Orijinalini görmek için tıklayınız : TATANGALAR SİVAS'IN ARKASINDA BAŞARILAR SİVAS

Sayfa : [1] 2 3

tatanga_senol
06.07.2006, 14:00
merhaba arkadaşlar ben sakaryaspor taraftarıyım sivas bizim her zaman kardeş takımımızdır bu siteye üye oldum olduğumada memnunum sizleride bizim sitemize beklerim

www.tatangalar.com IIII www.liselitatangalar.com

yigidolar06
06.07.2006, 14:23
GARDAŞ HOŞ GELDİN ARAMIZA ALTAY MACINDA MARATONDAYDIM SAKARYAYI DESTEKLEDİM İKİNCİ YARI ŞOV GÜZELDİ LİGDE BAŞARILAR DİLERİM

serrrkan
06.07.2006, 14:40
gardaş nasıl siteniz var yaavv bi türlü kayıt olamadımm allah allaaah

yigido Atilla
06.07.2006, 14:41
Merhaba senol kardes birincilikte skaryaspora basarilar dilerim sivasspor sakarya macindan sonra seni bu sitede görmek isteriz macin skoru neolursa olsun ?????????Bu siteye üye olmak gercekten zor bu ben gecen hafta burada ilgililere duyurdum istedigin kadar sifre veriyorsun olmuyor sansin varsa oluyor ben de bu sanslilardanim bu siteyi yöneten arkadaslara duyurulur !!!!!!!!!! onun icin bu sitede cogalamiyoruz belki bu kombinedestek kampanyasina onun icin cogu yigido katilamiyor !!!!!! gercekten üye olmak zor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

tatanga_senol
06.07.2006, 17:37
bizim kardeşliğimiz maçın skoruna bakmaz senin öyle bir derdin varsa bilemem yigido atilla

LORDKRAL
06.07.2006, 17:51
hoşgeldiniz siteye sakaryalı kardeşlerim sakaryaspora 1.ligde başarılar dilerim.

sivasligenc
06.07.2006, 18:30
kardeş aramıza hoş geldin bende ada da yaşayan bir sivassporlu olarak sakaryalı bir kardeşimize de aramızda görmekten ayrı bir onur duyarım sen aramıza kardeş takımımız da tatangalarıyla süper lige hoş geldiniz...

çılgın-sedat
06.07.2006, 19:31
hoşgeldiniz siteye sakaryalı kardeşlerim sakaryaspora 1.ligde başarılar dilerim.
ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ ARKADAŞLAR
SİVASSPOR TARAFTARI OLARAK
SAKARYASPOR A
1. LİGDE BAŞARILAR DİLERİM
1967gençYİĞİDO

sado58
06.07.2006, 19:43
valla gardas bizde yigidin harman oldugu yerin cocuguyuz memnun oldum tatanga senol .

tatanga_senol
25.07.2006, 18:38
herkeze ilgisinden dolayı tşkler.

PARTNER58AHMET
25.07.2006, 18:57
HOŞ GELDİN ARAMIZA ARKADAŞ SİZLERİ ARAMIZDA GÖRMEK BİZLERE ŞEREF VERİR İNŞALLAH SİZDE LİGDE BAŞARILI BİR PERFORMANS GÖSTERİRSİNİZ BAŞARILAR SAKARYA SPORA

babayavuz
25.07.2006, 19:20
DEGERLI KARDESIM ARAMIZA HOSGELDIN . SAKARYASPORA SUPERLIGDE BASARILAR DILIYORUM.

Engin58
28.07.2006, 14:39
Aramiza hosgeldin sakaryali kardesimiz bizde sevgi dileklerimizi arz ederiz SPOR BARIS HOS GÖRÜ CENTILMENLIKTIR

SEMİH-58
29.07.2006, 01:20
hoş geldin gardaşım aramıza cumhuriyet kupasında başarılar...

aykut-akay
29.07.2006, 04:02
hos geldiniz basralrilar..............

juventus1994
29.07.2006, 21:07
meraba senol kardes valla serkanın dediklerine aynen katılıyorum nasıl bi site yaw size başarılar dilemek için üye oldum aktif hale getirmek için hala bana mail gelecek kardes takım a 1ligde basarılarr

juventus1994
29.07.2006, 21:10
ÖNEMLİ OKUU!!!!ama arkadaslar biz bi tatangaılar gibi olamadık sakarya maçında 12 binlik sitadda 10 kişi belki bağırdı belki bağırmadı ama tatangalılara helal olsun http://www.liselitatangalar.com/ a girdim gösteriyi seyreettim harki bizde 3 kurus paraya mesale alıp maç basında yakamıyoz yuh beeeee

gokhankgk
29.07.2006, 21:16
tatangalar kayseriye bekleriz..

yotanka
30.07.2006, 20:18
tatangalar kayseriye bekleriz..
Biz geldik yine geleceğiz.
Biz çok Misafirperveriz bunu herkez bilir.
Asıl biz seni SAKARYA' ya bekleriz.
Biletini ben alırım o konuda rahat ol..

PRoFeSSioNaL
30.07.2006, 20:56
a.slm aramıza hoooooooooooooş geldinizzzzzzzzzzzzzzzzzz

EsMeR
30.07.2006, 21:49
Sakar(YALI) HOŞ GELDİNİZ..

SakarYALI

gokhankgk
30.07.2006, 22:00
valla herkes bilir sizi doğru o konuda haklısın nerdeyse düşman olmadığınız takım kalmadı bu sene de biz düşürecez sizi hem de kayseride :D

ferruh54
05.08.2006, 00:42
SELAM ARKADAŞLAR, BEN FORMUNUZA YENİ KATILDIM
BUNUN BİR TEK SEBEBİ VAR
BÜTÜN ANADOLU KULÜPLERİNİN BİR ARADA OLABİLECEKLERİNİ GÖSTERELİM İSTİYORUM
BU VESİLE İLE SİVASSPORLU KARDEŞLERİMİZİN NEZDİNDE TÜM ANADOLU KULÜPLERİMİZE SÜPERLİGTE BAŞARILAR DİLİYORUM,İNŞAALLAH 3. HAFTA SİVAS- SAKARYA MAÇINDA ORADA OLACAĞIM.HERKESE İLGİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.SAKARYA\AKYAZILI FERRUH.

sivasligenc
05.08.2006, 00:48
bende ada da yaşayan bir sivaslı olarak hoşgeldiniz demek isterim bu yıl inşallah sakarya-sivas maçınada dosta düşmana gösteri yaparak birlikte girmek isteriz hem atatürk stadında hem 4 eylülde ne dersiniz hoş olmaz mı ?

sivasligenc
05.08.2006, 00:55

walla izmitlilerle bursalılar bu tarifeya dahilmi bilmem ama bunu ben adada yaşayan bir sivaslı olarak gerçekleştirmek isterim(not: resim yenikent devlet hastanesinin ordan sakarya kent ormanından)

aykut-akay
05.08.2006, 01:28
CÜMLETEN HOS GELMISSINIZ HEMSOLAR

bado
09.08.2006, 12:58
kardeslerım nasılsın ben bu sıteyı cok begendım we uye oldum sakaryasiwas
sizleri benım kurdugum sitede gormek ısterım
http://wwwsakaryam.yokyok.net a.e.o

kartal_69
09.08.2006, 14:37
ve ALEYKÜMSELAM SAKARYALI GARDAŞLAR HOŞGELDİNİZ MİSAFİR BİZİM BAŞ TACIMIZDIR GARDAŞ BİZDE SİZE 1 LİGDE BAŞARILAR DİLİYORUZ AYRICA NE OLURSA OLSUN İNSANLIK YOK OLMASIN KAZANMAKTA VAR KAYBETMEKTE İNSANLIK KAZANSIN MEDENİYET MÜSLÜMAN TÜRK MİLLETİNDEN DÜNYAYA YAYILMIŞTIR BİLMEYENLER BÖYLE BİLSİNLER DAHA DÜN YIKANMASINI BİLMEYENLER MEDENİYET ABİDESİ KESİLDİLER ONUN İÇİN TÜRK ÜN TÜRK TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR HEPİMİZ BİR KARDEŞİZ UNUTMAYALIM ALLAH A EMANET OLUN

sivassss
29.11.2006, 17:15
BU DÜŞÜNCELERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ KARDEŞ, ANADOLU TAKIMLARI HER ZAMAN BİRLİK OLMALIDIR, ANCAK BÖYLE BAŞARI YAKALANABİLİR...

balici
02.12.2006, 19:51
tatanga ankaraya beklerız sizleri..deplasman kovalayın güzeldir...ankaragücü deplasmanı daha bi güzeldir.siz değerlerı kardeşlerımızı her zaman beklerız ..

1967_CLUB_10UR
02.12.2006, 19:52
tatanga ankaraya beklerız sizleri..deplasman kovalayın güzeldir...ankaragücü deplasmanı daha bi güzeldir.siz değerlerı kardeşlerımızı her zaman beklerız ..

yalçın sen gelmedin sivasa biz ankara geliriz artık:)

aLaYıNa`GiDeRiZ
02.12.2006, 21:21
Fb maçından Sonra bu takım iş yapar diyolardıı amaa.Gelmedi dewamıı.İnş.toparlanırsınızz ne diem.

lastsivasli
02.12.2006, 21:43
kardeş hoş geldin.
bize dost diyen herkes bizim dostumuzdur...
pazara kadar değil mezara kadar....
sakaryasporu her zaman destekledim her zaman da destekleyeceğimize emin ol.
sakaryaspor suz bir süper lig in tadı çıkmıyor....
herkes biliyorki usta ayaklar her zaman sakarya spor dan çıkmıştır...
daha nice usta ayaklar çıkarmanız dileğiyle....

tatangaist
25.01.2007, 22:16
Tüm Sivaslılara Selamlar.İstanbullu Sivassporlularla tanışmal isterdim.

Biz Bu Şehri Gurbetten Sevdik..

ultraHasan58
25.01.2007, 23:19
şenol kardeşim öncelikle sitemizi ziyaret etigin için sagol şenol kardeş sakarya spora sempatim vardır sivastan sonra sakarya gelir inş 1 .ligde başarılı olursunuz

ydurdag
25.01.2007, 23:23
tatanya kardeş inanki sakaryaspora anlayamadıgım çok müthiş bir sevgi var içimde zataen sivasa gelirken geçirmiş oldugunuz kazada ünüversitede nöbetçiidim inanınki çok üzülmüştüm ben ise ogün sabaha kadar yaralı futbolculara gücümün üzerinde canla başla tedavilerini yaparak üzüntümü biraz olsun gidermeye çalıştım takdir böyleymiş ve ogünden sonra sakaryalılarda benim için bir can bir kardeş oldular 1. ligde sonsuz başarılar diliyorum yigidolarla sonsuza dek kardeş kalmak dilegiyle allaha emanetolun

tatangaist
25.01.2007, 23:28
tatanya kardeş inanki sakaryaspora anlayamadıgım çok müthiş bir sevgi var içimde zataen sivasa gelirken geçirmiş oldugunuz kazada ünüversitede nöbetçiidim inanınki çok üzülmüştüm ben ise ogün sabaha kadar yaralı futbolculara gücümün üzerinde canla başla tedavilerini yaparak üzüntümü biraz olsun gidermeye çalıştım takdir böyleymiş ve ogünden sonra sakaryalılarda benim için bir can bir kardeş oldular 1. ligde sonsuz başarılar diliyorum yigidolarla sonsuza dek kardeş kalmak dilegiyle allaha emanetolun

Allah senden razı olsun.Acılarımızı paylaştınız.Sivasın varlığı hep bizimle oldu.Hepinize sonsuz teşekkürler.Takımımızın şuan içinde bulunduğu kötü durum bizleri yıldırmadı,yıldıramaz.

Depremler,Kazalar Yıkamadı Bizleri
Yeşilin,Siyahın İsyanıdır Bu...

