Orijinalini görmek için tıklayınız : YETER ARTIK !! LÜTFEN......

HakkıTİMUÇİN
12.09.2005, 15:09
YETER ARTIK ...LÜTFEN KENDİMİZE GELELİM.....

Arkadaslar forumlarda yazıyoruz konuşuyoruz ama iş icraata geldiğinde kimse ortaya cıkmıyor... İkinci ligteki Sarıyer maçıda dahil İstanbulda 4 maç oynadık daha şöyle kalabalık bir topluluk oluşturamadık tribünlerde...

Günlerce Konuşuyoruz söyle yapalım böyle yapalım diye ama daha maçlarda tribünde biraraya dahi gelemiyoruz...Yok ben su tribündeydim ..yok ben su grupla beraberdim 50 tane bahane uyduruyoruz maçlardan sonra...

10.000 üyemiz var söyleyiz böyleyiz diyoruz maçlarda ayrı ayrı oturuyoruz..bölük pörçük ve dağınık...etkili bir grup oluşturamıyoruz...maçlara gelemeyenlere bir sözüm yok..İşleri dolayısı ile veya ekonomik durumundan dolayı insanlar maçlara gelemeyebilir...bunu eleştirmeye hakkımız yok ama....
maçlara gelenler birleşmemiz lazım... 10.000 üyeli bir siteden 150 kişi maça gelse yanındada iki arkadası olsa 400-500 kişi yapar...buda tribünde etkili bir grup olmak için yeter...ama nerde 50 kişi zar zor biraya geliyoruz...onunda çoğunluğunu sivastan gelenler oluşturuyor....

Ama artık YETER!!! kendimize gelelim...Ya bir araya gelip tribünde 90 dakika coşan takımını destekleyen bir grup oluşturalım..yada yapamayacağımız seyleri konuşup kendimizi komik duruma düşürmeyelim....

Trabzon maçı bizim için son fırsat...lütfen bu fırsatı iyi değerlendirelim...buraya bu maça gelip tribünde birleşecek olanlar yazsın...sayımızı bilelim...

NOT. BU YAZDIKLARIM SİVASTAN GELENLER İÇİN DEĞİLDİR.....

GuNaY
12.09.2005, 15:15
BEN ORDAYIM ABİ VE TABİKİ SİZİNLE BERABER!!!

5841
12.09.2005, 15:19
valla haklısın gardaş .sivasdan gelenlerde olmasa rakıp takımın seyırcısı sanacaklar.

serhankaburcuk
12.09.2005, 15:20

Arkadaslar forumlarda yazıyoruz konuşuyoruz ama iş icraata geldiğinde kimse ortaya cıkmıyor... İkinci ligteki Sarıyer maçıda dahil İstanbulda 4 maç oynadık daha şöyle kalabalık bir topluluk oluşturamadık tribünlerde...

Günlerce Konuşuyoruz söyle yapalım böyle yapalım diye ama daha maçlarda tribünde biraraya dahi gelemiyoruz...Yok ben su tribündeydim ..yok ben su grupla beraberdim 50 tane bahane uyduruyoruz maçlardan sonra...

10.000 üyemiz var söyleyiz böyleyiz diyoruz maçlarda ayrı ayrı oturuyoruz..bölük pörçük ve dağınık...etkili bir grup oluşturamıyoruz...maçlara gelemeyenlere bir sözüm yok..İşleri dolayısı ile veya ekonomik durumundan dolayı insanlar maçlara gelemeyebilir...bunu eleştirmeye hakkımız yok ama....
maçlara gelenler birleşmemiz lazım... 10.000 üyeli bir siteden 150 kişi maça gelse yanındada iki arkadası olsa 400-500 kişi yapar...buda tribünde etkili bir grup olmak için yeter...ama nerde 50 kişi zar zor biraya geliyoruz...onunda çoğunluğunu sivastan gelenler oluşturuyor....

Ama artık YETER!!! kendimize gelelim...Ya bir araya gelip tribünde 90 dakika coşan takımını destekleyen bir grup oluşturalım..yada yapamayacağımız seyleri konuşup kendimizi komik duruma düşürmeyelim....

Trabzon maçı bizim için son fırsat...lütfen bu fırsatı iyi değerlendirelim...buraya bu maça gelip tribünde birleşecek olanlar yazsın...sayımızı bilelim...

Abi senin sözlerinin arkasındayız...Aynen benim düşüncelerime tercüman olmuşsun...Arkadaşlar bu uyarlıarı biraz dikkate alalım...Artık uykudan uyanalım...Burası Süper liğ insanın gözünün yaşına bakmazlar...LÜTFEN BİRAZ DAHA DUYARLI OLALIM..Çekirdek yemeyi bırakalım ...Trabzon maçına çoşkulu bir tribün yapalım...HAYDİ YİĞİDOLAR...

Sweetgirl
12.09.2005, 15:20
Ya Hakki gardas bende cok gelmek isterdim ama malum gurbetdeyim! Maci izleyebilmek icin bir bayan oldugumdan dolayi bir yer bile bulamiyorum! su internetden en azindan nasil izleyebilecegimi bilen varsa haber versin! En azindan ne yapti bizim sivas diye merak icinde kalmam!

rguler
12.09.2005, 15:28

YANINDAYIZ GARDAŞIM

hagi
12.09.2005, 15:29
Ben de ne yazikki gurbetdeyim, yoksa niye gitmeyeyim.Yinede Lig Tv den takip ettim maci.Lütfen Sivassporumuzu yalnmiz birakmayalim YIGIDOLAR!!!

abircan
12.09.2005, 15:30
ARKADAŞLARA BENİM DİYECEK LAFIM ÇOK AMA ŞİMDİLİK ES GEÇİYORUM
BENDE OLUŞAN İZLENİMLERİ KISACA ÖZETLİYORUM
BEN DÜN ESKİ AÇIĞA 4 BİLET ALDIM, 10 DAKKA OTURDUM DAYANAMADIM 30 YAKIN YİĞİDOYLA KAPALIYA GEÇTİM
SONRA DAYANAMADIM ÇOK SİVASLI VARDI GİTTİM KİŞİSEL GAYRETİMLE 2 PARTİDE 40 YAKIN İNSAN DAHA GETİRDİM
YİNE İDDİA EDİYORUM HATTA BUGÜN BURADA BİLE YAZANLAR ARAMIZDA KAPALIYA GELMEYEN VEYA GELMEYEN EN AZ 2 BİN SİVASLI VARDI DÜN TRİBÜNLERDE, NASILI AÇIKLAYAYIM ESKİ AÇIĞIN YARISI SESSİZ ÇOGUNLUK OLARAK CİNCONLARIN TEZAHÜRATINA DAHİ KATILMADI, KAFADAN EN AZ İKİ YÜZ SİVASLI TRİBÜNÜN SOLUNDA BİRARADA OTURDU AMA SESİNİ ÇIKARMADI KORKUDAN , EN AZ ÜÇYÜZ KİŞİ VARDI ORADA EMİNİM, SATDIN GENELİNE DAĞILMIŞ OLARAK OTURUYORLARDI AMA MALAESF BİRÇOĞU CİNCON ARAKADAŞI VEYA AKRABASIYLA GİTTİ MAÇA BU TARAFA GEÇEME ZAHMETİNE GİRMEDİ GALİBA KORKUDAN, EMİNİM BİR ANONS OLSA SİVAS TARFTARI KAPALIYA GEÇSE DENSEYDİ EN AZ BİN KİŞİ HEMEN GEÇERDİ, AMA İLK BAŞTA ZORLUK ÇIKARDILAR,
MAÇLA İLGİLİ; MAÇ GAYET GÜZEL ÇEKİŞMELİ BİR MAÇTI O STADDA AVRUPANIN ŞAMPİYONLARI DİZE GELMİŞ SİVAS DAHA SÜPER LİGDE 5. MAÇINDA ANLAYIŞLA KARŞILANMASINI RİCA EDİYORUM ETMEYENLERİ CİDDİYE BİLE ALMIYORUM, 75 BEŞ DAKKA DİRENÇLİ BİR TAKIM VARDI SAHADA
HAKEME GELİNCE ÇOK YANLI DAVRANDIĞI APAÇIK ORTADAYDI,
SİVASLILARA GELİNCE BİR AVUÇ TARFTARIN İÇİNDE BİLE NEREDEYSE KAVGA EDECEKTİK ADAM BAŞLAMIŞ OTURUN OTURUN MAÇ İZLEYECEĞİZ DİYOR SANKİ SİNEMAYA TİYATROYA GELMİŞ GİBİ NE OLACAK ÇEKİRDEKÇİ TAYFASI :)
SAYIYA GELİNCE GELENLERİN CANI SAĞOLSUN GELMEYENLER HENÜZ SİVASLI DEĞİLİZ BİZ NE OLDUĞUMUZ BELLİ DEĞİL DİYE KUSURA BAKMASINLAR BÖYLE ARADA KALMIŞLIKLA DOLAŞSIN DURSUNLAR
TRABZON MAÇI EŞİK MAÇI SAAT 20.00 CUMA TRAFİĞİ VE ULAŞIMI OLMAYAN OLİMPİYATA 3000 KİŞİ GİDERSE HEPSİNİ TEK TEK KUTLAYACAĞIM VALLAHİ :)
ARTI BURADA SİVASLIYMIŞ GİYİP YAZIP NEGATİF FİKİR ATIP TUTANLARA İSİM VERMEYECEĞİM AMA BANA SATAŞANLARIDA DAHİL HEPSİNİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM :) BEN YİĞİDOYUM BEN HER MAÇA GİTTİM MANİSA HARİÇ, İSTEYENLERE İSPATLARIM :)
LÜTFEN SON ÇAĞRI İSTANBUL TARAFTARI İÇİN BU HAFTA MUTLAKA AMA MUTLAKA TRABZON MAÇINA GELELİM 4. BÜYÜK KİMMİŞ GÖSTERELİM

HakkıTİMUÇİN
12.09.2005, 15:30
benim sözlerim yanlış anlaşılmasın...herhangi bir sebepten dolayı (ekonomik olabilir, işleri olabilir, yurtdışında olabilir) gelemeyenlere değil...

ben maçlara gelenlerden bahsediyorum...gelip ayrı ayrı oturmayalım...ya doksan dakika bağıramayabilir bazıları, onlarda alkışa katılsa yeter !!!

internet konusunda bilgim yok ama.. bilgisi olan arkadaslar mutlaka cevaplar..

