Orijinalini görmek için tıklayınız : Taraftar sizce nasıl...?

MustafaParlak
09.10.2008, 13:02
Ligin İlk 6 Haftası İyisi İle Kötüsü İle Bitti ve Sivas Spor Tribünleri Nasıldı Geçen seneden iyilermiydi kötülermiydi Bunun cevabını Bekliyoruz...!

furkancfc
09.10.2008, 13:10
bence çok kötü değildi.

YiĞiDo GeNçLiK

merkez-apo
09.10.2008, 13:18
taraftarmı taraftar nedir????
ben seyirciyi biliyorum 2,5 yıldır dört eylüle taraftar gelmiyor seyirci ve çekirdek sevenler derneğinin üyeleri geliyor görevlerini itina ile yapıp 90 dakikada en fazla çekirdek tüketme rekorunu elinde bulundurup o rekoru kimseye bırakmıyorlar helal olsun adamlara guinnes e girecek bu gidişle

ibrahimovic7
09.10.2008, 13:22
valla bitek fenerbahçe maçında dolu gibiydi başkada göremedim bitek büyük maçlar değil sivasspor büyüme aşamasında her maçta full çekmesi lazım lazımki yeni stadda yapılsın desinlerki sivasspora 4 eylül yetmiyor cehennem gibi bi stad yapsınlar. İnşallah sivassporda en kısa zamanda bi seri yakalar zirvede olur....

TracyMcGrady58
09.10.2008, 13:28
Hangi taraftar ? :D
Kayseri macinda tribünleri görmedim birsey diyemiyecem. Bursa macinda destek yoktu. Birincisi stad dolmamisti. Baya bi bosluklar vardi. Ikincisi ses zaten hic yoktu. Gerci o günde mac saat tam iftar vaktine denk geldi. Fenerbahce macinda ses olarak daha iyiydi ama tribünler bos idi. Maraton baya bi bosluklar vardi. Havuz kale arkasi neredeyse hic seyircimiz yoktu. Artik biraz daha beklememiz lazim. Artik ramazanda bitti. Bahaneler olmamasi lazim.

yigidolar06
09.10.2008, 13:33
valla bitek fenerbahçe maçında dolu gibiydi başkada göremedim bitek büyük maçlar değil sivasspor büyüme aşamasında her maçta full çekmesi lazım lazımki yeni stadda yapılsın desinlerki sivasspora 4 eylül yetmiyor cehennem gibi bi stad yapsınlar. İnşallah sivassporda en kısa zamanda bi seri yakalar zirvede olur....Sen yanlış anladın Taraftarla Seyirciyi ayırt etmelisin Tüm stad 90 dakika susmadan hep beraber 12 adam olduğumuzda bu dileklerin gerçekleşmesi için bu dileklerinde gerçek olur

yigidolar06
09.10.2008, 13:46
Son Ankara deplasmanınıda yaşadık tam rezalet sivaslı olmak sivassporu seyretmek güzelde maçtan sonrada stadı terkederken üzülmüyeceksin hocayı topcuları eleştirmiyeceksin. işin özü şu maç başladı arkadan bana sesler geliyordu (MAÇ BAŞLADI OTURUN BEYLER GÖREMİYORUZ ) işte gerçek bu neden kaybettiğimiz apacık ortada idi

atababa111
09.10.2008, 13:49
OTURUN DİYENE BÜTÜN YİĞİDOLAR OTURTSUN BE ........

atababa111
09.10.2008, 13:50
FNERBAHÇE MAÇINDA YİĞİDO GENÇLİK BÖLÜMÜNÜ BEĞENDİM.BİR COŞKU VARDI .

atababa111
09.10.2008, 13:50
TABİ BU %15 LİK BİR BÖLÜMÜ KAPSIYOR.DİĞERLERİ ÇEKİRDEK YİYOR.

MustafaParlak
09.10.2008, 14:06
Konu taraftar nasıl diye Tribün desem hadi neyse bagıran topluluk nasıl diyorum...!Lütfen Tartışmaya dönmeyelim bize genç lazım Genç olmadan olmuyor...!

YigidoGenclik38
09.10.2008, 14:18
Konu taraftar nasıl diye Tribün desem hadi neyse bagıran topluluk nasıl diyorum...!Lütfen Tartışmaya dönmeyelim bize genç lazım Genç olmadan olmuyor...!

aynen öyle mustafa kardesim genc lazım takımını seven lazım sivas spor icin ama sadece yigido genclik le olmuyo görüyoruz ki stat dolu olsada bos gibi destek lazım sivasa

MustafaParlak
09.10.2008, 14:35
aynen öyle mustafa kardesim genc lazım takımını seven lazım sivas spor icin ama sadece yigido genclik le olmuyo görüyoruz ki stat dolu olsada bos gibi destek lazım sivasa

Evet Ömer Kardeşim Öyle bu takım gol atar olay olur gol atmaz olay olur destek verdinmi dersin yok der sonrada takımı keser biçer...ALLAH BİZXE TRİBÜNCÜ OLMAYI NASİP ETSİN...!

YigidoGenclik38
09.10.2008, 14:44
Evet Ömer Kardeşim Öyle bu takım gol atar olay olur gol atmaz olay olur destek verdinmi dersin yok der sonrada takımı keser biçer...ALLAH BİZXE TRİBÜNCÜ OLMAYI NASİP ETSİN...!

sivassporluycak destek vermeliyiz sonuna kadar yenerken deil yenilirken yenilirkn destek werirsek diger maca dahaiyi hazırlanırlar degilmi?

mehmetçakar58
09.10.2008, 14:45
forum ile alakası yok ama sivassporun 2006 daki en büyük rakibinin maç sonuçları nelerdir bilen varsa hemen söyleyebilirmisiniz acillll!!

XXCakir58
09.10.2008, 15:18
Taraftarlarimiz cok güzel, bide cekirdekciler olmasa daha iyi olacak.

yerliturkuaz
09.10.2008, 16:25
Gecen seneye oranla daha bilincli bir taraftar grubu var fakat istenilen taraftar mi kesinlikle hayir...

YiğidoGençlik
09.10.2008, 16:38
Ağzı olan konuşuyor İcraat lazım İcraat gelsin 90 dk bi bağırısnlarda göreyim böyle klavye başında yazmak ile olmuyor

yigidoo
09.10.2008, 16:48
Ayni tas ayni hamam degisen bir sey yok.
Türbunler sanki kara bir daga benziyor simsiyah vede sesizce kendi halinde.
varlarmi yoklarmi anlamis degilim.
yada bilmiyorlar galiba Sivassporun renklerin

KIRMIZI BEYAZ RENKLERIMIZ BEYLER BAYANLAR UNUTMAYIN.

