Orijinalini görmek için tıklayınız : TATANGALARIN HAYKIRIŞI SESSİZ Mİ KALIYOR...!

MustafaParlak
30.05.2008, 14:59
ÇARŞI YALANSA KAPATILMASI GEREKSE KAPATILSIN OZAMAN PEKİ SAKARYA BAŞKANI AZİZ DURANI İSTİFA ETTİRMEK İÇİN UGRAŞAN ONCA İNSAN NE OLUCAK.TRİBÜNLERE SIGMAYAN BU BÜYÜK SEVDA NE OLACAK .TATANGALARIN BU HAYKIRIŞI NE OLUCAK! BELKİ ÇARŞIYA İMZA KİMSE ATMAZ AMA SAKARYAYA ATAN ÇIKAR UMARIM YOKSA SAKARYAMIZINDA İŞİ ZOR.ARTIK İSTİFA ETMESİNİ BEKLEDİGİMİZ AZİZ DURANIN AZ ZAMANI KALDI.UMARIM EDER.

YETER AZİZ DURAN YETER BU TARAFTAR SENDEN ÇEKTİ YETER(TATANGALAR).

SİVASAKARYALIYIM VARMI...!

SAYGILARIMLA

http://www.tatangalar.com/imza/

velibircan
30.05.2008, 15:02
YORUM YOK .

sinan-58
30.05.2008, 15:03
ya bizene çarşıdan biz kendi işimize bakalım

GLoBe-Y-Gençlik
30.05.2008, 15:04
BEN BU YAŞIMA KADAR HIC ISTANBUL TAKIMI TUTMADIM TUTMAMDA AZIZ YILDIRIM GFB DAGITTI BESIKTAS CARSIYI CIMBOMDA ULTRASLANI DAGITIR

mdc641245
30.05.2008, 15:06
kardesm konuşma super..! bende bi ÇARŞI beşiktaşş taraftarı olarak kapatlımasına karşıyım..! gerçı lıselı yığidolarla yenı bı aşamaya gırdık ÇARŞININ fest edılmesı gerçekten üzdü bizi kapatılmamalı herkezi www.carsikapanmasin.com oy wermeye beklıorz ÇARŞI FEST EDILMEMEYEDE KARŞI..

EREN25
OLACAĞI BUYDU.....KAPATIN ÇARŞIYI İÇİN ŞARABI..HAYDİ ALEN ŞİMDİ KUTSA ERMENİ ÇARŞIYI

GLoBe-Y-Gençlik
LUTFEN SITEMIZE RAKIP TARAFTARLARI KONULARI ACILMASIN BIZ KARSIYIZ BUNA NASIL BIZIM MESAJLARI ONLAR SILER BIZDE ONLARI

yigido_sampiyon
30.05.2008, 15:08
ya bize ne çarşıdan...

ister kapatılsın ister açılsın...

sanki çok önemli bir konuda...

YigidoSaskın58
30.05.2008, 15:11
bızı ne ilgilendırır carsının kapatılması adamların aldıgı karar
once carsının kapatılması ıle ılgılı actın konuyu sımde tatangalara dondu

MustafaParlak
30.05.2008, 15:15
bırakın çarşıyı yeter tatangalar bi ömre bedel

GLoBe-Y-Gençlik
30.05.2008, 15:19
CANIM BIR CARSI DIYON BIR TATANGA ALALLAA

MustafaParlak
30.05.2008, 15:20
CANIM BIR CARSI DIYON BIR TATANGA ALALLAA

herkez hata yapar yanlış yazı olmuş:D

YigidoSaskın58
30.05.2008, 15:24
ama boylede hata olmazkı bızde yazmıs oldugun habere gore yorum yapıyoruz

MustafaParlak
30.05.2008, 15:29
ama boylede hata olmazkı bızde yazmıs oldugun habere gore yorum yapıyoruz

özür dilerim abi hata işte sen hiç hata yapmadınmı düzeltip bidaha olmaz

velibircan
30.05.2008, 15:29
mustafa aziz duran kim biliormusun ? :D:D:D

MustafaParlak
30.05.2008, 15:37
mustafa aziz duran kim biliormusun ? :D:D:D

biliorum bi sorunmu var ne alaka şimdi bu nasılsın abi buarada baya zamandır görüşmüyoruz...!:D:D:D:D

mustapha61
30.05.2008, 16:37
tatangalar karadenizin incileridir. Trabzonsporun ve diğer anadolu kulüplerinin kardeşidir. Evvelki senelerde tribüne kolkola giriyorduk.

