Orijinalini görmek için tıklayınız : ACABA BİZ SENİ İSTİYORMUYUZ NECATİ!!!

sivasli215
28.12.2008, 21:24
Sivas’a gitmem hedefim La Liga
Real Sociedad’ta forma giyen Necati Ateş, Milliyet’e özel açıklamalar yaptı. Galatasaray’ın, Mehmet Yıldız’a karşılık takasta kullanmayı düşündüğü golcü, “La Liga’ya çıkarsak hiçbir yere gitmem” dedi

İspanya 2. Ligi’nde Real Sociedad forması giyen Necati Ateş, hedefini La Liga olarak açıkladı. Bonservisi Galatasaray’da olan ve Mehmet Yıldız’ın transferinde ismi takasta kullanılacak oyuncular içerisinde geçen milli golcü, Sivasspor’a gitmeyi düşünmediğini söyledi. İspanya’da lige verilen Noel arası nedeniyle Türkiye’ye gelen Necati, Milliyet’in sorularını yanıtladı. İşte tecrübeli forvetin açıklamaları...

İspanya 2. Ligi’ne gitme kararından pişmanlık duyuyor musun?
Real Sociedad’a gidişim hızlı bir şekilde, ama çok güzel oldu. San Sebastian’da insanların yaklaşımından, bana olan ilgisinden ve taraftarın sevgisinden çok memnunum. Galatasaray’dan ayrıldığım için içimde burukluk yok. Öyle gerekiyordu. Belki de böyle bir şeye ihtiyacım vardı. Farklı bir kültürü tanımak ve yaşamak istediğim bir şeydi. İspanya’da üzerinizde kesinlikle baskı olmuyor. Hakemler konuşulmuyor. Maç bitiyor ve herkes ertesi haftayı konuşmaya başlıyor.

Türk futbolculara karşı ön yargı var mı?
Bir Türk futbolcu İspanya’da, hele de Sociedad’ta oynuyorsanız ayrı bir ilgiyle karşılaşıyorsunuz. Tayfun Korkut ve Nihat Kahveci sayesinde Türklere ilgi var. Uyum sorununu aşmak için İspanyolca kursuna gidiyorum. Eşim benden daha iyi konuşuyor. İspanya’ya kalıcı olmaya gittim. Buradaki hedefim sezon sonuna kadar başarılı olmak ve taraftarın sevgisini boşa çıkarmamak.

İspanyollar, Türkiye Süper Ligi’ni izliyorlar mı?
İspanya’dan, Türkiye Ligi takip ediliyor. Bana da sürekli olarak soruyorlar. Aragones ve Güiza’dan dolayı Fenerbahçe’ye karşı özel bir sempatileri var. Hatta Fenerbahçe’nin maçları canlı yayınlanıyor.

İsmin takasta geçiyor. Sivas’a gitmeye sıcak bakar mısın?
Real Sociedad’ı bir aşama olarak görüyorum. Eğer La Liga’ya çıkmayı başarabilirsek hiçbir yere gitmeyi düşünmüyorum. Nihat’ın bu ülkede başarılı olması Türk futbolcuların önünü açtı. Gazeteler Sivas’a gideceğimi yazıyor. Ben böyle bir şey düşünmüyorum. En güzel ve en kötü günleri gören biri olarak hiçbir zaman yaptığım şeylerden pişmanlık duymadım.

furky.b
28.12.2008, 21:27
Sivasspor un basin sozcusu fikret unsal in aciklamasinda da oyle yazdi.. biz necatiyi istemiyoruz.. umit karani isteriz demisler...

sivasli215
28.12.2008, 21:29
eğer mehmet gidecekse bence de tercih ümit karandan yana olmalı....

D_Mrsic
28.12.2008, 21:32
valla necatıyı topcu dıe kayserı peynır ekmek spora bıle almam baskanı olsam. nefret edıorum o adamdan. sivasspor eger satacaksa mehmet yıldızı.. galatasaraydan mehmet guven; ferhat öztorun; semih kaya ve irfan basaran ı alırsa anca ıcım rahat eder.. yok necatıymıs yok umıtmıs yok aydınmıs.. nerde kokos topcuları varsa bıze yollayacaklar.. alacaklarsa genc oyuncuları bonservısıyle alsınlar

yigidozan
28.12.2008, 22:22
ay aman necati gelmezse hayata küseriz ha küme düşeriz mazallah. o da orda triplere girmiş kendi kendine. sanki kendi için ölüyoruz biz. sana beş çeker bizim kadromuz zengin agam benim korkma sen gelsen de almayız seni

cenk5821
28.12.2008, 22:43
bu adam oldu bitti boyle umit karan gelsin sen dgilll

etzel1967
28.12.2008, 23:23
necati bize yarayacak tipte bir futbolcu değil...mehmet'in tırnağı etmez...ümit karan bizim sistemimize daha uygun...ama ben ikisini de sevmiyorum...

spainloco
28.12.2008, 23:29
fikret abi basına sölenmesi gerekenleri söledi bence.. sana ne oluyorsa necati!!

serrrkan
28.12.2008, 23:40
Seni AKDAĞ madeninden bu tarafa alanı ***** !!!seni napalım biz la KALIK!ARTIK!

XXCakir58
28.12.2008, 23:41
herhalde para icin orda kalir, mehmet yildizda daha satilmamis gs nin webaslan sitesine bakin.

erol_58
29.12.2008, 00:23
necatinin sivasta yeri yok gelirse ümit karan gelsin süper olur.

