Orijinalini görmek için tıklayınız : paf takımdan beklentiler

şafak58_35
22.06.2008, 23:40
SEVGİLİ YİĞİDOLAR BİLDİĞİNİZ GİBİ PAFLARIMIZ SEZONU ŞAMPİYON BİTİRDİ BU SENEDE AYNI BAŞARYI TEKRARLİCAKMIDIR ACABA BU GENÇ KARDEŞLERİMİZ...

EyüphanAydın
22.06.2008, 23:47
Sevgili Şafak abi,

Futbol gerçekten çok nankör bir oyun dalıdır.Biz yarın ne olucağını bilemiyorsak futbolda'da önümüzdeki sezonlarda ne olucağı beli olmaz.

Örneğin hiç düşünürmüydük ? Milli takımın buraya gelişini :confused: veya Hollanda gibi bi takımın çeyrek finalde eleneceği.

Futbol gerçekten sağ gösterip sol vuran bir spor dalıdır.

Tabikide tahminler olucaktır,ancak bunlar genelde hep 3 büyük takımlar yapar,nedeni ise gerçekten tam bi futbolcu fabrikası gibidir.

Gönül isterki her sene bi anadolu takımından şampiyon çıksa,ancak öyle olmuyor işte...

Ben inanıyorumki Sivasspor paf takımı bu senede iddali bir giriş yapıcaktır.

XXCakir58
23.06.2008, 00:36
insallah bu sene ve herzaman iyi olurlar. Insallah kendilerini gösterirler ve daima A Takima futbolcu kazandiririz.
Paylasim icin sagol.

serrrkan
23.06.2008, 00:50
Sevgili Şafak abi,

Futbol gerçekten çok nankör bir oyun dalıdır.Biz yarın ne olucağını bilemiyorsak futbolda'da önümüzdeki sezonlarda ne olucağı beli olmaz.

Örneğin hiç düşünürmüydük ? Milli takımın buraya gelişini :confused: veya Hollanda gibi bi takımın çeyrek finalde eleneceği.

Futbol gerçekten sağ gösterip sol vuran bir spor dalıdır.

Tabikide tahminler olucaktır,ancak bunlar genelde hep 3 büyük takımlar yapar,nedeni ise gerçekten tam bi futbolcu fabrikası gibidir.

Gönül isterki her sene bi anadolu takımından şampiyon çıksa,ancak öyle olmuyor işte...

Ben inanıyorumki Sivasspor paf takımı bu senede iddali bir giriş yapıcaktır.

haklısın gardaş futbol belkide en nankör spor dalıdır...
90 dk boyunca müthiş pas yaparsın,iyi defans yaparsın ama şansın olmazsa hiçbirşey yapamazsın.ben bunu sivas amatör 1.ligde oynadığım kulübümde gördüm.sivasta parmakla gösterilen bir kulübüz.genç yetenekli futbolculara sahibiz.ama gol yollarında etkili olamıyoruz.demek istediğim futbolun başlıca formülü ŞANS!
asıl konuya gelince paf takımımız geçen yıl gerçektende muhteşem bir performans sergiledi.bu 2 yılın ürünüydü.paf takım teknik drektörü Ahad hoca sabırla çalıştı çalıştırdı ve takımı bu noktaya getirdi.bu yıl takımda bir çok arkadaşımızın ayrıldığı haberini aldım.yani fabrika ürünlerini vermeye başladı...
inşaAllah seneye paf takımımız 2.şampiyonluğunu alır ve yüzümüzü güldürür...

muhsin koçak
23.06.2008, 09:31
SEVGİLİ YİĞİDOLAR BİLDİĞİNİZ GİBİ PAFLARIMIZ SEZONU ŞAMPİYON BİTİRDİ BU SENEDE AYNI BAŞARYI TEKRARLİCAKMIDIR ACABA BU GENÇ KARDEŞLERİMİZ...

bildiğim kadarıyla geçen sene şampiyon olan paf takımımızın oyuncularının hiç bir tanesi bu sezon yaş limitlerini doldurdukları için oynayamayacaklar;yani yeni bir takım kurulacak bu yıl,bu takım ise ne yapacağını hep beraber izleyip göreceğiz.

oguzhan_1616
23.06.2008, 10:10
inşallah aynoı basarayı yakalarız,paflardada şampiyonlar ligi gibi bişe çok güzel olurduu...

MustafaParlak
23.06.2008, 10:24
BAŞARILAR TEKRARLANMALIDIR VE PAF TAKIMIMIZ BAŞARISINI TEKRARLAYIP ŞANSLA BURALARA GELMEDİGİNİ GÖSTERECEKTİR.

BUSENE SÜPER LİGDE, PAF LİGİNDE, VOLEYBOLL 2. LİGİNDE BİRİNCİ OLARAK ŞAMPİYON OLACAGIZ BÜTÜN TEMENNİLERİMİZ BUNA YÖNELİK...!

davulcu
23.06.2008, 10:31
İNŞALLAH GENÇ KARDEŞLERİMİZ AYNI BAŞARIYI TEKRARLARLAR BİZ ONLARA DAİMA GÜVENİYORUZ BAŞARILAR GENÇ YİĞİDOLAR