Orijinalini görmek için tıklayınız : İHL'liler buluşuyor

Rallim58
18.07.2008, 09:21
Sivas İmam Hatipliler Derneğinin organize ettiği buluşma, 27 Temmuz 2008 Pazar günü saat 10.00'da gerçekleşecek. Paşabahçe piknik alanında gerçekleştirilecek organizasyona 3000 kişinin katılımı bekleniyor. Dernek başkanı Samet Şimşek, Başkan Yardımcısı Mustafa Öztürk, Dernek Genel Sekreteri Recep Alim ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen basın toplantısında başkan Şimşek; "Bugüne kadar Sivas İmam Hatip Lisesine kayıt olup mezun olmuş ya da bir vesile ile olamamış tüm camiayı kapsayan bir organizedir. Bu rakam, Sivas İmam Hatipliler olarak 30 bini aşkın mezunu ve mensubu olarak karşımıza çıkıyor, bu vesileyle bu yıl 3.sünü düzenlediğimiz piknik buluşmasına tüm İmam Hatipliyim diyen arkadaşlarımızı bekliyoruz" dedi.

Piknik buluşmasına il dışından da katılımın olacağı belirtilirken piknikte; yiyecek ve içecek ikramı ile katılımcıların eğlenceli vakit geçirebilmeleri için çeşitli etkinlik ve anılar bölümü olacağı, öğrenildi.

Sivas'ımız dışında bulunup o tarihlerde Sivas'ta bulunanların katılması için, gelemeyenlerin ise buradan bilgilenilmesi için paylaşmak istedim. Nasip olursa bende orada olacağım.

MustafaParlak
18.07.2008, 09:58
HAYIRLI UGURLU OLSUN...!

İNŞALLAH GÜZEL GEÇER...

emrem
18.07.2008, 11:10
Güzel bir organizasyon, düzenleyenlere teşekkürler.

Rallim58
18.07.2008, 17:53
Piknik buluşma organizasyonunda katılımcıları konuşmalarla sıkıntı olmaması için sadece dernek başkanının selamlama konuşması olacağı, bu konuşmanında 5 dakikayı geçmeyeceği öğrenildi. Piknik amacının, daha ziyade Sivas İmam Hatip Lisesinde 1 yılda olsa eğitim görmüş tüm şahısların katılmasını sağlamak olduğu bilgisi geldi. Önceki senelerde yapılan buluşmadan daha geniş çerçevede etkinlik ve ikramların olacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

BirSubat2oo7
18.07.2008, 18:05
İmam Hatiplileri çok severim.İnşallah Rallim58 gardaş güzel görüntüleri bizlerle paylaşacak ve bizde kendimizi ordaymış gibi sanacağız.Öylemi Rallim58.

Güzel bir haber...Ama uzaktayım...

Rallim58
20.07.2008, 17:26
Nasip olursa burada siz imam hatiplilere ve imam hatiplileri sevenlere resimleri aktaracağım. inşaallah.

rEsuLAKPINAr
20.07.2008, 17:37
bende i.h.l okuyorum bende giderim inşallah

Rallim58
21.07.2008, 15:55
Sitemizde İHL 'li üye sadece kewel kardeşimiz varmış ?????

balmandol
21.07.2008, 16:22
Bizde varız..Sesimiz çıkmıyorsa azda olsa seslenelim o zaman :))
İmam-Hatip'li olmaktan gurur duyuyoruz Allah'ın izniyle...

XXCakir58
21.07.2008, 16:32
Insallah güzel gecer. Hayirlisi olsun.
Paylasim icin sagol.

Rallim58
21.07.2008, 17:37
Bizde varız..Sesimiz çıkmıyorsa azda olsa seslenelim o zaman :))
İmam-Hatip'li olmaktan gurur duyuyoruz Allah'ın izniyle...

Teşekkür Balmandol, buradan yurt içi yurt dışında bulunan üyelerimize duyurmak için konuyu açmıştım.

Ayrıca sitede daha çok imam hatipte okuyan üye olduğunu düşünmüştüm ama maalesef...???

BirSubat2oo7
21.07.2008, 17:50
Teşekkür Balmandol, buradan yurt içi yurt dışında bulunan üyelerimize duyurmak için konuyu açmıştım.

Ayrıca sitede daha çok imam hatipte okuyan üye olduğunu düşünmüştüm ama maalesef...???

