Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVAS YARA SARACAK

RüStü ElmaS
14.09.2005, 22:48
Galatasaray deplasmanından boynu bükük ayrılan Sivasspor, gözünü Trabzon’a çevirdi.
Trabzonspor maçı hazırlıklarını aralıksız olarak sürdüren Sivasspor rakibini yenerek yenilgiyi unutturmak istiyor
Sivasspor Cuma günü karşılaşacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Galatasaray maçının ardından ara vermeden ilimize dönen Sivasspor, ara vermeden Trabzonspor maçı hazırlıklarına başladı. Önceki gün yaptığı tek idmanla Trabzonspor maçı hazırlıklarına başlayan Kırmızı-Beyazlı ekip dün yaptığı çift idmanla hazırlıklarını devam ettirdi.

Galatasaray maçında alınan yenilgi nedeniyle futbolcuların üzerinde oluşan moral bozukluğunun devam ettiği gözlenirken, Teknik heyet futbolcularını Trabzon spor maçına motive etmek için büyük bir çaba sarf ediyor.

Teknik direktör Werner Lorant, dün yapılan idman öncesinde de futbolcuları ile kısa bir toplantı yaptı. Futbolcularına Galatasaray maçı yenilgisini üzerlerinden atmasını isteyen Alman Teknik adam, “Trabzon maçı için çok kısa bir süremiz var. Galatasaray maçında çok iyi mücadele ettiniz. Bunun için hepinize çok teşekkür ediyorum. Ama şans rakibimizin yanındaydı. Futbol üç neticelidir. Kimse yenilgi nedeniyle üzülmesin. Siz elinizden geleni yaptınız. Trabzon maçını yenerek üzdüğümüz taraftarlarımızı mutlu etmeliyiz. Bunun için çok çalışmamız ve maça iyi konsantre olmamız gerekli. Trabzon spor’u yenebilecek gücü sahibiz. Sizeden bu maçta üç puan bekliyorum. Size güveniyorum”dedi.

Yapılan konuşmanın ardından futbolcular düz koşu ve ısınma hareketleri yaptı. Ardından kondisyon çalışmaları yapan Sivasspor, son olarak pas çalışmaları yaptı. Sivasspor Trabzon maçı hazırlıklarını bugün kendi tesislerinde yapacağı çift idmanla devam ettirecek

lezgi
15.09.2005, 00:03
g.s maçındaki gibi defansif bir futbol anlayışıyla oynarsak biraz zor yeneriz trabzonu

serhankaburcuk
15.09.2005, 15:02
Sivassporun bu maçta daha açık bir futbolu tercih etmesini bekliyoruz...Galatasaray maçının sistemiyle oynamamalı...Trabzonsporda önemli futbolcular sahada olmayacak...Bunu iyi bir fırsat olarak değerlendirmek lazım...

GeCeVeMaVi58pRf
15.09.2005, 15:15
sivasspor trabzon macında acık bir futbol sergıleyecek aslında trabzonun dusuncesı bızden 1 puan almak en önemli 2 futbolcuları yok biz saha ve seyırcı avantajımızı iiii kullanmalıyız...

bbptek58
15.09.2005, 15:21
kesinlikle ofansif oynamalıyız galatsaray maçındaki defansif futbol zaten hiç bir fayda vermedi inşallah kazanırız

erhan5834
15.09.2005, 15:23
SİVAS BİRAZ DAHA AÇIK OFANSİF AYNASA DAHA İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM EĞER DEFANS YAPTIĞININ YARISNIDA OFANSA VERİRSE BİZE KİMSE DAYANAMAZ...

ErdalGüler
15.09.2005, 15:27
LORANTA GÜVENİYORUM GEREKENİ YAPACAK VE BU MAÇI KAZANACAKTIR...

CÜSSKB-Aynur
15.09.2005, 15:31
Ofans oynayacağız derken, Fatih Tekke ve Yattara yı unutup fark yemeyelim.
Gs. maçı hariç diğer oynadığımız sistemle oynarsak daha şanslı oluruz.

muRTix
15.09.2005, 16:44
cimbom elimizden kaçtı ama trabzon kaamayaacak allahın izniyle gömecez onmları

ElbeyLi58
15.09.2005, 17:38
Trabzonspor'la Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşılaşacak olan Sivasspor, hazırlıkları Sivas'ta tamamlayarak İstanbul'a hareket etti..

Ligin ilk 5 haftasında 8 puan toplayan Sivasspor, Trabzonspor ile yarın İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda yapacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak, uçakla İstanbul'a gitti.

x_burnley
15.09.2005, 19:13
Galatasaray deplasmanından boynu bükük ayrılan Sivasspor, gözünü Trabzon’a çevirdi.
Trabzonspor maçı hazırlıklarını aralıksız olarak sürdüren Sivasspor rakibini yenerek yenilgiyi unutturmak istiyor
Sivasspor Cuma günü karşılaşacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Galatasaray maçının ardından ara vermeden ilimize dönen Sivasspor, ara vermeden Trabzonspor maçı hazırlıklarına başladı. Önceki gün yaptığı tek idmanla Trabzonspor maçı hazırlıklarına başlayan Kırmızı-Beyazlı ekip dün yaptığı çift idmanla hazırlıklarını devam ettirdi.

Galatasaray maçında alınan yenilgi nedeniyle futbolcuların üzerinde oluşan moral bozukluğunun devam ettiği gözlenirken, Teknik heyet futbolcularını Trabzon spor maçına motive etmek için büyük bir çaba sarf ediyor.

Teknik direktör Werner Lorant, dün yapılan idman öncesinde de futbolcuları ile kısa bir toplantı yaptı. Futbolcularına Galatasaray maçı yenilgisini üzerlerinden atmasını isteyen Alman Teknik adam, “Trabzon maçı için çok kısa bir süremiz var. Galatasaray maçında çok iyi mücadele ettiniz. Bunun için hepinize çok teşekkür ediyorum. Ama şans rakibimizin yanındaydı. Futbol üç neticelidir. Kimse yenilgi nedeniyle üzülmesin. Siz elinizden geleni yaptınız. Trabzon maçını yenerek üzdüğümüz taraftarlarımızı mutlu etmeliyiz. Bunun için çok çalışmamız ve maça iyi konsantre olmamız gerekli. Trabzon spor’u yenebilecek gücü sahibiz. Sizeden bu maçta üç puan bekliyorum. Size güveniyorum”dedi.

Yapılan konuşmanın ardından futbolcular düz koşu ve ısınma hareketleri yaptı. Ardından kondisyon çalışmaları yapan Sivasspor, son olarak pas çalışmaları yaptı. Sivasspor Trabzon maçı hazırlıklarını bugün kendi tesislerinde yapacağı çift idmanla devam ettirecek
ben inanıyorum ve güveniyorum ve cuma akşamı tüm sivassporlu taraftarlarımızı maça bekliyoruz yeneceğiz başka yolu yok bu işin kötü oynamadık gs maçında sadece atağa kalkmayan bir takımımız vardı defans kurgusu güzel ama bu 79 dakika sürdü umarım trabzon maçında banbaşka bir sivas izleyeceğiz saygılarımla uğur

sinan58_34
15.09.2005, 20:34
galatasaray macında basaramadık ama ınsallah eksıklerımızı yanlıslarımızı bu macta gorerek trabzonun karsısına cıkacaz ve ınanıyorumkı basarılı olacagız bizim tek ıstedıgımız taraftarımızından gelen destek dayanısma ıcınde bu macı oalacagımıza tum kalbımle ınanıyorum