Yiğiter
09.10.2008, 17:53
Geçen seneye göre iyi.Fena bulmadım..Ses biraz daha iyi çıkıyor.

yeniceri_can
09.10.2008, 18:31
iyide mustafa taraftar varmıki ??

EyüphanAydın
09.10.2008, 19:30
Her sene düzelen ve gelişen bir taraftar kitlesine sahibiz.Birazda çekirdekçiler şu çekirdekleri yemeyi bıraksalar iyi olucak.

Şu anda tek istediğim ÇEKİRDEK FİYATLARINA ZAM YAPILMASI !

HEP DESTEK TAM DESTEK VERDİK SİZLERE , ADIMIZ ÇIKTI ÇEKİRDEKÇİYE , ÇEKİRDEKÇİ DEĞİLİZ TARAFTARIZ BİZ BU ALEMİN KRALI YİĞİDOLARIZ BİZ

memet24
09.10.2008, 20:18
aynı bence.............
........................

metincetin58
09.10.2008, 22:04
sen ne diyosun muthüş bi taraftar var hele o fener maçından sonra istasyon caddesini görecektin ama birde yanilirse o zaman işte hiç bilmediğiniz duymadığınız küfürleri 4 eylülün önünde duyabilirsiniz maçta sesi çıkmayan adam maç sonu dışarda bülbül kesiliyo taraftar müthüş taraftar güzel taraftar fanatik taraftar ................

merkez-apo
09.10.2008, 23:02
Ağzı olan konuşuyor İcraat lazım İcraat gelsin 90 dk bi bağırısnlarda göreyim böyle klavye başında yazmak ile olmuyor

Kardeşim siz hiç 90 dakika bağırdınızmı bağıranların kuyusunu kazdınız...Sivas tribünlerinin en iyisi YENİÇERİLERDİR...Yurt içinde ençok ismi duyulan takım yeniçerilerdir....Yeniçeriler gitti stadı gfb ile coşturmaya çalışıoyorlar....bunlar fenerliyle beşiktaşlıyla olacak iş değil gerçek sivaslı lazım

metincetin58
09.10.2008, 23:15
Kardeşim siz hiç 90 dakika bağırdınızmı bağıranların kuyusunu kazdınız...Sivas tribünlerinin en iyisi YENİÇERİLERDİR...Yurt içinde ençok ismi duyulan takım yeniçerilerdir....Yeniçeriler gitti stadı gfb ile coşturmaya çalışıoyorlar....bunlar fenerliyle beşiktaşlıyla olacak iş değil gerçek sivaslı lazım

allah bilirki gerçek sivas lıda sensindir

merkez-apo
09.10.2008, 23:32
Sivaslıyım Sivaslı ve sivassporlu olmasam bu foruma yazmazdım..kardeşim sen içini ferah tut

metincetin58
09.10.2008, 23:45
Sivaslıyım Sivaslı ve sivassporlu olmasam bu foruma yazmazdım..kardeşim sen içini ferah tut

helal olsun sana be yeniçerileri neden kapattılar bilen varmıııı ha bide y6eniçeriler bi takımmıdır

merkez-apo
09.10.2008, 23:47
Bunu benden daha yetkili Kişiler açıklar...Benim Görevim Değil.....
Kim Sivassporun Faydası için Varsa Ben Onun yaındayım ama öncelikle Yeniçeriyim tribünde olmasakta ruhumuz var....Yeniçeri gerçeğini kimse inkar edemez

metincetin58
09.10.2008, 23:50
walla sizi bikere daha taktir ettim helal size bi çarşı bide siz zaten yetkili kişiler derken yeniçeri ruhu var diyosun ve neden kapandığını bilmiyosun ölemi

merkez-apo
09.10.2008, 23:51
Biliyorum Bende Yeniçeriyim ama açıklamk istemiyorum....

metincetin58
09.10.2008, 23:53
Biliyorum Bende Yeniçeriyim ama açıklamk istemiyorum....

tamam saol açıklamak istemezsiz senin fikrin ama staddaki taraftarada çamur atmaya hakkın yok .......yokgfb yok bjk li diye

yener_sahin
10.10.2008, 12:27
tamam saol açıklamak istemezsiz senin fikrin ama staddaki taraftarada çamur atmaya hakkın yok .......yokgfb yok bjk li diye

kardeş sen hiç yeniçerilerle maç izlememişin anlaşıldı.hadi izlemedin hiç duymadın mı isimlerini,hadi bu kadar olur diyorum duymadığını kabul ediyorum,onların çamur atmadığını burdan damı okumadın.Nedense gerçekleri söyleyenler genelde çamur atanlar sınıfında mahkumlardır.hala taraftar kelimesini telafuz etmeni şaşkınlıkla okuyorum.Taraftar dediğin kim?Stadda bana taraftar gösterebilirmisin?Yiğidogençli k mi bir kez aralarında maç izledim.İçleri 0-7 yaş grubuyla doluydu.Kaç kez hangi deplasmana otobüs kaldırdılar.Hangi ses getiren işi yaptılar.Eğer çamur atmayın taraftar dediğin onlarsa kimse onlara çamur atmıyor gerçekleri söylüyor.Abartalım mı yani onlara daha büyük bir zarar mı verelim.Harikasınız muhteşemsiniz sizinle gurur duyuyoruz.Bu ne muazzam bir gruptur ki kulakları sağır edercesine onlarca kareografiyi ,onlarca besteyi kusursuz yapıyorsunuz mu diyelim.

peki şimdi geriye kim kaldı diğer stadı dolduran kişiler.Bir kişi takımını neden desteklemez neden bağırmaz.Çünkü onunla sevinip onunla üzülmediğinden.Yenildiğinde teselliyi ikinci takımından bulduğundan.Çünkü stadda sivas maçı izleyip kulağında radyo ikinci takımının maçını dinlediğinden.madem bilmiyorsunuz sukut ikrardandır deyip kabul edin.

yok yeniçeriler neden yok artık diye luzumsuz sorular ile insanları sıkıştırdığınızı zannetmeyin.sen hiç duydun mu efsanelerin tarih sayfalarından kalktığını?duyamazsın efsaneler bitmez.sadece açığa çıkmak için uygun zamanı beklerler.Şimdi onlar dışardan gülüyorlar.Biz çekildik emziksiz bebeğe döndü seyirci diye.

