Orijinalini görmek için tıklayınız : Çarşı kendine de karşı!

yener_sahin
28.05.2008, 10:06
http://img.mynet.com/spr2/carsi.jpg
Beşiktaş'ın en önemli taraftar grubu Çarşı dün aldığı bir kararla grubun faaliyetlerini sona erdirdi. Birçok maçta tezahüratlarıyla takımı ateşleyen, Şampiyonlar Ligi’nde Liverpool ile oynanan maçın kazanılmasında büyük rol oynarken, stadı inletip ses rekoru kıran, birçok rakip takımın taraftarlarının kıskandığı Çarşı Grubu şok bir kararla kendini feshetti. Grubun fesih kararını amigosu Alen Markaryan açıkladı. Beşiktaş Kültür Merkezi’nde dün akşam gösterilen “Asi Ruh” belgeseli öncesi medyaya açıklamalarda bulunan Markaryan şunları söyledi:

Çeşitli badirelerin, sayısız hüzünlerin ve nice sevinçlerin dışa vurumudur bu film. Aslında bu film, bir hayatın yollara nasıl aktığının bir belgeselidir de. Gönül isterdi ki şampiyonlukla kucaklaşılmış bir senede bacak bacak üstüne ataraktan "inanın çocuklar başardık" şarkılarını söyleyerekten ve de şöyle 32 dişimizle gülerekten bir fotoğraf karesinde olalım. Lakin, çok sakin bir şekilde söyleyelim ki; Beşiktaş Camiası'nı o fotoğraf karesinde buluşturmak istemeyen güçler var. Amatör ruh, profesyonel düşünce içinde hazırlanmış bu filmde belki birşeyler hissedeceksiniz. Kıpır kıpır olan yanınıza kulak verin. Çünkü o yanınız size mutlu bir fotoğraf karesinin adresini söyleyecektir. Beşiktaş'ı yaşamak, Çarşı'yı hissetmek, tutkunlarına bir peri masalı gibidir. Dinleyenlerine bir zamk gibi yapışan bu aşk yaşayanlarına neler eylemektedir?

Hiç düşündünüz mü? Devamlı sırtında kamburla dolaşan, ama negatif ama pozitif mutlaka eleştirilen, her daim içine çomak sokulan, dudak dudağa bile hayalken, göz göze sevişmelerine bile ferman çıkartılan bu coğrafyayı. Hiç düşündünüz mü? Bağırıyorken de, bağırmıyorken de her şekilde her dönemde para alıyorlar düye suçlanan, seviyesiz muhabbetlerin odak noktası bu haritanın ızdıraplarını hiç düşündünüz mü? Ve siz "karşı" olmak ne demektir bilir misiniz? Düşünün bakalım. Tam 1,5 saatiniz var.

Mahallenin hep kötü çocuğuyduk
Hep içimizden, gönlümüzden birşeyler katmaya çalıştık. Ama yalnızca çalıştık. Zaman denilen amansız girdapla hep dalga geçtik. Zamanın tümünü Beşiktaş'la geçiren bu kitlenin ne yaptığını "zaman" bile anlayamazdı eminiz. İyi, kötü, güzel, çirkin, farklı, ayrıcalıklı, hit ve hep bir numara birçok imzamız oldu. Her şeyi Beşiktaş için yaptığımıza kalıbımızı basardık. Hala da basarız. Lakin bunları yaparken, galiba, sanırım, zannediyorum ve hissediyorum ki zarar veriyormuşuz. Şanlı, şerefli camiamızı rahatsız etmeye başladığımızı hissettik sanki. Biz fazlaysak, biz birilerinin adamıysak, biz Beşiktaş'sız bir hayat yaşamaya başlamışsak ve biz zarar veriyorsak hemen gidebilirdik. Her şey Beşiktaş için değil miydi? Aslında her şey geçen sene "satılmış Çarşı" diye bağırıldığında başladı. Yazık kere yazıktı. Tam bırakıyorduk ki. 24 Saat Beşiktaş'ı yaşarken Beşiktaşsızlık nasıl bir duyguydu ki?

