Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kulübümüzü İcraya Verdi

batujhan_1907_
21.10.2008, 23:03
Eski başkanımız Halit Yazıcı Kulübümüzü icrayaya vererek zaten maddi olarak zorda olan kulübümüzün elini kolunu bağlamıştır. Bunu bilerek yorum yapmanızı dilerim...

yerliturkuaz
21.10.2008, 23:04
Ne amaçla ne yapmak istiyor merak ediyorum galiba Sivasspor'lu değil bu adam...

batujhan_1907_
21.10.2008, 23:05
Sivası değil D.Ç Divriğispormuzu icraya verdi.

izmirliyigido
21.10.2008, 23:42
Haberi verirken açıklayıcı bilgilerde verirseniz insanlar daha net yorum yazarlar. Senin ki sadece çocukca bir şikayet gibi olmuş.

.

crburak58
22.10.2008, 00:15
sivas lı deildir kesin ama sivaslı olup olmamasıda önemli değil bu kadar haysiyetsızlık olmaz illa düzgun gıden bazı işleri birileri çıkıp bozmak zorundalar mı moralım bozuldu akşam akşam...

titizyiğido
22.10.2008, 00:59
bir dönem başkanlığını yaptığı bi kurumu icraya vermenin izahı olamaz

merkez_emre
22.10.2008, 22:49
içimizdekıi irlandalılar :)...

yigidoo
22.10.2008, 23:08
parasini kurtarmak icin varmistir. bos yere kimse baskanlik yapmaz ki.

batujhan_1907_
23.10.2008, 20:33
8 yıl başkanlığını yaptığı, her yıl bir adım daha ileriye götürebilmek için uğraş verdiği kulübünü icraya vermesine bende sizin gibi bir anlam veremedim.

batujhan_1907_
28.11.2008, 10:42
D.Ç Divriğisporumuzun eski başkanı Halit Yazıcı kulübümüzü sezon başında icraya vermiş ve halen kaldırmamıştır. Kulübün bütün gelirlerine el koyan halit bey Başkan Levent BALLANLI ya her türlü zararı vermekten çekinmiyor. Şu ana kadar cebinden 100 lerce milyar para harcayan Levent BALLANLI ya sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Divriği düşmanlığı neden halit bey NEDEN?

Divriği58-
28.11.2008, 11:24
sivas lı deildir kesin ama sivaslı olup olmamasıda önemli değil bu kadar haysiyetsızlık olmaz illa düzgun gıden bazı işleri birileri çıkıp bozmak zorundalar mı moralım bozuldu akşam akşam...

bir kere kendisi Divriğilidir Bu takımı Amatör kümeden alıp yıllarda 3.lig de tutan insandır artık yoruldu ve Divriğispor yüzünden çok büyük gelir kaybetti kendisi eczacıdır ayrıca çok büyük zararlar ettıgı ıcın ve gereklı destegı bulamadıgı ıcın bu yıl gorevı levent ballanlıya teslım ettı ve muhtemelen 2 hafta sonra takımın kume dusmesı garantılenecek SENIN ANLAYACAGIN DUZGUN GIDEN IS FALAN YOK ORTADA TAKIM KUME DUSUYO BEN OLSAM BENDE AYNISINI YAPARDIM YILLARCA CALIS DIDIN HALK BILE GEREKLI DESTEGI VERMESIN YILLAR KENDI CEBINDEN TAKIMI AYAKDA TUT NEREYE KADAR BEN KESINLIKLE BASKANA HAK VERIYORUM DIVRIGI HALKI DIVRIGILI IS ADAMLARI SIVASSPOR KIMSE BU TAKIMA SAHIP CIKMAMISTIR VE TAKIMIMIZ SUAN 3.LIGE DUSUYO BOYLELIKLE SIVASIN PROFOSYENEL LIGLERDEKI TAKIM SAYIYIS 1 E DUSECEK

kakikli
28.11.2008, 12:00
güzel kardeşim siz divriğililer takımınıza sahip çıkmıyorsunuz, sivas halkı ve sivasspor size kucak açıyor ama sizden olumlu yaklaşım yok..ondan sonrada sivasspor'u suçluyorsunuz...
ayrıca divriğispor hangi ilin takımı dio insanlar en azından ismin başında sivas ismi geçmeli...

SenSetik
28.11.2008, 12:48
keşke imkan olsaydı da paftaki futbolcularımızdan bu takıma takviyeler yapılabilseydi....

belki o zaman daha az para harcanarak takım Divriği'ye renk katmaya devam edersi...