Benim gözümde o stada gelip takımına destek vermeyip oturan kişi (zaruri mazereti yoksa) bir seyircidir asla taraftar olamaz.ve SİVASSPOR lu dahi değildir.Neidüğü belirsizdir.

metincetin58
10.10.2008, 13:04
neidüğü belirsiz boş yere para verip stada gelmez güzel kardeşim yeniçerilere gelince şimdiki taraftara merkez apo arkadaşım diyorki gfb li bjk li gs li diyo adamın işi gücü yok sivas ın maçınımı izlemeye geliyo çok iyi biliyosanız niye bıraktınız niye kapandınız siz kulakları sağır edercesinemitezahurat yapıyodunuz öyle yazmışında daha iyisini yapana kadar en iyisi bu yapan varsa çıksın yapsın tutan yok güzel kardeşim çıkın yapın o zaman bende memnun olurum

furkancfc
10.10.2008, 13:14
neidüğü belirsiz boş yere para verip stada gelmez güzel kardeşim yeniçerilere gelince şimdiki taraftara merkez apo arkadaşım diyorki gfb li bjk li gs li diyo adamın işi gücü yok sivas ın maçınımı izlemeye geliyo çok iyi biliyosanız niye bıraktınız niye kapandınız siz kulakları sağır edercesinemitezahurat yapıyodunuz öyle yazmışında daha iyisini yapana kadar en iyisi bu yapan varsa çıksın yapsın tutan yok güzel kardeşim çıkın yapın o zaman bende memnun olurum

haklısın be abi çıksın yapsınlar daha iyisini

yener_sahin
10.10.2008, 13:19

"neidüğü belirsiz boş yere para verip stada gelmez güzel kardeşim"

bazılar sivas maçına geliyor aynı anda oynanan bir maçı radyodan dinliyor.bu kişi ne oluyor?

"yeniçerilere gelince şimdiki taraftara merkez apo arkadaşım diyorki gfb li bjk li gs li diyo"

öyle demesinin sebebi sizinle onun taraftar anlayışlarının farklı olması.Biz herkese taraftar demeyiz.Eşşek derviş olmaz su çekmekle tekkeye,deve hacı olmaz gitmekle mekkeye demişler.Her maça giden taraftar olsaydıııı....

"çok iyi biliyosanız niye bıraktınız niye kapandınız siz kulakları sağır edercesinemitezahurat yapıyodunuz öyle yazmışında"

Evet yeniçeriler 4 eylülde bu işi en iyi yapanlardı.Ayrıca yazımdaki ince nükteyi anlamadınız galiba ki hala neden kapattınız diyorsun...youtubeye bir giriver sana zahmet ordan arayarak yeniçerilerin manisa maçındaki kısa videosunu bir izleyiver.birazda olsa gerçeklere dayalı fikir sahibi olursunuz.

"daha iyisini yapana kadar en iyisi bu yapan varsa çıksın yapsın tutan yok güzel kardeşim çıkın yapın o zaman bende memnun olurum"

Bırakın devam etsin isteyen istediği yolda.Taklitler asıllarını yaşatır.Bir şeye iyi demek için tutulur yanının olması lazım.

yener_sahin
10.10.2008, 13:20
haklısın be abi çıksın yapsınlar daha iyisini

aslanım seni de gördük.sen bizim nasıl çalıştığımızı yakinen bilirsin.aslında sana cevap bile vermemde bir ara lafdada kalsa desteğini gördük.

metincetin58
10.10.2008, 13:25
bak hala ben ne diyorum sen ne diyosun bi şeye iyi demek için tutulur bi r yanı olması lazım diyosun ....güzel kardeşim sizi tutan yok manisa maçını söleme bana geçmişe mazi derler tutan varmı sizi çıkın daha iyisini yapın bu seyirciyle en iyisi bu o kadar iyi idiniz nerdesiniz arkadaşım çıkınsana sizin yaptığınızın tutulur yanı olsun

MustafaParlak
10.10.2008, 13:52
Abdullah abi Ve Yener Abi YeniÇeri Bir Ruhtur İnkar Edilemez Bu ruhu Bilmeyen Bilmez Bilen Bilir.Burda yapılan yorumlarda Biri çıkar kötü bir şey Söyler Ortam karışır Lütfen Burda konuşmayalım.YeniÇerileri Bilen Biliyor bu Konu Lütfen kapansın Apo abi özellikle senden Rica EDİYORUM...!

YigidoGençlik Bir Şehir Toplulugudur İNkAR edilemez Hiç Bir Deplasmanda Ne istanbul tayfası vardı nede Sivas Ne de Başka biryer göremedik Bir Türlü.

Efsane Bir Gün Geri Dönecek Çocuklar Ortamdan çekilecek.

YeniÇeriler

metincetin58
10.10.2008, 14:13
:D:D:DAbdullah abi Ve Yener Abi YeniÇeri Bir Ruhtur İnkar Edilemez Bu ruhu Bilmeyen Bilmez Bilen Bilir.Burda yapılan yorumlarda Biri çıkar kötü bir şey Söyler Ortam karışır Lütfen Burda konuşmayalım.YeniÇerileri Bilen Biliyor bu Konu Lütfen kapansın Apo abi özellikle senden Rica EDİYORUM...!

YigidoGençlik Bir Şehir Toplulugudur İNkAR edilemez Hiç Bir Deplasmanda Ne istanbul tayfası vardı nede Sivas Ne de Başka biryer göremedik Bir Türlü.

Efsane Bir Gün Geri Dönecek Çocuklar Ortamdan çekilecek.