GeCeVeMaVi58pRf
12.09.2005, 15:49
çok haklısın abı klavye basında sivaslı olunmaz...

kadir20
12.09.2005, 16:23
internetten izleme imkanimiz yok ama radyo4 den maci canli dinleyebilirsiniz

agca58
12.09.2005, 16:36
zaten trabzon maçına gelineceğini zannetmiyorum..lig tv varya kimse gitmeez..kardeşim 2 milyon verip tv de izlicene 10 milyon ver tribunde izle ve destekle..haa ben ardahandayım rize maçına gitmeyi planlıyorum gelenleri bekliyorumm rize..buraya 5 saat rize..o yüzden gideceğim..her maça gitmeyi istiyorum ama malum memurluk pis işte hiç bir yere gidemiiyorsun..neyse istanbuldaki bu son evsahibi maçta gelmelerini bekliyorumm..milletin ağzına sakız olmayalım lütfen

kursad58
12.09.2005, 17:48
BU TOPİK SABİTLENSİN TRABZON MAÇINA KADAR ARTIK HEPİMİZİN BURASINA GELDİ ARKADAŞLARIMIZ DOSTLARIMIZ DALGA GEÇER OLDU NERDE BUMUYDU SİVAS TARAFTARI DİYE ARTI SİLKİNELİM KENDİMİZE GELELİM SERHANIN DEDİĞİ GİBİ BURASU KURTLAR SOFRASI BURDA BÖYLE TARAFTARLIKLA HİÇ BİR YERE VARAMAYIZ NE OLUR TS MAÇI SON VE YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLSUN HAYDİ SİVASSPOR.COM OLİMPİYATA....

lezgi
12.09.2005, 17:49
gardaş gurbetinde bu yönü daha acı takımı canlı canlı seyretmek varken lig tv den maç seyrediyoruz arkadaşlar sitemlerinde haklılar birlik olmamız gerekirken bu ayrılık neden

GeCeVeMaVi58pRf
12.09.2005, 19:14
BU TOPİK SABİTLENSİN TRABZON MAÇINA KADAR ARTIK HEPİMİZİN BURASINA GELDİ ARKADAŞLARIMIZ DOSTLARIMIZ DALGA GEÇER OLDU NERDE BUMUYDU SİVAS TARAFTARI DİYE ARTI SİLKİNELİM KENDİMİZE GELELİM SERHANIN DEDİĞİ GİBİ BURASU KURTLAR SOFRASI BURDA BÖYLE TARAFTARLIKLA HİÇ BİR YERE VARAMAYIZ NE OLUR TS MAÇI SON VE YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLSUN HAYDİ SİVASSPOR.COM OLİMPİYATA....

evet haklısın kardes artık kendımızı bı sılkelım ve kendımıze gelelım sivassporun bize ihtıyacı var..

1967_DERNEK_MUSTAFA
12.09.2005, 20:45
Sivasspor.com dan üye olup İstanbulda maça gide taraftarların ismi: GUNAY . ÇEVİK ABİ .HAKKI ABİ .EMİN ABİ .SİNAN . FATİH . KEREM. ORHAN. ALİ .ABİRCAN.eROL58.DENİZ.EREN17. Nazım Öztürk. Hepsine çok teşşekür ediyoruz.Hiç bi zaman yalnız bırakmıyolar .....

serhankaburcuk
12.09.2005, 20:49
Duyarlı olupta maça gelen Yiğidoları canı gönülden kutluyorum...Artık Süper ligdeyiz ve burası Kurtlar Sofrası burada seyirci değil taraftar olmalıyız...

sinan58_34
12.09.2005, 21:22
iste taraftarımız halı cogu oturmus bu sekılde en azından ayakta durabılırdık insallah trabzon macındada boyle olmaz ben bu kısılere soz verdım resmınızı cekıp sıteye atacam dıye

GuNaY
12.09.2005, 21:30
hep böyle hep böyle.... nereye kadar oturtacaksınız anlamıyorum... gol olunca 2dk seviniyorlar sonrasında tekrar sus pus! sanki tiyatrodalar!!!

sinan58_34
12.09.2005, 21:30
Sivasspor.com dan üye olup İstanbulda maça gide taraftarların ismi: GUNAY . ÇEVİK ABİ .HAKKI ABİ .EMİN ABİ .SİNAN . FATİH . KEREM. ORHAN. ALİ .ABİRCAN.eROL58.DENİZ.EREN17. Nazım Öztürk. Hepsine çok teşşekür ediyoruz.Hiç bi zaman yalnız bırakmıyolar .....

abı sızde sagolun bız gucumuzun yettıgı kadar maclara katılmaya calısıyoz tabıkı katılmakla destek verılmıyo buna bızzat sahıt olduk sivasspor.com olarak galatasaray macında taraftarların bıraz daha tutarlı olmasını ıstıyoruz
tabıkı su yorumlarda yapılıyo sesımızı duymazlar felan bızım amacımız bız burdayız sızı yanlız bırakmadık demek oturan taraftarlar ayakta dursaydı yıne desteklemıs olurdu

ahmet_hangisi
12.09.2005, 21:51
hayattan tek dilegim yaptigin su konusmanin imkani olupta maca gitmeyen hemserilerimizinde icindeki sivasspor askini alevlendirir

Yigido58_NL
12.09.2005, 22:07
Gakgo gardasima katiliyorum.Ayip tutmayla olmaz icraat yapalim arkadaslar icraat.
Ah ulan ah Turkiyede olacam sivassporun maclarina gidip girtlak patlatmayacam hiiii.
Ulan gurbet gozun kor kulaklarin sagir olsun.

Imparator5834
12.09.2005, 23:34
CILGIN TARAFTAR GORMEK İSTEYEN VARSA BURDAN UFLEMESİN MACA GELSİN.

--------------------------------------------------------------------------------

VALLA GARDAS BU ZAMANA KADAR BIZDEN BASKA CILGIN TARAFTAR GOREMİYOM ONUN İCİN GARDAS BU TOPICIDE KINIYORUM KUSURA BAKMAYIN YOK CILGINMIS YOK FANATIKMİS FALAN FİLAN YANİ BURDAKİ MİLLETİN COGU KURU SIKI TABANCA GİBİ LAFA GELDİMİ HEP SİVASSPORUMUZU DESTEKLİYORUZ FALAN FİLAN BOS BUNLAR GARDAS HERKEZ TV BASINDA DESTEKLER BURDA YAZAR CİZER BOS BUNLAR SORSAN HİC BİRİ BIRAK SİVASSPORU DESTEKLEMEYİ SİVASIN YOLUNU BİLMEZ ONUN İCİN SİVASIN YOLARINI TURKUSUNU ORENSİNLERDE ONDAN SONRA SİVASSPORU DESTEKLESİNLER./ HANİ NERDE HER MAC OLDUGU GİBİ GS MACINADA GELİYOLARDI HANİ SAMİYENİ ALBUKAYA ALIYOLARDI BOS BUNLAR GARDAS SİVASSPORU DESTEKLİCEK ADAM VARSA TÜRBÜNE GELSİNLER ADAMLAR İSTANBULDA İSTANBULDAKİ MACA GELMİYOR AMA GERCEK SİVASSPORU DESTEKLİYEN ADAMLAR 1000KM YOLDAN GELİPDE DESTEKLİYOR SERHAN GARDAS SEBO ABI ELİNİZE KOLUNUZA YUREGİNİZE SAGLIK ABİ. /NOT/ CILGIN TARAFTAR GORMEK CILGIN TARAFTARLARLA TANISMAK İSTİYORSANIZ TÜRBÜNE GELİN YÜZ YÜZE TANISALIM SİVASSPORUMUZU DESTEKLİYELİM.BİZLERİ TANIYAN TANIYOR NASIL SİVASLI VEDE CILGIN SİVASSPORLU OLDUMUZU.

Imparator5834
12.09.2005, 23:34

--------------------------------------------------------------------------------

VALLA GARDAS BU ZAMANA KADAR BIZDEN BASKA CILGIN TARAFTAR GOREMİYOM ONUN İCİN GARDAS BU TOPICIDE KINIYORUM KUSURA BAKMAYIN YOK CILGINMIS YOK FANATIKMİS FALAN FİLAN YANİ BURDAKİ MİLLETİN COGU KURU SIKI TABANCA GİBİ LAFA GELDİMİ HEP SİVASSPORUMUZU DESTEKLİYORUZ FALAN FİLAN BOS BUNLAR GARDAS HERKEZ TV BASINDA DESTEKLER BURDA YAZAR CİZER BOS BUNLAR SORSAN HİC BİRİ BIRAK SİVASSPORU DESTEKLEMEYİ SİVASIN YOLUNU BİLMEZ ONUN İCİN SİVASIN YOLARINI TURKUSUNU ORENSİNLERDE ONDAN SONRA SİVASSPORU DESTEKLESİNLER./ HANİ NERDE HER MAC OLDUGU GİBİ GS MACINADA GELİYOLARDI HANİ SAMİYENİ ALBUKAYA ALIYOLARDI BOS BUNLAR GARDAS SİVASSPORU DESTEKLİCEK ADAM VARSA TÜRBÜNE GELSİNLER ADAMLAR İSTANBULDA İSTANBULDAKİ MACA GELMİYOR AMA GERCEK SİVASSPORU DESTEKLİYEN ADAMLAR 1000KM YOLDAN GELİPDE DESTEKLİYOR SERHAN GARDAS SEBO ABI ELİNİZE KOLUNUZA YUREGİNİZE SAGLIK ABİ. /NOT/ CILGIN TARAFTAR GORMEK CILGIN TARAFTARLARLA TANISMAK İSTİYORSANIZ TÜRBÜNE GELİN YÜZ YÜZE TANISALIM SİVASSPORUMUZU DESTEKLİYELİM.BİZLERİ TANIYAN TANIYOR NASIL SİVASLI VEDE CILGIN SİVASSPORLU OLDUMUZU.

