Orijinalini görmek için tıklayınız : ! ! ! BİR GÜNEŞ DOĞUYOR İSTANBUL'DA ...! ! !

MustafaParlak
17.07.2008, 20:53
ÖNCELİKLE İSTANBUL LİSELİ YİGİDOLAR OLUŞUMU(İ.L.Y.O) OLARAK SİVASSPORUMUZA, AŞKIMIZA, ARMAMIZA, FORMAMIZA, FUTBOLCUMUZA, TEKNİK HEYETİMİZE VE GERÇEK SİVASSPOR TARAFTARINA BRAGA MAÇINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

İSTANBULDA YAŞAYAN GENÇ YİGİDOLAR:

SİVASSPORUMUZA VE BİZE VERİLEN DESTEGİN ÇOK AZ OLDUGUNU HERKEZ BİLİYOR.İŞTE BU EZBERİ BOZUP İ.L.Y.O OLARAK ARTIK OLUŞUM DEGİL GRUP OLMAK İSTİYORUZ.BUNUN İÇİNDE ARTIK NARKOZ YEMİŞ İSTANBULLU YİGİDOLARI BİZİMLE BİRLİKTE OLMAYA ÇAGIRIYORUZ BÜYÜK VE AKILLARDA KALACAK BİR BULUŞMA YAPIYORUZ.BÜYÜK-KÜÇÜK, GENÇ YAŞLI DEMEDEN HERKEZİ ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ.ŞEREFLİ BÜYÜK ABİLERİMİZDE ARAMIZDA BULUNMASI TEMENNİ EDİYORUZ.

BİLGİLER;

YER:KADIKÖY BALON CAFE ÖNÜ.
SAAT:13.30
TARİH:31.08.2008
DAVET VERİLENLER:TÜM YİGİDOLAR
İRTİBAT:
LİSE!MUSTAFA: sivasspor-mustafa@hotmail.com
EyüphanAydın: eyuphanaydin058@hotmail.com
zaralı_sansar: sivasspor_bircan@hotmail.com
YİGİDOMUSTAFA58: yigidomustafa58@hotmail.com

TEL:05366051995 (MUSTAFA PARLAK)

KONUYU SAYGIDEGER ABİMİZ VELİ BİRCAN'IN BİR SÖZÜ İLE BİTİRMEK İSTİYORUM;
''Kütüğünde SİVAS Yazdıgı halde, Bunun Farkında Olmayan O Kadar KÜTÜK Varki.''

EyüphanAydın
17.07.2008, 21:07
Saygıdeğer kardeşim Mustafa,Bu oluşumda azda olsa katkımız olmuştur.Hiç bir zaman bunu göstererek Sivasspor'un adını art niyetli kullanmadık.

Yaşımızın vermiş olduğu dinamikliği iyi konulara kullanmasını hep bildik.Hayırlısıyla bu oluşumu inşallah büyük engellerde olsa aşmasını bileceğiz.

Az konuşup öz konuşmayı,sözde değil özde Sivaslı olmasını severim.Her zaman sözünün arkasında durmasını,söz vermeyi namus olarak görmesini bilirim.

Saygıdeğer büyüklerim + küçüklerim biz size ipi uzattık...! Artık geri kalan detaylar sizi ilgilendirir.Bu uzatılan ipi sizin tutmanız lazım.Tutupta bir daha bırakmamanız lazım.

Bu konu Sivasspor için iyi olucaksa,öylede olucaktır hiç çekinmeden bu oluşuma bu grubumuza destek verin.

Lügatımızı değiştirip artı yönde kullanalım.Birbirimizi iltip lahte koymayalım.

Saygı ve sevgilerimle...

| | 'Eyüphan Aydın ' | |

MustafaParlak
17.07.2008, 21:18
EYÜPHAN ZATEN SİVASLI OLMAK SİVASLILIGI KALDIRMAKTIR.

yigidomustafa58
17.07.2008, 21:31
kardeşlerim gerçekten tekrar böyle bir organizasyona girdiğimiz için çok mutlumuyum ve umutluyum...

İnşallah belirtilen tarihte tüm Sivaslıları ve Sivasspor'a yürekten ve gönülden destek olanları bekliyoruz...

herşey Sivas ve Sivasspor için olduğunu asla unutmayın, teşekkürler...