YeniÇeriler

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

muhteşemsin huzuru bozdum o benim ....huzuru bozduğum yorumlarımdanda belli oluyo yeniçerileri bilen tabi biliyo kim neden kapandığınıda çok iyi biliyo

MustafaParlak
10.10.2008, 14:15
:D:D:D

muhteşemsin huzuru bozdum o benim ....huzuru bozduğum yorumlarımdanda belli oluyo yeniçerileri bilen tabi biliyo kim neden kapandığınıda çok iyi biliyo

Bak Lütfen Abilerime verdigim sözü bozdurma kavga etmicem sen haklısın...!

metincetin58
10.10.2008, 14:22
wallamı .....bu işler zaten böyledir dün akşamdan beri yorum saatlerine ve ne yazdıklarını dikkatli okursan kim haklı olduğunu çok açık bi şekilde görürsün sen üçüncüsün onlne oldukları halde cevabını aldılar ve daha sesleri çıkmadı

MustafaParlak
10.10.2008, 14:24
Tribünden Tanıdıgı yok gelmiş bana Burda ahkam kesiyor sorsam Yigido Gençligin Amigosunu bilmeyecek YENİÇERİLERİ kİM KURDU DESEM BİLMEYECEK merkez tayfayı bilmeyecek sonra laf yapacak akıllı ve adam gibi konuşalım Bilip Bilmeden Düdük Misali Ötmeyelim İnşallah Beşiktaş maçında görüşürüz burda Ahlam kesenin İpi orda kesilecek...!Burda Tartıştıgın Adamları tanı ve yorum yap.Yeniçeriler neden kapanmış sanane sen o Gruptamıydı Kardeşim Sanane...!

MustafaParlak
10.10.2008, 14:26
wallamı .....bu işler zaten böyledir dün akşamdan beri yorum saatlerine ve ne yazdıklarını dikkatli okursan kim haklı olduğunu çok açık bi şekilde görürsün sen üçüncüsün onlne oldukları halde cevabını aldılar ve daha sesleri çıkmadı

Konuşan vardır Hayvan Gibi Millet Muhattap olmaz Konuşan vardır insan gibi sohbetine doyum olmaz.OSMAN ABİ RECEP ABİ HEPİNİZ GÖRÜYORSUNUZ BENİM Bİ SUÇUM YOK.

metincetin58
10.10.2008, 14:27
canımın içi yaşın daha küçük konuşmalarına dikkat et akıllı ol be beşiktaş maçına filanda gelmiyorum sivas ta oturuyorum bi problemin varsa görüşelim hemde hayatında ilk defada olsa sivas ı görmüş gezmiş olursun tamammı canımın içi

MustafaParlak
10.10.2008, 14:34
canımın içi yaşın daha küçük konuşmalarına dikkat et akıllı ol be beşiktaş maçına filanda gelmiyorum sivas ta oturuyorum bi problemin varsa görüşelim hemde hayatında ilk defada olsa sivas ı görmüş gezmiş olursun tamammı canımın içi

Biz Yaşımızla Degil Yaşadıklarımızla Büyüyoruz.Biz Deplasman Otobüsünün Koltuklarında Yaşlanıyoruz.

Beşiktaş Maçına Gelemessin Gelecek Yürek Yok.

Sivasıma Her Sene gidiyorum Ramazan bayramında ordaydım Beni gören gördü Yolda yürü Yanınada bi adam vericem bak bakıyım Sivasta yigido gençliktemi Taraftar Çok Yeniçerilerdemi.

Adamın Asabını Bozma Yeminim Var Şu forumda bile seninle Tartıştıgıma yanıyorum Akşam YeniÇeriler bana Kızacak niyemi EFSANE hatırlatılmaz Hatırlanır Böyle büyük Bir Grubu agır hakaretlere marus bırakarak YIPRATTIGIN iÇİN Seni Esefle KINIYORUM...!

metincetin58
10.10.2008, 14:42
maça gelecek yürek neden olmasınki niyeki .....

yeniçerileri yıprattığım filan yok

söylediğinize göre öyle bi ruh benim sözlerimle yıpranacaksa ohooooo

benimde kendime sözüm vardı çocuklarla tartışmayacaktım amaaaa...

ha bu arada arkadaşım trafik kazasında öldü diye konu açan çocukta sendin dimi

nese ben okula yetişecem sonra grş.sivas ageldiğinde haberim olsunda görüşelim yanıma adam verecektin ya onuda merak ettim nese

kendine iyi bak otobüslerde fazla harçanma kendini helak etme

ofgurleyuk78
10.10.2008, 14:59
OTURUN DİYENE BÜTÜN YİĞİDOLAR OTURTSUN BE ........

Eğer bütün taraftar senin gibi düşünüyorsa.. Yazık.. Hemde çok yazık. Bir yiğido'nun bir başka yiğido' ya söylediklerine bak... Utandım doğrusu bu sitede böyle bir yazının yer almasından..

ofgurleyuk78
10.10.2008, 15:01
Taraftar bence hakemi etki altına alabilecek tezahurat yapmalı ki büyük takımlar lehinde karar vermesin. Taraftarımız gittikçe daha göze ve kulağa hoş gelen davranış ve tezahuratlarda bulunuyor..

MustafaParlak
10.10.2008, 15:13
maça gelecek yürek neden olmasınki niyeki .....

yeniçerileri yıprattığım filan yok

söylediğinize göre öyle bi ruh benim sözlerimle yıpranacaksa ohooooo

benimde kendime sözüm vardı çocuklarla tartışmayacaktım amaaaa...

ha bu arada arkadaşım trafik kazasında öldü diye konu açan çocukta sendin dimi

nese ben okula yetişecem sonra grş.sivas ageldiğinde haberim olsunda görüşelim yanıma adam verecektin ya onuda merak ettim nese

kendine iyi bak otobüslerde fazla harçanma kendini helak etme

Bizi Çocuk Yerine Koyanlar Zamanı geldiginde Bizim Köpegimiz Bile Olamayacaklar.

YeniÇeri Bir RUHTUR Bu ruh Sivastır Sivasspordur.Bu ruhu Senin gibiler SADECE LAFLARI İLE YIPRATIR BAŞKA HİÇ BİR ŞEY YAPAMAZ.!