Imparator5834
12.09.2005, 23:47
HANİ NERDE ESKİ ACIK YIGIDOLARI

HANI NERDE BEYLER CILGIN TARAFTARLAR BURDAN BAZI KİSİLER ATIP TUTUYORDU YOK SAMIYENE SIGMAYIZ YOK KORKTULAR BİZLERE TÜRBÜNDE YER VERMEDİLER VERDİLER YOK COK PAHALI GELDİ ENIYISI BIZ ESKI ACIK ALALIM DIYEN KISILER BURDAN LAFLA BİLET ALAN KİSİLERE BAKIYOM TOPLASAN YOK BEN 10 TANE ALDIM YOK BEN 30 TANE ALDIM TOPLASAN SATIN ALINAN 1000 1500 ADET BİLET HADI ONADA EYVALLAH ADAMLAR ESKİ ACIK TURBÜNÜNDEN BİLET ALAN KİSİLERİDE BİZİM YANIMIZA SOKTU KAPILARI ACIP TURBUNE ALDI TOPLASAN 20 30 KİSİ GELDİ ONLARDA ZATEN MAC SABAHI STADIN ORDAN ALAN SİVASSPORLU TARAFTARLARIMIZ. ONCE BİZLER KENDİMİZE AYRILAN BOLUMU DOLDURALIMDA ONDAN SONRA KONUSALIM.NOT. MAC SABAHI SAAT 10 DA BILET GISELERI ACILDI SIVAS BOLUMU SAAT 12.30 DA CIKTI ESKI ACIK YENI ACIK BILETLERIDE ZATEN GISEDE DOLUYDU MAC SABAHI ACIKTAN BILET ALAN KISILERDE BIZIM BOLUME GECIRILDI YOK BURDAN O GECENLER BİZDİK FALAN FİLAN DİYİPDE YAN BASMAYIN CAMURA YATMAYIN.BURADA CILGIN TARAFTARLIK YAPMAK İSTEYEN VARSADA TURBUNE GELSİN.

CEVIK
12.09.2005, 23:54

HANI NERDE BEYLER CILGIN TARAFTARLAR BURDAN BAZI KİSİLER ATIP TUTUYORDU YOK SAMIYENE SIGMAYIZ YOK KORKTULAR BİZLERE TÜRBÜNDE YER VERMEDİLER VERDİLER YOK COK PAHALI GELDİ ENIYISI BIZ ESKI ACIK ALALIM DIYEN KISILER BURDAN LAFLA BİLET ALAN KİSİLERE BAKIYOM TOPLASAN YOK BEN 10 TANE ALDIM YOK BEN 30 TANE ALDIM TOPLASAN SATIN ALINAN 1000 1500 ADET BİLET HADI ONADA EYVALLAH ADAMLAR ESKİ ACIK TURBÜNÜNDEN BİLET ALAN KİSİLERİDE BİZİM YANIMIZA SOKTU KAPILARI ACIP TURBUNE ALDI TOPLASAN 20 30 KİSİ GELDİ ONLARDA ZATEN MAC SABAHI STADIN ORDAN ALAN SİVASSPORLU TARAFTARLARIMIZ. ONCE BİZLER KENDİMİZE AYRILAN BOLUMU DOLDURALIMDA ONDAN SONRA KONUSALIM.NOT. MAC SABAHI SAAT 10 DA BILET GISELERI ACILDI SIVAS BOLUMU SAAT 12.30 DA CIKTI ESKI ACIK YENI ACIK BILETLERIDE ZATEN GISEDE DOLUYDU MAC SABAHI ACIKTAN BILET ALAN KISILERDE BIZIM BOLUME GECIRILDI YOK BURDAN O GECENLER BİZDİK FALAN FİLAN DİYİPDE YAN BASMAYIN CAMURA YATMAYIN.BURADA CILGIN TARAFTARLIK YAPMAK İSTEYEN VARSADA TURBUNE GELSİN.

ALİ SEN TAM BİR CILGINSIN KOCUM BAKIYORUMDA MACA GELMEYENLER DE KONUŞUYOR NE DİYELİM AGZI OLAN KUNUŞUYOR SEN MAC DA BİR HARİKAYDIN ALİİ GARDAŞ BİZ HERZAMAN Kİ YERİMİZ DEYİZ

Imparator5834
13.09.2005, 00:27
HAKKI ABİ BU LAFLARIM SENİN TOPİCE DEYİL ABİ ACMISLARYA CILGIN TARAFTARLAR DİYE TOPİC ONLARA ABİ. VALLA MILLET BURDA TARAFTAR ABİ LAFLA YANİ ADAMLAR 3.5 KM YOLDAN GELMİYOR 1967 GENC TARAFTAR DERNEGINDEKİ ABİLERİMİZE KARDESLERİMİZE TESSEKKUR EDERİZ HEPSİNİN ELİNE KOLUNA YUREGINE SAGLIK SERHAN ABIYE SEBO ABIYE TUM 1967 DERNEGINE.1967 TAM 1000KM YOLDAN GELİYOR YORGUN ARGIN BIRDE 90DAK HIC SUSMADAN TAKIMI DESTEKLİYOR. BURDAKİ BAZI KİSİLERDE ELLERİNDE KOCA KARI GIBI CEKİRDEK CIT CIT TAKIMI DESTEKLEMEDIGI GIBI BIRDE OYUNCULARIN HAKKINDA YORUM YAPIYORLAR. BEYLERRRRRRRRR BURASIIII KURTTTLARRRRR SOFRASIIIII UYUMAYALIMMMMMMMMMM.SERHAN ABI SEBO ABI BEN HERZAMAN DEDIM BURDA DEPLASMANDA PASIF KALMICAN KALIRSAN EZERLER DIYEE. YALANMI ABIII. BAK TURBUNDE NOLDU ADAMLAR PANKARTIMIZI SOKMEYE URASTILAR AMA SOKEMEDELIR SOKTURMEDIK YANİİ ONUDA SOKMEK HER BABA YIGIDIN HAKKI DEYİLLL.HER PİSLİGİ YAPTILAR.AMA HİC BİRİNDEDE BASARILI OLAMADILAR YANİİ.YOK BİZ SİVASSPORLUYUZ SOYLEYDİ BOYLEYDİ BURDAN DİYEN KİSİLER BOYLE TAKIMA DESTEK VERMESSEK BUGUN PANKARTIMIZI SOKMEYE KALKARLAR YARINDA SİVASSPORUMUZU ERİTMEYE KALKISIRLAR ONUN İCİN BİRAZ DUYARLI OLUN LUTFENNN. BU LİG CAKALLAR YUVASIYSA BİZLERDE KURTUZ KURTLARIN GEZDIGI YERDE CAKALLARI GEZDİRMEMELİYİZ.HEP BERABER BİRLİK OLMALIYIZ BİRLİKDEN KUVVET DOGAR TEK YUMRUK OLMALIYIZ YIGIDOLAR UYANINNNNN.1967 DERNEGINDEKI TUM ABİLERİME KARDESLERİME SEVGİLERLE KENDİNİZE İYİ BAKIN HERKEZE SELAM BAYYYY.

Imparator5834
13.09.2005, 00:31
HEPİMİZ BİR HARİKAYDIK ABİİİ TAKIMI CANİ GONULDEN DESTEKLİYENLERE TESSEKKÜRLER ABİ

GuNaY
13.09.2005, 00:48
HELAL OLSUN SİZLERE... SİZLERDE OLMASANIZ O TRİBÜN NE HALDE OLACAKTI MERAK EDİYORUM???

drummer
13.09.2005, 02:02
istanbuldaki sivaslılar çok pasif kaldılar.
birde 2 milyonuz diye övüyorlar.

acakislalimahoni
13.09.2005, 07:57
ABİ BİZ SİMDİDEN BÜTÜN ORGANİZEYİ YAPTIK SADECE 3 SOKAKTAN 1 OTOBÜS DOLDURUYORUZ DAHA NE BABAM HADİ BÜTÜN YİĞİDOLAR ELELE HAMSİ AVI SEZONU 19 EYLÜL CUMA 2005 SAAT 20:00 ATATÜRK OLİMPİYAT STADINDA BASLIYOR

HERKESTEN RİCAM BU MACA MUTLAKA KASGOL İLE GELİNSİN TRİBÜNDE COK GÜZEL BİR GÖRÜNTÜ OLUSTURMAK İSTİYORUZ

SİVASIMIZA BASARILAR

67 GENC TARAFTARLAR KISMET OLURSA SİZİNLE YAN YANA SONUNA KADAR AYAKTA TEZAHURAT YAPACAĞIZ

kursad58
13.09.2005, 08:35
BU TOPİC DÜN ÖĞLEN SAATLERİNDE AÇILDI YANILMIYORSAM AMA DAHA 4 SAYFA İLGİNİN NE OLDUĞUNU SİZ DÜŞÜNÜN ARTIK BİZ DİĞERLERİNİ BİLMİYORUZ SADECE SİTEMİZE GİREN KİŞİLER SAĞLAM GELSE VE İLGİGÖSTERSE BU BİZE ZATEN YETER