Ve biz nereye gidiyorduk?
Dedik ki zamansız ayrılıkları sevmiyoruz, uygun zamanını bulalım öyle terkedelim diyarı. Ama baktık ki; hakaret almış başını gidiyor ve dayanılmaz bir ızdırap var içimizde ve biz kimin hakaret ettiğini bile göremiyoruz, masket takmış bir sürü insan atıp tutuyor. Sessizce ve kimsesizce ayrılmak geçti içimizden, hem bu limandan, hem bu can evimizden. Bu kararı verirken kaburgamızın tam ortasına saplanan bir hain hançeri sizle paylaşmak istiyorum:

"Çarşı Beşiktaş'ın üstüne geçti"
İşte bu halüsülasyon ve sınırı belli olmayan dedikodulardan dolayı. Beşiktaş neresiydi, Çarşı kimdi? Bu ne yaman çelişkiydi ki. Şanlı Beşiktaş olmasa Çarşı olurmuydu ki?

Neyse...
İnşallah geriye bayrağı göklerde, şerefi yedi düvelde bir tribün bırakıyoruz. Dinlenmek ve yapılacakları görmek bizim de hakkımız sanırım. Hakkımız geçtiyse size hakkınızı helal edin. Biz bizimkileri sizlere helal ediyoruz.

ÇARŞI adına Alen Markaryan

Anti_SiVaS_58
28.05.2008, 10:30
çarşı kendınede KarŞI

SİVASSPORUMUZ SEN COK YASA

DOCKA
28.05.2008, 10:36
bjk ya büyük bir antipatim olmasına rağmen çarşı taraftar grubu bence Türkiyenin en organize taraftar grubudur çok güzel tribün şovları vardı yazık etmişler

GokhanTurna
28.05.2008, 10:40
Sportif Başarı Olmadıgından Taraftar Takımın Önüne Geçmiş Durumda...Serdar Bilgili Olsa Böle Olmazdı...

kaya0758
28.05.2008, 11:02
beşiktaşı sevmem ama çarşıya sempatim sonsuzdur ne diyeyim üzüldüm bea.ülkemizin dünya çapında bi taraftar grubu vardı

YiğidoGençlik
28.05.2008, 11:09
Bu yorumun buraya yazılması çok yanlış onalrın ne yaptığı bizi alkadar etmez bizim için de hiç farketmez

0058
28.05.2008, 11:30
ÇOOOOK YASIK OLDUU ÇOOKK HEMDEE

falcon58
28.05.2008, 11:35
bizi ilgilendirmez.Burası SİVAS burdan cıkıs yok.ALEMDE KRAL SİVASSPOR...

yigidolar06
28.05.2008, 11:36
Taraftarlara örnek bir konu olmuş. Okullarda ders konusu olsun, Çarşı BJK bitirmişti

YigidoSaskın58
28.05.2008, 11:51
her zaman antı bjk ama carsı grubu ıcın oyle degıl turkıyenın en ıyı organoze calısan grubuydu
YAZIK:)

Besyo_cu
28.05.2008, 11:56
Bizene kardeşim çarşıdan pazardan....

buraq588
28.05.2008, 12:26
Türkiye nin hatta dünyanın bir numaralı taraftar gurubu ÇARŞI ya yazık olduu

Abdullah DuMaN
28.05.2008, 12:28
çarşı kendınede KarŞI

SİVASSPORUMUZ SEN COK YASA

YAZDIKLARIN SİVASSPOR LEHİNE AMA NİCK BİRAZ YANLIŞ SANKİ ANTİ SİVAS DERKEN

merkez_emre
28.05.2008, 16:58
çarşı tartısmasız tr nin en buyuk organıze taraftar grubuydu ama sivas macında yapdıkları tezahuratlar sonra actıkları pankart ne kadar örnek aldıysam o kadar tiksindirdi...
bjk de daha cok grup var çarşıdan ibaret değil
Alma Sivasın Ahını Çıkar Aheste Aheste !!!

titizyiğido
28.05.2008, 17:13
çarşı çok yaratıcı bi grup ama ben anlamadım ya bunlar şimdi bjk yı mı bırakıyolar hayret yaw

XXCakir58
28.05.2008, 17:44
Besiktasi bende sevmem, ama Besiktas taraftari cok güzel, seviyorum.
Bizim Cekirdekcier örnek almali.

