Orijinalini görmek için tıklayınız : GALIBIYETE YAKIN BIZIZ

RüStü ElmaS
09.09.2005, 23:55
Sivasspor Teknik direktörü Werner Lorant kendilerini çok zor bir 90 dakikakanın beklediğini ancak galibiyet yakın tarafın ise kendileri olduğunu belirtti.

Dün yaptığı idmanla Galasaray maçı hazırlıklarını tamamlayarak bugün İstanbul’a gitmeye hazırlanan Sivasspor’da teknik direktör Werner Lorant iddialı açıklamalarda bulundu. Galatasaray’da çekinmediklerini bir kez daha yineleyen Alman teknik adam, “Bunu Galatasaray’a karşı sergileyeceğimiz futbolla göstereceğiz. Biz İstanbul’a tek bir hedef için gidiyoruz o da puan. Biz rakibimizin adına göre futbol ve hedef belirlemiyoruz. Bizim her maç için hedefimiz belli. Bu da galibiyettir. Galatasaray’da Lig’de karşılaşacağımız 17 rakibimizden birisi. Zor veya kolay bizim hedefimiz bu maçı kazanmaktır. Süper Lig’deki tüm takımlar hemen hemen aynı güçte. Bizde ilk haftalarda oynadığımız futbol ve aldığımız skorlarla ne kadar güçlü olduğumuzu gösterdik. Bizi Süper Lig’de hiç bir takım küçümseyemez ve hafife alamaz. Herkes bunun bilincinde. Eğer öyle olmasa rakibimizi Süper Lig’ tarihinin en büyük bozgununa uğratırız. Bu nedenle en az bizim kadar Galatasaray’da bizden çekiniyor. Ama onların tek bir avantajı var maçı kendi taraftarı önünde oynayacak. Ama bizde bu yolda yalnız olmayacağız.Sayılıda olsa Yiğidolar 90 Dakika boyunca bizi destekleyecektir. Bizde onların yüzlerini güldüreceğiz. Futbolcularım çok hırslı ve istekli. Bu da Galatasaray maçında galibiyete yakın olan tarafında biz olduğumuzu gösteriyor. Çünkü futbolcularım istedikten ve oyun disiplininden kopmadıkça Süper Lig’de yenemeyeceği takım yok. Rakibimizin durumu ve sahada neler yapacağı bizi ilgilendirmez. Önemli olan benim futbolcularımın sahada neler verebilecekleri. Ben futbolcularıma güveniyorum Hepsinin performansı en üst seviyede. Şuanda bile Galasaray maçı kadrosunu oluşturamadım. Çünkü hep-si birbirinden daha istekli“ şeklinde Galasaray maçı öncesi kadroyu kurmakta zorlandığını ifade etti.

drummer
10.09.2005, 00:57
alcağız bu maçı başka yolu yok

gercek58li
10.09.2005, 01:17
BENSE GALIBIYETIN KOKUSUNU ALDIM BILE. Ins. yanilmam...

bcg
10.09.2005, 01:43
İnşallah kazancaz maçı...

BROTHERS58
10.09.2005, 03:31
SİVASIMIZ İLK DÖRT MAÇTAKİ OYUNUNU SAHAYA YANSITIRSA GASLATASARAY MACINDAN PUAN VE PUANLAR KACINILMAZ OLUR.AMA İLK KEZ DOLU BİR TRÜBÜN VE ÜRKEKLİK OLACAKTIR.İLK 15 DAKİKA SONUNDA EGER TAKIM KENDİNİ KAYBETMEZSE G.S KORKSUN BİZDEN!

ElbeyLi58
10.09.2005, 05:54
Sivasspor'un sezona çok iyi başladığını ifade eden Alman hoca iddialı: Galatasaray'a şansım tutuyor. Kazanacağız.

