Orijinalini görmek için tıklayınız : Dün Geceyi Hiç Unutmayacağım...

SivasSpor.Com
27.09.2008, 05:04
http://www.sivasspor.com/images/stories/abdullah_yigit.jpg

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan Gazetesi

Dün geceyi hiç unutmayacağım...

Bu mübarek günde rabbime ne kadar şükür etsem azdır! Sivasspor'un galip geldiği çok maçlarda sevinç yaşadım ama dünkü gibi sevinç yaşadığımı hatırlaıyorum.

Dün “Gerçek Sivassporlular için özeldi, “Çünkü karşımızda, arkasında basını olan, şöhretli futbolculardan kurulu,gittiği yer yerde dalkavuk bulmakta zorlanmayan bir rakip vardı.

İşte onun içinde Sivasspor'un böyle takımları yenmesi bana ayrı bir keyif ve mutluluk verir.

Galip geldiğimiz bir maçın akşamında taraftar için kötü bir şey yazmayacağım. Onlara “Yine maçın büyük bölümünde uyudunuz.İlk golü attığımız 76. dakikaya kadar neredeydiniz?" demeyeceğim!"

Dün gece gerçekten özeldi. Mübarek Kadir gecesinin huzurunu ve bu maçtan alınan üç puanın mutluluğunu yaşatan yüce rabbime bir kez daha şürükler olsun. Maça gelince.

İlk yarıda Sivasspor gerçek gücünden uzak bir görüntü çizdi. 20. dakikada Sylla ve 23.dakikada Musa'nın üst direkten topunun dışında ciddi pozisyon bulamadık. Biz iyi kötü bu pozisyonları bulduk, Fener bunuda bulamadı ama duran bir topla 1-0 öne geçti.

Ben dün akşam Bülent hocanın maça neden Balili'yle başlamadığına gerçekten çok şaşırdım. Zira Fener'in leri çıkacağı ve geride boş alan bırakacağı belliydi. Neyseki ikinci yarı oyuna giren Balili, kanatlardan rakip kalede etkili olmaya başladı. Daha sonra Tum'uda alan Bülent hoca forveti 3'ledi ve yapması gerekeni yapıp büyük bir risk aldı. Bence maçın kopma anı skor 1-0 iken, Aleks'in yakın mesafeden vurup, kaleci Petkoviç'in çıkardığı top oldu.

Eğer o gol olsaydı skor 2-0 olur ve maçta orada biterdi. Dünkü maçın ikinci yarısında Sivasspor'a yakışır şekilde mücadele edip üç puanı hakkıyla alan Sivasspor'u yürekten tebrik ediyorum.

izmirliyiğido35
27.09.2008, 07:59
SİVASSPOR BUNU HEP YAPIYOR YENİK DURUMA DÜŞSE BİLE MAÇI BIRAKMIYOR ÇEVİRMESİNİ BİLİYOR BU DA HER BABAYİĞİDİN HARCI DEĞİL O YÜZDEN BİZE BU SEVİNCİ YAŞATTIĞINIZ İÇİN SİZLERE SONSUZ MİNNETTARIZ
ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE SİVASSPOR
------------------------------------
***SİVASSPOR***

Abdullah DuMaN
27.09.2008, 08:02
VALLA BİZE ÇİFTE BAYRAM GİBİ BİŞE OLDU BU..................

ademgoze
27.09.2008, 08:24
ben çok deplasmana gittim yendik çok tvden maç izledik yendik inönüde deplasmandaki maça gittik yendik ama hayatımda bir galibiyete bu kadar sevinmedim çok güzel oldu sivasta maç kazanmak büyük takımları yenmek daha güzel maça giden sivaslıların o çoşkusunu görmek daha güzel innşallah gs bjk maçlarınıda içerde kazanacagız

ssk58
27.09.2008, 08:38
çok sevindim güzel maç oldu pencereme sivasspor bayragı astım

cenk5821
27.09.2008, 09:35
mactan once su bursa maciyla ilgili ntv spora baglanmıstı balilinn hafif sakatlıgı varmıs ve balili buuyk ihtimalle yedek kalcak demistionun icindi heralde

muttalip58
27.09.2008, 09:59
abicim dün geceyi kim unata blirki

davulcu
27.09.2008, 10:13
hiç unutmayacağım bir gece zate. ilk yarı fenerlilerin üstünlüğüyle kapandığında benle dalga geçenler maç sonunda kahveden koşarak eve gittiler benle dalga geçenler gelip tebrik ettiler

bana guizayı satsam sivası satın alır diyenler sezeri ayakta alkışladılar

savaş2
27.09.2008, 10:15
takım iyi degıldı eger balili ve tumla başlasaydık fener.e 5 çekerdık
bulent hocanın duşuncesı tahmın edeym once fener oyunda duşsun sonra ikiliyi alıym der.fener pekı 3 atsaydı ne olurdu...o zaman 4 mu atardık

spidey58
27.09.2008, 10:18
Üç senedir şu statta en fazla zevk aldığımız maçtı, içimin yağları eridi valla ,maçtan sonra taraftarın sokaklardaki coşkusu bitmek bilmedi, bu geceyi unutmayacağız, teşekkürler yiğidolar..