kaya0758
30.05.2008, 16:41
ÇARŞI YALANSA KAPATILMASI GEREKSE KAPATILSIN OZAMAN PEKİ SAKARYA BAŞKANI AZİZ DURANI İSTİFA ETTİRMEK İÇİN UGRAŞAN ONCA İNSAN NE OLUCAK.TRİBÜNLERE SIGMAYAN BU BÜYÜK SEVDA NE OLACAK .TATANGALARIN BU HAYKIRIŞI NE OLUCAK! BELKİ ÇARŞIYA İMZA KİMSE ATMAZ AMA SAKARYAYA ATAN ÇIKAR UMARIM YOKSA SAKARYAMIZINDA İŞİ ZOR.ARTIK İSTİFA ETMESİNİ BEKLEDİGİMİZ AZİZ DURANIN AZ ZAMANI KALDI.UMARIM EDER.

YETER AZİZ DURAN YETER BU TARAFTAR SENDEN ÇEKTİ YETER(TATANGALAR).

SİVASAKARYALIYIM VARMI...!

SAYGILARIMLA

gardaş sen başkan ol o zaman.:D yerine aday yoksa başkanı neden istifaya çağırıyosun

MustafaParlak
30.05.2008, 16:47
gardaş sen başkan ol o zaman.:D yerine aday yoksa başkanı neden istifaya çağırıyosun

BAŞKANSIZDA YÜRÜR SEN KORKMA GARDAŞ.TATANGALARDA YÜREK VAR YÜREK SİVASAKARYA MAÇLARINI KOLKOLA İZLEDİGİM BİNLERCE TATANGA VAR.ADAMLARDA HERKEZ LİDER SEN KORKMA BEN KENDİ KENDİME YETİYORUM SAKARYANIN BAŞKANI OLMAK MÜTİŞ OLURDU.TARAFTARI DİNLEMEYEN YÖNETİME HAYIR.:mad:;):mad:;):mad:

titizyiğido
30.05.2008, 16:52
tamam sakaryayı seviyoruz da iç işlerinden bizene kardeşim kendi sorunlarımız varsa onları gündeme getirelim

izmirliyigido
30.05.2008, 17:50
Bu kadar büyütülecek birşey değil. Taraftar her zaman bulunur. Önemli olan takımlara birşey olmasın.

.

MustafaParlak
30.05.2008, 17:56
Bu kadar büyütülecek birşey değil. Taraftar her zaman bulunur. Önemli olan takımlara birşey olmasın.

.

O ZAMAN SİVASSPORUMUZUN SEYİRCİLERİNİ ÇIKARTTA TARAFTAR KOY YERLERİNE;););)

GLoBe-Y-Gençlik
30.05.2008, 18:34
lisel!mustafa canım benım senın yasın kaca senden 10 yas buyuklere 5 yas buyulere gardas falan kucuklugunu bıl

MustafaParlak
30.05.2008, 18:38
lisel!mustafa canım benım senın yasın kaca senden 10 yas buyuklere 5 yas buyulere gardas falan kucuklugunu bıl

ABİ BEN KİME NE DEMİŞİM Bİ HATAM OLDU İSE ÖZÜR DİLERİM...!BÜYÜKLERİME SAYGILIYM HERZAMAN ABİ GÖZÜMDEN KAÇMIŞ OLABİLİR KUSURUMA BAKMA BUGÜN BİRAZ DALGINIM...!YAZILILAR FİLAN BUNALDIM İYİCE:mad::mad::mad::rolleyes:

GLoBe-Y-Gençlik
30.05.2008, 18:43
ABİ BEN KİME NE DEMİŞİM Bİ HATAM OLDU İSE ÖZÜR DİLERİM...!BÜYÜKLERİME SAYGILIYM HERZAMAN ABİ GÖZÜMDEN KAÇMIŞ OLABİLİR KUSURUMA BAKMA BUGÜN BİRAZ DALGINIM...!YAZILILAR FİLAN BUNALDIM İYİCE:mad::mad::mad::rolleyes:

Tamam Neyse Canım Hatanı ANlaman Yeterlı

furkancfc
30.05.2008, 18:55
burası sivas bunu kimse aklından çıkarmasın.bizene ne kapatılıyorsa kapatılsın

fatihgn
30.05.2008, 18:57
arkadaşlar bizene başka gruplardan lütfen böyle konular açmayalım..!bizi artık sadece sivasımız ilgilendirsin

