Orijinalini görmek için tıklayınız : Gelmek istiyorum, ama

XXCakir58
15.12.2008, 20:40
ben almanyada kaliyorum ve sivassporda oynamak istiyorum. Orada baslamak istiyorum, ama korkum iste A Takima cikamamam. Ayrica burdaki söylentilere göre orada Paf Takimdaki oyunculari kullaniyorlarmis.
Yoksa gelmek o kadar istiyorumki.

merkez_emre
15.12.2008, 20:54
bende sivasspor da oynadım 4 5 sene bir arkadasım da almanyadan senın gıbı geldı 1 sene kaldı alt yapıda cok da güzel topcuydu herkes gıbı oda harcandı :)

kısacası senin yerınde olsam kendıme guvensem birazda " Yukarılarda tanıdıgım olsa " kendimi orda 2. ligde olsa 3. ligde olsa profesyonel olur a takıma gelırım...

yoksa işin baya zor :)

not : gelıcem dersen illa gecen sene 20 kısılık kadro da 2 3 tane sivaslı oldugunu unutma...

EyüphanAydın
15.12.2008, 21:11
Uzun Lafın Kısası Bülent Hocamız Alt yapıya önem vermiyor...!

karahisarli
15.12.2008, 21:12
sivasspor alt yapidan oyuncu cikmasina önem veriyor baskanin üstüne düstügü konu onlarin gelismesi icin baska takima gönderiliyor eger sende cevher varsa bülen hoca kesin görür bir dene en azindan basarilar

yerliturkuaz
15.12.2008, 21:37
Güzel futbolcuysan en önemliside sende hırs ve de kazanma azmi varsa gel gir derim ama şunu unutmaman lazım çok sabırlı olman gerekir...

kadir0911
15.12.2008, 21:45
Bu hayaller benim kafamdanda geciyor....:D

kadir20
15.12.2008, 21:57
bence kendi gelistirip profosyonel den basla,paf takimdan baslayip yukari cikim dersen isin cok zor,sansinda az denecek kadar az,akcaabat sebatspor dan tecrübem var,ben acizhane bi tavsiye ama yinede sen bilirsin

Kemal92
08.03.2009, 22:18
Slm,konu acamiyorum diye buraya yaziyorum..

Ben 1992 dogumluyum ve Almanyada yasiorum..Sivasspor da benim oyniyabilecem Yasgrubu varmi acaba ?

subasi29
08.03.2009, 22:48
bende egitimsporda basladim yaklasik 2 senedir brest formasiyla fransada futbol hayatimi surduruyorum sivasta oynamak bir sereftir bir sivasli icin

Garip
08.03.2009, 23:41
Bende Gelmek İstiyorum Strasbourg Paf Takiminda Oynuyorum.

subasi29
08.03.2009, 23:47
gel ne olursan ol yine gel ;) neden klup baskaniyla irtibat kurmuyorsunuz burda yazmakla birsey olmaz ha ben futbolcu degilim tabiki isin esprisi thank

Dark Force
09.03.2009, 04:00
Kendinize çok güveniyorsanız gelin arkadaşlar takıma yarar sağladığınız sürece a takıma yükselirsiniz iyi oyuncuyu herkes keşfeder....;)

halis585858
09.03.2009, 10:20
İYİ OYUNCUYU HERKES KEŞFEDER BİDE BÜLENT UYGUN'SA BU KİŞİ İYİ OYUNCUYU KEŞFEDEMEZ DİYEN YALAN SÖYLER . ADAM NERELERDEN FUTBOLCU BULUP GETİRYOR HEMDE NOKTA TRANSFERLER YAPIYOR SİZDE IŞIK VARSA O ADAM KÖR OLSA GÖRÜR.:)

eyuphulagu
21.03.2009, 19:17
Arkadaşlar PAF takımımız bjk paf ı 3-2 yenmiş.Darısı A takımın başına.PAF takımız f.b maçı hariç 5-6 haftadır hiç yenilgi almadı.Takım gittikçe rayına oturuyor.Umarım bu takımdan A takıma 1-2 oyuncu kazandırırız.

