Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇAKMAKSPOR'A DESTEK OLALIM ... !

EyüphanAydın
22.08.2008, 18:24
Sivasspor'a internet üzerinde azda olsa yardımı olan Çakmakspor Kulüp futbolcularına şimdi bizde destek olalım !

Sayın Kullanıcı Arkadaşlarım Bir ankette Ümrani'yenin en iyi takımı anketi bulunmaktadır.

Şu anda bende Çakmakspor'da Oynadığım için sizlerinde azda olsa desteğini bekliyorum.Lütfenn..

KARDEŞ TAKIM ÇAKMAKSPOR LİNKİ

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=12889

OY VERMEK İÇİN

http://www.umraniye-haber.com/anketler.asp

OY KULLAN ' ÇAKMAKSPOR ' A DESTEK OL ! ! !

EyüphanAydın
22.08.2008, 19:40
Arkadaşlar desteklerinizi esirgemeyelim,Sivasspor'a azda olsa katkı sağlamış bir kardeş takımı yanlız bırakmayalım ...' LÜTFEN

OY KULLAN ' ÇAKMAKSPOR ' A DESTEK OL ! ! !

merkez-2
22.08.2008, 20:12
SÖZ KONUSU BU ANKET İSE SALDIR ÜMRANİYE.
ÜMRANİYESPOR'A TABİKİ OYLAR.

YAMANSPOR'A EKMEK YOK.
ÇAKMAKSPOR NELER OLUYOR SANA YİNE NELER OLUYOR.
MİLYONLUK İLÇEDE EN DERBİ YAMANSPOR-ÜMRANİYESPOR'DUR.

EN BÜYÜK SİVASSPOR
OYLAR YEŞİLÇAMA
OYLAR ÜMRANİYESPORA

EyüphanAydın
22.08.2008, 20:16
SÖZ KONUSU BU ANKET İSE SALDIR ÜMRANİYE.
ÜMRANİYESPOR'A TABİKİ OYLAR.

YAMANSPOR'A EKMEK YOK.

EN BÜYÜK SİVASSPOR

Bize faydası olmayan Ümraniyespor'u ne yapalım ...!

Şimdi burada ne yaptıklarımızı konuşmak istemiyorum ama yeri geldiğinde konuşmak lazım.Yaptığımız iyiliği yüze vurmak istemem.

merkez-2
22.08.2008, 20:19
Bize faydası olmayan Ümraniyespor'u ne yapalım ...!

Şimdi burada ne yaptıklarımızı konuşmak istemiyorum ama yeri geldiğinde konuşmak lazım.Yaptığımız iyiliği yüze vurmak istemem.

ANKETE GİRDİM 250 BİN TARAFTARI OLAN ÜMRANA OYUMU VERDİM.
ÜMRANİYESPOR TESİSLERİ HEKİMBAŞI / MEKAN ÇÖPLÜK.

ÇAKMAĞI KİBRİT YAPTIK HERKEZ BİLİYOR
NATOYU DAĞITTIK HERKEZ BİLİYOR
ORAYA GELİŞİMİZ OLAY OLUYOR
....

OYLAR YEŞİL ÇAMA

EyüphanAydın
22.08.2008, 20:21
ANKETE GİRDİM 250 BİN TARAFTARI OLAN ÜMRANA OYUMU VERDİM.
ÜMRANİYESPOR TESİSLERİ HEKİMBAŞI / MEKAN ÇÖPLÜK.

Tabikide Ümraniye'de bizim takımımız onlarıda destekleyebiliriz.Herkezin görüşüne saygı duyalım.

merkez-2
22.08.2008, 20:26
Tabikide Ümraniye'de bizim takımımız onlarıda destekleyebiliriz.Herkezin görüşüne saygı duyalım.

O ZAMAN BENİM GÖRÜŞÜM ÜMRANİYESPOR.OYUMU VERDİM SAYGI LÜTFEN.
GÜLE GÜLE

TracyMcGrady58
22.08.2008, 20:40
Benim anlamadigim Cakmakspor'un Sivasspor'la ne alakasi var ?? Ayrica Cakmakspor'un futbolculari Sivasspor'a hangi konuda az da olsa yardimci oldu ??

merkez-2
22.08.2008, 20:43
www.umraniyespor.com

ÜMRANİYEDE OLAN TESİS KİMLERDE VAR.
GİR BAK NELER VAR.HERYERE BAKIN KULÜP NE KADAR PAHALI BİR ORTAMDA.
SİZİN NEYİNİZ VAR.EN KRAL ÜMRANİYE BANA GÖRE.

