Orijinalini görmek için tıklayınız : BOSNA΄YA GOLÜM VAR

byfatih
10.10.2008, 17:48
http://www.yeniulke.net/newsletter/haber/6190-081010181956tn.jpg
Mehmet Yıldız΄dan gol sözü
Milli Takım kampında olan ve bugün Bosna Hersek ile yapılacak olan müsabakada forma şansı bekleyen Sivasspor΄umuzun kaptanı Mehmet Yıldız "Milli Takımlar Teknik Direktörümüz Fatih Terim bugün bana forma şansı verirse gol atacağıma inanıyorum" dedi
Milli takımda olmak ve Milli takım formasıyla mücadele etmenin ayrı bir önemi ve mutluluğu, gururu olduğunu dile getiren Sivasspor Kaptanı Mehmet Yıldız "Bugün kadroda yer almak istiyorum. Hocam bana görev verirse kesinlikle gol atacağıma ve galibiyette pay sahibi olacağıma inanıyorum. Bana güvenenleri asla utandırmayacağım ve milli takım forması altında başarılara imza atacağım" dedi
BİR VE BERABERİZ
Milli takım kampında arkadaşlığın, birlik ve beraberliğin en üst düzeyde olduğunu, tüm sporcuların sadece galibiyete odaklandığını da sözlerine ekleyen Mehmet Yıldız “Hocamız Fatih Terim bizi galibiyete şartlandırdı. Tek bir hedef, tek bir amacımız var o da 2010 Dünya Kupasına katılmak. Bugün İnönü Stadyumunda karşı karşıya geleceğimiz Bosna Hersek΄i yenerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Hocamın bana forma şansını vermesini sabırsızlıkla bekliyorum” dedi

sinan-58
10.10.2008, 17:55
inş. fatih terim şaşırıpta seni oynatmamazlık gibi bir hata yapmaz oynarsan gol garanti zaten sana guveniyoruz mehmet yıldız

GLoBe-Y-Gençlik
10.10.2008, 17:58
ıns alsın yeterlı ılk 11 yada 2 yarı oynama sansı versın gururumussun

ibrahimovic7
10.10.2008, 18:19
inşallah memedim inşallah sen gol at biz coşalım.

EyüphanAydın
10.10.2008, 18:26
Mehmet Yıldız'a güvenimiz sonsuz.Elbette forma şansı bulduğu zaman gol veya goller beklemekteyiz.

SivasSpor.Com
10.10.2008, 18:54
http://www.sivasspor.com/images/stories/oyuncular/mehmetmillitkm.jpg

Milli Takım kampında olan ve bugün Bosna Hersek ile yapılacak olan müsabakada forma şansı bekleyen Sivasspor΄umuzun kaptanı Mehmet Yıldız "Milli Takımlar Teknik Direktörümüz Fatih Terim bugün bana forma şansı verirse gol atacağıma inanıyorum" dedi

Milli takımda olmak ve Milli takım formasıyla mücadele etmenin ayrı bir önemi ve mutluluğu, gururu olduğunu dile getiren Sivasspor Kaptanı Mehmet Yıldız "Bugün kadroda yer almak istiyorum. Hocam bana görev verirse kesinlikle gol atacağıma ve galibiyette pay sahibi olacağıma inanıyorum. Bana güvenenleri asla utandırmayacağım ve milli takım forması altında başarılara imza atacağım" dedi

BİR VE BERABERİZ
Milli takım kampında arkadaşlığın, birlik ve beraberliğin en üst düzeyde olduğunu, tüm sporcuların sadece galibiyete odaklandığını da sözlerine ekleyen Mehmet Yıldız “Hocamız Fatih Terim bizi galibiyete şartlandırdı. Tek bir hedef, tek bir amacımız var o da 2010 Dünya Kupasına katılmak. Bugün İnönü Stadyumunda karşı karşıya geleceğimiz Bosna Hersek΄i yenerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Hocamın bana forma şansını vermesini sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.
Yeni Ülke Gazetesi

BEAT58
10.10.2008, 19:14
(Silinmiştir) FATİH YERİM OYNATIRASA 1 DEGİL 2 GOL ATAN MEHMETİM

metincetin58
10.10.2008, 20:02

onun gibi bi değere böle sözler sarf etmesek daha güzel olur ..

inşallah ilk 11 e alırda fatih hoca atarsın golünü

MİLLİ TAKIMA BAŞARILAR

YuNuSPaSa58
10.10.2008, 20:09

Kardeş Eleştir ama asla Hakaret etme.. Onu Eleştirmen ona hakaret hakkı vermez.. Unutma..

by_hunter
10.10.2008, 20:41
oynarsan atarsın ama zor gibi görünüyo baksana dünki çocukların ada geçiyo ilk 11 de ama sen onları cebinden 11 defa çıkarırsın :D

etzel1967
10.10.2008, 20:42
inşallah mehmet gol atar..........

by_hunter
10.10.2008, 20:43

senelerdir bu siteyi takip ederim ilk defa böle bi hitapla karşılaştım kim ne derse desin fatih terim milli takıma bir çok şey kazandırdı oyuncumuzu oynatmıyo diye hakaret etmek çok yersiz böyle hitaplarla sitenin kalitesini düşürmeyelim lütfen

yerliturkuaz
10.10.2008, 20:44
Umarım Fatih Terim bizi yanıltır ve onu ilk on birde oynatır...