MustafaParlak
28.05.2008, 17:59
çarşıyı büyütmeyelim tatangaları göründe konuşun...!sivasakarya..!

mehmetlafci
28.05.2008, 18:02
boşverin çarşıyı felan........

ofozturk
28.05.2008, 19:14
manyak ula bunlar. adamlar karşıyız diye diye en sonunda kendilerine de karşı oldular.

üçyıldız58
28.05.2008, 19:24
yazık oldu diyen arkadaşlarımm birr gayrett belkii sizz ayağaa kaldırırsınızz sivaslı ayılar istanbuldaa ne araar diyenn insanlarr çarşıı insanlarıı deyilmiydii yaa bizim yoksaa kanımızdamıı varr bizee söveni övmekkk iyi olduu defolduu gittilerr bundan sonraaa yiğidolarrr varrr benn takımımaa takımımınn taraftarr gruplarınaa bakarımm.
birdee birleşselerrr

üçyıldız58
28.05.2008, 19:28
emree buu aradaa bjk gruplarıylaa arann iyii galibaa yorumundaa gayett yumuşakk öncekii sertt usluplarr yokk çarşıdann başkaa gruplarrr hangilerii buu sitedee herkesii çokk yakındann takipp ederr analizz yapardımm seninkinidee yaptımm sendee birazz kırmızı siyahsınn galibaaa banaa yanıldığımıı söyleee

merkez_emre
28.05.2008, 20:15
emree buu aradaa bjk gruplarıylaa arann iyii galibaa yorumundaa gayett yumuşakk öncekii sertt usluplarr yokk çarşıdann başkaa gruplarrr hangilerii buu sitedee herkesii çokk yakındann takipp ederr analizz yapardımm seninkinidee yaptımm sendee birazz kırmızı siyahsınn galibaaa banaa yanıldığımıı söyleee

demek ki iyi tanıyamamıssın beni abi zaten klavye basında da anlaman biraz zor...içim neyse dısımda bir onceden ist takımı tutardım yalan değil ama bu bjk değil gsydi ama tabi anladık yanlısı donduk yoldan....

yarama dokundun daha yazacak coook seyim var ama neyse sezarın hakkı her zaman sezara

TracyMcGrady58
28.05.2008, 20:28
Türkiyenin en iyi grubu en atesli taraftari artik yok olmasi cok büyük bir kayip. Inönü'deki maclar nasil olacak acaba artik. Liverpool maci müthislerdi

MustafaParlak
28.05.2008, 20:33
demek ki iyi tanıyamamıssın beni abi zaten klavye basında da anlaman biraz zor...içim neyse dısımda bir onceden ist takımı tutardım yalan değil ama bu bjk değil gsydi ama tabi anladık yanlısı donduk yoldan....

yarama dokundun daha yazacak coook seyim var ama neyse sezarın hakkı her zaman sezara

emre abiyi klavye başında kimse tanıyamaz.ben bile hala tanıyamadım ama içi neyse dışıda o sıcak kanlı ve en önemlisi sözde degil özde sivaslı

yerliturkuaz
28.05.2008, 20:36
Bu ülkenin en önde gelen en iyi grubu çok yazık çok yazık artık ne diyelim bize katılın derim...

GuNaY
28.05.2008, 20:47
Yani bu konuda bile hala birbirimize laf atma eyleminde bulunabiliyorsak, önyargımızı kendimizden uzak tutamıyorsak, yapıcı yerine yıkıcı olmayı tercih ediyorsak, bizler ne zaman BİR BÜTÜN olacağız?

sewaz58
28.05.2008, 21:24
Güzel bir açıklama yapmış.Grup gerçektende takımın önüne geçti ki burdaki çoğu kişi bile anti-bjk'yim ama çarşıyı severdim gibi açıklamalar yapıo ki buda gösteriyorki grup takımın önünde ve takıma olan sevgiyi azaltıyor.Her Bjk'li çarşı çarşı diyerek dolaşıyor mübarek ki o grubun koca stadın ufacık bi kısmına balık istifi gibi dolmuş kişilerden oluştuğunu bilmiyor.Mesele burdanda görüldüğü gibi belli taraftar gruplarını ön plana çıkarmak değil takım olarak taraftar olarak bir bütün olabilmek..Belli grupların sizi desteklemesiyle takım olamazsınız,fikir ayrılıkları çatışmalarla bir yere varamaz başarı yakalayamazsınız.Öncelik bir bütün olmak gerekir ki bizde inşallah bunu yakalarız birgün o zaman takım olunduğu gösterilir.Yine de her şartta her yerde her ne olursa olsun SİVASLIYIZ,SİVASSPORLUYUZ !!!