anilcan213
27.09.2008, 10:21
kadir gecesi yenmek de ayrı bi tad verior yaw :D

gizemliömerr
27.09.2008, 10:38
http://www.sivasspor.com/images/stories/abdullah_yigit.jpg

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan Gazetesi

Dün geceyi hiç unutmayacağım...

Bu mübarek günde rabbime ne kadar şükür etsem azdır! Sivasspor'un galip geldiği çok maçlarda sevinç yaşadım ama dünkü gibi sevinç yaşadığımı hatırlaıyorum.

Dün “Gerçek Sivassporlular için özeldi, “Çünkü karşımızda, arkasında basını olan, şöhretli futbolculardan kurulu,gittiği yer yerde dalkavuk bulmakta zorlanmayan bir rakip vardı.

İşte onun içinde Sivasspor'un böyle takımları yenmesi bana ayrı bir keyif ve mutluluk verir.

Galip geldiğimiz bir maçın akşamında taraftar için kötü bir şey yazmayacağım. Onlara “Yine maçın büyük bölümünde uyudunuz.İlk golü attığımız 76. dakikaya kadar neredeydiniz?" demeyeceğim!"

Dün gece gerçekten özeldi. Mübarek Kadir gecesinin huzurunu ve bu maçtan alınan üç puanın mutluluğunu yaşatan yüce rabbime bir kez daha şürükler olsun. Maça gelince.

İlk yarıda Sivasspor gerçek gücünden uzak bir görüntü çizdi. 20. dakikada Sylla ve 23.dakikada Musa'nın üst direkten topunun dışında ciddi pozisyon bulamadık. Biz iyi kötü bu pozisyonları bulduk, Fener bunuda bulamadı ama duran bir topla 1-0 öne geçti.

Ben dün akşam Bülent hocanın maça neden Balili'yle başlamadığına gerçekten çok şaşırdım. Zira Fener'in leri çıkacağı ve geride boş alan bırakacağı belliydi. Neyseki ikinci yarı oyuna giren Balili, kanatlardan rakip kalede etkili olmaya başladı. Daha sonra Tum'uda alan Bülent hoca forveti 3'ledi ve yapması gerekeni yapıp büyük bir risk aldı. Bence maçın kopma anı skor 1-0 iken, Aleks'in yakın mesafeden vurup, kaleci Petkoviç'in çıkardığı top oldu.

Eğer o gol olsaydı skor 2-0 olur ve maçta orada biterdi. Dünkü maçın ikinci yarısında Sivasspor'a yakışır şekilde mücadele edip üç puanı hakkıyla alan Sivasspor'u yürekten tebrik ediyorum.

ben hiç unutmayacağım hele o goller den sonra çarşı ne haldeydi bi bilseniz ortalık bayram olmuştu bayramdan önce

ozer10
27.09.2008, 10:49
sonuç çoktan belliydi biz sadece bize yapılan o satıldılar lafını onlara yutturmaktı ben ençok bu yüzden yenmemizi istedim

yigidomustafa58
27.09.2008, 12:12
biz unutsakta fenerliler unutmaz zaten :D

hgaellisekiz
27.09.2008, 12:18
Amaç belli, gözünü dengine - anadoluya değil BÜYÜKÜM ben diyenlere dikeceksin... yeneceksen önce onları yeneceksin, yenemiyorsan da yenilmeyeceksin... birtakım liderlik s hesapları yapıyorsan, anadolu takımlarından topladığın puanların yanına bu BÜYYÜKKK abilerden aldığın puanları mutlak koyacaksın...

Şimdi ne var cepte 3, elde 3 :PPPPPPPPP darısı diğer maçlara...

merkez_emre
27.09.2008, 12:56
valla bende hiç unutmucam arkadaslara diyorum..

kardesım hem cuma hem kandil hem ramazan mıllet sabaha kadar namaz kılarken biz burda kufur edıyoruz bınlerce insan..diye ama Allah a sukurler olsun aldık macı...

yusuf_yusuf
27.09.2008, 12:59
dun gece gıbısı yoktu ya televızyondan izledım ama Sezer Badur un golu adeta fenerın filelerini deldı ya ama ii oldu fener bıtık bu sene

Eyvaz94
27.09.2008, 13:01
Selcuk da yilda bir kere qol atar oda bizemi dusmeliydi...hic kimse unutamaazz dun geceyi

EyüphanAydın
27.09.2008, 13:03
Çifte bayramı bize yaşatan Tüm Sivasspor ekibine çok teşekkür ederiz.Bayrama girmeden ilk bayram sevincini aldık,Allah'ın izni ile ileriki günlerde ikinci bayramıda alıcağız.