Engin58
26.01.2007, 01:05
Sayin sakaryali senol kardes hos geldiniz seref verdiniz sizi aramizda görmekten kivanc duyuyoruz,Sevgi saygi dileklerimizi arz ederiz .Ayrica kardes Sakaryaspora süperligde basarilar dileriz .Saygilarim ile...

merkez_emre
26.01.2007, 20:04
tatanga :) msn de olsun sosyal olsun cok arkadas var
gecen senede kardeslerımızı desteklemeye ankara play off maclarına gitmiştik

Yılmaz abi tam bi trıbun lideri
tatangalara gelince de turkıyedeki sayılı büyük taraftarların başlarında geliyor...

kral-ÇARŞI
26.01.2007, 20:18
ARAMIZA HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLAR

sinan58_34
26.01.2007, 20:50
tatangalarla istanbulda sivasspor sakarya macında cok hos dakikalar gecırdık ciceklikarsılamalar stad icerisinde uzerlerindeki formalari cıkarıp bizden bazı arkadaslara hedıye etmelerıde ayrı bi guzellıktı hala bi arkadasın uzerindekı thisortu bende duruyor

Engin58
26.01.2007, 21:13
Sakaryali kardesler hosgeldiniz aramiza sitemize vermis oldugunuz ilgiden dolayi tesekkürü bir borc biliriz .Saygilarim ile...

tatangaist
30.01.2007, 18:30
Claudio Fernando Graf Sakaryaspor'da

Arjantin liginin gol kralı Sakaryaspor'da Graf bu akşam saatlerinde İstanbul'a indi. Saat:20.00 de Sapanca Ricmond otel de karşılama töreni var. Tatangalar hazırlıklarını yaptı.

Arjantin Liginde Lanus takımının gölcüsü ve gol kralı Claudio Fernando Graf Sakaryaspor yönetimi tarafından Arjantinden getirildi. 30 yaşındaki usta golcü bu akşam saatlerinde İstanbul'a geldi. Ve Sakarya'nın yolunu tuttu.

Saat:20.00 de Sapanca Ricmond otel'e gelecek olan Graf için tatangalar karşılama töreni yapacak. Cangele ve Capurro ise çok önemli bir oyuncunun Sakaryaspor'a geldiğini ve bu tranferin süper olduğunu söylediler. İki oyuncuda hala yönetimin bu oyuncuyu Sakarya'ya nasıl getirdiğini merak ediyoruz dediler.

talha58
30.01.2007, 18:33
Claudio Fernando Graf Sakaryaspor'da

Arjantin liginin gol kralı Sakaryaspor'da Graf bu akşam saatlerinde İstanbul'a indi. Saat:20.00 de Sapanca Ricmond otel de karşılama töreni var. Tatangalar hazırlıklarını yaptı.

Arjantin Liginde Lanus takımının gölcüsü ve gol kralı Claudio Fernando Graf Sakaryaspor yönetimi tarafından Arjantinden getirildi. 30 yaşındaki usta golcü bu akşam saatlerinde İstanbul'a geldi. Ve Sakarya'nın yolunu tuttu.

Saat:20.00 de Sapanca Ricmond otel'e gelecek olan Graf için tatangalar karşılama töreni yapacak. Cangele ve Capurro ise çok önemli bir oyuncunun Sakaryaspor'a geldiğini ve bu tranferin süper olduğunu söylediler. İki oyuncuda hala yönetimin bu oyuncuyu Sakarya'ya nasıl getirdiğini merak ediyoruz dediler.

Arjantin liginin son gol kralı mı? Ne kadara geldi acaba. Bize gelen Chetkov için de gol kralı dendi. Adam ikinci ligin gol kralı çıktı.

nazimgulturk
30.01.2007, 18:37
hoşgeldin kardeşim aramıza sizleri ve diğer kulüp taraftarlarını aramızda görmek çok güzel ....
futbol dostluktur hepimiz bu vatanın insanıyız ....
kavga gürültü bize yakışmaz bize yakışan kardeşliktir....
tekrardan hoşgeldin....
REİS 58

nazimgulturk
30.01.2007, 18:46
SİTENİZE ÜYE OLDUM BAŞARILAR DİLERİM KARDEŞ

fatih_5834
30.01.2007, 18:49
GARDAS ARAMIZA HOSGELDIN..VE LIGDE BASARILAR..!

tatangaist
30.01.2007, 23:10
Arjantin liginin son gol kralı mı? Ne kadara geldi acaba. Bize gelen Chetkov için de gol kralı dendi. Adam ikinci ligin gol kralı çıktı.

Evet arkadaşım geçen sezon Arjantin Liginin gol kralı oldu.Yanlış yazmıyorsam bu sezonda 17 maçta 13 golü var.Kontrat yarın imzalanacak 3 yıllık.Sizleri para konusunda yarın doğru olarak haberdar ederim

tatangaist
30.01.2007, 23:11
Hoşbulduk kardeşlerim.Allah razı olsun hepinizden.3.Hafta Hepinizi Adapazarına bekleriz.Kardeşliğimizi görsün Türkiye.

SivaSakarya

melih1
30.01.2007, 23:49
sakaryaya maradonayı getirsen yine kumeye gidecektir.takım ruhu yok.teknık yonetım yetersız.takım amator ruhta.inşallah dusmez ancak gorunen koyde klavuz ıstemez

merkez_emre
31.01.2007, 12:08
Sakaryamız Düş me Ye cek !!!!!

talha58
31.01.2007, 12:41
Arjantin açılış liginde mi kapanış liginde mi gol kralı oldu acaba gelen oyuncu. Bence çok yüksek fiyatı vardır. Ayrıca Fernando Cavenaghi diye iyi bir santfor var orda.

Yiğiter
31.01.2007, 12:54
ben sakaryaya üyeydim ama bayağı bir küfür ettiler sivasa sivas-sakarya maçında ben de sitelerine girip insanca dedim ayıptır küfür etmeyin diye ama beni siteden attılar....

melih1
31.01.2007, 13:30
sene basında sakarya maçı öncesı murat duman(gecen sene bızdeydı) bizim takımımıza sıradan bir takım bu sene kume duseceklerın basında ve dusecekler demişti.Allah ta ceza veriyor.ancak sakaryaya yazık.şuan ligin en kotu takımı ve erciyesten önce dusecektir.

Yiğiter
31.01.2007, 13:42
evet geröekten sivasıma ağza alınmayacak küfür ettiler.tatngalar.com da yazık vallahi ayıp vala ayıp

tatangaist
31.01.2007, 19:10
Beyler provakalere gelmeyin.3-5 kendini bilmez size küfür etmişse bunu tatangalara mal etmeyin.Bende Samiyendeydim hatırlamıyorum ama onları yapanlar adına sizlerden özür dilerimTakımla ilgili bu kadar kötü düşünüp düşmemizi istiyorsanız, eğer burada böyle konuşuyorsunuz forumunuzda istenilmediğimi anlarım ve birdaha girmem.

kral-ÇARŞI
31.01.2007, 19:18
Beyler provakalere gelmeyin.3-5 kendini bilmez size küfür etmişse bunu tatangalara mal etmeyin.Bende Samiyendeydim hatırlamıyorum ama onları yapanlar adına sizlerden özür dilerimTakımla ilgili bu kadar kötü düşünüp düşmemizi istiyorsanız, eğer burada böyle konuşuyorsunuz forumunuzda istenilmediğimi anlarım ve birdaha girmem.

valla ben uzun zamandır üyeyim o siteye bana hiç br şekilde böyle bir tavır gelmedi

spainloco
31.01.2007, 19:32
Öncelikleee tatanga kaRdeşimiz hoŞ geldin...

bende tatangaların uyesiyim gercekten cok sıcak kanlı insanlar forumlardada hiç bir kötü sözle karsılaşmadım (bana we sivasımıza karşı)

3-5 kendini bilmezin yuzunden KARdeşliğimize leke dusmus sayılmaz....
Butun tatangalara mal etmek yanlıs olur..

:)Tataniğido:)

talha58
31.01.2007, 20:23
Beyler birkaç tane dengesizin yaptıklarını camialara mal etmeyiniz. Bizim genelde diğer takımlara kucak açan taraftarlarımız var. Ama bazen bizim taraftarlardan da yanlış yapanlar çıkıyor. Geçen yıl Malatya ve Kayseri ile bu yıl Trabzon ile benzer sorunlar oldu ama sonuçta çoğunluk iyi niyetliydi. Lütfen bir iki olumsuz örneği buraya taşıyıp kötü örnek olmayalım. Bizler Türk futboluna büyük değerler katan Sakaryaspor'un yanında yer alalım. Ayrıca Sakarya'nın küme düşmeyeceğine inanıyorum. Bana kalırsa Rize ve Antalya şu anda Erciyesle beraber kötü durumdalar.

muslu9
31.01.2007, 21:00
sakaryaya 1. ligde basarılar dilerim

YavuzTheYigido
31.01.2007, 21:26
SIVASSPORumuzun Sadik Dostlari:
SAKARYASPOR
MALATYASPOR
ANKARAGUCU
USKUDAR ANADOLU
ADANASPOR(Gel artik be!!)
ve TOKATSPOR dur..Gerisi yalan!!!

melih1
31.01.2007, 22:28

asla boyle bır durum olmadı olamazda.tum tatangaları ve sakaryalıları aramızda gormekten mutluluk duyarız.bir kaç gereksizi tum camıaya mal etmek acımasız olur..

merkez_emre
01.02.2007, 11:21
ben sakaryaya üyeydim ama bayağı bir küfür ettiler sivasa sivas-sakarya maçında ben de sitelerine girip insanca dedim ayıptır küfür etmeyin diye ama beni siteden attılar....

onların sitesinde 2 senedir Sivasspor alt forumu oldugunu (ki sadece 3 takımın alt forumu vardır ) vede her Sivasspor macında Sivasımıza sanss dilediklerini bu macta da arkalarında da oldugunu sölemişlerdir....

tatangaist
01.02.2007, 13:33
Sağolun arkadaşlar.Yazılanları suçlama gibi algıladım ama gerekli açıklamayı kardeşlerim yaptı sağolsunlar.

Bunlar suni gündemdir.Tartışmak bile gereksiz bence.Böyle şeylerden bahsedeceğimize nasıl daha iyi oluruz?Neler yapabiliriz diye tartışmalıyız.

yahya.6058
01.02.2007, 14:13
SAKARYASPOR A BAŞARILAR KARDEŞÇE DOSTÇA BİR LİGİN GEÇMESİNİ DİLERİM

Yiğiter
01.02.2007, 16:41
ama ben konyaya kayseriye ve manisayada üyeyim hiçibirnden kovulmadım.ben provakasyon yapmıyom.durduk yerde yalan da söyleyecek değilim şimdi bakıtım onların foruma ama herhalde geçmişi silmişler

SONMEZ
01.02.2007, 16:55
Sakaryalı kardeş,
iyi dilekleriniz için teşekkür ediyoruz.

3. Hafta misafiriniz olacağız inşallah.
İstanbuldaki maçımızda Sakaryadan gelen arkadaşlarımızla
çok güzel hatıralarımız olmuştu.
Dernek başkanı Olcay MERİÇ kardeşimizle de görüşüyoruz.
İnşallah İstanbuldaki gibi yine dostça enstantaneler yaşanacağından hiç şüphemiz yok.
Selamlar...
.
.
.

Yiğiter
01.02.2007, 17:03
benim kimseye,hiçbir takıma karşı kinim yok.bu siteye gelen her taraftara da saygımız vardır.ama siteden bu şekilde beni atmaları bana geröekten çok dokundu.onun için söyleme lüzumu gördüm.sakaryalı kardeş benim lafım sana değil.ama eğer bulabilirsen tatangalar.com da sivas-sakarya maç yorumlarına bak sen de geröekten ne kadar hoş olmayan sözler yazıldığını göreceksin.ben sana bişey demedim.kırıldıysan özür dilerim gerçekten

tatangaist
01.02.2007, 18:24
Estafurullah canım.Nikini bana özelden yazarsan öğrenmeye çalışabilirim

RaP_BoY
01.02.2007, 19:05
ARAMIZA HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLAR İŞALLAH İYİ VAKİT GEÇİRİRSİNİZ SİTEMİZDE

BİZ ESENLER ÇOCUGUYUZ YAKIŞTIRILANI DEGİL YAKIŞANI YAPARIZ

talha58
01.02.2007, 19:52
Alişen Kandil hangi takıma gitti acaba. Gerçekten kaliteli bir oyuncu idi. Ayrıca Gökhan Çalışal da bizim eski oyuncumuz. Sakarya kadrosuna katılan Evren de gerçekten kaliteli bir oyuncu. Sakarya'da iş yapar.

merkez_emre
01.02.2007, 20:46
benim kimseye,hiçbir takıma karşı kinim yok.bu siteye gelen her taraftara da saygımız vardır.ama siteden bu şekilde beni atmaları bana geröekten çok dokundu.onun için söyleme lüzumu gördüm.sakaryalı kardeş benim lafım sana değil.ama eğer bulabilirsen tatangalar.com da sivas-sakarya maç yorumlarına bak sen de geröekten ne kadar hoş olmayan sözler yazıldığını göreceksin.ben sana bişey demedim.kırıldıysan özür dilerim gerçekten

link at da görelim o zaman neler yazdıklarını ?

sivas altbolumune gelincede ben sildirdim altforumu !