hafikli1983
28.05.2008, 21:32
KARAGÜMRÜKLÜLER ALIR ÜSTÜ.ASYA KARTALLARI ALTA GEÇER....

BU İŞ BURDA BİTER.

üçyıldız58
28.05.2008, 22:13

birgün gel çayımı içç konuşurr tanışırızz emre kardeş yarama dokundun diyorrsunnn benim öylee bir amacım yoktu

kral58
28.05.2008, 22:29
böylesi daha iyi oldu sokaktaki esrarcısı bile çarşıdanım ben diye saga sola saldırıyodu.çarşı isim olarak bitmiştir.taraftar olarak yine bjk yi desteklemeye devam ederler orası ayrı.

buraak58
28.05.2008, 22:33
Evet üzülen arkadaşlar bu grup bize ordaki macta "SİVASLI AYILAR İSTANBULDA NE ARAR " tezahuratının yaratıcısı evet uzulun ki dahası gelsin....

ATGEÇMEZLİ
29.05.2008, 12:37
Türk futbolunun yeni çarşısı sivasspor taraftarı olsun haydi harekete geçelim

altan54&58
29.05.2008, 12:53
bjk ve diğer bizans takımlarıyla ilgili herşeye karşı acaip alerjim vardır.o yüzden BİZE NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEE

sivasli215
29.05.2008, 12:58
çarşı bence bir efsaneydi,taraftar kültürünün en iyi yansımasıydı,birçok klübün ve taraftarın gıpta ile baktığı bir dernekti

bu sekilde yok olmalarına hem şaşırdım hemde bir futbolsever olarak üzüldüm...
umarım birgün bizimde böyle bir taraftar grubumuz oluşur...

ATGEÇMEZLİ
29.05.2008, 13:02
çarşı bence bir efsaneydi,taraftar kültürünün en iyi yansımasıydı,birçok klübün ve taraftarın gıpta ile baktığı bir dernekti

bu sekilde yok olmalarına hem şaşırdım hemde bir futbolsever olarak üzüldüm...
umarım birgün bizimde böyle bir taraftar grubumuz oluşur...

Bu işler ummakla olmuyor bir şeyler yapmak lazım

sivasli215
29.05.2008, 13:06
Bu işler ummakla olmuyor bir şeyler yapmak lazım

ben söylüyorum aylardır
öncelikle tüm sivasspor derneklerinin tek çatı altında toplanması gerek!
yoksa stadda 300-500 istanbul tayfasının sesini dinlemeye daha cok devam ederiz:mad:

ahmet kaya 58
29.05.2008, 13:17
Çılgın Sedat'ın askere gitmesini beklemişler herhalde :D

deplasman
29.05.2008, 13:38
reklam yapıyorlar daha cok sempatı kazanmak ıcın

Besyo_cu
29.05.2008, 13:49
yazık oldu diyen arkadaşlarımm birr gayrett belkii sizz ayağaa kaldırırsınızz sivaslı ayılar istanbuldaa ne araar diyenn insanlarr çarşıı insanlarıı deyilmiydii yaa bizim yoksaa kanımızdamıı varr bizee söveni övmekkk iyi olduu defolduu gittilerr bundan sonraaa yiğidolarrr varrr benn takımımaa takımımınn taraftarr gruplarınaa bakarımm.
birdee birleşselerrr

Bu yorumdan sonra başka yoruma gerek yok...

velibircan
29.05.2008, 15:02
inönüdeki bjk maçından sonra çarşıya sempatim kalmamıştı...kapanması ilgilendirmez

furkancfc
29.05.2008, 15:11
bizene çarşıdan burası sivas bunu kimse aklından çıkarmasın.

