Orijinalini görmek için tıklayınız : SİTEMİZ YİNE HABER KAYNAĞI OLDU!

sivasli215
30.12.2008, 13:40
Galatasaray'ın istediği 2 isim...

ARA transfer döneminde ismi en çok konuşulan futbolcu olan Sivasspor’un kaptanı Mehmet Yıldız için kırmızı beyazlı takımın taraftarları satılıp satılmaması konusunda ikiye bölündü.
Galatasaray’a transferi için görüşmelerin devam ettiği Mehmet Yıldız konusu, taraftarlar arasında da tartışma konusu oldu. ’Sivasspor.com’ isimli taraftar sitesinde Mehmet Yıldız'ın satılıp satılmamasıyla ilgili açılan ankete şimdiye kadar 3577 kişi katıldı.
Katılımcılardan yüzde 45’i Mehmet Yıldız’ın satılmasını isterken yüzde 54’lük bir bölüm ise satılmaması yönünde oy kullandı. Yüzde 1’lik kesim ise kararsız olduğunu belirtti. Oylamaya katılanlar, 2'nci yarıda Sivasspor’un şampiyonluk şansını sürdürmesi için Mehmet Yıldız'ın mutlaka gerekli olduğu yorumunda bulundular.
Karşı görüşte olanlar ise golcü futbolcunun transfer haberleri nedeniyle kafasının karıştığını, kalsa bile 2'nci yarıda etkili olamayacağı görüşünu savundular.

MUSA VE SEZER DE GALATASARAY'IN LİSTEDE

Sivasspor’da Mehmet Yıldız’ın yanı sıra Musa Aydın ve Sezer Badur’da transferde ismi geçen futbolcular arasına girdi. Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ın Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'la yaptığı görüşmede Musa ve Sezer'le ilgili bir teklifte de bulunduğu, ancak şu an için Sivasspor’un 2 oyuncuyu satmayı düşünmediği öğrenildi. Sezer için Beşiktaş’ın da istekli olduğu kaydedildi.

Abdullah DuMaN
30.12.2008, 13:43
Artık sitemiz tüm basın tarafından takip edilmekte bu nedenle forum kurallarına uymaya daha özen gösterelim

sivasli215
30.12.2008, 13:43
yiğido kardeşlerim bu haberi türkiyenin önde gelen gazetelerinden birinin internet sitesinden aldım

sitemizin ne kadar ciddiyetle takip edildiğini hep birlikte görelim diye yeni konu da açtım
saygılar...

SenSetik
30.12.2008, 14:05
evet bende bir spor haber sitesinde okudum...

ulusal basınında takip ettiği bir sitede...önplana çıkan ağırlıklı yorumlardanda bahsedilmiş...

yerliturkuaz
30.12.2008, 22:46
Sivasspor lider kapatmasıyla haliyle tüm gözlerin Sivas'ımıza çevrilmesine neden oldu gazeteler ilgi gösterince ilk aranılan adreste bizim sitemiz oldu artık ciddiyetliğimizin bir belgesidir sitemiz....

sivasli215
03.01.2009, 13:01
Sivasspor lider kapatmasıyla haliyle tüm gözlerin Sivas'ımıza çevrilmesine neden oldu gazeteler ilgi gösterince ilk aranılan adreste bizim sitemiz oldu artık ciddiyetliğimizin bir belgesidir sitemiz....

bunlarda bizler için güzel bir onur kaynağı oldu.... :)

muhsin koçak
03.01.2009, 13:16
Karşı görüşte olanlar ise golcü futbolcunun transfer haberleri nedeniyle kafasının karıştığını, kalsa bile 2'nci yarıda etkili olamayacağı görüşünu savundular.

bunlar mehmet yıldızın nasıl karakterli bir insan olduğundan henüz haberdar değiller.

GLoBe-Y-Gençlik
03.01.2009, 13:17
Sıtemize giren online olan herkezden (Allah) razı olsun...

YigidoGenclik38
03.01.2009, 13:36
artık herkezin gözü bizim üzerimizde

herkeze tskler

sivasli215
04.01.2009, 21:58
sitemizin ismini gururla duyuran herkese teşekkürler....

EyüphanAydın
04.01.2009, 22:02
Bu haberi hangi site yazdı arkadaşlar ?

sivasli215
04.01.2009, 22:10
Bu haberi hangi site yazdı arkadaşlar ?

reklam yapmak istemediğim için ismini yazmıyorum
ülkemizin önde gelen gazetelerinden birinin haber sitesinde okudum....

yigidoss
04.01.2009, 22:16
Galatasaray'ın istediği 2 isim...

MUSA VE SEZER DE GALATASARAY'IN LİSTEDE

Sivasspor’da Mehmet Yıldız’ın yanı sıra Musa Aydın ve Sezer Badur’da transferde ismi geçen futbolcular arasına girdi. Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ın Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'la yaptığı görüşmede Musa ve Sezer'le ilgili bir teklifte de bulunduğu, ancak şu an için Sivasspor’un 2 oyuncuyu satmayı düşünmediği öğrenildi. Sezer için Beşiktaş’ın da istekli olduğu kaydedildi.

İstiklal Savaşı yıllarında bir nenemizin iki oğlu şehit olmuş. Harp kızışıp askere ihtiyaç doğunca zavallı nenemizin 3. çocuğunu askere çağırmışlar. Nenemize haber ulaşınca nenemiz haberciye demiş ki: Oğul get o paşaya de bu benim son oğlumdur. Bir daha benim dölüme (yanlış anlaşılmasın çoğumuz bilir ki bu kelime çocuk anlamında kullanılır) güvenip harbe girmesin.

Şİmdi o misal Galatasaray da takmış kafayı bizim uşaklara. Girmiş savaşa. Çekin kardeşim elinizi takımdan. Bu bir Bizans oyunu mu acaba Sivas'ı alt edemeyince kaleyi içten yıkmaya mı çalışıyorlar?:)

velibircan
04.01.2009, 22:31
Sitemiz Büyüyor...Değerli Yönetim Kadrosu İle