RECEP_YÜKSEL
13.09.2005, 08:57
HEP İSTANBULDA SİVASLI ÇOK DERLERDİ BEN ARTIK İANMIYORUM EĞER BİZLER ÇOK OLSAYDIK OLİMPİYAT STADINDA İZDİHAM OLURDU VE TIKLIM TIKLIM DOLARDI LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMEDİĞİNİ HERKEZ GÖRDÜ YİĞİDLİK PANKARTLARLA OLMUYOR İ C R A A T LAZIM KÖY DERNEKLERİNE BELLİ SAYIDA BİLET MECBUR KILINSIN TEK ÇÖZÜM BAŞKA YOLU YOK OLİMPİYAT CUMA GÜNÜ DOLMALI SAYGILAR

DJMuRaT
13.09.2005, 11:34

Walla gardaş süper yazmışsın.Vakit maça gitme vakti.Haydi Yiğidolar!!!!!!!!!!

drummer
13.09.2005, 12:31
iste taraftarımız halı cogu oturmus bu sekılde en azından ayakta durabılırdık insallah trabzon macındada boyle olmaz ben bu kısılere soz verdım resmınızı cekıp sıteye atacam dıye

telis memmede bak ya ne kadar fedakar adam takımın peşinde koşturuyor.

Ozancan
13.09.2005, 12:33
Asıl sorun şu bence..Istanbul'daki butun Sivaslı kardeşlerimiz,sonuç olarak 4 büyük takımlardan birisini tutuyor yada sempatizani..Böyle oluncada aynı gun yada hafta Sivas maçı olunca tercihleri Istanbul takımları oluyor..Yada tv başında izlemek daha kolaylarına geliyor..Artık Sivasspor SuperLig te olduguna gore bu arkadaslarda sapkalarını onune koyup Sivasspor gercegini kabullenmeliler ve desteklerini esirgememelidirler.
Yeter Artık.....Lutfen Sivasspor maçlarına gelin...Büyüklük taraftarla olur....
Haydi YİĞİDOLAR....

abircan
13.09.2005, 12:37
ARKADAŞLAR NE YAPALIM İSTANBULDAKİ SİVASLILARI MODULLAYALIMMI ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ GELMELERİ İÇİN İNANIRMISINIZ GS Lİ OLAN SİVASLI AKRABALARI BİLE GETİREMEDİM YAW ADAM KALK HİÇ DEĞİLSE İKİ TAKIMINI BİRDEN GÖR DİYORSUN YOK DİYOR ADAM, DAHA NE YAPALIM HANGİ SİVASLININ BİLETİNİ ALIP ARABASINI TUTUP STADA TAŞIYALIM, ORUH İNSANIN KENDİNDE OLACAK BEN TAŞIMA SUYUYLA DEĞİRMEN DÖNDÜREMEM VE BURADA YAZAN 50 - 10 SİVASLI GARDAŞIM GİBİ, BURADA SORUN DAHA DERİNLERDE BAKIN YİNE SÖYLÜYORUM ALİSAMİYENDE EN AZ 2.000 SİVASLI GALMEDİ İSE BEN HİÇİM AMA KİMSE CESARET EDEMEDİ GİZLENDİ, BUNU 3 GÜNDÜR TÜM GS LİLERDEN DUYUYORUM EVET BENİM OTURDUĞUM YERDE BİSÜRÜ SİVASLI VARDI DİYOR HEPSİ, SİVASLI HALA ÇOK SİLİK SOSYAL HAYATA KATILMIYOR, BUNU HER ALANDA GÖRÜYORUZ SİLME SİVASLININ OTURDUĞU MAHALLELERDE BİLE MUHTARLAR BAŞKA İLİN TEMSİLCİLERİNDEN SEÇİLİYOR, AZALARI BİLE İNANMAZSANIZ ETRAFINIZA BAKIN GÖRECEKSİNİZ MALASEF SİVASLI BU KADAR KİMLİĞİNİ KAYBETMİŞ VE SİNDİRİLMİŞ DURUMDA. YİNE TEK ANAHTAR BURADA SİVASSPOR VARIMIZ YOĞUMUZ SİVASSPOR BİZİM İÇİN BİR ÇIKIŞ YOLU, SİVASLI ÖZ BENLİĞİNİ SİVASSPORLA BULACAK KENDİ ÖZGÜVENİNİ ANCAK SİVASSPORLA KAZANACAK, BU ANLAMDA TRABZON MAÇI ÖNEMLİ BİR KM TAŞI OLACAK EN AZ ALINACAK BİR BERABERLİK BİZE BÜYÜK MORAL VERECEK, ÇOK NEGATİF OLMAYIN ARKDAŞLAR HERKES ELİNDEN GELENİ YAPSIN MAÇA MÜMKÜN OLDUĞU KADAR KATILALIM ELİMİZDE GALİBİYET FIRSATI VAR BUNUN ÇOŞKUSUNU HEP BERABER NE KADAR ÇOK YAŞARSAK BİR SONRAKİ MAÇLARA KATLANARAK ÇOĞALIRIZ, SİZDEN RİCAM MAÇA KADAR İSTANBULDAKİLER TÜM ÇEVRESİNİ SIKIŞTIRSIN İSTANBUL DIŞINDAKİLER AKRABALARINI TANIDIKLARI ARYARAK BİR HATIRLATSINLAR BU HAFTA TRABZON MAÇINA GİDİYOMUSUN DİYE EN AZINDA GİTMESE BİLE BELKİ BİRAZ OLSUN İLGİLENMEYE BAŞALAYACAKLARDIR, BUDA BİR KAZANÇ OLACAK TARAFTAR TUTMAK KOLAY DEĞİL, ZAMANLA OLACAK
SON SÖZ BEN OLİMPİYATTAYIM YİĞİDOLARI BEKLERİM
GELENLERİN GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM ŞİMDİDEN
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SİVAS DİYE BAĞIRACAĞIM GURURLA
GARDAŞLARIMI BEKLERİM
A BİRCAN

serhankaburcuk
13.09.2005, 12:42

Kardeşim bizim düşüncelerimize adeta tercüman olmuşsun...Sivasın insanını ben çözdüm..Herkes için konuşmuyorum ama Sivasın insanı kuru teneke gibi dıngırdıyor..Benim bu tribünde sayılı ve bildiğim insanlar hariç kimseye güvenim kalmadı...Herkes boş boş konuşuyor...Hatta maç esnasında ismini vermeyeyim bir vatandaş gelmiş bize diyorki bağırmayın neden bağırıyorsunuzki siz bağırdıkça onlar daha çok bağırır diyor...Bizimde verdiğimiz cevap şu oldu biz eğer buraya bu stada geldiysek takımı desteklemek için geldik çekirdek yemek için veya oturmak için değil...Arkadaşlar duyarlı olalım burası Kurtlar Sofrası burada adamın gözünün yaşına bakmazlar...SEYİRCİ PSİKOLJİSİNDEN KURTULUP TARAFTAR OLALIM...

HER YERDEYİZ....

1967_DERNEK_10UR
13.09.2005, 12:59

HAKKI ABI İYİ GÜZEL YAZDIN DA BOŞA YORDUN KENDİNİ SEN SİVASSPOR TARAFTARINI BİLMEZMİSİN...BU MAÇTA 10 BİN OLMAZ..SİVASLILAR İSTANBULDA Kİ EN ETKİSİZ TOPLULUK...

1967_DERNEK_10UR
13.09.2005, 13:01

TARAFTAR OLMAK ZOR İŞ...TRİBÜNE GELMEKLE BİTMİYOR...EĞER Kİ İSTANBUL TAKIMLARINA KAFA TUTUACAZ DİYORSAK SİVASSPOR'U TRİBÜNDE HİŞ SUSMADAN DESTEKLEMELİYİZ...

serhankaburcuk
13.09.2005, 13:07
TARAFTAR OLMAK ZOR İŞ...TRİBÜNE GELMEKLE BİTMİYOR...EĞER Kİ İSTANBUL TAKIMLARINA KAFA TUTUACAZ DİYORSAK SİVASSPOR'U TRİBÜNDE HİŞ SUSMADAN DESTEKLEMELİYİZ...

Ben bir kez daha yazıyorum...Önemli olan stada seyirci olarak gelmek değil...Tribünde taraftar olmak en önemli olanı...Cuma günü tribüne 40 bin kişi gelsek ne olacak ki...Tribünde yine bağıracak insan sayısı toplasan 200 kişi anca olur...Adamlar 10 bin kişi gelirler hepsi destekler takımını...Sivasın insanına laf söylediğin zaman bir kulagından girer ötekinden çıkar...

BOUN
13.09.2005, 15:49
Sevgili Erol kardeşime sonuna kadar destek veriyorum. Bundan iki yıl önce Galatasaray'ın bedava beşyüz kişiyi götüremediği Olimpiyata astronomik fiyatları koyarsan havanı alırsın. Bilet fiyatları ucuz olacak kardeşim.

Ayrıca taraftar desteğimiz az diyen arkadaşlara katılmıyorum. Belki gerçek manada taraftarımız Süper lig seviyesinde değil ama şu an diğer takımları izleyerek taraftarlığı öğreniyorlar. En büyük ders: Galatasaray seyircisi... Bizim taraftarımız bağırmasa bile müsait olduğu vakit takımına destek vermekten çekinmiyor. Örneğin geçen yıl Olimpiyatta oynanan Karagümrük maçı pazar günüydü ve saat ikideydi. Resimlerdede gördüğünüz gibi rahat 40.000 kişi vardı.