Pusuya Yattılar
Sivasspor, yarın Galatasaray ile oynayacağı karşılaşma için İstanbul'a gelerek Sürmene Otel'de kampa girdi. Öğleden sonra Eyüpspor Tesisleri'nde bir çalışma yapan kırmızı-beyazlılarda sakatlıkları devam eden Ertuğrul, Muhammed, Petkoviç ve Gökhan, Galatasaray karşısında forma giyemeyecek. İstanbul'da yaptıkları iki maçtan dört puan çıkardıklarını söyleyen teknik patron Lorant, "Ligde iyi futbol oynuyoruz. Bu nedenle Galatasaray'dan çekinmiyoruz. Sahaya iddialı bir takım olarak çıkacağız. İlk 4 haftada sergilediğimiz futbol bu hakkı bize veriyor. Üstelik şansım da tutuyor." dedi.

Çok İyi Gidiyoruz
Maddi imkanlarına göre en iyi takımı kurduklarını ifade eden tecrübeli teknik adam sözlerine şöyle devam etti: "Futbolcularımın performansından son derece memnunum. Çok iyi bir aile gibiyiz. İlerleyen haftalarda yönetim ile yapacağımız toplantılarda takviye edeceğimiz yerler olursa birlikte karar alacağız."

6-0'ı Unutamam
Sivas halkını çok sevdiğini ve kendilerine çok kısada ısındığını belirten Alman hoca, iyi bir çalışma ortamı bulduğunu da vurguladı. Lorant, Fenerbahçe'yi çalıştırdığı dönemde Galatasaray ile oynadıkları iki maçta rakiplerini 2-0 ve 6-0 yendiklerini hatırlattı. 6-0'lık zafer sonrasında Fenerbahçeli taraftarları çok mutlu ettiklerini ifade eden Sivasspor'un hocası, "Yolda yürürken bile Fenerbahçeli taraftarlar beni gördüklerinde sevgilerini hâlâ gösteriyorlar. Bu maçı unutamam. Rakibimize şansım tutuyor. Sivasspor da Galatasaray'ı mağlup etmeyi başaracaktır" açıklamasını yaptı.
http://www.pasfotomac.com.tr/2005/09/10/im/F0332F5581907048A4386280b.jpg

ErdalGüler
10.09.2005, 09:22
Sivasspor'un sezona çok iyi başladığını ifade eden Alman hoca iddialı: Galatasaray'a şansım tutuyor. Kazanacağız.

Pusuya Yattılar
Sivasspor, yarın Galatasaray ile oynayacağı karşılaşma için İstanbul'a gelerek Sürmene Otel'de kampa girdi. Öğleden sonra Eyüpspor Tesisleri'nde bir çalışma yapan kırmızı-beyazlılarda sakatlıkları devam eden Ertuğrul, Muhammed, Petkoviç ve Gökhan, Galatasaray karşısında forma giyemeyecek. İstanbul'da yaptıkları iki maçtan dört puan çıkardıklarını söyleyen teknik patron Lorant, "Ligde iyi futbol oynuyoruz. Bu nedenle Galatasaray'dan çekinmiyoruz. Sahaya iddialı bir takım olarak çıkacağız. İlk 4 haftada sergilediğimiz futbol bu hakkı bize veriyor. Üstelik şansım da tutuyor." dedi.

Çok İyi Gidiyoruz
Maddi imkanlarına göre en iyi takımı kurduklarını ifade eden tecrübeli teknik adam sözlerine şöyle devam etti: "Futbolcularımın performansından son derece memnunum. Çok iyi bir aile gibiyiz. İlerleyen haftalarda yönetim ile yapacağımız toplantılarda takviye edeceğimiz yerler olursa birlikte karar alacağız."

6-0'ı Unutamam
Sivas halkını çok sevdiğini ve kendilerine çok kısada ısındığını belirten Alman hoca, iyi bir çalışma ortamı bulduğunu da vurguladı. Lorant, Fenerbahçe'yi çalıştırdığı dönemde Galatasaray ile oynadıkları iki maçta rakiplerini 2-0 ve 6-0 yendiklerini hatırlattı. 6-0'lık zafer sonrasında Fenerbahçeli taraftarları çok mutlu ettiklerini ifade eden Sivasspor'un hocası, "Yolda yürürken bile Fenerbahçeli taraftarlar beni gördüklerinde sevgilerini hâlâ gösteriyorlar. Bu maçı unutamam. Rakibimize şansım tutuyor. Sivasspor da Galatasaray'ı mağlup etmeyi başaracaktır" açıklamasını yaptı.
http://www.pasfotomac.com.tr/2005/09/10/im/F0332F5581907048A4386280b.jpg