1-2 Sene SENİN iSTANBULDA GÖRÜŞÜRÜZ üNÜVERSİTE ÇOCUGU.!

antik58
10.10.2008, 15:21
manevı olarak olmasa bıle en azından maca gelerek maddı destek oluyorlar oda yeter keske ıkısı bırden olsa ama uzun zaman alacak sanırım...

mrkz_abi
10.10.2008, 15:53
walla sizi bikere daha taktir ettim helal size bi çarşı bide siz zaten yetkili kişiler derken yeniçeri ruhu var diyosun ve neden kapandığını bilmiyosun ölemi

ARKADAŞLAR YENİÇERİ Bİ DÜKKAN FALAN DEĞİL KAPANMADI BIRAKDIK BUNUN NEDENLERİ ÇOK BELLİ BİZ KARŞILIKSIZ SEVDİK BİZ PROTOKOL GİRİŞLERİNDE BEKLEMEDİK BİZ DEPLASMAN 5 KİŞİ GİDİP PROKOL ÖNLERİNDE GÖZÜKÜP BİZDE VARDIK DEMEDİK BİZDEN SONRA OLUŞAN MERKEZ TAYFA İLK MAÇI OLMASINA RAĞMEN ÇOK İYİ TOPLANDI DAHA SONRA DAHA ÇOK TOPLANDI ANTALYA MAÇINDA ARKADAŞLARININ YARISINDAN ÇOĞU DIŞARDA KALDI NE OLUR BUNLARI UNUTMAYALIM KİMSE BURDAN BEN TARAFTARIM DEMESİN HERKESİN AĞZINDA Bİ ÇEKİRDEK LAFI HERKES BİRBİRİYLE TARTIŞMAYA GİRMİŞ BİZ BUYUZ BİZ BUYUZ HANGİ MAÇTA STADLAR İNLEDİ SÜPER LİGDE KAÇINCI SENEMİZ BU SİTEDE HERKESİN AKLI BAŞINDA HERKES DİĞER TAKIMLARIN SİTELERİNE GİRİYO VİDEOLARINI İZLİYOR İZLEMEYEN VARSA İZLESİN 90 KİŞİYLE 100 KİŞİYLE OLMAZ ARKADAŞLAR BİZİM SİTELEREDE DİĞER TAKIMLARI TUTANLAE GİRİYORLAR İNANIN BU TARTIŞMALARI OKUYUNCA BİZE GÜLÜYOLARDIR BIRAKIN YENİÇERİ DERNEK MERKEZ TAYFA ÇILGINLAR MUHABBETİNİ NE YAPALIMDİYE DÜŞÜNÜN İSTANBULDA MAÇLARIMIZ OLUYOR AYRILAN YER DOLMUYOR TAHMİNİM 2 HAFTA SONRA GS ESKİŞEHİRLE OYNAYACAK MAÇ ESKİŞEHİRDE İMKANI ZAMANI OLAN BEN TARAFTARIM DİYEN O MAÇI İZLESİN YADA Bİ TATANGALARIN BURSANIN GÖZTEPE YALININ VİDEOLARINI İZLESİN ONDAN SONRA BURAYA ÇIKSIN BUNA BENDE DAHİLİM TARAFTARLIKDAN YAZSINLAR STATDA YAPTIMIZ BAZEN GAZA GELİP KIRMIZI BEYAZ ŞAMPİYON SİVAS BAŞKA NE VAR BIRAKIN BURDA KAPIŞMAYI NE YAPABİLİRİZ NASIL BU SATADI CANLANDIRIRIZ DİYE DÜŞÜNÜN ÇALIŞMALAR YAPIN AMA BİRŞEYLER YAPMAK İSTEYENE ENGEL OLMAYIN BEN OLMAYIN BİZ OLMAYA ÇALIŞIN YOK YENİÇERİ BUNU YAPTI YOK BİZ BUNU YAPTIK YOK ANLAR BUNU YAPTI BUNLARI BURDA YAZMANIN TARTIŞMANIN BİZE FAYDASI YOK AMA BİLENLERDE YENİÇERİNİN YAPTIĞINI İNKAR ETMESİN BİZ BİŞEYLER YAPMIŞIZ MERKEZ APOYA SORUN BAKALIM YENİÇERİYLE MAÇLARA GELDİĞİNDE KAÇ YAŞINDAYDI YA 15 Dİ YA 16 TABİ DİYECEK MANİSA MAÇINI FENER MAÇINI ÇÜNKİ O ZAMANLAR EN İYİ ONLARDO ONLAR YAPIYORDU BİZ YAPDIK DEMİYORUZ HERKES YAPSIN TAKDİR EDELİM BİZ 2. LİGDE BURSASPORU EVİMİZDE YENDİK O MAÇDA BURSA SEYİRCİSİNİN YANINDAYDIK ONLARA SORUN O ZAMAN FORUMLARIDA TENİÇERİLERE NELER YAZMIŞLAR BEN BURDAN BİZİ ÖVMÜYORUM ARKADAŞIM BİŞEYLER YAZMIŞ ONU BİLGİLENDİRMEK İÇİN BİZLE BERABER MAÇLARA GELEN ARKADAŞLARIN İÇİNDE EN AZ 100 ÜNİ ÖĞRENCİSİ OLUYORDU HEMDE SİVASLI DEĞİLDİ ONLAR İNANIN SİVASLIYIM DİYENLERDEN ÇOOOK ÇALIŞIYOLARDI KEŞKE ONLAR KADAR OLSAYDIK İNŞALLAH SİTEMİZDE TARTIŞMALAR KENDİ ARAMIZDA OLMAZ BAŞKALARINIDA KENDİMİZE GÜLDÜRMEYİZ BAŞKA SİVASSPOR YOK BİRLİK OLUN BERABER OLUN AMA YAPILANI BİŞEYLER YAPMAK İSTEYENLERE DESDEK OLUN BU TARTIŞMALAR BİZE BİŞEY KAZANDIRMAZ ZARAR VERİR HERKEZE SAYGILARIMLA

yener_sahin
11.10.2008, 09:34

onlıne oldukları halde cevap yazmıyorlar demiş.Allah'ım gülmekden karnım ağrıdı.Bir insanın site alt yapısından bu kadar bihaber olup gelip burda ahkam kesmesi ne kadar da gülünç.Ben çok güldüm.Sanırım yıllardır bu siteyi kullanıyorsun ama sen çıktıkdan sonra 1 saat kadar hala onlıne gözüktüğünün farkında değilsin.Bende seni bilgili birisi bir şeylerden anlayan birisisin diye cevap veriyorum.Artık seni muhatab olarak kabul etmeyeceğim.İstediğine musallat ol kendini komik duruma düşür.Malum eskiler boşuna dememişler çok laf aptala söylenir.

