Orijinalini görmek için tıklayınız : BÜLENT HOCADAN ELEŞTİRENLERE CEVAP...

MustafaParlak
21.07.2008, 15:04
Uygun, şöyle konuştu:
"Futbolcum hata yapacaktır, hatası varsa da benimdir. Suçu ben zaten üzerime alırım. Sonucunda bu kadar başarıyı elde eden, buralara getiren ve arslanlar gibi mücadele eden Sivasspor'un futbolcularıdır. Biz bir aileyiz. Hiçbir şekilde de hiç kimseyi kimseye değişmeyiz. O eleştiren arkadaşları da çok fazla muhatap olarak da kabul etmiyorum. Benim için bir değer teşkil etmedikleri için çok fazla umrumda da değil. Biz yine gerekenleri yapıp, Sivasspor'un başarısı için gerekenleri sergileyeceğiz."

davulcu
21.07.2008, 15:06
maç kaybetmiş olabiliriz ama asla adam kaybetmeyelim

şafak58_35
helal olsun hocama çok haklı........

caynina
tabiki futbolcular hata yapacaklar...

mysuskunx
21.07.2008, 15:07
HOCAM SEN YİNE BÜYÜLÜĞÜNÜ YAPIP BU HATAYI KABULLENMEN BİZ TARAFTAR OLARAK SANA DUYDUĞUMUZ SAYGI VE SEVGİYİ ARTIRIYOR HOCAM, BİZ TARAFTAR OLARAK SENİN VE TAKIMIMIZIN 12.ADAMI OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ.

XXCakir58
21.07.2008, 15:39
helal olsun hocama. Oyuncularina sahip cikiyor, cocuklari gibi görüyor, ailesi gibi görüyor, kimseninde onlari azarlamasina izin vermiyor.
Allah razi olsun Bülent hocam senden.
Paylasim icin sagol.

Abdullah DuMaN
21.07.2008, 15:55
YENERKEN NASIL DESTEK VERİYORSAK YENİLGİDEDE BÖYLE YAPMALIYIZ

Divriği58-
21.07.2008, 16:04
GERÇEK SİVASSPOR TARAFATARI KIM BU TIP MACLAR SONUCU CIKIYO ORTAYA TAKIMA HIC BIR MADDI DESTEK VERMEYEN KOMBINE ALMAYAN LISANSLI URUN ALMAYAN LAR GELIP BURDAN SALLYOLAR

özsivasli1903
21.07.2008, 16:16
biz sivasliyiz gardas bir gece de dost edinmeyiz bir mactada satmayiz...

oz.can
21.07.2008, 16:21
Helal olsun hocam, yiğitliğini gene ispatladın...
Herşey için teşekkürler...
Delikanlı, yiğit ve de büyük başkana da saygılar...
Sizin bu duruşunuz herşeye değer, üzerimize düşeni her zaman yapacagız inşallah.

XXCakir58
21.07.2008, 16:30
Sen bu Sivassporun basindan ayrilmadik sürece, cocuklarinizda sizi mahcup etmezler. Onlara inandiginizi biliyoruz, onlari sevdiginizi biliyoruz.
Helal olsun hocam.

Eyvaz94
21.07.2008, 16:59
Helal olsun Hoca. Hemen anlasiliyor ki buyuk bir takimin hocasisin.Ama Qurbanovu ve diqelerini neden gonderdin.

GuLo
21.07.2008, 17:46
Uygun, şöyle konuştu:
"Futbolcum hata yapacaktır, hatası varsa da benimdir. Suçu ben zaten üzerime alırım. Sonucunda bu kadar başarıyı elde eden, buralara getiren ve arslanlar gibi mücadele eden Sivasspor'un futbolcularıdır. Biz bir aileyiz. Hiçbir şekilde de hiç kimseyi kimseye değişmeyiz. O eleştiren arkadaşları da çok fazla muhatap olarak da kabul etmiyorum. Benim için bir değer teşkil etmedikleri için çok fazla umrumda da değil. Biz yine gerekenleri yapıp, Sivasspor'un başarısı için gerekenleri sergileyeceğiz."