MustafaParlak
30.05.2008, 18:59
burası sivas bunu kimse aklından çıkarmasın.bizene ne kapatılıyorsa kapatılsın
arkadaşlar bizene başka gruplardan lütfen böyle konular açmayalım..!bizi artık sadece sivasımız ilgilendirsin

BEN ANLAMIYORUM BU MANTIGI ADAMLARA CAN BORCUMUZ VAR BUNDAN ÖNEMLİSİMİ VAR

titizyiğido
30.05.2008, 19:35
BEN ANLAMIYORUM BU MANTIGI ADAMLARA CAN BORCUMUZ VAR BUNDAN ÖNEMLİSİMİ VAR

ne can borcu ya neymiş o bizi bilgilendirirmisin

GLoBe-Y-Gençlik
30.05.2008, 20:02
BORC MORC NEY CANIM BENIM NE BORCU LUTFEN UZATMA BU KONUYU HIC BIR SITEDE RAKIP TAKIM KONUSU OLMAMISTIR UZATMA LOGO SIVASSPOR TATANGA SIN LUTFEN

Xanlarov Sabir
30.05.2008, 20:37
Yaxşi olub çarşiya en böyük SİVAS başqa böyük yox

kaya0758
30.05.2008, 20:46
BAŞKANSIZDA YÜRÜR SEN KORKMA GARDAŞ.TATANGALARDA YÜREK VAR YÜREK SİVASAKARYA MAÇLARINI KOLKOLA İZLEDİGİM BİNLERCE TATANGA VAR.ADAMLARDA HERKEZ LİDER SEN KORKMA BEN KENDİ KENDİME YETİYORUM SAKARYANIN BAŞKANI OLMAK MÜTİŞ OLURDU.TARAFTARI DİNLEMEYEN YÖNETİME HAYIR.:mad:;):mad:;):mad:

benim güzel kardeşim lafla peynir gemisi yürümüyo.
bu işin kongresi var delegeliği var klübe üyeliği filan var.
taraftarlara saygım var ama trübün liderliği ile klüb başkanlığını karıştırma bence derim,halada sözün varsa sana namık kemalin bir sözü var onu hatırlatayım hayal kuranın .........................diye

EyüphanAydın
30.05.2008, 20:59
Valla Bizi İlgilendirmiyor.

Ancak ' Mustafa ' Kardeşimiz Açmışssa,

Boynumuz Kıldan İncedir.

Saol Mustafa

tatangalar54
30.05.2008, 21:14
SELAMLAR YİĞİDOLAR MUSTAFA KARDEŞİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN BİZİM SORUNUMUZU BURAYA TAŞIYIP YARDIM İSTEDİĞİ İÇİN BİLGİLENDİRMEK İÇİN ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM ŞUAN SAKARYASPORUMUZ BELEDİYENİN ELİNDEDİR MALESEF BELEDİYE BAŞKANIMIZ KENDİ YANDAŞLARINI TOPLAYIP SİYASET ÜZERİNDEN YÖNETİM KURMUŞTUR FUTBOLLA İŞLERİ OLMAYAN İNSANLAR ŞUANDA SAKARYASPORUMUZUN ÜZERİNE BİR KARA BULUT GİBİ ÇÖKMÜŞLERDİR VE BU SURETLE KULUBUMUZ HERGEÇEN GÜN GERİLEMEKTEDİR TATANGALAR.COM ÜZERİNDENDE BİR İMZA KAMPANYASI BAŞLATILMIŞTIR SAKARYASPORUMUZUN BELEDİYENİN ELİNDEN ÇIKMASI İÇİN FUTBOLUN SİYASETE ALET EDİLMEMESİ İÇİN BÖYLE BİR KAMPANYA BAŞLATILMIŞTIR KISACASI HALKIN OLMASI DİLEĞİYLE SEVDAMIZ HERKESE SAYGILAR VE SEVGİLER

