Orijinalini görmek için tıklayınız : MİLLET VEKİLİ SAYIMIZ

selanikli58
19.07.2008, 12:23
ARTIK SİVAS 6 YERİNE 5 MİLLET VEKİLİYLE TEMSİL EDİLECEK,BİR MİLLET VEKİLİ EKSİĞİZ ARTIK MECLİSTE.SİVAS NÜFÜSU DÜŞÜYOR ARKADAŞLAR.BÖYLE DEVAM EDERSE DAHDA AZ MİLLET VEKİLİ ÇIKARMAYA BAŞLIYACAĞIZ..

Yiğiter
19.07.2008, 12:28
sivasın mustafa açıkalın diye bir vekili varmış..geçen gün mecliste konuşmuş ordan duydum...yazıklar olsun!!!!adamın adını unuttuk..ama suç onda değil ki..onu orya vekil diye gönderenlerin..

merkez_emre
19.07.2008, 12:31
isterse 20 tane olsun ne farkedecek sivas ıcın ne yaptılarki ne istiyorlar

musa3458
19.07.2008, 12:38
20 millet vekili olacağına unakıtan gibi işini bilen şehrine calışan bir tane olun yeter (bu sezon sivas millet vekillerinin hepsi patetes )

Divriği58-
19.07.2008, 12:53
20 millet vekili olacağına unakıtan gibi işini bilen şehrine calışan bir tane olun yeter (bu sezon sivas millet vekillerinin hepsi patetes )

Ne demek unakıtan gibi işini bilen şehrine çalışan demek ne şehri ne köyü vatana millete eşit adil olarak çalışıcak zaten biz bu kayırmacı zihniyet yüzünden ülke olarak bu gun buralardayız sivasın gelişmesi için sivaslı başbakan mı beklıycez illaha ........................ yok öyle bişey her geleb vatan için çalışmalı kendi yandaşları için kendi hemşerileri için çalışanların hali ortada

selanikli58
19.07.2008, 13:57
EVET ARKADAŞLAR BUNDAN SONRA MEMLEKETİMİZ 5 MİLLET VEKİLİ ÇIKARTICAK,BEN İLİMİZİN GİDİŞATINI BEĞENMİYORUM,KASABA OLMA YOLUNDA İLERLİYOR,NÜFÜS DÜŞÜYOR,GÖÇ ARTIYOR.BUNLARDA İLİMİZİN PASİFLİK KONUMUNA DÜŞMESİNE NEDEN OLUCAK.İŞALLAH OLMAZ DA BU DEDİKLERİM TOPRAK BÜYÜKLÜĞÜ YETMİYOR ARTIK.İŞ ADAMLARIMIZIN DAHA FAZLA İŞ KOLUNU AÇMALARI LAZIM SİVASIMIZA.

XXCakir58
19.07.2008, 14:31
hakkimizda hayirlisi. ALlah nasil biliyorsa öyle olur.
Paylasim icin sagol.

ırem58
19.07.2008, 14:48
BENCEDE SAYI ÖNEMLİ DEİL ÖNEMLİ OLAN MARİFETLERİ ŞU Bİ GERÇEK Kİ TÜRKİYEDE EN FAZLA İÇ GÖÇ VEREN SİVAS BUNUN ÖNCELİKLİ SEBEBİİ İŞ İMKANIN KISITLI OLMASI.BUNUN DA ENGELLENMESİ İÇİN MİLLETVEKİLLERİNİN DE DESTEĞİYLE BURAYA YATIRIMLARIN ARTMASI VE TANITILMASIDIR. TARİHE YATAKLIK VE TANIKLIK ETMİŞ OLAN ŞEHRİMİZ DAHA Bİ KÜLTÜR ŞEHRİ BİLE DEİL REKLAMA İHTYACIMIZ VAR İLK OLARAK.BU SEBPLEDE ÜÇ OLMUŞ BEŞ OLMUŞ HİÇ FARKETMEZ MASADA OTURUPTA MAAŞINI ALDIKTAN SONRA.....

şafak58_35
19.07.2008, 15:29
Ne demek unakıtan gibi işini bilen şehrine çalışan demek ne şehri ne köyü vatana millete eşit adil olarak çalışıcak zaten biz bu kayırmacı zihniyet yüzünden ülke olarak bu gun buralardayız sivasın gelişmesi için sivaslı başbakan mı beklıycez illaha ........................ yok öyle bişey her geleb vatan için çalışmalı kendi yandaşları için kendi hemşerileri için çalışanların hali ortada

abi sana katılıyorum aynı fikirdeyim senle....

elbeyli09
19.07.2008, 15:31
sizin başka işiniz yok mu ? şu konuştugunuz şeye bakın,boş verin böyle şeyleri

Abdullah DuMaN
19.07.2008, 16:10
ARTIK SİVAS 6 YERİNE 5 MİLLET VEKİLİYLE TEMSİL EDİLECEK,BİR MİLLET VEKİLİ EKSİĞİZ ARTIK MECLİSTE.SİVAS NÜFÜSU DÜŞÜYOR ARKADAŞLAR.BÖYLE DEVAM EDERSE DAHDA AZ MİLLET VEKİLİ ÇIKARMAYA BAŞLIYACAĞIZ..

evet merkezde nüfus artışı var ama ilçelerdede kayıp

emremoni
19.07.2008, 16:16

cok gusel soledin kardeş .....................

Turan 59
19.07.2008, 16:38
Bu siteyle ne ilgisi var anlayamadım.

bhdr5858
19.07.2008, 17:34
TOKAT BİLE SİVASTAN DAHA ÇOK MİLLETVEKİLİ ÇIKARIYOR.

titizyiğido
19.07.2008, 18:04
eee.sivas en çok göç veren illerin başında geliyor durum böyle olunca da nüfus düşüyor yapacak bişey yok zaten 6 olmuş 5 olmuş bizim için fazla değişen bişey olmayacaktır

selanikli58
23.07.2008, 12:45
sizin başka işiniz yok mu ? şu konuştugunuz şeye bakın,boş verin böyle şeyleri

VALLA BİZİM İŞİMİZ BU DESEM,SENİN YAŞINA HÜRMET AMA SEN ASIL BİRAZ DÜNYA İŞLERİYLE İLGİLENSEN DİYORUM.KONUŞTUĞUMUZ ŞEY DE SİVAS SPORUN DA MENFAATİNE OLACAK ŞEYLER BUNLAR,AMA KAPASİTE LAZIM ARKADAŞ....