Buda Sivasspor VE hocamızın Farkı Olsa Gerek..

pover58
21.07.2008, 17:51
iyi hasta hocam ugur yıldırımı niye satıyorsun bak duran toplarda vuracak adamımız yok ben çok aradım uguru.dünya firikik kralınıbulmuşsun kadroya almıyor sonrada satıyorsun bunu asla anlamadım ugur neden satılıyor

kaya0758
21.07.2008, 18:24
hocam verdiğin emeklere sağlık yüreğine sağlık...seni çok seviyoruz
ama hocam herve tum kesin 36 yaşında var gibi.
cvetkhovu göndermek akıl işi değil bence.umarım karar değiştirirsin ve takımda kalır.
ayrıca hocam kanat oyuncularımız niye orta yamıyo.
herşey bi aslanyürek apoyamı kaldı.apo defansmı yapsın ortamı yapsın

oz.can
21.07.2008, 23:10
iyi hasta hocam ugur yıldırımı niye satıyorsun bak duran toplarda vuracak adamımız yok ben çok aradım uguru.dünya firikik kralınıbulmuşsun kadroya almıyor sonrada satıyorsun bunu asla anlamadım ugur neden satılıyor

Herkes şu niye satılıyo, bu niye kiralanıyo diye soruyor.
Bence maddi hesaplar var işin içinde...
Bazıları para ettiği için, bazılarıda uyum saglayamadılar belki, Bülent hocaya ve Büyük Başkana güven gerisini merak etme sen

furky.b
21.07.2008, 23:11
Dogru Soylemis..
Bende Katiliyorum..

Hata Volkanda Degil..
Hata Volkani Oraya Koyanda!!..

mucahit_58
21.07.2008, 23:18
Biz sivaslıyız, tvdeki şampiyonluk kutlamaları için değil, Sivaslı olduğumuz için hep takımın yanındayız ve her zaman olacağız, unutmadan sadece iyi günde değil HERZAMAN!!

Bestepeli-58
22.07.2008, 00:47
HOCAM HAKLISIN AMA BU FENER MUHABETİ SANA YAKIŞMADI Bülent Uygun Fenerbahçe'nin antrenörü mü?

Kimse kızmasın ama Sivasspor küçük Fenerbahçe imajı çiziyor
Başkan Mecnur Odyakmaz koyu Fenerbahçeli
Teknik Direktör Bülent Uygun'sa gördüğüm kadarıyla fanatikten de öte bir Fenerbahçeli
Bülent Uygun şimdiden Fenerbahçe'yi şampiyon ilan etmiş ve Fenerbahçe şampiyon olur demiş
Emin olun Aragones bile şampiyonluk konusunda bu kadar kesin konuşmaz
Şimdi Bülent Uygun'a sormak lazım Fenerbahçe kesin şampiyon olacaksa siz futbolcularınızı nasıl motive edeceksiniz?
Ne yani onlara da "boşa uğraşmayın ,koşmayın ,mücadele etmeyin nasılsa Fenerbahçe şampiyon olur "mu diyeceksiniz
Pes yani
Sivasspor geçen sezon neredeyse fenerbahçe kadar puan toplamadı mı?
Neden Sivasspor şampiyon olur diyemiyorsunuz da Fenerbahçe şampiyon olur diyorsunuz
Ben Sivasspor taraftarının yerinde olsam Bülent Uygun'a tepki gösterirdim
Öyle ya
Madem Fenerbahçe şampiyon olur diyorsun neden bizi uğraştıyorsunuz diye sorardım

Bülent ÇÖLTEKİN

navruz58
22.07.2008, 06:58
gardas sanane demisze nolmus yani dünyani sonumu herseyede yorum bulmayin burakin ya asi olan konusuyor hayretsiniz bülent hocam sen birtanesin

navruz58
22.07.2008, 06:59
herseye birsey buluyorsunuz ya hela olsun ayip ya

anilcan213
22.07.2008, 07:16
bülent hoca napıor akli dengesi yerindemi...kiralık olarak gönderecegi bi oyuncuyu neden böyle önemli bi macta oynatıyor anlamadım...sanırım ii bişeyler yapsın da dha fazla para kazanalım die bi düşüncesi vardı gördük iyi primi dha kimse almaz onu....patlıcak sivasın elinde..hiç ii kaleci deil orda bn olsam yemezdim o goLü....kimseye acımayın hata yaptğı anda kesceksin ki futbolcuyu bi dha yapmasınnn.

MustafaParlak
22.07.2008, 08:41
HOCAM HAKLISIN AMA BU FENER MUHABETİ SANA YAKIŞMADI Bülent Uygun Fenerbahçe'nin antrenörü mü?

