Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas stadı bakıma alındı

GokhanTurna
09.07.2008, 13:28
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_el_4EylulSta di001.jpg

UEFA Intertoto Kupası 2. tur ilk maçında OFK Grbalj ile deplasmanda 2-2 berabere kalan Sivasspor, Karadağ ekibini 13 Temmuz'da Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda konuk edecek.
Rövanş maçı öncesinde, karşılaşmanın oynanacağı stadyumun UEFA kriterlerine uygun hale getirilmesi için bir süre önce başlatılan çalışmalar, tüm hızıyla sürüyor.

Sivasspor ile OFK Grbalj arasında 13 Temmuz'da oynanacak UEFA Intertoto Kupası 2. tur 2. karşılaşması öncesinde, maçın oynanacağı Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda tadilat çalışmaları sürüyor.
Sivasspor'un Avrupa kupalarında oynayacağı maçlar nedeniyle 2007-2008 futbol sezonunun sona ermesinin ardından, stadyumun bazı bölümlerinin UEFA kriterlerine uygun hale getirilmesi için başlatılan tadilat çalışmaları aralıksız sürüyor.

Protokol, VIP ve basın tribünlerinin genişletilmesi, koltuk sayılarının artırılması, sporcu giriş ve çıkış tünellerinin yenilenmesi ve soyunma odalarının daha modern bir görünüme kavuşturulması amacıyla başlatılan çalışmaların maç gününe kadar bitirilmesi hedefleniyor.

Bu arada, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nce stadyumun giriş kapılarına ''Stadyum Intertoto müsabakaları için geçici olarak yürüyüş ve antrenmanlara kapatılmıştır'' yazısı asıldı.

BirSubat2oo7
09.07.2008, 13:29
Daha bitmedi mi.Sakata gelmeyelim kardeşim.

kaya0758
09.07.2008, 13:39
umarım wc'lerdeki su akmayan musluklar tamir edilir vede wc'lere küçük bir tas koyulur yada musluklara küçük bir hortum takılır.

BirSubat2oo7
09.07.2008, 13:43
umarım wc'lerdeki su akmayan musluklar tamir edilir vede wc'lere küçük bir tas koyulur yada musluklara küçük bir hortum takılır.

Büyük yapılan yerlerden mi bahsediyorsun.
Su akmalı orda.

celooz
08.08.2008, 10:16
yeni stadta yeni basarilar dilegiyle

mysuskunx
08.08.2008, 10:21
YAV ARKADAŞIM SEN NERDE KALDIN ESKİ KONULARI TEKRAR AÇMAYIN....

XXCakir58
08.08.2008, 10:28
bir hayirlisiyla biteydi. Süperlige yetissinde gerisi önemli degil.
Paylasim icin sagol.

familia tokat
22.01.2009, 08:46
stadınız cok guzel bende familia tokat olarak yıgıdo genclige album cıkmarmak istiyorum

kayseri-number-one-dj@example.com