Besyo_cu
28.11.2008, 12:56
Eski Başkan Haklı olarak verdiklerini geri istemektedir ama bunun ne yeri ne de zamanı zaten takım düştü düşecek desteğin, birlik ve beraberliğe daha cok ihtiyacımız olan bu günlerde eski başkanın bu zmanda böyle birşey yapması inanılıcak gibi değil...

Divriği58-
28.11.2008, 13:32
güzel kardeşim siz divriğililer takımınıza sahip çıkmıyorsunuz, sivas halkı ve sivasspor size kucak açıyor ama sizden olumlu yaklaşım yok..ondan sonrada sivasspor'u suçluyorsunuz...
ayrıca divriğispor hangi ilin takımı dio insanlar en azından ismin başında sivas ismi geçmeli...

1-Sivas halkı ve Sivasspor bize kucak açmıyor takımın adı sivassporB olucak maçlarda Sivas merkezde oynanacak diyor böyle bir şeyi kabul etmemiz mimkin değil ........

2-Hangi ilin takımı diyenler Sivasın ilçelerini bilmiyorsa ben sivaslıyım demesin Ben istanbulda doğdum büyüdüm Sivas a da gittim onun dışında bir çok yerden ilçeleri ve özelliklerini okudum ... Bu insanın içinde olucak adam Sivaslıyım diyo ilçesini bilmiyorsa o onun ayıbı

SenSetik
28.11.2008, 14:13
1-Sivas halkı ve Sivasspor bize kucak açmıyor takımın adı sivassporB olucak maçlarda Sivas merkezde oynanacak diyor böyle bir şeyi kabul etmemiz mimkin değil ........

2-Hangi ilin takımı diyenler Sivasın ilçelerini bilmiyorsa ben sivaslıyım demesin Ben istanbulda doğdum büyüdüm Sivas a da gittim onun dışında bir çok yerden ilçeleri ve özelliklerini okudum ... Bu insanın içinde olucak adam Sivaslıyım diyo ilçesini bilmiyorsa o onun ayıbı

ben Divriğine hiç gitmedim nasıl bir yerdir bilmiyorum ama takımın Divriğide kalması konusunda sana katılıyorum...

Divriğispor oradaki insanların hayatına renk katan bir değerdir..

2 haftada bir de olsa insanlara alternatif bir eğlencedir...

inşallah toparlanıp, Sivassporumuzun da yardımlarıyla kümede kalır...tabi önüne taş koyanlar olmazsa...

yigido_sampiyon
28.11.2008, 15:24
ben Divriğine hiç gitmedim nasıl bir yerdir bilmiyorum ama takımın Divriğide kalması konusunda sana katılıyorum...

Divriğispor oradaki insanların hayatına renk katan bir değerdir..

2 haftada bir de olsa insanlara alternatif bir eğlencedir...

inşallah toparlanıp, Sivassporumuzun da yardımlarıyla kümede kalır...tabi önüne taş koyanlar olmazsa...

divriği sivasın en güzel ilçelerinde biridir...insanları temiz ve kültürlü, ilçede sevimli ve yaşanılası bir yerdir...

ama divriği sivas yolu baya bi kötüdür...:D

G Ü N E R
28.11.2008, 15:53
başkan sonuna kadar haklı...cebinden harcamış şimdide geri istiyor...fakat zamanlaması tartışılır...
başkan haksız diyenler cebinden sadece 100 ytl para verip takımdan bişey talep etmesinler...

EyüphanAydın
28.11.2008, 17:24
Güvendik isimler bunu yaparsa artık Vay Divriğispor'un haline....

divrikli*58
07.12.2008, 09:02
arkadaslar size arkadas bile diyemiyorum o adam ın kulüpten alacağı 3 trilyon parayı siz babanızın cebinden cıkarıp verecekseniz hemen simdi arayıp diyecem kaldırsın icrayı diye.sen babanın evinde sıcak aksam gecirirken o adam düsünüodu napsak da yükseltsek su takımı diye. 8 yldır kulübe tek lira harcatmamıs bi adamın arkasından bu denli konusmanız ne derece doğru bir sivaslı olmanın gereklerini yapın! haddinizi asmayın arastırmadan geliştirmeden yorumlar yapmayın lütfen!!!!!!!

etzel1967
07.12.2008, 09:33
divriğisporun bir an önce içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmasını diliyorum ama işler giderek zorlaşıyor gibi...