.06.2008, 01:22
evet mustafada iyi sende iyisin.

SAOL CAN.SENLE MAÇA GİTCEKTİK NOLDU MAÇ YHA Bİ SENLE MAÇA GİTMEYİ BİDE EMRE ABİ İLE MAÇA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.EMRE ABİ İLE HAVUZ TARAFINI AYAKLANDIRICAGIMIZ GÜNÜ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM...!ZATEN BU SEZON HEP VELİ ABİ İLE OLUCAM ARTIK SENDE MAÇLARA GELİRSİN...!

MustafaParlak
07.06.2008, 01:24
liseli yiğidolar yolunuz açık olsun inşallah bu yolda başarılı olursunuz.saygılar:):):)

VALLA EYÜPHAN KARDEŞİM TRİBÜNCÜLÜK KONUSUNDA BAYAGI YETİŞTİ SEZONA BOMBA GİBİ GİRİCEK...!DAVUL BOROZAN PANKART HERŞEYİ YAPIO ÇALIO VALLA:D:D:DSENDE SAGOL ABİ DESTEK VERİRSİNİZ UMARIM.

oz.can
07.06.2008, 03:38
Eyüphan, ben eğitimciyim, tabiki nitelikli sivasspor taraftarları yetiştirmek için üzerimize düşeni yapıyoruz. Senin gibi gençlerin yetiştiğini görmek bizim geleceğe dair umutlarımızı artırıyor. Helal olsun...

EyüphanAydın
09.06.2008, 02:06
Eyüphan, ben eğitimciyim, tabiki nitelikli sivasspor taraftarları yetiştirmek için üzerimize düşeni yapıyoruz. Senin gibi gençlerin yetiştiğini görmek bizim geleceğe dair umutlarımızı artırıyor. Helal olsun...

Teşekkür Ederim,

Sizler Emin Olun,Sadece Bize Güvenin Desteğinizi Hiç Eksik Etmeyin.