MustafaParlak
30.05.2008, 21:40
SELAMLAR YİĞİDOLAR MUSTAFA KARDEŞİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN BİZİM SORUNUMUZU BURAYA TAŞIYIP YARDIM İSTEDİĞİ İÇİN BİLGİLENDİRMEK İÇİN ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM ŞUAN SAKARYASPORUMUZ BELEDİYENİN ELİNDEDİR MALESEF BELEDİYE BAŞKANIMIZ KENDİ YANDAŞLARINI TOPLAYIP SİYASET ÜZERİNDEN YÖNETİM KURMUŞTUR FUTBOLLA İŞLERİ OLMAYAN İNSANLAR ŞUANDA SAKARYASPORUMUZUN ÜZERİNE BİR KARA BULUT GİBİ ÇÖKMÜŞLERDİR VE BU SURETLE KULUBUMUZ HERGEÇEN GÜN GERİLEMEKTEDİR TATANGALAR.COM ÜZERİNDENDE BİR İMZA KAMPANYASI BAŞLATILMIŞTIR SAKARYASPORUMUZUN BELEDİYENİN ELİNDEN ÇIKMASI İÇİN FUTBOLUN SİYASETE ALET EDİLMEMESİ İÇİN BÖYLE BİR KAMPANYA BAŞLATILMIŞTIR KISACASI HALKIN OLMASI DİLEĞİYLE SEVDAMIZ HERKESE SAYGILAR VE SEVGİLER

ALLAH BÖYLE YÖNETİMİ BİZİM BAŞIMIZA VERMESİN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUZ GARDAŞIM

MustafaParlak
30.05.2008, 21:43
benim güzel kardeşim lafla peynir gemisi yürümüyo.
bu işin kongresi var delegeliği var klübe üyeliği filan var.
taraftarlara saygım var ama trübün liderliği ile klüb başkanlığını karıştırma bence derim,halada sözün varsa sana namık kemalin bir sözü var onu hatırlatayım hayal kuranın .........................diye

ABİ BEN AÇIKCA SÖYLÜYORUM BENİM GÖNLÜMDE 2 AŞK VAR TABİKİDE SİVASIMI SEWİYORUM SİVAS İÇİN ÖL DESELER ÖLÜRÜM SAKARYa aŞKI İÇİMDE BAMBAŞKA HİÇ OLMASSA BURDA İSTANBUL SEMPATİZANLIGI YAPMIYORUM ALLAHA ŞÜKÜR NİYE BU KADAR BÜYÜTTÜNÜZ ANLAMADIM

trabzonlee
30.05.2008, 22:19
sakaryasporun bir an önce süper lige çıkması lazım yalnız kaldık buralarda ya

kaya0758
30.05.2008, 23:14
ABİ BEN AÇIKCA SÖYLÜYORUM BENİM GÖNLÜMDE 2 AŞK VAR TABİKİDE SİVASIMI SEWİYORUM SİVAS İÇİN ÖL DESELER ÖLÜRÜM SAKARYa aŞKI İÇİMDE BAMBAŞKA HİÇ OLMASSA BURDA İSTANBUL SEMPATİZANLIGI YAPMIYORUM ALLAHA ŞÜKÜR NİYE BU KADAR BÜYÜTTÜNÜZ ANLAMADIM

güzel kardeşim ALLAH yardımcınız olsun umarım dönersiniz süper lige.

MustafaParlak
30.05.2008, 23:18
güzel kardeşim ALLAH yardımcınız olsun umarım dönersiniz süper lige.

inş. dönerler süperlige:Dyanlış olmasın:D

yeniceri_can
30.05.2008, 23:20
ahmet eğer böyle konular açılmasını istemiyorsan karşıysan topice girme olur biter.
Tatangalar bizim kardeşimizdir senin veya başkalarının olmayabilir.yazdıgın bütün mesajları okudum bi tane mesajında iyi niyetli birşey yok.
konuyu açan mustafa biraz hatal yazmış çarşı marşı katmış.
onun amacı zannediyorsam Sakaryasprun belediyenin elinden alınması için başlatılan imza kampanyasına destek vermemiz içindi.
SivaSakarya gerisi palavra.

MustafaParlak
30.05.2008, 23:34
ahmet eğer böyle konular açılmasını istemiyorsan karşıysan topice girme olur biter.
Tatangalar bizim kardeşimizdir senin veya başkalarının olmayabilir.yazdıgın bütün mesajları okudum bi tane mesajında iyi niyetli birşey yok.
konuyu açan mustafa biraz hatal yazmış çarşı marşı katmış.
onun amacı zannediyorsam Sakaryasprun belediyenin elinden alınması için başlatılan imza kampanyasına destek vermemiz içindi.
SivaSakarya gerisi palavra.

ABİ Bİ YORUMU DÜZGÜN YAZAN ÇIKTI OLSUN HERKESE SAYGIM VAR
İÇİMDEKİ SİVASAKARYA AŞKI BAMBAŞKA YILDIRAMAZ KİMSE AŞKIMIZ SONSUZA...!

oz.can
31.05.2008, 11:04
lise!mustafa imzamı attım bende. Yaşasın anadolu kardeşliği !