Tarih bu olayı affetmez.Kayıtlara geçer ve bunu hatırladıkça EZİLİN DÖNEKLER !

ssk58
27.09.2008, 13:05
sivasspor sizinle gururduyuyor

yener_sahin
27.09.2008, 13:28
valla bende hiç unutmucam arkadaslara diyorum..

kardesım hem cuma hem kandil hem ramazan mıllet sabaha kadar namaz kılarken biz burda kufur edıyoruz bınlerce insan..diye ama Allah a sukurler olsun aldık macı...

bizim zekeriyaya fetva yayınlatırız yaw maç heyecanıyla küfür etmek caizdir diye :D

HaSiVasLıM58
27.09.2008, 13:56
Ne güzel İki bayramı bizler le paylaştırma fırsatı yakalayan bizlere altın tepsiye koyup önümüze getiren hatta ve hatta servis dahi açan 11 yiğido ve ve elbetteki Sn.Uygun Ve Sn Başkanımız sonsuz şükürlerimizi minnettarligimizi göstermeyi birer borç bilmekteyiz..Hepsinden ALLAH Razı olsun ''Böyle bir günde böyle bir Mübarek ayda bizleri ne kadar sevindirdiler sanırım anlatılamaz 'Şekerimizin baklavamızın sarmamızın yanında birde bu hepsi bir tepsi içinde doyumsuz bir menü gerçekten..Ben neredeyse Maçtan koptum hatta ve hatta maça konsantre olmak değilde sadece ve sadece aklımda ''Oktay Derelioğlu'' vardı ..Çünkü adam çıldırdı Alex oynıyamıyor diye sakat sakat sahaya sürüldü diye Arogenes e stem üstüne stem etti inanın bana resmen satılmıştı..FB gole gittiği zaman adam adeta her ne kadarda göremesemde eminim oturduğu koltuktan kalkıyordur..Sadece ve sadece bir tek tezehuratta bulunmadığı kaldı..ve zaten şu sözü açıkca kendini belli etti'''ARUGONES NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR YAAAAA'' dedi ve kendini Resmen belli etti adam resmen çıldırdı ben maçı izlemek yerine ağzından çıkan kelimeleri tek tek keat kaleme döktüm emin olun analiz yapdım adamlar SİVAS düşmanı ANADOLU Düşmanı hepsi satılmış 3-5 kuruşa keıdı ve kalemi yön bulan insanlar onun için MEDYA bizim bkir nolu düşmanlarımız arasında hatta ve hatta en önemli sinsi kaleyi içten kuşatmaya çalışan zavalıllar ordu birliğine karşı her zaman dik olmalıyız ..Kenetlenmeliyiz kimseye açık vermemeliyiz ..

YigidoGenclik38
27.09.2008, 14:30
UNUTMUYACAGIZ UNUTTURMUYACAGIZ DÜN GECEYİ DAHA COOK GECE WAR UNUTMAYACAGIMIZ BU DAHA BASLANGIC

yerliturkuaz
27.09.2008, 18:59
Kim unutabilir ki dün muhteşem bir Sivasspor vardı sahada darısı Galatasaray'ın başına...

XXCakir58
27.09.2008, 20:54
Siz mi biz mi unutabiliriz. Insallah daima böyle olur.
Paylasim icin sagol.

sofularlı34
27.09.2008, 21:09
ANADOLUNUN SESİ SİVASSPOR..BAŞARIMIZ TESADÜF DEĞİL İNAÇ VE AZİM.BÜLENT HOCAMIZA GÖNÜL DOLUSU TEŞEKKÜRLER.AYRICA FUTBOLCULARIMIZI VE YÖNETİCİLERİMİZE BU SEVİNCİ YAŞATTIKLARI İÇİN MİNNETTARIZ.

yigidoo
27.09.2008, 21:49
Yanliz benim anlamadigim bir sey var, böyle buyuk takimlar her zaman arkadan gelipte maci almak nasip olmaz, dun Fb cok kötuydu. bunun karsisinda cok iyi oynayan bilhasa ikinci yaridaki sivasspor vardi vede maci aldi.ama her zaman olmaz böyle seyler.en azindan evinde iki forvetle oynamali sivassporumuz.