Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivassporun Maclarinin Yayinlanmamasi

merdoo
02.09.2005, 13:43
Gardaşlar Sivasspor Süper Lige Cikti Cikali Toplasaniz Tvde 10 Dakika Gosterilmedi 2 Ligde Daha Cok Izliyoduk Takimimizi Buna Bir Care Bulalim Ben De Dahil Gurbette Olanlar Hic Goremeyecek Bazilşarimiz Sivasta Statta Izleyebilecek Ama Biz Haftada 2 Dakikayla Yetinelimmi Hep Beraber Bir Care Bulalim

GeCeVeMaVi58pRf
02.09.2005, 14:30
Haklisin Kardes Gece 1 E Kadar Sivassporun Macini Bekliyoruz çok Kisa Geciyorlar Sivassporu 2.ligde Daha çok Izliyorduk Valla... Birde Werner Lorant Hocamizi Canli Yayina Cagirmislar Durmadan Fener Bahceyle Ilgili Soru Soruyorlar Ayip Yani

10ur58
02.09.2005, 14:49
İkinci lig de iken her heafta olmasa da bir kaç haftada bir takımımızın maçını izliyorduk şimdi ise gece bire bir buçuğa kadar iki dakikalık görüntü için bekliyoruz.Bence bir kampanya başlatalım digiturk'e elimizden geldiğince mail atalım .Sivas'ın seyirci potansiyelini görmek belki de onları da belirli günler maçlarımızı yayınlamak konusunda cesaretlendirip itci bir güç oluşturabilir.BEN FORUMA GİRİP MESAJIMI OKUYAN BÜTÜN YİGİDOLARDAN BU DUYARLILIGI GÖSTERMELERİNİ VE SİVASSPOR'A SAHİP ÇIKMALARINI BEKLİYORUM. hepinize selamlar.....! "10ur58"

superglam
02.09.2005, 15:26
arkadaşlar her hafta bir site kurulup (mesela sivasspor.dostweb.com gibi) o siteden lig tv si olan kardeşimiz yayın yapabilir. veya msn messengerdan olabilir. tabi bu bir fikir.. Sizlerde fikirlerinizi yazabilirsiniz..

NE OLURSA OLSUN SİVASSPOR ŞAMPİYON OLSUN

GeCeVeMaVi58pRf
02.09.2005, 17:17
arkadaşlar her hafta bir site kurulup (mesela sivasspor.dostweb.com gibi) o siteden lig tv si olan kardeşimiz yayın yapabilir. veya msn messengerdan olabilir. tabi bu bir fikir.. Sizlerde fikirlerinizi yazabilirsiniz..

mesela yayın programını ben gördüm aşağıda inceleyebilirsiniz.

http://www.turkmac.com/yazilimgoster.php?id=3580

EVET BENCEDE ÇOK GÜZEL OLUR VARMI ÖYLE BİR BABAYİĞİT :)

x_burnley
03.09.2005, 23:24
Gardaşlar Sivasspor Süper Lige Cikti Cikali Toplasaniz Tvde 10 Dakika Gosterilmedi 2 Ligde Daha Cok Izliyoduk Takimimizi Buna Bir Care Bulalim Ben De Dahil Gurbette Olanlar Hic Goremeyecek Bazilşarimiz Sivasta Statta Izleyebilecek Ama Biz Haftada 2 Dakikayla Yetinelimmi Hep Beraber Bir Care Bulalim
mrb benim adım uğur istanbul bayrampaşadan ne söylesen haklısın illede büyük takımlarla maç yaptığımız zaman mı 90 dakika seyredeceğiz ne yapmamız gerekiyor bu konuda bilemiyorum ama bir fikrin varsa seni desdeklemeye hazırım saygılarımla uğur