MustafaParlak
11.10.2008, 15:05
ARKADAŞLAR YENİÇERİ Bİ DÜKKAN FALAN DEĞİL KAPANMADI BIRAKDIK BUNUN NEDENLERİ ÇOK BELLİ BİZ KARŞILIKSIZ SEVDİK BİZ PROTOKOL GİRİŞLERİNDE BEKLEMEDİK BİZ DEPLASMAN 5 KİŞİ GİDİP PROKOL ÖNLERİNDE GÖZÜKÜP BİZDE VARDIK DEMEDİK BİZDEN SONRA OLUŞAN MERKEZ TAYFA İLK MAÇI OLMASINA RAĞMEN ÇOK İYİ TOPLANDI DAHA SONRA DAHA ÇOK TOPLANDI ANTALYA MAÇINDA ARKADAŞLARININ YARISINDAN ÇOĞU DIŞARDA KALDI NE OLUR BUNLARI UNUTMAYALIM KİMSE BURDAN BEN TARAFTARIM DEMESİN HERKESİN AĞZINDA Bİ ÇEKİRDEK LAFI HERKES BİRBİRİYLE TARTIŞMAYA GİRMİŞ BİZ BUYUZ BİZ BUYUZ HANGİ MAÇTA STADLAR İNLEDİ SÜPER LİGDE KAÇINCI SENEMİZ BU SİTEDE HERKESİN AKLI BAŞINDA HERKES DİĞER TAKIMLARIN SİTELERİNE GİRİYO VİDEOLARINI İZLİYOR İZLEMEYEN VARSA İZLESİN 90 KİŞİYLE 100 KİŞİYLE OLMAZ ARKADAŞLAR BİZİM SİTELEREDE DİĞER TAKIMLARI TUTANLAE GİRİYORLAR İNANIN BU TARTIŞMALARI OKUYUNCA BİZE GÜLÜYOLARDIR BIRAKIN YENİÇERİ DERNEK MERKEZ TAYFA ÇILGINLAR MUHABBETİNİ NE YAPALIMDİYE DÜŞÜNÜN İSTANBULDA MAÇLARIMIZ OLUYOR AYRILAN YER DOLMUYOR TAHMİNİM 2 HAFTA SONRA GS ESKİŞEHİRLE OYNAYACAK MAÇ ESKİŞEHİRDE İMKANI ZAMANI OLAN BEN TARAFTARIM DİYEN O MAÇI İZLESİN YADA Bİ TATANGALARIN BURSANIN GÖZTEPE YALININ VİDEOLARINI İZLESİN ONDAN SONRA BURAYA ÇIKSIN BUNA BENDE DAHİLİM TARAFTARLIKDAN YAZSINLAR STATDA YAPTIMIZ BAZEN GAZA GELİP KIRMIZI BEYAZ ŞAMPİYON SİVAS BAŞKA NE VAR BIRAKIN BURDA KAPIŞMAYI NE YAPABİLİRİZ NASIL BU SATADI CANLANDIRIRIZ DİYE DÜŞÜNÜN ÇALIŞMALAR YAPIN AMA BİRŞEYLER YAPMAK İSTEYENE ENGEL OLMAYIN BEN OLMAYIN BİZ OLMAYA ÇALIŞIN YOK YENİÇERİ BUNU YAPTI YOK BİZ BUNU YAPTIK YOK ANLAR BUNU YAPTI BUNLARI BURDA YAZMANIN TARTIŞMANIN BİZE FAYDASI YOK AMA BİLENLERDE YENİÇERİNİN YAPTIĞINI İNKAR ETMESİN BİZ BİŞEYLER YAPMIŞIZ MERKEZ APOYA SORUN BAKALIM YENİÇERİYLE MAÇLARA GELDİĞİNDE KAÇ YAŞINDAYDI YA 15 Dİ YA 16 TABİ DİYECEK MANİSA MAÇINI FENER MAÇINI ÇÜNKİ O ZAMANLAR EN İYİ ONLARDO ONLAR YAPIYORDU BİZ YAPDIK DEMİYORUZ HERKES YAPSIN TAKDİR EDELİM BİZ 2. LİGDE BURSASPORU EVİMİZDE YENDİK O MAÇDA BURSA SEYİRCİSİNİN YANINDAYDIK ONLARA SORUN O ZAMAN FORUMLARIDA TENİÇERİLERE NELER YAZMIŞLAR BEN BURDAN BİZİ ÖVMÜYORUM ARKADAŞIM BİŞEYLER YAZMIŞ ONU BİLGİLENDİRMEK İÇİN BİZLE BERABER MAÇLARA GELEN ARKADAŞLARIN İÇİNDE EN AZ 100 ÜNİ ÖĞRENCİSİ OLUYORDU HEMDE SİVASLI DEĞİLDİ ONLAR İNANIN SİVASLIYIM DİYENLERDEN ÇOOOK ÇALIŞIYOLARDI KEŞKE ONLAR KADAR OLSAYDIK İNŞALLAH SİTEMİZDE TARTIŞMALAR KENDİ ARAMIZDA OLMAZ BAŞKALARINIDA KENDİMİZE GÜLDÜRMEYİZ BAŞKA SİVASSPOR YOK BİRLİK OLUN BERABER OLUN AMA YAPILANI BİŞEYLER YAPMAK İSTEYENLERE DESDEK OLUN BU TARTIŞMALAR BİZE BİŞEY KAZANDIRMAZ ZARAR VERİR HERKEZE SAYGILARIMLA

Abi Çok iyi Özetlemişsin.bizim burda gayemiz TARAFTAR OLMA bİLİNCİNİ KAZANMAKTIR Kazananlar olmuş bari onlara ihanet etmeyin.Ben yanıyorum Hala o yeniçerilerin Merkez tayfanın Tribünlerinde Olamadıgımda...!

metincetin58
11.10.2008, 15:10
benim terbiyem daha ilerisine müsade etmiyo ilk hayvan dediler sonra köperk dediler şimdide aptal yazmışlar sizin ailenizden geln bişeydir bu durum sizi insan yerine koyup konuşanda suçtur suç bende aynı şeyleri ben yazsam banlanmıştım galiba teşekkürler arkadaşlar

MustafaParlak
11.10.2008, 15:14
benim terbiyem daha ilerisine müsade etmiyo ilk hayvan dediler sonra köperk dediler şimdide aptal yazmışlar sizin ailenizden geln bişeydir bu durum sizi insan yerine koyup konuşanda suçtur suç bende aynı şeyleri ben yazsam banlanmıştım galiba teşekkürler arkadaşlar

Eger Sen bunları hakediyorsan söylenmiştir.Yeniçeriler İçin ölmeye bile Deger Banlanmak Önemli degil;)

metincetin58
11.10.2008, 15:17
bu konuyu kapattım cnm artık çoluk çocukla muhattap olmayacağım aslında sende çok şey hak ediyosun da işte o burda söylenmez bu neyi gösterrir aile terbiyesi almış olduğumuzu sanda teşekkür ederim büyüklerine saygıda kusur etmiyosun helal olsun sana büyüksün bu konu ile ilgili son yorumumdur teşekkürler mustafa ve site yönetimi