Saygılarımla ;
Mustafa SALTIK

yigidomustafa58
17.07.2008, 21:49
inşallah beklenen ilgi bu sefer olacaktır ....

velibircan
17.07.2008, 21:54
YOLUNUZ HER ZAMAN AÇIK OLUR İNŞALLAH.....MUSTAFA VE EKİBİNE BAŞARILAR ;)

merkez_emre
17.07.2008, 21:59
valla yasanan hayatta hep aynı sahne var " kahraman bakkal süper markete karşı" istanbuldakı cogu sivaslı gencımizde kolaya kacıp 3 kucuklerın pesınden kosuyor bunun hem genclerın gıderek özünü kaybetmesi batıya özenmesının nedenı hem de 3 kucuklerın bır kac senede bır yakaladıkları sampıyonluklarla kendılerını kandırmalarının katkısı var....

ne dıyelım kahraman bakkallara super marketlerle yaptıkları rekabet de basarılar :)

MustafaParlak
17.07.2008, 22:59
valla yasanan hayatta hep aynı sahne var " kahraman bakkal süper markete karşı" istanbuldakı cogu sivaslı gencımizde kolaya kacıp 3 kucuklerın pesınden kosuyor bunun hem genclerın gıderek özünü kaybetmesi batıya özenmesının nedenı hem de 3 kucuklerın bır kac senede bır yakaladıkları sampıyonluklarla kendılerını kandırmalarının katkısı var....

ne dıyelım kahraman bakkallara super marketlerle yaptıkları rekabet de basarılar :)

VALLA ABİ HERŞEYİ SÖYLEMİŞSİN.

SANKİ MİLLETE NARKOZ YAPMIŞLARDA UYANMIYORLAR.

ADAM SİVASLIYIM DİYOR 3 KÜÇÜKLERİ TUTUYOR GİT KARDEŞİM BÖYLE OLACAKSAN SİVASLIYIM DEME.

VALLA BİRİ BANA SİVASLIYIM DESE SİVASSPORUN KAÇ MAÇINA GİTTİN DİYORUM.GİTMEDİM DİYORSA MUHATTAP OLMUYORUM.

Ultra sivasli
17.07.2008, 23:33

COK DOGRU YAZMISIN GARDAS BIZ ZOR OLANI SECTIK SIVASSPORU TUTMAK KOLAY DEGIL BELKI ÖMRÜMÜZDE HIC SAMPIYONLUK GÖRMÜYECEZ BELKI HIC BIR KUPA GÖRMEYECEZ AMA O HAYELLE YASAYACAM BELLIMI OLUR SIVAS NIYE SAMPIYON OLMASIN OLAMAZSADE YINE SIVASSPORDAN BASKA TAKIM TUTMAYACAM KOLAYI HER KEZ SECER AMA MAKSAK ZOR OLANI SECMEK VE SEVMEKTIR BENDE ZOR OLANI SECTIM ÖMRÜM YETTIGINCE SEVIP DETSEKLEYECEM

etzel1967
17.07.2008, 23:46
''Kütüğünde SİVAS Yazdıgı halde, Bunun Farkında Olmayan O Kadar KÜTÜK Varki.''
başka söze gerek yok...mezara kadar sivasspor....

BirSubat2oo7
18.07.2008, 00:17
Sabahtan beri kafam güzel dolaşıyorum arkadaşlarla.Bir Sivaslı kardeşim genç olmak vardı dedi.Niye dedim.Sivasspor.Com'a gir dedi.Anlamadım birşey.Şimdi bu saat itibari ile girdim siteye ve bu konu ile karşılaştım.Gençler çalışıyor.Helal olsun size.Sivasspor en güzel taraftarına bu güzel çalışmalarla ulaşacaktır.10 sene içinde tahminen dünyanın en iyi taraftarı biz olacağız.Yeterki yeni nesile satılmış kulüpleri önermeyin gardaşlar.Bu gençler gibi olmalarını sağlayın.

MustafaParlak
18.07.2008, 09:10
Sabahtan beri kafam güzel dolaşıyorum arkadaşlarla.Bir Sivaslı kardeşim genç olmak vardı dedi.Niye dedim.Sivasspor.Com'a gir dedi.Anlamadım birşey.Şimdi bu saat itibari ile girdim siteye ve bu konu ile karşılaştım.Gençler çalışıyor.Helal olsun size.Sivasspor en güzel taraftarına bu güzel çalışmalarla ulaşacaktır.10 sene içinde tahminen dünyanın en iyi taraftarı biz olacağız.Yeterki yeni nesile satılmış kulüpleri önermeyin gardaşlar.Bu gençler gibi olmalarını sağlayın.

TEŞÜKKÜRLER ABİ.