Ben bir dönem okumak zorunda kaldım.Zorunda kalmam iyi olmuş.Çünkü çok sevdim.Geri dönüş olsada mezun olsam.Ama bayağı zaman geçti.Eyvallah tekrar gardaş.

Rallim58
22.07.2008, 00:22
Ben bir dönem okumak zorunda kaldım.Zorunda kalmam iyi olmuş.Çünkü çok sevdim.Geri dönüş olsada mezun olsam.Ama bayağı zaman geçti.Eyvallah tekrar gardaş.

Gardaşım sende davetlisin. Burda mezun olanların buluşması değil o okulda okuyup mezun olsada olmasada İmam Hatipe kayıt olmuş tüm öğrencileri kapsıyor. Yani o okul ortamında aynı havayı teneffüs eden öğrencileri bir araya getiren organizasyon. Duymayan kalmasın diye konu açtık. Üzüntüm; sitede üye kardeşlerimizden İHL'linin yok denecek kadar az olmalarıdır.

sivasli_tufan
22.07.2008, 06:02
2003 sarkisla imam hatip lisesi mezunuyum suan yurtdisindayim o yuzden gelemem

Rallim58
22.07.2008, 08:39
2003 sarkisla imam hatip lisesi mezunuyum suan yurtdisindayim o yuzden gelemem

Gönüller bir olsun Tufan kardeşim, gönlünüzün bizimle olduğuna inanıyorum. Sağolun.

muspol58
22.07.2008, 08:54
selamün aleyküm gardaşlarım.bir imam hatip mezunu olarak piknikte yer almak isterdim ama şehir dışında oldugumdan piknikte yer alamıyacağım için üzügünüm.istanbuldan tüm sivaslı gardaşlarıma vede imamhatipli gardaşlarıma sevgilerimi sunuyorum aranızda olamazsamda kalbim sizlerle.İHL Derneğine çalışmalarında başarılar diliyorum

34istanbul_58
22.07.2008, 09:28
Selamün aleyküm bende 94 SİVAS İHL mezunuyum bende şehir dışında olduğumdan katılamayacam. Biliyorumki orda olmak isteyen çok İHL li var onlarında gönlü orda olmaktan yana ama malum hayat şartları insalara bazen her istediğini yaptırmıyor hayırlısı inşallah iyi geçer benimde gönlüm sizlerle katılanlara ve katılamaynlara sevgilerimi yolluyorum.paylaşım için teşekkürler.

Rallim58
24.07.2008, 17:44
Pazar günü bizdensiniz.Buluşmak isteyenlere büyük fırsat. Kaçırmamanızı tavsiye ederim

Rallim58
25.07.2008, 16:32
İmam Hatipliler ve İmam Hatiplilere gönül verenleri aramızda görmek isteriz. Pazar günü sabah 08.30 ile 10.00 arasında Paşafabrikasına otobüslerle servis yapılacaktır. Otobüslerin hareket yeri, Merkez İmam Hatip Lisesi (İnönü Müzesi karşısı) olacaktır.

İlgilenenlere duyurulur...

titizyiğido
25.07.2008, 16:34
bende bi imamhatiplki olarak sevindim organizasyonunuz inşallah iyi geçer

Rallim58
25.07.2008, 16:45
bende bi imamhatiplki olarak sevindim organizasyonunuz inşallah iyi geçer

Üstadım toplantılar ve bu tür organizeler katılımcıların davete icabetleri ile güzellik kazanır. İnşaallah sizlerde katılırsınız...

DOCKA
25.07.2008, 16:49
BENDE KATILACAKTIM ANCAK YENİ OĞLUM OLDU VE BU VESİLEYLE ŞEHİRDIŞINDAN MİSAFİRLERİM OLDUĞUNDAN DOLAYI BU GÜZEL PİKNİĞE KATILMAYACAĞIM BİR DAHAKİ SENEYE ALLAHU TEALA İZİN VERİRSE KATILMAYI DÜŞÜNÜYORUM İNŞALLAH

titizyiğido
25.07.2008, 16:50
Üstadım toplantılar ve bu tür organizeler katılımcıların davete icabetleri ile güzellik kazanır. İnşaallah sizlerde katılırsınız...

kardeşim sivasta olsaydım mutlaka bu davete icabet ederdim

Rallim58
25.07.2008, 17:05
Sivas merkez de bulunan dostların katılmaları da bizleri mutlu eder. Önceki senelerin organizelerinde de gördük ki, biraraya gelince kim nerede ne iş yapar adeta o buluşmada haberdar olduk. Bu nedenle kardeşlerimizin biraraya 2 yılda bir de olsa yapılması taraftarıyım. Seneye yapılıp yapılmayacağı gelecek tepkilere bağlı...