MustafaParlak
11.10.2008, 15:30
bu konuyu kapattım cnm artık çoluk çocukla muhattap olmayacağım aslında sende çok şey hak ediyosun da işte o burda söylenmez bu neyi gösterrir aile terbiyesi almış olduğumuzu sanda teşekkür ederim büyüklerine saygıda kusur etmiyosun helal olsun sana büyüksün bu konu ile ilgili son yorumumdur teşekkürler mustafa ve site yönetimi

YeniÇeriler Konusunda Kim Olursa olsun kötü bir sözcügünde hitap konusunda benim için büyük küçük bitmiştir orda sadece karşımdaki ne olduguna bakarım bu böyledir.Aile Terbiyeme gelince ben terbiyemi adamına göre kullanırım...!

etzel1967
11.10.2008, 16:21
fenerbahçe maçında iyiydi bence...özellikle yiğido gençlik gurubu çok iyiydi...fakat sayıları az şimdilik...inşallah daha da büyürler...en azından şimdiki sayılarının 3-4 katı olmaları gerek...

yener_sahin
11.10.2008, 16:57
YeniÇeriler Konusunda Kim Olursa olsun kötü bir sözcügünde hitap konusunda benim için büyük küçük bitmiştir orda sadece karşımdaki ne olduguna bakarım bu böyledir.Aile Terbiyeme gelince ben terbiyemi adamına göre kullanırım...!

mustafa canım hala saygı isteyenleri görüyorum.nasıl bir zihniyetse saygıyı istiyorlar.hala bilmiyorlar saygı istenilmez hakedilir.ben diyorumki çok söz aptala söylenir.karşıdaki tutuyor bana söyledin diyor.çok laf işitmek isteyip bu yaftayı kendine yakıştırana daha ne diyelim.

mrkz_abi
11.10.2008, 17:45
ARKADAŞ TARTIŞMAK İÇİN SÖLEMİYORUM BEN 30 YAŞINDAYIM GEL BENLE MUHATTAB OL NEYİ PAYLAŞAMIYORSUNUZ BU TARTIŞMALAR SİZE BİZLERE NE KAZANDIRIYOR NE KAYBETDİRİYOR BU SİTEYE NE KADAR İNSAN GİRİYOR BU KONUYU NE KADAR ÜYE OKUYOR SEN KONUYU ALIYON YNÇ DAVASINA GETİRİYON BİZ SİVASSPORA ÇOK GÜZEL ŞEYLER YAPTIK BUNU NEDEN KABULLENMİYORSUNUZ ÇIKSIN BAŞKALARIDA YAPSIN BİZLER KISKANMAYIZ DESDEKLERİZ BOŞ ŞEYLERLE UĞRAŞMAYALIM HEPİMİZ SİVASIMIZIN EVLATLARIYIZ EĞER BU GRUPLAR YÜZÜNDEN BİRBİRİMİZE DÜŞECEKSEK SİVASSPOR OLMASIN DAHA NEDİYİMbu konuyu kapattım cnm artık çoluk çocukla muhattap olmayacağım aslında sende çok şey hak ediyosun da işte o burda söylenmez bu neyi gösterrir aile terbiyesi almış olduğumuzu sanda teşekkür ederim büyüklerine saygıda kusur etmiyosun helal olsun sana büyüksün bu konu ile ilgili son yorumumdur teşekkürler mustafa ve site yönetimi

mrkz_abi
11.10.2008, 17:49
LÜTVEN BU KONUYU KAPATIN MUSTAFA YENER SİZDE CEVAP VERMEYİN. EN BÜYÜK TEPKİ TEPKİSİZLİKDİR BİR DÜŞÜNÜN BU TARTIŞMA BİZİ NEREYE GÖTÜRÜR BİZE NE SAĞLAR SADECE DIŞARDAN OKUYANLARA MALZEME DAHA TARAFTAR OLAMADAN TRİBÜN OLAMADAN BİRBİRLERİNE DÜŞMÜŞLER SANKİ ÇOK BÜYÜK GRUPLAR DİYE GÜLERLER KOMİK OLMAYIN

yeniceri_can
11.10.2008, 18:14
:D:D:D

neden kapanmış açıklada bizde bilelim.ortalığı karıştırma.

SempaticH
11.10.2008, 18:22
bir kaç maç hariç stadı dolu olarak görmedik bunun nedenlerini araştırmak lazım bence neden seyirci gelmiyor bunun başlıca nedenlerinden biri bence isim yapmış transfer olmadığı seyirciyi sdatlara çeken tabiiki iyi transfer oda maddi yönden takımımızın zayıf oluşu yönetimin elinden geldiği kadar yaptığı bu bunu inkar etmemeliyiz gelen seyircide sivası çok seven taraftarlar bence sizcede öyle değilmi?

merkez_emre
11.10.2008, 22:11
bizim adımıza yenıcerıler adına kımse bırsey yaz ma sin !!!! yeniçeriyi bilen bılıyor...

yener_sahin
11.10.2008, 22:22
LÜTVEN BU KONUYU KAPATIN MUSTAFA YENER SİZDE CEVAP VERMEYİN. EN BÜYÜK TEPKİ TEPKİSİZLİKDİR BİR DÜŞÜNÜN BU TARTIŞMA BİZİ NEREYE GÖTÜRÜR BİZE NE SAĞLAR SADECE DIŞARDAN OKUYANLARA MALZEME DAHA TARAFTAR OLAMADAN TRİBÜN OLAMADAN BİRBİRLERİNE DÜŞMÜŞLER SANKİ ÇOK BÜYÜK GRUPLAR DİYE GÜLERLER KOMİK OLMAYIN

abi çok haklısın.aslında inatla sürdürmek çok hatalı.ama bazen insanlar o kadar lüzümsuz olabiliyorlar ki.mantıklı insanlar bile onlar yüzünden hakimiyetlerini kaybediyorlar.ama ak olan şeye hala inatla hatta cahil cühela bir inatla kara demeye çalışanları görünce insan haliyle sinirleniyor ve bu kadar kör olmalarına tepkisiz kalamıyor.

metincetin58
11.10.2008, 22:43

arkadaşlar cevap yazmayayım dedim ama arkamdan çok konuşuyolar herşey bu yorumla başladı bunu ben yazmadım dikkatli okursanız yani dikkatli okuyun bu sezon takımı desteklemeye stada gidenler geçek sivas lı deilmi siz söleyin

merkez-apo
12.10.2008, 00:02
YENİÇERİLER OLARAK SUSUYORUZ.......