x_burnley
03.09.2005, 23:28
İkinci lig de iken her heafta olmasa da bir kaç haftada bir takımımızın maçını izliyorduk şimdi ise gece bire bir buçuğa kadar iki dakikalık görüntü için bekliyoruz.Bence bir kampanya başlatalım digiturk'e elimizden geldiğince mail atalım .Sivas'ın seyirci potansiyelini görmek belki de onları da belirli günler maçlarımızı yayınlamak konusunda cesaretlendirip itci bir güç oluşturabilir.BEN FORUMA GİRİP MESAJIMI OKUYAN BÜTÜN YİGİDOLARDAN BU DUYARLILIGI GÖSTERMELERİNİ VE SİVASSPOR'A SAHİP ÇIKMALARINI BEKLİYORUM. hepinize selamlar.....! "10ur58"
mrb adım uğur ne söylesen haklısın gardaş ama ne yapabiliriz ve bu nasıl olacak bu konuda senin her zaman destekçilim ama bu bir iki kişi ile olacak iş değil tüm sivaslı ve sivas halkı bir baskı yapması gerekiyor ve bu konuda hiç geç kalmadan bir kampanya başlatalım bu iyi bir fikir saygılarımla

x_burnley
03.09.2005, 23:30
Haklisin Kardes Gece 1 E Kadar Sivassporun Macini Bekliyoruz çok Kisa Geciyorlar Sivassporu 2.ligde Daha çok Izliyorduk Valla... Birde Werner Lorant Hocamizi Canli Yayina Cagirmislar Durmadan Fener Bahceyle Ilgili Soru Soruyorlar Ayip Yani
mrb adım uğur zaten bizim bu medyamız pislik ama dediğin gibi fenerbahçe büyük takımya herkes ona adepte olmuş ama ben bu medyanın ................. artık söyliyecek bir kelime bulamıyorum saygılarımla

kadir20
03.09.2005, 23:58
arkadaslar izleyemiyoz felan diyonuz o zaman neden istanbul daki sivasspor maclarinda olimpiyat stadi bos gidin canli canli izleyin hemde takimi destekleyin ben istanbulda olsam giderim ama iste milletimiz duyarsiz

EMİNÇOLAK
04.09.2005, 00:46
arkadaslar izleyemiyoz felan diyonuz o zaman neden istanbul daki sivasspor maclarinda olimpiyat stadi bos gidin canli canli izleyin hemde takimi destekleyin ben istanbulda olsam giderim ama iste milletimiz duyarsiz
+ imza
istanbuldaki potansiyelimize bakınca olimpiyat sıtadında enaz 40/45 bin kişi olmamız lazım

marsgezegeni
04.09.2005, 01:17
+ imza
istanbuldaki potansiyelimize bakınca olimpiyat sıtadında enaz 40/45 bin kişi olmamız lazım
bune bicim bir Havuz sistemi , yani maclari seredebilmek icin illede zenginmi? olmak lazim neden aylik 29 dolar ? okardar fanatik varki dünyada ligtv seyretmek isteyen ama seredemiyor cünkü aylik abone aylik pahali , biraz ucuz olsa hem cok insan daha seyredecek ve Havuza daha fazla para girecek .
biz avrupali olarak bile bu parayi cok fazla buluyoruz , lütfen FUTBOLU hep birlikte seyredelim ,lütfen ilgililere duyurun ,tesekkür ederim , saglik esenlikler dilerim ,

GuNaY
04.09.2005, 02:04
bune bicim bir Havuz sistemi , yani maclari seredebilmek icin illede zenginmi? olmak lazim neden aylik 29 dolar ? okardar fanatik varki dünyada ligtv seyretmek isteyen ama seredemiyor cünkü aylik abone aylik pahali , biraz ucuz olsa hem cok insan daha seyredecek ve Havuza daha fazla para girecek .
biz avrupali olarak bile bu parayi cok fazla buluyoruz , lütfen FUTBOLU hep birlikte seyredelim ,lütfen ilgililere duyurun ,tesekkür ederim , saglik esenlikler dilerim ,
gardas haklısın, birde şöyle bir durum var: hadi aldık diyelim ne için? bizim seçtiğimiz veya istediğimiz değil beyfendilerin keyiflerine göre yayinlanan maçları izleyebilmek için? hem öde hemde kendi takiminin maçini bir sezonda
6-8defa seyredebil??? bu mudur adalet??? bu mudur müşteri anlayışı???