Öncelikle bir sivassporlu olarak galip geleceğimize tüm kalbimle inanıyorum. Ayrıca Lorant gibi bir hocanın takımın başında olması beni umutlandırıyor. Türkiye deki en büyük takımlardan birini çalıştırmış ve Galatasarayı iki maçında da yenmiş olmasından ziyade Fenerbahçe yi çalıştırdığı dönemde de yaptığı işlerden gerçekten iyi ve kaliteli bir hoca olduğunu söyleyebilirim. Sivasın Lorant gibi bir teknik adama sahip olması gerçekten büyük şans. Futbolcularında bu şansı iyi değerlendirip Sivassporu hakkettiği üst sıralara taşıyacağına ve Gerçekten bu maçı kazanabileceğine eminim... Ayrıca 6-0 ı unutmak mümkün değil inşallah hocamız benzer sevici Sivasımızla yaşar....

drummer
10.09.2005, 11:01
ÜÇ BÜYÜKLERE 6 ŞAR ADET ETSANIZ VARYA HEYKELLERİNİZ DİKİLİR SİZİN.

enseni aldırak
10.09.2005, 12:36
LORANT İŞİNİ BİLİR.. BU TÜR MAÇLARDA MOTİVASYON ÇOK ÖNEMLİDİR. LORANTTA TAM BİR MOTİVASYON ADAMIDIR. PANİK YAPMADAN SAKİN OYNARSAK BÜTÜN AVANTAJLAR BİZİM OLACAKTIR.. YENİK DURUMA DÜŞSEK BİLE UMUDUMUZU YİTİRMEMİZ LAZIM. ÇÜNKÜ ARTIK EZİKSARAY ÇOK KOLAY GOL YİYOR. HÜCUMU DAHA FAZLA DÜŞÜNÜYORLAR. MAÇIN KİLİT İSMİ ANDERSON BENCE.. EĞER GELEN ŞANSLARI İYİ DEĞERLENDİRİRSE GOL YEMEDEN 3 YAPARIZ. YETER Kİ PANİK YAPMAYIP TOP DÖNDÜREBİLELİM...

nazimgulturk
10.09.2005, 13:03
ŞAMPİYON SİVASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS S
2-1 SİVASSSSSSSSSSSSSSSSS

35fulya58
10.09.2005, 13:11
BENDE İNANIYORUM, GALİBİYET BİZİM OLACAK. FUTBOLCU ABİLERİMDEN RİCA EDİYORUM NE OLUR, BİZİ MUTLU EDECEK BİR SONUÇ ALSINLAR. AMİİNN...

sinan58_34
10.09.2005, 13:17
Sivasspor Teknik direktörü Werner Lorant kendilerini çok zor bir 90 dakikakanın beklediğini ancak galibiyet yakın tarafın ise kendileri olduğunu belirtti.