Ayrıca Çarşı-Çarşı deyip duruyorsunuz ne bu çarşı meselesi ya bizim çıbırlar parkını yıkıyolarya onumu diyonuz, anlamdım ki. Çarşı ne ki!

Erol-Tan
31.05.2008, 11:19
Mustafa konunun amacı kardeşimiz Sakarya ya destek diye belirtseydin bu kadar yanlış anlama olmazdı ,ama ben yine de seni destekliyorum iyi niyetli olduğunu ve sitedeki çoğu arkadaştan daha çok SİVASSPORLU olduğunu, daha çok TARAFTAR olduğunu bildiğim için bence sorun yok ,,,

BURDA YAPILAN YORUMLARA BAKTIM VE BİR KONUDA ÜZÜLDÜM, MUSTAFA KARDEŞİMİZİN BAYA BİR ÜZERİNE GİDİLMİŞ ,,BU KADAR ÖNYARGILI OLMAYIN ÖNCE BİR TANIYIN ,,KARŞINIZDA GERÇEKTEN İYİ BİR TARAFTAR GÖRECEKSİNİZ ,, SANENE ONDAN SANANE BUNDAN MUHABBETİ ZARAR VERİR,, BİR DE MUSTAFA SAYGISIZ BİRİ DEĞİL ,,ÇOK EFENDİ BİR ARKADAŞIMIZ ÖYLE LANSE EDİLMESİN ,,KIRICI OLMAYALIM

eğer kırıcı olmak istiyorsanız sitede birsürü gfb58,,çarşı58,ua 58 li var buyrun onlarla uğraşın..LİSELİ YİĞİDOLAR üyesi bir arkadaşımızı harcamayalım,, zor kazanıp bir çırpıda kaybediyoruz ,,,KAYBETMEYE LÜKSÜMÜZ YOK ,,
>>>!!!MUSTAFA GİBİ 100 YİĞİDO OLSUN GERİSİ ONLARIN OLSUN!!!<<<

altan54&58
31.05.2008, 14:42
Burada bu forumda diğer Anadolu takımlarının da sorunlarının tartışılması fikir alışverişinde bulunulması çok güzel ama lütfen çarşı marşı onları yazmayın buraya.köhne bizans takımlarıyla ilgili yazılar yazılmasın ya bize ne ya çarşıdan bize neeeeeee.
SİVASAKARYA GERİSİ PALAVRA

MustafaParlak
31.05.2008, 18:28
Mustafa konunun amacı kardeşimiz Sakarya ya destek diye belirtseydin bu kadar yanlış anlama olmazdı ,ama ben yine de seni destekliyorum iyi niyetli olduğunu ve sitedeki çoğu arkadaştan daha çok SİVASSPORLU olduğunu, daha çok TARAFTAR olduğunu bildiğim için bence sorun yok ,,,

BURDA YAPILAN YORUMLARA BAKTIM VE BİR KONUDA ÜZÜLDÜM, MUSTAFA KARDEŞİMİZİN BAYA BİR ÜZERİNE GİDİLMİŞ ,,BU KADAR ÖNYARGILI OLMAYIN ÖNCE BİR TANIYIN ,,KARŞINIZDA GERÇEKTEN İYİ BİR TARAFTAR GÖRECEKSİNİZ ,, SANENE ONDAN SANANE BUNDAN MUHABBETİ ZARAR VERİR,, BİR DE MUSTAFA SAYGISIZ BİRİ DEĞİL ,,ÇOK EFENDİ BİR ARKADAŞIMIZ ÖYLE LANSE EDİLMESİN ,,KIRICI OLMAYALIM

eğer kırıcı olmak istiyorsanız sitede birsürü gfb58,,çarşı58,ua 58 li var buyrun onlarla uğraşın..LİSELİ YİĞİDOLAR üyesi bir arkadaşımızı harcamayalım,, zor kazanıp bir çırpıda kaybediyoruz ,,,KAYBETMEYE LÜKSÜMÜZ YOK ,,
>>>!!!MUSTAFA GİBİ 100 YİĞİDO OLSUN GERİSİ ONLARIN OLSUN!!!<<<

sagol abi beni birtek sen anlıyorsun zaten:mad::mad::mad:

metincetin58
31.05.2008, 18:37
YA ARKADAŞLAR TAKMIŞSINIZ BİZENE ADAM SİZE SORUYO YENİ LİGE ÇIKMIŞLAR SİZİN TECRÜBENİZDEN YARARLANMAYA ÇALIŞIYO SİZ BİZENE OLURMU YA SİVAS LIYA YAKIŞIRMI ?