Yiğiter
02.02.2007, 12:34
link at da görelim o zaman neler yazdıklarını ?

sivas altbolumune gelincede ben sildirdim altforumu !
kardeş yalan söylemiyom işte.şuan vaktim yok.5 te yola çıkacam.sivas-sakarya maçını radyodan veren sakarya radyosu yoktu.onlar da internetten sivas radyolarından maç dinlediler.ve maçı anlatan sipikerlre ve sivaslılara olmadık küfürler ettiler işte.
şimdi burda o küfürleri yazacak kadar seviyesiz değilim tövbe yarabbi ya.sanki yalan söylüyoz
:mad: :mad:

Yiğiter
02.02.2007, 12:35
sivasa geliyim ordan vaktim bo olur.eğer silmadilerse atarım linki

tatangaist
02.02.2007, 16:43
Alişen Kandil hangi takıma gitti acaba. Gerçekten kaliteli bir oyuncu idi. Ayrıca Gökhan Çalışal da bizim eski oyuncumuz. Sakarya kadrosuna katılan Evren de gerçekten kaliteli bir oyuncu. Sakarya'da iş yapar.

Alişen iş yapamadı bizde,zaten futbol dışında bazı olaylarıda olmuştı onun.Şuan için kadrodışı ama herhangi bir takımla anlaşmadı bildiğim kadarıyla.Gökhan çok iyi niyetli bir futbolcu eğendiliği çaşışkanlığıyla Tatangaların hep sevdiği bir oyuncu olarak kaldı,ama kapasiteside belliydi..Evren takasına hem sevindik hem üzüldük.Tribün olarak çook sevdiğimiz bize bir çok maç kazandıran Rasim'i verdik.Evren de iyi oyuncu fakat Rasimi aramıyor değiliz.Şuan gerçekten iyi bir takım oluşturduk.Yedek kalacak oyuncular kimler olacak gerçekten Şaban hocanın işi çok zor..Bekleyip göreceğiz

talha58
02.02.2007, 20:24
Alişen iş yapamadı bizde,zaten futbol dışında bazı olaylarıda olmuştı onun.Şuan için kadrodışı ama herhangi bir takımla anlaşmadı bildiğim kadarıyla.Gökhan çok iyi niyetli bir futbolcu eğendiliği çaşışkanlığıyla Tatangaların hep sevdiği bir oyuncu olarak kaldı,ama kapasiteside belliydi..Evren takasına hem sevindik hem üzüldük.Tribün olarak çook sevdiğimiz bize bir çok maç kazandıran Rasim'i verdik.Evren de iyi oyuncu fakat Rasimi aramıyor değiliz.Şuan gerçekten iyi bir takım oluşturduk.Yedek kalacak oyuncular kimler olacak gerçekten Şaban hocanın işi çok zor..Bekleyip göreceğiz

Şaban Hoca bence Sakarya için bir şans. Zor şartlarda takımı çıkardığında bırakılmaması lazımdı aslında

Engin58
02.02.2007, 21:18
Saygi Deger Sakaryali kardeslerimiz sitemize hos geldiniz,Basimizin tacisiniz bizler tesekkür ederiz.Sevgi saygi hos görü dileklerimizi arz ederiz,Sivasspor***Sakaryaspor Kardesligi .Saygilarim ile...

tatangaist
03.02.2007, 21:22
Teşekkür ederim.Hoşgördüm.Bizim Forumumuzada bütün sivaslı kardeşlerimi beklerim www.tatangalar.com

zaralım 58
04.02.2007, 17:35
öncelikle herkese selam.ben gebzede oturuyorum ve sakarya maçına gitmek istiyorum.ist,deki sivaslılar derneğinden gitcek olan varsa mesajlaşalım.
ZARALIM 58
SENİ SEVERİM YARADANDAN ÖTÜRÜ
SİVASAKARYA

YavuzTheYigido
06.02.2007, 22:55
kardeş yalan söylemiyom işte.şuan vaktim yok.5 te yola çıkacam.sivas-sakarya maçını radyodan veren sakarya radyosu yoktu.onlar da internetten sivas radyolarından maç dinlediler.ve maçı anlatan sipikerlre ve sivaslılara olmadık küfürler ettiler işte.
şimdi burda o küfürleri yazacak kadar seviyesiz değilim tövbe yarabbi ya.sanki yalan söylüyoz
:mad: :mad:

Arkadasa katiliyorum, ben de forumlara girmistim, Sivasfm spikeri Cangele isimli futbolcuyu yanlis telaffuz ediyor diye maymuna cevirmislerdi.Cok alay ettiler Sivassporumuzla. Rovans gunu geldi simdi nereye kacacaksin tatanga????

melih1
06.02.2007, 23:16
Teşekkür ederim.Hoşgördüm.Bizim Forumumuzada bütün sivaslı kardeşlerimi beklerim www.tatangalar.com

uye olayım dedım sivasspor maç topiğine bir goz attım bazı sıvaslı arkadaşlar iyi dilekler sunmuş skor tahmını yapmış siz yazmayın dıye bir yazı gordum vaz geçtim:mad:

KIZILCAN
07.02.2007, 01:28
Şenol bu tatanga ünvanı ne anlama geliyor? bizim yiğido gibi birşey mi?

tatangaist
07.02.2007, 19:23
Arkadasa katiliyorum, ben de forumlara girmistim, Sivasfm spikeri Cangele isimli futbolcuyu yanlis telaffuz ediyor diye maymuna cevirmislerdi.Cok alay ettiler Sivassporumuzla. Rovans gunu geldi simdi nereye kacacaksin tatanga????

Rövanş geldi nereye kaçacaksın?Hiç bir yere kaçmayacağım burdayım hayrola?

tatangaist
07.02.2007, 19:24
uye olayım dedım sivasspor maç topiğine bir goz attım bazı sıvaslı arkadaşlar iyi dilekler sunmuş skor tahmını yapmış siz yazmayın dıye bir yazı gordum vaz geçtim:mad:

Beyler bu yazı Antalya maçından sonraki zaman yazılmştır.Forumdaki hava çok gergin olduğundandır.Sizinle bir ilgisi yok.Orası bir forum tabiki dileklerinizi,düşüncelerinizi belirteceksiniz.Siz kardeşlerimi maruz görün,bizi anladığınız için teşekkürler..

tatangaist
07.02.2007, 20:10
Şenol bu tatanga ünvanı ne anlama geliyor? bizim yiğido gibi birşey mi?

Tatanga ismi "Kurtlarla Dans" Filmindeki Tatanka kabilesini temsil etmektedir.Bu kabilenin en büyük özelliği mücadeleci,güçlü,yılmamasıdır. Simgesi Bizondur.Söyleyiş kolaylığı açısından Tatanga olarak çevrilmiştir.

melih1
07.02.2007, 20:43
Beyler bu yazı Antalya maçından sonraki zaman yazılmştır.Forumdaki hava çok gergin olduğundandır.Sizinle bir ilgisi yok.Orası bir forum tabiki dileklerinizi,düşüncelerinizi belirteceksiniz.Siz kardeşlerimi maruz görün,bizi anladığınız için teşekkürler..

açıklama için teşekkur ederim tatanga kardeşim.en yakın zamanda forumlarınıza uye olacagım;)

Yiğiter
07.02.2007, 20:47

nihayet beni anlayan birini buldum

merkez_emre
09.02.2007, 20:52
gonul isterdiki sakaryalı kardeslerimizle omuz omuza mac ızleyelım ama tff sagolsun yıne engel koydu....

herseye ragmen SAKARYAMIZ düş me ye cek

YavuzTheYigido
09.02.2007, 22:38
Rövanş geldi nereye kaçacaksın?Hiç bir yere kaçmayacağım burdayım hayrola?

Hayir olacak elbette!!!
Burada sirin gorunup mac esnasinda ve mactan sonra her 3 sonucun akabinde de dostluk mesajlari verebiliyormusun? O zaman seni ve diger tum takimlarin taraftarlarini tebrik ve takdir ederim.Ama ne yazikki ne kadar dostluk mesajlari verilirse versin kazin ayagi konustugumuz gibi olmuyor.Kuluplerarasi dostluklara inanirim ama bunun manipule edildigi anlari da unutmam.Sivasfm spikerine yaptiginiz hakaretler hala gozlerimin onunde.Mac sirasinda backroundda verilen reklamlara bile durmadan kufur ediyordunuz.Gorgusuzler Denyolar tabirlerini sitenizde yorum yapan taraftarlar(?) durmadan agzina sakiz etmisti.Dusmez kalmaz bir Allah.O gunlerde hor gordugunuz Sivassporumuza bak, sampiyonluktan bahseden Sakaryasporumuza bak.!!!

ceza_tolga_rep
09.02.2007, 23:20
arkadaşlar bu dostluk mesajları geçiciii??çok gördük böle mesajları??
elazığlılar da dostumuzdu 2.lig a dayken malatya maçında ziya kaynak(sivasfm)adamın ağzını burnunu patlattılar??
HANİ DOSSTTUKKK??

sivasli_kocak
09.02.2007, 23:29
TESEKKURLER SİZLERE
YIGIDOLARLILAR MISAFIR OLSALAR BILE
YAKINLIGIMIZI KORUYALIMM

SİVASSİPOR

SivasLady
10.02.2007, 02:22
DOSTLUK kazansin
futbol eglendirsin kavga etdirmesin
insallah güzel bir mac olur
malesef tribünler bos olacak

tatangaist
10.02.2007, 13:41
Hayir olacak elbette!!!
Burada sirin gorunup mac esnasinda ve mactan sonra her 3 sonucun akabinde de dostluk mesajlari verebiliyormusun? O zaman seni ve diger tum takimlarin taraftarlarini tebrik ve takdir ederim.Ama ne yazikki ne kadar dostluk mesajlari verilirse versin kazin ayagi konustugumuz gibi olmuyor.Kuluplerarasi dostluklara inanirim ama bunun manipule edildigi anlari da unutmam.Sivasfm spikerine yaptiginiz hakaretler hala gozlerimin onunde.Mac sirasinda backroundda verilen reklamlara bile durmadan kufur ediyordunuz.Gorgusuzler Denyolar tabirlerini sitenizde yorum yapan taraftarlar(?) durmadan agzina sakiz etmisti.Dusmez kalmaz bir Allah.O gunlerde hor gordugunuz Sivassporumuza bak, sampiyonluktan bahseden Sakaryasporumuza bak.!!!

Anlıyorum seni,fakat insanlar için konuşurken kesin hükümlü olma.Ben kimsenin sitesine girip şirinlik mesajları vermiyorum.Eğer sizi dost olarak görmeseydim sitenize giripte üye olmazdım.Benim annem Zara'lı olduğu için Sivasspor'a ayrıca bi sempatim vardır,ayrıca Sivas şehrini ve takımını sevdiğimden forumunuzun üyesiyim.Dostluklara inanıp inanmamak senin elindedir.Biz bize iyi davranan herkese iyi davranırız.Klüpler arası olsun taraftarlar arası olsun.Sivasfm spikerine yapılan küfürlerden ve ya hakaretlerden sizin aracılığınızla haberim oluyor.Samiyendeki maçta olduysa bilmiyorum biz maçtaydık.Bu aradea bunları yapanların sorf renkdaşlarım diye savunduğumu zannetmeyim.Yapılan ayıptır,saygısızlıktır.Ben şahsın adına sizlerden özür dilerim bu olaydan dolayı.Doğru diyorsun arkadaşım düşmez kalkmaz bir Allah.Kimin ne olacağını kimse bilemez.Fakat sen böyle Sakaryaspor'un Sivasspor'un konumlarını buna bağlıyorsan sana söyleyebileceğim bir şey yok.İlahi adalet her zaman tecelli eder.Yapılan iyilikte orda kalmalıdır.Ben sana şunu şunu yaptım dersem bunun hiçbir anlamı olmaz.Fakat özet olarak Spiker olayında %100 haklısın fakat gerçekten Sakaryaspor'umuz için böyle düşünmen beni çok üzdü...

tatangaist
10.02.2007, 13:44
gonul isterdiki sakaryalı kardeslerimizle omuz omuza mac ızleyelım ama tff sagolsun yıne engel koydu....

herseye ragmen SAKARYAMIZ düş me ye cek

Senin gibi kardeşlerimiz sayesinde Ligden düşsek bile Sivasspor'la olan ilişkimiz devam edecektir.Adamsınız Merkez Tayfası

orhan058
10.02.2007, 14:09
hoşgeldiniz siteye sakaryalı kardeşlerim sakaryaspora 1.ligde başarılar dilerim

hakandemirezen
10.02.2007, 14:15
FUTBOLLA ÖZDEŞMİŞ BU ŞEHRİMİZE HER ZAMAN DAİMA 1.LİG YAKIŞIR.SAKARYA SPOR BU KÖTÜ GÜNLERİ GERİDE BIRAKIP ARZU ETTİKLERİ YARLERE GELECEĞİNDEN ŞÜPHEM YOKTUR.