SİVASSPOR SEN ÇOK YAŞA

ÇARŞI,KARABEKİR,ATAKENT,İSTİKL AL,İNKİLAP,ATATÜRK MAHALLELERİ VE HAKİMBAŞI

EN BÜYÜK TARAFTAR ÜMRANİYESPORDADIR.
OYLAR ÜMRANİYESPORA.:)
OYLAR YEŞİL ÇAMA.

TracyMcGrady58
22.08.2008, 20:45
Allah askina birakin ya sunlari :D Banane ya Ümraniyeden vs. gibi takimlardan :D

rEsuLAKPINAr
22.08.2008, 21:16
NE Çakmağı ne Gazı.öyle bir TaKım WarMı.neden dEsTeK OlaCak mIşız..

titizyiğido
22.08.2008, 21:44
bende kullandım kardeşim ankette bayağı bi öndesiniz
Çakmakspor a başarılar

EyüphanAydın
22.08.2008, 22:26
Benim anlamadigim Cakmakspor'un Sivasspor'la ne alakasi var ?? Ayrica Cakmakspor'un futbolculari Sivasspor'a hangi konuda az da olsa yardimci oldu ??

Şimdi anlatmak istemiyorum,gösterişi sevmiyorum.Eğer zorda kalırsak tabiki anlatırız.

Sitede yaklaşık 20'ye yakın kullanıcı var bizim kulüpten gerisini anlatmama gerek yok

EyüphanAydın
22.08.2008, 22:26
bende kullandım kardeşim ankette bayağı bi öndesiniz
Çakmakspor a başarılar

Abicim teşekkür ederim.Saol sen benim yanımda oldun her zaman yanındayım

EyüphanAydın
22.08.2008, 22:27
NE Çakmağı ne Gazı.öyle bir TaKım WarMı.neden dEsTeK OlaCak mIşız..

Büyüdün ama halen geniş düşünmesini bilmiyorsun.Ummadık taş baş yararmış.Oy kullanmıyacaksan boşuna şaçma sapan mesajlar yazma konuya ;)

TracyMcGrady58
22.08.2008, 22:30
Şimdi anlatmak istemiyorum,gösterişi sevmiyorum.Eğer zorda kalırsak tabiki anlatırız.

Sitede yaklaşık 20'ye yakın kullanıcı var bizim kulüpten gerisini anlatmama gerek yok

43 bin üye'de bu 20 kisi fazla göze batmaz. Artik herkes bir topic acarsa takimi icin bilemem burasi neye döner

yerliturkuaz
22.08.2008, 22:31
Hemşerimiz Eyüphan' a destek vermek gerekir hem o kuluptede oynuyormuş...

volcano
22.08.2008, 22:47
illa oy verin dememiş arkadaşımız biz ümraniyeliyiz ve sivaslıların sivasspora sahip çıkamdığı kadar sahip çıkıyoruz semtimize

TracyMcGrady58 bu da sana bana ne hacıdan hocadan o resmi nerde çektirdin yoksa elin arabına para kazandırmak içim mekkeye mi gittin sende ?? sana ne elin arabından??

EyüphanAydın
22.08.2008, 22:54
Hemşerimiz Eyüphan' a destek vermek gerekir hem o kuluptede oynuyormuş...

Bu desteğin için gerçekten teşekkür ederim.Bu durumda sen benim yanımda oldun her daim yanındayım.;)

TracyMcGrady58
22.08.2008, 22:56
illa oy verin dememiş arkadaşımız biz ümraniyeliyiz ve sivaslıların sivasspora sahip çıkamdığı kadar sahip çıkıyoruz semtimize

TracyMcGrady58 bu da sana bana ne hacıdan hocadan o resmi nerde çektirdin yoksa elin arabına para kazandırmak içim mekkeye mi gittin sende ?? sana ne elin arabından??

Verdigin misalin ne kadar sacma oldugunun farkina varmistirsin insallah yoksa Allah yardimcin olsun. Ben araplara yedirmisim yedirmemisim ne farkeder. Benim icin EN önemlisi o kutsal topraklari görmek, Peygamberimizi ziyaret etmek, Medine'yi görmek, Mekke'yi görmek. Bunun icin gerekirse araplara paramida yediririm

volcano
22.08.2008, 22:59
yedir yedir sen doyurucan arabı örneğin saçmalığını biliyorum şunu vurgulamak istedim eğer senin boş konuşmanla o örnekle birebir aynı halt kardeşim

eğer oy kullanmayacaksan girersin topiğe okursun çıkarsın semtimize laf atmak sana düşmez

EyüphanAydın
22.08.2008, 23:01
yedir yedir sen doyurucan arabı örneğin saçmalığını biliyorum şunu vurgulamak istedim eğer senin boş konuşmanla o örnekle birebir aynı halt kardeşim

eğer oy kullanmayacaksan girersin topiğe okursun çıkarsın semtimize laf atmak sana düşmez

Bazı sözlerinize katılıyorum.Ama Lütfen Abi Polemiğe girmeyelim !

Sonuçta aynı toprakların vatandaşıyız,sonuçta Sivaslıyız.Ben sadece oy atabilir misiniz ? Dedim ama yine herkez kendi kafasından bişeyler salladı.

TracyMcGrady58
22.08.2008, 23:03

laf atan kim ?? nerde laf attigimi söyle ?? ayrica arap kardeslerime yedirdigim para helal hos olsun. sonucta para müslümana gidiyor. Diyelim sizin gibi 10-15 kisi daha buna benzer topic acti, buranin hali ne olur o zaman ?

volcano
22.08.2008, 23:05
eyübüm kusura bakma o kadar klavyeşör varki sadece youtube video kaydıo vermek için yada resimlerini sitede göstermek için tribüncü takılanlar var maçlarda 10 kere gördüm ne dernekle nede sivastaki gruplar (yeniçeriler hariç onlar işini hakkaten yapıyodu) alayı fasa fiso sitemizde üç büyük nickleri ile takılanları gördüçe birde boş konuşanlar da üstüne gelince çekilmiyor be kardeşim kusura bakma

bu arada oyumu verdim

volcano
22.08.2008, 23:08
laf atan kim ?? nerde laf attigimi söyle ?? ayrica arap kardeslerime yedirdigim para helal hos olsun. sonucta para müslümana gidiyor. Diyelim sizin gibi 10-15 kisi daha buna benzer topic acti, buranin hali ne olur o zaman ?

laf atan mı kim yorum yapan sen değilmiydin bana ne çakmakspordan diye

sana ne ise yorum yapma kardeşim oku kapat sayfayı sağ üst köşedeki çarpı işaretine bas kapansın
kimin kaç topik açtığı da seni değil modları ilgilendirir kıvırma o müslümanların zamanında bizi nasıl sattığını kendi canı yanıncaya kadar irandaki pkk kamplarını suriyede eğitim görenleri suudi arabistanda yıkılan kalemizi ve sökülen demiryollarını biliyorsun sayıyorum emeğin peşinden koşturmaya başlayınca anlayacaksın bu dediğimi

EyüphanAydın
22.08.2008, 23:10

Ya o 10-15 kişi dediğin senin anladığın kafadan olmadığı için öyle konular açmıyor.

Ya hem konuyla ilgilenmiyorsunuz,hemde polemiğe giriyorsunuz.

Olay burada kapanmıştıra

TracyMcGrady58
22.08.2008, 23:50
laf atan mı kim yorum yapan sen değilmiydin bana ne çakmakspordan diye

sana ne ise yorum yapma kardeşim oku kapat sayfayı sağ üst köşedeki çarpı işaretine bas kapansın
kimin kaç topik açtığı da seni değil modları ilgilendirir kıvırma o müslümanların zamanında bizi nasıl sattığını kendi canı yanıncaya kadar irandaki pkk kamplarını suriyede eğitim görenleri suudi arabistanda yıkılan kalemizi ve sökülen demiryollarını biliyorsun sayıyorum emeğin peşinden koşturmaya başlayınca anlayacaksın bu dediğimi

o yazdigim mesajda gülücükler yani bunlar ---> :D bosuna orda durmuyor ;)

merkez-2
22.08.2008, 23:53

ÇAKMAK BİR MAHALLEDİR DOSTUM.SEMTİN ADINI TAŞIYAN ÜMRANİYESPORDUR.

İTFAAİYEDEYİM GEL LA YANIMA.
SANA BURADAN ANLATAYIM NE NEDİR NE NE DEİLDİR.
BİDE ARAP HİKAYESİ VAR ONU ANLATAYM GELDE.
ŞARAPI İÇİ VERDİM GEL;)

konartr58
23.08.2008, 00:52
sivas ta sivasspor istanbulda çakmakspor.çünkü orada sivas için çarpan yürekler var.aslan eyuphan.oyum çakmakspora

EyüphanAydın
23.08.2008, 00:57
sivas ta sivasspor istanbulda çakmakspor.çünkü orada sivas için çarpan yürekler var.aslan eyuphan.oyum çakmakspora

Teşekkür ederim,bu desteğiniz için.

volcano
23.08.2008, 08:07
o yazdigim mesajda gülücükler yani bunlar ---> :D bosuna orda durmuyor ;)

öylesine yorum yaptım diyosun yanii boş konuştum diyosun ha e bunu kabullenmekte ilginç bi durum

volcano
23.08.2008, 08:08
ÇAKMAK BİR MAHALLEDİR DOSTUM.SEMTİN ADINI TAŞIYAN ÜMRANİYESPORDUR.

İTFAAİYEDEYİM GEL LA YANIMA.
SANA BURADAN ANLATAYIM NE NEDİR NE NE DEİLDİR.
BİDE ARAP HİKAYESİ VAR ONU ANLATAYM GELDE.
ŞARAPI İÇİ VERDİM GEL;)

eyvallah merkez
biliyorum yahu semt ile mahalle arasındaki farkı :D ümraniyespor maçlarına arasıra giderim en son askere gitmeden önce yenibosna deplasmanına gitmiştik görüşür tanışırız inş

yigido_adem
23.08.2008, 08:53
yasasin umraniyespor vede kartalspor kartal alacayirliyiz bu alemde sekli biz koyariz alayina isyan olumune kartalspor

TracyMcGrady58
23.08.2008, 19:37
öylesine yorum yaptım diyosun yanii boş konuştum diyosun ha e bunu kabullenmekte ilginç bi durum

yaptigim birseyi neden kabullenmim? hem burda o kadar bos yazanlar varki, ayda yilda biz yazsak ne olur sanki :D ayrica öyle bos konusmalarla konuya renk katmakta iyidir ama bazi kisiler nedense yanlis anliyor ;)

volcano
23.08.2008, 20:47
sana özel bişey değil demek istediğim herkesin böyle yapması zaten işi bu noktaya getiriyor biliyorum gereksiz bi polemik olduğunu bak bende bunu kabulleniyorum am bi yerde birilerinin bu şekilde ceza alanına muz ortalar yapması lazım (sende böyle yap gereksiz yapılan yorumlara karşı sesini yükselt ve bi yerde bu olaya dur diyenlerden olda gittikçe düşen kalitenin önüne geçelim )

TracyMcGrady58
23.08.2008, 20:54
sana özel bişey değil demek istediğim herkesin böyle yapması zaten işi bu noktaya getiriyor biliyorum gereksiz bi polemik olduğunu bak bende bunu kabulleniyorum am bi yerde birilerinin bu şekilde ceza alanına muz ortalar yapması lazım (sende böyle yap gereksiz yapılan yorumlara karşı sesini yükselt ve bi yerde bu olaya dur diyenlerden olda gittikçe düşen kalitenin önüne geçelim )

tamam kardes bu olanlari unutalim gitsin. her hangi bir sekilde seni kirdiysam özür dilerim kusuruma bakma :)

EyüphanAydın
23.08.2008, 21:01
tamam kardes bu olanlari unutalim gitsin. her hangi bir sekilde seni kirdiysam özür dilerim kusuruma bakma :)

Arkadaşlar bende özür dilerim,böylesi bir konuyu size sunduğum için.

Ben destekliyeceğinizi bekliyordum,velakin her taştan başka ses çıktı.

KUSURA BAKMAYIN !

volcano
23.08.2008, 21:17

kırılmaca ve gücenmece olmayacaği için çekinmeden yazdım ben umarım sende öyle düşünmüşsündür önemli olan hataları değerlendirmek kendimizin yaptıklarını bile bak artık sende dobra dobra yorum yapabielceksin belkide ben çok ciddi düşünüyorum bu tribünler hakkında elimde değil önceden gs tribünlerinde iken aldığımız abi ve tribün değerlerini sivasspor tribünlerinden de beklemek benim hatam ama olacak inş olacak

EyüphanAydın
04.09.2008, 00:02
Arkdadaşlar oylarınızı bekliyorum.

EyüphanAydın
05.09.2008, 22:19
Kardeş takım'a desteğimizi esirgemeyelim.Lütfennn

konartr58
05.09.2008, 23:04
ben çakmakspora destek verdim.çünkü orada yüreği Sivas ve Sivasspor için çarpan eyüphan var.
Aldırma sen eyuphan bir çakmak çak ümraniye ye yola devam

UTKUM_58
05.09.2008, 23:47
EN GUZEL BIRLIK BERABERLIK SEVGI VE SAYGI CERCEVESININ BULUNDUGU ORTAMLARDAN OLUSUR;BAKIYORUMDA HALEN ZITLIK HALEN UKALALIK BILMISLIK VAR:

YA ARKADASIMIZ KIBARCA RICADA BULUNMUS KIBARCA EVET YADA HAYIR DERSEK NE OLUR: NE OLURYA INSANLIK OLDUMU KALDIKI ARKADASMIZ BU SITEDE ARKADASLIKMIS DOSTLUKMUS YALANDAN IBARET BUNU ISPAT EDIYORSUNUZ BENDE DAHIL...