Oynarsa rakip savunmaya zor anlar yaşatır gol yada asistleryler bizim yüzümüzü göğüsümüzü kabartır...

titizyiğido
10.10.2008, 22:06
TERİM OYNATIRSA BENDE GOL ATACAĞINA İNANIYORUM

sivasli215
10.10.2008, 22:54
şansın açık olsun memedim...............

konartr58
10.10.2008, 23:58
bir defa oynatmıştı.gol sesi duymadık ayağından.şimdi de zaten suskunsun.umarım şans verilirse bu sonuca ulaşırsın.ama kafanı kaldırmadan gittiğin sürece kaleyi zor gösterirler.memetin bakmadan attığı golerle,bakmadığı için kaçırdığı goller daha fazla.

muhsin koçak
11.10.2008, 07:18
bu kadar eksik oyuncunun olduğu bir milli takımdada fatih terim sana şans vermeyecekse bir daha milli takıma katılmanı istemiyorum bir sivasspor taraftarı olarak.

ozer10
11.10.2008, 09:05
inş terim mehmeti gördü ancak oynatacak mı acaba oynatırsa inş. atar

cihat14535858
11.10.2008, 09:48
inşallah ilk onbırde maça başlarsın... sana verilen bu şansı ıyı değerlendıreceğinden eminim....yigidoooo

oguzhan58 sivas
11.10.2008, 10:03
HAYDI MEHMET TASI BIZI 2010 A KADAR

harun afacan
11.10.2008, 10:48
boşuna bekleme mehmet kardeş fatih hoca sana şans vermez maçıda kaybeder.ancak 3 bütçesi büyük lerde olursan oynarsın

abdurrahim_58
11.10.2008, 11:07
Fatih terim hıyarı oynatırsa senin bosnaya gol atcagın garanti bişey sana guvenimiz tam fakat Fatih terim'e güvenemiyoruz.

sivaslitaner58
11.10.2008, 11:52
keske mehmet ilk 11de yer alsa

tekniker58
11.10.2008, 12:07
ama ilk onbirde yer vermnemiş yine sayın hoca.

GuNaY
11.10.2008, 12:11
Gol atabilmen için kadroya değil maça girmen gerekli Mehmet...

Hemen iddialı açıklamalar yapmana gerek yok...

izmirliyigido
11.10.2008, 14:47
Oynarsa gol atacağına bende inanıyorum. Haydi Mehemt bizim için, kendin için ve Sivasspor için senden gol bekliyoruz.

.

metincetin58
11.10.2008, 15:00
oynarsan atrsan ama ilk 11 de yokki

yeniceri_can
11.10.2008, 18:22
kim atarsa atsın kim oynarsa oynasın başında kim olursa olsun yeterki ulusal takımımız kazansın.

SempaticH
11.10.2008, 18:26
ahh mehmedim ahh fatih seni yine kesmiş bunun derdi ne bilemiyorum forvetse forvet oynatsana be hoca gör mehmedimizi gurur duy

Dark Force
11.10.2008, 18:33
Oynarsa Mehmet yazar gol ama Terim görürse tabi.......

furkan130
11.10.2008, 19:08
YA MEHMET YILDIZ TÜRKİTE MİLLİ TAKIMINDA VAR DEMİ?????????BUGÜNKÜ MAÇTA VARMI ACABAAA

cem
11.10.2008, 19:21
oynatmaz bu futbol cahili mehmeti- batuhanla mevlüdü almıs.. mehmedın mıllı takımda oynayabılmesı ıcın sanırım üç büyüklere transfer olması gerekıyo.. vicdanın kurusun fatih terim ne deyim sana ben..

GuNaY
11.10.2008, 23:05
Gol atabilmen için kadroya değil maça girmen gerekli Mehmet...

Hemen iddialı açıklamalar yapmana gerek yok...

e hadi buyur Mehmet? Bizler buradan görüyoruz, sen olayın içerisindesin oynayamayacağını anlamadın mı???

etzel1967
11.10.2008, 23:31
aslında oynasa bir gol bosnaya bir gol de terime atardı....

EyüphanAydın
11.10.2008, 23:43
Bu Mehmet Yıldız ile Fatih terim'in arasında kötü bişey olmalı.Halen anlamadım niye böyle oluyor ?

XXCakir58
11.10.2008, 23:52
Insallah daha cok ve her takima gol atarsin.
Paylasim icin sagol.

