Orijinalini görmek için tıklayınız : Calderon istifa etti!


GokhanTurna
16.01.2009, 18:06
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_239670_calderon570_414_232.j pg

Real Madrid Başkanı Ramon Calderon bugün Santiago Bernabeu Stadyumu'nda gerçekleştirilen olağanüstü toplantının ardından istifa ettiğini açıkladı.

Geçtiğimiz Aralık ayında kulübün mali bütçesi ile ilgili düzenlenen kurulda, bütçenin onanması ile ilgili yapılan oylamaya delege olmayan kişileri dahil ettiği ve lehin oy kullanmalarını sağladığı gerekçesiyle suçlanan Başkan Calderon bugün öğlen saatlerinde başkanlıktan istifa ettiğini düzenlenen basın toplantısıyla açıkladı.

Özellikle, olayı ortaya çıkaran Marca Gazetesi'nin ve diğer birçok çevrenin baskılarına daha fazla dayanamayan Calderon'un istifasının ardından şimdide gözler yeni başkan adaylarına çevrildi.

Daha Calderon'un istifasını sunmadan yeni başkan adayı olarak gösterilen isimlerin başında gelen 2.Başkan Vicente Boluda'nın şuan için en güçlü aday olduğu ve büyük ihtimalle Real Madrid'in yeni başkanı olacağı gelen bilgiler arasında yer aldı.

D_Mrsic
16.01.2009, 18:21
valla yıllardır denemedıgı gondermedıgı teknık adam kalmadı valla... en sonunda dogruyu bulmus adam.. guzelım takımı kendı sahsı egoları yuzunden mahvedıyordu. ınsallah gelecek baskan calderon gıbı ac gozlu olmazda. real de de genc ve kalıtelı futbulcular goruruz. sadece paraya dayalı takım dıılde bıraz yuregı ıle oynayan kendı yetıstırdıgı topcuları alırlar. o degıl sımdı gelcek baskan huntelaar ıle dıarraya kafaya takıp sezon sonu gonderırlerse ozaman gorun sız transfer pıyasasını:D gercı ben baskan olsam refeal vander vaart tan baskasını kolay kolay almam...

S1vasLee
16.01.2009, 19:11
Madrid in gidişatı iyiydi aslında bence devam etmeliydi...