merkez_emre
29.05.2008, 15:35
birgün gel çayımı içç konuşurr tanışırızz emre kardeş yarama dokundun diyorrsunnn benim öylee bir amacım yoktu

valla abi ne diyim biraz sert oldu bunu soylemen :) çekirdekci tayfa sandım kendımı bir an :D neyse inş. birgün tanısır konusuruz

ATGEÇMEZLİ
29.05.2008, 18:57
ben söylüyorum aylardır
öncelikle tüm sivasspor derneklerinin tek çatı altında toplanması gerek!
yoksa stadda 300-500 istanbul tayfasının sesini dinlemeye daha cok devam ederiz:mad:

Gardaşım o zaman hep beraber bu site öncülüğünde yapalım bir şeyler. Ben her türlü olaya varım. Sivasspor yolunda ölmek bile değer.

tenks
29.05.2008, 19:09
selam 29/05/2008 saat:20.00 itibari ile stenıze uye oldum sıvassporlu degılım ama anadoludan bı takımın bu denlı basarısı benı sevındırdı oncelıkle neden ılk mesajımı carsı ıle ılglı yazdım dıye sorulursa yazılan bır cok yorumu okudum bır kac kısı dısın da cogu YALAKALIK yapmıs carsı gurubunu yaw kardesım sız kendı takımınızın gurubu ıcın fedakarlık yapın
ALEN denılen ermenı arkadasımı ben yakından tanırım o degılmı turbun dalgasına satadlardakı tuvalet paralarını cebıne ındıren sonra ıstanbulun cesıtlı semptlerın de bırhanesı olan ve turbun adı altında mılletı somuren ve tv gazete sayfalarında yalakalık yapan eyyyyy anadolu ınsanı uyanın ve kendı tarafdarınıza ve amıgonuza sayıp cıkın carsı bıter PAZAR baslar ben BURSASPORLUYUM BUNU IYI ANIMSAYINNN
NE YUNANISTAN NE BULGARISTAN TEK DUSMAN BJK VE CARSI BIRDE ERMENI ALEN:NOT:TRABZONDA ICIN DE BUNUN SIRA SIZE GELECEK 4 BUYUK OLDU YASASIN 5 BUYUK
SEVGILERIM LE ESRARCI GURKAN

velibircan
29.05.2008, 19:11

Bunuda Emre Abi'ye Dersen Bize Bas Küfürü Gitsin ;)

üçyıldız58
29.05.2008, 19:34
valla abi ne diyim biraz sert oldu bunu soylemen :) çekirdekci tayfa sandım kendımı bir an :D neyse inş. birgün tanısır konusuruz

emree kardeşş benn bu siteyee birilerini eleştirmek birilerinin açığını bulmak için girmedimm vede kimseninn kalbini kırmakk gibi bir niyetimdee aslaa olmadı olamazz.
kalp kırmak kolaydırr amaa bir kalp yapmakk zordurr.
seni seviyorumm biraz yanlış anlaşılmaa olduu galibaaa

slasher//z
29.05.2008, 19:39
çarşı ;
reklam kokan hareketler bunlar.
en büyük
yiğido-gençlik.

SenSetik
29.05.2008, 19:54
çarşı 9'a karşı 8'e razı.......

umrumda olmaz....

SenSetik
29.05.2008, 19:55
emree kardeşş benn bu siteyee birilerini eleştirmek birilerinin açığını bulmak için girmedimm vede kimseninn kalbini kırmakk gibi bir niyetimdee aslaa olmadı olamazz.
kalp kırmak kolaydırr amaa bir kalp yapmakk zordurr.
seni seviyorumm biraz yanlış anlaşılmaa olduu galibaaa

kardeş imzan müthiş.....
en sevdiğim şiirlerden biridir....

