Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehirspor:Bülent Uygun'la görüşüyoruz

musti34
04.06.2008, 15:10
milliyetin haberine göre Eskişehirspor Bülent uygunla görüştüklerini açıklamış.:mad::mad:
haberin adresi
http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=SonDakika&Kategori=spor&ArticleID=762771&Date=04.06.2008&ver=0011

MustafaParlak
04.06.2008, 15:12
PUHAAA:D:D:D:D:D:D:DBÜLENT UYGUN VE ESKİŞEHİR DÜŞÜNEMİYORUM ÇÜNKİ BÜLENT HOCA AVRUPA ÖNCESİ BİZİ BIRAKIP GİTMEZ...!

balili_58_06
04.06.2008, 15:14
Eskişehirspor süper ligde asansör takım değil kalıcı olmak niyetinde. Hakan Şükür, Rivaldo ve Bülent Uygun'u renklerine bağlamak için görüşmelerini sürdürüyor.

Türkcell Süper Lig'in yeni takımlarından Eskişehirspor'da tek liste halinde yapılan kongrede, eski başkanlardan Halil Ünal başkan seçildi.

Gar Düğün Salonu'nda yapılan kongrede Necat Banaz, Kaya Bilge, Suat Alpargu ve Mehmet Akdoğan'dan kurulu divan oluşturuldu. Raporların okunmasının ardından söz alan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Nebi Hatipoğlu, 2 yıl önce göreve geldiğini anımsatarak, verdiği tüm sözleri yerine getirdiğini kaydetti.

'YARINDAN İTİBAREN YILDIZ TRANSFERLER YAPACAĞIZ'
Kongrede tek aday olan Halil Ünal da, Nebi Hatipoğlu'nun iyi bir takım ve tesis bıraktığını belirterek, başta Maliye Bakanı ve Eskişehir Milletvekili Kemal Unakıtan, Vali Kadir Çalışıcı ve taraftar olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.

Eskişehirspor'un Türkcell Süper Lig'e renk katacağını anlatan Ünal, şöyle devam etti: ''Efsane Eskişehirspor uyandı. Es-Es, Süper Lig'in süper takımı olacak. Yarından itibaren yıldız transferler yapacağız. Hakan Şükür, Rivaldo ve Bülent Uygun ile görüşmelerimiz devam ediyor. Rıza Çalımbay ile görüştük. İddialı bir takım oluşturacağız. Alt yapıya çok önem vereceğiz. Mevcut takımdan 11 futbolcu kalacak. Takıma 15 oyuncu takviyesi yapacağız. Herkesin izlemekten zevk alacağı bir takım kuracağız.''

bende internethaber.comdan okudum

EyüphanAydın
04.06.2008, 15:26
Ya....gerçekten inanamıyorum,anlamıyorum,düşün emiyorum.

Böyle yalan haberleri nasıl uyduruyorlar,nasıl ekrana çıkartıyorlar.

Bi insanda utanma olur....

Ama gördüğümüz gibi gazetecilerde işlerini yapmak için herkezi zor duruma düşürmektedir.

Ben asla inanmıyorum,böyle bir yere gideceğini.

Bülent hocamız sivasta kalıcaktır.

titizyiğido
04.06.2008, 15:42
ya bıktık artık yeter ya insanlar haber yapmak için ha bire sallıyo

cansizyusuf
04.06.2008, 16:00
yeter artık hep yalan haberler bıktık be

OLCAY_58_AKKUS
04.06.2008, 16:04
offf offf ne söyleyim bilemiyorum istenir bu çok normal çünkü yılın hocası Bülent uygun ama bakın bir gidiyormu adam.Gidermi... gitmez o zman boş veeeeeerin bu haberleri

bayram
04.06.2008, 16:05
arkadaşlar lütfen alıntı haberleri koymayalım siteye lütfen internet gazetelerinin boş yelerini doldurmak için yazdıkları haberleri bu siteye sokmayalım angarya haber bunlar

velibircan
04.06.2008, 16:11
böyle haberler biye ekliyorsunuz kardeşim siteye...yalan olduğunu sizde bilmioyrmusunuz ?

samet yıldız
04.06.2008, 16:19
saçmaa
bülent hoca ve eskişehir ne alaka

kadir0911
04.06.2008, 16:29
Hakan Şükür, Rivaldo ve Bülent Uygun'u renklerine bağlamak için görüşmelerini sürdürüyor.

hahaahahhahahahahha bizim basin su hikayeleri bi birakamadi yau uydurmaktan bikmadilarmi ??

tatangalar54
04.06.2008, 21:57
eskişehirliler ancak rüyalarında görürler Hakan Şükürle Bülent Uygunu

sivassporlukiz
04.06.2008, 22:05
yaa hemsolar sizde nerden cikartiyosunuz bunu..ne sacma ya..

bülent hocamiz ve eskisehirspor hahaha komik ya
:D

YuNuSPaSa58
04.06.2008, 22:07
ULan sanki Türkiye'de teknik Direktör ßittide ßüLent Uygun'la görüşüyorlar. terßiyesizler:/

YuNuSPaSa58
05.06.2008, 20:28
Bugün Fanatik gazetesinde okudum. İstiyorlarmış ama Bülent Hoca gitmek istememiş