tatangalar54
01.06.2008, 00:41
ne can borcu ya neymiş o bizi bilgilendirirmisin

SELAMLAR HERKESE KAN BORCU DEDİĞİ MUSTAFANIN OTOBÜSÜMÜZ SİVAS DEPLASMANINA GELİRKEN KAZA YAPMIŞTI HATIRLARSANIZ ONU SÖYLEMEK İSTEDİ HERALDE

titizyiğido
01.06.2008, 00:45
evet üzücü bi olaydı hatırladım, bilgilendim ama ilk açtığı konuyla bunun bi ilgisi yok

emrekocturk58
12.10.2008, 16:00
bizene çarşıdan ister kapatlsın ister kapatılmasın

emrekocturk58
12.10.2008, 16:02
alayına isyan ölümüne SAKARYA-SİVAS

emrekocturk58
13.10.2008, 08:57
berncede rakip taraftar gruplarının yazısı konulmasın hele istanbulun ki heç konulmasın

YigidoGenclik38
29.10.2008, 12:04
sakarya spora tsk ederiz bizi destekledikleri icn saolun ark lar sizi bekliyorz süper ligee

YuNuSPaSa58
11.12.2008, 01:48
BEN BU YAŞIMA KADAR HIC ISTANBUL TAKIMI TUTMADIM TUTMAMDA AZIZ YILDIRIM GFB DAGITTI BESIKTAS CARSIYI CIMBOMDA ULTRASLANI DAGITIR

bende öyle düşünüyorum.. Adamlar işlerine qelmeyince hemen dışlıyorlar..

ellisekizSVS
11.12.2008, 02:01
Lütfen üyelerimizden rica ederim şu gibi yorumlar yapmasınlar.fb liyim, gsliyim, tsliyim, bjkliyim, Sivaslı oldugum içinde Sivassporuda destekliyorum. yada diger illerde dogup ikisine bir baglamasınlar. Tek bir il olur tek takım olur tek yürek olunur tek özveri olur vs. vs. Eger bunları yapamıyorsanız o zaman tamamen digerlerinden kopmamış yada onlarada baglısınız demektir. O yüzden sivasspora katkınızın çogunlugunu oldugunu düşünmek zor olur. Bizim hedefimiz yeni gençlerimize dogan bebeklerimize hem ilimizi hatırlamasını ve Sivassporun başarısını gelecek zamanda da onları tamamen destek çıkması için katkı saglamamız gerekir. Büyük düşünen büyük yerlere gelir demiş bir atasözü. Diger şeyler kafa karıştırıyor yeni nesillere fbliyim sivası tutuyom konyadayım konya seviyorum sivasıda sporuna gibi şeyler.. Rica ederim arz ederim Saygılar....

karahisarli
11.12.2008, 02:02
bence trabzonlularin üyeligi engellensin sakaryayi seviyoruz cünkü onlar da bizi seviyor diger spor sitelerinde trabzon taraftarindan yeterince hakaret yazilari aliyoruz onlar bizi düsman gibi görüyorlar

ellisekizSVS
11.12.2008, 02:12
Karahisarlı dostum o olay karadenizin genetik bir sorunu onu engellemek zor olur onlar herkese öyledir. O yüzden he diyip geçmek gerekir. Onlar herşeyi çok iyi bilir başarılılardır gibi kendilerini ispatlama derdindedirler. Çünkü geleneksel kültürleri yok oldugu için bunun eksikligini yaşıyorlar. 25 sene önce şampiyonluk yaşamışlar bugün sor hepsine unutmuşlardırda kendileri çünkü 25 yıl çeyrek asır demektir. Çoguda hatırlamaz bilmez görmemiştir. Onun havasıyla kelkinip dururlar. Bizim yıllar önce yüksek ligte oyanayıp tekrar düşüş yaşadıgımızı bilmem bilenleriniz varmıdır. Kayseri ile geçen talihsiz maçı bilenleriniz varmıdır. Sivas zamanındada iyi oynuyordu. Şimdi yıllar sonra tekrar uyanıp çıkışını sürdürüyo Gelelim ts maçlarına aramızda yapılan maçlarda biz onlardan üstünlük sagladık bu bir gerçek o yüzden boşver ne derlerse desinler. Ve geçen sene şampiyonlugu yokladık sinyal verdik bu demek olurki bu yolda bizimde adımız var heran herşey olabilir.