VALLA GENCİZ AMA BİZE KATILAN YOK ABİ BELKİ BU SON TREN OLACAK BUNADA BİNEMEYEN SİVASSPOR TRİBÜNLERİNİ KAÇIRMIŞ OLACAK ALLAH İSTANBULDAKİ YİGİDOLARI BU TRENE BİNMEYİ NASİP ETSİN...

BirSubat2oo7
18.07.2008, 09:22
ANLADIĞIM KADARI İLE MUSTAFA,EYÜPHAN ve SEN DİREKSİYONSUN.SİZİ GÖREN GENÇLER NASIL GELMEZ Kİ YANINIZA.ANCAK ÇALIŞMAYA DEVAM EDİN İLERKİ YILLARDA ÇOK DUA ALIRSINIZ.ÇÜNKÜ BİR KIVILCIM 10 SENE İÇİNDE ORTAMIN GELİŞMESİNE NEDEN OLACAK.BİR BÜYÜK KUPA BEKLENİYOR VE HEDEF BU.BU İLAÇ OLACAK.AMA ÇALIŞMAYA DEVAM.

yigidomustafa58
18.07.2008, 10:29
Allah razı olsun abicim biz Sivasa ve Sivasspora yürekten ve gönülden desteğimizi
asla hiçbir zaman çekmeyecek Sivaslı Yiğidolarız ...

amacımız Sivas'a ve Sivasspor'a bir katkımız desteğimiz olmasıdır...

Özellikle de İstanbuldaki maçlara biz zaten hepsine gidiyoruz ama hep beraber gidip
orayı coşturmakta istiyoruz ...

birlikten kuvvet doğacağınızı bizden çok büyük abilerimiz ablalarımız daha iyi bilir...

Mustafa SALTIK

yeniceri_can
18.07.2008, 13:07
biz burada Sivas'tan elimizden geldiği kadar sizlerleyiz.kendinizi yanlız hissetmeyin.
emre abimin son cümlesinede katılıyorum.sizlere başarılar diliyorum.

MustafaParlak
18.07.2008, 14:19
biz burada Sivas'tan elimizden geldiği kadar sizlerleyiz.kendinizi yanlız hissetmeyin.
emre abimin son cümlesinede katılıyorum.sizlere başarılar diliyorum.

SAOL CAN DESTEGİNİZİ HİSSETMEK BİZE GÜÇ VERİYOR.SEN, VELİ ABİ, EMRE ABİ VE DİGER ABİLERİMİZİN DESTEKLERİ İLE AYAKTAYIZ.

BİZ ELİMİZDEN GELDİGİNCE SİVASIMIZA VE SİVASSPORUMUZA YAKIŞANI YAPIYORUZ.BİZLERİ DAHADA ÇOGALTMAK İSTİYORUZ.KATILMAK İSTEYENLERLÜTFEN BİLGİ VERİN..

şafak58_35
18.07.2008, 14:21
imkanı olan kaçırmasın.................... .........

XXCakir58
18.07.2008, 15:13
Yolunuz acik olsun. Size basarilar dilerim. Insallah beklenen ilgi olur ve daha cogallasir.
Paylasim icin sagol.

MustafaParlak
19.07.2008, 09:52
Yolunuz acik olsun. Size basarilar dilerim. Insallah beklenen ilgi olur ve daha cogallasir.
Paylasim icin sagol.

İNŞALLAH ABİ ALLAHIN İZNİ İLE OLACAK.

MustafaParlak
19.07.2008, 16:22
SAKARYASPORLU KARDEŞLERİMİZDE ARAMIZDA OLACAKLAR.

ONLARA YANİ TATANGALARADA TEŞEKKÜR EDİYORUM.,

BU BULUŞMADA KARDEŞLİGİMİZİ ONLARA GÖSTERECEGİZ.

MustafaParlak
19.07.2008, 20:46
TATANGALAR.COMA BENİM ADIMA KONU AÇMIŞLAR YENİ HABERİM OLDU ONLARDA GELMEK İSTİYORLAR REDDETMEM GEREK ADAMLAR BENİ DELİRTİCEKOLUŞACAK HATALARDAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM...

merkez_emre
19.07.2008, 22:29
yaf olm birşeyide dogru yap yanlıs siteye yazmıssın

MustafaParlak
20.07.2008, 23:24
1000 MESAJIMI BU ÖNEMLİ KONUYA BU HÜZÜNLÜ AKŞAMDA YAZYORUM HAYDİ YİGİDOLAR BULUŞMAYA YAZMAKTAN BIKTM ANNE LAFINI BİLE BUKADAR KULLANMADIM YAF...

EyüphanAydın
21.07.2008, 20:25
Sivaslılar haydi ayaklanma zamanı geldi çattı.