SUSKUNLUĞUMUZ CEHALETİMİZDEN DEĞİL ASALETİMİZDENDİR..

redmixo
12.10.2008, 15:03
Fener :Macında 1 tek taraftar desteği gordm..
Diğer maclarda sanki mac izlemeye değilde dizi izlemeye qelmişler...
Sivasın taraftarına yakısmıcak hareketler..

NAUGHTYBOY58
13.10.2008, 22:03
Yeniçeriler Zamanında weya geçmişte siwassporumuz için güzel şeyler yapmış iç saha olsun dış saha olsun takımının yanında elinden geldiği kadar olmuştur sivasa sivas gençliğine tribün kültürünü aşılamaya ve yaymaya çalışmış ve başarılıda olmaya başlamıştır zamanında herşey çok güzelken elde olmayan sebeplerden dolayı veya aşılamayacak problemlerden dolayı grup olarak faaliyetlerini durdurmuş ve kenara çekilmiştir tribunümüzün dewamı nteliğindeki merkez tayfa grbuda hemen hemen aynı sebeplerden dolayı yolları kesilmiş ve yanımıza dönmüşlerdir bu saatten sonra biz şöyleydik weya siz boyleydinin gibi polemiklere girmek gereksiz ve yersiz olur her ne yapılmışsa veya yapılmaya çalışılmışsa hepimizin ortak noktası olan sivasspor için yapılmıştır neden bunun davasını sürüoruzki beyler???Yeniçerilerin akıbetini merak edenler içinde açıklama yapacak olursak onlar şimdi kombineleri ceplerinde maratonda veya numaralıdalar sakin sakin siwassporunu izliolar ve ortama göz gezdiriorlar donmeleri belki mümkün deil ama imkansızda deil birgün iş başa düşerse mutlakaki siwasspor için yapamayacakları şey yoktur.Bundan sonrada ne yeniçeri ruhunu taşıyanlar nede yeniçeri sempatizanları olanlar ne burda nede başka bir ortamda yeniçeri kelimesini ve tartışmasını kullanmamanız konusunda uyarı ve dikkatte bulunuyorum her kimse bir sorunu varsa sivasta bizi herkes eliyle işte onlar diyecek kadar tanır ve gösterir gelsin konuşalım derdini paylaşalım herkes rahat olsun

Efsane Yeniçeriler adına; Veysel Hilmi Oktemgil....Saygılarımla

Not:Bu üyelik ismi bana ait olmamakla birlikte siteylede hiç bir alakam yoktur...

atamtürk
13.10.2008, 22:09
nasıl olacak takıma gaz verecek her yerde destekcisi olacak.

ali_zara
13.10.2008, 22:37
Hangi taraftar ? :D
Kayseri macinda tribünleri görmedim birsey diyemiyecem. Bursa macinda destek yoktu. Birincisi stad dolmamisti. Baya bi bosluklar vardi. Ikincisi ses zaten hic yoktu. Gerci o günde mac saat tam iftar vaktine denk geldi. Fenerbahce macinda ses olarak daha iyiydi ama tribünler bos idi. Maraton baya bi bosluklar vardi. Havuz kale arkasi neredeyse hic seyircimiz yoktu. Artik biraz daha beklememiz lazim. Artik ramazanda bitti. Bahaneler olmamasi lazim.

katılıyorumm çok doru konusmussun abi

Army
13.10.2008, 22:43
Yeniçeriler Zamanında weya geçmişte siwassporumuz için güzel şeyler yapmış iç saha olsun dış saha olsun takımının yanında elinden geldiği kadar olmuştur sivasa sivas gençliğine tribün kültürünü aşılamaya ve yaymaya çalışmış ve başarılıda olmaya başlamıştır zamanında herşey çok güzelken elde olmayan sebeplerden dolayı veya aşılamayacak problemlerden dolayı grup olarak faaliyetlerini durdurmuş ve kenara çekilmiştir tribunümüzün dewamı nteliğindeki merkez tayfa grbuda hemen hemen aynı sebeplerden dolayı yolları kesilmiş ve yanımıza dönmüşlerdir bu saatten sonra biz şöyleydik weya siz boyleydinin gibi polemiklere girmek gereksiz ve yersiz olur her ne yapılmışsa veya yapılmaya çalışılmışsa hepimizin ortak noktası olan sivasspor için yapılmıştır neden bunun davasını sürüoruzki beyler???Yeniçerilerin akıbetini merak edenler içinde açıklama yapacak olursak onlar şimdi kombineleri ceplerinde maratonda veya numaralıdalar sakin sakin siwassporunu izliolar ve ortama göz gezdiriorlar donmeleri belki mümkün deil ama imkansızda deil birgün iş başa düşerse mutlakaki siwasspor için yapamayacakları şey yoktur.Bundan sonrada ne yeniçeri ruhunu taşıyanlar nede yeniçeri sempatizanları olanlar ne burda nede başka bir ortamda yeniçeri kelimesini ve tartışmasını kullanmamanız konusunda uyarı ve dikkatte bulunuyorum her kimse bir sorunu varsa sivasta bizi herkes eliyle işte onlar diyecek kadar tanır ve gösterir gelsin konuşalım derdini paylaşalım herkes rahat olsun

Efsane Yeniçeriler adına; Veysel Hilmi Oktemgil....Saygılarımla

Not:Bu üyelik ismi bana ait olmamakla birlikte siteylede hiç bir alakam yoktur...

Anlaşılmıştır diye umuyorum kapansın artık! Eski tribün değil(konuşmaya zaten kimsenin haddi yok) şuanda mevcut tribün veya tribünler varsa onlar konuşulsun..

crburak58
13.10.2008, 22:46
maçları oturarak izleyecekler evlerinden özetlerini izlesin..bizim 90 dk gırtlak kalmıyor biraz daha destek olsak stadı doldursak 4 eylülü dar etsek millete deplasmanda ilet bulamasak kötü mü olur...

yener_sahin
13.10.2008, 22:47
4 eylül de şu anda mevcut bir tribün var mı?