Dün yaptığı idmanla Galasaray maçı hazırlıklarını tamamlayarak bugün İstanbul’a gitmeye hazırlanan Sivasspor’da teknik direktör Werner Lorant iddialı açıklamalarda bulundu. Galatasaray’da çekinmediklerini bir kez daha yineleyen Alman teknik adam, “Bunu Galatasaray’a karşı sergileyeceğimiz futbolla göstereceğiz. Biz İstanbul’a tek bir hedef için gidiyoruz o da puan. Biz rakibimizin adına göre futbol ve hedef belirlemiyoruz. Bizim her maç için hedefimiz belli. Bu da galibiyettir. Galatasaray’da Lig’de karşılaşacağımız 17 rakibimizden birisi. Zor veya kolay bizim hedefimiz bu maçı kazanmaktır. Süper Lig’deki tüm takımlar hemen hemen aynı güçte. Bizde ilk haftalarda oynadığımız futbol ve aldığımız skorlarla ne kadar güçlü olduğumuzu gösterdik. Bizi Süper Lig’de hiç bir takım küçümseyemez ve hafife alamaz. Herkes bunun bilincinde. Eğer öyle olmasa rakibimizi Süper Lig’ tarihinin en büyük bozgununa uğratırız. Bu nedenle en az bizim kadar Galatasaray’da bizden çekiniyor. Ama onların tek bir avantajı var maçı kendi taraftarı önünde oynayacak. Ama bizde bu yolda yalnız olmayacağız.Sayılıda olsa Yiğidolar 90 Dakika boyunca bizi destekleyecektir. Bizde onların yüzlerini güldüreceğiz. Futbolcularım çok hırslı ve istekli. Bu da Galatasaray maçında galibiyete yakın olan tarafında biz olduğumuzu gösteriyor. Çünkü futbolcularım istedikten ve oyun disiplininden kopmadıkça Süper Lig’de yenemeyeceği takım yok. Rakibimizin durumu ve sahada neler yapacağı bizi ilgilendirmez. Önemli olan benim futbolcularımın sahada neler verebilecekleri. Ben futbolcularıma güveniyorum Hepsinin performansı en üst seviyede. Şuanda bile Galasaray maçı kadrosunu oluşturamadım. Çünkü hep-si birbirinden daha istekli“ şeklinde Galasaray maçı öncesi kadroyu kurmakta zorlandığını ifade etti.

bu macı bız alacaz ınsallah herkes bunu ıstıyo yarın herzamankı gıbı yıgıdoları yanlız bırakmıyacaz sivasspor taraftarı olarak 90 dk desteklıcez ama yerımız sakat eskı acıktan alacaz bıletı herseye ramen ızlemeye degecek bı mac olacak biz sivasımıza guvenıyoruz bu macıdabasarıyla sonuclandıracagız

erdal74
10.09.2005, 13:29
Hocamız cimbomu iyi tanır, gereken neyse yapıcaktır..
I LOVE YOU LORANT

GeCeVeMaVi58pRf
10.09.2005, 13:55
dün spor haberlerıne baktım ve geretz sivassporda çok çekiniyor ve bizim futbolcularımızda haddimizi bilerek oynuyacagız dıyorlar eger defansımız iii olursa bu mactan puanla ayrılırız galatasaray bize karsı butun kozlarını oynayacak ama biz yenecez inşallah..

serhankaburcuk
10.09.2005, 14:43
Valla bence maçtan daha önemli olan Sivassporumuzun nasıl futbol oynadığıdır Ali Sami Yende...İnşallah iyi futbol ile İstanbuldan puan yada puanlarla döneriz..

Dağcı
10.09.2005, 14:48
En az bir puan alırız diye düşünüyorum.

serhankaburcuk
10.09.2005, 14:49
En az bir puan alırız diye düşünüyorum.

Evet güzel futbol ve enaz bir puan...

GeCeVeMaVi58pRf
10.09.2005, 15:01
bülent uygun abımız acık bır futboloynuyacagımız dıle getırdı inşallah her zamankı gıbı guzel oynarız ...

PATRON
10.09.2005, 21:46
BU MAÇ BİZİM GÖRECEKSİNİZ AMA BEN MAALESEF GÖREMİYECEĞİM.ÇÜNKÜ İZİNİM BİTTİ VE MAÇ SAATİ YOLDA OLACAĞIM....

GeCeVeMaVi58pRf
10.09.2005, 22:16
BU MAÇ BİZİM GÖRECEKSİNİZ AMA BEN MAALESEF GÖREMİYECEĞİM.ÇÜNKÜ İZİNİM BİTTİ VE MAÇ SAATİ YOLDA OLACAĞIM....

üzülme zaten öğrenırsın ıner ınmez sivasım inşallah senıde sevındırır...

ahmet_hangisi
10.09.2005, 22:58
sivasspor gercek oyunu oynayip taraftar destegini arkasina aldiktan sonra gs kimmis hey be sivaslilarin yuregi yeter

fatih_5834
10.09.2005, 23:05
galıbıyet bızım baska yolu yokkkkk.alacaz bu macı butun yıgıdolar maca...