GLoBe-Y-Gençlik
02.08.2008, 06:52
http://img.mynet.com/spr2/carsi.jpg
Beşiktaş'ın en önemli taraftar grubu Çarşı dün aldığı bir kararla grubun faaliyetlerini sona erdirdi. Birçok maçta tezahüratlarıyla takımı ateşleyen, Şampiyonlar Ligi’nde Liverpool ile oynanan maçın kazanılmasında büyük rol oynarken, stadı inletip ses rekoru kıran, birçok rakip takımın taraftarlarının kıskandığı Çarşı Grubu şok bir kararla kendini feshetti. Grubun fesih kararını amigosu Alen Markaryan açıkladı. Beşiktaş Kültür Merkezi’nde dün akşam gösterilen “Asi Ruh” belgeseli öncesi medyaya açıklamalarda bulunan Markaryan şunları söyledi:

Çeşitli badirelerin, sayısız hüzünlerin ve nice sevinçlerin dışa vurumudur bu film. Aslında bu film, bir hayatın yollara nasıl aktığının bir belgeselidir de. Gönül isterdi ki şampiyonlukla kucaklaşılmış bir senede bacak bacak üstüne ataraktan "inanın çocuklar başardık" şarkılarını söyleyerekten ve de şöyle 32 dişimizle gülerekten bir fotoğraf karesinde olalım. Lakin, çok sakin bir şekilde söyleyelim ki; Beşiktaş Camiası'nı o fotoğraf karesinde buluşturmak istemeyen güçler var. Amatör ruh, profesyonel düşünce içinde hazırlanmış bu filmde belki birşeyler hissedeceksiniz. Kıpır kıpır olan yanınıza kulak verin. Çünkü o yanınız size mutlu bir fotoğraf karesinin adresini söyleyecektir. Beşiktaş'ı yaşamak, Çarşı'yı hissetmek, tutkunlarına bir peri masalı gibidir. Dinleyenlerine bir zamk gibi yapışan bu aşk yaşayanlarına neler eylemektedir?

Hiç düşündünüz mü? Devamlı sırtında kamburla dolaşan, ama negatif ama pozitif mutlaka eleştirilen, her daim içine çomak sokulan, dudak dudağa bile hayalken, göz göze sevişmelerine bile ferman çıkartılan bu coğrafyayı. Hiç düşündünüz mü? Bağırıyorken de, bağırmıyorken de her şekilde her dönemde para alıyorlar düye suçlanan, seviyesiz muhabbetlerin odak noktası bu haritanın ızdıraplarını hiç düşündünüz mü? Ve siz "karşı" olmak ne demektir bilir misiniz? Düşünün bakalım. Tam 1,5 saatiniz var.

Mahallenin hep kötü çocuğuyduk
Hep içimizden, gönlümüzden birşeyler katmaya çalıştık. Ama yalnızca çalıştık. Zaman denilen amansız girdapla hep dalga geçtik. Zamanın tümünü Beşiktaş'la geçiren bu kitlenin ne yaptığını "zaman" bile anlayamazdı eminiz. İyi, kötü, güzel, çirkin, farklı, ayrıcalıklı, hit ve hep bir numara birçok imzamız oldu. Her şeyi Beşiktaş için yaptığımıza kalıbımızı basardık. Hala da basarız. Lakin bunları yaparken, galiba, sanırım, zannediyorum ve hissediyorum ki zarar veriyormuşuz. Şanlı, şerefli camiamızı rahatsız etmeye başladığımızı hissettik sanki. Biz fazlaysak, biz birilerinin adamıysak, biz Beşiktaş'sız bir hayat yaşamaya başlamışsak ve biz zarar veriyorsak hemen gidebilirdik. Her şey Beşiktaş için değil miydi? Aslında her şey geçen sene "satılmış Çarşı" diye bağırıldığında başladı. Yazık kere yazıktı. Tam bırakıyorduk ki. 24 Saat Beşiktaş'ı yaşarken Beşiktaşsızlık nasıl bir duyguydu ki?

Ve biz nereye gidiyorduk?
Dedik ki zamansız ayrılıkları sevmiyoruz, uygun zamanını bulalım öyle terkedelim diyarı. Ama baktık ki; hakaret almış başını gidiyor ve dayanılmaz bir ızdırap var içimizde ve biz kimin hakaret ettiğini bile göremiyoruz, masket takmış bir sürü insan atıp tutuyor. Sessizce ve kimsesizce ayrılmak geçti içimizden, hem bu limandan, hem bu can evimizden. Bu kararı verirken kaburgamızın tam ortasına saplanan bir hain hançeri sizle paylaşmak istiyorum:

"Çarşı Beşiktaş'ın üstüne geçti"
İşte bu halüsülasyon ve sınırı belli olmayan dedikodulardan dolayı. Beşiktaş neresiydi, Çarşı kimdi? Bu ne yaman çelişkiydi ki. Şanlı Beşiktaş olmasa Çarşı olurmuydu ki?

