Orijinalini görmek için tıklayınız : KAYSERISPORA TOPLANAN YARDIM

abdullah58
27.05.2008, 16:17
Kayserispor'a 2 milyon Euro'luk destek
27 Mayıs 2008 Salı 15:32
Kayserispor'e katkı amacıyla düzenlenen özel toplantıdan, sarı kırmızılı ekibin acil harcamaları ve ödemeleri için 2 milyon euroluk destek çıktı.
Kayserispor Onursal Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki önderliğinde, Polisevi'nde yapılan toplantıya Vali Mevlüt Bilici, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye başkanı Bekir Yıldız, İl Jandarma Alay komutanı Albay Mustafa Ongun Yalçın, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mustafa Atsız, KAYSO Meclis başkanı Sami Yangın, KTO Başkanı Hasan Ali Kilci, Borsa Başkanı Şaban Ünlü, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ahmet Hasyüncü, Boydak Holding Yönetim Kurulu başkanı Hacı Boydak, İpek Mobilya Yönetim Kurulu başkanı Saffet Aslan, Şeker Fabrikası ve Pancar kooparatifi Başkanı Vedat Ali Özışık ve sarı kırmızılı kulübü temsilen Kayserispor Yönetim Kurulu Başkanı Recep Mamur katıldı.

Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, sarı kırmızılı kulübün kentin markası haline geldiği, Türkiye Kupasını kazanarak, başarısını perçinlediğini, UEFA'da göstereceği başarı için maddi katkıya ihtiyacı olacağını söyledi. Özhaseki, "Kayserispor'un yeni sezonda üç büyüklere kafa tutarak, zirve mücadelesi verebilmesi için kentinde katkısı şart. O nedenle transfer ve acil ödemeler için sarı kırmızılı külübe 2 milyon euroluk bir katkı sağlayacağız" dedi.

Kayserispor Başkanı Recep Mamur da sarı kırmızılı ekibin yeni sezonda izleyeceği yolun kentin katkısına göre şekilleneceğini belirtçerek, "Bu şehire mal olmuş, Türkiye Kupası gibi önemli bir başarıya imza atmış, son üç sezondur ilk beş içinde yer alan ekibimizin daha iyi yerlere gelebilmesi kentin vereceği desteğe bağlıdır. O nedenle herkesi, her kesimi maddi ve manevi açıdan yardıma çağırıyorum. Başarılar ve sıkıntılar paylaşıldıkları sürece çözümlenir ve kolaylaşır. Gerek ligde gerekse UEFA'da başarılı olabilmek için transfer yapmamız, transfer içinde para harcamamız gerekli. başta onursal başkanımıza ve tüm katılımcılara, kent halkına bize yardımcı oldukları için şimdiden teşekkür ederim" diye konuştu.

Yapılan toplantıda üç belediye, işadamı Hacı Boydak, Saffet Aslan, üç belediye, Yaktaş Şirketi ile OSB ilk planda bir milyon euroluk katkıyı kabul etti. Kalan 1 milyon euoro için üç oda ve Şeker Fabrikası ile kurum ve kuruluşların önümüzdeki günlerde maddi desteklerini açıklayacakları ifade edildi.

SIVASSPORLUYUM DIYEN ISTANBULDA OLSUN SIVASTA OLSUN-DÜNYANIN NERESINDE OLURSA OLSUN ZENGINLERIMIZE DUYURULUR
BU TAKIMIN SIVASSPORUMUZUN BASARISINIA VEREMEDIGIMIZ DESTEK ICIN
BU AYIP HEPIMIZE YETER

merkez_emre
27.05.2008, 17:22
herseyden once kayseri şehri sn donemlerde çok gelısen bir şehir
ama bizim iş adamlarımızıda yabana atmamak lazım cok buyuk destek verıyorlar :)

YigidoSaskın58
27.05.2008, 17:25
adamlar saatler ıcerısınde 2 mılyon euro topluyorlar bızlerde takımımıza otobus alamk ıcın aylarca ugrasıyoruz

yigidomustafa58
27.05.2008, 18:31
biz ise anca bi sezonda bi otobüs parası çıkarttık o da zorla..

zaralım 58
27.05.2008, 18:34
HEP DESTEK TAM DESTEK...........

sinan-58
27.05.2008, 18:36
adamlar birbirlerine bağlılar gidip istanbula fabrika açmıyorlar kendi memleketlerine fabrika açıyorlar onlara yapılan destek bize yapılsa şimdi şampiyon olmuştuk

astaravisa
28.07.2008, 11:52
birbirlerine bağlı olsa ne olacak. becerip 10 tane kombine satamadılar. :)

lato
28.07.2008, 12:29
Rica etsek anadolu birliği kapsamında bir kısmını bize verirler mi acaba ??

titizyiğido
28.07.2008, 12:42
helal olsun kayseriye böyle birbirlarine kenetlenmeleri sürerse çok başarılı olacaklar

XXCakir58
28.07.2008, 15:23
Onlari kutluyorum, Helal olsun, allah daha cok versin.
Paylasim icin sagol.

Yiğiter
28.07.2008, 16:50
arkadaşlar tabandan gelmeyen başarılar devamlı hale gelmez...bunu unutmayın..daha dün kayserisporun resmi internet sitesinde sadece 10 kombine satıldığı için taraftara sitem ediyorlardı..kayserililer takımlarına ahım şahım düşkün değil...kimse kimseyi kandırmasın..

eyupk
28.07.2008, 16:53
Helal olsun Kayserililere. Peki biz Sivaslılar napıyor çoğunluğu takmışlar kafaya 3 büyük takım varsa yoksa gs, bjk, fb. Anca 3 büyük takıma yardım ederler. Keşke Sivaslılarda takımımıza yardım etseler ama nerde kendi takımlarını bırakıp galatasaraya, fenerbahçeye, beşiktaşa yardım ediyor.

davulcu
28.07.2008, 17:06
kayseriye başarılar dileriz

anadolu kardeş istanbul kalleş

Uzun
02.08.2008, 08:32
Bu durum gerçekten içler acısı. Şüphesiz aynı durum bizim takımımız için de geçerli. Sürekli gelir kaynaklarına sahip olmayan ve birilerinin cebine bakmak zorunda kalan kulüplerin almış olduğu başarılarün devamlılığı sözkonusu dahi edilemez. Taraftarın bu iyi niyetini ne yazık ki Türkiyede amacı günü kurtarmak olan yöneticiler suistimal etmektedirler.

yeniceri_can
02.08.2008, 10:43
iş adamları çıkarıp veriyor.kombine satmaya gelince son sıradalar.
ama buradanda bizim iş adamlarına çıkacak dersler var.ama bizim Allaha şükür kimsenin parasınada pulunada ihtiyacımız yok.

OLCAY_58_AKKUS
02.08.2008, 11:21
kayseride tutkunluk bizden fazla bu bundan kaynaklı

GOSt
02.08.2008, 12:00
bize de boyle destek veren olsa da tek kombine satamasakta olur.. helalolsun adamlara.

XXCakir58
02.08.2008, 13:06
Helal olsun onlara. Kayserisporun taraftarlarida cok güzel, Kayserispora basarilar diliyorum.

Rook
10.08.2008, 01:14
Yönetimin Taraftarı gaza getirmek için yazdığı yazılara kanmayın..
Sırf İstikbal 5000 kombine alıyor zaten !

Suan 8000 civarinda felan kombineler!
Dahada artar..