EMİNÇOLAK
04.09.2005, 02:10
gardas haklısın, birde şöyle bir durum var: hadi aldık diyelim ne için? bizim seçtiğimiz veya istediğimiz değil beyfendilerin keyiflerine göre yayinlanan maçları izleyebilmek için? hem öde hemde kendi takiminin maçini bir sezonda
6-8defa seyredebil??? bu mudur adalet??? bu mudur müşteri anlayışı???
gardaş butür kanallar kendilerini 4 takıma göre hazırlamışlar o dört takım kimle oynuyorsa onlar gösteriliyo yanlış olanda bu zaten..

GuNaY
04.09.2005, 02:44
bu kural değişecek elbet!!! onlar için önemli olan reyting zaten... oda bizde fazlasıyla var çok şükür :D :D

ReDYiGiDo
04.09.2005, 10:57
Arkadaşlar Pazartesi Günü Saat 9:20 sıralarında TRT 3 te ki programda maçları daha ayrıntılı ve güzel gösteriyorlar Ben geçen hafta Sivasspor-V.Manisa maçına baktım Sivas için çok iyi şeyler söylüyorlar ayrıca werner loranta özel bir bölüm yapmışlardı Gerçekten Güzeldi... Oradan Sivasımızın maçlarını daha güzel analiz edebiliyoruz...

Er58Ol
04.09.2005, 11:17
Gs Yi Asy De Yenip Liderliğe Oturduğumuz Zaman Inş..ipe Ipe Gösterecekler,,

Kahrolsun Istanbul Hegamoniasi,,

sinan58_34
04.09.2005, 12:01
gardaş butür kanallar kendilerini 4 takıma göre hazırlamışlar o dört takım kimle oynuyorsa onlar gösteriliyo yanlış olanda bu zaten..

evet abi dıger anadolu takımlarına hıc yer vermıyolar basta da sıvasspora bız emek harcı***** bıyerlere kadar geldık ama medyanın destegını goremedık bu duruma acılen mudahele edılmesı lazım

1967_Dernek_Ayhan
04.09.2005, 13:24
tek sebep sivası çekemeyen türk basınıdır... ayrıca biz siaslıyız inş fb tv gibi bir tv de bizim olur. bunlar hayal değil şanpiyonda oluruz... avrupayada çıkarız

kıskananlar çatlasın

10ur58
04.09.2005, 13:26

Gardaş iyi hoş söylüyonda asıl sorun lig tv'nin bizim maçları hiç göstermemesi yoksa bi şekilde izleriz izlettiririz o sorun değil hiç olmadı alırız eve birer lig tv bazı arkadaşlar da istanbulda maça gidin diyorlar da biz bursa dayız hadi bi maça gittik de her hafta da bütçe sınırlı öğrenci adamız bu konuda pasif kalmayalım yayınlattıralım şu maçları.....!

Er58Ol
04.09.2005, 13:35
Bu Işin Tek Yolu Lige Damga Vurmaktir,,,,,,reytingleri Altüst Etmektir,,,bakin Mesela Bu Hafta Ilk Kez Bir Süperlig Maçinda Gs Ile Karşilaşacağiz,ilk Kez Lig Tv Maçimizi Yayinlayacak Kahvelerde Derbi Maçindan Farksiz Görüntüler Yaşanacak,ilk Kez Maçimizin özeti Geniş Bir şekilde Tüm Türkiyeye Yayinlanacak Ve Alinacak Olan Başarili Bir Sonuçla En Az Bir Hafta Spor Sayfalari Manşetini Sivasspor Süsleyecektir.......