Garip
27.04.2009, 23:14
Alt Yapi Secmeleri Ne Zaman Ona Gore Hazirlaniyim .

merkez_emre
27.04.2009, 23:36
Kendinize çok güveniyorsanız gelin arkadaşlar takıma yarar sağladığınız sürece a takıma yükselirsiniz iyi oyuncuyu herkes keşfeder....;)

valla guvenle olsa oooo :D
kac senedır altyapıdan kac kısı sıvasspor a cıkmıs merak edıyorum
hadı onu gecdım paf ta kac sıvaslı var 2 3 4 ? :=)

Garip
27.04.2009, 23:38
valla guvenle olsa oooo :D
kac senedır altyapıdan kac kısı sıvasspor a cıkmıs merak edıyorum
hadı onu gecdım paf ta kac sıvaslı var 2 3 4 ? :=)

Kac tane Var Merak Ettim , Alt Yapi Secmeleri Ne Zaman .

Garip
05.05.2009, 22:42
Alt Yapi Secmeleri Ne Zaman Ona Gore Lisansimi Kapattigiyim.

burak_baykal
05.05.2009, 23:09
şansını bir kez denemelisin.başarılar

Garip
05.05.2009, 23:11
Ve Kac PAra LAzim ve Ne Lazim .

Garip
05.05.2009, 23:12
şansını bir kez denemelisin.başarılar

Nasil Yani ? Sansini Bir Kez Denemelisin ?

Garip
10.05.2009, 01:05
Arkadaslar Benim Lisansim Bittim Ve Teknik Direktorum dedi ki İstedigin Takima Git .

Garip
10.05.2009, 01:16
Sansimi Denemek İstiyorum Belki BAsara Bilirim .

Garip
10.05.2009, 01:33
Kimse Yokmu Bana Edecek Birisi ? Alt Yapi Secimi Ne Zaman , Ne Lazim , Kac Para Lazim ?

yigidolar06
10.05.2009, 01:35
sivassporun resmi sitesine mail at

Garip
10.05.2009, 01:36
Sivassporun Resmi Sitesi Gardas . Saol Cevap Verdigin İcin .

58ÖREN58
10.05.2009, 02:24
sivasspor gıbı anadolunun güzıde kulubunde tabıkı herkes oynamak ıster ben buradan sadece yazabılıyorum ınsallah yetkılıler okurda dıkkate alırlar /1/ sivassporda oynayacak futbolcu has ve has sivaslı olmalı bece yigido olmalı yigidin harman oldugu yerden dogmus olmalıkı sivassporuma/90/dakıka terının son damlasına kadar mucadele etmelı ben sunu dıyorum sayın baskanımıza ve tıransfer komıtesıne sivasımın ilcelerınde ve koylerınde okadar cevherler varkı bunların sımdıden arastırılıp kulube kazandırılmasını ıstıyorum

Garip
10.05.2009, 10:56
Ben 100% Sivasliyim İstersem 90 Dk Degil Olumune Kadar Oynarim .

kral5892
10.05.2009, 11:22
Bizi Sivassporun B Gençlerinde Oynatmak için 50 TL aLdıLar O sarı saçlı hoca var hepimizi kazıkladı. ParaLarımızı ALdı üstüne yattı. Sonra takım dağıldı dedi

Garip
10.05.2009, 11:24
Bizi Sivassporun B Gençlerinde Oynatmak için 50 TL aLdıLar O sarı saçlı hoca var hepimizi kazıkladı. ParaLarımızı ALdı üstüne yattı. Sonra takım dağıldı dedi

Nasil Yani ? Senin Yas Kac . Takim Hic Dagilir Mi ?

Garip
10.05.2009, 11:39

Sana Takim Dagildi Dediginde Sen Sonra Ne Yaptin . Ben Yerinde Olsam Sivasspor Alt Yapi Sorumlusunu Arardim .

kral5892
10.05.2009, 16:02
bişey yapmadık işte abicim Allah'a havale ettik biz. futboldan da soğuduk..

kral5892
10.05.2009, 16:12
ahmet hoca var alt yapıdan konuşmaya gittik ona cocuklar ne yaptınız dedi parasız takım dedi neden verdiniz dedi:mad:

