Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas ışıl ışıl

Çarşı58
09.12.2008, 13:02
99 gün sonra deplasmanda kazanan Sivasspor, 390 dakikadır kalesini gole kapadı. Yiğidolar, ligde 2. sıraya çıktı...

http://www.fotomac.com.tr/2008/12/09/im/3099F3E9199EB447A017E4CFx.jpg

Turkcell Süper Lig'de Sivasspor, farkını iyice hissettirmeye başladı. İstanbul BŞB'yi Olimpiyat Stadı'nda 3-0'lık skorla geçen Yiğidolar böylece 5 maç sonra deplasmanda üç puan kazanmış oldu. 99 gün aradan sonra gülen kırmızı-beyazlılar, 4 maç yani 390 dakikadır kalesini gole kapadı. Bu hafta lider Trabzonspor'un ardından ikinci sıraya çıkan Sivasspor'da
Mehmet Yıldız ligde gol sayısını 11'e yükseltti.

tanju_58
09.12.2008, 13:08
gerçekten çok güzel bir seri yakalamış durumdayız.15.haftada hacettepe ve 16.hafta maçında g.birliği maçındada gol yiecemizi zannetmiyorum.ilk yarıyı lider bitirme ihtimalimiz çok yüksek.

haftaya bursasporun trabzonu yenmesi lazım.yendiği taktirde ilk yarı lider bitiricez diyebilirim...

yerliturkuaz
09.12.2008, 13:14
Defansı sağlam orta sahası sağlam forvet sağlam bir takımız lider olmak için Trabzonspor'un puan kaybetmesini bekleyeceğiz... Bursaspor senden galibiyet bekliyoruz....

Çarşı58
09.12.2008, 13:44
.

haftaya bursasporun trabzonu yenmesi lazım.yendiği taktirde ilk yarı lider bitiricez diyebilirim...

Bursa gol Bıle yemeyecek ılk YArı Dediğin gibi Lider Olucaz KArdes;)

yigido Atilla
09.12.2008, 15:22
Defansı sağlam orta sahası sağlam forvet sağlam bir takımız lider olmak için Trabzonspor'un puan kaybetmesini bekleyeceğiz... Bursaspor senden galibiyet bekliyoruz....

Cok güzel yorumlamisin birazda ben ekleyim. Takimin en önemli bölgesi kaledir kalecidir takinin her seyidir. Arkadaslarinin yaptigi hatayi telafi edecek tek kisi kalecidir ama, kalecinin yaptigi hatayi düzeltecek arkasinda hic kimse yoktur ,arkasinda sadece 3 Direk ve file vardir. Petkovic sivassporda alternativi yok hatta süperligde en iyi 3 kaleci arasina rahat girer. Takimin tek eksigi cok iyi bir oyun kurucuya ihtiyacimiz var arti Duran toplari yani ölü toplari cok iyi degerlendirecek bir oyun kurucuya ihtiyacimiz var sivasspor daha üst düzey maclarini cok rahat kazanmasi icin. sivasspor cok iyi yolda basarilar yigido yolun acik olsun

burak_baykal
09.12.2008, 16:05
YİĞİDO BENİM YOLUN AÇIK OLSUN İNŞALLAH GALATASARAY MAÇINDA SİVASDA OLACAĞIM.BAŞARILAR DİLERİM.

yigidomustafa58
09.12.2008, 16:24
inşallah deplasman galibiyetlerini seriye bağlayabiliriz...

EyüphanAydın
09.12.2008, 16:57
Sitemizde yazmış olduğum yorumlarımda söylediğim gibi tekrar söylüyorum.Eğer iyi bir seri yakalarsak bu serinin önüne Türkiyedeki en büyük takımlar bile geçemeyecektir...!

Zira oynadığımız maçların hepsi zorlu,hepsi kıran kırana maçlardır.Şu anda iyi bir periyot'a girmiş bulunmaktayız.Bu periyot süresince iyi bir seri yakaladığımız görülmekte.

Bu seriyi ilk yarı bitene kadar devam ettirirsek ara tatilede çok iyi hazırlanıp,İkinci döneme bomba gibi başlayabiliriz.

Geçen sezon yapmış olduğumuz büyük bir başarı bulunmakta.Bu başarıyı elbette sağır sultan bile duymuş bulunmakta.

Adımız,namımız,şanımız yedi cihan'a ilerlemiş bulunmakta.Süper ligimiz'in istatisklerine bakılınca anadolu takımları inişli çıkışlı bir serüven sürdükleri belli oluyor.

Üst üste aynı başarıyı yakalamak zor oluyor,Zor olduğu gibi başarılamıyor.Sivasspor şu anda Süper lig'e çıkalı iyi kötü 4 Sezon'a yakın bir zaman oldu.

Hiç bir takım 4 sezonda bu kadar yükselmedi,bu kadar zirveye ulaşamadı.Tabikide anadolunun parlayan yıldızı Sivasspor hariç.Yaptığı işler,yaptığı konular diğer anadolu takımlarına örnek oldu.

Bu örnek olma ile birlikte diğer anadolu takımlarıda şahlanışa geçti.Bu şahlanış şu anda Süper lig'de sürmekte.Elbette yine olduğu gibi inişli çıkışlı şahlanışlar bunlar.

Hiç biri şu anda Sivasspor'un yapmış olduğu başarıyı yakalayamadı.İnaniyorumki bu sene ve ilerleyen seneler çok büyük işler yapıcaktırız...!

bekiro0758
09.12.2008, 17:12
helal olsun sivasım sivassporu canı gönülden kutluyorum