Taraftarın maça gelmesini kolaylaştıracak tedbirleri almayacaksın sonra da taraftarı stada getiremiyoruz diye ağlayacaksın.

Bu sitenin forumlarında defalarca yazdım. Yönetim İstanbul gibi büyük şehirde sayıları 800'e yaklaşan Sivaslı dernekleriyle organize hareket etse her maça kırkbin ellibinleri toplamak hiçte zor değil.

Arkadaşların yazılarını genelde okuyorum ve şu sonucu çıkarıyorum: Sanki maçlara sadece İstanbul seyircisi duyarsızmış gibi bir hava var ortada. Bizim toplumun hafızası çok zayıftır. Ne çabuk unuttunuz geçen yıl Sivasspor son sürat Süper lige ve şampiyonluğa koşuyor fakat 4 Eylül stadı bir türlü doldurulamıyor. Kapasitesi topu topu 10 bin kişiydi. Bu sene kapasite daha da arttı bakın burada söylüyorum maşlar 4 Eylülde oynanmaya başlansın yönetim yine yalvarmaya başlayacak.

Bütün saydığım olumsuzluklara rağmen ben yinede umutluyum. Belki de Sevgili Abircan kardeşimden daha inatçı ve daha umutlu. Bizim hemşerilerimiz bir gün adam gibi taraftar olacak.

Hepinize saygılar.....

harunciftci
13.09.2005, 16:00
Sivassporun çok büyük bir taraftar kitlesi var diyoruz ama maçlara 20 bin civarında bir taraftar gidiyor gelin bunu 40 - 50 bine çıkartalım herkesede gücümüzü gösterelim burdan istanbul ve çevre şehirlerinde oturan taraftarlara sesleniyorum sivasımızı olimpiyattaki son maçında yalnız bırakmayalım.Bu maçta türübünleri dolduralım...

erhan5834
13.09.2005, 16:10
HAKKI ABİ SANA KATILMAMAK MÜMKÜN DEĞİL ABİ SONUNA KADAR DESTEĞİM BU SÖYLEDİKLERİNE ABİ

kakikli
13.09.2005, 16:19

kardaş söylediklerine katılıyorum...
ALLAH nasip etmiş olsaydı da ben ve benim gibi yiğidolar istanbul da ikamet ediyor olsalardı herzaman stadı doldururduk...
sivas ta maçı televizyondan izlerken çok üzüldüm bir avuç insan vardı tabi g s lı olan sivaslılarda vardı ama onlar ortalarda yoklar tabi kimliklerinde g s yazıyor..
neyse TEK GERÇEK ŞAMPİYON ***SİVASSPOR***

serhankaburcuk
13.09.2005, 16:33
Ben bir kez daha yazıyorum...Önemli olan stada seyirci olarak gelmek değil...Tribünde taraftar olmak en önemli olanı...Cuma günü tribüne 40 bin kişi gelsek ne olacak ki...Tribünde yine bağıracak insan sayısı toplasan 200 kişi anca olur...Adamlar 10 bin kişi gelirler hepsi destekler takımını...Sivasın insanına laf söylediğin zaman bir kulagından girer ötekinden çıkar...

HakkıTİMUÇİN
13.09.2005, 18:55
HAKKI ABI İYİ GÜZEL YAZDIN DA BOŞA YORDUN KENDİNİ SEN SİVASSPOR TARAFTARINI BİLMEZMİSİN...BU MAÇTA 10 BİN OLMAZ..SİVASLILAR İSTANBULDA Kİ EN ETKİSİZ TOPLULUK...

ONUR GARDAS..BEN ZATEN HERKES MUTLAKA MAÇA GELSİN DEMİYORUM...

BENİM LAFIM MAÇA GELİP DE AYRI AYRI OTURANLARA...50.000 KİŞİ MAÇA GELİP TİYATRO GİBİ MAÇ SEYREDECEĞİNE 1.000 KİŞİ BİRAYA GELİP ADAM GİBİ BAĞIRSA DAHA ETKİLİ OLURUZ..BUNU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM...

1967 dernek serkan20
13.09.2005, 19:25
ben serhan reise aktılıyorum bizim sivaslılardan tribün olmaz
çünkü
ben geçen yıl bursa maçına gitmiştim
bursadaki sivaslılar ellerinde çekirdek maç seyrediyorlar.
bu durum sivasta bile aynı
taraftar olmayı sadece derneğimize bağlı insanlar destekliyorlar
diğer gelenler parası ile destek verdiğini düşünüp sesizce izliyorlar
mantık böle olursa ne yapak biz gardaş
ben geçen hafta gs maçına gelecektim ama olmadı
bu haftada gidemiyorum
en kısa zamanda sivasımın maçına gidip geçen yıl bursa maçında olduğu gibi sesim kısılana kadar desteklemek istiyorum
taraftarlık maçta parayla destek vermek değildir.

sekocan58
13.09.2005, 20:11
SELAM ARKADAŞLAR.BU STAD CUMA EN AZ 50.000
KİŞİ OLSUN VE ARTIK TÜM TÜRKİYE BİLSİNKİ SİVASSPOR HER YERDE BÜYÜK VE BÜYÜK KALACAKTIR.CUMA İYİ BİR SEYİRCİ VE SKORLA İSTANBULA VEDA EDİLİM.İYİ AKŞAMLAR.

sinan58_34
13.09.2005, 21:14
Kardeşim bizim düşüncelerimize adeta tercüman olmuşsun...Sivasın insanını ben çözdüm..Herkes için konuşmuyorum ama Sivasın insanı kuru teneke gibi dıngırdıyor..Benim bu tribünde sayılı ve bildiğim insanlar hariç kimseye güvenim kalmadı...Herkes boş boş konuşuyor...Hatta maç esnasında ismini vermeyeyim bir vatandaş gelmiş bize diyorki bağırmayın neden bağırıyorsunuzki siz bağırdıkça onlar daha çok bağırır diyor...Bizimde verdiğimiz cevap şu oldu biz eğer buraya bu stada geldiysek takımı desteklemek için geldik çekirdek yemek için veya oturmak için değil...Arkadaşlar duyarlı olalım burası Kurtlar Sofrası burada adamın gözünün yaşına bakmazlar...SEYİRCİ PSİKOLJİSİNDEN KURTULUP TARAFTAR OLALIM...

HER YERDEYİZ....

HAKLISIN SERHAN ABI BU YUZDEN ORDA BIRISIYLE TARTISTIM NIYE BAGIRIYOSUNUZKI SESIMIZI DUYMAZSLAR DUSUNCESINE KAPILMISLAR BENCE BU COK YANLIS O MACTA OTURAN KISILER EMINIMKI TRABZON MACINDADA OTURUP CEKIRDEK YIYECEKTIR BU ONLAR ICIIN VAZGECILMEZ OLMUS BIZ ONLARI O KOMPLEKSTEN UZAKLASIP TAM BI DESTEKCI TARAFTAR OLARAK GORMEK ISTIYORUZ

sinan58_34
13.09.2005, 21:19

ALİ ABİ AYNEN KATILIYORUM

sinan58_34
13.09.2005, 21:21
Abi senin sözlerinin arkasındayız...Aynen benim düşüncelerime tercüman olmuşsun...Arkadaşlar bu uyarlıarı biraz dikkate alalım...Artık uykudan uyanalım...Burası Süper liğ insanın gözünün yaşına bakmazlar...LÜTFEN BİRAZ DAHA DUYARLI OLALIM..Çekirdek yemeyi bırakalım ...Trabzon maçına çoşkulu bir tribün yapalım...HAYDİ YİĞİDOLAR...
İMZA MUHUR .......

skywriter
14.09.2005, 09:42
dun aksam dıjıturk memleketım tv de sayın baskan mecnun odyakmaz
benı cok duygulandırdı.aslında eskı bır programdı malatya macı oncesı ve sonrasını ıcerıyordu..
mecnun baskan taraftara sıtemkardı ama malatya taraftarından fazla geldıler ya o bıle yeter dedı..
ama bu hafta trabzon malatyalılar kadar az gelmıyecek...
cevremde gordugum sınoplu rızelı yanı karadenızlıler maca gelıp taraftarın ne oldugunu bıze gosterıceklermıs...
ıstanbulda bulunan sıvaslı arkadaslar..
bu belkıde rahatlıkla seyredebılecegımız son sıvasspor macı..
ıstanbula evsahıbı olarak bır daha ne zaman gelır..
her sıvaslıdan ıstegım yanlız maca gelmesı degıl.baskalarınıda maca getırmesıdır..
herkes telefonunu acsın.."
bu haftakı sıvasspor macında takımını yanlız bırakma..
bu mesajı maca gelebılecek bes arkadasına ulastır...
yazıp bes kısıye bu mesajı ulastırsın...
kendınıze mesaj gelmeye baslayınca yıgıdoların bu stadı dolduracagına ınanabılırsınız....sadece sıvaslıları degıl tum anadolu yıgıtlerını beklıyoruz.
Tasindi...

Champion_58
14.09.2005, 10:32
arkadaşalar ben memleketteyim ,herkes istanbulda şukadar hemşehrimiz var diyor;
söylenen rakamsa milyonu geçiyor !!(2.5 milyon)
hadi inandık diyelim bu milyonun %3ü maçımıza zahmet edip gelsin buyrun size 75.000 kişi!!eder..%1i desek 25.000kişi yapar (şu ikibuçuk milyona göre tabi!!)
şimdiye kadar oynadığımız maçlarda 25.000 kişi ortalama yakalayabildikmi peki olimpiyatta? tam sayılmaz!!