Kimse kızmasın ama Sivasspor küçük Fenerbahçe imajı çiziyor
Başkan Mecnur Odyakmaz koyu Fenerbahçeli
Teknik Direktör Bülent Uygun'sa gördüğüm kadarıyla fanatikten de öte bir Fenerbahçeli
Bülent Uygun şimdiden Fenerbahçe'yi şampiyon ilan etmiş ve Fenerbahçe şampiyon olur demiş
Emin olun Aragones bile şampiyonluk konusunda bu kadar kesin konuşmaz
Şimdi Bülent Uygun'a sormak lazım Fenerbahçe kesin şampiyon olacaksa siz futbolcularınızı nasıl motive edeceksiniz?
Ne yani onlara da "boşa uğraşmayın ,koşmayın ,mücadele etmeyin nasılsa Fenerbahçe şampiyon olur "mu diyeceksiniz
Pes yani
Sivasspor geçen sezon neredeyse fenerbahçe kadar puan toplamadı mı?
Neden Sivasspor şampiyon olur diyemiyorsunuz da Fenerbahçe şampiyon olur diyorsunuz
Ben Sivasspor taraftarının yerinde olsam Bülent Uygun'a tepki gösterirdim
Öyle ya
Madem Fenerbahçe şampiyon olur diyorsun neden bizi uğraştıyorsunuz diye sorardım

Bülent ÇÖLTEKİN

ADAM GEÇEN SEZONKİ Gİİ OYUNLAR OYNANACAGI İÇİN DEDİ BUNU SEN TAKMA BAŞKANDA BÜLENT HOCADA ADAM GİBİ ADAM Bİ ONLAR KALDI ONLARADA SATAŞIN.

MustafaParlak
22.07.2008, 08:43
bülent hoca napıor akli dengesi yerindemi...kiralık olarak gönderecegi bi oyuncuyu neden böyle önemli bi macta oynatıyor anlamadım...sanırım ii bişeyler yapsın da dha fazla para kazanalım die bi düşüncesi vardı gördük iyi primi dha kimse almaz onu....patlıcak sivasın elinde..hiç ii kaleci deil orda bn olsam yemezdim o goLü....kimseye acımayın hata yaptğı anda kesceksin ki futbolcuyu bi dha yapmasınnn.

VALLA BÜLENT HOCA DUYMASIN SENİ MAHKEMEYE VERİRSE TAZMİNATI SÖKE SÖKE ALIR.SENİN KAFAN GÜZELDİ GALİBA BU YORUMU YAPARKEN.:D

anilcan213
23.07.2008, 07:31
hoca senin ne sucun var yaw takım tıkır tıkır top oynadı volkan denen kaleci mi artık ne diyecegimi şaşrdım.onun yüzünden yenildik.....

atamtürk
23.07.2008, 17:07
hocam sizi çok seviyoruz takım güzel oynadı oyuncu değişikliğide güzeldi benim eleştirim maçı seyirci gibi izlemenizdi biraz daha heycanlı takımı ateşleyeçek harekete bulunmanız gerekirdi .ist olduğumuziçin tvde gözüken buydu ama takım güzel bide son vuruşlarda eksik kalıyoruz eminim bunun çaresini sizbenden iyi bilirsiniz saygılar.

celooz
08.08.2008, 10:18
hep bu cizgide kalir insallah insallah

XXCakir58
08.08.2008, 10:37
bize ugrasmadan bikmadilar. Sivassporu sevmiyorsaniz, bize bulasmayin, bize kötü yazilar yazmayin. Bizi kendimize birakin.

celooz
10.08.2008, 00:16
eger elestirileri elestirenleri muhatap onemli bi olay olarak gormuyorsa deger vermiyorsa allah sonumuzu hayyir getrirsin usat buyuk adamsin ama hatani bir iki uc bes elli gormezsen hatani gozune sokarlar daha oncelerdede boyle olmadimi bulent hocam fenerdede boyle devam ettin elestirenleri muhatap gormedin taraftari adamdan saymadin baskani sallamadin turkiyenin yildiziyken kaybolup gittin tekrar bir yildizsin sivasin sevgilisisin lutfen elestirenleri elestirilere kulak as yinede bildigini yap basarilarinin devamini dilerim

muraji
13.08.2008, 00:10
bulent hocam bildigini yap sen bildigini yapinca buralara geldik zaten

furkancfc
13.08.2008, 08:19
Helal olsun hocam çok haklı konuştun. Yiğitliğini mertliğini bir kez daha ispatladın helal olsun.

karalarköyü
17.08.2008, 21:56
Bülent hocamiz a cook ama cook tesekürler bizi buralara kadar getirdi diye, Hocamizin sayesinde maci kazaniyoz bazen de sansislik oliyo kayipediyoz.
Kazandimizda=Kral
Kayipedimizde= I$ini yapamiyo diyosunus
Bence Bülent Hoca hep Kral ve I$ini hep dogru yapiyo. Fatih Terim 2 :D

myplayax
31.08.2008, 18:52
inşallah Hocamız Tum u satter cünkü hıc bır yeneteği yok yollasın Antalyaya :D

myplayax
31.08.2008, 18:52
doğruyum ama değilmi?
arkadaşlar?:);)