Bu Konudaki En Gerçekçi çözüm Budur,sahada Futbolcu,tribünde Bizler,

Yakindir Arkadaşlar Büyüklüğümüzü Türkiyeyle Paylaşacağiz

GeCeVeMaVi58pRf
04.09.2005, 13:52
+ imza

abi yıllardır bu anı beklemıyormuyduk ama eski heycanı bulamıyorum neydi o günler ya hep hayal ederdık süper lige bı cıkalım herkes taraftar görsün diye ama tam bır hayal kırıklıgı yasıyorum istanbulda enaz 40bin kişiye oynamamız lazımken 15 kişiyi zor buluyoruz biraz daha duyarlı olmaya cagırıyorum sivaslıları...

serhankaburcuk
04.09.2005, 13:55
abi yıllardır bu anı beklemıyormuyduk ama eski heycanı bulamıyorum neydi o günler ya hep hayal ederdık süper lige bı cıkalım herkes taraftar görsün diye ama tam bır hayal kırıklıgı yasıyorum istanbulda enaz 40bin kişiye oynamamız lazımken 15 bin kişiyi zor buluyoruz biraz daha duyarlı olmaya cagırıyorum sivaslıları...

Evet İSMAİL çok haklısın olimpiyattaki maçta gerçekten büyük hayal kırıklığı yaşadık...İstanbulda büyük taraftarımızla herzaman övünürüz ama boşuna övünüyoruz..Geçen sezon Trabzonspor aynı stadda 55 bin taraftara oynadı...Eğer biz olimpiyatta Trabzonla oynar isek bizi taraftar sayısı bakımından geçerler...

efsanedavulcu
04.09.2005, 13:58
karagümrük macında yaklasık 40 bin kişiydik...Süper lige cıktık o taraftarı göremiyoruz!..unutmayın bir tane sivas bir tane sivasspor var..

HEP DESTEK TAM DESTEK!..

erenelibol
05.09.2005, 01:43
abi yıllardır bu anı beklemıyormuyduk ama eski heycanı bulamıyorum neydi o günler ya hep hayal ederdık süper lige bı cıkalım herkes taraftar görsün diye ama tam bır hayal kırıklıgı yasıyorum istanbulda enaz 40bin kişiye oynamamız lazımken 15 kişiyi zor buluyoruz biraz daha duyarlı olmaya cagırıyorum sivaslıları...

agalar bana kalırsa istanbula dernek şart!!!!!!

gercek58li
05.09.2005, 03:12
Arkadaslar ben abone olacaktim ama 4ü 1.devre 4ü 2. devre olmak üzere 8 macimizi yayinlayacaklar.Bunada degmez diye düsündüm.
Almanyada Premiere 4-5 kanalda canli yayin veriyor, ayricada 1 kanalda da dönüsümlü olarak gösteriyor.Bizimkiler niye böyle birsey yapmiyor veya yapamiyor. Almanya`dan fazla mac kritigi yapiyorlar.
Herkes istedigi maca bakabilmeli yada dönüsümlü olmali en azindan.

susehri58
05.09.2005, 11:19
Gardaslar, ben almanyada yasiyorum, Sivasspor-Malatya macina akrabalarimla gittim. Stad baya azinliktik, orda akrabalarima sordum, niye bu kadar azis, sunu söylediler, sivaslinin cogu Sivas´a gitmis. Olmpiyat aslinda cok iyi fikir, ama hesapsis zamanda kiralidik, benim görüsüm. Lig TV ´ye fikstürden 1 ay evel abone oldum, ki Sivasspor hakkinda daha fazla göreyim diye, ama diyer takimlari ve 4 büyük takim daha fazla gösteriyorlar. Burda Premiere var alman ligerine konferansdan istedigin hangi mac olursa olsun izleye bilirsin. Lig TV´de böyle imkan yok. Bir Pazar günü Sivas-Samsun macini Lig TV ´de bekledim gece 02.30 ´a kadar, söylendigi gibi 2 dk. Ertesi gün erken kalkmam lazimdi.
BJK ve yahut Fener gibi TV yapilmasi icin daha erken, ama insallah önümüzdeki zamanda Sivasspor TV yapilir.

Saygilarimla
Turan

CÜSSKB-Aynur
05.09.2005, 11:48
Bence biraz sabırlı olmalıyız. Süperlige yeni çıktık ve kendimizi kanıtlamak zorundayız.