Orijinalini görmek için tıklayınız : ANTALYA'DAKİ YİĞİDOLAR TANISALIM KONUSALIM!

BROTHERS58
14.09.2005, 16:47
SLM ANTALYADAKİ YİĞİDOLAR SİVASLI HEMŞEHRİLERİMİZ!HER BÜYÜK KENTTE OLDUGU GİBİ ANTALYA'DAKİ SİVASLI SAYISIDA GİTGİDE COGALIYOR.AMA NE YAZIKKİ İS YOGUNLUGU KOŞUŞTURMACA KİMSENİN KİMSEDEN HABERİ OLMUYOR.
SİZLERE BİR CAGRIM VAR SİVASSPORUMUZLA İLGİLENEN BU SİTEDE OLSUN OLMASIN TANIDIKLARIMIZIDA ALIP BİR YERDE OTURUP SOHBET EDELİM TANISALIM.YER VE ZAMANI BURAYA GELECEK CEVAPLARINIZDAN SONRA BELİRLEYECEGİZ.
ANTALYA MERKEZ SART DEGİL EGERKİ BURDURDA KATILIM COK OLURSA ORAYA GİDERİZ ISPARTA OLURSA ORAYA YADA ALANYA MANAVGAT FARKETMEZ!NERESİ OLURSA OLSUN AMAÇ SİVASSPOR'U SEVENLERLE BİRLİKTE OLMAK.EGERKİ İSTERSENİZ ANTALYADA 58CAFE VAR GÜLLÜKTE SAHİBİ TANIDIK ORAYI AYARLARIZ.

GeCeVeMaVi58pRf
14.09.2005, 17:28
SLM ANTALYADAKİ YİĞİDOLAR SİVASLI HEMŞEHRİLERİMİZ!HER BÜYÜK KENTTE OLDUGU GİBİ ANTALYA'DAKİ SİVASLI SAYISIDA GİTGİDE COGALIYOR.AMA NE YAZIKKİ İS YOGUNLUGU KOŞUŞTURMACA KİMSENİN KİMSEDEN HABERİ OLMUYOR.
SİZLERE BİR CAGRIM VAR SİVASSPORUMUZLA İLGİLENEN BU SİTEDE OLSUN OLMASIN TANIDIKLARIMIZIDA ALIP BİR YERDE OTURUP SOHBET EDELİM TANISALIM.YER VE ZAMANI BURAYA GELECEK CEVAPLARINIZDAN SONRA BELİRLEYECEGİZ.
ANTALYA MERKEZ SART DEGİL EGERKİ BURDURDA KATILIM COK OLURSA ORAYA GİDERİZ ISPARTA OLURSA ORAYA YADA ALANYA MANAVGAT FARKETMEZ!NERESİ OLURSA OLSUN AMAÇ SİVASSPOR'U SEVENLERLE BİRLİKTE OLMAK.EGERKİ İSTERSENİZ ANTALYADA 58CAFE VAR GÜLLÜKTE SAHİBİ TANIDIK ORAYI AYARLARIZ.

kardes birazda iş sizde bıtıyor siz ne kadar aktıf olursanız sivassporun gonullulerı ortaya cıkacaktır ben inanıyorumki antalyadada buyuk bir sivaslı kıtlesı var...

BROTHERS58
15.09.2005, 12:27
KARDES HAKLISIN BEN KENDİ ADIMA BURADAN BİR KAC KEZ CAGRIDA BULUNDUM DESTEK OLMADI,DAYANAMADIM YİNE YAZDIM BEKLİYORUM.AYRICA BURADAKİ DERNEK İÇİN YORUM YAPAMIYORUM NE BİR GECE NE TOPLANTI HİÇ BİR AKTİVİTE YOK.SENEDE BİR SİVASIN MAÇINA GİDİYORLARDI ŞİMDİ ODA MEÇHUL.İNAN DİĞER ŞEHİRDEN GELENLERİ GÖRDÜKCE İMRENİYORUM.HAYIRLISI OLSUN DİLERİZ DERNEK YADA BİRİLERİ CANLANIRDA SİVASLILARDA BURADAYIZ DİYEBİLİRLER!!!

datcum
02.10.2005, 15:03
tüm yiğidolara Antalya kapılaı ağzına kadar açık burada gazetemiz bile var her hafta sivasspor hakkında yazılar yazıyorum başarı devam edecek inanıyorum

drummer
02.10.2005, 16:52
oooo
datcum hoşgeldin.

yusuf_07
03.10.2005, 16:06
BÖYLE BİR ŞEY ÇOK GÜZEL OLUR.HATTA ANTALYADA Bİ DERNEK AÇILSA ARADA TOPLANIP SİVASA MAÇA FALAN GİTSEK SÜPER OLUR.BÖYLECE ANTALYADAKİ SİVASLILAR OLARAK TAKIMIMIZA DESTEĞİMİZİ DAHA İYİ GÖSTEREBİLİRİZ.
...........UNİSİVAS ANTALYA.......

BROTHERS58
20.10.2005, 15:09
tüm yiğidolara Antalya kapılaı ağzına kadar açık burada gazetemiz bile var her hafta sivasspor hakkında yazılar yazıyorum başarı devam edecek inanıyorum
Antalya da her türlü sivasspor için yapılacak organizasyonda olurum.Ama gecen seneden beri 3 kişiyi bir araya getiremedik.Yazıyorum AMA CEVAP YOK.Birtek manavagt ve kemerden iki kardesim cevap verdi o kadar.Eger sen buralarda isen görüselim.Cevabını bekliyorum.

yusuf_07
20.10.2005, 16:30
Antalya da her türlü sivasspor için yapılacak organizasyonda olurum.Ama gecen seneden beri 3 kişiyi bir araya getiremedik.Yazıyorum AMA CEVAP YOK.Birtek manavagt ve kemerden iki kardesim cevap verdi o kadar.Eger sen buralarda isen görüselim.Cevabını bekliyorum.
ABİ BİZİ ADAM YERİNE KOYMUYONMU.....BENDE HER ŞEKİLDE ORGANİZASYONDA BULUNURUM....DERNEK ÇALIŞMASI FALAN YAPALIM BENCEEE

OĞUZ
20.10.2005, 18:45
Bende antalyadan kardaşlar SÜTÇÜLERDEN. Ben güllükte 58cafe olduğunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu neyse sadete gelim bende sivaslı kardaşlarım la görüşmek isterim ama hafta sonları olur anca benim için. Yiğidolar benim msn çoğu zaman açık önce msn den görüşürüz tanışırız ondan sona buluşuruz istediğimiz yerde neyse msn >>> o_d_igiy@hotmail.com saygılar gardaşlarıma!! sizlerde verin msn lerinizi görelim antalyalı yiğidolar. Hayırlı ramazanlar millet.

ertus07
22.10.2005, 17:06
gardaslar benim ailem antalyada yasıyo arada geliyorum antalyaya okul ankarada ama böle bir bulusma olursa hemen kosarak gelirim

GuNaY
25.10.2005, 02:18
ŞİMDİ BÜTÜNLEŞME ZAMANI... DAHA FAZLA GEÇ KALMADAN TANIŞIN KAYNAŞIN...

BROTHERS58
26.10.2005, 14:24
GÜNAY GARDAS EN BÜYÜK DİLEGİM BU ZATEN BİR TOPLULUK OLUSTURUP ANTALYADA'DA OLDUGUMUZU GÖSTERMEK..

asikral58
04.11.2005, 18:10
selam kardaslar bızım larada pc fırmamız war yazın 3 ay oradayım
artık orada gorusuruz takılırız msn ım emrah5886@hotmail.com