Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor'da gidecekler belli oldu

gmmetin
17.07.2008, 16:34
Sivasspor'da gidecekler belli oldu
Türkiye'yi UEFA Intertoto Kupası'nda temsil eden Sivasspor'da, kadroda yer alan 4 futbolcunun satılmasına, 5 oyuncunun ise başka takımlara kiralanmasına karar verildi.

Sivasspor'da, teknik direktör Bülent Uygun, transfer komitesi ve teknik heyetin raporları doğrultusunda kiralık verilmesi ve satılması kararlaştırılan sporcular belirlendi.

Rapora göre kaleci Volkan Ünlü, Ilgar Gurbanov, Emre Efe, Aytaç Ak ve Murat Yılmaz'ın kiralık olarak verilmesine, Uğur Yıldırım, İvan Cvetkov, Ömer Kaplan ve Mahmut Hanefi Erdoğdu'nun da satılmasına karar verildi.

Uygun, kiralık olarak verilmesi kararlaştırılan futbolculara, Vestel Manisaspor, Diyarbakırspor, Sakaryaspor, Boluspor, Giresunspor, Altay, Karşıyaka ve Konya Şekerspor'un, satılmasına karar verilen oyunculara ise Antalyaspor, Denizlispor ve Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'un talip olduğunu kaydetti.

gmmetin
17.07.2008, 16:36
volkan ünlü gibi avrupa liginde az da olsa oynamış bir oyuncunun kiralanması çok tuhaf ya...

kadir0911
17.07.2008, 16:40
vardir bildikleri birsey....hayirlisi...

sivasli215
17.07.2008, 16:42
en çok cvetkov a üzüldüm ama yapacak birşey yok...

muhsin koçak
17.07.2008, 16:43
ömer kaplan yeni mehmet yıldız olacak diye transfer edilmişti,adamın yüzünü bile göremedik,mahmut hanefi içinde aynı şeyler geçerli,bu adam transfer edildiği zaman ordulu arkadaşlar çok iddialı konuşmuşlar ve bu adam için hayatta sivassporda forma giyemez demişlerdi,haklı çıktılar demekki bir bildikleri varmış.ivan cvetkov gidebilir zaten bu tarz oyuncular sivasspora yaramaz,bize sahada savaşacak adamlar lazım,kaldıki thum transfer edildi.gidecek oyuncular içinde yer alan uğur yıldırım bence çok kaliteli bir oyuncu onu göndermek yerine kazanmanın yollarını aramalıyız bence,aksi taktirde çooook kafamızı taşlara vururuz.

AmiRaLL
17.07.2008, 16:46
Ya arkadaslar hepsini anladimda bu Kaleci volkan neden gidior ya adam bomba gibi kurtarislar yapio bence akindan daha ii olurdu ileriki gunlerde ama Hocamizin da vardir bir bildigi ama hala anlamis digilim volkan?

şafak58_35
17.07.2008, 16:47
en çok uğur yıldırıma üzüldüm.........

EyüphanAydın
17.07.2008, 20:49
Haber doğru ise en çokta VOLAKAN ÜNLÜ ismine üzüldüm.Çok iyi bir kaleciydi.Ama yinede bir bildikleri vardır.