Garip
10.05.2009, 20:55
Ben Strasbourgda Oynuyom Ve Lisansim Bitmek Uzere Ve Teknik Direktorume Sordum GidebilirmiYim Turkiyeye Bana Evet Dedi Ama Basaramasan Geri Gel Dedi . Alt Yapi Secimleri Daha Belli Degilmis Keske Belli Olsa . Birinizin Haberi Olursa Luften Bana E-Mail Atin omer.suzer@hotmail.com

yigidoabdullah
18.05.2009, 21:22
bende gelmek istiyorum clermont ferrand paf takimda oynuyorum

yigidoabdullah
18.05.2009, 21:33
slm ben abdullah tastan 1993 dogumluyum fransada yasiyorum bende sivasspor'da oynamak istiyorum alt yapi secimleri ne zaman ?
bana cevap yazan olursa sevinirim turquiye58@hotmail.fr
saygilar

canimfeda58
28.05.2009, 22:26
BEN BU SENE ANTALYASPOR PAF TAKIMDAYDIM VE IDMANLARA CIKDIM YASIM HENÜZ 15 VE ADAMLAR BEYENDI DÜSÜNÜN ARTIK BIDE BIRINCILER YANI YASIM 15 OLMASINA RAGMEN. ALLAH IZIN VERIRSE SURDA 2 SENE SONRA TEKRAR GIDECEGIM VE SIVASSPOR PAFDA OYNAMAYA BASLAYACAGIM INSALLAH. TEK HAYALIM SIVASSPOR DA FUTBOL OYNAMAK BASKA HICBIRSEY ISTEMIYORUM. BEN BURDA(ALMANYADA) 1.FC NÜRNBERGDEN TEKLIF ALDIM VE GITTIM GAYET IYIDI FAKAT ORDA TÜRK FUTBOLUNU BULAMADIM... O YÜZDEN SIVASSPOR COK ICIN BIR SECIM

giants
28.05.2009, 22:31
Gel kardesim gel sanirim gelme diyenler senin rakiplerin. kendine güveniyorsan ben bu isi mevcut oynayanlardan iyi yapiyorum diyorsan gel.

canimfeda58
28.05.2009, 22:34
Gel kardesim gel sanirim gelme diyenler senin rakiplerin. kendine güveniyorsan ben bu isi mevcut oynayanlardan iyi yapiyorum diyorsan gel.

evet abi valla burda cok takimlardan teklif aldim ve paf ligi birincilerinde idmana cikdim gercekden orta profesyonellerle oynadim ersan tekkan gibi yeteneklerle ve o sicakda gercekden cok iyi bir performans sergiledim kendime güvencim tam..Bide benim dayimin baya genis bir futbolcu cevresi oldugu icin benim yolum dahada acik gözüküyor ama nasip insallah olur :)

mehmed12
29.05.2009, 09:49
arkadaşlar bülent hoca oyuncuları hep internetten buluyor..eminim ki yazdıklarınızı okuyordur...

bugün bir yazıda okudum yukarıda yazdıklarımı sarf etmiş bülent hoca...

inşallah kısmetiniz açılır da sivasa ya da hayırlısıyla başka bir takıma güzel hizmetler edip güzel yaşarsınız..

MESSİ58
29.05.2009, 10:12
sivasspor gıbı anadolunun güzıde kulubunde tabıkı herkes oynamak ıster ben buradan sadece yazabılıyorum ınsallah yetkılıler okurda dıkkate alırlar /1/ sivassporda oynayacak futbolcu has ve has sivaslı olmalı bece yigido olmalı yigidin harman oldugu yerden dogmus olmalıkı sivassporuma/90/dakıka terının son damlasına kadar mucadele etmelı ben sunu dıyorum sayın baskanımıza ve tıransfer komıtesıne sivasımın ilcelerınde ve koylerınde okadar cevherler varkı bunların sımdıden arastırılıp kulube kazandırılmasını ıstıyorum

ÇOK GÜZEL İSTİYOSUNDA BİRİLERİNİN MENFAATİ OLMAZSA KİMSE KAZANAMAZ.PAF TAKIMDA KAÇTANE SİVASLI VAR DİYODU Bİ ARKADAŞ SADECE 2 TANE DİĞERLERİ HEP BİRİLERİNİN YİĞENİ UNUTMAYIN ARKADAŞLAR ÖZELLİKLE YURT DIŞINDA OLAN KARDEŞLERİM SAKIN SİVASA GELİPTE KENDİNİZİ HARCATMAYIN ORALARDA DAHA KOLAY FUTBOLCU OLURSUNUZ SİVASTA HARCARLAR DEMEDİ DEMEYİN

canimfeda58
29.05.2009, 16:14
ÇOK GÜZEL İSTİYOSUNDA BİRİLERİNİN MENFAATİ OLMAZSA KİMSE KAZANAMAZ.PAF TAKIMDA KAÇTANE SİVASLI VAR DİYODU Bİ ARKADAŞ SADECE 2 TANE DİĞERLERİ HEP BİRİLERİNİN YİĞENİ UNUTMAYIN ARKADAŞLAR ÖZELLİKLE YURT DIŞINDA OLAN KARDEŞLERİM SAKIN SİVASA GELİPTE KENDİNİZİ HARCATMAYIN ORALARDA DAHA KOLAY FUTBOLCU OLURSUNUZ SİVASTA HARCARLAR DEMEDİ DEMEYİN

kardesim bu futbol nerden bileceksin belki hocanin gözüne girer birisi hocada alir..öyle deme iyi futbolcu hic biryerde harcanmaz.. almanyadada cok harcananlar oldu onun sivasla alakasi yok

kiNgSiZe58
29.05.2009, 16:53
slm arkadaslar, ben almanyada KSC Yani Karlsruhe SC PAF Takiminda Oynuyorum. Yasim 19. Tabiki Bende Sizler gibi SS'da oynamak isterim. Tabi talep gelirse baska takimlarada gidebilirim burdan okuyorlarsa.. email: salihgultepe@web.de

Garip
08.06.2009, 22:20
Alt Yapi Secimleri Ne Zaman Biri Bana Soyleye Bilir mi ?

noname87
09.06.2009, 00:02
Sezer Badurun bir röpartajı var altyapıdakilerin okumasını tavsiye isterim bir de ibrahim dağaşanın inegöl bursa maceraları var eğer bülent hoca görmeseydi büyük olasılıkla 3.ligde inegölde oynuyor olacaktı alttakide ibrahim dağaşanın
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=5825
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=6672
Allah yolunuzu açık etsin inşallah istediğiniz noktalara gelirsiniz

Ilhami58
09.06.2009, 00:53
Yurddisinda yasayan genclere sesleniyorum. Bende Almanyada yasiyorum bir Türk vatandisi iseniz almanyada paf takimindan cikip profesyonel olmak cokkk zor. Genelde burda görüyoruz cok yetenekli genclerimiz var bazilari bir yastan sonra Kiz arkadaslari, Disco elenceye takilip gelecegini öldürüyor. Bir kismi ise Milli gururunu icinde tutmayipta almanlara ilerde Türk Milli takimda oynamak istiyorum derse onun zaten sonu yok cünkü bu konuda ben bir DFB yetkilisiyle görüsmüstüm acikca cevabi: biz o futbolcuya yatirim yapmiyoruz sonunda bize degil geldigi ülke icin oynuyor o yüzden bastan bilirsek onu seceneklere almiyoruz demisti.Size tavsiyem Almanya icin oynamak istediginizi söyleyin ve Alman vatandasligini alin. Sonradan yine Türkiyeyi secersiniz. Anne ve Babanin destegi cok önemli onlarsiz olmaz.Oynadiginiz takim bilsin sizin arkadan desteginiz var. Sivasda oynamak istiyen kardeslere tavsiyem bir hayaliniz varsa illaki gerceklestirmeye calisin.Birgün gelir gec olursa neden yapmadim denemedim diye kafaniza vurursunuz, birsey kaybetmessiniz, tecrübeden olsa bile kazanirsiniz ama bastiginiz adimlara dikkat edin Türkiyedeki cok zor yasam kavgasindan dolayi insanlarimiz bazen acimasiz oluyor yüzünüze güler arkadan tokati vurur.

giants
09.06.2009, 09:11

O yigeni hamili kart sahipleri gectigimiz sezon hocamiza yapilan komploda ya etkisizdiler yada komploda paylari vardi demekki bu sahislarin hocaya faydasi yok hoca artik. kendi kariyerini güclendirmek icin isler yapacak. yani basari basariya ihtiyaci olanlar icin basaridir. bence kendine güvenen herkes yetenekli ise gelip kendini denetebilir. hoca artik is yapabilene yer verecek.
birazcik kafasina dank ettiyse

santiago89
12.06.2009, 00:26
bende almanyaya kacmak icin fırsat kolluyorum aakdasım torpılın varsa turkıyede her kulupte otersı ornekmı vereyım burak ylmazz besıktas degıl en amator klupte bıle oynıcak futbolcu degıl ama besıktas ta oynadı antalyada oynadı sımdı fenerde varsa torpılın dayın neyın bıseyın oyle gel yoksa gelmee

Countach
12.06.2009, 08:35
bend egelmek istiyorum am cok zor istanbulsporda oynadım 2 yıl şimdi kasaımpaşa spordayım

canimfeda58
17.06.2009, 23:44
kader arkadaslar.. anlinizda ne yaziyorsa o olur bence herseyi zaman birakin ve pes etmeyin.. bende burda top oynuyorum.. ve fullgaz calisiyorum.. antalyaspor paf takiminda oynadim.. yani bu isler anlayacaginiz istek isi azim sansda olacak tabi yaninda..

budiyar
24.06.2009, 09:09
bende sivasspor da oynadım 4 5 sene bir arkadasım da almanyadan senın gıbı geldı 1 sene kaldı alt yapıda cok da güzel topcuydu herkes gıbı oda harcandı :)

kısacası senin yerınde olsam kendıme guvensem birazda " Yukarılarda tanıdıgım olsa " kendimi orda 2. ligde olsa 3. ligde olsa profesyonel olur a takıma gelırım...

yoksa işin baya zor :)

not : gelıcem dersen illa gecen sene 20 kısılık kadro da 2 3 tane sivaslı oldugunu unutma...

sivas sporda kimse harcanmaz. iyinin içinden iyi seçilir.. sen daha iyi olursan neden harcanasın ki...

bassguitar
24.06.2009, 11:39

usta haklısın sıvasımızın ılcelerınde ufak yerlesım yerlerınde cok ıyı cocuklarımızın oldugu kesın.

mstfozcelik78
30.06.2009, 14:48
acaba paf takımı seçmeleri ne zaman (1992 doğumluların.)bilgi verirseniz sevinirim.

mertcan69358
30.06.2009, 15:08
gelin gardaşlar sivastan daha çok yiğit çıksın

turgut0058
05.07.2009, 22:46
ALEMİN KRALI HER ZAMAN HER YERDE SİVASSPOR

sezai58
05.07.2009, 23:52
gelmek isdeyen cokda oynayan yok acikcasi her topa vuran kendini futbolcu saniyor kendine güvenen sahada konusur burda degil

_DeReBeYi_
06.07.2009, 00:04
Arkadaslar Benim Lisansim Bittim Ve Teknik Direktorum dedi ki İstedigin Takima Git .

Teknik Direktorum istedigin takima git dediyse bosa hic gelme kal orda :)))

karamik
06.07.2009, 00:16
Hatırlarmısınız Galatasaray ganada genç üç beş topçu getirmişti ve işe yaramaz diye sadece kalecisini A takıma almıştı işte o gönderilenler arasında Appiahta vardi ve eğer o zaman genç yaşında oynatılabilseydi şimdi çok iyi paraya satabilirdi.Sivassporda şampiyon olan paf takımını harcadı yıllar sonra içlerinden yıldız futbolcular çıkarsa çok üzüleceğiz bizde oynamadı diye..

YAZICIOĞLU
18.07.2009, 13:07
bende barcelonada oyunyorum ama sivas sporru istiyorum eyiimi kardeş siz kafayımı yediniz almanyada fransa oynarken sivasta ne işinz var yanlış anlamayın kötülemiyorum ama gerçek onların futbollu bizden daha iyi yerde kendinizi harcatmayın

YAZICIOĞLU
18.07.2009, 13:11
sivassporu bende istiyorum ama Fransada Almanyada olsam daha iyi olurdu hata sivas buyıl seççmelerre gitmek istedim geç haber aldım yetişemedim ilerki günlerde elleme varsa haber verseniz iyi olur

Yildizelili58
18.07.2009, 13:15
aman dikkatli olun , sivasspor bundan 1 ay önce
almanya münih türkgücünden bir trabzonlu arkadasi istedi
trabzonsporda 1 sene önce istemisdi
ama cocuk korkuyor gitmiyor.