YA BU 2.5 MİLYON RAKAMI HATALI YADA ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM ;İSTANBULDAKİ KARDEŞLERİMİZİN ÇOĞU SİVASSPORUMUZU GERÇEKTEN UNUTMUŞ DURUMDALAR!!

BUARADA ÇOĞUNU FORUMDA TANIMA FIRSATI BULDUĞUM İSTANBULDAKİ HEMŞEHRİLERİMİ MAÇLARA GÖSTERDİKLERİ İLGİDEN DOLAYI GERÇEKTEN KUTLUYORUM.KEŞKE HER SİVASLI İSTANBULDA SİZİN GİBİ ŞENLİK HAVASINDA MAÇLARA KATILSA VE DESTEĞİMİZİN TEZAHÜRATIMIZIN SESİ STADLARA SIĞMASA...SON KEZ İSTANBULDA NEKADAR SİVASLI VAR GÖRECEZ BAKALIM.
ÜMİDİMİZ ÇOK HEMŞEHRİMİZİ ORADA GÖRMEK AMA HAYIRLISI...
SOORA 4 EYLÜL GÜNLERİ BAŞLAR İNŞALLAH VE EMİNİM İSTANBULDAN BURADAKİ COŞKUYA GEÇTE OLSA KATILANLAR OLUR.
NEDEN YANIBAŞIMIZDAYKEN İZLEMEYİZ TAKIMIMIZI ANLAYABİLMİŞ DEĞİLİM

SİVASSPOR TRABZON MAÇI BU HAFTANIN EN GÜZEL MAÇI OLACAK VE KALİTEMİZ BİRKEZ DAHA VURGULANACAK EMİNİM.

YİĞİDOLARA SELAMLAR UMARIM MAÇA KATILIM ARTAR ..

engin78
14.09.2005, 10:45
ARKADAŞLAR MADEM ÖYLE BURADA HERKES BİR ŞEY YAZIYOR..
GELİN BİRLİK OLALIM NASILMI..
O EN BÜYÜK SORU İŞARETİ..
ORTAK BİR NOKTADA BULUŞULSUN.BU GRUPTAKİ ARKADAŞLAR HANGİ TRİBÜNE GİDİLECEKSE BELLİ BİR SAATTE ORADA BULUŞULUP İÇERİ BİRLİKTE GİRİLEBİLİR.
HERKES BİRŞEYLER YAZIP BİRİLERİNİ SUÇLUYOR.
ÖNCE BİR ÇARE ÜRETİLMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.
BÖYLECE BİRLİK OLUNABİLİR.HERKESİ MAÇA BEKLİYORUM..

BOUN
14.09.2005, 10:56
Gardaşlar forumlarda bazı arkadaşlar Sivası Trabzonla mukayese ediyor ve geçen yılki Trabzon-İstanbul maçına 40.000 kişi geldiğinden bahsediyor ve İstanbuldaki Sivaslılara laf vuruyor. Unutmayalım ki Trabzonun 7 şampiyonluğu var ve uzun yıllardır oluşturmuş olduğu birikimi var. Maalesef bazı arkadaşlar bilgisayar başından ve oturdukları yerden İstanbul'u ve İstanbul'un şartlarını çok da iyi bilmeden sallıyorlar. Yattıkları yerden kesin hükümler veriyorlar. Trabzon 7 defa şampiyon olmuş defalarca Avrupa kupalarında oynamış ve bir çok zafer elde etmiş ve geçen yıl Olimpiyat'a 40-50 bin kişi toplamış çok mu? Sivasımız bırakın 7 defa şampiyon olmayı; bir defa adamakıllı şampiyonluğa oynasın Olimpiyatın hertürlü olumsuz şartlarına rağmen 80.000 kişiyide toplar. Buna emin olun.

Ayrıca bazı arkadaşlarımız aşırı takım sevgisini ve realiteleri birbirine karıştırıp saçma sapan -afedersiniz ama- dangalakça yorumlar yapıyor. Sivasımızın son 4 yıldır istanbulda oynadığı maçlara bakın. Geçen yılki şampiyonluk dışında hiçbir ciddi başarısı olmayan takımın 15-40 bin arasında değişen taraftar desteği var. Sevgili yiğidolar ben de fanatik Sivassporluyum ama birazda olaylara realist yaklaşmak lazım. Son Galatasaray maçında memlekette tatildeydim onun haricinde İstanbuldaki bütün maçlara gittim. Bu sözleri sadece bilgisayar başında oturup yazmıyorum. Lütfen mantığınızla hareket ediniz...

Hepinize selamlar....

yagci58
14.09.2005, 11:00
arkadaslar haklisiniz yalniz böyle sitemkar olanakadar herkes telefona sarilsa istanbuldaki sivasli dostlarini arasa her maca giden yaninda birini götürse daha iyi olmazmi
onlarida maruz görün adam ömründe 1 ve ya 2 maca gitmis taraftarlik nedir bilmiyor.
o kendini tv nin basinda zannediyor hala
not...demekki organize olamiyoz
gardaslar ölüye giden aglar dügünü giden oynar
hadin dügün yerine cevirin olimpiyat stadini

HakkıTİMUÇİN
14.09.2005, 11:40
ARKADAŞLAR MADEM ÖYLE BURADA HERKES BİR ŞEY YAZIYOR..
GELİN BİRLİK OLALIM NASILMI..
O EN BÜYÜK SORU İŞARETİ..
ORTAK BİR NOKTADA BULUŞULSUN.BU GRUPTAKİ ARKADAŞLAR HANGİ TRİBÜNE GİDİLECEKSE BELLİ BİR SAATTE ORADA BULUŞULUP İÇERİ BİRLİKTE GİRİLEBİLİR.
HERKES BİRŞEYLER YAZIP BİRİLERİNİ SUÇLUYOR.
ÖNCE BİR ÇARE ÜRETİLMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.
BÖYLECE BİRLİK OLUNABİLİR.HERKESİ MAÇA BEKLİYORUM..

arkadaslar...kimseyi suçlamıyoruz yanlış anlaşılma olmasın..zaten çözüm üretmeye çalışıyoruz....aslında yapılacak sey cok basit...

1- sivassporun maçlarına gitmek için bütün imkanlarını zorlayacaksın...
2- maça gittiğinde kimler tezahürat yapıyosa onların arasına gireceksin..gidip ayrı oturmayacaksın...çekirdek yemeyeceksin (maç esnasında)
3- katıldığın grubta gücünün ve sesinin yettiği kadar takımına destek vereceksin...

bu kadar basit...

LütfiÜnal
14.09.2005, 11:43
BASTA HAKKI GARDASIM OLMAK ÜZERE YORUM YAPAN HERKESIN KENDINE GÖRE HAKLI GEREKCELERI VAR.BAZI ARKADASLAR BIR KAC MACLIK KATILIMI GÖRÜNCE HAKLI OLARAK KARAMSAR BAKIYOR.ILK ÖNCE KIYASLAMA YAPARKEN SENELERDEN BERI TECRÜBE VE BIRIKIMI OLAN TAKIMLARI ÖLCÜ ALIYORLAR.GAYET TABII BIZIM GÖNLÜMÜZDE ÖYLE VE DAHA IYI TARAFTAR KITLESINE SAHIP OLMAK ISTIYOR.ONLARDA AYNI ASAMDAN GECTI VE BU HALE GELDILER.
MAALESEF KULUBÜMÜZDE DEGERLI BASKANIMIZ VE COK AZ YÖNETICI HARICINDE COGU OLAYA HALA AMATÖRCE YAKLASIYOR.MADEM ISTANBULDA VE SIVAS DISINDA KALABALIK BIR SIVASLI KITLE VARSA BUNU DEGERLENDIRMEK LAZIM.ISTANBULDAKI DERNEKLERLE VE VAKIFLA KONUSULUP ILGISIZLIGIN SEBEBINI ÖGRENMEK LAZIM.BELKI MADDI IMKANSIZLIKLAR VARDIR BELKI BASKA SORUNLAR.BENCE SIMDIYE KADAR 3 HAFTA BOSA HARCANDI BUNDAN SONRA CARE ARASTIRILIP CÖZÜM BULUNMALI.
BAZI ARKADASLARIN DEDIGI "SIVASLILARDAN BIRLIK VE BERABERLIK OLMAZ"SÖZÜNE KATILMIYORUM.ZIRA CUMHURUYETIN TEMELINI BIZIM DEDELERIMIZ BIRLIK BERABERLIK SAYESINDE ATTI.EGER GÜZEL BIR ORGANIZE YAPILIRSA SIVASLILAR TÜRKIYEDE KENDI TAKIMLARINI 1 NUMARA YAPACAKLARINDAN SÜPHEM YOK.YALNIZ BU TÜR SEYLER BIR SENEDE OLMAZ.AMA NE KADAR ERKEN BASLANIRSA O KADAR FAYDALI OLUR.ÜNLÜ BIR SÖZ VARDIR"SAVASAN KAYBEDEBILIR AMA SAVASMAYAN KAYBETMISTIR" .
YETERKI SIZLER ÜMIDINIZE VE INANCINIZI EKSILTMEYIN SIZLER BÖYLE UGRASTIKTAN SONRA INSALLAH HERKES SIZI ANALYACAK VE DESTEKLEYECEK.

ReDYiGiDo
14.09.2005, 12:27
BASTA HAKKI GARDASIM OLMAK ÜZERE YORUM YAPAN HERKESIN KENDINE GÖRE HAKLI GEREKCELERI VAR.BAZI ARKADASLAR BIR KAC MACLIK KATILIMI GÖRÜNCE HAKLI OLARAK KARAMSAR BAKIYOR.ILK ÖNCE KIYASLAMA YAPARKEN SENELERDEN BERI TECRÜBE VE BIRIKIMI OLAN TAKIMLARI ÖLCÜ ALIYORLAR.GAYET TABII BIZIM GÖNLÜMÜZDE ÖYLE VE DAHA IYI TARAFTAR KITLESINE SAHIP OLMAK ISTIYOR.ONLARDA AYNI ASAMDAN GECTI VE BU HALE GELDILER.
MAALESEF KULUBÜMÜZDE DEGERLI BASKANIMIZ VE COK AZ YÖNETICI HARICINDE COGU OLAYA HALA AMATÖRCE YAKLASIYOR.MADEM ISTANBULDA VE SIVAS DISINDA KALABALIK BIR SIVASLI KITLE VARSA BUNU DEGERLENDIRMEK LAZIM.ISTANBULDAKI DERNEKLERLE VE VAKIFLA KONUSULUP ILGISIZLIGIN SEBEBINI ÖGRENMEK LAZIM.BELKI MADDI IMKANSIZLIKLAR VARDIR BELKI BASKA SORUNLAR.BENCE SIMDIYE KADAR 3 HAFTA BOSA HARCANDI BUNDAN SONRA CARE ARASTIRILIP CÖZÜM BULUNMALI.
BAZI ARKADASLARIN DEDIGI "SIVASLILARDAN BIRLIK VE BERABERLIK OLMAZ"SÖZÜNE KATILMIYORUM.ZIRA CUMHURUYETIN TEMELINI BIZIM DEDELERIMIZ BIRLIK BERABERLIK SAYESINDE ATTI.EGER GÜZEL BIR ORGANIZE YAPILIRSA SIVASLILAR TÜRKIYEDE KENDI TAKIMLARINI 1 NUMARA YAPACAKLARINDAN SÜPHEM YOK.YALNIZ BU TÜR SEYLER BIR SENEDE OLMAZ.AMA NE KADAR ERKEN BASLANIRSA O KADAR FAYDALI OLUR.ÜNLÜ BIR SÖZ VARDIR"SAVASAN KAYBEDEBILIR AMA SAVASMAYAN KAYBETMISTIR" .
YETERKI SIZLER ÜMIDINIZE VE INANCINIZI EKSILTMEYIN SIZLER BÖYLE UGRASTIKTAN SONRA INSALLAH HERKES SIZI ANALYACAK VE DESTEKLEYECEK.

O maçın Sivasta Oynanmasından dahi iyi hiçbir şey olamaz..

serhankaburcuk
14.09.2005, 12:32
arkadaslar...kimseyi suçlamıyoruz yanlış anlaşılma olmasın..zaten çözüm üretmeye çalışıyoruz....aslında yapılacak sey cok basit...

2- maça gittiğinde kimler tezahürat yapıyosa onların arasına gireceksin..gidip ayrı oturmayacaksın...çekirdek yemeyeceksin (maç esnasında)
3- katıldığın grubta gücünün ve sesinin yettiği kadar takımına destek vereceksin...

bu kadar basit...

Arkadaşlar bende kimseyi suçlamak istemiyorum ama insanların Sivasspora ilgisi gitgide azalıyor..Bunun sebebini anlamış değilim...Yukarıdaki 3 maddeyi okudum ve bende diyorumki bu maddelere bu haftaki maçte uyalım süper bir tribün yapalım...Biz derenek elemanları olarak bu hafta yine maçta olacağız ve gelin bizim aramıza girin ve takımı 90 dakika destekleyelim...LÜTFEN HERKES İMKANLARINI ZORLASIN BU HAFTAKİ TRABZON MAÇI İÇİN...

puar
14.09.2005, 14:39
ben yokum malasef...ama dualarım hep sivassporla olacak....:(

BROTHERS58
14.09.2005, 15:02
benim sözlerim yanlış anlaşılmasın...herhangi bir sebepten dolayı (ekonomik olabilir, işleri olabilir, yurtdışında olabilir) gelemeyenlere değil...

ben maçlara gelenlerden bahsediyorum...gelip ayrı ayrı oturmayalım...ya doksan dakika bağıramayabilir bazıları, onlarda alkışa katılsa yeter !!!

internet konusunda bilgim yok ama.. bilgisi olan arkadaslar mutlaka cevaplar..

valla bu yasalara herkes uysa sivasımızı hiç bir güç durduramaz Allah ın izniyle!

kursad58
14.09.2005, 17:46
ben yokum malasef...ama dualarım hep sivassporla olacak....:(

ORHAN OLDUMU ŞİMDİ YA NEDEN GELMİYORSUN

serhankaburcuk
14.09.2005, 17:54
Arkadaşlar biz Allah izin verirse ordayız...Yarın akşam yola çıkıyoruz...Valla yollar bizi yorsada biz Sivassporumuzun herzaman yanındayız...

x_burnley
15.09.2005, 17:53

söz veriyorum adım uğur sivaslıyım ve gururluyum mutlaka ama mutlaka geleceğim delikanlıyım sivaslıyım yiğidoyum sözümün arkasındayım ve cuma akşamı maçtayım

GuNaY
15.09.2005, 18:07

bu kadar basit...
bizim yanımıza gelip katılmaları ve 3 kuralı uygulamaları yeterli olacaktır :)

veysel
15.09.2005, 20:41
internetten izleme imkanimiz yok ama radyo4 den maci canli dinleyebilirsiniz
INTERNETTEN IZLEME IMKANIMIZ YOK AMA RADYO4 DEN MACI CANLI DINLEYEBILIRSINIZ
SIVASLI OLUNMAZ

SIVASLI DOGULUR

sadettin
15.09.2005, 21:23
herkeste internet yok bilsin veya duysun gazeteler minnacik bir köşede sivasın maçını yazıyor sivas spor yetkilileri bu konuya el atması lazım yok tüm sivaslı yiğidolar spor gazetelerine boykot yapalım nufusu iki milyon olan sivaslılara bu yakışmıyor arkadaşlar

gercek58li
15.09.2005, 23:33
Arkadaslar tüm maclara gitmek isterim ama malesef arada 3000 km var.
Uzakta oldugum icin konusmuyorum,gayet samimiyim.
Almanyaya kim gelirse ben ordayim 300,500 km uzaktada olsa.Nerde kaldiki Sivasim icin yapmayacagim.Imkani olanlar giderse o bile yeterli,ne olur yalniz birakmayin...

Dağcı
16.09.2005, 07:30
herkeste internet yok bilsin veya duysun gazeteler minnacik bir köşede sivasın maçını yazıyor sivas spor yetkilileri bu konuya el atması lazım yok tüm sivaslı yiğidolar spor gazetelerine boykot yapalım nufusu iki milyon olan sivaslılara bu yakışmıyor arkadaşlar

İstanbulda, Sivas köylerinin tamamına yakınının derneği var. Yönetim bu dernek yöneticilerin cep telefonlarına 2 gün önce otomatik mesaj göndersin daha etkili olur.

Mesela Türkiyenin en büyük yerel dergisi Zara Haber bu tür uygulamaları çok yapmakta.

rguler
16.09.2005, 08:15
Haydi Olimpiyat’a

Sivasspor ile İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşı karşıya gelecek olan Trabzonspor’da yönetim Bordo-Mavili taraftarlara çağrıda bulundu...
16.09.2005
Daha önce bu statta oynadıkları müsabakalarda müthiş bir seyirci desteğiyle mücadele ettiklerini hatırlatan Karadeniz ekibinin idarecisi Metin Akbaşoğlu, “İstanbul’u deplasman olarak kabul etmiyoruz. Burada alacağımız galibiyetle dış sahada kazanamama durumunun da önüne geçeceğimizden eminiz” diye konuştu.

haydi istanbuldaki yiğidolar lütfen maça gidelim

RECEP_YÜKSEL
16.09.2005, 08:23
İSTANBULDAK SON MAÇLARIMIZDA HİÇ BİZİ YAKIŞMAYAN BİR TARAFTAR KİTLESİYLE MAÇALARDAYDIK ARTIK BU SON ŞANŞ EĞER BÜGÜN DE DOLDURAMASSAK TEK KELİME YAZIK BİZLERE İSTANBULDA ÇOK DEĞİL BEN YOKUZ LÜTFEN ELELE HEP BERABER SİVASSPOR İÇİN OLİMPİYATA LÜTFEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNN NNNNN İMZA+ RECEP YÜKSEL. ZARALIX1968

skywriter
17.09.2005, 08:05
Mesocan kardesim sana noldu? Nedir bu agresifligin, bu alip veremedigin? Eger yanlis birsey yaptiysak ya da forumda yapildiysa soyle bilelim, ozur dileyelim. Ama yok eger yapilmadiysa lutfen elestiri yerine destekcimiz ol eskisi gibi. Kulubumuzun ve forumumuzun kaliteli insanlara ihtiyaci var..

kursad58
17.09.2005, 08:48
NE SÖYLENSE BOŞ SADECE STADA GELMEKLE İŞ BİTMİYOR HOŞ DÜNDE BOŞTU STAD AMA BİRDE ORAYA GELİP MAÇ İZLEMESİNİ BİLMEK GEREKİYOR 80 BİNLİK STADDA 30 KİŞNİN TEZAHÜRATI DUYULMUYOR SERHAN KARDEŞİMDE KAFAYI YİYOR NE KADAR KALABALIK OLURSAK OLALIM ÖNCE TARAFTAR OLMALIYIZ!!!

RahMetLi-61
17.09.2005, 15:46
Ya Hakki gardas bende cok gelmek isterdim ama malum gurbetdeyim! Maci izleyebilmek icin bir bayan oldugumdan dolayi bir yer bile bulamiyorum! su internetden en azindan nasil izleyebilecegimi bilen varsa haber versin! En azindan ne yapti bizim sivas diye merak icinde kalmam!
alacaksn Lig Tv bacım izleyeceksin merak gidermek için başka yolu yok bence, sizce de öyle değil mi kardeşler ? :)

skywriter
17.09.2005, 18:02
Canım kardeşim tekrar tekrar dikkatli okursan kimseye agresifçe yaklaşmıyorum ya da ahmetle mehmetle bi sorun yok... olamaz da... ben sadece hakkı müdürümün de bahsettiği gibi ayrım gayrım olaylarından bıktım artık... bunun için kimin ne yapması gerekiyosa bu takım için yapmalı... ahmet mehmet ayşe fatma.. benim isyanım düzensizliğe...

istanbulda dernek dedik yalan oldu.. hadi olmadı grup dedik o da yalan oldu... bu işe ön ayak olacak büyüklerimiz neyi bekliyorlar.. ya da onlar da benim gibi neye küskünler anlamış değilim...

aklımda ne hayallerim vardı... bizler kocaman bir taraftar olacaktık... taraftar olma bilincinden uzaklar olanlar için stadlarda standlar kurup "sivasspor taraftarı" olmaya özendirecektik insanları...

ama biri "lam" diğeri "cim" dediği sürece bu çok zor.... :(

söylediklerimi kimse yanlış anlayıp alınmasın... ama rica ediyorum herkes de düşünsün..ne diyor bu delioğlan diye...

Yüreğinde SivasSpor aşkı olan herkese Selam Olsun.....!!!!!
Sayin Dernek yoneticileri, lutfen bu mesaji duyun ve gerekenleri yapin. Oyle tahmin ediyorumki Mesocan kardesim Istanbul'da bu isi tek basina goturebilir..

skywriter
17.09.2005, 19:51
Sanirim taraftar icin fazla soze gerek yok, asagidaki goruntuler herseyi cok acik anlatiyor..

sinan58_34
17.09.2005, 19:59
Canım kardeşim tekrar tekrar dikkatli okursan kimseye agresifçe yaklaşmıyorum ya da ahmetle mehmetle bi sorun yok... olamaz da... ben sadece hakkı müdürümün de bahsettiği gibi ayrım gayrım olaylarından bıktım artık... bunun için kimin ne yapması gerekiyosa bu takım için yapmalı... ahmet mehmet ayşe fatma.. benim isyanım düzensizliğe...

istanbulda dernek dedik yalan oldu.. hadi olmadı grup dedik o da yalan oldu... bu işe ön ayak olacak büyüklerimiz neyi bekliyorlar.. ya da onlar da benim gibi neye küskünler anlamış değilim...

aklımda ne hayallerim vardı... bizler kocaman bir taraftar olacaktık... taraftar olma bilincinden uzaklar olanlar için stadlarda standlar kurup "sivasspor taraftarı" olmaya özendirecektik insanları...

ama biri "lam" diğeri "cim" dediği sürece bu çok zor.... :(

söylediklerimi kimse yanlış anlayıp alınmasın... ama rica ediyorum herkes de düşünsün..ne diyor bu delioğlan diye...

Yüreğinde SivasSpor aşkı olan herkese Selam Olsun.....!!!!!

GARDAS HERKES SENIN GIBI DUSUNSE MILLET BURDA YAZIYOR ATIYOR TUTUYOR AMA IS ICRAATA GELINCE KIMSE KALMIYOR BEN DERNEK ISINI KONUSTUM YETKILILERLE AMA DURUM ICLER ACISI HERKES BURDAN DESTEKLIYO GOZUKUYO AMA ISIN ASLI OYLE DEGIL YANI MILLET BURDA KONUSUYOR AMA ELLER CEBE GIDINCE KIMSEYI BULAMIYOSUN BİZLERE DENEN BU VE KATILIYORUMDA DERNEK OLMASI ICIN ILK ONCE BIRLIK BERABERLIK KARARLILIKOLMASI LAZIM BIZ BU ORTAMI YAKALADIGIMIZDADERNEK ISI KENDILIGINDEN COZULECEKTIR

ich_liebe_dich
17.09.2005, 20:07
SİVAS TARAFTARI TAKIMA DESTEK YERİNE KÖSTEK OLMAYI TERCİH EDİYOR BİRLİK YOK BU YÜZDEN ÇOK KAYBEDİYORUZ

serhankaburcuk
17.09.2005, 20:08
Arkadaşlar haftaiçi ne kadar uğraşsakta ne kadar duyarlı olalım mesajı yollasakta ne kadar Sivaslı olduğumuzu ön plana çıkarsakta yine eski görüntüleri Olimpiyat stadında tekrar yaşadık...Stadyumda hayal kırıklığım kat kat arttı...Kimsecikler yoktu..İnsanlar bahaneler üretiyorlardı..Yok işten kimse çıkmadı yetişemez falan gibisinden onlarada hak veriyoruz ama Trabzonspor taraftarı çalışmıyormu onlar İstanbulda işsizmi geziyor???Arkadaşlar kendimizi kandırmayalım Sivaslı olan içinde zerre Sivasspor ruhu insanlar zaten dün tribündeydi..Ama diğerleri bence tek kelime ile RUHSUZ..........

Ha bu arada MESOCAN kardeşim bölük pörçük olunmaya karşı olduğunu söylemiş..İstanbulda dernek çalışmalarının neden olmadığını söylemiş...Bende burdan cevap vereyim:::İstanbulda 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneğinin bir şubesi şeklinde çalışacak ve amacı İstanbuldaki taraftarları organize etmek olan bir dernek kurma çalışmaları vardı..Ve isim vermek istiyorum bu çalışmaları sürdüren kişiler sitemizin değerli elemanlarından Tevfik ÇEVİK,İsmail Hakkı TİMUÇİN ve Emin ÇOLAK'tır..Ama bu çalışmalara başladıkları zaman onlara çok kişi destek olacağını söylemiş ama bu sözlerinin arkasında durmamışlardır...Bunlardan biriside serzenişte bulunan MESOCAN kardeşimdir...Arkadaşlar klavye başında sallamakla hiçbir yere varılmıyor biraz gerçekçi olmalıyız...Sivasspora destek verilmesi gerektiğinde mangalda külü kimseye bırakmıyoruz ama icraata gelince elde var SIFIRRRRRRRRRRRR...

ARTIK YETERRRRRRRRRRRRRRR....DUYARLI OLMALIYIZ....

1967_DERNEK_10UR
17.09.2005, 20:12
TARAFTARLIK DUYGUSUNU VE ÇOŞKUYU YAŞAMAK İSTEYEN HERKESİ İSTANBULDA Kİ MAÇLARDA DERNEĞİMİZİN BULUNDUĞU TRİBÜNE DAVET EDİYOZ....

serhankaburcuk
18.09.2005, 16:55
Arkadaşlar haftaiçi ne kadar uğraşsakta ne kadar duyarlı olalım mesajı yollasakta ne kadar Sivaslı olduğumuzu ön plana çıkarsakta yine eski görüntüleri Olimpiyat stadında tekrar yaşadık...Stadyumda hayal kırıklığım kat kat arttı...Kimsecikler yoktu..İnsanlar bahaneler üretiyorlardı..Yok işten kimse çıkmadı yetişemez falan gibisinden onlarada hak veriyoruz ama Trabzonspor taraftarı çalışmıyormu onlar İstanbulda işsizmi geziyor???Arkadaşlar kendimizi kandırmayalım Sivaslı olan içinde zerre Sivasspor ruhu insanlar zaten dün tribündeydi..Ama diğerleri bence tek kelime ile RUHSUZ..........

Ha bu arada MESOCAN kardeşim bölük pörçük olunmaya karşı olduğunu söylemiş..İstanbulda dernek çalışmalarının neden olmadığını söylemiş...Bende burdan cevap vereyim:::İstanbulda 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneğinin bir şubesi şeklinde çalışacak ve amacı İstanbuldaki taraftarları organize etmek olan bir dernek kurma çalışmaları vardı..Ve isim vermek istiyorum bu çalışmaları sürdüren kişiler sitemizin değerli elemanlarından Tevfik ÇEVİK,İsmail Hakkı TİMUÇİN ve Emin ÇOLAK'tır..Ama bu çalışmalara başladıkları zaman onlara çok kişi destek olacağını söylemiş ama bu sözlerinin arkasında durmamışlardır...Bunlardan biriside serzenişte bulunan MESOCAN kardeşimdir...Arkadaşlar klavye başında sallamakla hiçbir yere varılmıyor biraz gerçekçi olmalıyız...Sivasspora destek verilmesi gerektiğinde mangalda külü kimseye bırakmıyoruz ama icraata gelince elde var SIFIRRRRRRRRRRRR...

ErdalGüler
18.09.2005, 17:21

Katılıyorum herkesin bu şuurda olması lazım. Ben istanbul ümraniyede oturuyorum eğer üzerimize düşen bir görev olursa yapabildiğim ölçüde yardımcı olurum.

kursad58
18.09.2005, 17:33

SERHANIM ARTIK BENİMDE SENİN GİBİ HİÇ UMUDUM KALMADI BU DUYARSIZLIK BENİDE DELİ EDİYOR AMA ÖNCEDE SÖYLEDİĞİM GİBİ TRİBÜNDE BİR BİZ KALSAK YİNE HEP ARKANDA BAĞIRACAĞIZ

serhankaburcuk
26.09.2005, 17:51
SERHANIM ARTIK BENİMDE SENİN GİBİ HİÇ UMUDUM KALMADI BU DUYARSIZLIK BENİDE DELİ EDİYOR AMA ÖNCEDE SÖYLEDİĞİM GİBİ TRİBÜNDE BİR BİZ KALSAK YİNE HEP ARKANDA BAĞIRACAĞIZ

EYVALLAH YİĞİDİM...SİZLERİN DESTEĞİ İLE YÜRÜYORUZ...