Yiğiter
10.02.2007, 14:25
Anlıyorum seni,fakat insanlar için konuşurken kesin hükümlü olma.Ben kimsenin sitesine girip şirinlik mesajları vermiyorum.Eğer sizi dost olarak görmeseydim sitenize giripte üye olmazdım.Benim annem Zara'lı olduğu için Sivasspor'a ayrıca bi sempatim vardır,ayrıca Sivas şehrini ve takımını sevdiğimden forumunuzun üyesiyim.Dostluklara inanıp inanmamak senin elindedir.Biz bize iyi davranan herkese iyi davranırız.Klüpler arası olsun taraftarlar arası olsun.Sivasfm spikerine yapılan küfürlerden ve ya hakaretlerden sizin aracılığınızla haberim oluyor.Samiyendeki maçta olduysa bilmiyorum biz maçtaydık.Bu aradea bunları yapanların sorf renkdaşlarım diye savunduğumu zannetmeyim.Yapılan ayıptır,saygısızlıktır.Ben şahsın adına sizlerden özür dilerim bu olaydan dolayı.Doğru diyorsun arkadaşım düşmez kalkmaz bir Allah.Kimin ne olacağını kimse bilemez.Fakat sen böyle Sakaryaspor'un Sivasspor'un konumlarını buna bağlıyorsan sana söyleyebileceğim bir şey yok.İlahi adalet her zaman tecelli eder.Yapılan iyilikte orda kalmalıdır.Ben sana şunu şunu yaptım dersem bunun hiçbir anlamı olmaz.Fakat özet olarak Spiker olayında %100 haklısın fakat gerçekten Sakaryaspor'umuz için böyle düşünmen beni çok üzdü...

KARDEŞ GERÇEKTEN SKARYALILARIN ETTİKLERİ O KÜFÜRLERİ HALA UNUTAMIYORM.SEVİYESİZ KÜFÜRLERİNASIL DA YAKIŞTIRDILAR KENDİLERİNE..SAKARYASPORU SEVERDİM AMA BU OLAYDAN SONRA HİÇBİR SEMPATİM KALMADI YANİ ...VESSELAM:confused:

tatangaist
10.02.2007, 17:13
KARDEŞ GERÇEKTEN SKARYALILARIN ETTİKLERİ O KÜFÜRLERİ HALA UNUTAMIYORM.SEVİYESİZ KÜFÜRLERİNASIL DA YAKIŞTIRDILAR KENDİLERİNE..SAKARYASPORU SEVERDİM AMA BU OLAYDAN SONRA HİÇBİR SEMPATİM KALMADI YANİ ...VESSELAM:confused:

Haklısındır kardeşim ne diyebilirim.Sevmek zorunda değilsin,senin bileceğin iş birşey diyemem ama ben gerekli açıklamayı yaptığıma inanıyorum..

tatangaist
10.02.2007, 17:16
FUTBOLLA ÖZDEŞMİŞ BU ŞEHRİMİZE HER ZAMAN DAİMA 1.LİG YAKIŞIR.SAKARYA SPOR BU KÖTÜ GÜNLERİ GERİDE BIRAKIP ARZU ETTİKLERİ YARLERE GELECEĞİNDEN ŞÜPHEM YOKTUR.

Allah Razı olsun Hakan abi İnşallah o günleride göreceğiz.Anadolu Güneşi yeniden dirilecek..

tatangaist
10.02.2007, 17:16
hoşgeldiniz siteye sakaryalı kardeşlerim sakaryaspora 1.ligde başarılar dilerim

Sağolasın Kardeşim Bende Sivasımıza başarılar dilerim..

Yiğiter
10.02.2007, 17:27
Haklısındır kardeşim ne diyebilirim.Sevmek zorunda değilsin,senin bileceğin iş birşey diyemem ama ben gerekli açıklamayı yaptığıma inanıyorum..

ama kardeş bu sevgimin azalmasının sebebi benmiyim yoksa sakaryalı bir kaç insanımsı mı?durduk yerde niye sevgim birsin yoksa?boş yere seviyesizleştiler ve sevgimin bitmesine sebep oldular suçlu ben miyim yani

Ronaldinho
10.02.2007, 18:24
Sakaryaspor bizim kardeş takımımız ama yarın kardeşlerimizi biraz üzeceğiz...KUSURA BAKMASINLAR;) ;) ;) ;) ;)

tatangaist
10.02.2007, 18:55
ama kardeş bu sevgimin azalmasının sebebi benmiyim yoksa sakaryalı bir kaç insanımsı mı?durduk yerde niye sevgim birsin yoksa?boş yere seviyesizleştiler ve sevgimin bitmesine sebep oldular suçlu ben miyim yani

Sevginin azalmasını ben sorgulayamam.Size o konuda benimde üzgün olduğumu ve doğru olmadığını belirttim.Bu arada "İnsanımsı" tabirinide hiç hoş karşılamadım.Bir kaç hoş olmayan laf yüzünden hoş olmayan laf söylersen onlardan bir farkın kalmaz gözümde.Lütfen daha seviyeli olalım.

tatangaist
10.02.2007, 18:56
Sakaryaspor bizim kardeş takımımız ama yarın kardeşlerimizi biraz üzeceğiz...KUSURA BAKMASINLAR;) ;) ;) ;) ;)

Çölde kalmış birinin suya ihtiyacı gibi puana ihtiyacımız var.Galibiyet parolasıyla çıkacağız.Dostluk maçı kazandı bile Sakarya-Sivas kazansa ne olur:)

koyu58
10.02.2007, 19:21
valla herkes bilir sizi doğru o konuda haklısın nerdeyse düşman olmadığınız takım kalmadı bu sene de biz düşürecez sizi hem de kayseride :D

kardeş madem düşman olmadığınız takım yok o zaman erciyessporda sizin düşmanınız erteleme derbisinde iyi dostluk gösterdiniz geçensene bide erciyesi düşürün size maç vermekten bıktık artık

koyu58
10.02.2007, 19:23
sakaryaspora süperligde başarılar diler daha üst sıralarda görmek isteriz

Yiğiter
10.02.2007, 19:24
Sevginin azalmasını ben sorgulayamam.Size o konuda benimde üzgün olduğumu ve doğru olmadığını belirttim.Bu arada "İnsanımsı" tabirinide hiç hoş karşılamadım.Bir kaç hoş olmayan laf yüzünden hoş olmayan laf söylersen onlardan bir farkın kalmaz gözümde.Lütfen daha seviyeli olalım.

insanımsı =tam insan olmamakla beraber insana benzeyen yanları da bulunanlar demek.ben sakarya ya demiyom bu lafı yanlış anlama.o iğrenç küfürleri edenlere diyorum.onları insan yerine koyamam.ancak insanımsı derim.o da insana görünüş olarak benzedikleri için.ben o tabiri sakaryalılar için kullanmadım.onların ettikleri küfürler yanında benim insanımsı tabirim iltifat bile olur bence....

FATIMA
10.02.2007, 19:48
Diğer takımlar olduğu gibi sakaryasporda bizim rakibiz,tatlı bir rekabetle lezzetli karşılaşmalar izlemek ümidiyle sakaryaspora başarılar diliyoruz...Sizleride aynı cetvelde görmek temennisi ile....:)

Ensar
10.02.2007, 20:36
Sakaryaspor Sivasspor maci bizim icin büyük önem tasiyor bu mac bizim icin bir sinav ve ayni zamanda rovans maci olacak 1.ci macta verdigimiz puani burda mutlak olarak almaliyiz 3 de 3 yakalamak zor olamayak bunu yapacak hem gücümüz var hemde maralimiz cok iyi buna biz yigidolar olarak inaniyoruz her zaman yaninizda olacagiz bu böyle bilinsin sen yeterki bizi yukariya tasi gururumuzsun sana inandik seninle yola ciktik bizim yüzümüzü her zaman gülümset bize böylesi yakisir tüm yigidolara selam

YavuzTheYigido
10.02.2007, 21:03

Sevgili Tatangaist ,
Benim Sakaryaspora ne derece sevgim oldugunu Tatangalar sitesinde ve bu sitede yapmis oldugum yorumlarima bakarak anlayabilirsin.Konu nereden nereye geldi,Nereye kacacaksin Tatanga ifademe butun Tatangalar adina cevap verirken, spikere kufur olayinda o kufurleri edenlerin Tatanga olmasina ragmen sahiplenmiyorsun(forumlarda ilk yari oynanan Sivas-Sakarya macina gidersen onlarin kimler oldugunu gorebilirsin).Burada kucuk bir celiski oluyor.Senin ozurun bir Erdemliliktir.Bu seni baglar.Benim tepkilerim insanin sevdikleri seyler uzerinde kusur gormek istememesinden kaynaklanmakta.3-5 kendini bilmez sevgimi bitiremedi ama kayadan birazcik toz aldi..Her neyse SivaSakarya dostlugunu hicbirsey bozamayacak.Allahá emanet olun..

melih1
10.02.2007, 21:38
bir şeyi tum şehirle bagdaştırmak dogru değil...
arada bir kaç saygısızdır..

mustafa_sivasım
10.02.2007, 21:58
selem tatangalar hoş geldiniz

futbolda küfüre son!!!! (sakaryaspor)

halil_58_yigido
11.02.2007, 08:15
selam sakaryalı gardaş aramıza hoş geldin sakarya spora süperligde başarılar umarım hak ettiginiz yerlere gelirsiniz asi sivaslı o şimdi asker 1986/1 kral şafak 081 düzce başka yok bingölden sevgilerle şehitler ölmez vatan bölünmez

FurkaN
11.02.2007, 12:00
Çölde kalmış birinin suya ihtiyacı gibi puana ihtiyacımız var.Galibiyet parolasıyla çıkacağız.Dostluk maçı kazandı bile Sakarya-Sivas kazansa ne olur:)

Eyvallah kardes önemli olan dostluğun kazanması.... İyi olan takım 3 puanı alsın diyelim kim hak ederse o kazansın...

tatangaist
11.02.2007, 12:22
konvoy rustemlerden hareket etti. yaklasik 50 araclik bir konvoy sakaryasporumuzu stada getirirken stadin onunde de yaklasik 1000 kadar tarftar, takimimizi karslilamak uzere hazir bekliyor

FurkaN
11.02.2007, 12:37
konvoy rustemlerden hareket etti. yaklasik 50 araclik bir konvoy sakaryasporumuzu stada getirirken stadin onunde de yaklasik 1000 kadar tarftar, takimimizi karslilamak uzere hazir bekliyor

Açıkcası güzel bir organizasyon tebrikler....

tatangaist
11.02.2007, 12:53
Paf Gazanfer ile güldü

Serdivan Hüseyin Ersin Stadında oynanan Sakaryaspor-Sivasspor PAF müsabakasını Sakaryaspor 71nci dakikada Gazanferi'in sağ çapraz'dan aşırtma vuruşla attığı golle 1-0 kazandı. Müsabakayı Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran'da izledi

SAKARYASPOR PAF: 1

SİVASSPOR: 0

STAT: Serdivan H.Ersin

HAKEMLER: Barış Dinlendi**** Özgür Seçkin**** Cihan Çicek****

SAKARYASPOR: Cüneyt*** Yunus*** Salih*** Onur*** Mustafa*** Ergin*** O.Fatih** (Dk.86 Deniz ?) Semih*** Murat*** Y.Görkem*** Gazanfer***

ANTRENÖR: Timur Şahinel

SİVASSPOR: Mehmet*** Emrah** Nihat* Burak*** Akif** İslam*** Kadir* (Dk.46 Fikret*) Erhan*** Yasin* (Dk.62 Ziya*) Samet*** Muhammed** (DK.76 E.Samet*)

ANTRENÖR: Ahad Kömürlüoğlu

GOL: Dk. 71 Gazanfer (Sakaryaspor PAF

ali_zara
11.02.2007, 13:02
hoş geldin aramıza gardas ama kusurumuza bakma sivas sakaryayı yenevek kusura bakma lütfen olurmu

izmitli_tatanga
11.02.2007, 13:04
slm ben izmitten tatanga yasin arkadaşları sivasspora başarılar dilerim tabi biz sivassporu kardeş takım gibi görüyoruz

ali_zara
11.02.2007, 13:04
bu arada o sadece paf onu boşwer sen gercek turkcell süper lige bak pafmı onemli süper ligmi tam tersi olacağına inanıyorum kusura bakma olurmu gardas

Engin58
11.02.2007, 13:30
TATANGA KARDES SAKARYA SPOR KARDESLERIMIZ ARAMIZA SITEMIZE HOS GELDINIZ SEFALAR GETIRDINIZ.SAYGILARIM ILE...

yigidolar06
11.02.2007, 14:07
tek temennimiz bu sene ligde kalırsınız süper lige yakışıyorsunuz

tatangaist
11.02.2007, 17:24
Allah'ın izniyle İnşallah...

Tek temennimiz bu.Çok mu şey istiyoruz???

SONMEZ
11.02.2007, 17:44
Bu gün, arkadaşlarla derneğimizde toplandık,
maçı radyodan takip ettik. Gelen arkadaşlarımıza
çok teşekkür ediyorum.

Derneğimizin duvarında yanyana asılı duran
Sivasspor ve Sakaryaspor formaları altında
çok güzel bir ortamda, çok güzel kareler yaşadık.
(Resimler, en yakın zamanda buradan sizlerle paylaşılacaktır)

Gönüller bu güzel ortamın Sakarya da da yaşamamzı arzu ederdi
ancak, seyircisiz cezası nedeniyle olmadı. (Nasip değilmiş)

Derneğimizin duvarında bu iki forma devamlı asılı olacak...!
Dost Sakarya' ya selamlar...
.
.
.

çılgın-sedat
11.02.2007, 18:03
çok teşekkür ediyorum.

.
.
.

ne güzel bir şey her zaman keşke bütün anadolu takımları birlik olsa

tatangaist
12.02.2007, 19:11
çok teşekkür ediyorum.

.
.
.

Adıma teşekkür ederim.Resimleri bekliyoruz..

GuNaY
12.02.2007, 19:16
Adıma teşekkür ederim.Resimleri bekliyoruz..

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?p=190229#post19 0229

Resimlere bu linkten ulasabilirsiniz.
93. ve 94. mesajlarda...

tatangaist
13.02.2007, 19:00
Bu hafta Kadıkoy deplasmanındayız.İstanbuldaki Sivassporluları aramızda görmekten kınavç duyarız..

çılgın-sedat
13.02.2007, 19:40
http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?p=190229#post19 0229

Resimlere bu linkten ulasabilirsiniz.
93. ve 94. mesajlarda...

abi resimlere bakduım çok güzel goruntuler olmuş inşallah dosrluğumuz hep böyle gider

tatangaist
16.02.2007, 17:26
Bu görüntüleri ne Sivas'ta ne Sakarya'da yaşatmayan Federasyona yazıklar olsun..

nazimgulturk
16.02.2007, 17:34
KARDEŞ BU HAFTA BAŞARILAR DİLERİM İNŞALLAH KAZANIRSINIZ

melih1
16.02.2007, 17:48
sakarya dustu bence
çok zor kalması ligde..
erciyeste aynı puanda ama erciyes saldırıyor umut veriyor sakaryada iç bir gelişme yok...

tatangaist
17.02.2007, 19:55
İstanbullu Yiğidoları Kadıkoyde aramızda görmekten mutluluk duyarız..

Besyo_cu
17.02.2007, 22:21
Sakarya hem taraftar he stad olarak cok iyi bir klup. bunların kıymetını iyi bilin bu arada Sakarya cok gzüel bi şehir
(SİVAS kadar değil tabiki) :D

GuNaY
18.02.2007, 21:06
Tatangaların başı sağolsun,
Bugün fener maçı için sakaryadan istanbula gitmek üzere trene binen bir grup taraftar arasından bir tanesi trenden aşağı düşmüş ve hayatını kaybetmiş :(

tatangaist
18.02.2007, 22:56
Aykut Ölmedi!
Kalbimizde Yaşıyor!

Sakaryaspor uğruna canını verdi.Tribünde göz yaşlarına boğulduk.Allah mekanını cennet etsin.

hakandemirezen
18.02.2007, 23:01
KARDEŞİMİZE ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE VE TÜM SAKARYASPOR TARAFTARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM.

zarali
18.02.2007, 23:19
önemli olan insanlik spor degil.oynayan kazansin.hak eden alsin .spor kardeslik ve sevgi demektir.

tatangaist
18.02.2007, 23:32
Aykut kardeşimiz Kocaelide taşlanması sonucu trenden düşerek vefaat etmiştir.Futbol ve holiganlık bir yana "İnsanlığını Kaybedenler" şimdi mutlularmıdır merak ediyorum.Canımızı aldılar.Allah bu acıları onlarada yaşatsın!

omercoskun
18.02.2007, 23:36
Aykut Ölmedi!
Kalbimizde Yaşıyor!

Sakaryaspor uğruna canını verdi.Tribünde göz yaşlarına boğulduk.Allah mekanını cennet etsin.

kardeş başınız sağolsun aykutun yakınlarına en içten dileklerimizle başınız sağolsun diyorum .

Ertugrul
19.02.2007, 00:40
Tatangaların başı sağolsun,
Bugün fener maçı için sakaryadan istanbula gitmek üzere trene binen bir grup taraftar arasından bir tanesi trenden aşağı düşmüş ve hayatını kaybetmiş :(

Allah rahmet eylesin
Sakaryalı kardeşlerimizin ve merhumun yakınlarının başı sağ olsun

tykinik58
19.02.2007, 07:50
Aykut Ölmedi!
Kalbimizde Yaşıyor!

Başınız sağolsun. Nedir bu futbol adına holiganizm ya..Yazık değil mi gencecik çocuk bir hiç uğruna gitti. Zaten İzmit'te bunu hep yapıyorlar. Hiç kimseye yakışmayan bir davrnış kınıyorum, ve merhuma Allah'tan rahmet diliyorum..

SONMEZ
19.02.2007, 08:03
Sakaryalı kardeşlerimize camiamız adına başsağlığı diliyorum.
Merhuma Allah' tan rahmet diliyor; acılı ailesine de taziye dileklerimizi
iletiyoruz.

SivasLady
19.02.2007, 08:12
basiniz sagolsun
Allah rahmet eylesin
mekani cennet olsun

o acili aileye rabbimden sabir diliyorum,
sporun böyle bir aci vermesi cok kötü
umarim birdaha olmaz

hodri meydan
19.02.2007, 14:53
Sakarya'da üzücü olay!...
http://img243.imageshack.us/img243/6264/aykutanisinarq0bf1pq2.jpgSakar yasporlu bir taraftar, Fenerbahçe-Sakaryaspor maçı için İstanbul'a giderken trenden düşerek yaşamını yitirdi. 11613 sefer sayılı Adapazarı Ekspresi ile Fenerbahçe-Sakaryaspor maçı için İstanbul'a giden Aykut Adıyaman (19), tren İzmit'te Plajyolu mevkiine geldiği sırada, henüz bilinmeyen nedenle seyir halindeki trenden düştü. Ağır yaralı olarak İzmit Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Adıyaman, tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor

ewet arkadaşlar bu üzücü olayı buraya ben taşımak istedim kim ne derse desin gencecik bi insanın ölümü söz konusudur ve tüm kocaelispor taraftarı olarak forumlarımızda bu üzücü olayın bi daha hiç bi kulübün başına gelmemesini temenni ettik

lütfen sizden ricam taziyelkerinizi yazarken daha dikkatli yazmanızdır. şimdi hiçbi şeyin sorgulaması ve hiçbir gruba suçlamada bulunulmasının zamanı deildir görmek isteyen arkadaşlar bizim forumumuzda bu konudaki üzüntümüze bakarak yorum yapmalıdır
http://www.kocaelispor.org/forum/forum.asp?FORUM_ID=1

ALlah sakarya camiasına ve özellikle ailesine sabır ihsan eylesin

Besyo_cu
19.02.2007, 14:57
Geçmiş olsun maalesef taraftarların başına boyle cok kötü şeyler gelıyor. Ailesine başsağlıgı diyoruz.
Umarım boyle üzücü şeylerle karşılaşmayız

UTKUM_58
19.02.2007, 15:02
cokuzuldumm ALLAh rahmet eylesinnnn mekani cennet olsunnn,,once ailesinee ALLAHTAN sabirr sonrada tumes ve dostlarininnn kocaelisporunn
basi sagolsunn..keske boyle olaylar olmasa ama oluyor istee:(

OLCAY_58_AKKUS
19.02.2007, 15:09
Şimdi sormak lazım değermiydi diye.malesef bir türlü kavrayamadık futbolun bir oyun olduğunu.artık maça gitmekten korkar hale geldik.neyi paylaşamıyoruz.Bu olaylara taviz veren futbol kulüplerini kınıyorum.başta Aziz Yıldırım olmak üzere tüm eyyamcıları.malesef Aziz beyfendi türk futbolunu germekten başka bir şey yapmıyor.Adam istifa ediyor sonra geri geliyor tutarsız bir adam.fenerli doslar belki kızacak ama düşüncem bu arkadaşlar kimse yazdığım altında art niyet aramasın.ben bu sözle aziz yıkdırımın kişiliğine konuştum.fenerli arkadaşlarım alınmasınlar.onlar bu sözün dışında.allah sabır versin ölen sakaryalının ailesine bu kıyım artık dursun.yazık gencecik bir delikanlı yok yere yaşamını yitirdi buna değmez arkadaşlar.

hodri meydan
19.02.2007, 15:13
Şimdi sormak lazım değermiydi diye.malesef bir türlü kavrayamadık futbolun bir oyun olduğunu.artık maça gitmekten korkar hale geldik.neyi paylaşamıyoruz.Bu olaylara taviz veren futbol kulüplerini kınıyorum.başta Aziz Yıldırım olmak üzere tüm eyyamcıları.malesef Aziz beyfendi türk futbolunu germekten başka bir şey yapmıyor.Adam istifa ediyor sonra geri geliyor tutarsız bir adam.fenerli doslar belki kızacak ama düşüncem bu arkadaşlar kimse yazdığım altında art niyet aramasın.ben bu sözle aziz yıkdırımın kişiliğine konuştum.fenerli arkadaşlarım alınmasınlar.onlar bu sözün dışında.allah sabır versin ölen sakaryalının ailesine bu kıyım artık dursun.yazık gencecik bir delikanlı yok yere yaşamını yitirdi buna değmez arkadaşlar.

arkadaşım yapma bunu herkes yaralı olayı bilmiyoruz daha polisler araştırıyor lütfen suçlamayalım kimseyi belki trenden kendi düştü öldü bunu kabul etmiyorum

sadece diyorum ki Allah ailesine sabır versin

PRoFeSSioNaL
19.02.2007, 15:45
Başın saolsun sakaryaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa

ceza_tolga_rep
19.02.2007, 15:50
gerçekden çok üzüldüm.seyir halindeyken heralde rahmetlinin üzerine bira şişeleri atıldığı falan söylentileir varmış?böle yapanlar varsa,ölüme iten varsa o adamında inşallah anasına babasına bacısına sevdiklerine böle bişey olurda o acıyı anlar?daha 18 yaşında??
TÜRKİYEDE BU KONUYA DEĞİNİLMELİ,DEPLASMANA GİDEN TARAFTARLARIN GÜVENLİLİĞİ SAĞLANMALI?
MESELA TRABZONDAN BURAYA ARKADAŞIM GELMİŞTİ,ÇOK RAHAT GİDİP YANLARINA ONLARI GÖRDÜM?BİR POLİS NEDEN GİDİYOSUN DEMEDİ?

TÜM SAKARYASPOR VE KOCAELİSPOR AİLESİNİ BAŞI SAĞOLSUN?MERHUMA ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINADA SABIR DİLERİM???

TOLGA KURUŞ

By Karayel+58
19.02.2007, 15:54
BAŞINIZ SAOLSUN YARADANIM AİLESİNE SABIR VERSİN GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜCÜ BİR OLAY ALLAH TOPRAĞINI BOL ETSİN.....SAKARYA CAMİİASI BAŞINIZ SAOLSUN TÜM 54 LERİN.........................

hodri meydan
19.02.2007, 16:02
böyle önemli bi konunun neden sakaryadan selam olsun gibi bi başlık altına alımasına şaşırdım doğrusu

tatangaist
19.02.2007, 17:54
Allah razı olsun hepinizden arkadaşlar acımızı paylaştınız.

tatangaist
19.02.2007, 17:55
böyle önemli bi konunun neden sakaryadan selam olsun gibi bi başlık altına alımasına şaşırdım doğrusu

Körfezli Arkadaşım,Tatangalar topicinde olduğu için bu başlık altındadır.

FurkaN
19.02.2007, 18:31
Sakarya'da üzücü olay!...
http://img243.imageshack.us/img243/6264/aykutanisinarq0bf1pq2.jpgSakar yasporlu bir taraftar, Fenerbahçe-Sakaryaspor maçı için İstanbul'a giderken trenden düşerek yaşamını yitirdi. 11613 sefer sayılı Adapazarı Ekspresi ile Fenerbahçe-Sakaryaspor maçı için İstanbul'a giden Aykut Adıyaman (19), tren İzmit'te Plajyolu mevkiine geldiği sırada, henüz bilinmeyen nedenle seyir halindeki trenden düştü. Ağır yaralı olarak İzmit Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Adıyaman, tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor

ewet arkadaşlar bu üzücü olayı buraya ben taşımak istedim kim ne derse desin gencecik bi insanın ölümü söz konusudur ve tüm kocaelispor taraftarı olarak forumlarımızda bu üzücü olayın bi daha hiç bi kulübün başına gelmemesini temenni ettik

lütfen sizden ricam taziyelkerinizi yazarken daha dikkatli yazmanızdır. şimdi hiçbi şeyin sorgulaması ve hiçbir gruba suçlamada bulunulmasının zamanı deildir görmek isteyen arkadaşlar bizim forumumuzda bu konudaki üzüntümüze bakarak yorum yapmalıdır
http://www.kocaelispor.org/forum/forum.asp?FORUM_ID=1

ALlah sakarya camiasına ve özellikle ailesine sabır ihsan eylesin

Sakaryaspor camiasının başı sağolsun, Allah rahmet eylesin...
Allah geride kalanlara sabır versin...

tatangaist
21.02.2007, 18:49
Allah razı olsun kardeşler hepinizden.

tatangaist
23.03.2007, 17:28
Selamlar Tüm Sivassporlulara Siteye Giremiyordum Bir Zamandır Tekrar Burdayız

Del Piero
23.03.2007, 18:32
Selamlar Tüm Sivassporlulara Siteye Giremiyordum Bir Zamandır Tekrar Burdayız

hoş geldiniz inş. dostca hep beraber oluruz tatanga

Suşehrispor
24.03.2007, 09:29
başınız sağolsun ben yeni öğrendim.acnızı paylaşıyoruz

tatangaist
22.04.2007, 19:14
Göztepemizin amatöre düşmesiyle ilgili açtığım topiğin kaldırılmasının nedenini sorabilirmiyim?

sabri
22.04.2007, 19:22
bizim kardeşliğimiz maçın skoruna bakmaz senin öyle bir derdin varsa bilemem yigido atilla

tatanga senol ,kardesim
bizde sivaslilar olarak skaryayi ve sakarya sporu cok seviyoruz.keske birinci lig kardes takimimizla beraber oynasaydik
, yine dekardes takimimiza her zaman basarilar dileriz.
Anadolunun bagrindan ,Sakarya ya selam ve sevgiler

CAGLAYAN
22.04.2007, 19:23
Göztepemizin amatöre düşmesiyle ilgili açtığım topiğin kaldırılmasının nedenini sorabilirmiyim?

açmış olduğunuzu topic EFSANE´NİN ÇÖKÜŞÜ.. adlı topiçle birleştirilmiştir.!

tatangaist
02.05.2007, 15:49
Saygıdeğer Sakaryaspor Kamuoyuna,

Sakaryaspor’un, BELPAŞ A.Ş. Yönetimi’ne geçmesinin üzerinden, neredeyse 10 yıla yakın bir süre geride kalmış olmasına rağmen, bugün itibarıyla, kulübümüzün hak ettiği şekilde yönetilemediği, bu yönetememe kaosu içinde, şehrimizin ortak değeri olan Sakaryaspor’un siyasetin içerisine batırılmış olması sebebiyle, bu bozuk yapının artık son bulması gerektiği aşikârdır.

7 seneden beri; kendi anlayışları çerçevesinde, Sakaryaspor’u yöneten BELPAŞ Yetkilileri’nin, tüm şehrin sesine kulak vererek, Sakaryaspor Yönetimi’ni, Sakarya Halkı’na devretme zamanı gelmiştir. Belediyecilik görevi yanında, Sakaryaspor’a da mesai harcamaları nedeniyle, oldukça yorulduğunu düşündüğümüz BELPAŞ Yönetimi’nin, artık Sakaryaspor konusunda, şehir halkı ile helalleşmesi gerekmektedir.

Karar vericilerin; siyasi ikballerini planlama aşamasında ve ciddi bir kafa karışıklığı içerisinde bulunduğu bugünlerde ve bu belirsizlik ortamında, Sakaryaspor’un şanlı mazisine yakışacak tarzda yönetilebilmesini sağlamak amacıyla; Sakaryasporlular Derneği (TATANGALAR) olarak, Sakaryaspor’a talip olduğumuzu ve bu talebi somutlaştırarak, Sakaryaspor A.Ş. Yönetimi’ne, finans, yönetişim ve hukuk uzmanlarımız tarafından son düzenlemeleri yapılan projemizi, Mayıs ayının ilk döneminde tamamlayarak sunacağımızı gururla açıklıyoruz.

Bilinmelidir ki; ortaya konulan irade, çocukça bir heves olmayıp; belirlenmiş bir Çalışma Komisyonu tarafından aylardır üzerinde çalışılan ve tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, çağdaş, bilimsel ve konunun uzmanları tarafından hayata geçirilen bir projedir.

Sakaryaspor’un mevcut sahibi, BELPAŞ A.Ş.’ye sunacağımız söz konusu projemiz, Sakaryaspor üzerindeki siyasi baskıları, yönetişim bozukluğunu ortadan kaldıracak, kulübümüzü şahıslara bağlı olmaktan kurtaracak, kapalı yönetim anlayışını sona erdirecek, her kademesi sağlam, Sakarya Halkı’nın da içinde bulunacağı, kurumsal bir yapı çerçevesinde, finansal açıdan güçlü ve işinin ehli kadrolar elinde yönetilebilmesine imkan tanıyacaktır.

Özellikle belirtmemiz gerekir ki; seçimlerin yaklaştığı bu kritik dönemde, bu projenin arkasında; menfaat güden şahıslar, siyasi partiler, başarısız olmuş kişiler/kurumlar değil, sadece ve sadece; kuruluşundan bu yana, hayati ve dünya çapında ses getiren olumlu projelere imza atmış olan Sakaryasporlular Derneği (TATANGALAR) vardır.

Sakaryaspor’u kişi ve kurumların arpalığı ve yönetememe halinden çıkarma kararlılığında olan biz TATANGALAR; 20 Ocak 2007 tarihindeki “İsyan Haykırışı” ile başlayan uyarı görevi için belirlenen sürenin artık sonuna geldiğimizi, projemizi hayata geçirebilmek için her türlü girişimi deneyeceğimizi, kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.

Sakaryasporlular Derneği (TATANGALAR)
Adres: Adnan Menderes Cd. Ünver İşhanı Kat:2 No:12 Adapazarı
Tel: +90 264 281 86 65
Faks: +90 281 86 66
dernek@tatangalar.com
tatangalar.com

merkez_emre
02.05.2007, 15:59
Allah utandırmasın umarım Kulup Gercek sahiplerine verilir

altuntas58
02.05.2007, 16:31
sakaryasporun belediyeden kurtulup kendi ayaklarının üstünde kalmalı
inşallah spordan anlayan iyi bir yönetim vede iyi bir sponsor bulunup
kardeş takımımız sakaryasporumuzu layık olduğu yerlere cıkarırlar
allah yar ve yardımcınız olsun yolunuz acık şansınız bol olsun

tatangaist
02.05.2007, 16:48
Hayalimiz buydu,takımın gerçek sahibi olan bizler yani Sakaryasporlular ve Sakarya Halkına devredilmesini istiyoruz.

Çok profosyonel bir yönetimle,uzun vadeli planlarla,tesisleşmeyle Sakaryasporumuz kendine yakışan yerlere gelecektir.

Bunların hepsine sahip olduğumuzu düşünüyorum.

Bir yola başkoyduk Allah utandırmasın..

tatangaist
23.07.2007, 21:10
Selamlar.

Uzun süredir kimse yazmamış galiba:)

Burdayız

yigido_furkan
23.07.2007, 21:50
yenıden hosgeldiniz kardes inş. seneye Sakaryayı süper ligte görüürz kadroyu pek dagıtmadı sakarya 2 3 de oyuncu aldı hayırlısı olsun

Engin58
23.07.2007, 22:41
SIVASAKARYASPOR EL ELLE BIRLIKTE TÜM GÜZELIKLERE SIVASAKARYASPORUMUZ SIZELERI COK SEVIYORUZ .SAYGILARIMLA...

Ss--58--Ss
23.07.2007, 23:21
SİZDE SİTEMİZE HOS GELDINIZ.BİZLERDEN SAKARYALILARA SELAM.

SİVAS-SAKARYA EL ELE HEP BİRLİKTE KARDESLİGE.

SİZLERİDE ÖNÜMÜZDEKİ SEZON SÜPER LİGDE GORMEK ISTIYORUZ..

ŞİMDİDEN BASARILAR DİLERİM.SAKARYASPOR...........

sakaryali54
04.09.2007, 14:26
sivas spora tranzon macinda basarilalar dilerim

semihkilic_58
04.09.2007, 14:49
hos geldın gardass aramızaa bu arada sakaryaspora basarılar dılerızzz

semihkilic_58
04.09.2007, 15:02
gardas uye olduk da site biraz acayıp hıc bısey anlamadık:S

tatangaist
07.09.2007, 20:15
gardas uye olduk da site biraz acayıp hıc bısey anlamadık:S

Buyur kardeşim yardımcı olayım istediğin konuda.

sakaryali54
07.09.2007, 20:17
selamlar arkadaslar....bizler sakaryasporluyuz vede sivasada basarilar dileriz..

zaralım 58
07.09.2007, 20:24
inşallah bu sezon süper lige yükselirsiniz ve hep beraber kolkola maçlar izleriz

sakaryali54
07.09.2007, 20:34
SELAM ARKADAŞLAR, BEN FORMUNUZA YENİ KATILDIM
BUNUN BİR TEK SEBEBİ VAR
BÜTÜN ANADOLU KULÜPLERİNİN BİR ARADA OLABİLECEKLERİNİ GÖSTERELİM İSTİYORUM
BU VESİLE İLE SİVASSPORLU KARDEŞLERİMİZİN NEZDİNDE TÜM ANADOLU KULÜPLERİMİZE SÜPERLİGTE BAŞARILAR DİLİYORUM,İNŞAALLAH 3. HAFTA SİVAS- SAKARYA MAÇINDA ORADA OLACAĞIM.HERKESE İLGİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.SAKARYA\AKYAZILI FERRUH.

evet cok guzel yazmissin vede haklisin ama sen bunu gel es es lilere anlat kardesim...takmislar kafaya anadoluda tek dusman sakarya derler baska demezler....bencede haklisin cunku bizler cogalmadan onlar azalmayacak...yasasin anadolu birligi..istanbul hegomanyasina son..

sakaryali54
07.09.2007, 20:37
Evet ANADOLU sonunda ayaklanıyor...Gazetelerin,tele vizyonları kısacası bütün medyanın ANADOLUya yaptığı haksızlıklara beraber organize olmak amacıyla Kayserili kardeşlerimiz bir oluşum başlatmışlar...Bana göre geç bile kalınmış bu konuda...Bu oluşum ile ne yapılacka ???

Bu oluşum ile örneğin ANADOLU klüplerine az yer veren medyanın gerekli yerlerine e-posta yolu ile gerekli tepki ANADOLU tarafından organize bir şekilde verilecektir...

Kayserili kardeşimizin mesajı;

Taraftarlar olarak Türkiye Liginde sadece 4 takım olmadığını ve basındaki 4 takım hegomanyasını kaldırmak için Anadolu Mücadelesi adında bir kampanya başlattık.Süper ligden ve 1.ligden kampanyamıza katılan bir çok takım var.Sizleri de bu onurlu mücadele aramızda görmekten gurur duyarız.Tüm Anadolu takımları taraftarları olarak sesimi güçlü bir şekilde medyaya duyurmak istiyoruz.

Anadolu’yu yok sayan , 4 takımın köleliğini yapan , her ne olursa olsun Anadolu kulüplerini suçlu bulan , Türk futbolunda Anadolu’dan bir şampiyon görmek istediklerini vurgulayan ancak davranışlarıyla tam tersi bir görüntü çizen İstanbul medyasını prostesto etmek için sizleri de bu onurlu mücadeleye davet ediyoruz.

Eğer kampanyamıza destek vermez isterseniz anadoluaskina38@hotmail.de ekleyebilirsiniz.

Güce Tapma Yerel Davran

Ve unutma ki ….

BİZLER ÇOĞALMADIKÇA ONLAR AZALMAYACAK !!!!!!!!!

Anadolu Kulüpleri Sitesi

www.anadoluaskina.com

sakaryali54
07.09.2007, 20:48
TRT „Stadyum“ ve „tele lİg“ ÇalıŞanlarına ve sunucularına
>>Anadolu Taraftar Sitelerİ Olarak sizlerden İsteklerİmİz<<

Turkcell Süper Ligin’nin 9 maçı’nın CANLI yayınlanması için ve ortadaki adaletsizliğin temelli bir şekilde kaldırılması için DigiTürk ve LigTV’ye gereken baskıyı TRT olarak yapmanızı!
Kendi Spor programlarınızda örnegin: Stadyum ve TeleLig’de sırf Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspora odaklanmamanızı!
Beşiktasş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor takımlarınına değindiğiniz ve yaklaşdığınız gibi Süper Lig’de olan bütün takımlarımıza değinip yaklaşmanızı.
Sadece memleketinin takımını tutan spor severleri gece yarılarına kadar bekletmemenizi ve maçlarının özet görüntülerini hemen yayına koymanızı.
Spor programlarınızda sadece „4 takımın“ oyuncularını değil bütün „Anadolu Kulüpleri’nin“ yetenekli oyuncularını konuşup, övüp, ön plana çıkarmanızı.
Programlarınızda „4 takım“ gibi kelimeleri kullanmanızı istemiyoruz. “4 büyük” kelimesinde acik ve bariz bir ayrımcılık var. Hiç bir takım diğer bir takımdan büyük ve üstün değildir. Bunu en iyi ilkeli ve kurumsal bir yayıncı kuruluşu olarak siz TRT yetkilileri ve çalışanları bilmelisiniz.

Turkcell Süper Ligin „4 takım“ taraftarı olmayan diğer 14 temsilcileri’nin ve TFF 1. Lig’in taraftarları olarak TRT’den halkın tüm kesimlerine eşit ve aynı mesafede durmasını talep ediyoruz. TRT’nin yarinden itibaren ülkemizde olan Beşiktas, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor hegomanyasına kendi adına son vermesini istiyoruz.

Yayınlamış olduğunuz spor programları artık sadece Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’u içeriyor. Ülkemizi ve futbolumuzu bilmeyen bir insan Turkcell Süper Ligi’nin sadece 4 takımdan oluştuğunu düşünecek.

Yıllardır GS, FB, BJK, TS’nin taraftar kitleleri daha fazla olması bahanesi’nin arkasına sığınıp bu bahsi geçen takımlara ayrıcalık yapma alışkanlığınızdan vazgeçmenizi bekliyoruz. Türkiye futbolu sadece “4 takımdan” oluşuyormus hayalinden vazgeçin.

Türk futbolu’nun avrupada kalkınmasını ve gelişmesini istiyorsanız, sizde medya’nın önemli bir parçası olarak çifte standardı bırakıp her kulübe ayni ilgi ve itinayı gösterin. Bu konuda ise en büyük sorumluluk ve mesuliyet bir „Devlet Kuruluşu“ olan TRT’ye düşmektedir.

Almanya, Hollanda, İngiltere, İtalya ülkelerin’de basın ve medya futbol liglerinde mücadele eden her bir takıma ister taraftarları ya milyonları bulsun (Bayern, İnter, gibi) yada 500’ü aşmasın (St. Pauli, Torino, gibi) aynı davranmaktadır. Medya aynı tutumu hem gazetelerde hem de televizyonlarda göstermektedir.

Bayern Münih futbol kulübü’nün maç özet görüntüleri Almanya’da devlet kuruluşu olan ARD kanalında örneğin sırf 5 dakika yayınlanıyorsa, küme düşmemek için mücadele eden bir St. Pauli takımı’nın macınıda sadece 5 dakika yayınlamaktadır. Bu her hafta istisnasız böyledir. Bazen Bayer Münih’in maçı ilk olarak yayınlanır, bazende en son olarak yayınlanır.

Turkcell Süper Ligin’nin ve TFF 1. Ligi’nin simdiye dek göz ardi edilen taraftar kesimleri olarak artik kendi aramızda birleşme kararı aldık. Bu birleşmeyi kimse göz ardı edemeyecek. www.anadoluaskina.com adı altında yürüteceğimiz bu onurlu dayanışma tüm ateşiyle ve demokratik şiddetiyle tüm ülkemizi yavaş yavaş saracaktır.

Gönderdiğimiz bu E-Mail’ler bu yeni oluşumun ve dayanışmanın ilk adımıdır. Gelecek haftalarda isteklerimize kulak verilmezse tepkimiz ve protestolarımız cığ gibi artacaktır.

Lütfen maili gönderen herkez. Forum konusuna "ben gönderdim", "ben attim" seklinde imza örnegi atsin, sonunda atilan imzalari sayip TRT ye kac tane Mail atildigini hesap edecegiz. Lütfen arkadaslar bu konunun arkasini birakmayalim her hafta artik mücadelemizi ve tepkimizi organize sekilde koyacagiz bitecek artik bu Istanbul Saltanati.

EfsaneMermerbey
11.09.2007, 11:37
sakaryaspora selamlar olsun......

sasu16
25.09.2007, 16:44
Selamlar arkadaşlar. Bursaspor taraftarları olarak kardeş takım Sivasspor ile hafta sonu yapacağımız maç öncesinde sizlerin hal-hatrını sormak istedik. Leblebi82 arkadaşımızla sitelerimizde başlayan dostluğumuz sayesinde burda da paylaşımda bulunmak istedik. Umarım diğer bütün Sivas-Bursa maçları gibi bu hafta da zevkli , çekişmeli ve centilmence bir maç geçer. İki takımda Anadolu'nun parlayan yıldızları. Şu anda istim üstünde olan güçlü takımlar. Sivasspor'a da başarılar.

sasu16
25.09.2007, 16:45
Sizi de bizim sitemize ve forumumuza davet diyoruz. www.bursasporteam.com

SONMEZ
25.09.2007, 16:48
Bursalı kardeş,
sitemize hoş geldiniz.
Pozitif düşünceleriniz ve iyi dilekleriniz için
teşekkür ediyoruz.

Spor: Sevgi, Barış ve Kardeşliktir.

puar
25.09.2007, 16:50
bende www.bursaspor.net te görüş paylaşımı yapıyorum sitemize hoşgeldiniz.

yigidomustafa58
25.09.2007, 16:51
hoşgeldin sitemize bursalı timsah inşallah güzel maç sergiler iki takımda SİVASSPOR a başarılar dilerim..

AyhanBayrak
Hosgeldin bursali gardas

Seviyeli ve güzel insanlarin düsüncelerini herzaman bekleriz

ceza_tolga_rep
hoşgeldin kardeşim.gerçekden bursaspor taraftarıyla şehriyle buralarda olamaması geeken bi kulüb ama malesef iyi bir gidiş yok.

inşallah bir an önce düzelirsiniz.

myway
25.09.2007, 16:52
Bursalı hocam hoş geldin sefalar getirdin.
,haftasonu inşallah dostça bir maç olur..
,size de sivassporla oynadığınız maçlar haricinde başarılar:)
selamlar...

sivasli_yldrm
25.09.2007, 16:53
selam bursalı sitemize ziyaretin için saol
inşallah güzel bi maç olur aramızda ama tabi bizler sivasımızın kazanmasını istiyoruz ve diliyoruz

talha58
25.09.2007, 17:08
Siz de buraya hoşgeldiniz. Görüşmek üzere.

abircan
25.09.2007, 17:13
hoşgeldiniz gardaş, gardaş diyoruz çünkü bizde adet böyle , bursaya bu hafta ve 24. hafta hariç başarılar diliyoruz daha nice 3 büyüklerin burnunu sürtmeniz dileğiyle,
hafta sonu dostça centilmence 3 puan alacağımız bir maç olmasını diliyorum

hollywarnrvn
25.09.2007, 18:05
Selam Bursalı arkadaş gerçekten güzel bir taraftarınız var sizi öncelikle bu konuda tebrik etmek istiyorum. İnşallah haftasonu olacak maç fair play içinde geçer her iki takımada başarılar ama; tabikii gönlüm SİVASSPOR'DA

SivasLady
25.09.2007, 18:22
dostluk mesajlarin icin tskler
bizlerde güzel bir mac olmasini dileriz, dostluk ve kardeslik icinde
diledigin gibi insallah önceki maclar gibi gecer :)
:D gecen sezon 3-1 yendik hep :D darisi bu haftaya

SONMEZ
25.09.2007, 18:34
dostluk mesajlarin icin tskler
bizlerde güzel bir mac olmasini dileriz, dostluk ve kardeslik icinde
diledigin gibi insallah önceki maclar gibi gecer :)
:D gecen sezon 3-1 yendik hep :D darisi bu haftaya

Evet abla o maçta trübündeydik.
Ne hafıza varmış sende de yaw :)
Hadi golleri kimin attığını da yaz bakalım. :confused:

Burada şunu da belirtmeden geçemeyeceğim :
Hakikaten Bursaspor' un muhteşem bir seyircisi var...!
Organize, koordinasyon, ahenk,... müthiş.

melih1
25.09.2007, 18:40
hoş geldınız gardaş sıtemıze..sivasa maç izlemeyede beklerız basımızın ustunde yerı var bursanın ve taraftarlarının.selametle

SivasLady
25.09.2007, 18:56
Evet abla o maçta trübündeydik.
Ne hafıza varmış sende de yaw :)
Hadi golleri kimin attığını da yaz bakalım. :confused:

Burada şunu da belirtmeden geçemeyeceğim :
Hakikaten Bursaspor' un muhteşem bir seyircisi var...!
Organize, koordinasyon, ahenk,... müthiş.

Sivasspor 3 - 1 Bursaspor
(mehmet yildiz (2) + gürhan gürsoy / Sinan)

Bursaspor 1 - 3 SivasSpor
(Sinan / musa kus, balili, wooter)

:D Sinan varsa daha dikkat etmek lazim
bize karsi golleri o atmis :D

taraftar konusunda haklisin gercekten güzeller
darisi bizlerin basina :)

FurkaN
25.09.2007, 18:58
Sitemize hoş geldiniz... Dostça bir mücadele olması temennisiyle...

FurkaN
25.09.2007, 19:00
Sivasspor 3 - 1 Bursaspor
(mehmet yildiz (2) + gürhan gürsoy / Sinan)

Bursaspor 1 - 3 SivasSpor
(Sinan / musa kus, balili, wooter)

:D Sinan varsa daha dikkat etmek lazim
bize karsi golleri o atmis :D

taraftar konusunda haklisin gercekten güzeller
darisi bizlerin basina :)

Maşallah :) dakikaları da kopyala pardon yaz... :)

SivasLady
25.09.2007, 19:05
Maşallah :) dakikaları da kopyala pardon yaz... :)

zeki olacaksin akilli ve kurnaz :D
ezberde yoksa bakacaksin ;)
baktigin yeride bildimi al sana hemen bir cevap :D

altuntas58
25.09.2007, 19:06
Bursanın timsahları sivasımıza hoş geldiniz inşallah iyi bir mac olur hak eden kazanması dileklerimle sivasspora başarılar dilerim

FurkaN
25.09.2007, 19:08
zeki olacaksin akilli ve kurnaz :D
ezberde yoksa bakacaksin ;)
baktigin yeride bildimi al sana hemen bir cevap :D

Zekiliğine ve kurnazlığına bir şey demedim bilirsin korkarım senden :)

Ezberde olması zaten imkansız :) Yalnız son cümleyi çözemedim :)

talha58
25.09.2007, 20:00
Wooter frikikten atmıştu deplasmanda. İyi goldü. Balili'nin attığı golde yine klasik bir Balili golü idi. Çapraz uzun top. Kaleciyle karşı karşıya. Ömer'in yanından ağlara bırakmıştı. Mehmet'in kendi evimizde attığı golde iğne deliğinden geçmişti.

EyüphanAydın
25.09.2007, 20:26
HOŞGELDİN TİMSAhlar HOSGELDİN BURSA HOŞ GELDİN TÜRKİYE

samet yıldız
25.09.2007, 20:38
hoşgeldiniz inş. dostça bir maç olur her 2 takımada başarılar

HALIL
25.09.2007, 20:43
bursaspor bizi yenemez buyuk konusuyorum insallah bu maci 2-0 aliriz

HALIL
25.09.2007, 20:43
kendi sahamizda kolay puan vermeyiz hele uc puan asla

mesut_tncsvs
25.09.2007, 21:12
slemlar kardeşlerim görüşürüz inşallah maça geldiğinizde görüşme imkanımız olursa tanışmak isterim sizlerlede

maçta görüşmek dileğiyle...

GuNaY
25.09.2007, 21:22
Sitemize hoşgeldiniz,
Süper lig takımları arasında en bilindik taraftar gruplarından olduğunuz herkes biliyor. En kısa sürede sizlere ulaşabilmek dileğiyle :)

ofgurleyuk78
25.09.2007, 21:33
Bursa Anadolunun nezih takımlarından birisi. Sizi seviyoruz ama Sivas'ımızı daha çok seviyoruz. Centilmence bir maç olsun. İyi olan kazansın.(İnşallah biz iyi oluruz.) Çünki lider olmak istiyoruz.

cenk5821
25.09.2007, 21:38
hosgeldiniz kardeslerrr bursaspora cani gonulden basarilarrr

kurtay58
25.09.2007, 21:46
Centilmence bir maç ve maç sonu lider SİVASSPOR İnşallah

nazimgulturk
25.09.2007, 21:46
aramıza hoşgeldin kardeş bütün takımlarla olan dostluğumuz sizlede aynı şekilde ...

kurtay58
25.09.2007, 21:47
Ayrıca Trabzon maçından sonra takımımıza destek veren kulüplere sonsuz teşekkürler Benim bildiğim Kayseri, Vestel,Bursaspor

besiktas58
25.09.2007, 22:05
Ayrıca Trabzon maçından sonra takımımıza destek veren kulüplere sonsuz teşekkürler Benim bildiğim Kayseri, Vestel,Bursaspor

vester sponsorlunu cekti , kayseri pankart asdi sivasin yanindayiz diye , bursa ne yapti :confused::confused:
bisey duymadim su ana kadarr

velibircan
25.09.2007, 22:08
hoş geldiniz teksaslılar....her türlü dostumuzsunuz...hiç bir açımızda sorun olmadı olmicaktaa...

anti istanbul

1967_DERNEK_MUSTAFA
25.09.2007, 22:20
bursalı arkaşlar sitemize hoş geldiniz şeref verdiniz bu hafta oynayacağımız karşılaşmayı iyi oynayan ve dostluğun kazanması dileğiyle

1967DERNEK_EMRE
25.09.2007, 22:30
BURSASPORUN CENTILMEN TARAFTARLARI HOŞGELDİNİZ PAZAR GÜNKÜ MAÇTA BEN KENDİ ADIMA Bİ TAŞKINLIK ÇIKARMAYACAĞIMA SÖZ WERİYORUM FAKAT DİĞER MAÇLAR BELLİ OLMAZ DOSTLUGUN KAZANMASI DİLEĞİMLE!!!

ayazoğlu
25.09.2007, 22:30
sağol bursalı kardeşim gelirsen sivasa misafirimsin

zaralım 58
25.09.2007, 22:33
BURSA'LI TİMSAHLARI SİVAS'A BEKLERİZ MAÇTAN 3-4 SAAT ÖNCE GELİN ŞEHRİMİZİ SİZLERE GEZDİRELİM

Ss--58--Ss
26.09.2007, 00:41
Bursasporlu taraftarlar aramıza hoş geldiniz..

sasu16
26.09.2007, 11:43
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler. Leblebi82 bana Sivas E-Dergi'yi gösterdi. Sivas'ı tanıma fırsatımız oldu. Teşekkürler.

SEMİH-58
26.09.2007, 12:04
maç inşallah güzel bir şekilde centilmence geçer...

EyüphanAydın
26.09.2007, 12:32
şu ANDA BANA GÖRE 2 TAKIM EN İYİ KARDEŞ TAKIMIMIZ BURSASPOR KAYSERİSPOR SÜPER LİGDE SİZE BAŞARİLAR DİLERİM GÖNLÜMÜZ SİZLERDE VE SİVASIMIZDA....

sivaslı savaş
26.09.2007, 13:32
kardeş biz gurbetteki sivaslılar olarak hem size hemde gönüllerin şampiyonuna basarılar dileriz ama maçı biz alırız insallah selamlar

merkez_emre
26.09.2007, 16:10
gecen sene grup olarak teksaslı arkadasları karsılamıstık beraber gezmıstik..teksas tribünü gercekten tum turkıyeye ornek olucak gosterılere showlara imza atan bi grup..bizim maraton ve kapalı yanlarındakı ruhsuz taraftarlar gibi değil...bu hafta inş. gelirler ve bizim ruhsuzlar ordusu taraftar neymiş görür :)

Ibrahim1983
26.09.2007, 17:08
___Hosgeldin Bursali Gardas___

mutu16
28.09.2007, 11:06
http://img409.imageshack.us/img409/9735/dsc03129ej3.jpg

geçen sene bu tablo vardı bu sene de bundan başka görüntüler olmaması dileğiyle bu arada sivasspora bizle olan maçları hariç başarılar :)

puar
28.09.2007, 11:12
çok güzel görüntü bu herzaman devam edecek...

ibrahimovic7
28.09.2007, 11:35
Kardeş takım bursaya selam olsun antalyadan sevgiler. Bu maçta dostluk kardeşlik sevgi görücez inşallah. Her iki takımada sivasımıza bursaya süper lig de başarılar dileğimizle..

NAUGHTYBOY58
28.09.2007, 11:56
ßi Orqanıze Warmı Acaba ßursadan Sİwasa????

mutu16
28.09.2007, 13:01
ßi Orqanıze Warmı Acaba ßursadan Sİwasa????

tahminim 3-4 otobüs olur ramazan sebebiyle

ayazoğlu
28.09.2007, 14:11
bu dostluk her zaman devam etsin

ofgurleyuk78
28.09.2007, 14:38
Karabükten Bursaya selam. Bursalı arkadaşlarım. Karabükte yaşayan bir Sivas'lı olarak sizin vefakarlığınızı biliyorum. Dostluk ebedi olsun. Selam.

jakobieen
28.09.2007, 14:53
http://img409.imageshack.us/img409/9735/dsc03129ej3.jpg

http://img529.imageshack.us/img529/2756/emot1127uqyd5.gif

Ss--58--Ss
28.09.2007, 14:53
bursalı taraftarlar aramıza hosgeldiniz...

kangallı58
28.09.2007, 15:21
Bende BuRsanın ekmeğini yiyen lerdenim gerçekten her yönüyle muhtesem bir sehir BursaSpor ise bambaska ama ne kadar olursa olsn gönül Sivassporumuzdan yana Tüm hemserilerimize kapımz açıktır bursaya bekleriz SayGılarla....

talha58
30.09.2007, 15:28
Haydi bakalım maça az kaldı. Güzel bir maç olur inş.

TeamSah_1963
30.09.2007, 15:44
Sivasspor a başarılar.Ancak bana öyle geliyor ki Bursaspor umuz Sivasspor a bu hafta dur diyecek.Ha bundan sonraki haftalarda inşallah başarılarını devam ettirirler de İstanbul takımlarının havası alınmış olur...

doğanşarın kral
30.09.2007, 15:45
bugün üç puan bizimdir arkadaşlar anadolunun derbisi kıran kırana geçecek ama gülen taraf herzamanki gibi bizim olacaktır temennimiz önümüzdeki sezon sivasımızı şampiyonlar liginde görmek istiyoruz
gruplar
1-liverpol
2-barcelona
3-sivasspor
4-milan

Yiğiter
30.09.2007, 15:53
bugün üç puan bizimdir arkadaşlar anadolunun derbisi kıran kırana geçecek ama gülen taraf herzamanki gibi bizim olacaktır temennimiz önümüzdeki sezon sivasımızı şampiyonlar liginde görmek istiyoruz
gruplar
1-liverpol
2-barcelona
3-sivasspor
4-milan

gardaş naaptın sivas gruplara 1.torbadan girer..yani:

1-sivasspor
2-chelsea
3-barceloan
4-milan :D:D

EyüphanAydın
30.09.2007, 16:00
Sivasspor a başarılar.Ancak bana öyle geliyor ki Bursaspor umuz Sivasspor a bu hafta dur diyecek.Ha bundan sonraki haftalarda inşallah başarılarını devam ettirirler de İstanbul takımlarının havası alınmış olur...

VALLA ŞU ANA KADAR KİMSE DUR DİYEMEMİŞ İSE BUNDAN SONRADA BİRAZ ZOR GÖZÜKÜYO HA BELKİ DALGINLIK FELAN OLUR O ARADA MAÇİ ALİRSİNİZ AMA BU MAÇ BİZİM BOŞUNA UGRAŞMAYIN

Del Piero
30.09.2007, 16:37
bursa kardeşlerimizin verdiği dostluk mesajı çok güzel ve sevindirici..

anti istanbul anti trabzon

yaşasın anadolu

MarmarA
30.09.2007, 16:43
Selamlar arkadaşlar. Bursaspor taraftarları olarak kardeş takım Sivasspor ile hafta sonu yapacağımız maç öncesinde sizlerin hal-hatrını sormak istedik. Leblebi82 arkadaşımızla sitelerimizde başlayan dostluğumuz sayesinde burda da paylaşımda bulunmak istedik. Umarım diğer bütün Sivas-Bursa maçları gibi bu hafta da zevkli , çekişmeli ve centilmence bir maç geçer. İki takımda Anadolu'nun parlayan yıldızları. Şu anda istim üstünde olan güçlü takımlar. Sivasspor'a da başarılar.

2.LİGDEN BERİ KARDEŞ TAKIMIZ DIMI:)

Ss--58--Ss
30.09.2007, 16:55
aleyküm selam bursasporlu taraftarlar aramıza hoş geldiniz.insallah bu gün centilmence bir karsılasma olur.

juventus1994
30.09.2007, 18:06
dostCa Bi MucaDeLE Olur İNŞ AMa Sounuc DEgiStİREemeyiZ SkOR TAkMİnİM SİvASsPOr 3-1 BURsa GecEn SEnSe GiBi

semih06
08.10.2007, 12:39
bursankara istanbula karşı ulannn anadolu kral

nalcacidabbe
09.10.2007, 15:14
ıstanbul seven tatangalar nıhayet anadolu takımlarınız hatırlamıssınız

puar
10.10.2007, 09:33
tatangalar bence türkiyede taraftar nasıl olunacağına dair bence en büyük örnektir bizzat gittim ve onları gördüm.

Ss--58--Ss
10.10.2007, 09:44
sakaryasporlu taraftarlar aramıza hoş geldiniz.sakaryaspora süper lig yolunda başarılar dilerim.