GuNaY
29.12.2008, 00:27
Necati bize uyan bir futbolcu değil.
Ancak biz ne kadar istemiyoruz desek de, yönetim alacağız dedikten sonra saygı duymak gerek...

serrrkan
29.12.2008, 11:50
GALATASARAYDAN SİVASA GELEN HİÇ BİR FUTBOLCU OLMAMIŞTIR BUGÜNE KADAR.GELSEDE BAŞARILI OLAMAZLAR!

çÜnkü sivasta oynayacak kapasiteye sahip değil hiçbiride!

dülger58
29.12.2008, 11:54
GENEL SEKRETERDE AÇIKLAMA YAPTI BİZ NECATİYİ İSTEMİYORUZ DİYE.

NECATİNİN 1.LİGDE NE İŞİVAR O 2.LİGLERİN ADAMI DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

Buraq58
29.12.2008, 11:56
Laligada Nasıl Oynuyon Ben Biliyorum Sanki Ben Sana Bayılıyoruz

İlla Necati Gel Diyoruz

Mehmet Yıldız Senden Daha Güzel Oynuyor Ama ..!

Senin Aldığın Pararını Yarısını Bile Alamıyor Aranızdaki Fark Bu ...! :mad:

MOS-BY-58
29.12.2008, 12:16
ümit karan alemcidir sivasta yapamaz...

yerliturkuaz
29.12.2008, 22:08
Kesinlikle sen kim oluyosunda kendinle bizi kıyaslıyosun sen ilk önce bi kendi efendiliğini öğren ondan sonra biz seni düşünmeye başlarız....

ibow58
29.12.2008, 22:11
necati kim ya ...ney ben la ligada oynarim olum sen 2.ligde oynuyon orda abimde oynar gel ispanyanin 2.ligine bak bide turkcell süper lig :mad:

Dark Force
29.12.2008, 22:44
Sivasspor la adı dahi geçemiycek bir adam....işimiz olmaz......

karahisarli
30.12.2008, 00:16
zaten o gelirse takimda mutlaka kavga baslar bu mükemmel takima sen hicbir zaman yakismaz ve bu takimi rüyanda bile göremezsin

furky.b
30.12.2008, 00:27
Isimize yaramaz , zaten fikret unsal da demis..biz necatiyi istemiyoruz..
Umit karani isteriz diye..

Ben de Istemiyorum..! :D isii olmaz sivas da;)

tekdoktirin
30.12.2008, 01:34
sen kimsin sıvasa ayakbasasın allahın adanalısı sen önce adam ol dünakadar adanada karpuz tarlarında ameleydin sen kim sıvasta oynamak kim

muhsin koçak
30.12.2008, 03:13
Gelene kapımız sonuna kadar açık,gelmek istemeyenede saygı duyarız,yeterki bizleri rencide edecek tutum ve söylemlerde bulunmasın.
Necatinin açıklamalarında ben böyle bir emare sezinlemedim doğrusu,arkadaşlar neden bu kadar sert çıkmışlar anlayamadım.

Osman Yavuz
30.12.2008, 07:27
arkadaşlar gelmek istemeyen gelmesin zataen ümitte necatide sivasın delikanlılarının içinde barınamaz

yigidogençlik06
30.12.2008, 08:32
sivasımızı daha fazla desteklemeliyizki şampiyon olsun

tykinik58
30.12.2008, 09:02
Bize Necati ATEŞ ve Ümit KARAN gibi paraya doymuş, futbola doymuş, SİVASSPOR'umuza 5 kuruş katkısı olmayacak futbolcularımızla işimiz olmaz. O iki futbolcu da kalsın kaldıkları yerde. Bize Onlar lazım değil. Daha genç dinamik ve atik olanlarla işimiz olur. Necati kendini birşey sanıp da güzide takımımız SİVASSPOR'umuza burun kıvırmasın işine baksın. Ben basında çıkan haberlere de hiç inanmıyorum. Yıldız futbolcumuz Mehmet YILDIZ'ım bizi bırakıp da hiç bir yere gitmez ve gitmeyecek ben buna inanıyorum. Hani Türkiye süper liginde kendini aşmış futbolcular olur da avrupa takımları peşinden koşar o futbolcu da hem kendini aşmak hem de para kazanmak ve lisan geliştirmek için transferi gerçekleşir ya Mehmet YILDIZ sanki öyle bir pozisyonda mı da G.Saray'a gitsin? Giderse kızağa çekilip yedekler kulübesinde oturacak. Ama SİVASSPOR'umuzda kaldığı takdirde (ki kalacak) SİVASSPOR da Mehmet YILDIZ'ım da ilk şampiyonluğunu takımın başında kaptan olarak yaşayacak bizlere yaşatacak. Ben Can-ı Gönülden inanıyorum. Herkesin de inanmasını istiyorum.

sivasli215
30.12.2008, 16:16
ümit karan kendini avrupa platformunda da ispat etmiş bir futbolcu
gelirse sivassporumuza büyük katkıları olur
necati nerde tutundu ki bizde tutunsun
birde galatasaray aydını bize verirse o da büyük iş yapar sivasımızda
gelecekse ümit karan ve aydın gelsin,necati değil!!!

YigidoGenclik38
30.12.2008, 16:21
biz sana bayılıyoruz sanki

gelme istemiyoruz ztnnn

Eyvaz94
30.12.2008, 16:33
sanki biz senin icin oluyorduk?...hic gelme......