Neyse...
İnşallah geriye bayrağı göklerde, şerefi yedi düvelde bir tribün bırakıyoruz. Dinlenmek ve yapılacakları görmek bizim de hakkımız sanırım. Hakkımız geçtiyse size hakkınızı helal edin. Biz bizimkileri sizlere helal ediyoruz.

ÇARŞI adına Alen Markaryan

DUN HABERLERE KOYMUSLARDI GERI DONUYORMUS DONMUYORMUS AMANNNNN

TEK ÖTEN

YİĞİDO GENÇLİK

GERISI

PALAVRA

ezogelincorbasi
26.08.2008, 09:14
Çarşı sosyal duyarlı felan değil..

Çarşı MEDYATİK..

Futbol takımı yönünden ezilen Beşiktaşı bir şekilde reklam etmeye çalışan bir oluşum..

guvenyaman
26.08.2008, 09:38
SİVAS DA KARŞI ÇARŞIYA

SONUNA KADAR SİVAS

Cem41
26.08.2008, 22:12
antalya yaptı gerekeni bizanslılara ;)

MarmarA
26.08.2008, 22:18
Çarşı sosyal duyarlı felan değil..

Çarşı MEDYATİK..

Futbol takımı yönünden ezilen Beşiktaşı bir şekilde reklam etmeye çalışan bir oluşum..

ERGENOKON OLAYI VAR.AMA GAZETELER ÇARŞIYI YAZIYOR.BANANE NAPAYIM ÇARŞIYI PAZARI.YOK BIRAKTILAR YOK DÖNDÜLR.ZATEN BIRAKTIM DİYEN DÖNÜYORSA GERİ ELEŞTİRİLİR.AMA ÇARŞI YA İNGİLİZLER SEMPATİ DUYUYORYA...YLAKALIK YA.

EN KRAL ANADOLU TARAFTARLARIDIR
GELSİNLERDE MAÇ ÖNCESİ KARDEŞİLİĞİ GÖRSÜNLER
BUNLARA YER VERSİNLER.
HAKLISN 10 YILDA BİR ŞAMPİYON OLUYORLAR.GÜNDEME BAŞKA NASIL GELECEKKİ BJK...
BOŞ HABERLER LE....

YuNuSPaSa58
26.08.2008, 23:12
selam 29/05/2008 saat:20.00 itibari ile stenıze uye oldum sıvassporlu degılım ama anadoludan bı takımın bu denlı basarısı benı sevındırdı oncelıkle neden ılk mesajımı carsı ıle ılglı yazdım dıye sorulursa yazılan bır cok yorumu okudum bır kac kısı dısın da cogu YALAKALIK yapmıs carsı gurubunu yaw kardesım sız kendı takımınızın gurubu ıcın fedakarlık yapın
ALEN denılen ermenı arkadasımı ben yakından tanırım o degılmı turbun dalgasına satadlardakı tuvalet paralarını cebıne ındıren sonra ıstanbulun cesıtlı semptlerın de bırhanesı olan ve turbun adı altında mılletı somuren ve tv gazete sayfalarında yalakalık yapan eyyyyy anadolu ınsanı uyanın ve kendı tarafdarınıza ve amıgonuza sayıp cıkın carsı bıter PAZAR baslar ben BURSASPORLUYUM BUNU IYI ANIMSAYINNN
NE YUNANISTAN NE BULGARISTAN TEK DUSMAN BJK VE CARSI BIRDE ERMENI ALEN:NOT:TRABZONDA ICIN DE BUNUN SIRA SIZE GELECEK 4 BUYUK OLDU YASASIN 5 BUYUK
SEVGILERIM LE ESRARCI GURKAN

oLay gayet güzeL açıkLanmış.. o Alen Sünnetsizi kimßiLİr Kaçpara aLdı Çarşıyı kapatıcam diye:mad: