Orijinalini görmek için tıklayınız : MEHMET YILDIZ GS ye DOĞRU!!!

mehmetyildiz58
08.09.2008, 07:42
08 09 2008 05:18
Sivasspor'un yıldız futbolcusu Mehmet Yıldız, Galatasaraylılar'ı heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

Geçen sezonun devre arasında Galatasaray'la hem kendisinin hem de kulübünün anlaştığını ifade eden Mehmet Yıldız'ın "Ama son anda bu transferim gerçekleşmedi. O zaman Galatasaray'a söz vermiştim. Ocak 2009'da ya da sezon sonunda Galatasaray formasını giymek istiyorum" dediği belirtildi.
Adresi Florya
"Söz verdim. Kulüpler anlaşma sağlarsa devre arasında Galatasaray'a transfer olmak istiyorum".
Sivasspor'un başarılı oyuncusu Mehmet Yıldız'dan bomba gibi açıklamalar. Sivas'ın son anda fiyat yükseltmesi nedeniyle Galatasaray'a transferi gerçekleşmeyen oyuncu için henüz Galatasaray defteri kapanmış değil. Sarı-kırmızılı takıma söz verdiğini belirten Mehmet, "Sözleşmem Mayıs 2009'da sona eriyor. Eğer Galatasaray ve Sivas anlaşırsa devre arasında Galatasaray'a gideceğim. Artık şansımı İstanbul'da denemek istiyorum" dedi.
Geleceğimi düşünmeliyim

Devre arasında transfer olması halinde Sivasspor'un da para kazanabileceğini kaydeden 26 yaşındaki oyuncu şöyle devam etti: "Şu an Sivas forması giyiyorum ve kulübümüm başarısı için elimden geleni yapıyorum. Ancak herkes gibi geleceğimi de düşünmek zorundayım. Galatasaray'ın transfer döneminde ciddi bir teklifi vardı, eğer şartlarda yeniden anlaşma sağlanırsa devre arasında veya gelecek sezon sarı-kırmızılı formayı giymek isterim." - fotomaç

Arkadaşlar ben kesinlikle gitmesini istemem fakat oda kariyerini düşünmeli bence..... Sizce??

mehmetyildiz58
08.09.2008, 08:35
Haberin kaynagı www.haber7.com spor bölümünde

konartr58
08.09.2008, 09:08
biraz geç kalmış bir haber gibi.çünkü mehmet yıldız sivas ta okuyacak.nasıl olacak şimdi okuyarak mı geleceğini düşünecek para alarak mı?zor bir seçim

muttalip58
08.09.2008, 09:27
ya yalan bunlar ben mehmet yıdıza sordum yok böle bişey

hakandemirezen
08.09.2008, 09:51
MAHSURU YOK GİDEBİLİR.EMEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDER BAŞARILAR DİLERİZ.

fatihtuztas
08.09.2008, 10:03
ya kesinlikle mehmet yıldız böyle bi açıklama yapmaz.hem de gidecek olsa dahi bu açıklamayı yapmaz.bülent hocanın ağzından duymadığınız sürece inanmayın.

mehmetyildiz58
08.09.2008, 10:10
İnanmayanlar www.haber7.com sitesinde spor bölümünde ''Söz verdim Gidiyorum'' haberini okuyablirler.

KAOS
08.09.2008, 11:43
Alın Chetkovu istemeyenler gitsin diyenler size haber.
Mehmet Yıldız hani şu Sivaslılar Sivası, krallar kralı Meymet Yıldız diyorki:
Devre arasında en geç sezon sonu Galatasaraydayım, geleceğimi düşünmem lazım (Dikkat Sivassporu demiyor)..
Akıl dışı mantık dışı fanatizmle taraftar olanlara duyrulur.
linki :http://www.milliyet.com.tr/Spor/SonD...0verdim&ver=04

58_SEMİH_58
08.09.2008, 11:45
Nereye Gıdıyon Mehmet Yıldız????...

GLoBe-Y-Gençlik
08.09.2008, 11:48
Mehmet Yıldız'ın Cimbom'a sözü var

Sivasspor'un yıldız futbolcusu Mehmet Yıldız, Galatasaraylılar'ı heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu...

Geçen sezonun devre arasında Galatasaray'la hem kendisinin hem de kulübünün anlaştığını ifade eden Mehmet Yıldız'ın "Ama son anda bu transferim gerçekleşmedi. O zaman Galatasaray'a söz vermiştim. Ocak 2009'da ya da sezon sonunda Galatasaray formasını giymek istiyorum" dediği belirtildi.

ADRESİ FLORYA
"Söz verdim. Kulüpler anlaşma sağlarsa devre arasında Galatasaray'a transfer olmak istiyorum".

Sivasspor'un başarılı oyuncusu Mehmet Yıldız Fotomaç'a bomba gibi açıklamalar yaptı. Sivas'ın son anda fiyat yükseltmesi nedeniyle Galatasaray'a transferi gerçekleşmeyen oyuncu için henüz Galatasaray defteri kapanmış değil. Sarı-kırmızılı takıma söz verdiğini belirten Mehmet, "Sözleşmem Mayıs 2009'da sona eriyor. Eğer Galatasaray ve Sivas anlaşırsa devre arasında
Galatasaray'a gideceğim. Artık şansımı İstanbul'da denemek istiyorum" dedi.

GELECEĞİMİ DÜŞÜNMELİYİM
Devre arasında transfer olması halinde Sivasspor'un da para kazanabileceğini kaydeden 26 yaşındaki oyuncu şöyle devam etti: "Şu an Sivas forması giyiyorum ve kulübümüm başarısı için elimden geleni yapıyorum. Ancak herkes gibi geleceğimi de düşünmek zorundayım. Galatasaray'ın transfer döneminde ciddi bir teklifi vardı, eğer şartlarda yeniden anlaşma sağlanırsa devre arasında veya gelecek sezon sarı-kırmızılı formayı giymek isterim."

mıllıyet

yigidomustafa58
08.09.2008, 11:51
bu haberler yalandır arkadaşlar tvden kendi ağzıyla söylemeden inanmayın...

MURAT SARI
08.09.2008, 12:30
TAMAMEN UYDURMA BİR HABER GS MEHMET YILDIZA İHTİYACI YOK ZATEN MEHMET YILDIZDA GS GİTMEZ YALAN HABER

SAYGILARIMLA MURAT SARILAR

KAOS
08.09.2008, 12:38
Ne inatsınız, bu haberin doğru olduğunu Mehmete yakın olanlar biliyor, görürsünüz..

EyüphanAydın
08.09.2008, 12:43
Artık biz sıkıldık böylesi yalan haberlerden , böylesi şaçma sapan haberlerden.

Eğer Mehmet Yıldız gidecekse kimse zaten karışamaz, bir futbolcu transferi kafaya koymuşşa,o takımda ne kadarda iyi olsa performansını çok etkiler.

Biliyoruzki lig başladı,lig bitti,lig ortasında böyle haberler hep çıktı ama halen Kaptan Mehmet yıldız bizim takımda.

Tabikide gitmesini istemeyiz velakin Kaptanımızında kendine göre güzel planları bulunmaktadır.

Hayırlısı ne ise o olsun , kaptanımız Sivasspor'da kaldığı sürece çok iyi işler yaptı.

Sivasspor'a karşı boyun borcunu ödedi.Eğer gidecekse YOLUN AÇIK OLSUN !

GeNÇLiK_58
08.09.2008, 12:44
Mehmet yıldız bir yere gitmez.

zaralı19
08.09.2008, 12:50
mehmet gitmez arkadaşlar haberin kaynagıda meçhul mehmet bu takımda çok mutlu

antik58
08.09.2008, 12:52
cristiano ronaldo galatasaraya gelecek deseler kımse ınanmaz pekı mehmet yıldız gelecek denınce neden herkes ınanıyor ıkısıde resmı bır acıklama yapmamıs oluyor...

Divriği58-
08.09.2008, 12:55
yalana gel yalana bıktık artık be koymayın su sallama haberlerı

üçyıldız58
08.09.2008, 13:18
Ne inatsınız, bu haberin doğru olduğunu Mehmete yakın olanlar biliyor, görürsünüz..

yaa kardeşimm gitt işinee ajanmısın nesinn konuyu bağladıyı yerede bakkk cetkovmuşş.
hemdee gidebilir mehmet yıldız galatasaraya bir SİVASSPOR kulubü mehmet yıldızamı bağlı kimse sivasspordan büyük değill milleti galyana getirecek başka konularr bull.
meselaa bu hafta bursaspor maçı var bursaspor taraftarı üzerinneee oynaaa başarılı olursunnn.
birde türkiyede bunu bilmeyenmii varrr dağdakii çoban bilee biliyorr eesssahdann birr şeyyy var gibii

üçyıldız58
08.09.2008, 13:21
birdee sayınn sitee yönetimi bu arkadaşş nasıll konu açabiliyorr.
bizz bir senedirrr üyeyizzz konu açamıyoruzzz.
bu sitede ya rakip takım taraftarı olacaksınn yada tetikci olacaksınnn.
sitee yönetimini kınıyorummmm

yigidos5834
08.09.2008, 13:28
mehmet abi gitme sivas sensiz olmaz

KAOS
08.09.2008, 13:50
Kim rakip taraftarı toplayın ağzınızı..
Kimse Sivaspordan üstün değildir..
Garip duygularınızdan kurtulunda mantıkla bakın diyorum..
Çoğunuzun aklı bir karış havada

babayavuz
08.09.2008, 14:42
mehmet yıdız türk futboluna kendini kabul ettirmiş ve sivasspora oynadığı bütün sezonlarada büyük katkılar sağlamış ve sivassporun elde ettiği başarılarda başrolü oynamış futbolculardan birisidir vede mehmet yıldız profesyonel bi futbolcudur nasılki herkes biz taraftarlarda dahil buna geleceğe dair mutlaka bir takım pilanlar yaparız bundan dolayı mehmet yıldızında ilerisi için mutlaka bir takım pilanlar yapması en doğal hakkıdır bu yüzden eğer mehmet yıldız sivasspordan ayrılıp başka bi takıma gitmek istiyorsa buna saygı duymak lazım sonuçta mehmet yıldız profesyonel bi futbolcudur eğer mehmet yıldız sivasspordan ayrılıp başka bi takıma gidecek olursa ona hep birlikte güle güle diyelim hep birlikta yolun açık olsun diyelim ve hep birlikte başarılar dileyelim ve onun başarılarıyla gurur duyalım.

babayavuz
08.09.2008, 14:49
birdee sayınn sitee yönetimi bu arkadaşş nasıll konu açabiliyorr.
bizz bir senedirrr üyeyizzz konu açamıyoruzzz.
bu sitede ya rakip takım taraftarı olacaksınn yada tetikci olacaksınnn.
sitee yönetimini kınıyorummmm

valla gardaş çok haklısın ben yaklaşık iki yıldır üyeyim ama bende bi türlü konu açamıyorum gelde şaşma bu işe

Champion_58
08.09.2008, 14:52
Mehmet yıldız Sivassporun yıldızı kalacak bence..
Onlar bence gerekli değeri veremezler ona ,çünkü ihtiyaçları olmadığını tüm taraftarları ve yöneticileri biliyor.Lİncolne maç başı 225 bin ytl ödüyorlar oynasada oynamasada düşünün bide üstüne oynatılmayacak futbolcu istemezler..

ilteriş58
08.09.2008, 15:00
bence gitmemeli ya gitmeyecektir de. mehmet yıldız daha çok iş yapacak sivassporda.

GokhanTurna
08.09.2008, 15:04
profesyonel futbolcu istedigi yere gidebilir..

EyüphanAydın
08.09.2008, 15:29
Artık biz sıkıldık böylesi yalan haberlerden , böylesi şaçma sapan haberlerden.

Eğer Mehmet Yıldız gidecekse kimse zaten karışamaz, bir futbolcu transferi kafaya koymuşşa,o takımda ne kadarda iyi olsa performansını çok etkiler.

Biliyoruzki lig başladı,lig bitti,lig ortasında böyle haberler hep çıktı ama halen Kaptan Mehmet yıldız bizim takımda.

Tabikide gitmesini istemeyiz velakin Kaptanımızında kendine göre güzel planları bulunmaktadır.

Hayırlısı ne ise o olsun , kaptanımız Sivasspor'da kaldığı sürece çok iyi işler yaptı.

Sivasspor'a karşı boyun borcunu ödedi.Eğer gidecekse YOLUN AÇIK OLSUN !

Arif Coşkun
08.09.2008, 15:40
Ya bu tür haberlerin şimdiden ortaya atılması, iddiada bulunulması çok saçma ve yerinde değil.Diyelimki böyle birşey var yada yok, şimdidien böyle haberlerin yayılması Mehmet Yıldız'ı çok yıpratır.
İlk yarıda oynanacak Sivasspor-Galatasaray maçına herkes şüpheyle bakacak bu sefer.Yok bilinçli oynamadı yok bilerek golü atamdı gibi çeşitili habaerler ortaya atılacak.
Böyle gazetecilik olmaz böyle habercilikte olmaz.Gelir Ocak ayı o zaman herşey belli olur.
Ha bu arada M.Yıldız profesyonel bir oyuncu transfer olan ilk o değilki pek çok ara transfer yapan futbolcular var.Eğer öyle bir şey olursa şahsi görüşüm GS'da iyi iş yapar,ben M.Yıldız'ı biraz Tanju Çolak'a benzetiyordum bence GS'da ikinci bir Tanju Çolak olur.Böyle bir futbolcunun gitmesini istemeyiz tabiki,şayet gidersede takımında başarılar dilemekten başka yapacağımız şey yok sanırım.

FALÇATA 58
08.09.2008, 16:23
VALLA ARTIK YORDU BU GAZETELER BİZİ Bİ GS Bİ FB Bİ TS Bİ RUSYA BARİ BJK DEYİNDE TAM OLSUN

mehmetlafci
08.09.2008, 16:51
bence gidebilir.kendisinide düşünmek zorunda.SİVASSPOR için elinden geleni yaptı.

HakanKaan
08.09.2008, 16:52
mehmet 2. lig futbolcusu.. sivasspo dan baska hıc bır klup super lıgde oynatmaz mehmet ı.. G.s Yada dıger buyuk klupler mehet ı alıp basına bela yapmaz

mysuskunx
08.09.2008, 17:00
hayırlısı olsun ancak gs de bu başarı biraz zor be abicim gitme

BOUN
08.09.2008, 17:36
Şu aziz mübarek Ramazan günü oruçluyum demeyeceksin, eline kalın bir sopa alıp hala hala hala inatla kaynağı fotomaç denen zırva olan haberi alıp buraya yapıştıran zihniyeti bir güzel, evire çevire döveceksin!

Yok yok başka yolu yok, uyarmakmış, nasihatmiş vs vs vs anlaşılmıyor efendim. İnatla her gördükleri haberin üzerine atlıyor bu zihniyet!

Yiğiter
08.09.2008, 17:44
fotomaç diyorsunuz ,doğru haber diyorsunuz..mehmet sivassporda kalacak bunu da herkes görecek!!

nazimgulturk
08.09.2008, 18:00
bence gitmese daha iy sene sonunu beklemesi hem onun için hem sivas için çok daha iyi olur...

efe058
08.09.2008, 18:00
Şu aziz mübarek Ramazan günü oruçluyum demeyeceksin, eline kalın bir sopa alıp hala hala hala inatla kaynağı fotomaç denen zırva olan haberi alıp buraya yapıştıran zihniyeti bir güzel, evire çevire döveceksin!

Yok yok başka yolu yok, uyarmakmış, nasihatmiş vs vs vs anlaşılmıyor efendim. İnatla her gördükleri haberin üzerine atlıyor bu zihniyet!

Ohoo sen ne diyorsun hemşerim,burada hiç olmaz ise sitenin üyesi haberi taşımış, resmi taraftar sitesinde haberi manşet yapıp duyurmuşlar, çok büyük marifetmiş gibi. Bunu yapan resmi taraftar sitesi,neyseki fazla rağbet yok da rezilliğimiz yayılmıyor. Ayrıca taraftarın resmi siteside ne demek oluyorsa, böyle saçmalıkta sadece Sivasspor da var.

yusuf_yusuf
09.09.2008, 21:26
Uygun, devre arasında veye sezon sonunda Galatasaray`a gideceği şeklinde haberler yer alan Mehmet Yıldız ile sözleşme yenileyeceklerini belirterek, ¨Mehmet Yıldız önemli bir oyuncumuz. Herkesin bir bedeli var ve bu bedel ödenirse veririz. Mehmet Yıldız ile geçen yıl tranfser görüşmesi yapılmıştı. Hiç bir futbolcu önemli bir kulüpten gelen teklife yok demez. Ancak bu gerçekleşmedi ve çok geride kaldı. Sezon sonunda Mehmet ile sözleşmemizi uzatacağız. Futbolcularımız bizden memnun, bizde onlardan memnunuz. Sezon sonunda da iyi bir teklif gelirse bunu değerlendiririz.¨ diye konuştu.

GeNÇLiK_58
09.09.2008, 21:36
Sonunda bu haberlerede açıklık geldi. Mehmet Yıldız sivassporda kalıyor.

konartr58
09.09.2008, 21:42
mehmetin sivasta kalacağı belli değil mi adam sivas ta üniversteyi okuyacak.anlaşılan o ki bülent uygundan sonraki hocamız mehmet yıldız olacak.şimdi 27 yaşında.eğitim alıp kariyer edinecek.31 yaşını bulur 4 yılda bitirse.zaten bu durmda en fazla 33 yaşına kadar oynar.bence en iyi kararı vermiştir.geleceği ile ilgili olarak herşey para değil.altın bilerziğini koluna taksın.şimdi diplomasız iş olmuyor.

KIZILCAN
09.09.2008, 21:43
Mehmet Yıldız,Sivasspor'daki misyonunu henüz tamamlamadı.Kimseye bırakmayız.Avucunuzu yalayın GS ve diğerleri..

GeNÇLiK_58
09.09.2008, 22:21
Yaw bu konuyu silin yha mehmet yıldız hiç bir yere gitmiyor.

YuNuSPaSa58
09.09.2008, 22:45
Aslında Bu topici ben açacaktım. Ama Site yönetimi Kaldırır diye açmadım. ewt bende okudum o haberi. Söz vermiş. HayırLısı oLsun. orda oynayamazki. Full yedek kaLır bence..

mehmetyildiz58
16.09.2008, 12:07
İnanmayanlar SAÇMA SAPAN yorum yazmayın görüşünüz kendinize kalsın............

DENİZEVİ
16.09.2008, 21:15
http://i36.tinypic.com/2woj7kj.gif

Şayet bu transfer gerçekleşirse Sivasspor da şok etkisi ile 10 şiddetinde deprem yaratır.Mehmet YILDIZın geleceği açısından yeni dönemin başlangıçı olarak görüyorum.İnanın Sivasspor adına çok üzüldüm.
Herşeyin hayırlı olmasını dilerim.

antitoksidan
16.09.2008, 21:30
Mehmet Yıldız bir yere gitmez yaw sanki GS'ye gidince oynatırlar mı bakın şimdi Appiah'a adam kendini ispatlamış Juventus başta olmak üzere çok iyi kluplerde oynamış adam onu oynatmıyor Mehmet Yıldız'ımı oynatacak tamamen uydurma haber inanmayın Mehmet Yıldız Sivasspor'un Yıldızı

UTKUM_58
16.09.2008, 21:52
ÖNCELIKLE BENDE FIKIRLERIMI BEYAN EDAYIM..HERZAMAN MEHMET YILDIZ SIVASTA KALICAK DEGILYA OYNAR YADA OYNAYAMAZ AVRUPADA SAMPIYONLAR LIGINDE UEFA KUPASINDA OYNAMAYI KIM ISTEMEZ..SIVASSPORDA YASLANICAK DEGILYA ARKADASLAR
TABIKI BIRAZDA KARIYERINI DUSUNCEK HAKKIDA VAR..HEM KENDI HEM KULUBU KAZANACAK SUCMU BU...insallah hakkinda hayirlisi OLUR UNUTMAYINKI O BIR PROFESYONEL ISTEDIGI YERDE KALIR ISTEDIGI YERE GIDER.........

buca5835
16.09.2008, 21:57
gardaslar gıderse eger kendısı kaybedr valla necatıyı hasan kabzeyı zafer bıryolları erıten ısatnbul takımları bızım mehmet gardasımızı halıylen ogutur ...yedek kalmaya nıyetı varsa gıtsın...

SenSetik
16.09.2008, 22:00
MEHMET YILDIZ'I SATMAK DEMEK SIRADAN BİR TAKIM OLMAK DEMEKTİR...
YERİNİN DOLMASI EN ZOR FUTBOLCU...

ÖMER RIZANIN GELMESİ VE BU HABERİN ORTAYA ÇIKMASI AYNI GÜN...
DOĞRULUK PAYI VAR İSE GERÇEKTEN BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR KAYIP...

Yiğiter
16.09.2008, 22:05
MEHMET YILDIZ'I SATMAK DEMEK SIRADAN BİR TAKIM OLMAK DEMEKTİR...
YERİNİN DOLMASI EN ZOR FUTBOLCU...

ÖMER RIZANIN GELMESİ VE BU HABERİN ORTAYA ÇIKMASI AYNI GÜN...
DOĞRULUK PAYI VAR İSE GERÇEKTEN BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR KAYIP...

hocam bu haber bugün çıkmadı ki :)

2 yıldır aynı haberi duymaktan bıktık

SenSetik
16.09.2008, 22:07
bugünki mehmet'in ağzından yayınlanmış bir haber olduğu için...
birde transfer sezonu bitti..
acaba ikinci yarı için gs ile anlaşıldıda yavaş yavaş bizi alıştırmayamı çalışıyorlar diyorum ???

Yiğiter
16.09.2008, 22:09
hocam gider giden zaten gönülsüz oyuncudan ne kadar verim alınabilir ki* biz hep statayız :)

SenSetik
16.09.2008, 22:13
benim temennim getmemesi...
ama giderse de yolu açık olsun...Sivasspora büyük hizmetleri olmuştur ve herzaman bizim sembolümüz olacaktır...

Yiğiter
16.09.2008, 22:25
bu haberlerin hepsi kafa karıştırmaktan başka bir şey değil..istanbul medyası işte kaale mi alacaz yani :)

cenk5821
16.09.2008, 22:26
sunu solyleyeyeyim Zafer Biryol basarili oldu gitti kulubede oturdu bi resmi macta cıktımı hasan kabze oynsa iyi isler yapardi rusyaya gitti haberini bile alamıoz

bide 2.yari forvet hatina bi transfer geldi acaba mehmet gidecekmi ??????

mgyildiz
16.09.2008, 22:41
Mehmet Yıldız gibi demir döküm ve kaliteli bir adam gönderilirmi vaz geçirilmesi en tabii olanıdır.Gitmesi değil kalması taraftarıyım.Saygılar

akdag58
05.12.2008, 00:33
bencede gidebilir ama nekadar sans bulur orasini kendi dusunmeli

yigidoss
12.12.2008, 23:47
Kardeşim adam tabii ki geleceğini düşünecek 28 yaşına gelmiş tam para kazanma zamanı ama Mehmet'in Sivas'a tek bir borcu kaldı. O da bonservissiz gitmemek. Adama zamanında az şeyler yapılmadı Antalya ya satılıp geri alındığında şans dahi verilmeden apar topar İstanbulspor a yollandığını da unutmayalım. Harbi çocukmuş valla Mehmet. Bunu başka futbolcuya yapsanız kaprisinden geçilmezdi. Nereye giderse gitsin biliyoruz ki Mehmet in kalbinde Sivasspor Sivassporluların kalbinde Mehmet YILDIZ olacak. Eğer giderse ki inşaallah gitmez. Allah yar ve yardımcısı olsun.

kangal06
12.12.2008, 23:52
bırak yaa fotomaç ın da fotogol den farkı yok.. rosicky ve hatta fabregas ın adını fener le anan gazeteden de ne beklersin ki zaten:D

münihliyigido58
13.12.2008, 01:24
beni üzen olay, ocakta galatasaraya giderse bu sene iki kez sivas'a karsi oynamis olacak. Sivasspor'un en büyük gol makinesi Mehmet Yildiz.
Onu birakmak büyük risk, cok iyi düsünülsün, hele hele bu üstdeki durum degerlendirilsin.

etzel1967
13.12.2008, 02:57
beni üzen olay, ocakta galatasaraya giderse bu sene iki kez sivas'a karsi oynamis olacak. Sivasspor'un en büyük gol makinesi Mehmet Yildiz.
Onu birakmak büyük risk, cok iyi düsünülsün, hele hele bu üstdeki durum degerlendirilsin.

bak... bi de bu yönü var...mehmet gitmez inşallah, çünkü takım iyi gidiyor...