SONMEZ
12.10.2008, 00:08
Takımımızda 13 oyuncu eksik...!
Hayati önemi olan bir maç...!
Mutlaka kazanmamız gereken bir maç...!
Diri, mücadeleci ve agresif defansa sahip bir Bosna takımı...!
...
Eee... Bu şartlarda ve böyle bir maçta, Mehmet YILDIZ gibi güçlü ve dinamik bir kozu
bu maçta değerlendirmeyeceksin de, ne zaman değerlendireceksin...?
Fizikse fizik,
Mücadeleyse mücadele,
Azimse azim,
Özveriyse özveri,
Vursan düşmez, yıksan yıkılmaz...

Belçika maçımızı da çıplak gözle izlemiştim,
1 puana razı bir oyun anlayışıyla katı bir defans uygulamışlardı.
Bosna maçımızda yediğimiz benzer bir golle yenik duruma düşmüştük
ve beraberliği kurtarana kadar akla karayı seçmiştik.
Şu bir gerçek ki,
Türk Milli Takımı kapalı defansları açmakta oldukça zorlanıyor.
Hele hele takımımız karşısında öne geçen takımlar neredeyse oyunu kilitliyorlar.

Eee... al sana çilingir gibi bir adam işte Mehmet YILDIZ.
Halâ, kazma-keser sapıyla kapıyı zorlamanın ne manası var ki...?

Şükür ki kazandık...!

crburak58
12.10.2008, 00:41
ya bu fatıh terim deki mantık nedir.? batuhan mevlüt kenarda halil.ilk 18 almadıgı MEHMET YILDIZ. spiker bıle dedı mehmet yıldız oynasa rakıp defans zorlanır dıye adam batuhanı almış kafa topuna çıkmaya tırsıyor.geçen senede ligin ılkyarısı lıderdık o dönemdede kımseyı çagırmadı bızden.bence bu adamın garezi var sivasa

merkez-apo
12.10.2008, 01:13
inşallah estonya maçında oynatırda görme izleme fırsatı bulur terim

omercoskun
12.10.2008, 01:22
popaliazim lazım önce formyı kapmak için o da bizim memoda yok galiba bence çok mecbur kalmadıkça oynatmaz memet yılmaz ı
oynatsada artık iş iş den geçmiş olur bence
dimi dostlar.

sinan-58
12.10.2008, 07:52
batuhan da sakatlandı bakalım estonya maçında 18 e alacakmı fatih terim dün mevlüt deli etti beni kaç tane gol kaçırdı ama hoca ondan vazgeçmiyor yusuf gibi bir oyuncuyu yedek otutturuyor mehmeti 18 e almıyor bakalım estonya maçında ne olacak

tanju_58
12.10.2008, 11:01
e hadi buyur Mehmet? Bizler buradan görüyoruz, sen olayın içerisindesin oynayamayacağını anlamadın mı???

abi mehmet zaten oynarsam diyor...

gala86
12.10.2008, 11:54
milli takimda fatih terim in oynattigi 4 forvet: nihat,tuncay,semih ve gökhan ünal kadroda yokdu. bu 4 oyuncudan haric mevlüt ve batuhan oynadi ve halil sonradan oyunaq girdi, bu demekki mehmet yildiz fatih terim in gözünde türkiye nin 8 inci forveti.

oynatmayacaksan götürme ve adam takimiyla lige konzentra olsun ve morali bozulmasin.

abdullah58
12.10.2008, 11:57
http://www.yeniulke.net/newsletter/haber/6190-081010181956tn.jpg
Mehmet Yıldız΄dan gol sözü
BİR VE BERABERİZ
Milli takım kampında arkadaşlığın, birlik ve beraberliğin en üst düzeyde olduğunu, tüm sporcuların sadece galibiyete odaklandığını da sözlerine ekleyen Mehmet Yıldız “Hocamız Fatih Terim bizi galibiyete şartlandırdı. Tek bir hedef, tek bir amacımız var o da 2010 Dünya Kupasına katılmak. Bugün İnönü Stadyumunda karşı karşıya geleceğimiz Bosna Hersek΄i yenerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Hocamın bana forma şansını vermesini sabırsızlıkla bekliyorum” dedi

TERIMSENI SEVMIYORKI OYNATSIN
ADAM GAVUR ASIGI
ANADOLU DÜSMANI
ANADOLUDAN HIC BIR OYUNCUYU ALIP OYNATMIYOR
SEN SIMDI ISTANBULDA OYNASAYDIN MILLI TAKIMDA DIREK OYNARDIN
ARKANDADA MÜTHIS BIR BASIN DESTEGI OLURDU'
SANSINA KÜS MEHMET KARDES

abdullah58
12.10.2008, 11:59
abi mehmet zaten oynarsam diyor...

MEHMET DE BILIYORKI ADANALI ÖN YARGILI
OYNATMAYACAK-OYNARSAM DIYOR-NE DESIN COCUK ARKASINDA MEDYA DESTEGI YOKKI

antik58
12.10.2008, 12:33
bence milli takımın daımı oyuncuları olmaz kımın performansı ıyıse o oynar ama goruyoruzkı kendı takımında kulubede bıle oturmayan batuhan mıllı takımda burdanda su anlasılıyor terımın dusuncesı 3 ıstanbul takımından olsunda b.ktan olsun...