Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte budur ! Teşekkürler Fotomaç

izmirliyigido
01.01.2009, 23:04
Fotomaç Gazetesi günlük ve taze haber vermek için sitemizdende faydalanıyor. Sitemizde anket ve haberlere ilgi gösteren günlük spor gazetesi sitemizden aldığı düzenlediğimiz anketi sayfalarına taşıdı.

İşte budur. Sitemizin aktif ve gerçekci olması ulusal basına da yol göstermekte ve haber kaynağı olmaktadır. O yüzden, yorumlarımızı seviyeli yapalım ve sitemize gereken ilgiyi gösterelim.

İşte haberin metni;

Taraftar 'Bilica' dedi

"Kırmızı-beyazlı taraftarların internetteki buluşma noktası olan "www.sivasspor.com" isimli sitede düzenlenen ankette aralık ayının en başarılı oyuncusu Fabio Da Silva Bilica seçildi. Ankete katılan bin 568 kişinin 511'i Brezilyalı oyuncuya oy attı. Mehmet Yıldız ikinci, Musa Aydın üçüncü oldu."

Kaynak: Fotomaç Gazetesi (01.01.2008)

http://www.fotomac.com.tr/sup116.html

AYK

casus84
01.01.2009, 23:10
Fotomaç Gazetesi günlük ve taze haber vermek için sitemizdende faydalanıyor. Sitemizde anket ve haberlere ilgi gösteren günlük spor gazetesi sitemizden aldığı düzenlediğimiz anketi sayfalarına taşıdı.

İşte budur. Sitemizin aktif ve gerçekci olması ulusal basına da yol göstermekte ve haber kaynağı olmaktadır. O yüzden, yorumlarımızı seviyeli yapalım ve sitemize gereken ilgiyi gösterelim.

İşte haberin metni;

Taraftar 'Bilica' dedi

"Kırmızı-beyazlı taraftarların internetteki buluşma noktası olan "www.sivasspor.com" isimli sitede düzenlenen ankette aralık ayının en başarılı oyuncusu Fabio Da Silva Bilica seçildi. Ankete katılan bin 568 kişinin 511'i Brezilyalı oyuncuya oy attı. Mehmet Yıldız ikinci, Musa Aydın üçüncü oldu."

AYK

ben bunu demek istememiştim ki yawww....ben sivaslılaın öneminin nasıl vurgulandığına dikkat etmek için açmıştım konuyu...sivasspor.com olarak değil

Abdullah DuMaN
01.01.2009, 23:12
Fotomaç artık tam sayfa Sivasspor veriyor ve yerel gazetelerimizden bazı yazarlarımız fotomaça da yazıyor örn: Abdullah yiğit her gün yönetimden birisinin veya Vali,Belediye başkanı'nın röportajlarını ekliyorlar

izmirliyigido
01.01.2009, 23:20
ben bunu demek istememiştim ki yawww....ben sivaslılaın öneminin nasıl vurgulandığına dikkat etmek için açmıştım konuyu...sivasspor.com olarak değil

Canım benim, senin haberini ben okudum ama sonra yönetim tarafından kaldırılmış. Nedeni aynı haberler olduğu için. Ben senin ne demek istediğini anladım ama içerik olarak sitemizi kaynak göstermesi, tüm Sivas'lıların alakalı olduğunu anlattığı için senin düşüncenide kapsamaktadır.

Ama yinede sitemize ve Sivas ile ilgli herşeye ilgi gösterdiğin için teşekkür ediyoruz.

AYK

etzel1967
01.01.2009, 23:22
sivasspor gerçeğini kafası çalışan hiç kimse inkar etmez...kafası basmayan bazıları istisna...

Rallim58
02.01.2009, 00:18
Tebrik ederim Yalçın kardeşim...

Aklın yolu birdir misali...

Aynı düşüncelere sahibim...

Bende benzer şeylerden dem vurarak, son günlerde sitemize olan ilgi ve takip edildiği artık belgeleriyle ortada...

Sitemiz kaynaklı haberlerin ulusal gazetelerde yer verilmesi; sitemizin ulusal bazda yayın yapan basın tarafından da izlenildiğinin, takip edildiğinin belgesidir...

Bu anlamda yorumlarıyla katkı sağlayan tüm www.sivasspor.com üyelerimizin yorumlarında Sivas'lıya, yiğidoya yakışır üslupta yorum yazmalarını talep ediyorum...

Yorumlarımızın seviyeli ve ahlaka aykırı olmamasına dikkat edilerek, bilinmeli ki bu site, ulusal
tüm spor gazetelerinin yazarlarının yanısıra, Sivassporumuzun değerli yönetim kadrosu, teknik kadro ve futbolcularımız da bu siteyi takip etmektedir...

Seviyeli yorumlarınızın artarak devam etmesi dileklerimle...

furky.b
02.01.2009, 01:37
Guzel bir haber.. ama Fotomac onu.. Uydurtacak Yalan haberleri kalmadigi icin.. Biraz Da Gercek Haberler Yazalim Diye Yapmisdir..

Nezaman Bir Transfer Haberinde Kaynagi Fotomac Oldugunu Gorursem.. O Haberi Teget Gecerim..

yusuf caygöz
02.01.2009, 01:48

İşte haberin metni;

Taraftar 'Bilica' dedi

AYK

sitemizde baska sitelerden alinti haber yapiyor (lig tv sitesi )gibi

yerliturkuaz
02.01.2009, 21:20
Evet sitemiz bu konuda gazetelere haber kaynağı oluyor buda sitemizin ne kadar başarılı olduğunun göstergesidir....

muhsin koçak
02.01.2009, 21:22
biz onlardan,onlar bizden derken geçinip gidiyoruz güzel güzel.

cücü baba
02.01.2009, 23:37
Bence bu haberler başarıya endeksli eğerki biz gerçek anlamda takımımıza sahip çıkarsak özelliklede yurt genelinde bunun devamı geleceği kanısındayım..Meyva veren ağaç taşlanır...

yusuf_yusuf
03.01.2009, 00:27
tabi artık tum gazeteler sivasın buyukluğunden bahsedecek bız anadolu takımıyız dunyanın gruru saylırız

GuNaY
03.01.2009, 01:16
Fotomaç'ın Sivasspor için tam sayfa haber kararı her açıdan çok güzel oldu. Kendilerini tebrik ederim.

Sitemizde yapmış olduğumuz anket ve yorumların ulusal bir gazetede çıkacak olması yazdıklarımızın ve yaptıklarımızın kalitesini dahada artıracaktır.