Orijinalini görmek için tıklayınız : Ünyespor:1-0:D.Ç. Divriğispor

yigidomustafa58
12.10.2008, 15:59
Ünyespor :1-0: D.Ç. Divriğispor

http://img525.imageshack.us/img525/3567/aaaddavn1.png

Stad : Ünye İlçe Stadı
Hakem : Murat Orhan

biraz önce maç bitti malesef Divriğispor dakika 40 da Ünyesporun golüne engel olamadı maçta başka gol olmadı...

Demir Çelik Divriğispor bu hafta da puan alamadı ve kaybetmeye devam ediyor...

Ünyespor bu galibiyetinden sonra puanını 10 a çıkararak 6.sırada bulunuyor. D.Ç.Divriğispor da 3 puanlar 9.sırada bulunuyor...

EyüphanAydın
12.10.2008, 16:08
Artık bu kötü gidişata bir dur demek lazım.Puan kaymetmekten lig'in dibine vurduk.

Hayırlısıyla Sivas ilimizin takımı olan kardeş takım'a bundan sonraki maçlarda başarılar dilerim.

etzel1967
12.10.2008, 16:09
divriğinin durumu iç açıcı değil...inşallah bir an önce çıkışa geçerler...

izmirliyiğido35
12.10.2008, 16:22
nolacak bu divriğinin hali sivassporun bir el atması lazım oda bizim takımımız inşallah düzelirler

kadir0911
12.10.2008, 16:23
Gecmis olsun kötü gidisat maglesef devam ediyor....

ali_zara
12.10.2008, 16:44
d.ç divriği spora basarılar diliyoruz

üçyıldız58
12.10.2008, 17:17
bence derhal sivasspor yönetimine devredilip ikinci yarı maçları sivasa alınıpp takımın başına ahad hoca alt yapıdan birkaç transferlee ligde bırakmak olmalı hedeffff
sivasda futbol olarak potansiyel yok diyoruzz elimizdeki değerleree sahipp çıkmıyoruzzzz

pover58
12.10.2008, 17:37
sivas spor el atmıştı ,hatta yerini bile hazırlamıştı divrigi spor un ek binayı tahsis etmişti topçularımızda vardı divrigi ne yaptı biz kuübümüze sahip çıkacagız dedi vermedi takımı,ben hiç üzülmüyorum ettikleri gibi düzeltsinler bu işi sivas neden el atacakki sivasında yeterince sorunu var.adamgibi kulübü getirip sivasspora devretsinler eger hukuki olarak oluyorsa yoksa düşer bu takım.

eyuphulagu
12.10.2008, 17:53
DİVRİĞİ'DE HERKES KONUŞUYOR AMA HİÇKİMSE İŞ YAPMIYOR.sezon başında konuşan;mangalda kül bırakmayanlar neredeler.Zavallı Başkan elinden geleni yapıyor ama yalnız bırakılmış durumda.Divriğili olan İstanbul'da yaşayan zengin işadamları(Kale Kilitleri'nin sahibi GİBİ) var.NEREDE BU ADAMLAR SORUYORUM?

YuNuSPaSa58
12.10.2008, 18:35
Paf takımımız zaten Kötü.. ßide DivriğiSpor Üstüste kötü sonuçlar alıyor.. Sivasta işler iyi gitmiyormu acaba..

XXCakir58
12.10.2008, 23:16
gidis iyi gidis degil, ama yinede basarilar dilerim, yinede umudu kaybetmeyin.

batujhan_1907_
14.10.2008, 20:26
arkadaşlar divriğispor divriğiden giderse divriğide biter. Ayrıca divriğisporun halinden kim haberdar. Başkan yanlız tek başına savaşıyor. Eski başkan olacak terbiyesiz kulübü icraya verdi bundan kimin haberi var. Sadece konuşmayı bilenler size soruyorum hayatta kaç kere elinizi taşın altına koyma cesareti gösterdiniz. Kaç kere organizasyon düzenleyip de divriğiye maça gittiniz. Cvp yazarsanız sevinirim. Divriği sivasındır sivasta divriğinindir bunu bilin

yigidomustafa58
14.10.2008, 20:36
arkadaşlar divriğispor divriğiden giderse divriğide biter. Ayrıca divriğisporun halinden kim haberdar. Başkan yanlız tek başına savaşıyor. Eski başkan olacak terbiyesiz kulübü icraya verdi bundan kimin haberi var. Sadece konuşmayı bilenler size soruyorum hayatta kaç kere elinizi taşın altına koyma cesareti gösterdiniz. Kaç kere organizasyon düzenleyip de divriğiye maça gittiniz. Cvp yazarsanız sevinirim. Divriği sivasındır sivasta divriğinindir bunu bilin

helal olsun gerçekten bu yazından çok etkilendim ama biz istanbuldaki yiğidolar olarak Sivas maçlarına gidemiyoruz derken hem maddi hemde manevi olarak.

ama Sivas taki özellikle Divriği kentindekiler Sivasspor maçlarında olduğu gibi Selevattepe deki Divhan Stadı doldurmaları gereklidir . benim aldığım haberler çerçevesinde stad dolmadığını biliyorum zaten 2100 kişilik stadta 100 tane seyirci bile olmadığını biliyoruz...

sözün eri bu takımı ayakta tutmak için laf değil icraat yapamamız gerektiğinin farkında olmalıyız

teşekkürler...

Forza Sivasspor
14.10.2008, 20:55
DAĞILDIK BİTTİK DUMAN OLDUK...

ODYAKMAZ ENGEL OLDU ŞİMDİ KURTARSIN.
DEVRALMAK DAHA MANTIKLI OLURDU.
SİVASSPORA DAHA YAKIN OLMAK GEREKİRDİ.
ÖYLE UZAKLARDAN UZAKLARDAN DESTEKLE OLMUYOR BU İŞLER.

yigidomustafa58
14.10.2008, 21:10
DAĞILDIK BİTTİK DUMAN OLDUK...

ODYAKMAZ ENGEL OLDU ŞİMDİ KURTARSIN.
DEVRALMAK DAHA MANTIKLI OLURDU.
SİVASSPORA DAHA YAKIN OLMAK GEREKİRDİ.
ÖYLE UZAKLARDAN UZAKLARDAN DESTEKLE OLMUYOR BU İŞLER.

kardeşim iyi güzel diyorsun da Mecnun başkan Demir Çelik Divriğispor u Sivasspor a bağlamak istedi ama kabul etmeyen yine Divriği idi

Not : ben Divriğiliyim ve Sivassporluyum...

kerami58
15.10.2008, 19:42
maşallah diwriği spor son surat helal olsun:)

batujhan_1907_
27.10.2008, 14:55
Anlamak bu kadar mı zor kulübü mecnun başkan istedi sağolsun. Ama kulüp divriğiden giderse divriği de biter insan kalmaz divriğide anlayın artık memleketimizi sevmek suçmu. Siz(biz) sivasspor u istanbul a gönderirmisiniz bizde divriğiyi bir yere göndermeyiz.