İl dışında olup mazeretlerine binaen gelemeyenler de nasip olursa buradan resimlerle hasret giderirler..

Doçka, yeni yavrunuzun ailenize mutluluk, sağlıklı ve hayırlı bir evlat olarak yetişmesi dileğiyle gözünüz aydın olsun...

İnşaallah seneye de olur...

Rallim58
28.07.2008, 14:41
Hasretlerin giderildiği, buluşmanın gerçekleştirildiği organize beklenenin üzerinde rağbetle mükemmel oldu.

velibircan
28.07.2008, 14:50
MAŞALLAH GERÇEKTEN KALABALIKMIŞ...

BENDE BİR İMAMHATİP'Lİ OLRAK ORDA OLMAK İSTERDİM AMA SİVASTA DEĞİLİM...

İNŞALLAH DENK GELİRİZ

Rallim58
28.07.2008, 14:55
Davete icabet eden Sayın vekilerimiz Mustafa Açıkalın, Selami Uzun, Osman Kılıç, Belediye Bşk. Yrd. Bünyamin Çoban, Baro başkanımız Mustafa Coşkun, İstanbuldan katılan Emekli hocalarımızdan Faik Küçükyazıcı, mazeretlerinden dolayı katılamayarak telgrafları iletilen BBP Genel Başkanı ve Sivas bağımsız milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, AKP milletvekili Hamza Yerlikaya, Aydın'da bulunan ilköğretim Müdürlerinden Hamit Şahin beylere teşekkür edildi.

Rallim58
28.07.2008, 19:17
Organizasyona sponsor olarak desteklerini esirgemeyen Banvit, Marka alışveriş merkezi, Emin Kitabevi, Özel Anadolu Hastanesi, Sivas Yumurta ve Taşarzade (Çiftlik mamülleri) firmalarına teşekkür ediyoruz.

Bu arada; katkı sunan firmalar arasında bulunan değerli dostum Ahmet Bayrakçı'nın yönetiminde bulunan ve Zara'dan Fransa'ya ilk ihracatını gerçekleştiren L'art&Wine PVC - Zara fabrika çalışanlarını ve yönetim kadrosunu tebrik ediyorum.

atamtürk
28.07.2008, 19:45
çok güzel bir olay her yönden desteklenmeli
** içinizde en hayırlınız KURAN,I öğrenen ve öğreteninizdir**
İNŞALLAH bu öğrenciler bütünmevki ve makamlarda söz sahibi olurlar.

superglam
28.07.2008, 21:52
Allah hayırlı mübarek eylesin..

adres58
28.07.2008, 22:39
Sivas İmam-Hatip Lisesi
2798 Atilla Torun
Mez.Tarihi:1991
Organizasyondaki arkadaşlar selamlar...

furkanyamak58
28.07.2008, 23:44
1988 SİVAS İHL Mezunu olarak organize yapan arkadaşlara ve tüm emeği geçenlere teşekkürler.Allah hepisinden razı olsun.Selam ve saygılarla..Eyüp Yamak

BirSubat2oo7
30.07.2008, 18:16
Resimler süper olmuş yiğido.Resimlerden gördüğüm kadarı ile ortamda süper olmuş.

Rallim58
30.07.2008, 18:28
Resimler süper olmuş yiğido.Resimlerden gördüğüm kadarı ile ortamda süper olmuş.

Teşekkür ederiz. Tüm güzellikler katılımcıların sayesinde olmuştur. Pazar günü Paşabahçe piknik alanında olanların çoğuda faydalandı (Helal olsun). 3000 kişilik organize için 4000 kişilik yemek hazırlandı. Organize 2500 kişi ile gerçekleşti ancak yemek yiyemeyenlerimiz olmasına rağmen yemeğimiz saat 14.00gibi sona erdi.

Seneye zor gibi ama gelen tepkiler de olması yönünde hayırlısı bakalım yarın neler olacak ancak Rabbim bilir.